2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa UEFA2001-02 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Arsenal Kyiv Jokerit
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Viking Brotnjo
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Midtjylland Glentoran
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Shakhtyor Soligorsk CSKA Sofia
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Tirana Apollon Limassol
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Helsinki Ventspils
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Pelister St Gallen
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Obilić Víkingur Gøta
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Dinamo București Dinamo Tirana
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Brașov Mika
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Trans Elfsborg
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Etzella Legia Warszawa
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Araks Ararat Hapoel Tel Aviv
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Atlantas Rapid București
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Dinaburg Osijek
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Dinamo Tbilisi BATE Borisov
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Polonia Warszawa The New Saints
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Ružomberok Belshina
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 MYPA Helsingborg
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Vaduz Varaždin
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Maccabi Tel Aviv Žalgiris
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Birkirkara Lokomotivi Tbilisi
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Neftçi Gorica
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Marítimo Sarajevo
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Fylkir Pogoń
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 AEK Grevenmacher
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Cosmos Rapid Wien
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Santa Coloma Partizan
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Brøndby Shelbourne
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Longford Town Litex Lovech
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Debrecen Nistru
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Olimpija Ljubljana Shafa
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Club Brugge Akraness
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Dinamo Zagreb Flora
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Cwmbran Town Slovan Bratislava
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Vardar Standard Liège
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Glenavon Kilmarnock
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 HB Grazer AK
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Zimbru Gaziantepspor
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Puchov Sliema Wanderers
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/2001 Olympiakos Nicosia Dunaferr
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Belshina Ružomberok
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Gorica Neftçi
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Lokomotivi Tbilisi Birkirkara
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Žalgiris Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Dinamo Tirana Dinamo București
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Pogoń Fylkir
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Brotnjo Viking
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 BATE Borisov Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Ventspils Helsinki
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Shafa Olimpija Ljubljana
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Mika Brașov
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Rapid Wien Cosmos
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Jokerit Arsenal Kyiv
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Slovan Bratislava Cwmbran Town
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Glentoran Midtjylland
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Grazer AK HB
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Osijek Dinaburg
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 St Gallen Pelister
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Standard Liège Vardar
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Legia Warszawa Etzella
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Grevenmacher AEK
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Dunaferr Olympiakos Nicosia
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Varaždin Vaduz
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Rapid București Atlantas
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Shelbourne Brøndby
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Partizan Santa Coloma
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Gaziantepspor Zimbru
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Litex Lovech Longford Town
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Sliema Wanderers Puchov
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Flora Dinamo Zagreb
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Nistru Debrecen
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Helsingborg MYPA
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 CSKA Sofia Shakhtyor Soligorsk
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Elfsborg Trans
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Víkingur Gøta Obilić
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Hapoel Tel Aviv Araks Ararat
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Apollon Limassol Tirana
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Kilmarnock Glenavon
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Akraness Club Brugge
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 The New Saints Polonia Warszawa
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2001 Sarajevo Marítimo
1/48 de Final (anada) 11/09/2001 Roda Fylkir
1/48 de Final (anada) 11/09/2001 Troyes Ružomberok
1/48 de Final (anada) 11/09/2001 Puchov Freiburg
1/48 de Final (anada) 11/09/2001 Gorica Osijek
1/48 de Final (anada) 11/09/2001 Žižkov Tirol Innsbruck
1/48 de Final (anada) 18/09/2001 PSG Rapid București
1/48 de Final (anada) 19/09/2001 Chernomorets Valencia
1/48 de Final (anada) 19/09/2001 Westerlo Hertha Berliner
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 Aston Villa Varaždin
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 Standard Liège Strasbourg
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 Hapoel Tel Aviv Gaziantepspor
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 Utrecht Grazer AK
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 AEK Hibernian
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 Servette Slavia Praha
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 Kärnten PAOK
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 Hajduk Split Wisła Kraków
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 Inter Brașov
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 Kilmarnock Viking
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 Ajax Apollon Limassol
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 København Obilić
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 St Gallen Steaua București
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 Zaragoza Silkeborg
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 Girondins de Bordeaux Debrecen
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 Chelsea Levski Sofia
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 Ipswich Town Torpedo Moskva
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 Olimpija Ljubljana Brøndby
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 Polonia Warszawa Twente
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 Odd Helsingborg
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 Partizan Rapid Wien
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 Marítimo Leeds
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 Legia Warszawa Elfsborg
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 Dinamo București Grasshopper
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 Příbram Sedan
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 BATE Borisov Milan
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 Slovan Liberec Slovan Bratislava
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 Haka Union Berlin
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 Dynamo Moskva Birkirkara
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 Midtjylland Sporting de Portugal
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 Dnipro Fiorentina
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 Arsenal Kyiv Crvena Zvezda
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 Gençlerbirliği Halmstad
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 CSKA Sofia Shakhtar
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 Dinamo Zagreb Maccabi Tel Aviv
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 Parma Helsinki
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 Inter Bratislava Litex Lovech
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 Celta de Vigo Sigma Olomouc
1/48 de Final (anada) 20/09/2001 Olympiakos Nicosia Club Brugge
1/48 de Final (tornada) 25/09/2001 Gaziantepspor Hapoel Tel Aviv
1/48 de Final (tornada) 25/09/2001 Maccabi Tel Aviv Dinamo Zagreb
1/48 de Final (tornada) 25/09/2001 Hertha Berliner Westerlo
1/48 de Final (tornada) 25/09/2001 Rapid București PSG
1/48 de Final (tornada) 25/09/2001 Tirol Innsbruck Žižkov
1/48 de Final (tornada) 25/09/2001 Fylkir Roda
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Birkirkara Dynamo Moskva
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Obilić København
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Helsinki Parma
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Union Berlin Haka
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Debrecen Girondins de Bordeaux
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Osijek Gorica
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Sporting de Portugal Midtjylland
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Brașov Inter
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Wisła Kraków Hajduk Split
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Valencia Chernomorets
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Shakhtar CSKA Sofia
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Varaždin Aston Villa
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Litex Lovech Inter Bratislava
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Ružomberok Troyes
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Grazer AK Utrecht
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Anzhi Rangers
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Leeds Marítimo
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Elfsborg Legia Warszawa
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Fiorentina Dnipro
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Strasbourg Standard Liège
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Brøndby Olimpija Ljubljana
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Milan BATE Borisov
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Sigma Olomouc Celta de Vigo
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Slovan Bratislava Slovan Liberec
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Club Brugge Olympiakos Nicosia
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Rapid Wien Partizan
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Apollon Limassol Ajax
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Hibernian AEK
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Slavia Praha Servette
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Twente Polonia Warszawa
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Freiburg Puchov
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Steaua București St Gallen
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Helsingborg Odd
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 PAOK Kärnten
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Silkeborg Zaragoza
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Grasshopper Dinamo București
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Sedan Příbram
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Crvena Zvezda Arsenal Kyiv
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Viking Kilmarnock
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Torpedo Moskva Ipswich Town
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Halmstad Gençlerbirliği
1/48 de Final (tornada) 27/09/2001 Levski Sofia Chelsea
1/24 de Final (anada) 16/10/2001 Viking Hertha Berliner
1/24 de Final (anada) 16/10/2001 Roda Maccabi Tel Aviv
1/24 de Final (anada) 18/10/2001 Zaragoza Servette
1/24 de Final (anada) 18/10/2001 Leeds Troyes
1/24 de Final (anada) 18/10/2001 Rangers Dynamo Moskva
1/24 de Final (anada) 18/10/2001 Freiburg St Gallen
1/24 de Final (anada) 18/10/2001 Utrecht Parma
1/24 de Final (anada) 18/10/2001 Varaždin Brøndby
1/24 de Final (anada) 18/10/2001 Milan CSKA Sofia
1/24 de Final (anada) 18/10/2001 PSG Rapid Wien
1/24 de Final (anada) 18/10/2001 PAOK Příbram
1/24 de Final (anada) 18/10/2001 Halmstad Sporting de Portugal
1/24 de Final (anada) 18/10/2001 Hapoel Tel Aviv Chelsea
1/24 de Final (anada) 18/10/2001 Grasshopper Twente
1/24 de Final (anada) 18/10/2001 Girondins de Bordeaux Standard Liège
1/24 de Final (anada) 18/10/2001 Legia Warszawa Valencia
1/24 de Final (anada) 18/10/2001 København Ajax
1/24 de Final (anada) 18/10/2001 Osijek AEK
1/24 de Final (anada) 18/10/2001 Arsenal Kyiv Club Brugge
1/24 de Final (anada) 18/10/2001 Union Berlin Litex Lovech
1/24 de Final (anada) 18/10/2001 Inter Wisła Kraków
1/24 de Final (anada) 18/10/2001 Ipswich Town Helsingborg
1/24 de Final (anada) 18/10/2001 Celta de Vigo Slovan Liberec
1/24 de Final (anada) 18/10/2001 Fiorentina Tirol Innsbruck
1/24 de Final (tornada) 30/10/2001 Wisła Kraków Inter
1/24 de Final (tornada) 30/10/2001 Litex Lovech Union Berlin
1/24 de Final (tornada) 30/10/2001 AEK Osijek
1/24 de Final (tornada) 01/11/2001 Slovan Liberec Celta de Vigo
1/24 de Final (tornada) 01/11/2001 Servette Zaragoza
1/24 de Final (tornada) 01/11/2001 Standard Liège Girondins de Bordeaux
1/24 de Final (tornada) 01/11/2001 Troyes Leeds
1/24 de Final (tornada) 01/11/2001 Club Brugge Arsenal Kyiv
1/24 de Final (tornada) 01/11/2001 Tirol Innsbruck Fiorentina
1/24 de Final (tornada) 01/11/2001 Parma Utrecht
1/24 de Final (tornada) 01/11/2001 Helsingborg Ipswich Town
1/24 de Final (tornada) 01/11/2001 Ajax København
1/24 de Final (tornada) 01/11/2001 Sporting de Portugal Halmstad
1/24 de Final (tornada) 01/11/2001 Valencia Legia Warszawa
1/24 de Final (tornada) 01/11/2001 Chelsea Hapoel Tel Aviv
1/24 de Final (tornada) 01/11/2001 Brøndby Varaždin
1/24 de Final (tornada) 01/11/2001 Maccabi Tel Aviv Roda
1/24 de Final (tornada) 01/11/2001 Twente Grasshopper
1/24 de Final (tornada) 01/11/2001 Dynamo Moskva Rangers
1/24 de Final (tornada) 01/11/2001 Rapid Wien PSG
1/24 de Final (tornada) 01/11/2001 CSKA Sofia Milan
1/24 de Final (tornada) 01/11/2001 St Gallen Freiburg
1/24 de Final (tornada) 01/11/2001 Příbram PAOK
1/24 de Final (tornada) 01/11/2001 Hertha Berliner Viking
Setzens de final (anada) 20/11/2001 Hapoel Tel Aviv Lokomotiv Moskva
Setzens de final (anada) 20/11/2001 Girondins de Bordeaux Roda
Setzens de final (anada) 22/11/2001 Fiorentina Lille
Setzens de final (anada) 22/11/2001 Ipswich Town Inter
Setzens de final (anada) 22/11/2001 Rangers PSG
Setzens de final (anada) 22/11/2001 Valencia Celtic
Setzens de final (anada) 22/11/2001 Milan Sporting de Portugal
Setzens de final (anada) 22/11/2001 Servette Hertha Berliner
Setzens de final (anada) 22/11/2001 Feyenoord Freiburg
Setzens de final (anada) 22/11/2001 Grasshopper Leeds
Setzens de final (anada) 22/11/2001 AEK Litex Lovech
Setzens de final (anada) 22/11/2001 Club Brugge Olympique Lyonnais
Setzens de final (anada) 22/11/2001 København Borussia Dortmund
Setzens de final (anada) 22/11/2001 Slovan Liberec Mallorca
Setzens de final (anada) 22/11/2001 PAOK PSV
Setzens de final (anada) 22/11/2001 Parma Brøndby
Setzens de final (tornada) 04/12/2001 Borussia Dortmund København
Setzens de final (tornada) 04/12/2001 Lokomotiv Moskva Hapoel Tel Aviv
Setzens de final (tornada) 04/12/2001 Roda Girondins de Bordeaux
Setzens de final (tornada) 06/12/2001 Freiburg Feyenoord
Setzens de final (tornada) 06/12/2001 Hertha Berliner Servette
Setzens de final (tornada) 06/12/2001 Litex Lovech AEK
Setzens de final (tornada) 06/12/2001 Lille Fiorentina
Setzens de final (tornada) 06/12/2001 PSV PAOK
Setzens de final (tornada) 06/12/2001 Olympique Lyonnais Club Brugge
Setzens de final (tornada) 06/12/2001 Brøndby Parma
Setzens de final (tornada) 06/12/2001 Celtic Valencia
Setzens de final (tornada) 06/12/2001 Mallorca Slovan Liberec
Setzens de final (tornada) 06/12/2001 Sporting de Portugal Milan
Setzens de final (tornada) 06/12/2001 Inter Ipswich Town
Setzens de final (tornada) 06/12/2001 PSG Rangers
Setzens de final (tornada) 06/12/2001 Leeds Grasshopper
Vuitens de final (anada) 19/02/2002 Valencia Servette
Vuitens de final (anada) 19/02/2002 Roda Milan
Vuitens de final (anada) 21/02/2002 PSV Leeds
Vuitens de final (anada) 21/02/2002 Hapoel Tel Aviv Parma
Vuitens de final (anada) 21/02/2002 Olympique Lyonnais Slovan Liberec
Vuitens de final (anada) 21/02/2002 Rangers Feyenoord
Vuitens de final (anada) 21/02/2002 Inter AEK
Vuitens de final (anada) 21/02/2002 Lille Borussia Dortmund
Vuitens de final (tornada) 28/02/2002 Leeds PSV
Vuitens de final (tornada) 28/02/2002 Slovan Liberec Olympique Lyonnais
Vuitens de final (tornada) 28/02/2002 Parma Hapoel Tel Aviv
Vuitens de final (tornada) 28/02/2002 Feyenoord Rangers
Vuitens de final (tornada) 28/02/2002 Servette Valencia
Vuitens de final (tornada) 28/02/2002 Borussia Dortmund Lille
Vuitens de final (tornada) 28/02/2002 AEK Inter
Vuitens de final (tornada) 28/02/2002 Milan Roda
Quarts de final (anada) 14/03/2002 PSV Feyenoord
Quarts de final (anada) 14/03/2002 Hapoel Tel Aviv Milan
Quarts de final (anada) 14/03/2002 Slovan Liberec Borussia Dortmund
Quarts de final (anada) 14/03/2002 Inter Valencia
Quarts de final (tornada) 21/03/2002 Borussia Dortmund Slovan Liberec
Quarts de final (tornada) 21/03/2002 Valencia Inter
Quarts de final (tornada) 21/03/2002 Milan Hapoel Tel Aviv
Quarts de final (tornada) 21/03/2002 Feyenoord PSV
Semifinal (anada) 04/04/2002 Borussia Dortmund Milan
Semifinal (anada) 04/04/2002 Inter Feyenoord
Semifinal (tornada) 11/04/2002 Feyenoord Inter
Semifinal (tornada) 11/04/2002 Milan Borussia Dortmund
Final 08/05/2002 Feyenoord Borussia Dortmund

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Van Hooijdonk FeyenoordFeyenoord
81.00
Saša Bjelanović VaraždinVaraždin
71.17
Milan Osterc Hapoel Tel AvivHapoel Tel Aviv
70.58
Jardel Sporting de PortugalSporting de Portugal
61.00
Richard Nuñez GrasshopperGrasshopper
61.00
Kallon InterInter
60.55
Gert Verheyen Club BruggeClub Brugge
50.63
Sotirios Konstantinidis AEKAEK
50.50
Yiasoumi Yiasemakis PAOKPAOK
50.83
Vasilis Tsiartas AEKAEK
50.56
    Nom Equip Pos Minuts
Shimon Gershon Hapoel Tel AvivHapoel Tel Aviv
1080
Ilan Bachar Hapoel Tel AvivHapoel Tel Aviv
1080
Abbiati MilanMilan
1020
Ygal Antebi Hapoel Tel AvivHapoel Tel Aviv
990
Córdoba InterInter
990
Shavit Elimelech Hapoel Tel AvivHapoel Tel Aviv
984
Milan Osterc Hapoel Tel AvivHapoel Tel Aviv
968
Josef Abukasis Hapoel Tel AvivHapoel Tel Aviv
954
Kallon InterInter
902
Petr Johana Slovan LiberecSlovan Liberec
900
    Nom Equip Pos Grogues
Josef Abukasis Hapoel Tel AvivHapoel Tel Aviv
5
Gattuso MilanMilan
5
Contra MilanMilan
5
Di Biagio InterInter
5
Asaf Domb Hapoel Tel AvivHapoel Tel Aviv
3
Shavit Elimelech Hapoel Tel AvivHapoel Tel Aviv
3
Dejan Ognjanović PartizanPartizan
3
Ambrosini MilanMilan
3
Zanetti InterInter
3
Beto Sporting de PortugalSporting de Portugal
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Flavius Moldovan BrașovBrașov
1
Stefan Yurukov Litex LovechLitex Lovech
1
Kamil Kosowski Wisła KrakówWisła Kraków
1
Dino Drpić Dinamo ZagrebDinamo Zagreb
1
Hrvoje Vejić Hajduk SplitHajduk Split
1
Enrico Kulovits Grazer AKGrazer AK
1
Róbert Vittek Slovan BratislavaSlovan Bratislava
1
Torbjörn Arvidsson HalmstadHalmstad
1
Thomas Höller KärntenKärnten
1
Claiton ServetteServette
1
Gols:
797
Gols Per Partit:
2.79
Targetes Grogues:
861
Targetes Grogues Per Partit:
3.01
Expulsions:
51
Expulsions Per Partit:
0.18
Victòries locals:
146
Victòries visitants:
72
Empats:
68
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Milan: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
CSKA Sofia: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Hapoel Tel Aviv: 11 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Helsingborg: 4 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Milan 12 8 1 3
66%
8%
26%
18 8 28 0
Inter 12 6 3 3
50%
25%
25%
21 10 22 1
Hapoel Tel Aviv 12 8 3 1
66%
25%
9%
16 6 19 0
AEK 10 6 2 2
60%
20%
20%
23 14 14 0
Slovan Liberec 10 5 2 3
50%
20%
30%
16 12 8 0
Valencia 10 5 3 2
50%
30%
20%
20 7 22 1
Borussia Dortmund 9 4 3 2
44%
33%
23%
14 7 13 2
Feyenoord 9 4 5 0
44%
55%
1%
15 11 18 0
Litex Lovech 8 3 3 2
37%
37%
26%
11 6 12 1
Brøndby 8 4 2 2
50%
25%
25%
16 9 12 0
Roda 8 5 0 3
62%
38%
14 6 18 1
Club Brugge 8 6 1 1
75%
12%
13%
30 8 3 2
Parma 8 4 3 1
50%
37%
13%
11 4 10 1
Leeds 8 3 2 3
37%
25%
38%
13 10 12 0
Servette 8 3 4 1
37%
50%
13%
8 6 9 1
Rangers 7 3 3 1
42%
42%
16%
10 6 8 0
Standard Liège 6 3 1 2
50%
16%
34%
10 7 7 0
Rapid Wien 6 3 1 2
50%
16%
34%
10 8 9 0
Maccabi Tel Aviv 6 3 2 1
50%
33%
17%
13 8 1 0
Arsenal Kyiv 6 3 1 2
50%
16%
34%
7 9 10 1
PAOK 6 3 2 1
50%
33%
17%
16 9 5 0
PSG 6 2 4 0
33%
66%
1%
9 2 14 0
Hertha Berliner 6 4 1 1
66%
16%
18%
6 3 5 1
Varaždin 6 3 1 2
50%
16%
34%
15 13 6 0
København 6 2 2 2
33%
33%
34%
5 4 5 1
Girondins de Bordeaux 6 4 0 2
66%
34%
11 6 3 0
Ipswich Town 6 3 2 1
50%
33%
17%
8 7 6 0
Grasshopper 6 3 1 2
50%
16%
34%
15 11 7 0
Sporting de Portugal 6 4 1 1
66%
16%
18%
14 6 6 0
Fiorentina 6 2 2 2
33%
33%
34%
6 6 8 0
Freiburg 6 2 2 2
33%
33%
34%
8 6 8 0
Helsingborg 6 2 3 1
33%
50%
17%
9 8 4 0
PSV 6 2 3 1
33%
50%
17%
9 6 7 0
St Gallen 6 3 1 2
50%
16%
34%
9 9 11 0
CSKA Sofia 6 3 0 3
50%
50%
9 7 12 1
Viking 6 2 2 2
33%
33%
34%
5 5 1 0
Osijek 6 3 0 3
50%
50%
8 8 16 1
Legia Warszawa 6 4 1 1
66%
16%
18%
18 10 9 0
Dinamo Zagreb 4 2 2 0
50%
50%
5 3 4 1
Union Berlin 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 3 4 0
Obilić 4 1 2 1
25%
50%
25%
7 5 8 1
Slovan Bratislava 4 3 0 1
75%
25%
6 2 4 1
Příbram 4 1 1 2
25%
25%
50%
8 11 7 0
Kilmarnock 4 2 1 1
50%
25%
25%
3 3 4 0
Apollon Limassol 4 1 0 3
25%
75%
5 9 8 0
Grazer AK 4 1 2 1
25%
50%
25%
9 8 9 1
Helsinki 4 2 0 2
50%
50%
3 4 4 0
Gaziantepspor 4 1 2 1
25%
50%
25%
5 3 7 0
Puchov 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 4 10 2
Twente 4 3 0 1
75%
25%
9 7 4 0
Elfsborg 4 1 0 3
25%
75%
7 13 5 0
Troyes 4 2 0 2
50%
50%
11 8 7 1
Tirol Innsbruck 4 1 2 1
25%
50%
25%
3 4 6 0
Polonia Warszawa 4 2 0 2
50%
50%
7 4 2 0
Brașov 4 2 0 2
50%
50%
7 7 5 1
Chelsea 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 3 4 1
Zaragoza 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 2 5 0
Utrecht 4 1 2 1
25%
50%
25%
7 6 6 0
Dinamo București 4 2 0 2
50%
50%
6 7 8 0
Ajax 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 1 7 0
Olympiakos Nicosia 4 1 2 1
25%
50%
25%
9 13 8 0
Dynamo Moskva 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 6 8 0
Wisła Kraków 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 4 9 1
Rapid București 4 2 1 1
50%
25%
25%
12 3 7 0
Debrecen 4 2 0 2
50%
50%
7 7 6 0
Ružomberok 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 7 8 0
Gorica 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 3 10 0
Olympique Lyonnais 4 1 1 2
25%
25%
50%
6 9 4 0
Marítimo 4 3 0 1
75%
25%
3 3 7 0
BATE Borisov 4 1 0 3
25%
75%
5 8 3 0
Olimpija Ljubljana 4 2 1 1
50%
25%
25%
9 4 9 0
Fylkir 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 8 6 0
Partizan 4 3 0 1
75%
25%
10 6 7 1
Halmstad 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 8 7 2
Birkirkara 4 0 3 1
75%
25%
1 2 10 0
Celta de Vigo 4 2 0 2
50%
50%
10 8 6 0
Midtjylland 4 1 1 2
25%
25%
50%
7 7 4 0
Lille 4 2 2 0
50%
50%
4 1 5 0
Shakhtyor Soligorsk 2 0 0 2
100%
2 5 7 1
Lokomotiv Moskva 2 0 0 2
100%
1 3 3 1
Silkeborg 2 0 0 2
100%
1 5 2 0
Celtic 2 1 0 1
50%
50%
1 1 4 0
Steaua București 2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Jokerit 2 0 0 2
100%
0 4 1 0
Pelister 2 1 0 1
50%
50%
3 4 2 0
Levski Sofia 2 0 0 2
100%
0 5 2 0
Sigma Olomouc 2 1 0 1
50%
50%
4 7 3 0
Ventspils 2 0 0 2
100%
1 3 4 0
Torpedo Moskva 2 0 1 1
50%
50%
2 3 2 0
Odd 2 0 2 0
100%
3 3 1 0
Inter Bratislava 2 1 0 1
50%
50%
1 3 2 1
Shakhtar 2 1 0 1
50%
50%
2 4 3 0
Sedan 2 1 0 1
50%
50%
3 5 2 0
Tirana 2 1 0 1
50%
50%
4 5 4 1
Gençlerbirliği 2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 0
Crvena Zvezda 2 0 1 1
50%
50%
2 3 2 0
Haka 2 0 1 1
50%
50%
1 4 2 0
Glentoran 2 0 1 1
50%
50%
1 5 4 1
Dnipro 2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Brotnjo 2 0 1 1
50%
50%
1 2 7 2
The New Saints 2 0 0 2
100%
0 6 2 0
Chernomorets 2 0 0 2
100%
0 6 1 0
Víkingur Gøta 2 0 1 1
50%
50%
1 5 3 0
Araks Ararat 2 0 0 2
100%
0 5 2 0
Longford Town 2 0 1 1
50%
50%
1 3 4 0
Shelbourne 2 0 0 2
100%
0 5 5 1
Atlantas 2 0 0 2
100%
0 12 3 1
Santa Coloma 2 0 0 2
100%
1 8 4 0
Cosmos 2 0 0 2
100%
0 3 4 1
Grevenmacher 2 0 0 2
100%
0 8 3 0
Dinaburg 2 1 0 1
50%
50%
2 2 2 0
Pogoń 2 0 1 1
50%
50%
2 3 3 1
Sarajevo 2 0 0 2
100%
0 2 6 0
Neftçi 2 0 1 1
50%
50%
0 1 3 1
Lokomotivi Tbilisi 2 0 2 0
100%
1 1 3 0
Žalgiris 2 0 0 2
100%
0 7 5 0
Dinamo Tbilisi 2 1 0 1
50%
50%
2 5 6 2
Vaduz 2 0 1 1
50%
50%
4 9 3 0
MYPA 2 0 0 2
100%
2 5 1 1
Belshina 2 0 1 1
50%
50%
1 3 6 0
Nistru 2 1 0 1
50%
50%
1 3 6 1
Hajduk Split 2 0 1 1
50%
50%
2 3 9 1
Shafa 2 0 0 2
100%
0 7 2 0
Flora 2 0 0 2
100%
0 2 3 0
Kärnten 2 0 1 1
50%
50%
0 4 5 1
Slavia Praha 2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Hibernian 2 1 0 1
50%
50%
3 3 0 0
Strasbourg 2 0 1 1
50%
50%
2 4 2 0
Aston Villa 2 1 0 1
50%
50%
3 3 2 0
Dinamo Tirana 2 0 0 2
100%
1 4 3 0
Westerlo 2 0 0 2
100%
0 3 1 0
Mika 2 0 0 2
100%
1 7 2 1
Akraness 2 0 0 2
100%
1 10 2 1
Žižkov 2 0 1 1
50%
50%
0 1 5 0
Dunaferr 2 0 1 1
50%
50%
4 6 5 0
Sliema Wanderers 2 1 0 1
50%
50%
2 4 7 1
Zimbru 2 0 1 1
50%
50%
1 4 4 0
HB 2 0 1 1
50%
50%
2 6 2 0
Mallorca 2 0 0 2
100%
2 5 3 0
Etzella 2 0 0 2
100%
1 6 3 0
Vardar 2 0 0 2
100%
1 6 7 1
Cwmbran Town 2 0 0 2
100%
0 5 2 1
Trans 2 1 0 1
50%
50%
3 5 3 0
Glenavon 2 0 0 2
100%
0 2 1 0
Anzhi 1 0 0 1
100%
0 1 1 0
Notificar error