Temporada 2007-08 Eredivisie

Lliga
Màxim Golejador
Resultats
Classificació
config
Local
Visitant
General
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1PSV723421946524502
2Ajax693420959445592
3NAC Breda633419694840503
4Twente6234171165232623
5Heerenveen6034186108848484
6Feyenoord6034186106441541
7Groningen5134156135354502
8NEC Nijmegen4934147134950493
9Roda47341211115555743
10Utrecht4634137145955674
11AZ Alkmaar43341110134853564
12Vitesse4334127154655635
13Sparta Rotterdam343497185276763
14Heracles323488183464772
15Willem II313487194049523
16De Graafschap303479183364402
17Venlo293478194476614
18Excelsior273476213275653
Lliga de Campions
Copa UEFA
Destacats
 NomDem GolsClub
Huntelaar
33
Nkufo
22
Luis Suárez
17
Nelisse
16
Bradley
15
Berg
15
Kenneth Pérez
15
Sulejmani
14
Koevermans
14
Sibon
13
Makaay
13
Den Ouden
12
Kolk
12
Lazović
11
Lamah
11
 NomDem MinutsClub
Van Loo
3060
Boschker
3060
Babos
3060
El-Akchaoui
3060
Pieckenhagen
3060
Heurelho Gomes
3060
Van Fessem
3060
Huntelaar
3058
Schuurman
3025
Nkufo
3014
Fleuren
2970
Castro
2970
Simons
2970
De Fauw
2942
Heitinga
2940
De Guzmán
2939
Salcido
2931
George
2915
El Ahmadi
2914
Velthuizen
2903
Pranjić
2885
Ten Rouwelaar
2880
Timmer
2880
Bradley
2876
De Cler
2874
Van der Struijk
2867
Wielaert
2863
Dembélé
2862
Powel
2859
Swerts
2856
Sprockel
2854
Van Nieuwstadt
2846
Van Bronckhorst
2841
Mampuya
2832
Braafheid
2819
Wisgerhof
2811
Verhaegh
2805
Luijckx
2791
Elshot
2790
Sankoh
2790
Fung A Wing
2788
Nelisse
2786
Schøne
2776
Amrabat
2770
Breuer
2761
Dingsdag
2751
Sibon
2741
Van Dijk
2732
Keller
2730
Meeuwis
2726
Opdam
2722
Heubach
2711
Stekelenburg
2700
Denneboom
2699
Lovre
2695
Janse
2693
Pieters
2684
Kolk
2668
Dickoh
2662
Graafland
2655
Vidarsson
2654
Linssen
2653
Kruiswijk
2651
Jaliens
2647
Bandjar
2644
Wuytens
2637
Hadouir
2634
Boutahar
2633
Lamah
2621
Mtiliga
2615
Bruno Silva
2610
Westerveld
2599
Zwaanswijk
2590
Lindgren
2585
Boukhari
2584
Vertonghen
2574
Lens
2574
Van der Schaaf
2571
Looms
2542
Bælum
2541
Lucius
2539
Nalbantoglu
2536
Cornelisse
2536
Dissels
2536
Zuiverloon
2527
André Bahia
2526
Kargbo
2520
Emanuelson
2502
De Roover
2455
Saeijs
2453
Luis Suárez
2448
De Zeeuw
2447
Wilkshire
2437
Den Ouden
2435
Verdellen
2432
Makaay
2429
Schenkel
2429
Lurling
2421
Quansah
2421
Sulejmani
2409
Swinkels
2394
Stam
2392
Stenman
2381
Penders
2362
Kolkka
2341
Kromkamp
2340
Hofland
2339
Piqué
2334
Fehér
2330
Farfán
2327
Bobson
2302
Maas
2298
Mendes
2291
Vadócz
2265
Jaggy
2253
Şahin
2244
Kah
2242
Everton
2240
Poepon
2226
Tioté
2222
Keller
2217
Kenneth Pérez
2213
Olsson
2194
Caluwé
2188
Marcellis
2183
Lazović
2182
Holman
2170
Sansoni
2170
Engelaar
2158
Meijer
2141
Oost
2136
Hese
2130
Klavan
2128
Davids
2122
Reekers
2110
Bruins
2107
Elia
2099
Gabri
2086
Boakye
2062
Afellay
2023
Molhoek
2002
Kahya
2001
Bakkal
1994
Waterman
1980
De Groot
1941
Berg
1910
Junker
1903
De Jong
1894
Amoah
1894
Van Beukering
1873
Fledderus
1865
Messoudi
1860
Fränkel
1853
Pocognoli
1840
Van Steensel
1807
Wintjens
1800
Yulu-Matondo
1800
Janssen
1796
Lakić
1776
Donk
1773
Agustien
1769
Braber
1764
Vandenbussche
1733
Megrelishvili
1733
Polak
1719
Sibum
1716
Rose
1708
Bodor
1700
Rommedahl
1697
Alcides
1696
Ari
1692
Loval
1688
Poulsen
1670
Aerts
1644
Emnes
1637
Huysegems
1631
Zonneveld
1628
Mathijssen
1618
Hiariej
1609
Altheer
1605
Slot
1602
Beerens
1582
Pelle
1580
Adeleye
1571
Korf
1565
Lindenbergh
1564
Meerdink
1556
Ouédraogo
1545
Van den Bergh
1528
Soltani
1520
Janssen
1519
Lorca
1503
Gommans
1473
Recoba
1461
Dzsudzsák
1459
El Hamdaoui
1443
Roberts
1440
Takak
1435
Demouge
1433
Cissé
1430
Espinoza
1424
Vermeer
1416
Pardo
1415
Roorda
1390
Kivuvu
1390
Vermaelen
1372
Ammi
1338
Van Bueren
1337
Koevermans
1337
Auassar
1328
Van Dijk
1325
Steinsson
1317
Voskamp
1308
Promes
1307
Tarvajärvi
1306
Hill
1305
Wellenberg
1297
Jong-a-Pin
1287
Michalke
1278
Ogăraru
1277
Hersi
1276
Rutjes
1275
Worm
1271
Hofs
1265
Bach Bak
1259
Cziommer
1249
Grandel
1245
Leemans
1236
Greene
1230
De Jong
1230
Metaj
1206
Oper
1195
Gluščević
1186
Ofrany
1185
Demir
1175
Begois
1170
Vormer
1169
Grégoire
1157
Nijland
1140
Honda
1139
Van de Laak
1131
Tiendalli
1125
Drost
1116
Davids
1110
Kruys
1089
Bosnar
1086
Romero
1080
Maduro
1075
Steur
1071
Levchenko
1060
Gilissen
1059
Van der Gun
1057
Addo
1057
Brama
1051
Édison Méndez
1033
Schilder
1030
Loran
1018
Nevland
1013
De Vries
1000
Schut
992
Blondelle
986
Yakubu
986
Wau
985
Volmer
973
Bridji
972
De Graaf
972
Landzaat
972
Sikora
967
Robbemond
956
De Ruiter
937
Čulina
932
Somers
928
Van Guldener
892
Janssen
892
Freire
882
Kennedy
879
Vorm
878
Mols
864
Johnson
859
Slory
858
Sânmărtean
852
Buijs
820
Sonkaya
810
Jenner
809
Alisic
797
El Gaaouiri
793
Mourad
779
Luque
768
Pothuizen
759
Douglas
723
Héctor Moreno
720
Van Dieren
720
Zijm
718
Pryor
716
Kantelberg
695
Fer
658
Idabdelhay
655
Colin
650
Douglas
632
Koenders
628
Aissati
628
Afonso Alves
621
Guijo
615
Koolwijk
611
Grindheim
609
Van Tornhout
607
Van Peppen
592
Biseswar
589
Claudemir
580
Martens
578
Medunjanin
576
Rajković
552
Zomer
546
Buijs
540
Jungschläger
533
Prager
532
Smit
519
Prent
512
Jans
510
Broerse
504
Christensen
487
Cristiano
483
Stam
474
Akgün
458
Holla
458
Cahais
456
Lee Chun Soo
452
Bot
446
Duplan
441
Due
431
Calabro
425
Stam
425
Van der Wiel
424
Poulsen
417
Vorthoren
416
Van den Ouweland
407
Van Nieuwenhuijzen
405
Švejdík
401
Van Gessel
397
Johansen
387
Rossini
385
Matavž
381
Kolder
378
Nieuwendaal
372
Wolters
370
Vandenbergh
364
Gentenaar
360
Breukers
354
Van Buuren
352
Kaita
346
Daelemans
342
Ntibazonkiza
337
Matusiak
334
Rojer
328
Gudde
322
Vlaar
311
Wijnaldum
304
Snoyl
302
Van der Kooy
302
Jansen
298
Yu Hai
292
Drost
289
Van Kouwen
285
Leonardo
279
Zijler
273
Varkevisser
270
John
270
Paulo Henrique
269
Schaken
263
Kuipers
259
Aarab
247
Van Diermen
242
Delorge
224
Švec
218
Kaya
215
Arnautović
210
Matthijs
206
Toet
206
Tamerus
202
Karlsons
200
Wapenaar
191
Hrepka
189
Bouaouzan
180
Musampa
161
Timisela
161
Dani Fernández
147
Strootman
136
Bouchiba
120
Van Brakel
110
De Regt
97
Bovenberg
91
Mulder
90
Ekramy
90
Veenboer
90
Valentijn
90
Bachdim
90
Jansen
90
Zoetebier
90
Van Driel
90
Van Dinter
90
Tytoń
90
Koné
87
Fischer
76
Šimr
76
Fagner
76
Loohuis
72
Leeuwin
70
Van der Heijden
69
Veenstra
67
Büttner
67
Rabóczki
66
Urzaiz
64
Gorter
61
Kopteff
56
Vandamme
54
Benson
54
Beukert
54
Shew-Atjon
50
Veldmate
42
Donald
40
Van der Laan
38
Fachtali
37
Wilmet
35
Kuffour
32
Smárason
29
Keizer
27
Bruinier
26
Schreuder
25
Maayen
25
Nelson
24
Reis
23
Van der Leegte
23
Rendla
22
Falkenburg
22
Zeefuik
21
De Graaf
19
Sarpong
18
Sissing
17
Senden
15
Krohne
14
Krohn-Dehli
14
Gunnarsson
13
Öztürk
12
Verweij
8
Van Wolfswinkel
6
Nijholt
3
Väyrynen
3
Sebens
2
Rozema
1
Da Costa
1
Vincken
0
Lensky
0
Darley
0
Faouzi
0
Bolland
0
Krul
0
Mardulier
0
Lachambre
0
Knops
0
Rompelberg
0
Schet
0
Skverer
0
Dams
0
Scholten
0
Maaroufi
0
Solou
0
Zaalman
0
Pasveer
0
Faber
0
Anita
0
Manucharyan
0
Heijblok
0
Terschegget
0
Siers
0
Overgoor
0
Cinalli
0
Amezrine
0
Cássio
0
De Jong
0
Van Duin
0
Roorda
0
Kampjes
0
Vidarsson
0
Van der Sman
0
Van Mourik
0
Gerritsen
0
Sengier
0
Mihaylov
0
Luirink
0
Didulica
0
Jakoba
0
Martha
0
Léo Veloso
0
Reniers
0
Van Mierlo
0
Valencia
0
Kuperus
0
Deekman
0
Drooduin
0
Etemadi
0
Cecilio Lopes
0
Hanssen
0
Goossens
0
Schaars
0
Paauwe
0
Matić
0
Willemse
0
Hertog
0
Van Haeften
0
Van Dijk
0
Haber
0
Jansen
0
Ter Wielen
0
Ramalho
0
Koopmans
0
Luciano da Silva
0
Benomar
0
Kramer
0
Van Wegen
0
Van der Broek
0
Franca
0
Verbeek
0
Janssen
0
Wormgoor
0
 NomDem GroguesClub
Bandjar
10
Zuiverloon
9
Jaliens
9
Saeijs
9
Van Bueren
9
Maas
9
Keller
9
Bruno Silva
8
Gabri
8
Boakye
8
De Cler
8
Pieters
8
Linssen
8
Sibum
7
Afellay
7
Quansah
7
Sprockel
7
Rose
7
Schenkel
7
Cornelisse
7
Van Bronckhorst
7
Nalbantoglu
7
Wellenberg
7
Wilkshire
7
Heubach
7
Sankoh
7
Reekers
7
Dingsdag
7
Van Dijk
7
Hofland
6
Lucius
6
Boukhari
6
Yakubu
6
Van der Schaaf
6
Sansoni
6
Salcido
6
Looms
6
Ouédraogo
6
Van den Bergh
6
Heitinga
6
Luis Suárez
6
Wuytens
6
Kah
6
Van Nieuwstadt
6
Tioté
6
Bradley
6
Kargbo
6
De Jong
6
Kahya
6
Amrabat
6
Fehér
6
Molhoek
6
Poepon
6
Braafheid
6
El Ahmadi
6
Engelaar
6
Olsson
6
Wisgerhof
6
Braber
6
Hadouir
6
Kruys
5
Adeleye
5
Promes
5
Jaggy
5
Lindenbergh
5
Lazović
5
Takak
5
Édison Méndez
5
Fränkel
5
Maduro
5
Rutjes
5
Nelisse
5
Hofs
5
Lamah
5
Swinkels
5
George
5
Mathijssen
5
De Zeeuw
5
Verdellen
5
Mtiliga
5
El Gaaouiri
5
Demir
5
De Fauw
5
Yulu-Matondo
5
Meeuwis
5
Penders
5
Recoba
4
Freire
4
Swerts
4
Verhaegh
4
Bosnar
4
Keller
4
Alcides
4
Meijer
4
Bakkal
4
Hese
4
Schuurman
4
Loval
4
Huntelaar
4
Vermaelen
4
Emanuelson
4
Lindgren
4
Čulina
4
Somers
4
Megrelishvili
4
Oper
4
Sonkaya
4
Grégoire
4
Janse
4
Messoudi
4
Agustien
4
El Hamdaoui
4
Ofrany
4
Elshot
4
Mendes
4
Kruiswijk
4
Altheer
4
Luijckx
4
Van Steensel
4
Graafland
4
Wielaert
4
Boschker
4
Sikora
4
Van Beukering
4
André Bahia
3
Wolters
3
Broerse
3
Dickoh
3
Worm
3
Bodor
3
El-Akchaoui
3
Lens
3
Slory
3
Van Tornhout
3
Şahin
3
Vertonghen
3
Polak
3
Gommans
3
De Vries
3
Lakić
3
Dzsudzsák
3
Marcellis
3
Zonneveld
3
Fung A Wing
3
Bobson
3
Huysegems
3
Kenneth Pérez
3
Slot
3
Denneboom
3
Gilissen
3
Zijm
3
Elia
3
Beerens
3
Sibon
3
Jong-a-Pin
3
Boutahar
3
Héctor Moreno
3
Vormer
3
Pocognoli
3
Romero
3
Cziommer
3
Fleuren
3
Calabro
3
Donk
3
Lurling
3
Kolkka
3
Zwaanswijk
3
Powel
3
Levchenko
3
Fledderus
3
Meerdink
3
Ammi
3
Voskamp
3
Nijland
3
Den Ouden
3
Gudde
2
Tiendalli
2
Dissels
2
Greene
2
Bruins
2
Rossini
2
Landzaat
2
Van der Gun
2
Schut
2
Claudemir
2
Cissé
2
De Guzmán
2
Lorca
2
Schilder
2
Velthuizen
2
Kolk
2
Yu Hai
2
Christensen
2
Everton
2
Michalke
2
Bridji
2
Klavan
2
Davids
2
De Groot
2
Robbemond
2
Davids
2
Wau
2
De Roover
2
Van Diermen
2
Babos
2
Fer
2
Holman
2
Vandenbussche
2
Kivuvu
2
Grindheim
2
Roorda
2
Bach Bak
2
Breuer
2
Van der Struijk
2
Nieuwendaal
2
Pelle
2
Steinsson
2
Dembélé
2
Opdam
2
Auassar
2
Blondelle
2
Soltani
2
Cristiano
2
Leemans
2
Zomer
2
Van Guldener
2
Honda
2
Steur
2
Piqué
2
Van Peppen
2
Pardo
2
Van de Laak
2
Lovre
2
Stenman
2
Nevland
2
Holla
2
Loran
2
Metaj
2
Daelemans
1
Bruinier
1
Janssen
1
Kaya
1
Junker
1
Espinoza
1
Van Buuren
1
Büttner
1
Vlaar
1
Westerveld
1
Roberts
1
Strootman
1
Toet
1
Mols
1
Lee Chun Soo
1
Sânmărtean
1
Gluščević
1
Kaita
1
Smit
1
Urzaiz
1
Heurelho Gomes
1
De Jong
1
Kuffour
1
Stekelenburg
1
Kennedy
1
Colin
1
Stam
1
Ogăraru
1
Luque
1
Addo
1
Vidarsson
1
Jansen
1
Karlsons
1
Buijs
1
Johnson
1
Biseswar
1
Rajković
1
Farfán
1
Kromkamp
1
Bot
1
Grandel
1
Van Loo
1
Vandamme
1
Poulsen
1
Koenders
1
Martens
1
Jenner
1
Bælum
1
Vorthoren
1
Aerts
1
Vermeer
1
Hill
1
Prager
1
Paulo Henrique
1
Sulejmani
1
Švec
1
Poulsen
1
Pranjić
1
Afonso Alves
1
Janssen
1
Jans
1
Begois
1
Demouge
1
Jungschläger
1
Pothuizen
1
Mampuya
1
Vadócz
1
Aarab
1
Brama
1
Arnautović
1
Nkufo
1
Stam
1
Korf
1
Douglas
1
Alisic
1
Hiariej
1
Matthijs
1
Švejdík
1
Berg
1
Stam
1
Tamerus
1
De Graaf
1
Darley
0
Makaay
0
Timmer
0
Wijnaldum
0
Ekramy
0
Buijs
0
Faouzi
0
Lensky
0
Mulder
0
Vincken
0
Zaalman
0
Varkevisser
0
Duplan
0
Falkenburg
0
Wapenaar
0
John
0
Emnes
0
Bouaouzan
0
Pryor
0
Bolland
0
Due
0
Schet
0
Krul
0
Lachambre
0
Valentijn
0
Bouchiba
0
Castro
0
Van Kouwen
0
Tytoń
0
Senden
0
Benson
0
Rompelberg
0
Knops
0
Solou
0
Mardulier
0
De Ruiter
0
Bachdim
0
Nijholt
0
Schaken
0
Vandenbergh
0
Kopteff
0
Kuipers
0
Maayen
0
Vorm
0
Van der Kooy
0
Leeuwin
0
Caluwé
0
Shew-Atjon
0
Keizer
0
Da Costa
0
Van Wolfswinkel
0
Schøne
0
Tarvajärvi
0
Sebens
0
Sissing
0
Amezrine
0
Cinalli
0
Overgoor
0
Siers
0
Terschegget
0
Gentenaar
0
Volmer
0
Rommedahl
0
Van der Heijden
0
Sarpong
0
Delorge
0
Leonardo
0
Krohn-Dehli
0
Donald
0
Heijblok
0
Manucharyan
0
Anita
0
Van Duin
0
Van der Wiel
0
Rabóczki
0
Van den Ouweland
0
Cássio
0
Veenboer
0
Van Mourik
0
Faber
0
Van der Sman
0
De Graaf
0
Pieckenhagen
0
Beukert
0
Breukers
0
Pasveer
0
Kampjes
0
Van Fessem
0
Koné
0
Fagner
0
Zeefuik
0
Aissati
0
Reis
0
Skverer
0
Väyrynen
0
Simons
0
Van der Leegte
0
Roorda
0
De Jong
0
Koevermans
0
Dams
0
Hertog
0
Verweij
0
Ari
0
Gunnarsson
0
Waterman
0
Medunjanin
0
Musampa
0
Nelson
0
Didulica
0
Luirink
0
Schaars
0
Matić
0
Wintjens
0
De Regt
0
Oost
0
Kantelberg
0
Timisela
0
Van Driel
0
Janssen
0
Willemse
0
Verbeek
0
Gorter
0
Idabdelhay
0
Jakoba
0
Martha
0
Sengier
0
Léo Veloso
0
Goossens
0
Smárason
0
Drost
0
Johansen
0
Loohuis
0
Matusiak
0
Van Dijk
0
Hanssen
0
Cecilio Lopes
0
Etemadi
0
Ten Rouwelaar
0
Drooduin
0
Kuperus
0
Van Dinter
0
Douglas
0
Mourad
0
Akgün
0
Zijler
0
Wilmet
0
Valencia
0
Van Mierlo
0
Reniers
0
Deekman
0
Jansen
0
Amoah
0
Veenstra
0
Koolwijk
0
Šimr
0
Van Dieren
0
Van Dijk
0
Van Haeften
0
Schreuder
0
Rendla
0
Hersi
0
Mihaylov
0
Paauwe
0
Rojer
0
Gerritsen
0
Maaroufi
0
Van Brakel
0
Dani Fernández
0
Snoyl
0
Hrepka
0
Drost
0
Fachtali
0
Prent
0
Ntibazonkiza
0
Janssen
0
Vidarsson
0
Scholten
0
Van Nieuwenhuijzen
0
Bovenberg
0
Fischer
0
Van Gessel
0
Zoetebier
0
Franca
0
Van der Broek
0
Van Wegen
0
Kramer
0
Benomar
0
Veldmate
0
Krohne
0
Guijo
0
Kolder
0
Cahais
0
Öztürk
0
Rozema
0
Matavž
0
Luciano da Silva
0
Koopmans
0
Ramalho
0
Ter Wielen
0
Jansen
0
Haber
0
Van der Laan
0
Wormgoor
0
 NomDem VermellesClub
Sansoni
2
Davids
1
Wisgerhof
1
Tioté
1
De Jong
1
Meeuwis
1
Van Dijk
1
Vandenbergh
1
Keller
1
Cornelisse
1
Hofs
1
Toet
1
Rutjes
1
Büttner
1
Verhaegh
1
Velthuizen
1
Boakye
1
Ouédraogo
1
Lazović
1
Édison Méndez
1
Hese
1
Keller
1
Davids
1
Ogăraru
1
Olsson
1
Wielaert
1
Adeleye
1
Douglas
1
Wilkshire
1
Afonso Alves
1
Vandenbussche
1
Zuiverloon
1
Breuer
1
Cristiano
1
Demouge
1
De Zeeuw
1
Jenner
1
Jaliens
1
Opdam
1
El Gaaouiri
1
Bobson
1
Soltani
1
Guijo
1
Den Ouden
1
Švejdík
1
Meerdink
1
Stam
1
Pardo
1
Mtiliga
1
Ofrany
1
Reekers
1
Molhoek
1
De Cler
0
Duplan
0
Tiendalli
0
Schenkel
0
Varkevisser
0
Dissels
0
Slot
0
Schet
0
Vincken
0
Lensky
0
Darley
0
Lucius
0
Wijnaldum
0
Makaay
0
Vlaar
0
Şahin
0
Mols
0
Bruins
0
Fer
0
Lee Chun Soo
0
Hofland
0
De Guzmán
0
Timmer
0
Van Bronckhorst
0
Van Bueren
0
Greene
0
Falkenburg
0
Espinoza
0
Freire
0
Takak
0
Gommans
0
Mulder
0
Swerts
0
Benson
0
Due
0
Claudemir
0
Sprockel
0
Bruinier
0
Pryor
0
Yakubu
0
Zaalman
0
Wapenaar
0
Rose
0
Kaita
0
Westerveld
0
Roberts
0
Bouaouzan
0
Polak
0
Boukhari
0
Emnes
0
Lindenbergh
0
Jaggy
0
Strootman
0
John
0
Promes
0
Gudde
0
Ekramy
0
Broerse
0
Landzaat
0
Pieters
0
Van der Gun
0
Bachdim
0
Schut
0
Mardulier
0
Solou
0
Knops
0
Rompelberg
0
Lachambre
0
Janssen
0
Senden
0
Cissé
0
Lamah
0
Tytoń
0
Kah
0
Yulu-Matondo
0
Saeijs
0
Vandamme
0
Van Kouwen
0
Sonkaya
0
Van Tornhout
0
De Fauw
0
Castro
0
Bouchiba
0
Bodor
0
Shew-Atjon
0
Dickoh
0
Grandel
0
Nijholt
0
Buijs
0
Slory
0
André Bahia
0
Faouzi
0
Bolland
0
Krul
0
De Ruiter
0
Valentijn
0
Caluwé
0
Rossini
0
Kruys
0
Wolters
0
Biseswar
0
Leeuwin
0
Van der Kooy
0
Vorm
0
Maayen
0
Sânmărtean
0
Loval
0
George
0
Kuipers
0
Kopteff
0
Van Buuren
0
Lorca
0
Somers
0
Schaken
0
Nelisse
0
Keizer
0
Smit
0
Junker
0
Siers
0
Overgoor
0
Cinalli
0
Amezrine
0
Vidarsson
0
Sissing
0
Meijer
0
Sebens
0
Schuurman
0
Bot
0
Robbemond
0
Fränkel
0
Tarvajärvi
0
Jansen
0
Schøne
0
Karlsons
0
Buijs
0
Volmer
0
Johnson
0
Van den Ouweland
0
Van Fessem
0
De Groot
0
Fung A Wing
0
Cássio
0
De Jong
0
Terschegget
0
Luque
0
Gentenaar
0
Rommedahl
0
Van Duin
0
Anita
0
Manucharyan
0
Heijblok
0
Emanuelson
0
Vermaelen
0
De Jong
0
Kuffour
0
Donald
0
Krohn-Dehli
0
Stekelenburg
0
Luis Suárez
0
Roorda
0
Leonardo
0
Huntelaar
0
Kennedy
0
Colin
0
Heitinga
0
Sarpong
0
Van der Heijden
0
Vertonghen
0
Stam
0
Urzaiz
0
Maduro
0
Van der Wiel
0
Gabri
0
Delorge
0
Van der Leegte
0
Simons
0
Rajković
0
Beukert
0
Pieckenhagen
0
Oper
0
Looms
0
Quansah
0
Bridji
0
Michalke
0
Wuytens
0
Gluščević
0
Everton
0
Bosnar
0
De Graaf
0
Klavan
0
Daelemans
0
Van der Sman
0
Faber
0
Van Mourik
0
Yu Hai
0
Veenboer
0
Janssen
0
Kolk
0
Van Wolfswinkel
0
Van der Schaaf
0
Rabóczki
0
Kaya
0
Megrelishvili
0
Christensen
0
Van Diermen
0
De Vries
0
Maas
0
Bakkal
0
Zonneveld
0
Väyrynen
0
Da Costa
0
Kenneth Pérez
0
Reis
0
Farfán
0
Čulina
0
Kromkamp
0
Aissati
0
Afellay
0
Heurelho Gomes
0
Van den Bergh
0
Zeefuik
0
Addo
0
Marcellis
0
Koevermans
0
Salcido
0
Dzsudzsák
0
Koné
0
Alcides
0
Kampjes
0
Pasveer
0
Breukers
0
Lakić
0
Schilder
0
Fagner
0
Skverer
0
Vidarsson
0
Scholten
0
Blondelle
0
Auassar
0
Matić
0
Schaars
0
Luirink
0
Didulica
0
Poulsen
0
Cziommer
0
Romero
0
Pocognoli
0
Donk
0
Vormer
0
Nelson
0
Dembélé
0
Koenders
0
Martens
0
Musampa
0
Agustien
0
Héctor Moreno
0
Medunjanin
0
Steinsson
0
Pelle
0
Mendes
0
Waterman
0
Gunnarsson
0
Wintjens
0
Linssen
0
Kahya
0
De Regt
0
Jansen
0
Ten Rouwelaar
0
Tamerus
0
Idabdelhay
0
De Graaf
0
Gorter
0
Fehér
0
Lurling
0
Ammi
0
Verbeek
0
Willemse
0
Janssen
0
Ari
0
Van Driel
0
Calabro
0
Jungschläger
0
Amrabat
0
Fleuren
0
Timisela
0
Mampuya
0
Begois
0
Leemans
0
Honda
0
Kantelberg
0
Oost
0
Jans
0
Verdellen
0
Kolkka
0
Jakoba
0
Sengier
0
Drooduin
0
Etemadi
0
Cecilio Lopes
0
Hanssen
0
Beerens
0
Van Dijk
0
Matusiak
0
Prager
0
Paulo Henrique
0
Sulejmani
0
Švec
0
Dingsdag
0
Bradley
0
Loohuis
0
Bach Bak
0
Johansen
0
Poulsen
0
Drost
0
Recoba
0
Sibon
0
Roorda
0
Pranjić
0
Grindheim
0
Jong-a-Pin
0
Smárason
0
Deekman
0
Kuperus
0
Hadouir
0
Swinkels
0
Léo Veloso
0
Reniers
0
Van Mierlo
0
Valencia
0
Wilmet
0
Bælum
0
Nieuwendaal
0
Zijler
0
Boutahar
0
Poepon
0
Wau
0
Vorthoren
0
Martha
0
El Hamdaoui
0
Akgün
0
Aerts
0
Vermeer
0
Janse
0
Kargbo
0
Mourad
0
Van der Struijk
0
Hill
0
Douglas
0
Mathijssen
0
Van Dinter
0
Grégoire
0
Messoudi
0
Elshot
0
Amoah
0
Zwaanswijk
0
Boschker
0
Denneboom
0
Zomer
0
Engelaar
0
Wellenberg
0
Arnautović
0
El Ahmadi
0
Heubach
0
Elia
0
Braafheid
0
Nkufo
0
Rendla
0
Schreuder
0
Hertog
0
Van Haeften
0
Van Dijk
0
Zijm
0
Voskamp
0
Van Nieuwstadt
0
Van Guldener
0
Van Dieren
0
Stam
0
Šimr
0
Bandjar
0
Steur
0
Huysegems
0
Brama
0
Hersi
0
Mihaylov
0
El-Akchaoui
0
Verweij
0
Janssen
0
Ntibazonkiza
0
Worm
0
Prent
0
Pothuizen
0
Nalbantoglu
0
Vadócz
0
Fachtali
0
Van Beukering
0
Drost
0
Koolwijk
0
Lens
0
Babos
0
Snoyl
0
Kivuvu
0
Dani Fernández
0
Holman
0
Sibum
0
Van Brakel
0
Aarab
0
Maaroufi
0
Goossens
0
Gerritsen
0
Paauwe
0
Hrepka
0
Graafland
0
Rojer
0
Braber
0
Krohne
0
Van de Laak
0
Veldmate
0
Lovre
0
Sankoh
0
Stenman
0
Levchenko
0
Nevland
0
Holla
0
Bruno Silva
0
Van Loo
0
Powel
0
Berg
0
Kruiswijk
0
Kramer
0
Van Wegen
0
Van der Broek
0
Franca
0
Zoetebier
0
Loran
0
Gilissen
0
Sikora
0
Van Gessel
0
Fischer
0
Veenstra
0
Penders
0
Benomar
0
Dams
0
Fledderus
0
Van der Laan
0
Piqué
0
Van Steensel
0
Korf
0
Luijckx
0
Van Nieuwenhuijzen
0
Altheer
0
Demir
0
Bovenberg
0
Van Peppen
0
Alisic
0
Haber
0
Jansen
0
Kolder
0
Ter Wielen
0
Koopmans
0
Luciano da Silva
0
Hiariej
0
Matavž
0
Nijland
0
Metaj
0
De Roover
0
Rozema
0
Lindgren
0
Matthijs
0
Öztürk
0
Cahais
0
Ramalho
0
Wormgoor
0
Gols:
956
Gols Per Partit:
3,12
Targetes Grogues:
1053
Targetes Grogues Per Partit:
3,44
Expulsions:
53
Expulsions Per Partit:
0,17
Estrangers:
188
Percentatge Estrangers:
41,78
Victòries locals:
144
Victòries visitants:
92
Empats:
70
Màxima victòria local:
9-0 Heerenveen-Heracles
Màxima victòria visitant:
1-8 De Graafschap-Ajax
Millor ratxa guanyadora:
NAC Breda: 6 Partits (Jornades 20-25)
Pitjor ratxa perdedora:
AZ Alkmaar: 7 Partits (Jornades 19-25)
Millor ratxa no perdent:
Twente: 12 Partits (Jornades 9-20)
Pitjor ratxa no guanyant:
Sparta Rotterdam: 13 Partits (Jornades 1-13)
Progrés
Matriu
Última actualització: 10/12/2018
Notificar error