2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa del Rei2015-16 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 27/08/2015 Mérida AD Peña Sport
Ronda 1 02/09/2015 Melilla Algeciras
Ronda 1 02/09/2015 Linares Deportivo FC Jumilla
Ronda 1 02/09/2015 Sabadell Castellón
Ronda 1 02/09/2015 Balompédica Linense Recreativo de Huelva
Ronda 1 02/09/2015 Murcia Cádiz
Ronda 1 02/09/2015 Socuéllamos Portugalete
Ronda 1 02/09/2015 Alcoyano Formentera
Ronda 1 02/09/2015 Reus Ascó
Ronda 1 02/09/2015 Guijuelo Pontevedra
Ronda 1 02/09/2015 Guadalajara Talavera de la Reina
Ronda 1 02/09/2015 Lleida Esportiu Hércules
Ronda 1 02/09/2015 Laredo Racing de Santander
Ronda 1 02/09/2015 Varea Cultural Leonesa
Ronda 1 02/09/2015 Condal de Noreña Arandina
Ronda 1 02/09/2015 Ebro Real Unión
Ronda 1 02/09/2015 Tudelano SD Compostela
Ronda 1 02/09/2015 Mensajero Rayo Majadahonda
Ronda 2 09/09/2015 Numancia Alavés
Ronda 2 09/09/2015 Oviedo Valladolid
Ronda 2 09/09/2015 Racing de Ferrol Castellón
Ronda 2 09/09/2015 Mirandés Osasuna
Ronda 2 09/09/2015 Villanovense Peña Sport
Ronda 2 09/09/2015 Gimnàstic de Tarragona Girona
Ronda 2 09/09/2015 Talavera de la Reina Balompédica Linense
Ronda 2 09/09/2015 UD Logroñés Linares Deportivo
Ronda 2 09/09/2015 Llagostera Albacete
Ronda 2 09/09/2015 Laredo Cultural Leonesa
Ronda 2 09/09/2015 Arandina Reus
Ronda 2 09/09/2015 UCAM Murcia Algeciras
Ronda 2 09/09/2015 Córdoba Lugo
Ronda 2 09/09/2015 Leganés Tenerife
Ronda 2 09/09/2015 Lleida Esportiu Guijuelo
Ronda 2 09/09/2015 Alcorcón Ponferradina
Ronda 2 09/09/2015 Mensajero Cádiz
Ronda 2 09/09/2015 Barakaldo Formentera
Ronda 2 09/09/2015 Huracán Socuéllamos
Ronda 2 09/09/2015 Almería Elche
Ronda 2 09/09/2015 Ebro Tudelano
Ronda 2 10/09/2015 Mallorca Huesca
Ronda 3 14/10/2015 Villanovense Racing de Ferrol
Ronda 3 14/10/2015 Barakaldo Huracán
Ronda 3 14/10/2015 Balompédica Linense Ebro
Ronda 3 14/10/2015 Cádiz Laredo
Ronda 3 14/10/2015 Almería Gimnàstic de Tarragona
Ronda 3 14/10/2015 Leganés Alavés
Ronda 3 14/10/2015 Reus Lleida Esportiu
Ronda 3 14/10/2015 UD Logroñés UCAM Murcia
Ronda 3 14/10/2015 Oviedo Mirandés
Ronda 3 15/10/2015 Ponferradina Lugo
Ronda 3 15/10/2015 Zaragoza Llagostera
Setzens de final (anada) 28/10/2015 Villanovense Barcelona
Setzens de final (anada) 01/12/2015 Reus Atlético de Madrid
Setzens de final (anada) 01/12/2015 Leganés Granada
Setzens de final (anada) 02/12/2015 Cádiz Real Madrid
Setzens de final (anada) 02/12/2015 Betis Sporting de Gijón
Setzens de final (anada) 02/12/2015 Barakaldo Valencia
Setzens de final (anada) 02/12/2015 Rayo Vallecano Getafe
Setzens de final (anada) 02/12/2015 UD Logroñés Sevilla
Setzens de final (anada) 02/12/2015 Llagostera Deportivo de La Coruña
Setzens de final (anada) 02/12/2015 Almería Celta de Vigo
Setzens de final (tornada) 02/12/2015 Barcelona Villanovense
Setzens de final (anada) 03/12/2015 Ponferradina Eibar
Setzens de final (anada) 03/12/2015 Las Palmas Real Sociedad
Setzens de final (anada) 03/12/2015 Levante Espanyol
Setzens de final (anada) 03/12/2015 Mirandés Málaga
Setzens de final (anada) 03/12/2015 Balompédica Linense Athletic Club
Setzens de final (anada) 03/12/2015 Huesca Villarreal
Setzens de final (tornada) 15/12/2015 Deportivo de La Coruña Llagostera
Setzens de final (tornada) 15/12/2015 Espanyol Levante
Setzens de final (tornada) 15/12/2015 Sevilla UD Logroñés
Setzens de final (tornada) 15/12/2015 Sporting de Gijón Betis
Setzens de final (tornada) 16/12/2015 Málaga Mirandés
Setzens de final (tornada) 16/12/2015 Athletic Club Balompédica Linense
Setzens de final (tornada) 16/12/2015 Valencia Barakaldo
Setzens de final (tornada) 16/12/2015 Getafe Rayo Vallecano
Setzens de final (tornada) 16/12/2015 Real Sociedad Las Palmas
Setzens de final (tornada) 16/12/2015 Eibar Ponferradina
Setzens de final (tornada) 17/12/2015 Atlético de Madrid Reus
Setzens de final (tornada) 17/12/2015 Celta de Vigo Almería
Setzens de final (tornada) 17/12/2015 Granada Leganés
Setzens de final (tornada) 17/12/2015 Villarreal Huesca
Vuitens de final (anada) 06/01/2016 Rayo Vallecano Atlético de Madrid
Vuitens de final (anada) 06/01/2016 Barcelona Espanyol
Vuitens de final (anada) 06/01/2016 Mirandés Deportivo de La Coruña
Vuitens de final (anada) 06/01/2016 Betis Sevilla
Vuitens de final (anada) 06/01/2016 Valencia Granada
Vuitens de final (anada) 06/01/2016 Athletic Club Villarreal
Vuitens de final (anada) 07/01/2016 Cádiz Celta de Vigo
Vuitens de final (anada) 07/01/2016 Eibar Las Palmas
Vuitens de final (tornada) 12/01/2016 Sevilla Betis
Vuitens de final (tornada) 12/01/2016 Deportivo de La Coruña Mirandés
Vuitens de final (tornada) 13/01/2016 Espanyol Barcelona
Vuitens de final (tornada) 13/01/2016 Villarreal Athletic Club
Vuitens de final (tornada) 13/01/2016 Celta de Vigo Cádiz
Vuitens de final (tornada) 13/01/2016 Las Palmas Eibar
Vuitens de final (tornada) 14/01/2016 Granada Valencia
Vuitens de final (tornada) 14/01/2016 Atlético de Madrid Rayo Vallecano
Quarts de final (anada) 20/01/2016 Celta de Vigo Atlético de Madrid
Quarts de final (anada) 20/01/2016 Athletic Club Barcelona
Quarts de final (anada) 21/01/2016 Sevilla Mirandés
Quarts de final (anada) 21/01/2016 Valencia Las Palmas
Quarts de final (tornada) 27/01/2016 Barcelona Athletic Club
Quarts de final (tornada) 27/01/2016 Atlético de Madrid Celta de Vigo
Quarts de final (tornada) 28/01/2016 Las Palmas Valencia
Quarts de final (tornada) 28/01/2016 Mirandés Sevilla
Semifinal (anada) 03/02/2016 Barcelona Valencia
Semifinal (anada) 04/02/2016 Sevilla Celta de Vigo
Semifinal (tornada) 10/02/2016 Valencia Barcelona
Semifinal (tornada) 11/02/2016 Celta de Vigo Sevilla
Final 22/05/2016 Barcelona Sevilla

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Negredo ValenciaValencia
50.83
Luis Suárez BarcelonaBarcelona
51.25
Munir BarcelonaBarcelona
51.00
Guidetti Celta de VigoCelta de Vigo
50.63
Messi BarcelonaBarcelona
51.00
Abdón Prats MirandésMirandés
40.50
Alain Arroyo BarakaldoBarakaldo
41.33
Neymar BarcelonaBarcelona
40.80
Iago Aspas Celta de VigoCelta de Vigo
40.80
Casi VillanovenseVillanovense
30.75
    Nom Equip Pos Minuts
Raúl Fernández MirandésMirandés
750
Rubén Blanco Celta de VigoCelta de Vigo
676
Abdón Prats MirandésMirandés
672
Ter Stegen BarcelonaBarcelona
660
Coke SevillaSevilla
660
Carlos Lázaro MirandésMirandés
639
Ryan ValenciaValencia
630
Mathieu BarcelonaBarcelona
614
Carlos MirandésMirandés
609
Iborra SevillaSevilla
595
    Nom Equip Pos Grogues
Coke SevillaSevilla
4
Carlos Lázaro MirandésMirandés
4
Iniesta BarcelonaBarcelona
3
Toño LaredoLaredo
3
Fatau AlmeríaAlmería
3
Culio Las PalmasLas Palmas
3
Krychowiak SevillaSevilla
3
Alain Arroyo BarakaldoBarakaldo
3
Rami SevillaSevilla
3
Nzonzi SevillaSevilla
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Catú SD CompostelaSD Compostela
1
Valens BarakaldoBarakaldo
1
Christian Fernández HuescaHuesca
1
Iborra SevillaSevilla
1
Berrocal PonferradinaPonferradina
1
Oier Olazábal Real SociedadReal Sociedad
1
Mario Gaspar VillarrealVillarreal
1
Luisinho Deportivo de La CoruñaDeportivo de La Coruña
1
N'Diaye BetisBetis
1
Hernán Pérez EspanyolEspanyol
1
Gols:
319
Promig golejador:
2.87
Targetes Grogues:
574
Targetes Grogues Per Partit:
5.17
Expulsions:
35
Expulsions Per Partit:
0.32
Victòries locals:
61
Victòries visitants:
34
Empats:
16
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Sevilla: 7 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Reus: 2 Partits
Millor ratxa no perdent:
Barcelona: 9 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
UD Logroñés: 3 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Barcelona
Espanya
9 7 2 0
77%
22%
1%
27 5 22 1
Sevilla
Espanya
9 7 1 1
77%
11%
12%
22 4 32 4
Mirandés
Espanya
8 5 1 2
62%
12%
26%
13 9 24 1
Valencia
Espanya
8 5 2 1
62%
25%
13%
15 10 22 1
Celta de Vigo
Espanya
8 5 2 1
62%
25%
13%
14 9 12 0
Atlético de Madrid
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
9 5 11 0
Cádiz
Espanya
6 4 0 2
66%
34%
6 5 12 0
Athletic Club
Espanya
6 4 0 2
66%
34%
14 7 14 0
Las Palmas
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
10 8 14 0
Balompédica Linense
Espanya
5 3 0 2
60%
40%
5 8 9 0
Reus
Espanya
5 3 0 2
60%
40%
9 6 6 0
UD Logroñés
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 8 7 0
Llagostera
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 7 0
Leganés
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
7 3 8 0
Ponferradina
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
5 4 10 1
Barakaldo
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
5 6 15 1
Almería
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 8 8 1
Espanyol
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 8 17 2
Granada
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
2 9 9 1
Villanovense
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 9 11 0
Betis
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 9 10 1
Eibar
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
8 9 12 2
Deportivo de La Coruña
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 6 7 1
Rayo Vallecano
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 7 10 0
Villarreal
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
6 7 9 1
Lleida Esportiu
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
6 3 8 0
Laredo
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
5 2 11 0
Ebro
Espanya
3 1 1 1
33%
33%
34%
3 4 9 1
Huesca
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
5 4 7 1
Arandina
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
6 5 4 1
Formentera
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 4 8 0
Huracán
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 1 9 0
Socuéllamos
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 3 0
Guijuelo
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 2 3 0
Málaga
Espanya
2 0 0 2
100%
1 3 4 0
Lugo
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 1 3 0
Sporting de Gijón
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
3 5 3 0
UCAM Murcia
Espanya
2 1 1 0
50%
50%
4 3 7 0
Castellón
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 7 1
Talavera de la Reina
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 2 4 1
Peña Sport
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
5 3 4 0
Gimnàstic de Tarragona
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
3 4 5 0
Getafe
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 3 9 0
Racing de Ferrol
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 2 8 0
Linares Deportivo
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 3 6 1
Oviedo
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 4 7 2
Cultural Leonesa
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 5 6 0
Alavés
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 8 0
Algeciras
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 2 6 1
Levante
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Tudelano
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 3 5 0
Mensajero
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 1 7 0
Real Sociedad
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 5 1
Alcoyano
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 5 0
Portugalete
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 2 0
Murcia
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 6 1
Sabadell
Espanya
1 0 1 0
100%
1 1 2 0
Melilla
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 3 0
Recreativo de Huelva
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 1 0
FC Jumilla
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 4 0
Real Madrid
Espanya
1 0 0 1
100%
0 3 0 0
Racing de Santander
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 3 0
Tenerife
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 3 0
Mallorca
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 3 0
Varea
Espanya
1 0 0 1
100%
2 3 4 1
Condal de Noreña
Espanya
1 0 0 1
100%
1 4 7 1
Real Unión
Espanya
1 0 1 0
100%
2 2 2 0
SD Compostela
Espanya
1 0 0 1
100%
2 3 3 1
Rayo Majadahonda
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 0 0
Numancia
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 0 0
Valladolid
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 3 1
Hércules
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 2 1
Osasuna
Espanya
1 0 0 1
100%
0 3 5 0
Girona
Espanya
1 0 1 0
100%
2 2 3 0
Guadalajara
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 3 0
Albacete
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 2 1
Córdoba
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 2 0
Pontevedra
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 4 0
Alcorcón
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 3 0
Ascó
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 3 0
Elche
Espanya
1 0 1 0
100%
3 3 3 0
Zaragoza
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 2 0
Mérida AD
Espanya
1 0 0 1
100%
0 3 3 0