Temporada 1994-95 2ª Divisió B Grup III

Resultats
04/09/1994
Sant Andreu
Murcia
Valencia B
Castellón
Figueres
Sabadell
Elche
FC Andorra
Europa
Levante
Benidorm
L'Hospitalet
Terrassa
Girona
Ontinyent
Manlleu
Gimnàstic de Tarragona
Alcoyano
Gramenet
Premià
10/09/1994
Murcia
Elche
Castellón
Ontinyent
Levante
Valencia B
11/09/1994
Premià
Sant Andreu
Manlleu
Benidorm
FC Andorra
Europa
Alcoyano
Terrassa
Sabadell
Gimnàstic de Tarragona
Girona
Gramenet
L'Hospitalet
Figueres
17/09/1994
Benidorm
Castellón
18/09/1994
Gramenet
Alcoyano
Sant Andreu
Girona
Europa
Valencia B
FC Andorra
Murcia
Terrassa
Sabadell
Figueres
Manlleu
Ontinyent
Levante
Gimnàstic de Tarragona
L'Hospitalet
Elche
Premià
24/09/1994
Levante
Benidorm
25/09/1994
L'Hospitalet
Terrassa
Girona
Elche
Sabadell
Gramenet
Valencia B
Ontinyent
Murcia
Europa
Manlleu
Gimnàstic de Tarragona
Castellón
Figueres
Alcoyano
Sant Andreu
Premià
FC Andorra
01/10/1994
Benidorm
Valencia B
02/10/1994
Sant Andreu
Sabadell
Gramenet
L'Hospitalet
Gimnàstic de Tarragona
Castellón
Figueres
Levante
Elche
Alcoyano
Murcia
Premià
FC Andorra
Girona
Europa
Ontinyent
Terrassa
Manlleu
08/10/1994
Ontinyent
Benidorm
09/10/1994
Girona
Murcia
L'Hospitalet
Sant Andreu
Sabadell
Elche
Alcoyano
FC Andorra
Premià
Europa
Valencia B
Figueres
17/11/1994
Manlleu
Gramenet
Castellón
Terrassa
24/11/1994
Levante
Gimnàstic de Tarragona
16/10/1994
Gramenet
Castellón
Murcia
Alcoyano
Sant Andreu
Manlleu
Terrassa
Levante
Elche
L'Hospitalet
Gimnàstic de Tarragona
Valencia B
FC Andorra
Sabadell
Figueres
Ontinyent
Europa
Benidorm
Premià
Girona
23/10/1994
Levante
Gramenet
Castellón
Sant Andreu
L'Hospitalet
FC Andorra
Benidorm
Figueres
Sabadell
Murcia
Manlleu
Elche
Ontinyent
Gimnàstic de Tarragona
Valencia B
Terrassa
Alcoyano
Premià
Girona
Europa
30/10/1994
Girona
Alcoyano
Premià
Sabadell
Murcia
L'Hospitalet
FC Andorra
Manlleu
Sant Andreu
Levante
Gramenet
Valencia B
Gimnàstic de Tarragona
Benidorm
Europa
Figueres
Elche
Castellón
Terrassa
Ontinyent
05/11/1994
Levante
Elche
Benidorm
Terrassa
06/11/1994
Castellón
FC Andorra
Ontinyent
Gramenet
Manlleu
Murcia
Valencia B
Sant Andreu
Alcoyano
Europa
Sabadell
Girona
L'Hospitalet
Premià
Figueres
Gimnàstic de Tarragona
12/11/1994
Elche
Valencia B
13/11/1994
Murcia
Castellón
FC Andorra
Levante
Gramenet
Benidorm
Sant Andreu
Ontinyent
Europa
Gimnàstic de Tarragona
Premià
Manlleu
Girona
L'Hospitalet
Terrassa
Figueres
Alcoyano
Sabadell
19/11/1994
Castellón
Premià
20/11/1994
Levante
Murcia
L'Hospitalet
Alcoyano
Figueres
Gramenet
Benidorm
Sant Andreu
Manlleu
Girona
Ontinyent
Elche
Gimnàstic de Tarragona
Terrassa
Valencia B
FC Andorra
Sabadell
Europa
26/11/1994
Elche
Benidorm
27/11/1994
Premià
Levante
Girona
Castellón
Gramenet
Gimnàstic de Tarragona
Sant Andreu
Figueres
Murcia
Valencia B
Sabadell
L'Hospitalet
Alcoyano
Manlleu
FC Andorra
Ontinyent
Europa
Terrassa
03/12/1994
Ontinyent
Murcia
04/12/1994
Levante
Girona
Valencia B
Premià
L'Hospitalet
Europa
Figueres
Elche
Castellón
Alcoyano
Terrassa
Gramenet
Gimnàstic de Tarragona
Sant Andreu
Manlleu
Sabadell
Benidorm
FC Andorra
08/12/1994
Alcoyano
Levante
Murcia
Benidorm
Elche
Gimnàstic de Tarragona
Europa
Gramenet
Sant Andreu
Terrassa
FC Andorra
Figueres
Sabadell
Castellón
Girona
Valencia B
L'Hospitalet
Manlleu
Premià
Ontinyent
11/12/1994
Levante
Sabadell
Castellón
L'Hospitalet
Gramenet
Sant Andreu
Terrassa
Elche
Figueres
Murcia
Manlleu
Europa
Valencia B
Alcoyano
Gimnàstic de Tarragona
FC Andorra
Ontinyent
Girona
Benidorm
Premià
18/12/1994
Elche
Gramenet
Manlleu
Castellón
L'Hospitalet
Levante
Sabadell
Valencia B
Alcoyano
Ontinyent
Girona
Benidorm
Premià
Figueres
Murcia
Gimnàstic de Tarragona
FC Andorra
Terrassa
Europa
Sant Andreu
08/01/1995
Levante
Manlleu
Europa
Castellón
Gramenet
FC Andorra
Valencia B
L'Hospitalet
Sant Andreu
Elche
Ontinyent
Sabadell
Benidorm
Alcoyano
Figueres
Girona
Gimnàstic de Tarragona
Premià
Terrassa
Murcia
14/01/1995
Castellón
Levante
15/01/1995
Manlleu
Valencia B
Murcia
Gramenet
Alcoyano
Figueres
Elche
Europa
Girona
Gimnàstic de Tarragona
FC Andorra
Sant Andreu
Sabadell
Benidorm
L'Hospitalet
Ontinyent
Premià
Terrassa
22/01/1995
Levante
Europa
Castellón
Valencia B
Premià
Gramenet
Manlleu
Ontinyent
Sabadell
Figueres
L'Hospitalet
Benidorm
FC Andorra
Elche
Girona
Terrassa
Alcoyano
Gimnàstic de Tarragona
Murcia
Sant Andreu
29/01/1995
Elche
Murcia
Ontinyent
Castellón
Gramenet
Girona
Terrassa
Alcoyano
Benidorm
Manlleu
Figueres
L'Hospitalet
Gimnàstic de Tarragona
Sabadell
Europa
FC Andorra
Sant Andreu
Premià
30/01/1995
Valencia B
Levante
04/02/1995
Levante
Ontinyent
05/02/1995
Alcoyano
Gramenet
Castellón
Benidorm
Valencia B
Europa
Premià
Elche
Manlleu
Figueres
L'Hospitalet
Gimnàstic de Tarragona
Murcia
FC Andorra
Sabadell
Terrassa
Girona
Sant Andreu
11/02/1995
Benidorm
Levante
12/02/1995
Figueres
Castellón
Gramenet
Sabadell
Ontinyent
Valencia B
Gimnàstic de Tarragona
Manlleu
Elche
Girona
Sant Andreu
Alcoyano
FC Andorra
Premià
Terrassa
L'Hospitalet
Europa
Murcia
18/02/1995
Castellón
Gimnàstic de Tarragona
19/02/1995
Alcoyano
Elche
Levante
Figueres
L'Hospitalet
Gramenet
Valencia B
Benidorm
Manlleu
Terrassa
Girona
FC Andorra
Sabadell
Sant Andreu
Ontinyent
Europa
Premià
Murcia
26/02/1995
Gramenet
Manlleu
Gimnàstic de Tarragona
Levante
Terrassa
Castellón
Figueres
Valencia B
Elche
Sabadell
FC Andorra
Alcoyano
Benidorm
Ontinyent
Sant Andreu
L'Hospitalet
Murcia
Girona
Europa
Premià
05/03/1995
Castellón
Gramenet
Levante
Terrassa
Valencia B
Gimnàstic de Tarragona
L'Hospitalet
Elche
Manlleu
Sant Andreu
Alcoyano
Murcia
Sabadell
FC Andorra
Ontinyent
Figueres
Benidorm
Europa
Girona
Premià
12/03/1995
Gramenet
Levante
Elche
Manlleu
Terrassa
Valencia B
Sant Andreu
Castellón
Premià
Alcoyano
FC Andorra
L'Hospitalet
Figueres
Benidorm
Gimnàstic de Tarragona
Ontinyent
Murcia
Sabadell
Europa
Girona
18/03/1995
Castellón
Elche
19/03/1995
Valencia B
Gramenet
Levante
Sant Andreu
Manlleu
FC Andorra
Alcoyano
Girona
Figueres
Europa
Benidorm
Gimnàstic de Tarragona
L'Hospitalet
Murcia
Ontinyent
Terrassa
Sabadell
Premià
25/03/1995
Elche
Levante
26/03/1995
Sant Andreu
Valencia B
Murcia
Manlleu
Gramenet
Ontinyent
FC Andorra
Castellón
Europa
Alcoyano
Gimnàstic de Tarragona
Figueres
Terrassa
Benidorm
Premià
L'Hospitalet
Girona
Sabadell
02/04/1995
Levante
FC Andorra
Manlleu
Premià
Valencia B
Elche
Benidorm
Gramenet
Castellón
Murcia
Sabadell
Alcoyano
Figueres
Terrassa
L'Hospitalet
Girona
Gimnàstic de Tarragona
Europa
Ontinyent
Sant Andreu
08/04/1995
Elche
Ontinyent
09/04/1995
Murcia
Levante
Girona
Manlleu
FC Andorra
Valencia B
Gramenet
Figueres
Premià
Castellón
Alcoyano
L'Hospitalet
Europa
Sabadell
Sant Andreu
Benidorm
Terrassa
Gimnàstic de Tarragona
12/04/1995
Valencia B
Murcia
Castellón
Girona
Manlleu
Alcoyano
L'Hospitalet
Sabadell
Gimnàstic de Tarragona
Gramenet
Terrassa
Europa
Figueres
Sant Andreu
Ontinyent
FC Andorra
13/04/1995
Levante
Premià
11/05/1995
Benidorm
Elche
15/04/1995
Alcoyano
Castellón
16/04/1995
Girona
Levante
Premià
Valencia B
Elche
Figueres
FC Andorra
Benidorm
Murcia
Ontinyent
Sant Andreu
Gimnàstic de Tarragona
Europa
L'Hospitalet
17/04/1995
Sabadell
Manlleu
Gramenet
Terrassa
22/04/1995
Levante
Alcoyano
23/04/1995
Manlleu
L'Hospitalet
Gramenet
Europa
Valencia B
Girona
Gimnàstic de Tarragona
Elche
Castellón
Sabadell
Figueres
FC Andorra
Terrassa
Sant Andreu
Benidorm
Murcia
Ontinyent
Premià
29/04/1995
Alcoyano
Valencia B
30/04/1995
Elche
Terrassa
Europa
Manlleu
Sant Andreu
Gramenet
L'Hospitalet
Castellón
FC Andorra
Gimnàstic de Tarragona
Murcia
Figueres
Girona
Ontinyent
Premià
Benidorm
01/05/1995
Sabadell
Levante
06/05/1995
Ontinyent
Alcoyano
07/05/1995
Gramenet
Elche
Levante
L'Hospitalet
Valencia B
Sabadell
Castellón
Manlleu
Terrassa
FC Andorra
Figueres
Premià
Sant Andreu
Europa
Gimnàstic de Tarragona
Murcia
Benidorm
Girona
14/05/1995
Manlleu
Levante
FC Andorra
Gramenet
L'Hospitalet
Valencia B
Castellón
Europa
Elche
Sant Andreu
Alcoyano
Benidorm
Girona
Figueres
Sabadell
Ontinyent
Murcia
Terrassa
Premià
Gimnàstic de Tarragona
20/05/1995
Ontinyent
L'Hospitalet
21/05/1995
Levante
Castellón
Valencia B
Manlleu
Europa
Elche
Gimnàstic de Tarragona
Girona
Gramenet
Murcia
Sant Andreu
FC Andorra
Benidorm
Sabadell
Terrassa
Premià
Figueres
Alcoyano
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Levante543822106552710614
2Gramenet5038218973309510
3Valencia B50382189613613311
4Castellón48382081062339412
5Manlleu463817129463713422
6Elche46*38171296037975
7FC Andorra42381316932318212
8Alcoyano4038131411443714915
9Figueres3938141113444012020
10Ontinyent373814915455011516
11Sabadell373813111450689817
12L'Hospitalet3638101612485811211
13Terrassa3638131015415010011
14Benidorm35*38101711303611014
15Sant Andreu333811111652479010
16Gimnàstic de Tarragona3338915144545929
17Murcia3338111116434710213
18Girona223861022387210412
19Europa213877243167917
20Premià20387625338510816
Promoció Ascens
Promoció Permanència
*Es va sancionar el Benidorm amb dos punts menys per alineació indeguda en el partit contra l'Elx de la jornada 32
Destacats
 NomDem GolsClub
Garzón
24
Barnils
17
Caneda
14
Córcoles
14
Rodri
14
Melo
14
Eloy Jiménez
13
Campuzano
13
Dolz
13
Manel
13
Conget
13
Simeón
12
Parrado
12
Keko
11
Julián
11
 NomDem GroguesClub
Gelo
18
Granero
17
Peque
16
Llorens
15
Paquito
15
Barila
15
Guinau
15
Clotet
14
Campayo
14
Arturo
14
Mario
13
Manolo Sánchez
13
Etxarri
13
Gurri
13
Soria
12
 NomDem CoefClubPJGols
Rodri
0,582917
Rafa Gómez
0,73021
López
0,753627
Iru
0,783225
Roca
0,883430
Fernando
0,893733
Ferri
0,913633
Rodri
1,053537
Maestro
1,142832
Arumí
1,183845
Víctor
1,523858
Patxi
1,663355
Albarrán
1,73051
NomPTGTV
Moreno Martínez10634
Hernando Serrano10539
Muñoz Juste9425
Velázquez Carrillo86111
Villacampa Duque7477
Villanueva Angulo7462
Velasco Lozano7422
Lozano Segado74111
García Carreras7396
Muñoz Tovar7362
Alemany Ramis7273
Martínez Franco64210
Pinar Martínez6397
Granel Martínez6384
Torres Caravaca6364
Cardona Gomila6355
Elías Fajula6354
Pérez Lasa6352
Tevar Muñoz6345
Armenta Fernández6334
Crespo García6324
Gil García6304
Hervías Rubio6250
Aguilera Hernando5411
Montero Ruiz5373
García Paños5345
Gutiérrez Barco5330
Navas Lasa5315
Sanz Fuster5314
Villa García5293
Ortuño Bernal5283
Granell Gil5252
Llonch Andreu5252
Pérez Izquierdo5213
Pardo del Burgo5186
Sánchez García4313
Orge Iglesias4273
Orueta Ibarrola42610
Noguer Planas4262
Valiente Andaluz4261
Méndez Martín4253
Aguirre Huerga4239
Fuentes Jiménez4232
Cerdá Albert4191
Martínez Griñán4190
Delgado Ferreiro4151
Osorio Martín4131
Salvador Martínez3244
Rodríguez Báez3203
Morales Mansito3202
Losantos Omar3202
Peregrín Pérez3181
Méndez Casas3174
Beltrán Marco3173
Ramírez Martos3170
Sánchez Rodríguez3163
Campos Andreu3154
Herreros Hodar3152
Tárraga Sánchez3152
Hernández Calvet3132
Rubio Iniesta3132
García Domínguez3132
Sarrión Martínez3112
Acevedo Martínez3111
Segura García3100
Millán Domínguez391
Salicio Montero390
Pardo Clérigo2190
Gil Oteiza2182
Rico Íñiguez2142
Gálvez Obrero2134
Pérez Burrull2130
Baños Martínez2122
Román González2120
Ariza Villanueva2120
San Martín Vergara2114
López López2111
Hernández Pérez2100
López Villate292
Serna Postigo281
Marmolejo Martínez281
Balmaseda Hazas270
Beguiristain Iceta270
Lomas Pérez240
Rodríguez Torrico1102
Montes Corcobado181
Carte Moriones181
García Payán180
García de la Rosa172
Rosanes González171
Medina Cantalejo170
Matoso Aguilar160
Barea López160
Hernanz Angulo150
Ramírez Domínguez150
De Mora Expósito150
Del Cerro Escobar141
González Díez141
Teja Cimiano141
García Rubio140
Gordillo Flórez120
Fernández Fernández120
Morales Yanes110
Toledo Fernández110
Gols:
933
Gols Per Partit:
2,46
Targetes Grogues:
2132
Targetes Grogues Per Partit:
5,61
Expulsions:
257
Expulsions Per Partit:
0,68
Estrangers:
52
Percentatge Estrangers:
10,74
Victòries locals:
180
Victòries visitants:
89
Empats:
111
Màxima victòria local:
7-0 Sant Andreu-Sabadell
Màxima victòria visitant:
0-7 Premià-Elche
Millor ratxa guanyadora:
Levante: 13 Partits (Jornades 1-13)
Pitjor ratxa perdedora:
Castellón: 7 Partits (Jornades 23-29)
Millor ratxa no perdent:
Manlleu: 19 Partits (Jornades 14-32)
Pitjor ratxa no guanyant:
Premià: 15 Partits (Jornades 16-30)
Progrés
Matriu
Última actualització: 24/04/2018
Notificar error