lbl_CampeonesFerias
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa UEFA2007-08 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 MYPA EB/Streymur
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 Lillestrøm Käerjéng
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 Omonia Rudar Pljevlja
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 Helsingborg Trans
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 Skonto Dinamo Minsk
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 Nistru Budapest Honvéd
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 Bežanija Besa
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 Helsinki Etzella
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 MKT Araz Groclin Grodzisk Wielkopolski
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 Flora Vålerenga
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 Slaven Koprivnica Teuta
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 Vojvodina Hibernians
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 Aktobe Mattersburg
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 Zlaté Moravce Alma-Ata
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 Santa Coloma Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 Sliema Wanderers Litex Lovech
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 B36 Ekranas
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 Ried Neftçi
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 Carmarthen Brann
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 Häcken KR
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 Keflavík Midtjylland
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 Libertas Drogheda
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 Široki Brijeg Koper
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 Bełchatów Ameri
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 Dungannon Sūduva
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 Glentoran AIK
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 St Patrick's Odense
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 Budućnost Hajduk Split
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 MTK Budapest Mika
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 Rhyl Haka
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 Dinamo Tbilisi Vaduz
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 Vardar Anorthosis
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 Zrinjski Partizan
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 Gorica Rabotnički
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 Petržalka Zimbru
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 Banants Young Boys
Classificació Fase 1 (anada) 19/07/2007 Liepājas Metalurgs Dinamo Brest
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2007 Käerjéng Lillestrøm
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 Etzella Helsinki
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 Hajduk Split Budućnost
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 KR Häcken
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 AIK Glentoran
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 Maccabi Tel Aviv Santa Coloma
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 Koper Široki Brijeg
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 Rabotnički Gorica
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 Budapest Honvéd Nistru
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 Rudar Pljevlja Omonia
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 Besa Bežanija
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 Partizan Zrinjski
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 Mattersburg Aktobe
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 Drogheda Libertas
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 Groclin Grodzisk Wielkopolski MKT Araz
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 Litex Lovech Sliema Wanderers
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 EB/Streymur MYPA
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 Vaduz Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 Teuta Slaven Koprivnica
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 Zimbru Petržalka
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 Haka Rhyl
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 Neftçi Ried
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 Hibernians Vojvodina
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 Dinamo Minsk Skonto
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 Young Boys Banants
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 Sūduva Dungannon
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 Trans Helsingborg
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 Ekranas B36
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 Mika MTK Budapest
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 Brann Carmarthen
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 Anorthosis Vardar
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 Midtjylland Keflavík
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 Odense St Patrick's
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 Ameri Bełchatów
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 Vålerenga Flora
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 Dinamo Brest Liepājas Metalurgs
Classificació Fase 1 (tornada) 02/08/2007 Alma-Ata Zlaté Moravce
Classificació Fase 2 (anada) 16/08/2007 Tobol Groclin Grodzisk Wielkopolski
Classificació Fase 2 (anada) 16/08/2007 Zlaté Moravce Zenit
Classificació Fase 2 (anada) 16/08/2007 Mika Petržalka
Classificació Fase 2 (anada) 16/08/2007 MYPA Blackburn Rovers
Classificació Fase 2 (anada) 16/08/2007 Dinamo Tbilisi Rapid Wien
Classificació Fase 2 (anada) 16/08/2007 Ried Sion
Classificació Fase 2 (anada) 16/08/2007 Besa Litex Lovech
Classificació Fase 2 (anada) 16/08/2007 Ekranas Vålerenga
Classificació Fase 2 (anada) 16/08/2007 Helsinki Aalborg
Classificació Fase 2 (anada) 16/08/2007 Lokomotiv Sofia Oțelul Galați
Classificació Fase 2 (anada) 16/08/2007 Atlético de Madrid Vojvodina
Classificació Fase 2 (anada) 16/08/2007 Hajduk Split Sampdoria
Classificació Fase 2 (anada) 16/08/2007 União de Leiria Maccabi Netanya
Classificació Fase 2 (anada) 16/08/2007 Dunfermline Häcken
Classificació Fase 2 (anada) 16/08/2007 Drogheda Helsingborg
Classificació Fase 2 (anada) 16/08/2007 Austria Wien Jablonec
Classificació Fase 2 (anada) 16/08/2007 Basel Mattersburg
Classificació Fase 2 (anada) 16/08/2007 Široki Brijeg Hapoel Tel Aviv
Classificació Fase 2 (anada) 16/08/2007 Hammarby Fredrikstad
Classificació Fase 2 (anada) 16/08/2007 Käerjéng Standard Liège
Classificació Fase 2 (anada) 16/08/2007 Cluj Anorthosis
Classificació Fase 2 (anada) 16/08/2007 Rabotnički Zrinjski
Classificació Fase 2 (anada) 16/08/2007 Young Boys Lens
Classificació Fase 2 (anada) 16/08/2007 Budapest Honvéd Hamburger
Classificació Fase 2 (anada) 16/08/2007 Haka Midtjylland
Classificació Fase 2 (anada) 16/08/2007 Dinamo Minsk Odense
Classificació Fase 2 (anada) 16/08/2007 Liepājas Metalurgs AIK
Classificació Fase 2 (anada) 16/08/2007 Maccabi Tel Aviv Erciyesspor
Classificació Fase 2 (anada) 16/08/2007 Slaven Koprivnica Galatasaray
Classificació Fase 2 (anada) 16/08/2007 Omonia CSKA Sofia
Classificació Fase 2 (anada) 16/08/2007 Brann Sūduva
Classificació Fase 2 (anada) 16/08/2007 Dnipro Bełchatów
Classificació Fase 2 (tornada) 30/08/2007 Hapoel Tel Aviv Široki Brijeg
Classificació Fase 2 (tornada) 30/08/2007 Helsingborg Drogheda
Classificació Fase 2 (tornada) 30/08/2007 Fredrikstad Hammarby
Classificació Fase 2 (tornada) 30/08/2007 Häcken Dunfermline
Classificació Fase 2 (tornada) 30/08/2007 Sion Ried
Classificació Fase 2 (tornada) 30/08/2007 Hamburger Budapest Honvéd
Classificació Fase 2 (tornada) 30/08/2007 Odense Dinamo Minsk
Classificació Fase 2 (tornada) 30/08/2007 Zrinjski Rabotnički
Classificació Fase 2 (tornada) 30/08/2007 Rapid Wien Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 2 (tornada) 30/08/2007 CSKA Sofia Omonia
Classificació Fase 2 (tornada) 30/08/2007 Sampdoria Hajduk Split
Classificació Fase 2 (tornada) 30/08/2007 Bełchatów Dnipro
Classificació Fase 2 (tornada) 30/08/2007 Blackburn Rovers MYPA
Classificació Fase 2 (tornada) 30/08/2007 Oțelul Galați Lokomotiv Sofia
Classificació Fase 2 (tornada) 30/08/2007 Sūduva Brann
Classificació Fase 2 (tornada) 30/08/2007 Vojvodina Atlético de Madrid
Classificació Fase 2 (tornada) 30/08/2007 Groclin Grodzisk Wielkopolski Tobol
Classificació Fase 2 (tornada) 30/08/2007 Standard Liège Käerjéng
Classificació Fase 2 (tornada) 30/08/2007 Erciyesspor Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 2 (tornada) 30/08/2007 Mattersburg Basel
Classificació Fase 2 (tornada) 30/08/2007 Jablonec Austria Wien
Classificació Fase 2 (tornada) 30/08/2007 AIK Liepājas Metalurgs
Classificació Fase 2 (tornada) 30/08/2007 Petržalka Mika
Classificació Fase 2 (tornada) 30/08/2007 Galatasaray Slaven Koprivnica
Classificació Fase 2 (tornada) 30/08/2007 Midtjylland Haka
Classificació Fase 2 (tornada) 30/08/2007 Vålerenga Ekranas
Classificació Fase 2 (tornada) 30/08/2007 Anorthosis Cluj
Classificació Fase 2 (tornada) 30/08/2007 Maccabi Netanya União de Leiria
Classificació Fase 2 (tornada) 30/08/2007 Aalborg Helsinki
Classificació Fase 2 (tornada) 30/08/2007 Litex Lovech Besa
Classificació Fase 2 (tornada) 30/08/2007 Lens Young Boys
Classificació Fase 2 (tornada) 30/08/2007 Zenit Zlaté Moravce
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2007 Litex Lovech Hamburger
Classificació Fase 3 (anada) 19/09/2007 Lens København
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Nürnberg Rapid București
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Sparta Praha Odense
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Sion Galatasaray
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Toulouse CSKA Sofia
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Groningen Fiorentina
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Aris Zaragoza
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Heerenveen Helsingborg
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Austria Wien Vålerenga
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Atlético de Madrid Erciyesspor
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Sampdoria Aalborg
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Midtjylland Lokomotiv
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Anderlecht Rapid Wien
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Empoli Zurich
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Everton Metalist
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Tottenham Anorthosis
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Getafe Twente
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Aberdeen Dnipro
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Petržalka Panathinaikos
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Rabotnički Bolton Wanderers
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Sarajevo Basel
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Hapoel Tel Aviv AIK
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Paços de Ferreira AZ Alkmaar
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Spartak Moskva Häcken
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Larissa Blackburn Rovers
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Bayer Leverkusen União de Leiria
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Groclin Grodzisk Wielkopolski Crvena Zvezda
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 AEK Red Bull Salzburg
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Zenit Standard Liège
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Tampere United Girondins de Bordeaux
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Mladá Boleslav Palermo
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Sochaux Panionios
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Hammarby Braga
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Brann Club Brugge
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Bayern München Os Belenenses
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Dinamo București Elfsborg
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Lokomotiv Sofia Rennes
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Villarreal Bate Borisov
Classificació Fase 3 (anada) 20/09/2007 Dinamo Zagreb Ajax
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2007 Panathinaikos Petržalka
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 Metalist Everton
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 Helsingborg Heerenveen
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 Fiorentina Groningen
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 Bolton Wanderers Rabotnički
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 Zaragoza Aris
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 Erciyesspor Atlético de Madrid
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 Girondins de Bordeaux Tampere United
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 AZ Alkmaar Paços de Ferreira
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 Braga Hammarby
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 União de Leiria Bayer Leverkusen
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 Twente Getafe
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 Crvena Zvezda Groclin Grodzisk Wielkopolski
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 Blackburn Rovers Larissa
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 Rennes Lokomotiv Sofia
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 Ajax Dinamo Zagreb
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 Lokomotiv Midtjylland
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 Anorthosis Tottenham
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 Rapid București Nürnberg
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 Hamburger Litex Lovech
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 Zurich Empoli
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 Odense Sparta Praha
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 CSKA Sofia Toulouse
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 Rapid Wien Anderlecht
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 Häcken Spartak Moskva
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 Dnipro Aberdeen
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 Vålerenga Austria Wien
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 Elfsborg Dinamo București
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 Basel Sarajevo
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 Aalborg Sampdoria
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 Bate Borisov Villarreal
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 Club Brugge Brann
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 Standard Liège Zenit
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 Palermo Mladá Boleslav
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 Galatasaray Sion
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 Os Belenenses Bayern München
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 Red Bull Salzburg AEK
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 AIK Hapoel Tel Aviv
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 København Lens
Classificació Fase 3 (tornada) 04/10/2007 Panionios Sochaux
Fase de grups partit 1 25/10/2007 Brann Hamburger
Fase de grups partit 1 25/10/2007 Bolton Wanderers Braga
Fase de grups partit 1 25/10/2007 Villarreal Fiorentina
Fase de grups partit 1 25/10/2007 Elfsborg AEK
Fase de grups partit 1 25/10/2007 Sparta Praha Zurich
Fase de grups partit 1 25/10/2007 Bayer Leverkusen Toulouse
Fase de grups partit 1 25/10/2007 Lokomotiv Atlético de Madrid
Fase de grups partit 1 25/10/2007 Girondins de Bordeaux Galatasaray
Fase de grups partit 1 25/10/2007 Helsingborg Panionios
Fase de grups partit 1 25/10/2007 Tottenham Getafe
Fase de grups partit 1 25/10/2007 Anderlecht Hapoel Tel Aviv
Fase de grups partit 1 25/10/2007 Basel Rennes
Fase de grups partit 1 25/10/2007 Crvena Zvezda Bayern München
Fase de grups partit 1 25/10/2007 Panathinaikos Aberdeen
Fase de grups partit 1 25/10/2007 Everton Larissa
Fase de grups partit 1 25/10/2007 Zenit AZ Alkmaar
Fase de grups partit 2 08/11/2007 Rennes Brann
Fase de grups partit 2 08/11/2007 Larissa Zenit
Fase de grups partit 2 08/11/2007 Nürnberg Everton
Fase de grups partit 2 08/11/2007 København Panathinaikos
Fase de grups partit 2 08/11/2007 Aberdeen Lokomotiv
Fase de grups partit 2 08/11/2007 Mladá Boleslav Villarreal
Fase de grups partit 2 08/11/2007 Fiorentina Elfsborg
Fase de grups partit 2 08/11/2007 Aalborg Anderlecht
Fase de grups partit 2 08/11/2007 Dinamo Zagreb Basel
Fase de grups partit 2 08/11/2007 Spartak Moskva Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 2 08/11/2007 Toulouse Sparta Praha
Fase de grups partit 2 08/11/2007 Bayern München Bolton Wanderers
Fase de grups partit 2 08/11/2007 Aris Crvena Zvezda
Fase de grups partit 2 08/11/2007 Hapoel Tel Aviv Tottenham
Fase de grups partit 2 08/11/2007 Galatasaray Helsingborg
Fase de grups partit 2 08/11/2007 Austria Wien Girondins de Bordeaux
Fase de grups partit 3 29/11/2007 Getafe Hapoel Tel Aviv
Fase de grups partit 3 29/11/2007 Panionios Galatasaray
Fase de grups partit 3 29/11/2007 Tottenham Aalborg
Fase de grups partit 3 29/11/2007 Sparta Praha Spartak Moskva
Fase de grups partit 3 29/11/2007 Bolton Wanderers Aris
Fase de grups partit 3 29/11/2007 Braga Bayern München
Fase de grups partit 3 29/11/2007 Zurich Toulouse
Fase de grups partit 3 29/11/2007 Helsingborg Austria Wien
Fase de grups partit 3 29/11/2007 Atlético de Madrid Aberdeen
Fase de grups partit 3 29/11/2007 AEK Fiorentina
Fase de grups partit 3 29/11/2007 Elfsborg Mladá Boleslav
Fase de grups partit 3 29/11/2007 Hamburger Rennes
Fase de grups partit 3 29/11/2007 Lokomotiv København
Fase de grups partit 3 29/11/2007 AZ Alkmaar Larissa
Fase de grups partit 3 29/11/2007 Zenit Nürnberg
Fase de grups partit 3 29/11/2007 Brann Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 4 05/12/2007 Nürnberg AZ Alkmaar
Fase de grups partit 4 05/12/2007 Everton Zenit
Fase de grups partit 4 05/12/2007 Panathinaikos Lokomotiv
Fase de grups partit 4 05/12/2007 Mladá Boleslav AEK
Fase de grups partit 4 05/12/2007 Villarreal Elfsborg
Fase de grups partit 4 05/12/2007 Dinamo Zagreb Hamburger
Fase de grups partit 4 05/12/2007 Basel Brann
Fase de grups partit 4 05/12/2007 København Atlético de Madrid
Fase de grups partit 4 06/12/2007 Girondins de Bordeaux Helsingborg
Fase de grups partit 4 06/12/2007 Austria Wien Panionios
Fase de grups partit 4 06/12/2007 Anderlecht Tottenham
Fase de grups partit 4 06/12/2007 Aalborg Getafe
Fase de grups partit 4 06/12/2007 Crvena Zvezda Bolton Wanderers
Fase de grups partit 4 06/12/2007 Aris Braga
Fase de grups partit 4 06/12/2007 Bayer Leverkusen Sparta Praha
Fase de grups partit 4 06/12/2007 Spartak Moskva Zurich
Fase de grups partit 5 19/12/2007 Bayern München Aris
Fase de grups partit 5 19/12/2007 Getafe Anderlecht
Fase de grups partit 5 19/12/2007 Hapoel Tel Aviv Aalborg
Fase de grups partit 5 19/12/2007 Panionios Girondins de Bordeaux
Fase de grups partit 5 19/12/2007 Galatasaray Austria Wien
Fase de grups partit 5 19/12/2007 Braga Crvena Zvezda
Fase de grups partit 5 19/12/2007 Toulouse Spartak Moskva
Fase de grups partit 5 19/12/2007 Zurich Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 5 20/12/2007 AEK Villarreal
Fase de grups partit 5 20/12/2007 Fiorentina Mladá Boleslav
Fase de grups partit 5 20/12/2007 Hamburger Basel
Fase de grups partit 5 20/12/2007 Rennes Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 5 20/12/2007 Aberdeen København
Fase de grups partit 5 20/12/2007 Atlético de Madrid Panathinaikos
Fase de grups partit 5 20/12/2007 Larissa Nürnberg
Fase de grups partit 5 20/12/2007 AZ Alkmaar Everton
Setzens de final (anada) 13/02/2008 Galatasaray Bayer Leverkusen
Setzens de final (anada) 13/02/2008 AEK Getafe
Setzens de final (anada) 13/02/2008 Brann Everton
Setzens de final (anada) 13/02/2008 Werder Bremen Braga
Setzens de final (anada) 13/02/2008 Olympique de Marseille Spartak Moskva
Setzens de final (anada) 13/02/2008 Anderlecht Girondins de Bordeaux
Setzens de final (anada) 13/02/2008 PSV Helsingborg
Setzens de final (anada) 13/02/2008 Rangers Panathinaikos
Setzens de final (anada) 13/02/2008 Sporting de Portugal Basel
Setzens de final (anada) 13/02/2008 Zenit Villarreal
Setzens de final (anada) 14/02/2008 Rosenborg Fiorentina
Setzens de final (anada) 14/02/2008 Aberdeen Bayern München
Setzens de final (anada) 14/02/2008 Zurich Hamburger
Setzens de final (anada) 14/02/2008 Slavia Praha Tottenham
Setzens de final (anada) 14/02/2008 Bolton Wanderers Atlético de Madrid
Setzens de final (anada) 14/02/2008 Benfica Nürnberg
Setzens de final (tornada) 21/02/2008 Braga Werder Bremen
Setzens de final (tornada) 21/02/2008 Basel Sporting de Portugal
Setzens de final (tornada) 21/02/2008 Nürnberg Benfica
Setzens de final (tornada) 21/02/2008 Helsingborg PSV
Setzens de final (tornada) 21/02/2008 Everton Brann
Setzens de final (tornada) 21/02/2008 Girondins de Bordeaux Anderlecht
Setzens de final (tornada) 21/02/2008 Villarreal Zenit
Setzens de final (tornada) 21/02/2008 Atlético de Madrid Bolton Wanderers
Setzens de final (tornada) 21/02/2008 Getafe AEK
Setzens de final (tornada) 21/02/2008 Bayern München Aberdeen
Setzens de final (tornada) 21/02/2008 Panathinaikos Rangers
Setzens de final (tornada) 21/02/2008 Spartak Moskva Olympique de Marseille
Setzens de final (tornada) 21/02/2008 Fiorentina Rosenborg
Setzens de final (tornada) 21/02/2008 Hamburger Zurich
Setzens de final (tornada) 21/02/2008 Bayer Leverkusen Galatasaray
Setzens de final (tornada) 21/02/2008 Tottenham Slavia Praha
Vuitens de final (anada) 06/03/2008 Benfica Getafe
Vuitens de final (anada) 06/03/2008 Anderlecht Bayern München
Vuitens de final (anada) 06/03/2008 Fiorentina Everton
Vuitens de final (anada) 06/03/2008 Olympique de Marseille Zenit
Vuitens de final (anada) 06/03/2008 Rangers Werder Bremen
Vuitens de final (anada) 06/03/2008 Bolton Wanderers Sporting de Portugal
Vuitens de final (anada) 06/03/2008 Bayer Leverkusen Hamburger
Vuitens de final (anada) 06/03/2008 Tottenham PSV
Vuitens de final (tornada) 12/03/2008 Getafe Benfica
Vuitens de final (tornada) 12/03/2008 Bayern München Anderlecht
Vuitens de final (tornada) 12/03/2008 PSV Tottenham
Vuitens de final (tornada) 12/03/2008 Everton Fiorentina
Vuitens de final (tornada) 12/03/2008 Hamburger Bayer Leverkusen
Vuitens de final (tornada) 12/03/2008 Zenit Olympique de Marseille
Vuitens de final (tornada) 13/03/2008 Sporting de Portugal Bolton Wanderers
Vuitens de final (tornada) 13/03/2008 Werder Bremen Rangers
Quarts de final (anada) 03/04/2008 Fiorentina PSV
Quarts de final (anada) 03/04/2008 Bayern München Getafe
Quarts de final (anada) 03/04/2008 Rangers Sporting de Portugal
Quarts de final (anada) 03/04/2008 Bayer Leverkusen Zenit
Quarts de final (tornada) 10/04/2008 Zenit Bayer Leverkusen
Quarts de final (tornada) 10/04/2008 PSV Fiorentina
Quarts de final (tornada) 10/04/2008 Sporting de Portugal Rangers
Quarts de final (tornada) 10/04/2008 Getafe Bayern München
Semifinal (anada) 24/04/2008 Bayern München Zenit
Semifinal (anada) 24/04/2008 Rangers Fiorentina
Semifinal (tornada) 01/05/2008 Zenit Bayern München
Semifinal (tornada) 01/05/2008 Fiorentina Rangers
Final 14/05/2008 Zenit Rangers

Top 10

  Nom Equip Pos Gols GolsPP
Pavel Pogrebnyak Zenit
11 0.73
Luca Toni Bayern München
10 0.91
Henrik Larsson Helsingborg
9 0.82
Razak Omotoyossi Helsingborg
8 0.67
Kießling Bayer Leverkusen
7 0.58
Robbie Winters Brann
7 1.17
Mutu Fiorentina
6 0.60
Agüero Atlético de Madrid
6 0.75
Cavenaghi Girondins de Bordeaux
5 0.71
Guerrero Hamburger
5 0.56
  Nom Equip Pos Minuts
Anatoliy Tymoshchuk Zenit
1486
Konstantin Zyryanov Zenit
1472
Aleksandr Anyukov Zenit
1428
Radek Šírl Zenit
1317
Pavel Pogrebnyak Zenit
1277
Frey Fiorentina
1260
Ujfaluši Fiorentina
1260
Andrey Arshavin Zenit
1212
Lúcio Bayern München
1200
Van Bommel Bayern München
1159
  Nom Equip Pos Grogues
Luca Toni Bayern München
6
Granero Getafe
5
Yüksel Sariyar Austria Wien
5
Radek Šírl Zenit
5
Donadel Fiorentina
5
De Jong Hamburger
4
Eirik Bakke Brann
4
Pavel Pogrebnyak Zenit
4
Ognjen Koroman Crvena Zvezda
3
Roland Juhász Anderlecht
3
  Nom Equip Pos Vermelles
Marin Glen Kapaj Teuta
1
Miloš Bajalica Crvena Zvezda
1
Eric Hassli Zurich
1
Ari AZ Alkmaar
1
Nkufo Twente
1
Guana Palermo
1
Jeroen Simaeys Club Brugge
1
Hassan El-Fakiri Brann
1
Michael Gravgaard København
1
Oguchi Onyewu Standard Liège
1
Gols:
962
Gols Per Partit:
2.68
Targetes Grogues:
1363
Targetes Grogues Per Partit:
3.80
Expulsions:
72
Expulsions Per Partit:
0.20
Victòries locals:
161
Victòries visitants:
102
Empats:
96
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Everton: 7 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Larissa: 5 Partits
Millor ratxa no perdent:
Hamburger: 10 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Aalborg: 5 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Zenit 17 9 4 4
52%
23%
25%
31 15 35 4
Fiorentina 14 6 7 1
42%
50%
8%
20 10 24 0
Bayern München 14 6 6 2
42%
42%
16%
33 19 19 0
Getafe 12 7 3 2
58%
25%
17%
21 14 31 1
Bayer Leverkusen 12 7 1 4
58%
8%
34%
23 14 21 2
Brann 12 6 1 5
50%
8%
42%
26 21 15 1
Hamburger 12 8 3 1
66%
25%
9%
21 6 19 0
Helsingborg 12 6 2 4
50%
16%
34%
30 16 15 1
Galatasaray 10 4 2 4
40%
20%
40%
18 16 14 0
Bolton Wanderers 10 3 6 1
30%
60%
10%
9 7 22 0
Tottenham 10 5 3 2
50%
30%
20%
18 10 21 0
Anderlecht 10 4 4 2
40%
40%
20%
12 13 26 1
Everton 10 8 1 1
80%
10%
10%
23 9 18 0
Basel 10 6 2 2
60%
20%
20%
17 8 9 1
Atlético de Madrid 10 7 2 1
70%
20%
10%
23 6 18 2
Rangers 9 2 5 2
22%
55%
23%
5 4 15 1
Aberdeen 8 1 4 3
12%
50%
38%
9 14 13 0
Panathinaikos 8 5 2 1
62%
25%
13%
13 4 11 0
Villarreal 8 6 1 1
75%
12%
13%
15 6 9 0
Nürnberg 8 2 4 2
25%
50%
25%
11 11 14 0
Spartak Moskva 8 5 1 2
62%
12%
26%
14 7 12 0
Hapoel Tel Aviv 8 4 1 3
50%
12%
38%
10 8 12 1
Zurich 8 3 1 4
37%
12%
51%
9 12 16 1
Aalborg 8 2 3 3
25%
37%
38%
13 11 15 0
AEK 8 2 3 3
25%
37%
38%
8 9 16 0
Girondins de Bordeaux 8 5 2 1
62%
25%
13%
15 11 13 2
Braga 8 2 3 3
25%
37%
38%
10 9 17 0
Austria Wien 8 2 3 3
25%
37%
38%
10 12 13 0
Sparta Praha 6 1 3 2
16%
50%
34%
4 5 13 0
Häcken 6 2 2 2
33%
33%
34%
5 10 6 0
Midtjylland 6 3 0 3
50%
50%
12 12 5 0
København 6 2 1 3
33%
16%
51%
4 9 10 1
AIK 6 3 1 2
50%
16%
34%
13 4 10 0
Odense 6 2 4 0
33%
66%
1%
10 1 6 0
Anorthosis 6 3 2 1
50%
33%
17%
7 8 10 0
Aris 6 2 2 2
33%
33%
34%
7 10 13 0
Petržalka 6 1 2 3
16%
33%
51%
7 10 17 4
Rabotnički 6 3 2 1
50%
33%
17%
7 5 22 0
Sporting de Portugal 6 3 2 1
50%
33%
17%
7 3 6 0
PSV 6 3 1 2
50%
16%
34%
6 5 7 0
Dinamo Zagreb 6 1 2 3
16%
33%
51%
5 8 15 1
Rennes 6 1 2 3
16%
33%
51%
6 9 8 0
Elfsborg 6 1 1 4
16%
16%
68%
5 14 6 0
Toulouse 6 1 2 3
16%
33%
51%
5 8 12 0
Mladá Boleslav 6 2 0 4
33%
67%
6 7 21 0
Groclin Grodzisk Wielkopolski 6 3 1 2
50%
16%
34%
4 2 8 0
Panionios 6 2 1 3
33%
16%
51%
6 8 17 1
Crvena Zvezda 6 2 0 4
33%
67%
4 9 7 1
Lokomotiv 6 2 2 2
33%
33%
34%
9 8 15 1
Litex Lovech 6 4 0 2
66%
34%
14 4 4 0
Vålerenga 6 3 2 1
50%
33%
17%
11 5 8 1
Larissa 6 1 0 5
16%
84%
7 12 14 1
AZ Alkmaar 6 2 2 2
33%
33%
34%
6 6 12 1
Young Boys 4 1 2 1
25%
50%
25%
7 7 8 1
Liepājas Metalurgs 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 6 7 0
Blackburn Rovers 4 3 0 1
75%
25%
5 3 6 0
Rapid Wien 4 2 1 1
50%
25%
25%
9 2 3 0
Olympique de Marseille 4 2 0 2
50%
50%
6 5 10 0
Lokomotiv Sofia 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 11 0
Sampdoria 4 1 3 0
25%
75%
4 3 10 0
Erciyesspor 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 11 14 0
União de Leiria 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 5 11 1
Dnipro 4 1 3 0
25%
75%
6 4 9 0
CSKA Sofia 4 1 3 0
25%
75%
4 3 13 2
Hammarby 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 7 14 0
Standard Liège 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 4 12 1
Lens 4 1 2 1
25%
50%
25%
8 5 13 0
Werder Bremen 4 3 0 1
75%
25%
5 2 7 0
MYPA 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 4 4 0
Sion 4 2 1 1
50%
25%
25%
8 8 7 0
Benfica 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 5 11 1
Mattersburg 4 1 0 3
25%
75%
5 9 12 2
Maccabi Tel Aviv 4 1 1 2
25%
25%
50%
6 5 5 1
Ekranas 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 10 8 0
Vojvodina 4 2 0 2
50%
50%
8 6 12 1
Ried 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 7 13 0
Slaven Koprivnica 4 1 1 2
25%
25%
50%
10 8 7 0
Drogheda 4 1 2 1
25%
50%
25%
5 5 3 0
Široki Brijeg 4 2 0 2
50%
50%
6 9 7 0
Helsinki 4 3 0 1
75%
25%
5 4 9 0
Bełchatów 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 7 8 0
Zlaté Moravce 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 7 4 0
Sūduva 4 1 0 3
25%
75%
8 7 9 2
Budapest Honvéd 4 0 3 1
75%
25%
2 6 9 0
Hajduk Split 4 1 2 1
25%
50%
25%
3 3 8 0
Besa 4 0 2 2
50%
50%
2 8 6 1
Omonia 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 3 12 2
Mika 4 2 0 2
50%
50%
4 5 4 0
Dinamo Tbilisi 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 8 9 0
Haka 4 1 0 3
25%
75%
6 10 5 1
Zrinjski 4 0 1 3
25%
75%
2 13 8 3
Dinamo Minsk 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 6 8 0
Käerjéng 4 1 0 3
25%
75%
2 6 3 0
Nistru 2 0 2 0
100%
2 2 4 1
Flora 2 0 0 2
100%
0 2 2 0
Teuta 2 0 1 1
50%
50%
4 8 4 1
Hibernians 2 0 0 2
100%
1 7 9 1
Paços de Ferreira 2 0 1 1
50%
50%
0 1 1 0
Sarajevo 2 0 0 2
100%
1 8 5 0
Aktobe 2 1 0 1
50%
50%
3 4 9 0
EB/Streymur 2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Rosenborg 2 0 0 2
100%
1 3 2 0
Lillestrøm 2 1 0 1
50%
50%
2 2 5 0
MKT Araz 2 0 1 1
50%
50%
0 1 5 1
Tampere United 2 0 1 1
50%
50%
3 4 5 0
Etzella 2 0 0 2
100%
0 3 3 0
Rudar Pljevlja 2 0 0 2
100%
0 4 2 1
Ajax 2 1 0 1
50%
50%
3 3 4 0
Palermo 2 1 0 1
50%
50%
1 1 9 1
Sochaux 2 1 0 1
50%
50%
1 2 4 0
Trans 2 0 0 2
100%
0 9 1 0
Bate Borisov 2 0 0 2
100%
1 6 1 0
Bežanija 2 0 2 0
100%
2 2 7 1
Club Brugge 2 1 0 1
50%
50%
2 2 8 1
Os Belenenses 2 0 0 2
100%
0 3 4 0
Dinamo București 2 1 0 1
50%
50%
2 2 6 0
Skonto 2 0 1 1
50%
50%
1 3 0 0
Red Bull Salzburg 2 1 0 1
50%
50%
1 3 5 1
Twente 2 1 0 1
50%
50%
3 3 7 2
Empoli 2 1 0 1
50%
50%
2 4 7 1
Santa Coloma 2 1 0 1
50%
50%
1 4 9 0
St Patrick's 2 0 1 1
50%
50%
0 5 1 0
Budućnost 2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 0
Jablonec 2 0 1 1
50%
50%
4 5 1 0
Dunfermline 2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 1
Maccabi Netanya 2 0 1 1
50%
50%
0 1 6 0
MTK Budapest 2 1 0 1
50%
50%
2 2 0 0
Rhyl 2 1 0 1
50%
50%
3 3 6 0
Oțelul Galați 2 0 1 1
50%
50%
1 3 3 0
Slavia Praha 2 0 1 1
50%
50%
2 3 6 0
Vaduz 2 0 1 1
50%
50%
0 2 1 0
Vardar 2 0 0 2
100%
0 2 5 2
Tobol 2 0 0 2
100%
0 3 2 0
Dinamo Brest 2 0 1 1
50%
50%
2 3 3 2
Partizan 2 2 0 0
100%
11 1 2 0
Gorica 2 0 0 2
100%
2 4 4 0
Glentoran 2 0 0 2
100%
0 9 2 0
Alma-Ata 2 0 1 1
50%
50%
2 4 4 1
Fredrikstad 2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Dungannon 2 1 0 1
50%
50%
1 4 5 0
Metalist 2 0 1 1
50%
50%
3 4 5 2
Sliema Wanderers 2 0 0 2
100%
0 7 4 0
Zimbru 2 0 2 0
100%
3 3 8 1
B36 2 0 0 2
100%
3 6 7 0
Heerenveen 2 1 0 1
50%
50%
6 8 4 0
Zaragoza 2 1 0 1
50%
50%
2 2 4 0
Neftçi 2 1 0 1
50%
50%
3 4 4 1
Groningen 2 0 2 0
100%
2 2 3 0
Carmarthen 2 0 0 2
100%
3 14 5 1
KR 2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Rapid București 2 0 2 0
100%
2 2 4 0
Keflavík 2 1 0 1
50%
50%
4 4 0 0
Libertas 2 0 1 1
50%
50%
1 4 5 0
Koper 2 0 0 2
100%
3 6 3 0
Ameri 2 1 0 1
50%
50%
2 2 4 0
Cluj 2 0 1 1
50%
50%
1 3 6 0
Banants 2 0 1 1
50%
50%
1 5 2 0
Notificar error