lbl_CampeonesFerias
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa del Generalísimo1952-53 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (anada) 01/10/1952 Hércules Orihuela
Ronda 1 (anada) 01/10/1952 Granada Alcoyano
Ronda 1 (anada) 01/10/1952 Caudal Avilés
Ronda 1 (anada) 01/10/1952 Ferrol Salamanca
Ronda 1 (anada) 01/10/1952 Baracaldo Gimnástica de Torrelavega
Ronda 1 (anada) 01/10/1952 Osasuna Alavés
Ronda 1 (anada) 01/10/1952 Logroñés UD Huesca
Ronda 1 (anada) 01/10/1952 España Industrial San Andrés
Ronda 1 (anada) 01/10/1952 Burgos Plus Ultra
Ronda 1 (anada) 01/10/1952 Mallorca Sabadell
Ronda 1 (anada) 01/10/1952 Jaén Mestalla
Ronda 1 (anada) 01/10/1952 Murcia Cacereño
Ronda 1 (anada) 01/10/1952 Atlético Tetuán UD Melilla
Ronda 1 (anada) 01/10/1952 Balompédica Linense Atlético Baleares
Ronda 1 (anada) 02/10/1952 Lérida Gimnástico de Tarragona
Ronda 1 (anada) 29/10/1952 RCD Córdoba Las Palmas
Ronda 1 (tornada) 06/12/1952 Plus Ultra Burgos
Ronda 1 (tornada) 07/12/1952 Alavés Osasuna
Ronda 1 (tornada) 07/12/1952 Atlético Baleares Balompédica Linense
Ronda 1 (tornada) 07/12/1952 Alcoyano Granada
Ronda 1 (tornada) 07/12/1952 Gimnástico de Tarragona Lérida
Ronda 1 (tornada) 07/12/1952 Sabadell Mallorca
Ronda 1 (tornada) 07/12/1952 Salamanca Ferrol
Ronda 1 (tornada) 07/12/1952 Avilés Caudal
Ronda 1 (tornada) 07/12/1952 Orihuela Hércules
Ronda 1 (tornada) 07/12/1952 Las Palmas RCD Córdoba
Ronda 1 (tornada) 08/12/1952 UD Melilla Atlético Tetuán
Ronda 1 (tornada) 08/12/1952 Cacereño Murcia
Ronda 1 (tornada) 08/12/1952 Mestalla Jaén
Ronda 1 (tornada) 08/12/1952 San Andrés España Industrial
Ronda 1 (tornada) 08/12/1952 UD Huesca Logroñés
Ronda 1 (tornada) 08/12/1952 Gimnástica de Torrelavega Baracaldo
Ronda 2 (anada) 28/12/1952 Alavés Burgos
Ronda 2 (anada) 28/12/1952 Ferrol Avilés
Ronda 2 (anada) 28/12/1952 Lérida España Industrial
Ronda 2 (anada) 28/12/1952 Murcia Hércules
Ronda 2 (anada) 28/12/1952 UD Melilla Jaén
Ronda 2 (anada) 28/12/1952 Granada Balompédica Linense
Ronda 2 (anada) 28/12/1952 Las Palmas Mallorca
Ronda 2 (anada) 28/12/1952 Baracaldo Logroñés
Ronda 2 (tornada) 19/03/1953 Jaén UD Melilla
Ronda 2 (tornada) 19/03/1953 Avilés Ferrol
Ronda 2 (tornada) 19/03/1953 Burgos Alavés
Ronda 2 (tornada) 19/03/1953 Hércules Murcia
Ronda 2 (tornada) 19/03/1953 Mallorca Las Palmas
Ronda 2 (tornada) 19/03/1953 Logroñés Baracaldo
Ronda 2 (desempat) 26/03/1953 Alavés Burgos
Ronda 2 (desempat 2) 27/03/1953 Alavés Burgos
Ronda 2 (tornada) 28/03/1953 España Industrial Lérida
Ronda 2 (tornada) 29/03/1953 Balompédica Linense Granada
Ronda 3 (anada) 01/04/1953 Baracaldo España Industrial
Ronda 3 (anada) 01/04/1953 Jaén Granada
Ronda 3 (anada) 01/04/1953 Murcia Las Palmas
Ronda 2 (desempat 3) 09/04/1953 Alavés Burgos
Ronda 3 (anada) 28/04/1953 Alavés Avilés
Ronda 3 (tornada) 10/05/1953 Las Palmas Murcia
Ronda 3 (tornada) 10/05/1953 Granada Jaén
Vuitens de final (anada) 17/05/1953 Sevilla Atlético de Madrid
Vuitens de final (anada) 17/05/1953 Real Madrid Murcia
Vuitens de final (anada) 17/05/1953 Granada Santander
Vuitens de final (anada) 17/05/1953 Barcelona Valencia
Vuitens de final (anada) 17/05/1953 Real Gijón Español
Vuitens de final (anada) 17/05/1953 Baracaldo Oviedo
Vuitens de final (anada) 17/05/1953 Alavés Atlético de Bilbao
Vuitens de final (anada) 17/05/1953 Real Sociedad Valladolid
Vuitens de final (tornada) 24/05/1953 Oviedo Baracaldo
Vuitens de final (tornada) 24/05/1953 Valladolid Real Sociedad
Vuitens de final (tornada) 24/05/1953 Atlético de Bilbao Alavés
Vuitens de final (tornada) 24/05/1953 Atlético de Madrid Sevilla
Vuitens de final (tornada) 24/05/1953 Español Real Gijón
Vuitens de final (tornada) 24/05/1953 Valencia Barcelona
Vuitens de final (tornada) 24/05/1953 Santander Granada
Vuitens de final (tornada) 24/05/1953 Murcia Real Madrid
Quarts de final (anada) 31/05/1953 Baracaldo Atlético de Bilbao
Quarts de final (anada) 31/05/1953 Santander Barcelona
Quarts de final (anada) 31/05/1953 Español Atlético de Madrid
Quarts de final (anada) 31/05/1953 Real Madrid Real Sociedad
Quarts de final (tornada) 04/06/1953 Real Sociedad Real Madrid
Quarts de final (tornada) 04/06/1953 Atlético de Bilbao Baracaldo
Quarts de final (tornada) 04/06/1953 Barcelona Santander
Quarts de final (tornada) 04/06/1953 Atlético de Madrid Español
Semifinal (anada) 07/06/1953 Barcelona Atlético de Madrid
Semifinal (anada) 07/06/1953 Real Madrid Atlético de Bilbao
Semifinal (tornada) 14/06/1953 Atlético de Bilbao Real Madrid
Semifinal (tornada) 14/06/1953 Atlético de Madrid Barcelona
Final 21/06/1953 Barcelona Atlético de Bilbao

Top 10

  Nom Equip Pos Grogues
  Nom Equip Pos Vermelles
Perales Orihuela
2
Calvo Sabadell
1
Cobo Atlético de Madrid
1
Artime Ferrol
1
Riestra Avilés
1
Morales Burgos
1
Enrique Alavés
1
Virgili Balompédica Linense
1
Izaguirre Balompédica Linense
1
Homar Atlético Baleares
1
Gols:
329
Gols Per Partit:
3.83
Targetes Grogues:
Targetes Grogues Per Partit:
0.00
Expulsions:
18
Expulsions Per Partit:
0.21
Victòries locals:
59
Victòries visitants:
11
Empats:
16
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Granada: 6 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Balompédica Linense: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Baracaldo: 8 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Baracaldo: 3 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Alavés 10 4 2 4
40%
20%
40%
25 21 0 1
Baracaldo 9 5 3 1
55%
33%
12%
26 17 0 0
Granada 8 6 1 1
75%
12%
13%
23 15 0 0
Murcia 8 4 1 3
50%
12%
38%
12 13 0 0
Barcelona 7 4 1 2
57%
14%
29%
20 6 0 0
Burgos 7 3 2 2
42%
28%
30%
10 11 0 1
Atlético de Bilbao 7 4 2 1
57%
28%
15%
21 9 0 0
Las Palmas 6 2 2 2
33%
33%
34%
10 7 0 0
Real Madrid 6 3 1 2
50%
16%
34%
15 8 0 0
Jaén 6 2 0 4
33%
67%
13 12 0 0
Atlético de Madrid 6 3 1 2
50%
16%
34%
14 17 0 2
Avilés 5 2 1 2
40%
20%
40%
9 10 0 1
España Industrial 5 3 1 1
60%
20%
20%
10 9 0 0
UD Melilla 4 2 1 1
50%
25%
25%
8 10 0 0
Real Sociedad 4 2 0 2
50%
50%
7 8 0 0
Balompédica Linense 4 1 0 3
25%
75%
6 9 0 2
Mallorca 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 7 0 0
Hércules 4 3 0 1
75%
25%
5 3 0 2
Santander 4 2 1 1
50%
25%
25%
8 5 0 0
Logroñés 4 1 2 1
25%
50%
25%
8 6 0 0
Ferrol 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 7 0 1
Español 4 2 0 2
50%
50%
9 8 0 0
Lérida 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 0 0
Sevilla 2 0 1 1
50%
50%
3 5 0 1
Valencia 2 0 1 1
50%
50%
1 6 0 0
Real Gijón 2 1 0 1
50%
50%
2 4 0 0
RCD Córdoba 2 1 0 1
50%
50%
4 5 0 0
Oviedo 2 0 1 1
50%
50%
4 6 0 0
Gimnástico de Tarragona 2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 1
Mestalla 2 1 0 1
50%
50%
3 4 0 0
Atlético Tetuán 2 0 1 1
50%
50%
4 6 0 0
Cacereño 2 0 0 2
100%
5 8 0 0
Sabadell 2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 1
Plus Ultra 2 0 0 2
100%
2 4 0 0
San Andrés 2 0 0 2
100%
3 8 0 0
UD Huesca 2 0 1 1
50%
50%
2 5 0 0
Osasuna 2 1 0 1
50%
50%
5 9 0 0
Gimnástica de Torrelavega 2 0 0 2
100%
3 8 0 0
Salamanca 2 0 1 1
50%
50%
1 3 0 0
Caudal 2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
Alcoyano 2 0 0 2
100%
2 7 0 0
Orihuela 2 0 0 2
100%
1 4 0 4
Atlético Baleares 2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 1
Valladolid 2 1 0 1
50%
50%
3 4 0 0
Notificar error