2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa de la República1935-36

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Fase de grups partit 1 15/02/1936 Sabadell Granollers
Fase de grups partit 1 23/02/1936 Deportivo de La Coruña Lemos
Fase de grups partit 2 23/02/1936 Granollers Júpiter
Fase de grups partit 2 23/02/1936 Sabadell Badalona
Fase de grups partit 1 23/02/1936 Racing FC Mirandilla
Fase de grups partit 1 23/02/1936 Malacitano Recreativo Granada
Fase de grups partit 1 23/02/1936 Gimnástico Levante FC
Fase de grups partit 1 23/02/1936 Baracaldo Erandio
Fase de grups partit 1 23/02/1936 Donostia Unión Irún
Fase de grups partit 1 23/02/1936 Sporting de Gijón Salamanca
Fase de grups partit 1 23/02/1936 Nacional de Madrid Valladolid
Fase de grups partit 2 01/03/1936 Unión Irún Baracaldo
Fase de grups partit 2 01/03/1936 Erandio Donostia
Fase de grups partit 2 01/03/1936 Salamanca Nacional de Madrid
Fase de grups partit 2 01/03/1936 Sporting de Gijón Valladolid
Fase de grups partit 2 01/03/1936 Cartagena FC Gimnástico
Fase de grups partit 2 01/03/1936 Mirandilla Malacitano
Fase de grups partit 2 01/03/1936 Recreativo Granada Racing FC
Fase de grups partit 3 01/03/1936 Júpiter Sabadell
Fase de grups partit 3 01/03/1936 Badalona Granollers
Fase de grups partit 3 08/03/1936 Malacitano Racing FC
Fase de grups partit 3 08/03/1936 Mirandilla Recreativo Granada
Fase de grups partit 3 08/03/1936 Cartagena FC Levante FC
Fase de grups partit 3 08/03/1936 Sporting de Gijón Nacional de Madrid
Fase de grups partit 3 08/03/1936 Valladolid Salamanca
Fase de grups partit 3 08/03/1936 Erandio Unión Irún
Fase de grups partit 3 08/03/1936 Donostia Baracaldo
Fase de grups partit 4 08/03/1936 Granollers Sabadell
Fase de grups partit 4 08/03/1936 Badalona Júpiter
Fase de grups partit 2 09/03/1936 Lemos Unión Sporting Vigo
Fase de grups partit 3 12/03/1936 Unión Sporting Vigo Deportivo de La Coruña
Fase de grups partit 4 15/03/1936 Valladolid Nacional de Madrid
Fase de grups partit 5 15/03/1936 Badalona Sabadell
Fase de grups partit 4 15/03/1936 Mirandilla Racing FC
Fase de grups partit 4 15/03/1936 Lemos Deportivo de La Coruña
Fase de grups partit 1 15/03/1936 Athletic Tetuán Unión de Tenerife
Fase de grups partit 5 15/03/1936 Júpiter Granollers
Fase de grups partit 4 15/03/1936 Levante FC Gimnástico
Fase de grups partit 4 15/03/1936 Erandio Baracaldo
Fase de grups partit 4 15/03/1936 Salamanca Sporting de Gijón
Fase de grups partit 4 15/03/1936 Recreativo Granada Malacitano
Fase de grups partit 4 15/03/1936 Unión Irún Donostia
Fase de grups partit 5 19/03/1936 Racing FC Malacitano
Fase de grups partit 5 19/03/1936 Recreativo Granada Mirandilla
Fase de grups partit 5 19/03/1936 Salamanca Valladolid
Fase de grups partit 5 19/03/1936 Nacional de Madrid Sporting de Gijón
Fase de grups partit 5 19/03/1936 Unión Sporting Vigo Lemos
Fase de grups partit 5 19/03/1936 Levante FC Cartagena FC
Fase de grups partit 5 19/03/1936 Unión Irún Erandio
Fase de grups partit 5 19/03/1936 Baracaldo Donostia
Fase de grups partit 1 19/03/1936 Júpiter Badalona
Fase de grups partit 6 21/03/1936 Nacional de Madrid Salamanca
Fase de grups partit 6 22/03/1936 Deportivo de La Coruña Unión Sporting Vigo
Fase de grups partit 6 22/03/1936 Valladolid Sporting de Gijón
Fase de grups partit 6 22/03/1936 Donostia Erandio
Fase de grups partit 6 22/03/1936 Baracaldo Unión Irún
Fase de grups partit 6 22/03/1936 Sabadell Júpiter
Fase de grups partit 6 22/03/1936 Granollers Badalona
Fase de grups partit 6 22/03/1936 Gimnástico Cartagena FC
Fase de grups partit 6 22/03/1936 Malacitano Mirandilla
Fase de grups partit 6 22/03/1936 Racing FC Recreativo Granada
Fase de grups partit 2 22/03/1936 Unión de Tenerife Athletic Tetuán
Ronda Previa 1 (anada) 29/03/1936 Deportivo de La Coruña Sporting de Gijón
Ronda Previa 1 (anada) 29/03/1936 Athletic Tetuán Malacitano
Ronda Previa 1 (anada) 29/03/1936 Mallorca Sabadell
Ronda Previa 1 (tornada) 05/04/1936 Sabadell Mallorca
Ronda Previa 1 05/04/1936 Levante FC Baracaldo
Ronda Previa 1 (tornada) 05/04/1936 Malacitano Athletic Tetuán
Ronda Previa 1 (tornada) 05/04/1936 Sporting de Gijón Deportivo de La Coruña
Ronda Previa 1 (desempat) 09/04/1936 Sporting de Gijón Deportivo de La Coruña
Ronda Previa 2 (anada) 12/04/1936 Sabadell Malacitano
Ronda Previa 2 (anada) 14/04/1936 Baracaldo Sporting de Gijón
Ronda Previa 2 (tornada) 19/04/1936 Sporting de Gijón Baracaldo
Ronda Previa 2 (tornada) 19/04/1936 Malacitano Sabadell
Ronda Previa 3 (anada) 26/04/1936 Osasuna Racing de Santander
Ronda Previa 3 (anada) 26/04/1936 Español Valencia
Ronda Previa 3 (anada) 26/04/1936 Sporting de Gijón Athletic de Madrid
Ronda Previa 3 (anada) 26/04/1936 Betis Sabadell
Ronda Previa 3 (tornada) 03/05/1936 Racing de Santander Osasuna
Ronda Previa 3 (tornada) 03/05/1936 Athletic de Madrid Sporting de Gijón
Ronda Previa 3 (tornada) 03/05/1936 Sabadell Betis
Ronda Previa 3 (tornada) 03/05/1936 Valencia Español
Ronda Previa 3 (desempat) 05/05/1936 Español Valencia
Vuitens de final (anada) 10/05/1936 Sporting de Gijón Barcelona
Vuitens de final (anada) 10/05/1936 Athletic Club Celta de Vigo
Vuitens de final (anada) 10/05/1936 Murcia Zaragoza
Vuitens de final (anada) 10/05/1936 Madrid Arenas de Guecho
Vuitens de final (anada) 10/05/1936 Español Xerez FC
Vuitens de final (anada) 10/05/1936 Girona Betis
Vuitens de final (anada) 10/05/1936 Osasuna Oviedo
Vuitens de final (anada) 10/05/1936 Sevilla Hércules
Vuitens de final (tornada) 17/05/1936 Hércules Sevilla
Vuitens de final (tornada) 17/05/1936 Zaragoza Murcia
Vuitens de final (tornada) 17/05/1936 Barcelona Sporting de Gijón
Vuitens de final (tornada) 17/05/1936 Xerez FC Español
Vuitens de final (tornada) 17/05/1936 Arenas de Guecho Madrid
Vuitens de final (tornada) 17/05/1936 Oviedo Osasuna
Vuitens de final (tornada) 17/05/1936 Betis Girona
Vuitens de final (tornada) 17/05/1936 Celta de Vigo Athletic Club
Vuitens de final (desempat) 19/05/1936 Hércules Sevilla
Vuitens de final (desempat) 21/05/1936 Madrid Arenas de Guecho
Quarts de final (anada) 24/05/1936 Betis Osasuna
Quarts de final (anada) 24/05/1936 Español Barcelona
Quarts de final (anada) 24/05/1936 Madrid Athletic Club
Quarts de final (anada) 24/05/1936 Zaragoza Hércules
Quarts de final (tornada) 31/05/1936 Athletic Club Madrid
Quarts de final (tornada) 31/05/1936 Barcelona Español
Quarts de final (tornada) 31/05/1936 Hércules Zaragoza
Quarts de final (tornada) 31/05/1936 Osasuna Betis
Semifinal (anada) 07/06/1936 Osasuna Barcelona
Semifinal (anada) 07/06/1936 Madrid Hércules
Semifinal (tornada) 14/06/1936 Barcelona Osasuna
Semifinal (tornada) 14/06/1936 Hércules Madrid
Final 21/06/1936 Madrid Barcelona

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Rubiera Sporting de GijónSporting de Gijón
120.80
Pin Sporting de GijónSporting de Gijón
110.73
Tomasín MalacitanoMalacitano
91.00
Sañudo MadridMadrid
91.13
Escolà BarcelonaBarcelona
81.14
Unamuno BetisBetis
71.17
Garmendia MirandillaMirandilla
71.40
Paco Bienzobas OsasunaOsasuna
70.88
Vergara OsasunaOsasuna
70.88
Cotelo MalacitanoMalacitano
60.60
    Nom Equip Pos Minuts
Sión I Sporting de GijónSporting de Gijón
1350
Pin Sporting de GijónSporting de Gijón
1350
Fraisión Sporting de GijónSporting de Gijón
1350
Calleja Sporting de GijónSporting de Gijón
1350
Rubiera Sporting de GijónSporting de Gijón
1350
Meana Sporting de GijónSporting de Gijón
1350
Luisín Sporting de GijónSporting de Gijón
1260
Abelardo Sporting de GijónSporting de Gijón
1260
Florensa SabadellSabadell
1080
Gràcia SabadellSabadell
1080
    Nom Equip Pos Grogues
    Nom Equip Pos Vermelles
Aldazabal II ErandioErandio
1
Carreras Recreativo GranadaRecreativo Granada
1
Espinosa MirandillaMirandilla
1
Mancisidor Unión IrúnUnión Irún
1
Leonardo Unión Sporting VigoUnión Sporting Vigo
1
Guillermo GranollersGranollers
1
Garay ErandioErandio
1
Guasch Athletic TetuánAthletic Tetuán
1
Fernández Athletic TetuánAthletic Tetuán
1
Iturraspe ValenciaValencia
1
Gols:
409
Promig golejador:
3.59
Expulsions:
12
Expulsions Per Partit:
0.11
Victòries locals:
85
Victòries visitants:
13
Empats:
16
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Sporting de Gijón: 4 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Racing FC: 4 Partits
Millor ratxa no perdent:
Deportivo de La Coruña: 5 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Granollers: 5 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Sporting de Gijón
Espanya
15 9 1 5
60%
6%
34%
42 24 0 0
Sabadell
Espanya
12 6 3 3
50%
25%
25%
18 12 0 0
Malacitano
Espanya
10 5 2 3
50%
20%
30%
26 12 0 0
Baracaldo
Espanya
9 5 1 3
55%
11%
34%
18 12 0 0
Madrid
Espanya
8 6 0 2
75%
25%
22 8 0 0
Osasuna
Espanya
8 5 1 2
62%
12%
26%
24 17 0 0
Barcelona
Espanya
7 3 1 3
42%
14%
44%
18 9 0 0
Español
Espanya
7 4 1 2
57%
14%
29%
15 13 0 0
Hércules
Espanya
7 4 1 2
57%
14%
29%
13 14 0 1
Deportivo de La Coruña
Espanya
7 4 1 2
57%
14%
29%
15 11 0 0
Recreativo Granada
Espanya
6 3 0 3
50%
50%
9 7 0 1
Granollers
Espanya
6 1 2 3
16%
33%
51%
9 15 0 1
Betis
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
10 7 0 0
Mirandilla
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
11 10 0 1
Valladolid
Espanya
6 3 0 3
50%
50%
12 16 0 0
Nacional de Madrid
Espanya
6 2 1 3
33%
16%
51%
10 13 0 0
Salamanca
Espanya
6 2 1 3
33%
16%
51%
6 13 0 0
Júpiter
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
13 11 0 0
Unión Irún
Espanya
6 1 2 3
16%
33%
51%
7 11 0 1
Badalona
Espanya
6 2 0 4
33%
67%
6 8 0 0
Erandio
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
8 8 0 2
Racing FC
Espanya
6 1 1 4
16%
16%
68%
5 20 0 0
Donostia
Espanya
6 3 0 3
50%
50%
8 10 0 0
Levante FC
Espanya
5 3 0 2
60%
40%
14 4 0 0
Athletic Tetuán
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 6 0 2
Gimnástico
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
2 6 0 0
Zaragoza
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 6 0 1
Athletic Club
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
8 7 0 0
Cartagena FC
Espanya
4 0 2 2
50%
50%
3 10 0 0
Lemos
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 6 0 0
Unión Sporting Vigo
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
3 8 0 1
Valencia
Espanya
3 1 0 2
33%
67%
6 7 0 1
Sevilla
Espanya
3 1 0 2
33%
67%
5 7 0 0
Arenas de Guecho
Espanya
3 1 0 2
33%
67%
4 9 0 0
Athletic de Madrid
Espanya
2 0 0 2
100%
3 8 0 0
Racing de Santander
Espanya
2 0 0 2
100%
1 7 0 0
Celta de Vigo
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 7 0 0
Murcia
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Mallorca
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 5 0 0
Unión de Tenerife
Espanya
2 0 0 2
100%
1 3 0 0
Xerez FC
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
3 6 0 0
Girona
Espanya
2 0 0 2
100%
3 5 0 0
Oviedo
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
6 9 0 0