Temporada 2000-01 Copa UEFA

Partits
TipusDataLocalResultat Visitant
Classificació Fase 1 (Anada)08/08/2000Akraness0 - 3Gent
Classificació Fase 1 (Anada)08/08/2000Käpäz0 - 2Antalyaspor
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000Lausanne1 - 0Cork
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000AIK1 - 0Gomel
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000Boavista2 - 0Barry Town
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000ÍBV0 - 2Heart of Midlothian
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000Aberdeen1 - 2Bohemians
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000Amica Wronki3 - 0Vaduz
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000Omonia0 - 0Neftokhimik Burgas
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000Coleraine1 - 2Örgryte
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000Bangor0 - 7Halmstad
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000Jeunesse d'Esch0 - 4Celtic
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000Glentoran0 - 3Lillestrøm
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000Constelació0 - 10Rayo Vallecano
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000Rijeka3 - 2Valletta
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000MTK Budapest1 - 0Jokerit
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000Helsinki4 - 1Grevenmacher
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000AB8 - 0B36
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000Folgore1 - 5Basel
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000Club Brugge4 - 1Flora
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000Rapid București3 - 0Mika
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/20000 - 2Norrköping
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000Željezničar0 - 0Wisła Kraków
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000Sheriff0 - 0Olimpija
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000Žalgiris2 - 1Ruch Chorzów
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000Univ Craiova1 - 1Pobeda
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000Vorskla2 - 0Rabotnički
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000Tiraspol2 - 3CSKA Sofia
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000Slovan Bratislava2 - 0Lokomotivi Tbilisi
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000Slavia-Mozyr1 - 1Maccabi Haifa
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000Liepājas Metalurgs1 - 1Brann
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000Ekranas0 - 3Lierse
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000Ventspils2 - 1Vasas
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000WIT Georgia0 - 3Beitar Jerusalem
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000Tomori2 - 3APOEL
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000Napredak5 - 1Tulevik
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000Sliema2 - 1Partizan
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000Drnovice3 - 0Budućnost Banovići
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000Neftçi1 - 0Gorica
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000Yerevan2 - 3Košice
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/2000Rapid Wien2 - 0Teuta
Classificació Fase 1 (Tornada)23/08/2000Flora0 - 2Club Brugge
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Maccabi Haifa0 - 0Slavia-Mozyr
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000CSKA Sofia8 - 0Tiraspol
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Wisła Kraków3 - 1Željezničar
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000B360 - 1AB
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Gomel0 - 2AIK
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Mika1 - 0Rapid București
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Bohemians0 - 1Aberdeen
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Norrköping2 - 1
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Brann1 - 0Liepājas Metalurgs
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Lokomotivi Tbilisi0 - 2Slovan Bratislava
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Gorica3 - 1Neftçi
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Vaduz3 - 3Amica Wronki
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Olimpija3 - 0Sheriff
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Partizan4 - 1Sliema
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Ruch Chorzów6 - 0Žalgiris
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Košice1 - 1Yerevan
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Pobeda1 - 0Univ Craiova
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Basel7 - 0Folgore
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Neftokhimik Burgas2 - 1Omonia
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Teuta0 - 4Rapid Wien
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Jokerit2 - 4MTK Budapest
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Heart of Midlothian3 - 0ÍBV
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Örgryte1 - 0Coleraine
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Valletta4 - 5Rijeka
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Beitar Jerusalem1 - 1WIT Georgia
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Tulevik1 - 1Napredak
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Rabotnički0 - 2Vorskla
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Gent3 - 2Akraness
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Halmstad4 - 0Bangor
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Vasas3 - 1Ventspils
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Celtic7 - 0Jeunesse d'Esch
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Budućnost Banovići0 - 1Drnovice
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000APOEL2 - 0Tomori
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Grevenmacher2 - 0Helsinki
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Lillestrøm1 - 0Glentoran
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Lierse4 - 0Ekranas
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Barry Town0 - 3Boavista
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Cork0 - 1Lausanne
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Rayo Vallecano6 - 0Constelació
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/2000Antalyaspor2 - 0Käpäz
1/48 de Final (Anada)11/09/2000Bohemians1 - 3Kaiserslautern
1/48 de Final (Anada)12/09/2000Gent0 - 6Ajax
1/48 de Final (Anada)12/09/2000Rapid Wien3 - 0Örgryte
1/48 de Final (Anada)12/09/2000Drnovice0 - 01860 München
1/48 de Final (Anada)12/09/2000Vasas2 - 2AEK
1/48 de Final (Anada)12/09/2000Lierse0 - 0Girondins de Bordeaux
1/48 de Final (Anada)12/09/2000Basel3 - 2Brann
1/48 de Final (Anada)12/09/2000Norrköping2 - 2Slovan Liberec
1/48 de Final (Anada)12/09/2000Košice2 - 3Grazer AK
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Gueugnon0 - 0Iraklis
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Roda0 - 2Inter Bratislava
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Polonia Warszawa0 - 1Udinese
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Antalyaspor2 - 0Werder Bremen
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Vorskla1 - 2Boavista
1/48 de Final (Anada)14/09/2000CSKA Sofia1 - 2MTK Budapest
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Zimbru1 - 2Hertha Berliner
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Slovan Bratislava0 - 3Dinamo Zagreb
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Olimpija Ljubljana2 - 1Espanyol
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Lillestrøm3 - 1Dynamo Moscú
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Lokomotiv4 - 2Neftokhimik Burgas
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Napredak0 - 0OFI
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Vitesse3 - 0Maccabi Haifa
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Gorica1 - 4Roma
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Lausanne3 - 2Torpedo Moscú
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Molde0 - 1Rayo Vallecano
1/48 de Final (Anada)14/09/2000AIK0 - 1Herfølge BK
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Zurich1 - 2Genk
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Celta de Vigo0 - 0Rijeka
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Alania0 - 3Amica Wronki
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Zaragoza4 - 1Wisła Kraków
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Ruch Chorzów0 - 3Inter
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Slavia Praha3 - 0AB
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Pobeda0 - 2Parma
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Celtic2 - 0Helsinki
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Chelsea1 - 0St Gallen
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Partizan1 - 1Porto
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Dunaferr0 - 1Feyenoord
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Alavés0 - 0Gaziantepspor
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Tirol Innsbruck3 - 1Fiorentina
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Stuttgart1 - 0Heart of Midlothian
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Brøndby1 - 2Osijek
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Rapid București0 - 1Liverpool
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Kryvbas0 - 1Nantes
1/48 de Final (Anada)14/09/2000PAOK3 - 1Beitar Jerusalem
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Club Brugge2 - 0APOEL
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Halmstad2 - 1Benfica
1/48 de Final (Anada)14/09/2000Leicester1 - 1Crvena Zvezda
1/48 de Final (Anada)14/09/2000CSKA0 - 0Viborg
1/48 de Final (Tornada)21/09/2000Hertha Berliner2 - 0Zimbru
1/48 de Final (Tornada)21/09/2000Kaiserslautern0 - 1Bohemians
1/48 de Final (Tornada)26/09/20001860 München1 - 0Drnovice
1/48 de Final (Tornada)26/09/2000Inter Bratislava2 - 1Roda
1/48 de Final (Tornada)26/09/2000Grazer AK0 - 0Košice
1/48 de Final (Tornada)26/09/2000Viborg1 - 0CSKA
1/48 de Final (Tornada)26/09/2000Girondins de Bordeaux5 - 1Lierse
1/48 de Final (Tornada)26/09/2000Udinese2 - 0Polonia Warszawa
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000Liverpool0 - 0Rapid București
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000Parma4 - 0Pobeda
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000Rayo Vallecano1 - 1Molde
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000Inter4 - 1Ruch Chorzów
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000Amica Wronki2 - 0Alania
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000Espanyol2 - 0Olimpija Ljubljana
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000Heart of Midlothian3 - 2Stuttgart
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000Porto1 - 0Partizan
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000St Gallen2 - 0Chelsea
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000Rijeka0 - 1Celta de Vigo
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000Benfica2 - 2Halmstad
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000Genk2 - 0Zurich
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000AB0 - 2Slavia Praha
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000Maccabi Haifa2 - 1Vitesse
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000APOEL0 - 1Club Brugge
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000Örgryte1 - 1Rapid Wien
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000Beitar Jerusalem3 - 3PAOK
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000Neftokhimik Burgas0 - 0Lokomotiv
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000Gaziantepspor3 - 4Alavés
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000Dinamo Zagreb1 - 1Slovan Bratislava
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000Dynamo Moscú2 - 1Lillestrøm
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000Slovan Liberec2 - 1Norrköping
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000Wisła Kraków4 - 1Zaragoza
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000Fiorentina2 - 2Tirol Innsbruck
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000Roma7 - 0Gorica
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000Helsinki2 - 1Celtic
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000MTK Budapest0 - 1CSKA Sofia
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000Nantes5 - 0Kryvbas
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000Crvena Zvezda3 - 1Leicester
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000Boavista2 - 1Vorskla
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000Brann4 - 4Basel
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000Werder Bremen6 - 0Antalyaspor
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000OFI6 - 0Napredak
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000Feyenoord3 - 1Dunaferr
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000AEK2 - 0Vasas
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000Iraklis1 - 0Gueugnon
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000Osijek0 - 0Brøndby
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000Ajax3 - 0Gent
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000Herfølge BK1 - 1AIK
1/48 de Final (Tornada)28/09/2000Torpedo Moscú0 - 2Lausanne
1/24 de Final (Anada)23/10/2000Iraklis1 - 3Kaiserslautern
1/24 de Final (Anada)24/10/2000Werder Bremen4 - 1Genk
1/24 de Final (Anada)24/10/2000Osijek2 - 1Rapid Wien
1/24 de Final (Anada)24/10/2000Udinese1 - 0PAOK
1/24 de Final (Anada)26/10/2000AEK5 - 0Herfølge BK
1/24 de Final (Anada)26/10/2000Parma2 - 0Dinamo Zagreb
1/24 de Final (Anada)26/10/2000Boavista0 - 1Roma
1/24 de Final (Anada)26/10/2000Crvena Zvezda1 - 0Celta de Vigo
1/24 de Final (Anada)26/10/2000Wisła Kraków0 - 0Porto
1/24 de Final (Anada)26/10/2000Tirol Innsbruck1 - 0Stuttgart
1/24 de Final (Anada)26/10/2000Lokomotiv1 - 0Inter Bratislava
1/24 de Final (Anada)26/10/2000Lillestrøm1 - 3Alavés
1/24 de Final (Anada)26/10/2000Nantes2 - 1MTK Budapest
1/24 de Final (Anada)26/10/2000Lausanne1 - 0Ajax
1/24 de Final (Anada)26/10/2000Hertha Berliner3 - 1Amica Wronki
1/24 de Final (Anada)26/10/2000Espanyol4 - 0Grazer AK
1/24 de Final (Anada)26/10/2000Liverpool1 - 0Slovan Liberec
1/24 de Final (Anada)26/10/2000Basel1 - 2Feyenoord
1/24 de Final (Anada)26/10/2000Rayo Vallecano1 - 0Viborg
1/24 de Final (Anada)26/10/2000Inter0 - 0Vitesse
1/24 de Final (Anada)26/10/2000Girondins de Bordeaux1 - 1Celtic
1/24 de Final (Anada)26/10/2000Halmstad3 - 21860 München
1/24 de Final (Anada)26/10/2000Club Brugge2 - 1St Gallen
1/24 de Final (Anada)26/10/2000OFI2 - 2Slavia Praha
1/24 de Final (Tornada)07/11/20001860 München3 - 1Halmstad
1/24 de Final (Tornada)07/11/2000Herfølge BK2 - 1AEK
1/24 de Final (Tornada)07/11/2000Rapid Wien0 - 2Osijek
1/24 de Final (Tornada)07/11/2000Amica Wronki1 - 1Hertha Berliner
1/24 de Final (Tornada)09/11/2000Roma1 - 1Boavista
1/24 de Final (Tornada)09/11/2000Genk2 - 5Werder Bremen
1/24 de Final (Tornada)09/11/2000Slavia Praha4 - 1OFI
1/24 de Final (Tornada)09/11/2000Inter Bratislava1 - 2Lokomotiv
1/24 de Final (Tornada)09/11/2000PAOK3 - 0Udinese
1/24 de Final (Tornada)09/11/2000MTK Budapest0 - 1Nantes
1/24 de Final (Tornada)09/11/2000Stuttgart3 - 1Tirol Innsbruck
1/24 de Final (Tornada)09/11/2000Dinamo Zagreb1 - 0Parma
1/24 de Final (Tornada)09/11/2000Kaiserslautern2 - 3Iraklis
1/24 de Final (Tornada)09/11/2000Ajax2 - 2Lausanne
1/24 de Final (Tornada)09/11/2000Grazer AK1 - 0Espanyol
1/24 de Final (Tornada)09/11/2000Vitesse1 - 1Inter
1/24 de Final (Tornada)09/11/2000Celta de Vigo5 - 3Crvena Zvezda
1/24 de Final (Tornada)09/11/2000Viborg2 - 1Rayo Vallecano
1/24 de Final (Tornada)09/11/2000Celtic1 - 2Girondins de Bordeaux
1/24 de Final (Tornada)09/11/2000Porto3 - 0Wisła Kraków
1/24 de Final (Tornada)09/11/2000Alavés2 - 2Lillestrøm
1/24 de Final (Tornada)09/11/2000Feyenoord1 - 0Basel
1/24 de Final (Tornada)09/11/2000Slovan Liberec2 - 3Liverpool
1/24 de Final (Tornada)09/11/2000St Gallen1 - 1Club Brugge
Setzens de Final (Anada)21/11/2000Hertha Berliner0 - 0Inter
Setzens de Final (Anada)23/11/2000Lokomotiv0 - 0Rayo Vallecano
Setzens de Final (Anada)23/11/2000Parma2 - 21860 München
Setzens de Final (Anada)23/11/2000Osijek2 - 0Slavia Praha
Setzens de Final (Anada)23/11/2000Alavés1 - 1Rosenborg
Setzens de Final (Anada)23/11/2000Shakhtar0 - 0Celta de Vigo
Setzens de Final (Anada)23/11/2000Girondins de Bordeaux4 - 1Werder Bremen
Setzens de Final (Anada)23/11/2000Roma1 - 0Hamburger
Setzens de Final (Anada)23/11/2000Club Brugge0 - 2Barcelona
Setzens de Final (Anada)23/11/2000Espanyol0 - 2Porto
Setzens de Final (Anada)23/11/2000Olympiacos2 - 2Liverpool
Setzens de Final (Anada)23/11/2000Feyenoord2 - 2Stuttgart
Setzens de Final (Anada)23/11/2000PSV3 - 0PAOK
Setzens de Final (Anada)23/11/2000Bayer Leverkusen4 - 4AEK
Setzens de Final (Anada)23/11/2000Nantes4 - 3Lausanne
Setzens de Final (Anada)30/11/2000Rangers1 - 0Kaiserslautern
Setzens de Final (Tornada)05/12/2000Stuttgart2 - 1Feyenoord
Setzens de Final (Tornada)05/12/20001860 München0 - 2Parma
Setzens de Final (Tornada)07/12/2000Barcelona1 - 1Club Brugge
Setzens de Final (Tornada)07/12/2000Kaiserslautern3 - 0Rangers
Setzens de Final (Tornada)07/12/2000PAOK0 - 1PSV
Setzens de Final (Tornada)07/12/2000Lausanne1 - 3Nantes
Setzens de Final (Tornada)07/12/2000Hamburger0 - 3Roma
Setzens de Final (Tornada)07/12/2000Slavia Praha5 - 1Osijek
Setzens de Final (Tornada)07/12/2000Rosenborg1 - 3Alavés
Setzens de Final (Tornada)07/12/2000Werder Bremen0 - 0Girondins de Bordeaux
Setzens de Final (Tornada)07/12/2000AEK2 - 0Bayer Leverkusen
Setzens de Final (Tornada)07/12/2000Liverpool2 - 0Olympiacos
Setzens de Final (Tornada)07/12/2000Celta de Vigo1 - 0Shakhtar
Setzens de Final (Tornada)07/12/2000Inter2 - 1Hertha Berliner
Setzens de Final (Tornada)07/12/2000Porto0 - 0Espanyol
Setzens de Final (Tornada)07/12/2000Rayo Vallecano2 - 0Lokomotiv
Vuitens de Final (Anada)15/02/2001Porto3 - 1Nantes
Vuitens de Final (Anada)15/02/2001Roma0 - 2Liverpool
Vuitens de Final (Anada)15/02/2001Rayo Vallecano4 - 1Girondins de Bordeaux
Vuitens de Final (Anada)15/02/2001AEK0 - 1Barcelona
Vuitens de Final (Anada)15/02/2001Stuttgart0 - 0Celta de Vigo
Vuitens de Final (Anada)15/02/2001PSV2 - 1Parma
Vuitens de Final (Anada)15/02/2001Alavés3 - 3Inter
Vuitens de Final (Anada)15/02/2001Slavia Praha0 - 0Kaiserslautern
Vuitens de Final (Tornada)22/02/2001Liverpool0 - 1Roma
Vuitens de Final (Tornada)22/02/2001Celta de Vigo2 - 1Stuttgart
Vuitens de Final (Tornada)22/02/2001Barcelona5 - 0AEK
Vuitens de Final (Tornada)22/02/2001Inter0 - 2Alavés
Vuitens de Final (Tornada)22/02/2001Nantes2 - 1Porto
Vuitens de Final (Tornada)22/02/2001Kaiserslautern1 - 0Slavia Praha
Vuitens de Final (Tornada)22/02/2001Girondins de Bordeaux1 - 2Rayo Vallecano
Vuitens de Final (Tornada)22/02/2001Parma3 - 2PSV
Quarts de Final (Anada)08/03/2001Barcelona2 - 1Celta de Vigo
Quarts de Final (Anada)08/03/2001Alavés3 - 0Rayo Vallecano
Quarts de Final (Anada)08/03/2001Kaiserslautern1 - 0PSV
Quarts de Final (Anada)08/03/2001Porto0 - 0Liverpool
Quarts de Final (Tornada)15/03/2001PSV0 - 1Kaiserslautern
Quarts de Final (Tornada)15/03/2001Liverpool2 - 0Porto
Quarts de Final (Tornada)15/03/2001Rayo Vallecano2 - 1Alavés
Quarts de Final (Tornada)15/03/2001Celta de Vigo3 - 2Barcelona
Semifinal (Anada)05/04/2001Alavés5 - 1Kaiserslautern
Semifinal (Anada)05/04/2001Barcelona0 - 0Liverpool
Semifinal (Tornada)19/04/2001Kaiserslautern1 - 4Alavés
Semifinal (Tornada)19/04/2001Liverpool1 - 0Barcelona
Final16/05/2001Liverpool5 - 4Alavés
Equips
EquipPPGPEPP%GFGCTGTV
Liverpool13841
62%
31%
7%
199150
Alavés13742
54%
31%
15%
3520282
Rayo Vallecano12822
67%
17%
16%
309201
Kaiserslautern12615
50%
8%
42%
1616271
Porto10442
40%
40%
20%
116191
Celta de Vigo10532
50%
30%
20%
139231
Nantes8701
88%
12%
199110
Inter8341
38%
50%
12%
138110
AEK8323
38%
25%
37%
1614141
Girondins de Bordeaux8332
38%
38%
24%
1410182
Slavia Praha8422
50%
25%
25%
167200
Barcelona8422
50%
25%
25%
136110
Stuttgart8323
38%
25%
37%
1110133
Lausanne8512
62%
12%
26%
1411223
Parma8512
62%
12%
26%
167122
Club Brugge8521
62%
25%
13%
136121
Roma8611
75%
12%
13%
184192
Lillestrøm6312
50%
17%
33%
118101
Osijek6411
67%
17%
16%
97171
Wisła Kraków6222
33%
33%
34%
8991
MTK Budapest6303
50%
50%
87130
Feyenoord6411
67%
17%
16%
10660
Basel6312
50%
17%
33%
201060
PAOK6213
33%
17%
50%
99180
Rapid Wien6312
50%
17%
33%
115130
Halmstad6411
67%
17%
16%
19850
Hertha Berliner6321
50%
33%
17%
9560
1860 München6222
33%
33%
34%
8851
Amica Wronki6321
50%
33%
17%
137100
Lokomotiv6321
50%
33%
17%
75110
Boavista6411
67%
17%
16%
10471
Espanyol6213
33%
17%
50%
7570
PSV6303
50%
50%
86121
Werder Bremen6312
50%
17%
33%
16961
Celtic6312
50%
17%
33%
165100
Vasas4112
25%
25%
50%
6771
Genk4202
50%
50%
710110
Lierse4211
50%
25%
25%
8570
Brann4121
25%
50%
25%
8840
Maccabi Haifa4121
25%
50%
25%
3552
Beitar Jerusalem4121
25%
50%
25%
8770
Vitesse4121
25%
50%
25%
5390
Napredak4121
25%
50%
25%
6881
Herfølge BK4211
50%
25%
25%
47130
Partizan4112
25%
25%
50%
6530
Drnovice4211
50%
25%
25%
4160
Gorica4103
25%
75%
41360
Košice4121
25%
50%
25%
6650
OFI4121
25%
50%
25%
9680
Ajax4211
50%
25%
25%
11391
Slovan Liberec4112
25%
25%
50%
6730
Grazer AK4211
50%
25%
25%
4661
Iraklis4211
50%
25%
25%
55100
Inter Bratislava4202
50%
50%
5460
Udinese4301
75%
25%
43150
APOEL4202
50%
50%
5541
Ruch Chorzów4103
25%
75%
8960
Dinamo Zagreb4211
50%
25%
25%
5340
CSKA Sofia4301
75%
25%
13481
Gent4202
50%
50%
61120
Antalyaspor4301
75%
25%
6650
AIK4211
50%
25%
25%
4231
Heart of Midlothian4301
75%
25%
8330
Bohemians4202
50%
50%
4582
Viborg4211
50%
25%
25%
32101
Neftokhimik Burgas4121
25%
50%
25%
45110
Crvena Zvezda4211
50%
25%
25%
87151
Örgryte4211
50%
25%
25%
4520
Slovan Bratislava4211
50%
25%
25%
5460
Helsinki4202
50%
50%
6660
AB4202
50%
50%
9550
Rijeka4211
50%
25%
25%
87120
St Gallen4112
25%
25%
50%
4480
Rapid București4112
25%
25%
50%
32110
Tirol Innsbruck4211
50%
25%
25%
76162
Vorskla4202
50%
50%
6452
Norrköping4211
50%
25%
25%
7540
Pobeda4112
25%
25%
50%
2771
Olimpija Ljubljana2101
50%
50%
2330
Chelsea2101
50%
50%
1240
Zaragoza2101
50%
50%
5560
Olympiacos2011
50%
50%
2420
Dynamo Moscú2101
50%
50%
3430
Hamburger2002
100%
0430
Shakhtar2011
50%
50%
0120
Alania2002
100%
0500
Rosenborg2011
50%
50%
2410
Molde2011
50%
50%
1240
CSKA2011
50%
50%
0140
Dunaferr2002
100%
1420
Gaziantepspor2011
50%
50%
3470
Leicester2011
50%
50%
2450
Benfica2011
50%
50%
3410
Zurich2002
100%
1440
Kryvbas2002
100%
0650
Torpedo Moscú2002
100%
2560
Brøndby2011
50%
50%
1240
Fiorentina2011
50%
50%
3580
Akraness2002
100%
2610
Sliema2101
50%
50%
3540
Polonia Warszawa2002
100%
0340
Flora2002
100%
1630
Folgore2002
100%
11260
B362002
100%
0920
Grevenmacher2101
50%
50%
3430
Jokerit2002
100%
2560
Valletta2002
100%
6841
Constelació2002
100%
01620
Glentoran2002
100%
0420
Jeunesse d'Esch2002
100%
01120
Bangor2002
100%
01161
Coleraine2002
100%
1310
Omonia2011
50%
50%
1232
Vaduz2011
50%
50%
3630
Aberdeen2101
50%
50%
2220
ÍBV2002
100%
0510
Barry Town2002
100%
0530
Gomel2002
100%
0320
Cork2002
100%
0270
Käpäz2002
100%
0442
Mika2101
50%
50%
1330
2002
100%
1421
Željezničar2011
50%
50%
1372
Sheriff2011
50%
50%
0350
Roda2002
100%
1430
Gueugnon2011
50%
50%
0130
Teuta2002
100%
0630
Yerevan2011
50%
50%
3420
Neftçi2101
50%
50%
2360
Budućnost Banovići2002
100%
0430
Bayer Leverkusen2011
50%
50%
4630
Tulevik2011
50%
50%
2630
Tomori2002
100%
2531
Zimbru2002
100%
1430
WIT Georgia2011
50%
50%
1430
Ekranas2002
100%
0740
Liepājas Metalurgs2011
50%
50%
1240
Slavia-Mozyr2020
100%
1120
Lokomotivi Tbilisi2002
100%
0440
Tiraspol2002
100%
211104
Rabotnički2002
100%
0450
Univ Craiova2011
50%
50%
1240
Žalgiris2101
50%
50%
2740
Olimpija2110
50%
50%
3020
Ventspils2101
50%
50%
3460
Rangers2101
50%
50%
1330
Destacats
 NomDem GolsClub
Bolić
7Rayo Vallecano
 Drulic 6Crvena Zvezda
Míchel
6Rayo Vallecano
 Kuźba 6Lausanne
 Nikolaidis 6AEK
Javi Moreno
6Alavés
Bolo
6Rayo Vallecano
Pena
5Porto
Iván Alonso
5Alavés
Recoba
5Inter
 NomDem MinutsClub
Westerveld
1200Liverpool
Babbel
1200Liverpool
Herrera
1200Alavés
Hamann
1192Liverpool
Desio
1108Alavés
Téllez
1098Alavés
Hristov
1078Kaiserslautern
Carragher
1075Liverpool
Hyypiä
1020Liverpool
Eggen
1012Alavés
 NomDem GroguesClub
Téllez
5Alavés
Strasser
4Kaiserslautern
Pettersson
4Kaiserslautern
Catanha
4Celta de Vigo
Cannavaro
4Parma
Contra
3Alavés
 Borbokis 3PAOK
Koch
3Kaiserslautern
Geli
3Alavés
 Cavens 3Lierse
 NomDem VermellesClub
 Roberts 1Bangor
 Joksmivović 1Napredak
 Pershyn 1Vorskla
 Yanchev 1CSKA Sofia
Rogério
1Boavista
 Akoto 1Grazer AK
Poschner
1Rayo Vallecano
Wamberto
1Ajax
 Baur 1Tirol Innsbruck
Todt
1Stuttgart
Gols:
825
Gols Per Partit:
2,87
Targetes Grogues:
1020
Targetes Grogues Per Partit:
3,55
Expulsions:
59
Expulsions Per Partit:
0,21
Victòries locals:
147
Victòries visitants:
80
Empats:
60
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Nantes: 6 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
MTK Budapest: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Alavés: 9 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Celtic Glasgow: 3 Partits
Última actualització: 24/06/2019
Notificar error