2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa UEFA2000-01 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/2000 Akraness Gent
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/2000 Kapaz Antalyaspor
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 Lausanne Cork City
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 AIK Solna Gomel
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 Boavista Barry Town
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 ÍBV Heart of Midlothian
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 Aberdeen Bohemians
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 Amica Wronki Vaduz
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 Omonia Neftokhimik Burgas
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 Coleraine Örgryte
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 Bangor Halmstad
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 Jeunesse d'Esch Celtic
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 Glentoran Lillestrøm
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 Constel·lació Rayo Vallecano
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 Rijeka Valletta
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 MTK Budapest Jokerit
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 Helsinki Grevenmacher
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 AB B36
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 Folgore Basel
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 Club Brugge Flora
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 Rapid București Mika
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 Víkingur Gøta Norrköping
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 Željezničar Wisła Kraków
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 Sheriff Tiraspol Olimpija Ljubljana
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 Žalgiris Ruch Chorzów
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 Universitatea Craiova FC Pobeda
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 Vorskla Rabotnički
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 Constructorul Chişinău CSKA Sofia
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 Slovan Bratislava Lokomotivi Tbilisi
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 Slavia-Mozyr Maccabi Haifa
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 Liepājas Metalurgs Brann
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 Ekranas Lierse
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 Ventspils Vasas
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 WIT Georgia Beitar Jerusalem
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 Tomori APOEL
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 Napredak Tulevik
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 Sliema Wanderers Partizan
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 Drnovice Budućnost Banovići
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 Neftçi Gorica
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 Yerevan Košice
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/2000 Rapid Wien Teuta
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/2000 Flora Club Brugge
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Maccabi Haifa Slavia-Mozyr
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 CSKA Sofia Constructorul Chişinău
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Wisła Kraków Željezničar
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 B36 AB
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Gomel AIK Solna
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Mika Rapid București
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Bohemians Aberdeen
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Norrköping Víkingur Gøta
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Brann Liepājas Metalurgs
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Lokomotivi Tbilisi Slovan Bratislava
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Gorica Neftçi
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Vaduz Amica Wronki
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Olimpija Ljubljana Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Partizan Sliema Wanderers
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Ruch Chorzów Žalgiris
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Košice Yerevan
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Pobeda Universitatea Craiova FC
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Basel Folgore
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Neftokhimik Burgas Omonia
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Teuta Rapid Wien
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Jokerit MTK Budapest
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Heart of Midlothian ÍBV
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Örgryte Coleraine
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Valletta Rijeka
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Beitar Jerusalem WIT Georgia
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Tulevik Napredak
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Rabotnički Vorskla
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Gent Akraness
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Halmstad Bangor
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Vasas Ventspils
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Celtic Jeunesse d'Esch
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Budućnost Banovići Drnovice
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 APOEL Tomori
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Grevenmacher Helsinki
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Lillestrøm Glentoran
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Lierse Ekranas
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Barry Town Boavista
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Cork City Lausanne
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Rayo Vallecano Constel·lació
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/2000 Antalyaspor Kapaz
1/48 de Final (anada) 11/09/2000 Bohemians Kaiserslautern
1/48 de Final (anada) 12/09/2000 Gent Ajax
1/48 de Final (anada) 12/09/2000 Rapid Wien Örgryte
1/48 de Final (anada) 12/09/2000 Drnovice 1860 München
1/48 de Final (anada) 12/09/2000 Vasas AEK
1/48 de Final (anada) 12/09/2000 Lierse Girondins de Bordeaux
1/48 de Final (anada) 12/09/2000 Basel Brann
1/48 de Final (anada) 12/09/2000 Norrköping Slovan Liberec
1/48 de Final (anada) 12/09/2000 Košice Grazer AK
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Gueugnon Iraklis
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Roda Inter Bratislava
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Polonia Warszawa Udinese
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Antalyaspor Werder Bremen
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Vorskla Boavista
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 CSKA Sofia MTK Budapest
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Zimbru Hertha Berliner
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Slovan Bratislava Dinamo Zagreb
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Olimpija Ljubljana Espanyol
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Lillestrøm Dynamo Moskva
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Lokomotiv Moskva Neftokhimik Burgas
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Napredak OFI
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Vitesse Maccabi Haifa
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Gorica Roma
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Lausanne Torpedo Moskva
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Molde Rayo Vallecano
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 AIK Solna Herfølge BK
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Zürich Genk
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Celta de Vigo Rijeka
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Alania Amica Wronki
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Zaragoza Wisła Kraków
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Ruch Chorzów Inter
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Slavia Praha AB
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Pobeda Parma
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Celtic Helsinki
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Chelsea St Gallen
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Partizan Porto
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Dunaferr Feyenoord
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Alavés Gaziantepspor
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Tirol Innsbruck Fiorentina
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Stuttgart Heart of Midlothian
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Brøndby Osijek
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Rapid București Liverpool
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Kryvbas Nantes
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 PAOK Beitar Jerusalem
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Club Brugge APOEL
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Halmstad Benfica
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 Leicester Crvena Zvezda
1/48 de Final (anada) 14/09/2000 CSKA Moskva Viborg
1/48 de Final (tornada) 21/09/2000 Hertha Berliner Zimbru
1/48 de Final (tornada) 21/09/2000 Kaiserslautern Bohemians
1/48 de Final (tornada) 26/09/2000 1860 München Drnovice
1/48 de Final (tornada) 26/09/2000 Inter Bratislava Roda
1/48 de Final (tornada) 26/09/2000 Grazer AK Košice
1/48 de Final (tornada) 26/09/2000 Viborg CSKA Moskva
1/48 de Final (tornada) 26/09/2000 Girondins de Bordeaux Lierse
1/48 de Final (tornada) 26/09/2000 Udinese Polonia Warszawa
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 Liverpool Rapid București
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 Parma Pobeda
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 Rayo Vallecano Molde
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 Inter Ruch Chorzów
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 Amica Wronki Alania
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 Espanyol Olimpija Ljubljana
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 Heart of Midlothian Stuttgart
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 Porto Partizan
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 St Gallen Chelsea
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 Rijeka Celta de Vigo
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 Benfica Halmstad
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 Genk Zürich
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 AB Slavia Praha
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 Maccabi Haifa Vitesse
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 APOEL Club Brugge
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 Örgryte Rapid Wien
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 Beitar Jerusalem PAOK
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 Neftokhimik Burgas Lokomotiv Moskva
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 Gaziantepspor Alavés
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 Dinamo Zagreb Slovan Bratislava
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 Dynamo Moskva Lillestrøm
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 Slovan Liberec Norrköping
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 Wisła Kraków Zaragoza
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 Fiorentina Tirol Innsbruck
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 Roma Gorica
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 Helsinki Celtic
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 MTK Budapest CSKA Sofia
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 Nantes Kryvbas
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 Crvena Zvezda Leicester
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 Boavista Vorskla
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 Brann Basel
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 Werder Bremen Antalyaspor
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 OFI Napredak
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 Feyenoord Dunaferr
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 AEK Vasas
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 Iraklis Gueugnon
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 Osijek Brøndby
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 Ajax Gent
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 Herfølge BK AIK Solna
1/48 de Final (tornada) 28/09/2000 Torpedo Moskva Lausanne
1/24 de Final (anada) 23/10/2000 Iraklis Kaiserslautern
1/24 de Final (anada) 24/10/2000 Werder Bremen Genk
1/24 de Final (anada) 24/10/2000 Osijek Rapid Wien
1/24 de Final (anada) 24/10/2000 Udinese PAOK
1/24 de Final (anada) 26/10/2000 AEK Herfølge BK
1/24 de Final (anada) 26/10/2000 Parma Dinamo Zagreb
1/24 de Final (anada) 26/10/2000 Boavista Roma
1/24 de Final (anada) 26/10/2000 Crvena Zvezda Celta de Vigo
1/24 de Final (anada) 26/10/2000 Wisła Kraków Porto
1/24 de Final (anada) 26/10/2000 Tirol Innsbruck Stuttgart
1/24 de Final (anada) 26/10/2000 Lokomotiv Moskva Inter Bratislava
1/24 de Final (anada) 26/10/2000 Lillestrøm Alavés
1/24 de Final (anada) 26/10/2000 Nantes MTK Budapest
1/24 de Final (anada) 26/10/2000 Lausanne Ajax
1/24 de Final (anada) 26/10/2000 Hertha Berliner Amica Wronki
1/24 de Final (anada) 26/10/2000 Espanyol Grazer AK
1/24 de Final (anada) 26/10/2000 Liverpool Slovan Liberec
1/24 de Final (anada) 26/10/2000 Basel Feyenoord
1/24 de Final (anada) 26/10/2000 Rayo Vallecano Viborg
1/24 de Final (anada) 26/10/2000 Inter Vitesse
1/24 de Final (anada) 26/10/2000 Girondins de Bordeaux Celtic
1/24 de Final (anada) 26/10/2000 Halmstad 1860 München
1/24 de Final (anada) 26/10/2000 Club Brugge St Gallen
1/24 de Final (anada) 26/10/2000 OFI Slavia Praha
1/24 de Final (tornada) 07/11/2000 1860 München Halmstad
1/24 de Final (tornada) 07/11/2000 Herfølge BK AEK
1/24 de Final (tornada) 07/11/2000 Rapid Wien Osijek
1/24 de Final (tornada) 07/11/2000 Amica Wronki Hertha Berliner
1/24 de Final (tornada) 09/11/2000 Roma Boavista
1/24 de Final (tornada) 09/11/2000 Genk Werder Bremen
1/24 de Final (tornada) 09/11/2000 Slavia Praha OFI
1/24 de Final (tornada) 09/11/2000 Inter Bratislava Lokomotiv Moskva
1/24 de Final (tornada) 09/11/2000 PAOK Udinese
1/24 de Final (tornada) 09/11/2000 MTK Budapest Nantes
1/24 de Final (tornada) 09/11/2000 Stuttgart Tirol Innsbruck
1/24 de Final (tornada) 09/11/2000 Dinamo Zagreb Parma
1/24 de Final (tornada) 09/11/2000 Kaiserslautern Iraklis
1/24 de Final (tornada) 09/11/2000 Ajax Lausanne
1/24 de Final (tornada) 09/11/2000 Grazer AK Espanyol
1/24 de Final (tornada) 09/11/2000 Vitesse Inter
1/24 de Final (tornada) 09/11/2000 Celta de Vigo Crvena Zvezda
1/24 de Final (tornada) 09/11/2000 Viborg Rayo Vallecano
1/24 de Final (tornada) 09/11/2000 Celtic Girondins de Bordeaux
1/24 de Final (tornada) 09/11/2000 Porto Wisła Kraków
1/24 de Final (tornada) 09/11/2000 Alavés Lillestrøm
1/24 de Final (tornada) 09/11/2000 Feyenoord Basel
1/24 de Final (tornada) 09/11/2000 Slovan Liberec Liverpool
1/24 de Final (tornada) 09/11/2000 St Gallen Club Brugge
Setzens de final (anada) 21/11/2000 Hertha Berliner Inter
Setzens de final (anada) 23/11/2000 Lokomotiv Moskva Rayo Vallecano
Setzens de final (anada) 23/11/2000 Parma 1860 München
Setzens de final (anada) 23/11/2000 Osijek Slavia Praha
Setzens de final (anada) 23/11/2000 Alavés Rosenborg
Setzens de final (anada) 23/11/2000 Shakhtar Celta de Vigo
Setzens de final (anada) 23/11/2000 Girondins de Bordeaux Werder Bremen
Setzens de final (anada) 23/11/2000 Roma Hamburger
Setzens de final (anada) 23/11/2000 Club Brugge Barcelona
Setzens de final (anada) 23/11/2000 Espanyol Porto
Setzens de final (anada) 23/11/2000 Olympiacos Liverpool
Setzens de final (anada) 23/11/2000 Feyenoord Stuttgart
Setzens de final (anada) 23/11/2000 PSV PAOK
Setzens de final (anada) 23/11/2000 Bayer Leverkusen AEK
Setzens de final (anada) 23/11/2000 Nantes Lausanne
Setzens de final (anada) 30/11/2000 Rangers Kaiserslautern
Setzens de final (tornada) 05/12/2000 Stuttgart Feyenoord
Setzens de final (tornada) 05/12/2000 1860 München Parma
Setzens de final (tornada) 07/12/2000 Barcelona Club Brugge
Setzens de final (tornada) 07/12/2000 Kaiserslautern Rangers
Setzens de final (tornada) 07/12/2000 PAOK PSV
Setzens de final (tornada) 07/12/2000 Lausanne Nantes
Setzens de final (tornada) 07/12/2000 Hamburger Roma
Setzens de final (tornada) 07/12/2000 Slavia Praha Osijek
Setzens de final (tornada) 07/12/2000 Rosenborg Alavés
Setzens de final (tornada) 07/12/2000 Werder Bremen Girondins de Bordeaux
Setzens de final (tornada) 07/12/2000 AEK Bayer Leverkusen
Setzens de final (tornada) 07/12/2000 Liverpool Olympiacos
Setzens de final (tornada) 07/12/2000 Celta de Vigo Shakhtar
Setzens de final (tornada) 07/12/2000 Inter Hertha Berliner
Setzens de final (tornada) 07/12/2000 Porto Espanyol
Setzens de final (tornada) 07/12/2000 Rayo Vallecano Lokomotiv Moskva
Vuitens de final (anada) 15/02/2001 Porto Nantes
Vuitens de final (anada) 15/02/2001 Roma Liverpool
Vuitens de final (anada) 15/02/2001 Rayo Vallecano Girondins de Bordeaux
Vuitens de final (anada) 15/02/2001 AEK Barcelona
Vuitens de final (anada) 15/02/2001 Stuttgart Celta de Vigo
Vuitens de final (anada) 15/02/2001 PSV Parma
Vuitens de final (anada) 15/02/2001 Alavés Inter
Vuitens de final (anada) 15/02/2001 Slavia Praha Kaiserslautern
Vuitens de final (tornada) 22/02/2001 Liverpool Roma
Vuitens de final (tornada) 22/02/2001 Celta de Vigo Stuttgart
Vuitens de final (tornada) 22/02/2001 Barcelona AEK
Vuitens de final (tornada) 22/02/2001 Inter Alavés
Vuitens de final (tornada) 22/02/2001 Nantes Porto
Vuitens de final (tornada) 22/02/2001 Kaiserslautern Slavia Praha
Vuitens de final (tornada) 22/02/2001 Girondins de Bordeaux Rayo Vallecano
Vuitens de final (tornada) 22/02/2001 Parma PSV
Quarts de final (anada) 08/03/2001 Barcelona Celta de Vigo
Quarts de final (anada) 08/03/2001 Alavés Rayo Vallecano
Quarts de final (anada) 08/03/2001 Kaiserslautern PSV
Quarts de final (anada) 08/03/2001 Porto Liverpool
Quarts de final (tornada) 15/03/2001 PSV Kaiserslautern
Quarts de final (tornada) 15/03/2001 Liverpool Porto
Quarts de final (tornada) 15/03/2001 Rayo Vallecano Alavés
Quarts de final (tornada) 15/03/2001 Celta de Vigo Barcelona
Semifinal (anada) 05/04/2001 Alavés Kaiserslautern
Semifinal (anada) 05/04/2001 Barcelona Liverpool
Semifinal (tornada) 19/04/2001 Kaiserslautern Alavés
Semifinal (tornada) 19/04/2001 Liverpool Barcelona
Final 16/05/2001 Liverpool Alavés

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Bolić Rayo VallecanoRayo Vallecano
70.64
Drulic Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
61.50
Míchel Rayo VallecanoRayo Vallecano
60.50
Kuźba LausanneLausanne
60.86
Nikolaidis AEKAEK
60.75
Javi Moreno AlavésAlavés
60.75
Bolo Rayo VallecanoRayo Vallecano
60.50
Pena PortoPorto
50.50
Iván Alonso AlavésAlavés
50.42
Recoba InterInter
50.63
    Nom Equip Pos Minuts
Babbel LiverpoolLiverpool
1196
Westerveld LiverpoolLiverpool
1196
Herrera AlavésAlavés
1196
Hamann LiverpoolLiverpool
1188
Desio AlavésAlavés
1104
Téllez AlavésAlavés
1094
Hristov KaiserslauternKaiserslautern
1078
Carragher LiverpoolLiverpool
1071
Hyypiä LiverpoolLiverpool
1016
Eggen AlavésAlavés
1012
    Nom Equip Pos Grogues
Téllez AlavésAlavés
5
Strasser KaiserslauternKaiserslautern
4
Pettersson KaiserslauternKaiserslautern
4
Catanha Celta de VigoCelta de Vigo
4
Cannavaro ParmaParma
4
Contra AlavésAlavés
3
Borbokis PAOKPAOK
3
Koch KaiserslauternKaiserslautern
3
Geli AlavésAlavés
3
Cavens LierseLierse
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Roberts BangorBangor
1
Joksmivović NapredakNapredak
1
Pershyn VorsklaVorskla
1
Yanchev CSKA SofiaCSKA Sofia
1
Rogério BoavistaBoavista
1
Akoto Grazer AKGrazer AK
1
Poschner Rayo VallecanoRayo Vallecano
1
Wamberto AjaxAjax
1
Baur Tirol InnsbruckTirol Innsbruck
1
Todt StuttgartStuttgart
1
Gols:
825
Gols Per Partit:
2.87
Targetes Grogues:
1020
Targetes Grogues Per Partit:
3.55
Expulsions:
59
Expulsions Per Partit:
0.21
Victòries locals:
147
Victòries visitants:
80
Empats:
60
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Nantes: 6 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
MTK Budapest: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Alavés: 9 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Celtic Glasgow: 3 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Alavés 13 7 4 2
53%
30%
17%
35 20 28 2
Liverpool 13 8 4 1
61%
30%
9%
19 9 15 0
Rayo Vallecano 12 8 2 2
66%
16%
18%
30 9 20 1
Kaiserslautern 12 6 1 5
50%
8%
42%
16 16 27 1
Celta de Vigo 10 5 3 2
50%
30%
20%
13 9 23 1
Porto 10 4 4 2
40%
40%
20%
11 6 19 1
Club Brugge 8 5 2 1
62%
25%
13%
13 6 12 1
Stuttgart 8 3 2 3
37%
25%
38%
11 10 13 3
Roma 8 6 1 1
75%
12%
13%
18 4 19 2
Slavia Praha 8 4 2 2
50%
25%
25%
16 7 20 0
Nantes 8 7 0 1
87%
13%
19 9 11 0
AEK 8 3 2 3
37%
25%
38%
16 14 14 1
Girondins de Bordeaux 8 3 3 2
37%
37%
26%
14 10 18 2
Parma 8 5 1 2
62%
12%
26%
16 7 12 2
Barcelona 8 4 2 2
50%
25%
25%
13 6 11 0
Lausanne 8 5 1 2
62%
12%
26%
14 11 22 3
Inter 8 3 4 1
37%
50%
13%
13 8 11 0
Espanyol 6 2 1 3
33%
16%
51%
7 5 7 0
Basel 6 3 1 2
50%
16%
34%
20 10 6 0
PSV 6 3 0 3
50%
50%
8 6 12 1
Werder Bremen 6 3 1 2
50%
16%
34%
16 9 6 1
Wisła Kraków 6 2 2 2
33%
33%
34%
8 9 9 1
Osijek 6 4 1 1
66%
16%
18%
9 7 17 1
Feyenoord 6 4 1 1
66%
16%
18%
10 6 6 0
MTK Budapest 6 3 0 3
50%
50%
8 7 13 0
Hertha Berliner 6 3 2 1
50%
33%
17%
9 5 6 0
Amica Wronki 6 3 2 1
50%
33%
17%
13 7 10 0
Lillestrøm 6 3 1 2
50%
16%
34%
11 8 10 1
PAOK 6 2 1 3
33%
16%
51%
9 9 18 0
Celtic 6 3 1 2
50%
16%
34%
16 5 10 0
Rapid Wien 6 3 1 2
50%
16%
34%
11 5 13 0
Halmstad 6 4 1 1
66%
16%
18%
19 8 5 0
Lokomotiv Moskva 6 3 2 1
50%
33%
17%
7 5 11 0
1860 München 6 2 2 2
33%
33%
34%
8 8 5 1
Boavista 6 4 1 1
66%
16%
18%
10 4 7 1
Maccabi Haifa 4 1 2 1
25%
50%
25%
3 5 5 2
Beitar Jerusalem 4 1 2 1
25%
50%
25%
8 7 7 0
Vasas 4 1 1 2
25%
25%
50%
6 7 7 1
Brann 4 1 2 1
25%
50%
25%
8 8 4 0
Lierse 4 2 1 1
50%
25%
25%
8 5 7 0
Genk 4 2 0 2
50%
50%
7 10 11 0
Košice 4 1 2 1
25%
50%
25%
6 6 5 0
Napredak 4 1 2 1
25%
50%
25%
6 8 8 1
Herfølge BK 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 7 13 0
Partizan 4 1 1 2
25%
25%
50%
6 5 3 0
Drnovice 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 1 6 0
Gorica 4 1 0 3
25%
75%
4 13 6 0
Vitesse 4 1 2 1
25%
50%
25%
5 3 9 0
Ajax 4 2 1 1
50%
25%
25%
11 3 9 1
Slovan Liberec 4 1 1 2
25%
25%
50%
6 7 3 0
Grazer AK 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 6 6 1
OFI 4 1 2 1
25%
50%
25%
9 6 8 0
Iraklis 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 5 10 0
Inter Bratislava 4 2 0 2
50%
50%
5 4 6 0
Udinese 4 3 0 1
75%
25%
4 3 15 0
APOEL 4 2 0 2
50%
50%
5 5 4 1
Ruch Chorzów 4 1 0 3
25%
75%
8 9 6 0
Dinamo Zagreb 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 3 4 0
CSKA Sofia 4 3 0 1
75%
25%
13 4 8 1
Örgryte 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 5 2 0
Viborg 4 2 1 1
50%
25%
25%
3 2 10 1
Rijeka 4 2 1 1
50%
25%
25%
8 7 12 0
Slovan Bratislava 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 4 6 0
Helsinki 4 2 0 2
50%
50%
6 6 6 0
Bohemians 4 2 0 2
50%
50%
4 5 8 2
AB 4 2 0 2
50%
50%
9 5 5 0
Heart of Midlothian 4 3 0 1
75%
25%
8 3 3 0
Crvena Zvezda 4 2 1 1
50%
25%
25%
8 7 15 1
Rapid București 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 2 11 0
Neftokhimik Burgas 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 5 11 0
AIK Solna 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 2 3 1
Norrköping 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 5 4 0
Olimpija Ljubljana 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 3 5 0
Pobeda 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 7 7 1
Antalyaspor 4 3 0 1
75%
25%
6 6 5 0
Vorskla 4 2 0 2
50%
50%
6 4 5 2
St Gallen 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 4 8 0
Gent 4 2 0 2
50%
50%
6 11 2 0
Tirol Innsbruck 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 6 16 2
Shakhtar 2 0 1 1
50%
50%
0 1 2 0
Dynamo Moskva 2 1 0 1
50%
50%
3 4 3 0
Rosenborg 2 0 1 1
50%
50%
2 4 1 0
Olympiacos 2 0 1 1
50%
50%
2 4 2 0
CSKA Moskva 2 0 1 1
50%
50%
0 1 4 0
Hamburger 2 0 0 2
100%
0 4 3 0
Kryvbas 2 0 0 2
100%
0 6 5 0
Benfica 2 0 1 1
50%
50%
3 4 1 0
Torpedo Moskva 2 0 0 2
100%
2 5 6 0
Molde 2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Brøndby 2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Fiorentina 2 0 1 1
50%
50%
3 5 8 0
Zürich 2 0 0 2
100%
1 4 4 0
Gaziantepspor 2 0 1 1
50%
50%
3 4 7 0
Dunaferr 2 0 0 2
100%
1 4 2 0
Alania 2 0 0 2
100%
0 5 0 0
Zaragoza 2 1 0 1
50%
50%
5 5 6 0
Chelsea 2 1 0 1
50%
50%
1 2 4 0
Leicester 2 0 1 1
50%
50%
2 4 5 0
Akraness 2 0 0 2
100%
2 6 1 0
Sliema Wanderers 2 1 0 1
50%
50%
3 5 4 0
Polonia Warszawa 2 0 0 2
100%
0 3 4 0
Flora 2 0 0 2
100%
1 6 3 0
Folgore 2 0 0 2
100%
1 12 6 0
B36 2 0 0 2
100%
0 9 2 0
Grevenmacher 2 1 0 1
50%
50%
3 4 3 0
Jokerit 2 0 0 2
100%
2 5 6 0
Valletta 2 0 0 2
100%
6 8 4 1
Constel·lació 2 0 0 2
100%
0 16 2 0
Glentoran 2 0 0 2
100%
0 4 2 0
Jeunesse d'Esch 2 0 0 2
100%
0 11 2 0
Bangor 2 0 0 2
100%
0 11 6 1
Coleraine 2 0 0 2
100%
1 3 1 0
Omonia 2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 2
Vaduz 2 0 1 1
50%
50%
3 6 3 0
Aberdeen 2 1 0 1
50%
50%
2 2 2 0
ÍBV 2 0 0 2
100%
0 5 1 0
Barry Town 2 0 0 2
100%
0 5 3 0
Gomel 2 0 0 2
100%
0 3 2 0
Cork City 2 0 0 2
100%
0 2 7 0
Kapaz 2 0 0 2
100%
0 4 4 2
Mika 2 1 0 1
50%
50%
1 3 3 0
Zimbru 2 0 0 2
100%
1 4 3 0
Víkingur Gøta 2 0 0 2
100%
1 4 2 1
Sheriff Tiraspol 2 0 1 1
50%
50%
0 3 5 0
Roda 2 0 0 2
100%
1 4 3 0
Gueugnon 2 0 1 1
50%
50%
0 1 3 0
Teuta 2 0 0 2
100%
0 6 3 0
Yerevan 2 0 1 1
50%
50%
3 4 2 0
Neftçi 2 1 0 1
50%
50%
2 3 6 0
Budućnost Banovići 2 0 0 2
100%
0 4 3 0
Bayer Leverkusen 2 0 1 1
50%
50%
4 6 3 0
Tulevik 2 0 1 1
50%
50%
2 6 3 0
Tomori 2 0 0 2
100%
2 5 3 1
WIT Georgia 2 0 1 1
50%
50%
1 4 3 0
Ventspils 2 1 0 1
50%
50%
3 4 6 0
Ekranas 2 0 0 2
100%
0 7 4 0
Liepājas Metalurgs 2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Slavia-Mozyr 2 0 2 0
100%
1 1 2 0
Lokomotivi Tbilisi 2 0 0 2
100%
0 4 4 0
Constructorul Chişinău 2 0 0 2
100%
2 11 10 4
Rabotnički 2 0 0 2
100%
0 4 5 0
Universitatea Craiova FC 2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Žalgiris 2 1 0 1
50%
50%
2 7 4 0
Željezničar 2 0 1 1
50%
50%
1 3 7 2
Rangers 2 1 0 1
50%
50%
1 3 3 0
Notificar error