2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa UEFA2008-09 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 Sūduva The New Saints
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 Racing Union Kalmar
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 Djurgårdens Flora
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 Dacia Chișinău Borac Čačak
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 Omonia Milano
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 Hapoel Tel Aviv Juvenes-Dogana
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 Pelister APOEL
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 Khazar Lankaran Lech Poznań
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 Tobol Austria Wien
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 Vojvodina Olimpik-Şüvälan
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 Vetra Viking
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 Honka Akraness
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 TVMK Nordsjælland
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 Olimps St Patrick's
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 MTZ-RIPO Minsk Žilina
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 Győr Zestafoni
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 Cherno More Sant Julià
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 Hertha Berliner Nistru
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 Marsaxlokk Slaven Koprivnica
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 Vaduz Zrinjski
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 Hafnarfjarðar Grevenmacher
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 Hajduk Split Birkirkara
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 Legia Warszawa Gomel
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 Glentoran Liepājas Metalurgs
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 Cork City Haka
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 Cliftonville København
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 Bangor City Midtjylland
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 Red Bull Salzburg Banants
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 Zeta IB Ljubljana
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 Koper Vllaznia
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 Shakhter Karagandy Debrecen
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 Široki Brijeg Partizani
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 Spartak Trnava WIT Georgia
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 Brøndby B36
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 EB/Streymur Manchester City
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 Spartak Yerevan Bellinzona
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2008 Kiryat Shmona Mogren
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/2008 Nordsjælland TVMK
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 Zestafoni Győr
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 Olimpik-Şüvälan Vojvodina
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 Banants Red Bull Salzburg
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 WIT Georgia Spartak Trnava
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 Borac Čačak Dacia Chișinău
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 Debrecen Shakhter Karagandy
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 Manchester City EB/Streymur
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 St Patrick's Olimps
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 Lech Poznań Khazar Lankaran
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 IB Ljubljana Zeta
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 Zrinjski Vaduz
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 Sant Julià Cherno More
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 Juvenes-Dogana Hapoel Tel Aviv
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 Austria Wien Tobol
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 Bellinzona Spartak Yerevan
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 Slaven Koprivnica Marsaxlokk
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 Vllaznia Koper
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 Milano Omonia
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 Grevenmacher Hafnarfjarðar
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 Akraness Honka
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 Partizani Široki Brijeg
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 København Cliftonville
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 Birkirkara Hajduk Split
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 Liepājas Metalurgs Glentoran
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 Mogren Kiryat Shmona
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 Flora Djurgårdens
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 The New Saints Sūduva
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 Viking Vetra
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 Gomel Legia Warszawa
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 Haka Cork City
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 Nistru Hertha Berliner
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 APOEL Pelister
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 Kalmar Racing Union
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 Midtjylland Bangor City
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 B36 Brøndby
Classificació Fase 1 (tornada) 31/07/2008 Žilina MTZ-RIPO Minsk
Classificació Fase 2 (anada) 14/08/2008 Lech Poznań Grasshopper
Classificació Fase 2 (anada) 14/08/2008 IB Ljubljana Hertha Berliner
Classificació Fase 2 (anada) 14/08/2008 Queen of the South Nordsjælland
Classificació Fase 2 (anada) 14/08/2008 Vllaznia Napoli
Classificació Fase 2 (anada) 14/08/2008 Vojvodina Hapoel Tel Aviv
Classificació Fase 2 (anada) 14/08/2008 Deportivo de La Coruña Hajduk Split
Classificació Fase 2 (anada) 14/08/2008 Liepājas Metalurgs Vaslui
Classificació Fase 2 (anada) 14/08/2008 AEK Omonia
Classificació Fase 2 (anada) 14/08/2008 Zürich Sturm Graz
Classificació Fase 2 (anada) 14/08/2008 Maccabi Netanya Cherno More
Classificació Fase 2 (anada) 14/08/2008 Dnipro Bellinzona
Classificació Fase 2 (anada) 14/08/2008 København Lillestrøm
Classificació Fase 2 (anada) 14/08/2008 Slovan Liberec Žilina
Classificació Fase 2 (anada) 14/08/2008 Gent Kalmar
Classificació Fase 2 (anada) 14/08/2008 Hafnarfjarðar Aston Villa
Classificació Fase 2 (anada) 14/08/2008 Aris Slaven Koprivnica
Classificació Fase 2 (anada) 14/08/2008 Young Boys Debrecen
Classificació Fase 2 (anada) 14/08/2008 Elfsborg St Patrick's
Classificació Fase 2 (anada) 14/08/2008 Stabæk Rennes
Classificació Fase 2 (anada) 14/08/2008 Djurgårdens Rosenborg
Classificació Fase 2 (anada) 14/08/2008 Sūduva Red Bull Salzburg
Classificació Fase 2 (anada) 14/08/2008 APOEL Crvena Zvezda
Classificació Fase 2 (anada) 14/08/2008 Litex Lovech Kiryat Shmona
Classificació Fase 2 (anada) 14/08/2008 Stuttgart Győr
Classificació Fase 2 (anada) 14/08/2008 Legia Warszawa Moskva
Classificació Fase 2 (anada) 14/08/2008 Haka Brøndby
Classificació Fase 2 (anada) 14/08/2008 Honka Viking
Classificació Fase 2 (anada) 14/08/2008 Borac Čačak Lokomotiv Sofia
Classificació Fase 2 (anada) 14/08/2008 Manchester City Midtjylland
Classificació Fase 2 (anada) 14/08/2008 Braga Zrinjski
Classificació Fase 2 (anada) 14/08/2008 Široki Brijeg Beşiktaş
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/2008 Lokomotiv Sofia Borac Čačak
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/2008 Nordsjælland Queen of the South
Classificació Fase 2 (tornada) 28/08/2008 St Patrick's Elfsborg
Classificació Fase 2 (tornada) 28/08/2008 Aston Villa Hafnarfjarðar
Classificació Fase 2 (tornada) 28/08/2008 Napoli Vllaznia
Classificació Fase 2 (tornada) 28/08/2008 Hajduk Split Deportivo de La Coruña
Classificació Fase 2 (tornada) 28/08/2008 Midtjylland Manchester City
Classificació Fase 2 (tornada) 28/08/2008 Rennes Stabæk
Classificació Fase 2 (tornada) 28/08/2008 Győr Stuttgart
Classificació Fase 2 (tornada) 28/08/2008 Hapoel Tel Aviv Vojvodina
Classificació Fase 2 (tornada) 28/08/2008 Kiryat Shmona Litex Lovech
Classificació Fase 2 (tornada) 28/08/2008 Zrinjski Braga
Classificació Fase 2 (tornada) 28/08/2008 Slaven Koprivnica Aris
Classificació Fase 2 (tornada) 28/08/2008 Viking Honka
Classificació Fase 2 (tornada) 28/08/2008 Hertha Berliner IB Ljubljana
Classificació Fase 2 (tornada) 28/08/2008 Red Bull Salzburg Sūduva
Classificació Fase 2 (tornada) 28/08/2008 Rosenborg Djurgårdens
Classificació Fase 2 (tornada) 28/08/2008 Kalmar Gent
Classificació Fase 2 (tornada) 28/08/2008 Lillestrøm København
Classificació Fase 2 (tornada) 28/08/2008 Cherno More Maccabi Netanya
Classificació Fase 2 (tornada) 28/08/2008 Omonia AEK
Classificació Fase 2 (tornada) 28/08/2008 Vaslui Liepājas Metalurgs
Classificació Fase 2 (tornada) 28/08/2008 Sturm Graz Zürich
Classificació Fase 2 (tornada) 28/08/2008 Žilina Slovan Liberec
Classificació Fase 2 (tornada) 28/08/2008 Moskva Legia Warszawa
Classificació Fase 2 (tornada) 28/08/2008 Brøndby Haka
Classificació Fase 2 (tornada) 28/08/2008 Grasshopper Lech Poznań
Classificació Fase 2 (tornada) 28/08/2008 Debrecen Young Boys
Classificació Fase 2 (tornada) 28/08/2008 Beşiktaş Široki Brijeg
Classificació Fase 2 (tornada) 28/08/2008 Crvena Zvezda APOEL
Classificació Fase 2 (tornada) 28/08/2008 Bellinzona Dnipro
Classificació Fase 2 (tornada) 28/08/2008 Austria Wien WIT Georgia
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2008 APOEL Schalke 04
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2008 Hertha Berliner St Patrick's
Classificació Fase 3 (anada) 16/09/2008 Nordsjælland Olympiacos
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Milan Zürich
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Kayserispor PSG
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Bellinzona Galatasaray
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Racing de Santander Honka
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Dinamo Zagreb Sparta Praha
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Sevilla Red Bull Salzburg
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Sampdoria Kaunas
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Rennes Twente
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Borussia Dortmund Udinese
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Brøndby Rosenborg
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Borac Čačak Ajax
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Napoli Benfica
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Everton Standard Liège
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Tottenham Wisła Kraków
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 NEC Nijmegen Dinamo București
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Braga Petržalka
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Young Boys Club Brugge
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Omonia Manchester City
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Timișoara Partizan
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Beşiktaş Metalist
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Marítimo Valencia
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Moskva København
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Litex Lovech Aston Villa
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Cherno More Stuttgart
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Slaven Koprivnica CSKA Moskva
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Hapoel Tel Aviv Saint-Étienne
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Baník Ostrava Spartak Moskva
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Portsmouth Vitória de Guimarães
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Wolfsburg Rapid București
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Feyenoord Kalmar
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Hamburger Unirea Urziceni
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Brann Deportivo de La Coruña
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Slavia Praha Vaslui
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Austria Wien Lech Poznań
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Žilina Levski Sofia
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Vitória de Setúbal Heerenveen
Classificació Fase 3 (anada) 18/09/2008 Nancy Motherwell
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2008 CSKA Moskva Slaven Koprivnica
Classificació Fase 3 (tornada) 30/09/2008 St Patrick's Hertha Berliner
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Manchester City Omonia
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Kalmar Feyenoord
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Vitória de Guimarães Portsmouth
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Valencia Marítimo
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Benfica Napoli
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Aston Villa Litex Lovech
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Deportivo de La Coruña Brann
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 PSG Kayserispor
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Motherwell Nancy
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Club Brugge Young Boys
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Rosenborg Brøndby
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 København Moskva
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Unirea Urziceni Hamburger
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Udinese Borussia Dortmund
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Dinamo București NEC Nijmegen
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Vaslui Slavia Praha
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Galatasaray Bellinzona
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Partizan Timișoara
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Metalist Beşiktaş
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Saint-Étienne Hapoel Tel Aviv
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Standard Liège Everton
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Twente Rennes
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Wisła Kraków Tottenham
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Kaunas Sampdoria
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Spartak Moskva Baník Ostrava
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Rapid București Wolfsburg
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Schalke 04 APOEL
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Heerenveen Vitória de Setúbal
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Olympiacos Nordsjælland
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Ajax Borac Čačak
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Zürich Milan
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Sparta Praha Dinamo Zagreb
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Petržalka Braga
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Red Bull Salzburg Sevilla
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Levski Sofia Žilina
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Honka Racing de Santander
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Stuttgart Cherno More
Classificació Fase 3 (tornada) 02/10/2008 Lech Poznań Austria Wien
Fase de grups partit 1 23/10/2008 Hertha Berliner Benfica
Fase de grups partit 1 23/10/2008 Galatasaray Olympiacos
Fase de grups partit 1 23/10/2008 Twente Racing de Santander
Fase de grups partit 1 23/10/2008 Schalke 04 PSG
Fase de grups partit 1 23/10/2008 CSKA Moskva Deportivo de La Coruña
Fase de grups partit 1 23/10/2008 Sevilla Stuttgart
Fase de grups partit 1 23/10/2008 Udinese Tottenham
Fase de grups partit 1 23/10/2008 Dinamo Zagreb NEC Nijmegen
Fase de grups partit 1 23/10/2008 Heerenveen Milan
Fase de grups partit 1 23/10/2008 Braga Portsmouth
Fase de grups partit 1 23/10/2008 Žilina Hamburger
Fase de grups partit 1 23/10/2008 Aston Villa Ajax
Fase de grups partit 1 23/10/2008 København Saint-Étienne
Fase de grups partit 1 23/10/2008 Rosenborg Club Brugge
Fase de grups partit 1 23/10/2008 Nancy Feyenoord
Fase de grups partit 1 23/10/2008 Partizan Sampdoria
Fase de grups partit 2 06/11/2008 Slavia Praha Aston Villa
Fase de grups partit 2 06/11/2008 Standard Liège Sevilla
Fase de grups partit 2 06/11/2008 Lech Poznań Nancy
Fase de grups partit 2 06/11/2008 Racing de Santander Schalke 04
Fase de grups partit 2 06/11/2008 Manchester City Twente
Fase de grups partit 2 06/11/2008 Metalist Hertha Berliner
Fase de grups partit 2 06/11/2008 Benfica Galatasaray
Fase de grups partit 2 06/11/2008 Stuttgart Partizan
Fase de grups partit 2 06/11/2008 Spartak Moskva Udinese
Fase de grups partit 2 06/11/2008 Ajax Žilina
Fase de grups partit 2 06/11/2008 Tottenham Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 2 06/11/2008 Feyenoord CSKA Moskva
Fase de grups partit 2 06/11/2008 Valencia København
Fase de grups partit 2 06/11/2008 Wolfsburg Heerenveen
Fase de grups partit 2 06/11/2008 Milan Braga
Fase de grups partit 2 06/11/2008 Saint-Étienne Rosenborg
Fase de grups partit 3 27/11/2008 Rosenborg Valencia
Fase de grups partit 3 27/11/2008 Žilina Slavia Praha
Fase de grups partit 3 27/11/2008 Hamburger Ajax
Fase de grups partit 3 27/11/2008 Club Brugge Saint-Étienne
Fase de grups partit 3 27/11/2008 Portsmouth Milan
Fase de grups partit 3 27/11/2008 CSKA Moskva Lech Poznań
Fase de grups partit 3 27/11/2008 Deportivo de La Coruña Feyenoord
Fase de grups partit 3 27/11/2008 Dinamo Zagreb Spartak Moskva
Fase de grups partit 3 27/11/2008 Braga Wolfsburg
Fase de grups partit 3 27/11/2008 Olympiacos Benfica
Fase de grups partit 3 27/11/2008 NEC Nijmegen Tottenham
Fase de grups partit 3 27/11/2008 Partizan Standard Liège
Fase de grups partit 3 27/11/2008 Sampdoria Stuttgart
Fase de grups partit 3 27/11/2008 Galatasaray Metalist
Fase de grups partit 3 27/11/2008 PSG Racing de Santander
Fase de grups partit 3 27/11/2008 Schalke 04 Manchester City
Fase de grups partit 4 03/12/2008 Hertha Berliner Galatasaray
Fase de grups partit 4 03/12/2008 Manchester City PSG
Fase de grups partit 4 03/12/2008 Twente Schalke 04
Fase de grups partit 4 03/12/2008 Metalist Olympiacos
Fase de grups partit 4 03/12/2008 Standard Liège Sampdoria
Fase de grups partit 4 03/12/2008 Sevilla Partizan
Fase de grups partit 4 03/12/2008 Spartak Moskva NEC Nijmegen
Fase de grups partit 4 03/12/2008 Udinese Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 4 04/12/2008 Wolfsburg Portsmouth
Fase de grups partit 4 04/12/2008 Heerenveen Braga
Fase de grups partit 4 04/12/2008 Slavia Praha Hamburger
Fase de grups partit 4 04/12/2008 Aston Villa Žilina
Fase de grups partit 4 04/12/2008 Valencia Club Brugge
Fase de grups partit 4 04/12/2008 Nancy CSKA Moskva
Fase de grups partit 4 04/12/2008 Lech Poznań Deportivo de La Coruña
Fase de grups partit 4 04/12/2008 København Rosenborg
Fase de grups partit 5 17/12/2008 Feyenoord Lech Poznań
Fase de grups partit 5 17/12/2008 Club Brugge København
Fase de grups partit 5 17/12/2008 Ajax Slavia Praha
Fase de grups partit 5 17/12/2008 Hamburger Aston Villa
Fase de grups partit 5 17/12/2008 Milan Wolfsburg
Fase de grups partit 5 17/12/2008 Portsmouth Heerenveen
Fase de grups partit 5 17/12/2008 Saint-Étienne Valencia
Fase de grups partit 5 17/12/2008 Deportivo de La Coruña Nancy
Fase de grups partit 5 18/12/2008 Sampdoria Sevilla
Fase de grups partit 5 18/12/2008 Stuttgart Standard Liège
Fase de grups partit 5 18/12/2008 Benfica Metalist
Fase de grups partit 5 18/12/2008 Tottenham Spartak Moskva
Fase de grups partit 5 18/12/2008 NEC Nijmegen Udinese
Fase de grups partit 5 18/12/2008 PSG Twente
Fase de grups partit 5 18/12/2008 Racing de Santander Manchester City
Fase de grups partit 5 18/12/2008 Olympiacos Hertha Berliner
Setzens de final (anada) 18/02/2009 Girondins de Bordeaux Galatasaray
Setzens de final (anada) 18/02/2009 Zenit Stuttgart
Setzens de final (anada) 18/02/2009 Braga Standard Liège
Setzens de final (anada) 18/02/2009 Aalborg Deportivo de La Coruña
Setzens de final (anada) 18/02/2009 Sampdoria Metalist
Setzens de final (anada) 18/02/2009 NEC Nijmegen Hamburger
Setzens de final (anada) 18/02/2009 PSG Wolfsburg
Setzens de final (anada) 18/02/2009 Dynamo Kyiv Valencia
Setzens de final (anada) 18/02/2009 Werder Bremen Milan
Setzens de final (anada) 18/02/2009 Aston Villa CSKA Moskva
Setzens de final (anada) 18/02/2009 Olympiacos Saint-Étienne
Setzens de final (anada) 19/02/2009 Fiorentina Ajax
Setzens de final (anada) 19/02/2009 Olympique de Marseille Twente
Setzens de final (anada) 19/02/2009 København Manchester City
Setzens de final (anada) 19/02/2009 Lech Poznań Udinese
Setzens de final (anada) 19/02/2009 Shakhtar Tottenham
Setzens de final (tornada) 26/02/2009 Milan Werder Bremen
Setzens de final (tornada) 26/02/2009 Ajax Fiorentina
Setzens de final (tornada) 26/02/2009 Manchester City København
Setzens de final (tornada) 26/02/2009 Standard Liège Braga
Setzens de final (tornada) 26/02/2009 Twente Olympique de Marseille
Setzens de final (tornada) 26/02/2009 Wolfsburg PSG
Setzens de final (tornada) 26/02/2009 Saint-Étienne Olympiacos
Setzens de final (tornada) 26/02/2009 Hamburger NEC Nijmegen
Setzens de final (tornada) 26/02/2009 CSKA Moskva Aston Villa
Setzens de final (tornada) 26/02/2009 Metalist Sampdoria
Setzens de final (tornada) 26/02/2009 Stuttgart Zenit
Setzens de final (tornada) 26/02/2009 Galatasaray Girondins de Bordeaux
Setzens de final (tornada) 26/02/2009 Deportivo de La Coruña Aalborg
Setzens de final (tornada) 26/02/2009 Tottenham Shakhtar
Setzens de final (tornada) 26/02/2009 Udinese Lech Poznań
Setzens de final (tornada) 26/02/2009 Valencia Dynamo Kyiv
Vuitens de final (anada) 12/03/2009 CSKA Moskva Shakhtar
Vuitens de final (anada) 12/03/2009 Dynamo Kyiv Metalist
Vuitens de final (anada) 12/03/2009 Udinese Zenit
Vuitens de final (anada) 12/03/2009 Manchester City Aalborg
Vuitens de final (anada) 12/03/2009 Olympique de Marseille Ajax
Vuitens de final (anada) 12/03/2009 Werder Bremen Saint-Étienne
Vuitens de final (anada) 12/03/2009 PSG Braga
Vuitens de final (anada) 12/03/2009 Hamburger Galatasaray
Vuitens de final (tornada) 18/03/2009 Saint-Étienne Werder Bremen
Vuitens de final (tornada) 18/03/2009 Ajax Olympique de Marseille
Vuitens de final (tornada) 19/03/2009 Galatasaray Hamburger
Vuitens de final (tornada) 19/03/2009 Braga PSG
Vuitens de final (tornada) 19/03/2009 Zenit Udinese
Vuitens de final (tornada) 19/03/2009 Metalist Dynamo Kyiv
Vuitens de final (tornada) 19/03/2009 Aalborg Manchester City
Vuitens de final (tornada) 19/03/2009 Shakhtar CSKA Moskva
Quarts de final (anada) 09/04/2009 Shakhtar Olympique de Marseille
Quarts de final (anada) 09/04/2009 Werder Bremen Udinese
Quarts de final (anada) 09/04/2009 Hamburger Manchester City
Quarts de final (anada) 09/04/2009 PSG Dynamo Kyiv
Quarts de final (tornada) 16/04/2009 Dynamo Kyiv PSG
Quarts de final (tornada) 16/04/2009 Olympique de Marseille Shakhtar
Quarts de final (tornada) 16/04/2009 Udinese Werder Bremen
Quarts de final (tornada) 16/04/2009 Manchester City Hamburger
Semifinal (anada) 30/04/2009 Werder Bremen Hamburger
Semifinal (anada) 30/04/2009 Dynamo Kyiv Shakhtar
Semifinal (tornada) 07/05/2009 Shakhtar Dynamo Kyiv
Semifinal (tornada) 07/05/2009 Hamburger Werder Bremen
Final 20/05/2009 Shakhtar Werder Bremen

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Vágner Love CSKA MoskvaCSKA Moskva
111.10
Olić HamburgerHamburger
90.64
Mario Gómez StuttgartStuttgart
80.80
Quagliarella UdineseUdinese
80.73
Aguiar BragaBraga
60.50
José Junior KøbenhavnKøbenhavn
61.00
Luyindula PSGPSG
60.50
Diego Werder BremenWerder Bremen
60.75
Martin Bernburg NordsjællandNordsjælland
61.20
Hernán Rengifo Lech PoznańLech Poznań
60.50
    Nom Equip Pos Minuts
Richards Manchester CityManchester City
1410
Dunne Manchester CityManchester City
1305
Ireland Manchester CityManchester City
1274
Jarolím HamburgerHamburger
1260
Rost HamburgerHamburger
1260
Mathijsen HamburgerHamburger
1170
Manuel Arboleda Lech PoznańLech Poznań
1110
Grzegorz Wojtkowiak Lech PoznańLech Poznań
1103
Hernán Rengifo Lech PoznańLech Poznań
1087
Evaldo BragaBraga
1080
    Nom Equip Pos Grogues
Paraskevas Antzas OlympiacosOlympiacos
4
Sławomir Peszko Lech PoznańLech Poznań
4
Ognjen Vukojević Dynamo KyivDynamo Kyiv
4
Boateng HamburgerHamburger
4
Domizzi UdineseUdinese
4
Ayhan Akman GalatasarayGalatasaray
4
Evaldo BragaBraga
3
Mykola Ishchenko ShakhtarShakhtar
3
Òscar Serrano Racing de SantanderRacing de Santander
3
Zdeněk Pospěch KøbenhavnKøbenhavn
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Andrejs Štolcers OlimpsOlimps
1
De Guzmán Deportivo de La CoruñaDeportivo de La Coruña
1
Damien Lynch St PatrickSt Patrick's
1
Cedric Cambon Litex LovechLitex Lovech
1
Mihail Venkov Litex LovechLitex Lovech
1
Róbert Jež ŽilinaŽilina
1
Shkelzen Gashi BellinzonaBellinzona
1
Vytautas Lukša KaunasKaunas
1
Franz Schiemer Austria WienAustria Wien
1
Andreas Dahl NordsjællandNordsjælland
1
Gols:
962
Promig golejador:
2.69
Targetes Grogues:
1346
Targetes Grogues Per Partit:
3.76
Expulsions:
49
Expulsions Per Partit:
0.14
Victòries locals:
160
Victòries visitants:
110
Empats:
88
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
CSKA: 6 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Feyenoord: 4 Partits
Millor ratxa no perdent:
CSKA: 9 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Slavia Praga: 6 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Manchester City
Inglaterra
16 10 2 4
62%
12%
26%
24 17 26 1
Hamburger
Alemanya
14 9 2 3
64%
14%
22%
24 12 22 0
Lech Poznań
Polonia
12 5 4 3
41%
33%
26%
24 14 19 0
PSG
França
12 5 5 2
41%
41%
18%
15 10 13 0
Braga
Portugal
12 7 2 3
58%
16%
26%
20 7 19 0
Udinese
Italia
12 6 2 4
50%
16%
34%
18 16 29 1
København
Dinamarca
12 6 4 2
50%
33%
17%
28 14 11 0
Stuttgart
Alemanya
10 5 2 3
50%
20%
30%
18 12 17 0
Galatasaray
Turquia
10 6 2 2
60%
20%
20%
17 12 24 1
Aston Villa
Inglaterra
10 4 3 3
40%
30%
30%
15 13 16 1
Ajax
Països Baixos
10 5 3 2
50%
30%
20%
16 10 16 2
Hertha Berliner
Alemanya
10 4 4 2
40%
40%
20%
14 7 18 0
Žilina
Eslovaquia
10 5 3 2
50%
30%
20%
12 9 17 3
Deportivo de La Coruña
Espanya
10 4 2 4
40%
20%
40%
10 12 20 3
Metalist
Ucrania
10 7 1 2
70%
10%
20%
13 5 22 0
CSKA Moskva
Rússia
10 8 1 1
80%
10%
10%
19 9 22 1
Saint-Étienne
França
10 6 3 1
60%
30%
10%
20 11 16 0
Shakhtar
Ucrania
9 6 2 1
66%
22%
12%
14 6 17 0
Werder Bremen
Alemanya
9 3 4 2
33%
44%
23%
16 14 21 0
Standard Liège
Bèlgica
8 4 2 2
50%
25%
25%
10 10 19 0
Milan
Italia
8 4 4 0
50%
50%
15 9 9 0
Tottenham
Inglaterra
8 3 3 2
37%
37%
26%
11 9 11 1
NEC Nijmegen
Països Baixos
8 3 1 4
37%
12%
51%
7 9 14 0
Olympiacos
Grecia
8 4 0 4
50%
50%
18 8 24 1
Sampdoria
Italia
8 4 1 3
50%
12%
38%
11 9 16 0
Twente
Països Baixos
8 4 0 4
50%
50%
8 11 18 0
Dynamo Kyiv
Ucrania
8 2 4 2
25%
50%
25%
11 9 14 1
Valencia
Espanya
8 3 5 0
37%
62%
1%
14 8 18 0
Wolfsburg
Alemanya
8 4 2 2
50%
25%
25%
16 13 16 0
Rosenborg
Noruega
8 3 2 3
37%
25%
38%
12 13 8 0
Red Bull Salzburg
Austria
6 3 0 3
50%
50%
14 6 11 0
Kalmar
Suecia
6 4 0 2
66%
34%
17 5 4 0
Olympique de Marseille
França
6 2 1 3
33%
16%
51%
6 8 21 0
Bellinzona
Suïssa
6 3 0 3
50%
50%
12 11 6 1
Nancy
França
6 3 1 2
50%
16%
34%
11 7 12 0
Borac Čačak
Serbia
6 2 2 2
33%
33%
34%
7 9 11 0
Racing de Santander
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
8 5 17 0
Sevilla
Espanya
6 4 0 2
66%
34%
9 2 9 0
Schalke 04
Alemanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
10 8 7 0
Dinamo Zagreb
Croacia
6 1 2 3
16%
33%
51%
7 12 12 0
Slaven Koprivnica
Croacia
6 3 0 3
50%
50%
11 4 13 0
Spartak Moskva
Rússia
6 2 2 2
33%
33%
34%
7 7 10 0
Feyenoord
Països Baixos
6 1 0 5
16%
84%
3 12 7 0
Honka
Finlandia
6 2 1 3
33%
16%
51%
6 5 8 0
APOEL
Chipre
6 1 4 1
16%
66%
18%
8 10 11 1
Nordsjælland
Dinamarca
6 4 0 2
66%
34%
12 9 12 1
Partizan
Serbia
6 2 0 4
33%
67%
4 9 17 0
Omonia
Chipre
6 3 1 2
50%
16%
34%
9 7 10 0
St Patrick's
Irlanda
6 3 2 1
50%
33%
17%
7 5 12 1
Portsmouth
Inglaterra
6 2 2 2
33%
33%
34%
11 10 8 0
Heerenveen
Països Baixos
6 1 1 4
16%
16%
68%
9 16 6 0
Slavia Praha
República Txeca
6 0 4 2
66%
34%
3 6 12 1
Cherno More
Bulgaria
6 3 2 1
50%
33%
17%
15 5 15 1
Brøndby
Dinamarca
6 4 0 2
66%
34%
12 5 5 0
Benfica
Portugal
6 1 1 4
16%
16%
68%
6 12 12 0
Club Brugge
Bèlgica
6 1 4 1
16%
66%
18%
6 5 7 0
Hapoel Tel Aviv
Israel
6 3 1 2
50%
16%
34%
10 4 5 0
Austria Wien
Austria
5 3 0 2
60%
40%
8 6 14 1
Kiryat Shmona
Israel
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 3 10 1
Napoli
Italia
4 3 0 1
75%
25%
11 4 9 0
Young Boys
Suïssa
4 2 1 1
50%
25%
25%
9 7 9 0
Rennes
França
4 2 0 2
50%
50%
5 4 10 0
Litex Lovech
Bulgaria
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 5 5 3
Moskva
Rússia
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 4 12 0
Aalborg
Dinamarca
4 3 0 1
75%
25%
8 3 8 0
Zenit
Rússia
4 3 0 1
75%
25%
5 4 13 1
Zürich
Suïssa
4 0 2 2
50%
50%
3 6 2 0
Beşiktaş
Turquia
4 3 0 1
75%
25%
8 5 3 0
Vaslui
Rumania
4 2 2 0
50%
50%
6 2 8 0
Sūduva
Lituania
4 3 0 1
75%
25%
4 4 5 0
Vojvodina
Serbia
4 1 2 1
25%
50%
25%
2 4 14 0
IB Ljubljana
Eslovenia
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 4 7 1
Viking
Noruega
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 3 6 0
Haka
Finlandia
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 8 6 1
Liepājas Metalurgs
Letonia
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 6 13 2
Vllaznia
Albania
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 9 5 0
Legia Warszawa
Polonia
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 5 4 1
Hajduk Split
Croacia
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 2 11 1
Midtjylland
Dinamarca
4 3 0 1
75%
25%
11 2 4 0
Široki Brijeg
Bosnia-Herzegovina
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 7 8 0
Hafnarfjarðar
Islandia
4 2 1 1
50%
25%
25%
10 8 6 0
Győr
Hungria
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 8 13 1
Zrinjski
Bosnia-Herzegovina
4 2 0 2
50%
50%
5 4 10 0
Debrecen
Hungria
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 8 7 0
Djurgårdens
Suecia
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 8 9 0
WIT Georgia
Georgia
3 1 1 1
33%
33%
34%
3 4 9 0
Petržalka
Eslovaquia
2 0 0 2
100%
0 6 3 0
Wisła Kraków
Polonia
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Vetra
Lituania
2 1 0 1
50%
50%
1 2 5 0
Dinamo București
Rumania
2 0 1 1
50%
50%
0 1 5 0
Marítimo
Portugal
2 0 0 2
100%
1 3 4 0
TVMK
Estonia
2 0 0 2
100%
0 8 4 0
Olimps
Letonia
2 0 0 2
100%
0 3 3 1
Baník Ostrava
República Txeca
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
MTZ-RIPO Minsk
Bielorrusia
2 0 1 1
50%
50%
2 3 3 0
Akraness
Islandia
2 1 0 1
50%
50%
2 4 3 0
Timișoara
Rumania
2 0 0 2
100%
1 3 4 0
Vitória de Guimarães
Portugal
2 0 1 1
50%
50%
2 4 6 0
Zestafoni
Georgia
2 0 1 1
50%
50%
2 3 6 1
Fiorentina
Italia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
The New Saints
Gales
2 0 0 2
100%
0 2 4 0
Racing Union
Luxemburg
2 0 0 2
100%
1 10 6 0
Flora
Estonia
2 0 2 0
100%
2 2 2 0
Girondins de Bordeaux
França
2 0 1 1
50%
50%
3 4 7 0
Motherwell
Escocia
2 0 0 2
100%
0 3 1 0
Dacia Chișinău
Moldavia
2 0 1 1
50%
50%
2 4 5 1
Milano
Macedonia del Nord
2 0 0 2
100%
1 4 2 0
Vitória de Setúbal
Portugal
2 0 1 1
50%
50%
3 6 3 0
Levski Sofia
Bulgaria
2 0 1 1
50%
50%
1 2 7 0
Juvenes-Dogana
San Marino
2 0 0 2
100%
0 5 2 0
Brann
Noruega
2 1 0 1
50%
50%
2 2 9 0
Unirea Urziceni
Rumania
2 0 1 1
50%
50%
0 2 5 0
Pelister
Macedonia del Nord
2 0 1 1
50%
50%
0 1 3 1
Khazar Lankaran
Azerbaijan
2 0 0 2
100%
1 5 4 1
Rapid București
Rumania
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Tobol
Kazajistán
2 1 0 1
50%
50%
1 2 4 1
Olimpik-Şüvälan
Azerbaijan
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Sant Julià
Andorra
2 0 0 2
100%
0 9 8 1
Kaunas
Lituania
2 0 0 2
100%
1 7 4 1
Nistru
Moldavia
2 0 1 1
50%
50%
1 8 3 0
Aris
Grecia
2 1 0 1
50%
50%
1 2 4 0
Gent
Bèlgica
2 1 0 1
50%
50%
2 5 3 0
Slovan Liberec
República Txeca
2 0 0 2
100%
2 4 6 0
Lillestrøm
Noruega
2 0 0 2
100%
3 7 4 0
Dnipro
Ucrania
2 1 0 1
50%
50%
4 4 3 0
Maccabi Netanya
Israel
2 0 1 1
50%
50%
1 3 4 0
Sturm Graz
Austria
2 0 2 0
100%
2 2 5 0
Shakhter Karagandy
Kazajistán
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
AEK
Grecia
2 0 1 1
50%
50%
2 3 7 2
Partizani
Albania
2 0 1 1
50%
50%
1 3 4 0
Queen of the South
Escocia
2 0 0 2
100%
2 4 3 0
Grasshopper
Suïssa
2 0 1 1
50%
50%
0 6 5 0
Mogren
Montenegro
2 0 1 1
50%
50%
1 4 3 0
Spartak Trnava
Eslovaquia
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Spartak Yerevan
Armenia
2 0 0 2
100%
1 4 4 0
Koper
Eslovenia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Elfsborg
Suecia
2 0 1 1
50%
50%
3 4 4 0
Stabæk
Noruega
2 1 0 1
50%
50%
2 3 3 0
Zeta
Montenegro
2 0 1 1
50%
50%
1 2 7 0
Marsaxlokk
Malta
2 0 0 2
100%
0 8 2 0
Vaduz
Liechtenstein
2 0 0 2
100%
1 5 2 0
Borussia Dortmund
Alemanya
2 1 0 1
50%
50%
2 2 8 0
EB/Streymur
Islas Feroe
2 0 0 2
100%
0 4 1 0
Grevenmacher
Luxemburg
2 0 0 2
100%
3 8 5 1
Sparta Praha
República Txeca
2 0 2 0
100%
3 3 6 0
Birkirkara
Malta
2 0 0 2
100%
0 7 0 0
Everton
Inglaterra
2 0 1 1
50%
50%
3 4 1 0
Gomel
Bielorrusia
2 0 1 1
50%
50%
1 4 5 0
Glentoran
Irlanda del Nord
2 0 1 1
50%
50%
1 3 6 2
Cork City
Irlanda
2 0 1 1
50%
50%
2 6 5 1
Cliftonville
Irlanda del Nord
2 0 0 2
100%
0 11 3 0
Lokomotiv Sofia
Bulgaria
2 0 1 1
50%
50%
1 2 7 0
Bangor City
Gales
2 0 0 2
100%
1 10 3 0
Banants
Armenia
2 0 0 2
100%
0 10 1 0
Crvena Zvezda
Serbia
2 0 2 0
100%
5 5 7 0
Kayserispor
Turquia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 0
B36
Islas Feroe
2 0 0 2
100%
0 3 4 0