lbl_CampeonesFerias
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa del Rei2007-08 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 29/08/2007 Lemona Palencia
Ronda 1 29/08/2007 Burgos CF Haro
Ronda 1 29/08/2007 Algeciras Mazarrón
Ronda 1 29/08/2007 Huesca Sestao River
Ronda 1 29/08/2007 Barakaldo Mirandés
Ronda 1 29/08/2007 Racing Portuense Jerez
Ronda 1 29/08/2007 Utebo Valle de Egüés
Ronda 1 29/08/2007 Eivissa-Ibiza Alicante
Ronda 1 29/08/2007 Lorca Deportiva Jaén
Ronda 1 29/08/2007 Zalla Real Unión
Ronda 1 29/08/2007 Universidad de Las Palmas San Sebastián de los Reyes
Ronda 1 29/08/2007 Dénia Reus
Ronda 1 29/08/2007 Coruxo Badalona
Ronda 1 29/08/2007 Noja Conquense
Ronda 1 29/08/2007 Caudal San Isidro
Ronda 1 29/08/2007 RSD Alcalá Pontevedra
Ronda 1 29/08/2007 Puertollano Linares
Ronda 1 29/08/2007 Granada Atlético FC Cartagena
Ronda 2 04/09/2007 Las Palmas Real Sociedad
Ronda 2 05/09/2007 L'Hospitalet Huesca
Ronda 2 05/09/2007 Hércules Numancia
Ronda 2 05/09/2007 Valle de Egüés Burgos CF
Ronda 2 05/09/2007 Palencia Ponferradina
Ronda 2 05/09/2007 Pontevedra FC Cartagena
Ronda 2 05/09/2007 Jaén Rayo Vallecano
Ronda 2 05/09/2007 San Isidro Racing Portuense
Ronda 2 05/09/2007 Algeciras Dénia
Ronda 2 05/09/2007 Talavera Barakaldo
Ronda 2 05/09/2007 Puertollano Badalona
Ronda 2 05/09/2007 Universidad de Las Palmas Alicante
Ronda 2 05/09/2007 Granada 74 Sporting de Gijón
Ronda 2 05/09/2007 Málaga Celta de Vigo
Ronda 2 05/09/2007 Córdoba Cádiz
Ronda 2 05/09/2007 Xerez Racing de Ferrol
Ronda 2 05/09/2007 Tenerife Poli Ejido
Ronda 2 05/09/2007 Albacete Castellón
Ronda 2 05/09/2007 Salamanca Elche
Ronda 2 05/09/2007 Alavés Gimnàstic de Tarragona
Ronda 2 05/09/2007 Alcoyano Conquense
Ronda 3 10/10/2007 Dénia Racing Portuense
Ronda 3 10/10/2007 Burgos CF Ponferradina
Ronda 3 10/10/2007 Pontevedra Puertollano
Ronda 3 10/10/2007 Tenerife Málaga
Ronda 3 10/10/2007 Elche Eibar
Ronda 3 10/10/2007 Cádiz Granada 74
Ronda 3 10/10/2007 Albacete Xerez
Ronda 3 10/10/2007 Hércules Alavés
Ronda 3 10/10/2007 Real Unión L'Hospitalet
Ronda 3 11/10/2007 Talavera Alicante
Ronda 3 11/10/2007 Alcoyano Rayo Vallecano
Setzens de final (anada) 13/11/2007 Alcoyano Barcelona
Setzens de final (anada) 13/11/2007 Dénia Sevilla
Setzens de final (anada) 13/11/2007 Hércules Athletic Club
Setzens de final (anada) 14/11/2007 Valladolid Murcia
Setzens de final (anada) 14/11/2007 Pontevedra Zaragoza
Setzens de final (anada) 14/11/2007 Málaga Racing de Santander
Setzens de final (anada) 14/11/2007 Las Palmas Villarreal
Setzens de final (anada) 14/11/2007 Levante Almería
Setzens de final (anada) 14/11/2007 Xerez Recreativo de Huelva
Setzens de final (anada) 12/12/2007 Burgos CF Getafe
Setzens de final (anada) 12/12/2007 Granada 74 Atlético de Madrid
Setzens de final (anada) 12/12/2007 Elche Betis
Setzens de final (anada) 12/12/2007 Osasuna Mallorca
Setzens de final (anada) 19/12/2007 Alicante Real Madrid
Setzens de final (anada) 19/12/2007 Espanyol Deportivo de La Coruña
Setzens de final (anada) 19/12/2007 Real Unión Valencia
Setzens de final (tornada) 02/01/2008 Sevilla Dénia
Setzens de final (tornada) 02/01/2008 Racing de Santander Málaga
Setzens de final (tornada) 02/01/2008 Betis Elche
Setzens de final (tornada) 02/01/2008 Atlético de Madrid Granada 74
Setzens de final (tornada) 02/01/2008 Deportivo de La Coruña Espanyol
Setzens de final (tornada) 02/01/2008 Mallorca Osasuna
Setzens de final (tornada) 02/01/2008 Valencia Real Unión
Setzens de final (tornada) 02/01/2008 Athletic Club Hércules
Setzens de final (tornada) 02/01/2008 Murcia Valladolid
Setzens de final (tornada) 02/01/2008 Recreativo de Huelva Xerez
Setzens de final (tornada) 02/01/2008 Real Madrid Alicante
Setzens de final (tornada) 02/01/2008 Barcelona Alcoyano
Setzens de final (tornada) 02/01/2008 Getafe Burgos CF
Setzens de final (tornada) 02/01/2008 Villarreal Las Palmas
Setzens de final (tornada) 03/01/2008 Zaragoza Pontevedra
Setzens de final (tornada) 03/01/2008 Almería Levante
Vuitens de final (anada) 09/01/2008 Getafe Levante
Vuitens de final (anada) 09/01/2008 Betis Valencia
Vuitens de final (anada) 09/01/2008 Sevilla Barcelona
Vuitens de final (anada) 09/01/2008 Athletic Club Espanyol
Vuitens de final (anada) 09/01/2008 Zaragoza Racing de Santander
Vuitens de final (anada) 09/01/2008 Recreativo de Huelva Villarreal
Vuitens de final (anada) 10/01/2008 Atlético de Madrid Valladolid
Vuitens de final (anada) 10/01/2008 Mallorca Real Madrid
Vuitens de final (tornada) 15/01/2008 Barcelona Sevilla
Vuitens de final (tornada) 16/01/2008 Real Madrid Mallorca
Vuitens de final (tornada) 16/01/2008 Levante Getafe
Vuitens de final (tornada) 16/01/2008 Valladolid Atlético de Madrid
Vuitens de final (tornada) 16/01/2008 Espanyol Athletic Club
Vuitens de final (tornada) 16/01/2008 Racing de Santander Zaragoza
Vuitens de final (tornada) 16/01/2008 Villarreal Recreativo de Huelva
Vuitens de final (tornada) 16/01/2008 Valencia Betis
Quarts de final (anada) 23/01/2008 Valencia Atlético de Madrid
Quarts de final (anada) 23/01/2008 Getafe Mallorca
Quarts de final (anada) 24/01/2008 Villarreal Barcelona
Quarts de final (anada) 24/01/2008 Racing de Santander Athletic Club
Quarts de final (tornada) 30/01/2008 Mallorca Getafe
Quarts de final (tornada) 30/01/2008 Atlético de Madrid Valencia
Quarts de final (tornada) 31/01/2008 Barcelona Villarreal
Quarts de final (tornada) 31/01/2008 Athletic Club Racing de Santander
Semifinal (anada) 27/02/2008 Barcelona Valencia
Semifinal (anada) 28/02/2008 Getafe Racing de Santander
Semifinal (tornada) 19/03/2008 Racing de Santander Getafe
Semifinal (tornada) 20/03/2008 Valencia Barcelona
Final 16/04/2008 Valencia Getafe

Top 10

  Nom Equip Pos Minuts
Moretti Valencia
741
Ustari Getafe
720
Marchena Valencia
720
Hildebrand Valencia
720
Òscar Serrano Racing de Santander
644
Silva Valencia
632
De la Red Getafe
630
Coltorti Racing de Santander
630
Garay Racing de Santander
615
Baraja Valencia
597
  Nom Equip Pos Grogues
Contra Getafe
4
Jordi López Racing de Santander
4
Márquez Barcelona
3
Guti Real Madrid
3
Varela Mallorca
3
Amorebieta Athletic Club
3
Deco Barcelona
3
Cata Díaz Getafe
3
Turiel Pontevedra
3
Somoza Betis
3
  Nom Equip Pos Vermelles
Leroy Noja
1
Carrión Alcoyano
1
Baixauli Alcoyano
1
Sendoa Hércules
1
David García Las Palmas
1
Cabrera Almería
1
Contra Getafe
1
Beto Recreativo de Huelva
1
Diego Milito Zaragoza
1
Sergio Fernández Zaragoza
1
Gols:
290
Gols Per Partit:
2.61
Targetes Grogues:
538
Targetes Grogues Per Partit:
4.85
Expulsions:
42
Expulsions Per Partit:
0.38
Victòries locals:
54
Victòries visitants:
32
Empats:
25
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Getafe: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Real Unión: 2 Partits
Millor ratxa no perdent:
Barcelona: 7 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Barcelona: 4 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Valencia 9 7 1 1
77%
11%
12%
19 10 21 1
Getafe 9 6 1 2
66%
11%
23%
16 8 21 3
Racing de Santander 8 3 4 1
37%
50%
13%
14 10 23 2
Barcelona 8 2 5 1
25%
62%
13%
10 7 17 0
Mallorca 6 4 0 2
66%
34%
9 5 20 0
Athletic Club 6 1 4 1
16%
66%
18%
9 9 13 1
Villarreal 6 3 1 2
50%
16%
34%
8 5 14 1
Atlético de Madrid 6 2 3 1
33%
50%
17%
7 6 14 1
Pontevedra 5 4 0 1
80%
20%
10 4 15 0
Dénia 5 3 1 1
60%
20%
20%
10 7 14 0
Burgos CF 5 3 0 2
60%
40%
7 6 7 1
Alicante 5 3 1 1
60%
20%
20%
7 3 12 0
Granada 74 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 12 1
Zaragoza 4 1 1 2
25%
25%
50%
6 7 12 2
Elche 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 6 3 0
Levante 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 6 6 0
Espanyol 4 1 3 0
25%
75%
5 4 8 1
Real Unión 4 2 0 2
50%
50%
6 7 9 0
Málaga 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 4 7 0
Hércules 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 6 1
Recreativo de Huelva 4 2 1 1
50%
25%
25%
3 3 13 1
Alcoyano 4 1 2 1
25%
50%
25%
5 6 13 2
Betis 4 1 1 2
25%
25%
50%
6 5 9 1
Sevilla 4 1 3 0
25%
75%
6 5 8 0
Xerez 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 3 10 0
Real Madrid 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 5 6 0
Valladolid 4 1 3 0
25%
75%
5 4 12 0
Racing Portuense 3 2 0 1
66%
34%
10 6 12 3
Puertollano 3 2 0 1
66%
34%
4 4 13 2
Las Palmas 3 1 0 2
33%
67%
4 6 7 2
L'Hospitalet 2 1 0 1
50%
50%
2 2 5 0
Talavera 2 1 0 1
50%
50%
2 3 6 0
Ponferradina 2 0 1 1
50%
50%
0 2 3 0
Rayo Vallecano 2 1 1 0
50%
50%
3 1 5 0
Cádiz 2 1 0 1
50%
50%
5 5 3 0
Alavés 2 1 0 1
50%
50%
2 2 4 1
Deportivo de La Coruña 2 0 1 1
50%
50%
2 3 5 0
Tenerife 2 1 0 1
50%
50%
2 2 7 0
Conquense 2 1 0 1
50%
50%
2 3 6 1
San Isidro 2 1 0 1
50%
50%
3 5 6 1
Palencia 2 1 1 0
50%
50%
2 1 2 0
Algeciras 2 1 0 1
50%
50%
1 1 4 0
Huesca 2 1 0 1
50%
50%
1 1 1 0
Barakaldo 2 0 1 1
50%
50%
2 3 6 0
Osasuna 2 1 0 1
50%
50%
2 4 4 0
FC Cartagena 2 1 0 1
50%
50%
1 1 3 0
Valle de Egüés 2 1 0 1
50%
50%
3 3 9 0
Almería 2 0 1 1
50%
50%
2 3 1 1
Universidad de Las Palmas 2 1 0 1
50%
50%
2 1 6 0
Badalona 2 1 0 1
50%
50%
5 4 8 1
Albacete 2 1 0 1
50%
50%
1 2 4 0
Murcia 2 0 1 1
50%
50%
3 4 0 0
Jaén 2 1 0 1
50%
50%
3 4 6 1
Eibar 1 0 0 1
100%
1 2 4 0
Gimnàstic de Tarragona 1 0 0 1
100%
0 1 4 0
Salamanca 1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Numancia 1 0 0 1
100%
0 2 4 0
Poli Ejido 1 0 0 1
100%
0 1 2 1
Haro 1 0 0 1
100%
0 2 2 1
Mazarrón 1 0 0 1
100%
0 1 3 1
Sestao River 1 0 0 1
100%
0 1 0 0
Mirandés 1 0 1 0
100%
1 1 2 0
Jerez 1 0 0 1
100%
1 4 6 0
Utebo 1 0 0 1
100%
1 2 2 0
Eivissa-Ibiza 1 0 0 1
100%
0 2 2 0
Lorca Deportiva 1 0 0 1
100%
2 3 3 0
Zalla 1 0 0 1
100%
1 3 2 0
San Sebastián de los Reyes 1 0 0 1
100%
0 2 3 0
Castellón 1 0 0 1
100%
0 1 2 0
Reus 1 0 0 1
100%
1 2 3 2
Noja 1 0 0 1
100%
1 2 3 1
Caudal 1 0 0 1
100%
0 1 0 0
RSD Alcalá 1 0 0 1
100%
1 5 3 0
Linares 1 0 0 1
100%
1 2 3 0
Granada Atlético 1 0 0 1
100%
0 1 0 0
Real Sociedad 1 0 0 1
100%
0 1 5 2
Sporting de Gijón 1 0 0 1
100%
0 1 3 0
Celta de Vigo 1 0 0 1
100%
1 2 2 0
Córdoba 1 0 0 1
100%
2 3 5 0
Racing de Ferrol 1 0 0 1
100%
1 3 3 0
Coruxo 1 0 0 1
100%
2 4 6 2
Lemona 1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Notificar error