2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Europa League2012-13 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2012 Víkingur Gøta Gomel
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2012 Shkëndija Portadown
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 Twente UE Santa Coloma
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 Birkirkara Metalurg Skopje
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 Torpedo Kutaisi Aktobe
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 Tirana Grevenmacher
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 Santa Coloma Osijek
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 Sarajevo Hibernians
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 Lech Poznań Zhetysu
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 Olimpija Jeunesse d'Esch
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 Differdange NSÍ
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 EB/Streymur Gandzasar
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 MTK Budapest Senica
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 Cefn Druids MYPA
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 Dacia Chișinău Celje
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 Elfsborg Floriana
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 Sūduva Daugava Daugavpils
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 Teuta Metalurgi Rustavi
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 Bakı Mura 05
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 Rudar Pljevlja Shirak
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 JJK Stabæk
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 Pyunik Zeta
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 Levadia Tallinn Šiauliai
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 Renova Libertas
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 KuPS Llanelli Town
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 Trans Inter Baku
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 Jagodina Ordabasy
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 Khazar Lankaran Nõmme Kalju
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 La Fiorita Liepājas Metalurgs
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 Flamurtari Budapest Honvéd
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 Bangor City Zimbru
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 Bohemians Thór
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 Cliftonville Kalmar
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 Crusaders Rosenborg
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 Borac Čelik Nikšić
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 Hafnarfjarðar Eschen/Mauren
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2012 St Patrick's ÍBV
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2012 Portadown Shkëndija
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2012 Nõmme Kalju Khazar Lankaran
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2012 Grevenmacher Tirana
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2012 Floriana Elfsborg
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2012 Daugava Daugavpils Sūduva
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2012 Llanelli Town KuPS
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2012 UE Santa Coloma Twente
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2012 Senica MTK Budapest
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2012 Kalmar Cliftonville
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2012 Rosenborg Crusaders
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2012 NSÍ Differdange
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2012 Zimbru Bangor City
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2012 Inter Baku Trans
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2012 Gandzasar EB/Streymur
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2012 Šiauliai Levadia Tallinn
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2012 Jeunesse d'Esch Olimpija
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2012 Liepājas Metalurgs La Fiorita
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2012 Gomel Víkingur Gøta
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2012 Čelik Nikšić Borac
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2012 Metalurg Skopje Birkirkara
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2012 Aktobe Torpedo Kutaisi
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2012 Shirak Rudar Pljevlja
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2012 Metalurgi Rustavi Teuta
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2012 Ordabasy Jagodina
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2012 Zhetysu Lech Poznań
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2012 Eschen/Mauren Hafnarfjarðar
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2012 Hibernians Sarajevo
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2012 Mura 05 Bakı
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2012 Zeta Pyunik
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2012 Libertas Renova
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2012 Celje Dacia Chișinău
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2012 ÍBV St Patrick's
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2012 Thór Bohemians
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2012 MYPA Cefn Druids
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2012 Budapest Honvéd Flamurtari
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2012 Stabæk JJK
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2012 Osijek Santa Coloma
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Rapid București MYPA
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Široki Brijeg St Patrick's
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Hajduk Split Skonto
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Vojvodina Sūduva
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Slovan Bratislava Videoton
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Mura 05 CSKA Sofia
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Osijek Kalmar
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Maccabi Netanya KuPS
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Twente Inter Turku
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Servette Gandzasar
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Žalgiris Admira
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Young Boys Zimbru
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Dacia Chișinău Elfsborg
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Khazar Lankaran Lech Poznań
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Naftan Crvena Zvezda
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Milsami Orhei Aktobe
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Liepājas Metalurgs Legia Warszawa
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Anzhi Budapest Honvéd
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Lokomotiv Plovdiv Vitesse
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Renova Gomel
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Metalurgi Rustavi Viktoria Plzeň
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Inter Baku Asteras
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 JJK Zeta
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Olimpija Tromsø
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Differdange Gent
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Shakhtyor Soligorsk Ried
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Bnei Yehuda Shirak
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Rosenborg Ordabasy
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Spartak Trnava Sligo Rovers
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Levski Sofia Sarajevo
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 APOEL Senica
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Ruch Chorzów Metalurg Skopje
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 AGF Dila
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Mladá Boleslav Thór
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 AIK Solna Hafnarfjarðar
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Eskişehirspor St. Johnstone
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Tirana Aalesund
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Slaven Koprivnica Portadown
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Metalurh Donetsk Čelik Nikšić
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2012 Levadia Tallinn Anorthosis
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Shirak Bnei Yehuda
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Ordabasy Rosenborg
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Dila AGF
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Metalurg Skopje Ruch Chorzów
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Gandzasar Servette
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Čelik Nikšić Metalurh Donetsk
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 KuPS Maccabi Netanya
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Aktobe Milsami Orhei
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Gomel Renova
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Inter Turku Twente
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Elfsborg Dacia Chișinău
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Portadown Slaven Koprivnica
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 MYPA Rapid București
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Zeta JJK
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Hafnarfjarðar AIK Solna
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Thór Mladá Boleslav
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Admira Žalgiris
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Sarajevo Levski Sofia
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 St. Johnstone Eskişehirspor
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 St Patrick's Široki Brijeg
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Videoton Slovan Bratislava
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Legia Warszawa Liepājas Metalurgs
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Crvena Zvezda Naftan
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Skonto Hajduk Split
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Lech Poznań Khazar Lankaran
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Vitesse Lokomotiv Plovdiv
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Sūduva Vojvodina
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Sligo Rovers Spartak Trnava
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Viktoria Plzeň Metalurgi Rustavi
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Senica APOEL
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Gent Differdange
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Zimbru Young Boys
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Tromsø Olimpija
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Ried Shakhtyor Soligorsk
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Asteras Inter Baku
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 CSKA Sofia Mura 05
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Anorthosis Levadia Tallinn
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Aalesund Tirana
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Budapest Honvéd Anzhi
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2012 Kalmar Osijek
Classificació Fase 3 (anada) 02/08/2012 Ried Legia Warszawa
Classificació Fase 3 (anada) 02/08/2012 Servette Rosenborg
Classificació Fase 3 (anada) 02/08/2012 Steaua București Spartak Trnava
Classificació Fase 3 (anada) 02/08/2012 Twente Mladá Boleslav
Classificació Fase 3 (anada) 02/08/2012 Heerenveen Rapid București
Classificació Fase 3 (anada) 02/08/2012 Tromsø Metalurh Donetsk
Classificació Fase 3 (anada) 02/08/2012 AIK Solna Lech Poznań
Classificació Fase 3 (anada) 02/08/2012 Kalmar Young Boys
Classificació Fase 3 (anada) 02/08/2012 Ruch Chorzów Viktoria Plzeň
Classificació Fase 3 (anada) 02/08/2012 Bnei Yehuda PAOK
Classificació Fase 3 (anada) 02/08/2012 Gomel Liverpool
Classificació Fase 3 (anada) 02/08/2012 Asteras Marítimo
Classificació Fase 3 (anada) 02/08/2012 Eskişehirspor Olympique de Marseille
Classificació Fase 3 (anada) 02/08/2012 Genk Aktobe
Classificació Fase 3 (anada) 02/08/2012 Horsens Elfsborg
Classificació Fase 3 (anada) 02/08/2012 Crvena Zvezda Omonia
Classificació Fase 3 (anada) 02/08/2012 Videoton Gent
Classificació Fase 3 (anada) 02/08/2012 Dundee United Dynamo Moskva
Classificació Fase 3 (anada) 02/08/2012 Arsenal Kyiv Mura 05
Classificació Fase 3 (anada) 02/08/2012 St Patrick's Hannover 96
Classificació Fase 3 (anada) 02/08/2012 Hajduk Split Inter
Classificació Fase 3 (anada) 02/08/2012 Vojvodina Rapid Wien
Classificació Fase 3 (anada) 02/08/2012 Athletic Club Slaven Koprivnica
Classificació Fase 3 (anada) 02/08/2012 Sarajevo Zeta
Classificació Fase 3 (anada) 02/08/2012 Admira Sparta Praha
Classificació Fase 3 (anada) 02/08/2012 Dila Anorthosis
Classificació Fase 3 (anada) 02/08/2012 APOEL Aalesund
Classificació Fase 3 (anada) 02/08/2012 KuPS Bursaspor
Classificació Fase 3 (anada) 02/08/2012 Anzhi Vitesse
Classificació Fase 3 (tornada) 09/08/2012 Mladá Boleslav Twente
Classificació Fase 3 (tornada) 09/08/2012 Aalesund APOEL
Classificació Fase 3 (tornada) 09/08/2012 Anorthosis Dila
Classificació Fase 3 (tornada) 09/08/2012 Young Boys Kalmar
Classificació Fase 3 (tornada) 09/08/2012 Rapid București Heerenveen
Classificació Fase 3 (tornada) 09/08/2012 PAOK Bnei Yehuda
Classificació Fase 3 (tornada) 09/08/2012 Viktoria Plzeň Ruch Chorzów
Classificació Fase 3 (tornada) 09/08/2012 Spartak Trnava Steaua București
Classificació Fase 3 (tornada) 09/08/2012 Vitesse Anzhi
Classificació Fase 3 (tornada) 09/08/2012 Mura 05 Arsenal Kyiv
Classificació Fase 3 (tornada) 09/08/2012 Sparta Praha Admira
Classificació Fase 3 (tornada) 09/08/2012 Zeta Sarajevo
Classificació Fase 3 (tornada) 09/08/2012 Lech Poznań AIK Solna
Classificació Fase 3 (tornada) 09/08/2012 Gent Videoton
Classificació Fase 3 (tornada) 09/08/2012 Rosenborg Servette
Classificació Fase 3 (tornada) 09/08/2012 Metalurh Donetsk Tromsø
Classificació Fase 3 (tornada) 09/08/2012 Inter Hajduk Split
Classificació Fase 3 (tornada) 09/08/2012 Legia Warszawa Ried
Classificació Fase 3 (tornada) 09/08/2012 Slaven Koprivnica Athletic Club
Classificació Fase 3 (tornada) 09/08/2012 Rapid Wien Vojvodina
Classificació Fase 3 (tornada) 09/08/2012 Liverpool Gomel
Classificació Fase 3 (tornada) 09/08/2012 Marítimo Asteras
Classificació Fase 3 (tornada) 09/08/2012 Olympique de Marseille Eskişehirspor
Classificació Fase 3 (tornada) 09/08/2012 Hannover 96 St Patrick's
Classificació Fase 3 (tornada) 09/08/2012 Bursaspor KuPS
Classificació Fase 3 (tornada) 09/08/2012 Omonia Crvena Zvezda
Classificació Fase 3 (tornada) 09/08/2012 Dynamo Moskva Dundee United
Classificació Fase 3 (tornada) 09/08/2012 Elfsborg Horsens
Classificació Fase 3 (tornada) 09/08/2012 Aktobe Genk
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2012 Stuttgart Dynamo Moskva
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2012 Śląsk Wrocław Hannover 96
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2012 Debrecen Club Brugge
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2012 Lokeren Viktoria Plzeň
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2012 PAOK Rapid Wien
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2012 Vaslui Inter
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2012 Heart of Midlothian Liverpool
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2012 Crvena Zvezda Girondins de Bordeaux
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2012 Motherwell Levante
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2012 Feyenoord Sparta Praha
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2012 Athletic Club Helsinki
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2012 Marítimo Dila
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2012 Mura 05 Lazio
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2012 Horsens Sporting de Portugal
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2012 Midtjylland Young Boys
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2012 Trabzonspor Videoton
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2012 Dudelange Hapoel Tel Aviv
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2012 Luzern Genk
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2012 Dinamo București Metalist
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2012 Bursaspor Twente
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2012 Sheriff Tiraspol Olympique de Marseille
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2012 Molde Heerenveen
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2012 Atromitos Newcastle
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2012 Legia Warszawa Rosenborg
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2012 AIK Solna CSKA Moskva
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2012 Slovan Liberec Dnipro
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2012 Tromsø Partizan
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2012 Neftçi APOEL
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2012 Anzhi AZ Alkmaar
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2012 Zeta PSV
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2012 Ekranas Steaua București
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2012 Dynamo Moskva Stuttgart
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2012 Newcastle Atromitos
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2012 Lazio Mura 05
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2012 Liverpool Heart of Midlothian
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2012 Sporting de Portugal Horsens
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2012 AZ Alkmaar Anzhi
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2012 Metalist Dinamo București
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2012 Twente Bursaspor
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2012 Club Brugge Debrecen
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2012 Hannover 96 Śląsk Wrocław
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2012 Rapid Wien PAOK
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2012 Olympique de Marseille Sheriff Tiraspol
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2012 Steaua București Ekranas
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2012 Levante Motherwell
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2012 Inter Vaslui
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2012 Partizan Tromsø
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2012 Videoton Trabzonspor
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2012 Genk Luzern
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2012 Dnipro Slovan Liberec
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2012 Young Boys Midtjylland
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2012 Rosenborg Legia Warszawa
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2012 Viktoria Plzeň Lokeren
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2012 Sparta Praha Feyenoord
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2012 CSKA Moskva AIK Solna
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2012 Dila Marítimo
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2012 PSV Zeta
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2012 Heerenveen Molde
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2012 APOEL Neftçi
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2012 Helsinki Athletic Club
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2012 Hapoel Tel Aviv Dudelange
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2012 Girondins de Bordeaux Crvena Zvezda
Fase de grups partit 1 20/09/2012 Udinese Anzhi
Fase de grups partit 1 20/09/2012 Young Boys Liverpool
Fase de grups partit 1 20/09/2012 Fenerbahçe Olympique de Marseille
Fase de grups partit 1 20/09/2012 Partizan Neftçi
Fase de grups partit 1 20/09/2012 København Molde
Fase de grups partit 1 20/09/2012 Dnipro PSV
Fase de grups partit 1 20/09/2012 Napoli AIK Solna
Fase de grups partit 1 20/09/2012 Rapid Wien Rosenborg
Fase de grups partit 1 20/09/2012 Genk Videoton
Fase de grups partit 1 20/09/2012 Sporting de Portugal Basel
Fase de grups partit 1 20/09/2012 Inter Rubin Kazan
Fase de grups partit 1 20/09/2012 AEL Borussia Mönchengladbach
Fase de grups partit 1 20/09/2012 Girondins de Bordeaux Club Brugge
Fase de grups partit 1 20/09/2012 Olympique Lyonnais Sparta Praha
Fase de grups partit 1 20/09/2012 Athletic Club Kiryat Shmona
Fase de grups partit 1 20/09/2012 Maribor Panathinaikos
Fase de grups partit 1 20/09/2012 Tottenham Lazio
Fase de grups partit 1 20/09/2012 Viktoria Plzeň Académica
Fase de grups partit 1 20/09/2012 Hapoel Tel Aviv Atlético de Madrid
Fase de grups partit 1 20/09/2012 Twente Hannover 96
Fase de grups partit 1 20/09/2012 Stuttgart Steaua București
Fase de grups partit 1 20/09/2012 Marítimo Newcastle
Fase de grups partit 1 20/09/2012 Levante Helsingborg
Fase de grups partit 1 20/09/2012 Bayer Leverkusen Metalist
Fase de grups partit 2 04/10/2012 Liverpool Udinese
Fase de grups partit 2 04/10/2012 Académica Hapoel Tel Aviv
Fase de grups partit 2 04/10/2012 Helsingborg Twente
Fase de grups partit 2 04/10/2012 Anzhi Young Boys
Fase de grups partit 2 04/10/2012 Atlético de Madrid Viktoria Plzeň
Fase de grups partit 2 04/10/2012 Olympique de Marseille AEL
Fase de grups partit 2 04/10/2012 Hannover 96 Levante
Fase de grups partit 2 04/10/2012 Rosenborg Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 2 04/10/2012 Metalist Rapid Wien
Fase de grups partit 2 04/10/2012 Panathinaikos Tottenham
Fase de grups partit 2 04/10/2012 Lazio Maribor
Fase de grups partit 2 04/10/2012 Sparta Praha Athletic Club
Fase de grups partit 2 04/10/2012 Kiryat Shmona Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 2 04/10/2012 Rubin Kazan Partizan
Fase de grups partit 2 04/10/2012 Neftçi Inter
Fase de grups partit 2 04/10/2012 Videoton Sporting de Portugal
Fase de grups partit 2 04/10/2012 PSV Napoli
Fase de grups partit 2 04/10/2012 AIK Solna Dnipro
Fase de grups partit 2 04/10/2012 Steaua București København
Fase de grups partit 2 04/10/2012 Molde Stuttgart
Fase de grups partit 2 04/10/2012 Newcastle Girondins de Bordeaux
Fase de grups partit 2 04/10/2012 Club Brugge Marítimo
Fase de grups partit 2 04/10/2012 Borussia Mönchengladbach Fenerbahçe
Fase de grups partit 2 04/10/2012 Basel Genk
Fase de grups partit 3 25/10/2012 Liverpool Anzhi
Fase de grups partit 3 25/10/2012 Borussia Mönchengladbach Olympique de Marseille
Fase de grups partit 3 25/10/2012 Young Boys Udinese
Fase de grups partit 3 25/10/2012 Hapoel Tel Aviv Viktoria Plzeň
Fase de grups partit 3 25/10/2012 AEL Fenerbahçe
Fase de grups partit 3 25/10/2012 Newcastle Club Brugge
Fase de grups partit 3 25/10/2012 Marítimo Girondins de Bordeaux
Fase de grups partit 3 25/10/2012 Steaua București Molde
Fase de grups partit 3 25/10/2012 Stuttgart København
Fase de grups partit 3 25/10/2012 Levante Twente
Fase de grups partit 3 25/10/2012 Helsingborg Hannover 96
Fase de grups partit 3 25/10/2012 Rapid Wien Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 3 25/10/2012 Rosenborg Metalist
Fase de grups partit 3 25/10/2012 Maribor Tottenham
Fase de grups partit 3 25/10/2012 Panathinaikos Lazio
Fase de grups partit 3 25/10/2012 Olympique Lyonnais Athletic Club
Fase de grups partit 3 25/10/2012 Sparta Praha Kiryat Shmona
Fase de grups partit 3 25/10/2012 Inter Partizan
Fase de grups partit 3 25/10/2012 Rubin Kazan Neftçi
Fase de grups partit 3 25/10/2012 Genk Sporting de Portugal
Fase de grups partit 3 25/10/2012 Videoton Basel
Fase de grups partit 3 25/10/2012 Dnipro Napoli
Fase de grups partit 3 25/10/2012 PSV AIK Solna
Fase de grups partit 3 25/10/2012 Atlético de Madrid Académica
Fase de grups partit 4 08/11/2012 Twente Levante
Fase de grups partit 4 08/11/2012 Académica Atlético de Madrid
Fase de grups partit 4 08/11/2012 Girondins de Bordeaux Marítimo
Fase de grups partit 4 08/11/2012 Club Brugge Newcastle
Fase de grups partit 4 08/11/2012 Molde Steaua București
Fase de grups partit 4 08/11/2012 Fenerbahçe AEL
Fase de grups partit 4 08/11/2012 Olympique de Marseille Borussia Mönchengladbach
Fase de grups partit 4 08/11/2012 Viktoria Plzeň Hapoel Tel Aviv
Fase de grups partit 4 08/11/2012 Udinese Young Boys
Fase de grups partit 4 08/11/2012 Hannover 96 Helsingborg
Fase de grups partit 4 08/11/2012 AIK Solna PSV
Fase de grups partit 4 08/11/2012 Napoli Dnipro
Fase de grups partit 4 08/11/2012 Basel Videoton
Fase de grups partit 4 08/11/2012 Sporting de Portugal Genk
Fase de grups partit 4 08/11/2012 Neftçi Rubin Kazan
Fase de grups partit 4 08/11/2012 Partizan Inter
Fase de grups partit 4 08/11/2012 Kiryat Shmona Sparta Praha
Fase de grups partit 4 08/11/2012 Athletic Club Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 4 08/11/2012 Lazio Panathinaikos
Fase de grups partit 4 08/11/2012 Tottenham Maribor
Fase de grups partit 4 08/11/2012 Metalist Rosenborg
Fase de grups partit 4 08/11/2012 Anzhi Liverpool
Fase de grups partit 4 08/11/2012 Bayer Leverkusen Rapid Wien
Fase de grups partit 4 08/11/2012 København Stuttgart
Fase de grups partit 5 22/11/2012 Neftçi Partizan
Fase de grups partit 5 22/11/2012 PSV Dnipro
Fase de grups partit 5 22/11/2012 AIK Solna Napoli
Fase de grups partit 5 22/11/2012 Videoton Genk
Fase de grups partit 5 22/11/2012 Rubin Kazan Inter
Fase de grups partit 5 22/11/2012 Basel Sporting de Portugal
Fase de grups partit 5 22/11/2012 Sparta Praha Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 5 22/11/2012 Molde København
Fase de grups partit 5 22/11/2012 Anzhi Udinese
Fase de grups partit 5 22/11/2012 Liverpool Young Boys
Fase de grups partit 5 22/11/2012 Atlético de Madrid Hapoel Tel Aviv
Fase de grups partit 5 22/11/2012 Académica Viktoria Plzeň
Fase de grups partit 5 22/11/2012 Borussia Mönchengladbach AEL
Fase de grups partit 5 22/11/2012 Olympique de Marseille Fenerbahçe
Fase de grups partit 5 22/11/2012 Newcastle Marítimo
Fase de grups partit 5 22/11/2012 Panathinaikos Maribor
Fase de grups partit 5 22/11/2012 Steaua București Stuttgart
Fase de grups partit 5 22/11/2012 Club Brugge Girondins de Bordeaux
Fase de grups partit 5 22/11/2012 Hannover 96 Twente
Fase de grups partit 5 22/11/2012 Helsingborg Levante
Fase de grups partit 5 22/11/2012 Metalist Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 5 22/11/2012 Rosenborg Rapid Wien
Fase de grups partit 5 22/11/2012 Lazio Tottenham
Fase de grups partit 5 28/11/2012 Kiryat Shmona Athletic Club
Fase de grups partit 6 06/12/2012 Genk Basel
Fase de grups partit 6 06/12/2012 Inter Neftçi
Fase de grups partit 6 06/12/2012 Partizan Rubin Kazan
Fase de grups partit 6 06/12/2012 Tottenham Panathinaikos
Fase de grups partit 6 06/12/2012 København Steaua București
Fase de grups partit 6 06/12/2012 Fenerbahçe Borussia Mönchengladbach
Fase de grups partit 6 06/12/2012 Girondins de Bordeaux Newcastle
Fase de grups partit 6 06/12/2012 Twente Helsingborg
Fase de grups partit 6 06/12/2012 Levante Hannover 96
Fase de grups partit 6 06/12/2012 Bayer Leverkusen Rosenborg
Fase de grups partit 6 06/12/2012 Rapid Wien Metalist
Fase de grups partit 6 06/12/2012 Maribor Lazio
Fase de grups partit 6 06/12/2012 Napoli PSV
Fase de grups partit 6 06/12/2012 Athletic Club Sparta Praha
Fase de grups partit 6 06/12/2012 Olympique Lyonnais Kiryat Shmona
Fase de grups partit 6 06/12/2012 Marítimo Club Brugge
Fase de grups partit 6 06/12/2012 Young Boys Anzhi
Fase de grups partit 6 06/12/2012 Udinese Liverpool
Fase de grups partit 6 06/12/2012 Hapoel Tel Aviv Académica
Fase de grups partit 6 06/12/2012 Viktoria Plzeň Atlético de Madrid
Fase de grups partit 6 06/12/2012 Dnipro AIK Solna
Fase de grups partit 6 06/12/2012 Stuttgart Molde
Fase de grups partit 6 06/12/2012 AEL Olympique de Marseille
Fase de grups partit 6 07/12/2012 Sporting de Portugal Videoton
Setzens de final (anada) 14/02/2013 Basel Dnipro
Setzens de final (anada) 14/02/2013 Zenit Liverpool
Setzens de final (anada) 14/02/2013 Tottenham Olympique Lyonnais
Setzens de final (anada) 14/02/2013 Borussia Mönchengladbach Lazio
Setzens de final (anada) 14/02/2013 Atlético de Madrid Rubin Kazan
Setzens de final (anada) 14/02/2013 Stuttgart Genk
Setzens de final (anada) 14/02/2013 Newcastle Metalist
Setzens de final (anada) 14/02/2013 Inter Cluj
Setzens de final (anada) 14/02/2013 Ajax Steaua București
Setzens de final (anada) 14/02/2013 BATE Borisov Fenerbahçe
Setzens de final (anada) 14/02/2013 Bayer Leverkusen Benfica
Setzens de final (anada) 14/02/2013 Dynamo Kyiv Girondins de Bordeaux
Setzens de final (anada) 14/02/2013 Napoli Viktoria Plzeň
Setzens de final (anada) 14/02/2013 Levante Olympiacos
Setzens de final (anada) 14/02/2013 Sparta Praha Chelsea
Setzens de final (anada) 14/02/2013 Anzhi Hannover 96
Setzens de final (tornada) 21/02/2013 Rubin Kazan Atlético de Madrid
Setzens de final (tornada) 21/02/2013 Metalist Newcastle
Setzens de final (tornada) 21/02/2013 Steaua București Ajax
Setzens de final (tornada) 21/02/2013 Genk Stuttgart
Setzens de final (tornada) 21/02/2013 Cluj Inter
Setzens de final (tornada) 21/02/2013 Dnipro Basel
Setzens de final (tornada) 21/02/2013 Lazio Borussia Mönchengladbach
Setzens de final (tornada) 21/02/2013 Olympique Lyonnais Tottenham
Setzens de final (tornada) 21/02/2013 Viktoria Plzeň Napoli
Setzens de final (tornada) 21/02/2013 Hannover 96 Anzhi
Setzens de final (tornada) 21/02/2013 Chelsea Sparta Praha
Setzens de final (tornada) 21/02/2013 Fenerbahçe BATE Borisov
Setzens de final (tornada) 21/02/2013 Olympiacos Levante
Setzens de final (tornada) 21/02/2013 Girondins de Bordeaux Dynamo Kyiv
Setzens de final (tornada) 21/02/2013 Benfica Bayer Leverkusen
Setzens de final (tornada) 21/02/2013 Liverpool Zenit
Vuitens de final (anada) 07/03/2013 Anzhi Newcastle
Vuitens de final (anada) 07/03/2013 Steaua București Chelsea
Vuitens de final (anada) 07/03/2013 Benfica Girondins de Bordeaux
Vuitens de final (anada) 07/03/2013 Tottenham Inter
Vuitens de final (anada) 07/03/2013 Levante Rubin Kazan
Vuitens de final (anada) 07/03/2013 Basel Zenit
Vuitens de final (anada) 07/03/2013 Stuttgart Lazio
Vuitens de final (anada) 07/03/2013 Viktoria Plzeň Fenerbahçe
Vuitens de final (tornada) 14/03/2013 Fenerbahçe Viktoria Plzeň
Vuitens de final (tornada) 14/03/2013 Rubin Kazan Levante
Vuitens de final (tornada) 14/03/2013 Lazio Stuttgart
Vuitens de final (tornada) 14/03/2013 Newcastle Anzhi
Vuitens de final (tornada) 14/03/2013 Girondins de Bordeaux Benfica
Vuitens de final (tornada) 14/03/2013 Chelsea Steaua București
Vuitens de final (tornada) 14/03/2013 Inter Tottenham
Vuitens de final (tornada) 14/03/2013 Zenit Basel
Quarts de final (anada) 04/04/2013 Chelsea Rubin Kazan
Quarts de final (anada) 04/04/2013 Tottenham Basel
Quarts de final (anada) 04/04/2013 Fenerbahçe Lazio
Quarts de final (anada) 04/04/2013 Benfica Newcastle
Quarts de final (tornada) 11/04/2013 Rubin Kazan Chelsea
Quarts de final (tornada) 11/04/2013 Lazio Fenerbahçe
Quarts de final (tornada) 11/04/2013 Newcastle Benfica
Quarts de final (tornada) 11/04/2013 Basel Tottenham
Semifinal (anada) 25/04/2013 Fenerbahçe Benfica
Semifinal (anada) 25/04/2013 Basel Chelsea
Semifinal (tornada) 02/05/2013 Benfica Fenerbahçe
Semifinal (tornada) 02/05/2013 Chelsea Basel
Final 15/05/2013 Benfica Chelsea

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Kozák LazioLazio
100.91
Samuel Eto'o AnzhiAnzhi
90.56
Palacio InterInter
80.80
Cardozo BenficaBenfica
70.78
Matavž PSVPSV
71.00
Bořek Dočkal RosenborgRosenborg
70.58
Cavani NapoliNapoli
71.00
Raúl Bobadilla Young BoysYoung Boys
70.70
Fernando Torres ChelseaChelsea
60.67
Michal Ďuriš Viktoria PlzeňViktoria Plzeň
60.43
    Nom Equip Pos Minuts
Vladimír Darida Viktoria PlzeňViktoria Plzeň
1440
Samuel Eto'o AnzhiAnzhi
1430
João Carlos AnzhiAnzhi
1353
Vladimir Gabulov AnzhiAnzhi
1350
Václav Procházka Viktoria PlzeňViktoria Plzeň
1350
Jucilei AnzhiAnzhi
1350
David Limberský Viktoria PlzeňViktoria Plzeň
1331
Pavel Horváth Viktoria PlzeňViktoria Plzeň
1307
Yann Sommer BaselBasel
1290
František Rajtoral Viktoria PlzeňViktoria Plzeň
1228
    Nom Equip Pos Grogues
Stindl Hannover 96Hannover 96
6
Alexandru Bourceanu Steaua BucureștiSteaua București
5
Silvestre InterInter
5
Yuri Zhirkov AnzhiAnzhi
5
Geoffroy Serey Die BaselBasel
5
Cana LazioLazio
5
Eric Ramos NeftçiNeftçi
5
Rasim Tagirbekov AnzhiAnzhi
5
Jonas Svensson RosenborgRosenborg
5
Marek Matějovský Sparta PrahaSparta Praha
5
    Nom Equip Pos Vermelles
Cristian Tănase Steaua BucureștiSteaua București
2
Tyron Farrugia FlorianaFloriana
1
Walid Atta HelsingborgHelsingborg
1
Schaars Sporting de PortugalSporting de Portugal
1
Edwin Ouon AELAEL
1
Eric Djemba-Djemba Hapoel Tel AvivHapoel Tel Aviv
1
Boulahrouz Sporting de PortugalSporting de Portugal
1
Iyad Khutaba Hapoel Tel AvivHapoel Tel Aviv
1
Haggui Hannover 96Hannover 96
1
Guido Burgstaller Rapid WienRapid Wien
1
Gols:
1278
Promig golejador:
2.67
Targetes Grogues:
1941
Targetes Grogues Per Partit:
4.05
Expulsions:
117
Expulsions Per Partit:
0.24
Victòries locals:
227
Victòries visitants:
132
Empats:
120
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Anzhi: 6 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Rapid Viena: 5 Partits
Millor ratxa no perdent:
Lazio: 12 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Twente: 6 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Viktoria Plzeň
República Txeca
16 11 2 3
68%
12%
20%
31 9 27 1
Anzhi
Rússia
16 10 3 3
62%
18%
20%
26 8 30 2
Fenerbahçe
Turquia
14 8 4 2
57%
28%
15%
18 12 31 1
Rosenborg
Noruega
14 6 4 4
42%
28%
30%
19 16 24 2
Twente
Països Baixos
14 6 5 3
42%
35%
23%
29 15 17 1
Steaua București
Rumania
14 8 2 4
57%
14%
29%
21 15 29 3
Newcastle
Inglaterra
14 5 7 2
35%
50%
15%
13 10 28 0
Basel
Suïssa
14 4 6 4
28%
42%
30%
18 15 35 3
Lazio
Italia
14 8 5 1
57%
35%
8%
25 10 32 2
Inter
Italia
14 8 3 3
57%
21%
22%
27 17 26 1
Rubin Kazan
Rússia
12 7 3 2
58%
25%
17%
18 9 23 3
Stuttgart
Alemanya
12 4 4 4
33%
33%
34%
16 13 20 0
Girondins de Bordeaux
França
12 6 3 3
50%
25%
25%
17 12 20 1
Hannover 96
Alemanya
12 7 4 1
58%
33%
9%
28 16 27 1
Tottenham
Inglaterra
12 4 7 1
33%
58%
9%
19 14 22 1
Genk
Bèlgica
12 6 4 2
50%
33%
17%
17 11 17 0
Young Boys
Suïssa
12 6 1 5
50%
8%
42%
21 17 24 1
Liverpool
Inglaterra
12 7 2 3
58%
16%
26%
20 13 14 0
AIK Solna
Suecia
12 4 2 6
33%
16%
51%
12 17 27 0
Levante
Espanya
12 7 3 2
58%
25%
17%
17 7 23 1
Videoton
Hungria
12 4 4 4
33%
33%
34%
11 9 29 2
Sparta Praha
República Txeca
12 4 6 2
33%
50%
17%
18 12 24 0
Dnipro
Ucrania
10 6 2 2
60%
20%
20%
23 15 22 2
Rapid Wien
Austria
10 3 0 7
30%
70%
11 18 13 2
Metalist
Ucrania
10 6 2 2
60%
20%
20%
13 5 14 1
Athletic Club
Espanya
10 3 3 4
30%
30%
40%
20 15 18 0
Olympique de Marseille
França
10 3 4 3
30%
40%
30%
15 13 23 1
Marítimo
Portugal
10 3 5 2
30%
50%
20%
8 7 21 2
Benfica
Portugal
9 6 1 2
66%
11%
23%
15 9 23 0
Chelsea
Inglaterra
9 6 1 2
66%
11%
23%
17 10 15 0
Club Brugge
Bèlgica
8 3 1 4
37%
12%
51%
13 12 16 0
Mura 05
Eslovenia
8 2 3 3
25%
37%
38%
7 8 18 1
Zeta
Montenegro
8 3 0 5
37%
63%
9 21 26 1
Sporting de Portugal
Portugal
8 2 3 3
25%
37%
38%
10 11 16 3
Molde
Noruega
8 4 0 4
50%
50%
10 9 9 0
Atlético de Madrid
Espanya
8 5 0 3
62%
38%
8 6 15 1
Partizan
Serbia
8 1 3 4
12%
37%
51%
6 11 20 1
Neftçi
Azerbaijan
8 1 4 3
12%
50%
38%
8 10 20 1
PSV
Països Baixos
8 4 1 3
50%
12%
38%
22 7 14 0
Bayer Leverkusen
Alemanya
8 4 1 3
50%
12%
38%
10 5 14 0
Napoli
Italia
8 3 0 5
37%
63%
12 17 24 2
Hapoel Tel Aviv
Israel
8 3 1 4
37%
12%
51%
11 12 13 2
Borussia Mönchengladbach
Alemanya
8 3 3 2
37%
37%
26%
14 11 13 0
Olympique Lyonnais
França
8 5 2 1
62%
25%
13%
16 11 15 0
Maribor
Eslovenia
6 1 1 4
16%
16%
68%
6 10 9 2
Helsingborg
Suecia
6 1 1 4
16%
16%
68%
9 12 7 2
Tromsø
Noruega
6 3 2 1
50%
33%
17%
6 4 6 0
Crvena Zvezda
Serbia
6 1 4 1
16%
66%
18%
9 9 21 1
Kalmar
Suecia
6 4 0 2
66%
34%
11 5 7 0
Dila
Georgia
6 3 0 3
50%
50%
8 6 23 1
Gomel
Bielorrusia
6 3 0 3
50%
50%
12 5 6 0
St Patrick's
Irlanda
6 2 1 3
33%
16%
51%
5 9 11 0
Académica
Portugal
6 1 2 3
16%
33%
51%
6 9 16 0
APOEL
Chipre
6 4 1 1
66%
16%
18%
8 5 11 0
Panathinaikos
Grecia
6 1 2 3
16%
33%
51%
4 11 8 1
Legia Warszawa
Polonia
6 2 2 2
33%
33%
34%
13 9 13 2
Kiryat Shmona
Israel
6 0 2 4
33%
67%
6 13 17 0
KuPS
Finlandia
6 3 1 2
50%
16%
34%
6 10 9 0
Sarajevo
Bosnia-Herzegovina
6 3 1 2
50%
16%
34%
14 10 13 0
Lech Poznań
Polonia
6 3 2 1
50%
33%
17%
6 5 11 1
AEL
Chipre
6 1 1 4
16%
16%
68%
4 10 16 2
København
Dinamarca
6 2 2 2
33%
33%
34%
5 6 6 0
Udinese
Italia
6 1 1 4
16%
16%
68%
7 12 18 2
Elfsborg
Suecia
6 3 1 2
50%
16%
34%
17 5 5 0
Aktobe
Kazajistán
6 2 1 3
33%
16%
51%
9 9 12 2
Vitesse
Països Baixos
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 9 6 2
Gent
Bèlgica
4 2 0 2
50%
50%
4 6 6 2
Ried
Austria
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 5 9 0
Bnei Yehuda
Israel
4 2 0 2
50%
50%
4 6 8 2
Spartak Trnava
Eslovaquia
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 5 11 0
Bursaspor
Turquia
4 2 0 2
50%
50%
10 6 15 1
Mladá Boleslav
República Txeca
4 2 0 2
50%
50%
4 4 13 0
Eskişehirspor
Turquia
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 5 7 0
Aalesund
Noruega
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 4 4 0
Slaven Koprivnica
Croacia
4 3 0 1
75%
25%
13 6 5 0
Metalurh Donetsk
Ucrania
4 2 1 1
50%
25%
25%
12 4 6 0
Anorthosis
Chipre
4 3 0 1
75%
25%
7 4 7 1
Heerenveen
Països Baixos
4 1 0 3
25%
75%
5 5 3 0
PAOK
Grecia
4 3 0 1
75%
25%
8 5 8 1
Horsens
Dinamarca
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 9 4 0
Dynamo Moskva
Rússia
4 1 2 1
25%
50%
25%
8 5 10 0
Zenit
Rússia
4 2 0 2
50%
50%
4 5 8 1
Ruch Chorzów
Polonia
4 2 0 2
50%
50%
6 8 9 0
Admira
Austria
4 1 2 1
25%
50%
25%
8 6 8 0
Asteras
Grecia
4 0 4 0
100%
3 3 11 0
Shirak
Armenia
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 4 10 1
Differdange
Luxemburg
4 2 0 2
50%
50%
8 4 13 1
Thór
Islandia
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 5 12 1
Zimbru
Moldavia
4 2 1 1
50%
25%
25%
3 2 11 0
Gandzasar
Armenia
4 1 0 3
25%
75%
4 8 7 0
Liepājas Metalurgs
Letonia
4 2 1 1
50%
25%
25%
9 7 11 2
Senica
Eslovaquia
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 5 11 0
Khazar Lankaran
Azerbaijan
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 4 13 1
Olimpija
Eslovenia
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 1 5 1
Ordabasy
Kazajistán
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 11 0
MYPA
Finlandia
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 5 7 0
Dacia Chișinău
Moldavia
4 3 0 1
75%
25%
3 2 6 2
Renova
Macedonia del Nord
4 3 0 1
75%
25%
9 2 6 0
Levadia Tallinn
Estonia
4 1 0 3
25%
75%
3 8 11 0
JJK
Finlandia
4 2 0 2
50%
50%
7 6 5 0
Sūduva
Lituania
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 8 8 0
Servette
Suïssa
4 2 2 0
50%
50%
6 2 8 1
Inter Baku
Azerbaijan
4 2 2 0
50%
50%
9 2 6 0
Čelik Nikšić
Montenegro
4 0 2 2
50%
50%
5 14 8 0
Budapest Honvéd
Hungria
4 2 0 2
50%
50%
3 5 8 1
Osijek
Croacia
4 2 0 2
50%
50%
5 7 12 2
Portadown
Irlanda del Nord
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 11 7 0
Hajduk Split
Croacia
4 2 0 2
50%
50%
4 4 12 0
Metalurg Skopje
Macedonia del Nord
4 0 2 2
50%
50%
3 8 13 1
Rapid București
Rumania
4 3 0 1
75%
25%
6 5 4 0
Tirana
Albania
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 6 8 1
Vojvodina
Serbia
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 4 12 2
Metalurgi Rustavi
Georgia
4 2 0 2
50%
50%
10 6 3 0
Hafnarfjarðar
Islandia
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 8 0
Trabzonspor
Turquia
2 0 2 0
100%
0 0 4 0
Dudelange
Luxemburg
2 0 0 2
100%
1 7 3 0
Daugava Daugavpils
Letonia
2 1 0 1
50%
50%
3 3 3 0
Luzern
Suïssa
2 1 0 1
50%
50%
2 3 6 1
Dynamo Kyiv
Ucrania
2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Dinamo București
Rumania
2 0 0 2
100%
1 4 6 1
Cluj
Rumania
2 0 0 2
100%
0 5 5 1
Shkëndija
Macedonia del Nord
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
BATE Borisov
Bielorrusia
2 0 1 1
50%
50%
0 1 6 1
Sheriff Tiraspol
Moldavia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Floriana
Malta
2 0 0 2
100%
0 12 4 1
Ajax
Països Baixos
2 1 0 1
50%
50%
2 2 4 0
Atromitos
Grecia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Midtjylland
Dinamarca
2 1 0 1
50%
50%
2 3 6 1
Celje
Eslovenia
2 0 0 2
100%
0 2 6 0
CSKA Moskva
Rússia
2 1 0 1
50%
50%
1 2 0 0
Slovan Liberec
República Txeca
2 0 1 1
50%
50%
4 6 7 1
Zhetysu
Kazajistán
2 0 1 1
50%
50%
1 3 3 0
Hibernians
Malta
2 0 1 1
50%
50%
6 9 5 1
Cefn Druids
Gales
2 0 1 1
50%
50%
0 5 4 0
UE Santa Coloma
Andorra
2 0 0 2
100%
0 9 7 1
AZ Alkmaar
Països Baixos
2 0 0 2
100%
0 6 2 0
Birkirkara
Malta
2 0 2 0
100%
2 2 4 0
Jeunesse d'Esch
Luxemburg
2 0 0 2
100%
0 6 5 0
Ekranas
Lituania
2 0 0 2
100%
0 5 5 0
Torpedo Kutaisi
Georgia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
MTK Budapest
Hungria
2 0 1 1
50%
50%
2 3 5 2
Teuta
Albania
2 0 0 2
100%
1 9 3 0
Santa Coloma
Andorra
2 0 0 2
100%
1 4 3 0
Grevenmacher
Luxemburg
2 0 1 1
50%
50%
0 2 3 0
NSÍ
Islas Feroe
2 0 0 2
100%
0 6 3 0
EB/Streymur
Islas Feroe
2 1 0 1
50%
50%
3 3 6 0
Žalgiris
Lituania
2 0 1 1
50%
50%
2 6 4 0
Feyenoord
Països Baixos
2 0 1 1
50%
50%
2 4 3 0
Cliftonville
Irlanda del Nord
2 1 0 1
50%
50%
1 4 6 0
Crusaders
Irlanda del Nord
2 0 0 2
100%
0 4 5 1
AGF
Dinamarca
2 0 0 2
100%
2 5 3 0
Borac
Bosnia-Herzegovina
2 0 2 0
100%
3 3 9 3
Levski Sofia
Bulgaria
2 1 0 1
50%
50%
2 3 7 0
Sligo Rovers
Irlanda
2 0 1 1
50%
50%
2 4 5 0
Eschen/Mauren
Liechtenstein
2 0 0 2
100%
1 3 3 0
ÍBV
Islandia
2 1 0 1
50%
50%
2 2 6 0
Shakhtyor Soligorsk
Bielorrusia
2 0 2 0
100%
1 1 4 0
Široki Brijeg
Bosnia-Herzegovina
2 0 1 1
50%
50%
2 3 8 1
Olympiacos
Grecia
2 0 0 2
100%
0 4 11 1
Skonto
Letonia
2 1 0 1
50%
50%
1 2 6 0
Lokomotiv Plovdiv
Bulgaria
2 0 1 1
50%
50%
5 7 9 0
Slovan Bratislava
Eslovaquia
2 0 2 0
100%
1 1 4 0
Milsami Orhei
Moldavia
2 1 0 1
50%
50%
4 5 8 0
CSKA Sofia
Bulgaria
2 0 2 0
100%
1 1 5 1
Naftan
Bielorrusia
2 0 1 1
50%
50%
6 7 7 1
Maccabi Netanya
Israel
2 1 0 1
50%
50%
2 2 3 0
Inter Turku
Finlandia
2 0 1 1
50%
50%
1 6 2 0
Bohemians
Irlanda
2 0 1 1
50%
50%
1 5 1 0
St. Johnstone
Escocia
2 0 1 1
50%
50%
1 3 2 0
Bangor City
Gales
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Flamurtari
Albania
2 0 0 2
100%
0 3 3 0
Bakı
Azerbaijan
2 0 1 1
50%
50%
0 2 4 0
Motherwell
Escocia
2 0 0 2
100%
0 3 3 1
Rudar Pljevlja
Montenegro
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Heart of Midlothian
Escocia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Vaslui
Rumania
2 0 1 1
50%
50%
2 4 4 0
Lokeren
Bèlgica
2 1 0 1
50%
50%
2 2 2 0
Debrecen
Hungria
2 0 0 2
100%
1 7 3 2
Śląsk Wrocław
Polonia
2 0 0 2
100%
4 10 6 1
Stabæk
Noruega
2 1 0 1
50%
50%
3 4 2 0
Helsinki
Finlandia
2 0 1 1
50%
50%
3 9 2 1
Pyunik
Armenia
2 1 0 1
50%
50%
2 4 5 0
Libertas
San Marino
2 0 0 2
100%
0 8 7 0
Arsenal Kyiv
Ucrania
2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 2
Llanelli Town
Gales
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Dundee United
Escocia
2 0 1 1
50%
50%
2 7 2 0
Omonia
Chipre
2 0 2 0
100%
0 0 7 0
Trans
Estonia
2 0 0 2
100%
0 7 1 0
Jagodina
Serbia
2 0 1 1
50%
50%
0 1 4 1
Nõmme Kalju
Estonia
2 0 1 1
50%
50%
2 4 2 0
La Fiorita
San Marino
2 0 0 2
100%
0 6 9 1
Šiauliai
Lituania
2 1 0 1
50%
50%
2 2 6 0
Víkingur Gøta
Islas Feroe
2 0 0 2
100%
0 10 3 0