2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31

prev Europa League2012-13 next

Matches

Type Date Home Result Visitor
Qualifying Fase 1 (first leg) 03/07/2012 Víkingur Gøta Gomel
Qualifying Fase 1 (first leg) 03/07/2012 Shkëndija Portadown
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 Twente UE Santa Coloma
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 Birkirkara Metalurg Skopje
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 Torpedo Kutaisi Aktobe
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 Tirana Grevenmacher
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 Santa Coloma Osijek
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 Sarajevo Hibernians
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 Lech Poznań Zhetysu
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 Olimpija Jeunesse d'Esch
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 Differdange NSÍ
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 EB/Streymur Gandzasar
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 MTK Budapest Senica
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 Cefn Druids MYPA
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 Dacia Chișinău Celje
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 Elfsborg Floriana
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 Sūduva Daugava Daugavpils
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 Teuta Metalurgi Rustavi
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 Bakı Mura
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 Rudar Pljevlja Shirak
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 JJK Stabæk
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 Pyunik Zeta
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 Levadia Tallinn Šiauliai
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 Renova Libertas
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 KuPS Llanelli Town
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 Trans Inter Baku
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 Jagodina Ordabasy
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 Khazar Lankaran Nõmme Kalju
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 La Fiorita Liepājas Metalurgs
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 Flamurtari Budapest Honvéd
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 Bangor Zimbru
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 Bohemians Thór
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 Cliftonville Kalmar
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 Crusaders Rosenborg
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 Borac Čelik Nikšić
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 Hafnarfjarðar Eschen/Mauren
Qualifying Fase 1 (first leg) 05/07/2012 St Patrick's ÍBV
Qualifying Fase 1 (second leg) 10/07/2012 Portadown Shkëndija
Qualifying Fase 1 (second leg) 10/07/2012 Nõmme Kalju Khazar Lankaran
Qualifying Fase 1 (second leg) 10/07/2012 Grevenmacher Tirana
Qualifying Fase 1 (second leg) 10/07/2012 Floriana Elfsborg
Qualifying Fase 1 (second leg) 12/07/2012 Daugava Daugavpils Sūduva
Qualifying Fase 1 (second leg) 12/07/2012 Llanelli Town KuPS
Qualifying Fase 1 (second leg) 12/07/2012 UE Santa Coloma Twente
Qualifying Fase 1 (second leg) 12/07/2012 Senica MTK Budapest
Qualifying Fase 1 (second leg) 12/07/2012 Kalmar Cliftonville
Qualifying Fase 1 (second leg) 12/07/2012 Rosenborg Crusaders
Qualifying Fase 1 (second leg) 12/07/2012 NSÍ Differdange
Qualifying Fase 1 (second leg) 12/07/2012 Zimbru Bangor
Qualifying Fase 1 (second leg) 12/07/2012 Inter Baku Trans
Qualifying Fase 1 (second leg) 12/07/2012 Gandzasar EB/Streymur
Qualifying Fase 1 (second leg) 12/07/2012 Šiauliai Levadia Tallinn
Qualifying Fase 1 (second leg) 12/07/2012 Jeunesse d'Esch Olimpija
Qualifying Fase 1 (second leg) 12/07/2012 Liepājas Metalurgs La Fiorita
Qualifying Fase 1 (second leg) 12/07/2012 Gomel Víkingur Gøta
Qualifying Fase 1 (second leg) 12/07/2012 Čelik Nikšić Borac
Qualifying Fase 1 (second leg) 12/07/2012 Metalurg Skopje Birkirkara
Qualifying Fase 1 (second leg) 12/07/2012 Aktobe Torpedo Kutaisi
Qualifying Fase 1 (second leg) 12/07/2012 Shirak Rudar Pljevlja
Qualifying Fase 1 (second leg) 12/07/2012 Metalurgi Rustavi Teuta
Qualifying Fase 1 (second leg) 12/07/2012 Ordabasy Jagodina
Qualifying Fase 1 (second leg) 12/07/2012 Zhetysu Lech Poznań
Qualifying Fase 1 (second leg) 12/07/2012 Eschen/Mauren Hafnarfjarðar
Qualifying Fase 1 (second leg) 12/07/2012 Hibernians Sarajevo
Qualifying Fase 1 (second leg) 12/07/2012 Mura Bakı
Qualifying Fase 1 (second leg) 12/07/2012 Zeta Pyunik
Qualifying Fase 1 (second leg) 12/07/2012 Libertas Renova
Qualifying Fase 1 (second leg) 12/07/2012 Celje Dacia Chișinău
Qualifying Fase 1 (second leg) 12/07/2012 ÍBV St Patrick's
Qualifying Fase 1 (second leg) 12/07/2012 Thór Bohemians
Qualifying Fase 1 (second leg) 12/07/2012 MYPA Cefn Druids
Qualifying Fase 1 (second leg) 12/07/2012 Budapest Honvéd Flamurtari
Qualifying Fase 1 (second leg) 12/07/2012 Stabæk JJK
Qualifying Fase 1 (second leg) 12/07/2012 Osijek Santa Coloma
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Rapid București MYPA
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Široki Brijeg St Patrick's
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Hajduk Split Skonto
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Vojvodina Sūduva
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Slovan Bratislava Videoton
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Mura CSKA Sofia
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Osijek Kalmar
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Maccabi Netanya KuPS
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Twente Inter Turku
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Servette Gandzasar
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Žalgiris Admira
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Young Boys Zimbru
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Dacia Chișinău Elfsborg
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Khazar Lankaran Lech Poznań
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Naftan Crvena Zvezda
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Milsami Orhei Aktobe
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Liepājas Metalurgs Legia Warszawa
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Anzhi Budapest Honvéd
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Lokomotiv Plovdiv Vitesse
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Renova Gomel
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Metalurgi Rustavi Viktoria Plzeň
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Inter Baku Asteras
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 JJK Zeta
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Olimpija Tromsø
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Differdange Gent
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Shakhtyor Soligorsk Ried
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Bnei Yehuda Shirak
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Rosenborg Ordabasy
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Spartak Trnava Sligo Rovers
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Levski Sofia Sarajevo
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 APOEL Senica
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Ruch Chorzów Metalurg Skopje
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 AGF Dila
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Mladá Boleslav Thór
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 AIK Solna Hafnarfjarðar
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Eskişehirspor St. Johnstone
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Tirana Aalesund
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Slaven Koprivnica Portadown
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Metalurh Donetsk Čelik Nikšić
Qualifying Fase 2 (first leg) 19/07/2012 Levadia Tallinn Anorthosis
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Shirak Bnei Yehuda
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Ordabasy Rosenborg
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Dila AGF
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Metalurg Skopje Ruch Chorzów
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Gandzasar Servette
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Čelik Nikšić Metalurh Donetsk
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 KuPS Maccabi Netanya
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Aktobe Milsami Orhei
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Gomel Renova
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Inter Turku Twente
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Elfsborg Dacia Chișinău
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Portadown Slaven Koprivnica
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 MYPA Rapid București
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Zeta JJK
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Hafnarfjarðar AIK Solna
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Thór Mladá Boleslav
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Admira Žalgiris
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Sarajevo Levski Sofia
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 St. Johnstone Eskişehirspor
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 St Patrick's Široki Brijeg
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Videoton Slovan Bratislava
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Legia Warszawa Liepājas Metalurgs
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Crvena Zvezda Naftan
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Skonto Hajduk Split
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Lech Poznań Khazar Lankaran
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Vitesse Lokomotiv Plovdiv
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Sūduva Vojvodina
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Sligo Rovers Spartak Trnava
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Viktoria Plzeň Metalurgi Rustavi
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Senica APOEL
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Gent Differdange
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Zimbru Young Boys
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Tromsø Olimpija
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Ried Shakhtyor Soligorsk
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Asteras Inter Baku
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 CSKA Sofia Mura
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Anorthosis Levadia Tallinn
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Aalesund Tirana
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Budapest Honvéd Anzhi
Qualifying Fase 2 (second leg) 26/07/2012 Kalmar Osijek
Qualifying Fase 3 (first leg) 02/08/2012 Ried Legia Warszawa
Qualifying Fase 3 (first leg) 02/08/2012 Servette Rosenborg
Qualifying Fase 3 (first leg) 02/08/2012 Steaua București Spartak Trnava
Qualifying Fase 3 (first leg) 02/08/2012 Twente Mladá Boleslav
Qualifying Fase 3 (first leg) 02/08/2012 Heerenveen Rapid București
Qualifying Fase 3 (first leg) 02/08/2012 Tromsø Metalurh Donetsk
Qualifying Fase 3 (first leg) 02/08/2012 AIK Solna Lech Poznań
Qualifying Fase 3 (first leg) 02/08/2012 Kalmar Young Boys
Qualifying Fase 3 (first leg) 02/08/2012 Ruch Chorzów Viktoria Plzeň
Qualifying Fase 3 (first leg) 02/08/2012 Bnei Yehuda PAOK
Qualifying Fase 3 (first leg) 02/08/2012 Gomel Liverpool
Qualifying Fase 3 (first leg) 02/08/2012 Asteras Marítimo
Qualifying Fase 3 (first leg) 02/08/2012 Eskişehirspor Olympique de Marseille
Qualifying Fase 3 (first leg) 02/08/2012 Genk Aktobe
Qualifying Fase 3 (first leg) 02/08/2012 Horsens Elfsborg
Qualifying Fase 3 (first leg) 02/08/2012 Crvena Zvezda Omonia
Qualifying Fase 3 (first leg) 02/08/2012 Videoton Gent
Qualifying Fase 3 (first leg) 02/08/2012 Dundee United Dynamo Moskva
Qualifying Fase 3 (first leg) 02/08/2012 Arsenal Kyiv Mura
Qualifying Fase 3 (first leg) 02/08/2012 St Patrick's Hannover 96
Qualifying Fase 3 (first leg) 02/08/2012 Hajduk Split Inter
Qualifying Fase 3 (first leg) 02/08/2012 Vojvodina Rapid Wien
Qualifying Fase 3 (first leg) 02/08/2012 Athletic Club Slaven Koprivnica
Qualifying Fase 3 (first leg) 02/08/2012 Sarajevo Zeta
Qualifying Fase 3 (first leg) 02/08/2012 Admira Sparta Praha
Qualifying Fase 3 (first leg) 02/08/2012 Dila Anorthosis
Qualifying Fase 3 (first leg) 02/08/2012 APOEL Aalesund
Qualifying Fase 3 (first leg) 02/08/2012 KuPS Bursaspor
Qualifying Fase 3 (first leg) 02/08/2012 Anzhi Vitesse
Qualifying Fase 3 (second leg) 09/08/2012 Mladá Boleslav Twente
Qualifying Fase 3 (second leg) 09/08/2012 Aalesund APOEL
Qualifying Fase 3 (second leg) 09/08/2012 Anorthosis Dila
Qualifying Fase 3 (second leg) 09/08/2012 Young Boys Kalmar
Qualifying Fase 3 (second leg) 09/08/2012 Rapid București Heerenveen
Qualifying Fase 3 (second leg) 09/08/2012 PAOK Bnei Yehuda
Qualifying Fase 3 (second leg) 09/08/2012 Viktoria Plzeň Ruch Chorzów
Qualifying Fase 3 (second leg) 09/08/2012 Spartak Trnava Steaua București
Qualifying Fase 3 (second leg) 09/08/2012 Vitesse Anzhi
Qualifying Fase 3 (second leg) 09/08/2012 Mura Arsenal Kyiv
Qualifying Fase 3 (second leg) 09/08/2012 Sparta Praha Admira
Qualifying Fase 3 (second leg) 09/08/2012 Zeta Sarajevo
Qualifying Fase 3 (second leg) 09/08/2012 Lech Poznań AIK Solna
Qualifying Fase 3 (second leg) 09/08/2012 Gent Videoton
Qualifying Fase 3 (second leg) 09/08/2012 Rosenborg Servette
Qualifying Fase 3 (second leg) 09/08/2012 Metalurh Donetsk Tromsø
Qualifying Fase 3 (second leg) 09/08/2012 Inter Hajduk Split
Qualifying Fase 3 (second leg) 09/08/2012 Legia Warszawa Ried
Qualifying Fase 3 (second leg) 09/08/2012 Slaven Koprivnica Athletic Club
Qualifying Fase 3 (second leg) 09/08/2012 Rapid Wien Vojvodina
Qualifying Fase 3 (second leg) 09/08/2012 Liverpool Gomel
Qualifying Fase 3 (second leg) 09/08/2012 Marítimo Asteras
Qualifying Fase 3 (second leg) 09/08/2012 Olympique de Marseille Eskişehirspor
Qualifying Fase 3 (second leg) 09/08/2012 Hannover 96 St Patrick's
Qualifying Fase 3 (second leg) 09/08/2012 Bursaspor KuPS
Qualifying Fase 3 (second leg) 09/08/2012 Omonia Crvena Zvezda
Qualifying Fase 3 (second leg) 09/08/2012 Dynamo Moskva Dundee United
Qualifying Fase 3 (second leg) 09/08/2012 Elfsborg Horsens
Qualifying Fase 3 (second leg) 09/08/2012 Aktobe Genk
Qualifying: Playoff (first leg) 22/08/2012 Stuttgart Dynamo Moskva
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2012 Śląsk Wrocław Hannover 96
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2012 Debrecen Club Brugge
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2012 Lokeren Viktoria Plzeň
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2012 PAOK Rapid Wien
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2012 Vaslui Inter
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2012 Heart of Midlothian Liverpool
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2012 Crvena Zvezda Girondins de Bordeaux
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2012 Motherwell Levante
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2012 Feyenoord Sparta Praha
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2012 Athletic Club Helsinki
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2012 Marítimo Dila
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2012 Mura Lazio
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2012 Horsens Sporting de Portugal
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2012 Midtjylland Young Boys
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2012 Trabzonspor Videoton
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2012 Dudelange Hapoel Tel Aviv
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2012 Luzern Genk
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2012 Dinamo București Metalist
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2012 Bursaspor Twente
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2012 Sheriff Tiraspol Olympique de Marseille
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2012 Molde Heerenveen
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2012 Atromitos Newcastle
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2012 Legia Warszawa Rosenborg
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2012 AIK Solna CSKA Moskva
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2012 Slovan Liberec Dnipro
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2012 Tromsø Partizan
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2012 Neftçi APOEL
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2012 Anzhi AZ Alkmaar
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2012 Zeta PSV
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2012 Ekranas Steaua București
Qualifying: Playoff (second leg) 28/08/2012 Dynamo Moskva Stuttgart
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2012 Newcastle Atromitos
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2012 Lazio Mura
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2012 Liverpool Heart of Midlothian
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2012 Sporting de Portugal Horsens
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2012 AZ Alkmaar Anzhi
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2012 Metalist Dinamo București
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2012 Twente Bursaspor
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2012 Club Brugge Debrecen
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2012 Hannover 96 Śląsk Wrocław
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2012 Rapid Wien PAOK
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2012 Olympique de Marseille Sheriff Tiraspol
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2012 Steaua București Ekranas
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2012 Levante Motherwell
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2012 Inter Vaslui
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2012 Partizan Tromsø
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2012 Videoton Trabzonspor
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2012 Genk Luzern
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2012 Dnipro Slovan Liberec
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2012 Young Boys Midtjylland
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2012 Rosenborg Legia Warszawa
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2012 Viktoria Plzeň Lokeren
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2012 Sparta Praha Feyenoord
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2012 CSKA Moskva AIK Solna
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2012 Dila Marítimo
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2012 PSV Zeta
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2012 Heerenveen Molde
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2012 APOEL Neftçi
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2012 Helsinki Athletic Club
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2012 Hapoel Tel Aviv Dudelange
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2012 Girondins de Bordeaux Crvena Zvezda
Group phase game 1 20/09/2012 Udinese Anzhi
Group phase game 1 20/09/2012 Young Boys Liverpool
Group phase game 1 20/09/2012 Fenerbahçe Olympique de Marseille
Group phase game 1 20/09/2012 Partizan Neftçi
Group phase game 1 20/09/2012 København Molde
Group phase game 1 20/09/2012 Dnipro PSV
Group phase game 1 20/09/2012 Napoli AIK Solna
Group phase game 1 20/09/2012 Rapid Wien Rosenborg
Group phase game 1 20/09/2012 Genk Videoton
Group phase game 1 20/09/2012 Sporting de Portugal Basel
Group phase game 1 20/09/2012 Inter Rubin Kazan
Group phase game 1 20/09/2012 AEL Borussia Mönchengladbach
Group phase game 1 20/09/2012 Girondins de Bordeaux Club Brugge
Group phase game 1 20/09/2012 Olympique Lyonnais Sparta Praha
Group phase game 1 20/09/2012 Athletic Club Kiryat Shmona
Group phase game 1 20/09/2012 Maribor Panathinaikos
Group phase game 1 20/09/2012 Tottenham Lazio
Group phase game 1 20/09/2012 Viktoria Plzeň Académica
Group phase game 1 20/09/2012 Hapoel Tel Aviv Atlético de Madrid
Group phase game 1 20/09/2012 Twente Hannover 96
Group phase game 1 20/09/2012 Stuttgart Steaua București
Group phase game 1 20/09/2012 Marítimo Newcastle
Group phase game 1 20/09/2012 Levante Helsingborg
Group phase game 1 20/09/2012 Bayer Leverkusen Metalist
Group phase game 2 04/10/2012 Liverpool Udinese
Group phase game 2 04/10/2012 Académica Hapoel Tel Aviv
Group phase game 2 04/10/2012 Helsingborg Twente
Group phase game 2 04/10/2012 Anzhi Young Boys
Group phase game 2 04/10/2012 Atlético de Madrid Viktoria Plzeň
Group phase game 2 04/10/2012 Olympique de Marseille AEL
Group phase game 2 04/10/2012 Hannover 96 Levante
Group phase game 2 04/10/2012 Rosenborg Bayer Leverkusen
Group phase game 2 04/10/2012 Metalist Rapid Wien
Group phase game 2 04/10/2012 Panathinaikos Tottenham
Group phase game 2 04/10/2012 Lazio Maribor
Group phase game 2 04/10/2012 Sparta Praha Athletic Club
Group phase game 2 04/10/2012 Kiryat Shmona Olympique Lyonnais
Group phase game 2 04/10/2012 Rubin Kazan Partizan
Group phase game 2 04/10/2012 Neftçi Inter
Group phase game 2 04/10/2012 Videoton Sporting de Portugal
Group phase game 2 04/10/2012 PSV Napoli
Group phase game 2 04/10/2012 AIK Solna Dnipro
Group phase game 2 04/10/2012 Steaua București København
Group phase game 2 04/10/2012 Molde Stuttgart
Group phase game 2 04/10/2012 Newcastle Girondins de Bordeaux
Group phase game 2 04/10/2012 Club Brugge Marítimo
Group phase game 2 04/10/2012 Borussia Mönchengladbach Fenerbahçe
Group phase game 2 04/10/2012 Basel Genk
Group phase game 3 25/10/2012 Liverpool Anzhi
Group phase game 3 25/10/2012 Borussia Mönchengladbach Olympique de Marseille
Group phase game 3 25/10/2012 Young Boys Udinese
Group phase game 3 25/10/2012 Hapoel Tel Aviv Viktoria Plzeň
Group phase game 3 25/10/2012 AEL Fenerbahçe
Group phase game 3 25/10/2012 Newcastle Club Brugge
Group phase game 3 25/10/2012 Marítimo Girondins de Bordeaux
Group phase game 3 25/10/2012 Steaua București Molde
Group phase game 3 25/10/2012 Stuttgart København
Group phase game 3 25/10/2012 Levante Twente
Group phase game 3 25/10/2012 Helsingborg Hannover 96
Group phase game 3 25/10/2012 Rapid Wien Bayer Leverkusen
Group phase game 3 25/10/2012 Rosenborg Metalist
Group phase game 3 25/10/2012 Maribor Tottenham
Group phase game 3 25/10/2012 Panathinaikos Lazio
Group phase game 3 25/10/2012 Olympique Lyonnais Athletic Club
Group phase game 3 25/10/2012 Sparta Praha Kiryat Shmona
Group phase game 3 25/10/2012 Inter Partizan
Group phase game 3 25/10/2012 Rubin Kazan Neftçi
Group phase game 3 25/10/2012 Genk Sporting de Portugal
Group phase game 3 25/10/2012 Videoton Basel
Group phase game 3 25/10/2012 Dnipro Napoli
Group phase game 3 25/10/2012 PSV AIK Solna
Group phase game 3 25/10/2012 Atlético de Madrid Académica
Group phase game 4 08/11/2012 Twente Levante
Group phase game 4 08/11/2012 Académica Atlético de Madrid
Group phase game 4 08/11/2012 Girondins de Bordeaux Marítimo
Group phase game 4 08/11/2012 Club Brugge Newcastle
Group phase game 4 08/11/2012 Molde Steaua București
Group phase game 4 08/11/2012 Fenerbahçe AEL
Group phase game 4 08/11/2012 Olympique de Marseille Borussia Mönchengladbach
Group phase game 4 08/11/2012 Viktoria Plzeň Hapoel Tel Aviv
Group phase game 4 08/11/2012 Udinese Young Boys
Group phase game 4 08/11/2012 Hannover 96 Helsingborg
Group phase game 4 08/11/2012 AIK Solna PSV
Group phase game 4 08/11/2012 Napoli Dnipro
Group phase game 4 08/11/2012 Basel Videoton
Group phase game 4 08/11/2012 Sporting de Portugal Genk
Group phase game 4 08/11/2012 Neftçi Rubin Kazan
Group phase game 4 08/11/2012 Partizan Inter
Group phase game 4 08/11/2012 Kiryat Shmona Sparta Praha
Group phase game 4 08/11/2012 Athletic Club Olympique Lyonnais
Group phase game 4 08/11/2012 Lazio Panathinaikos
Group phase game 4 08/11/2012 Tottenham Maribor
Group phase game 4 08/11/2012 Metalist Rosenborg
Group phase game 4 08/11/2012 Anzhi Liverpool
Group phase game 4 08/11/2012 Bayer Leverkusen Rapid Wien
Group phase game 4 08/11/2012 København Stuttgart
Group phase game 5 22/11/2012 Neftçi Partizan
Group phase game 5 22/11/2012 PSV Dnipro
Group phase game 5 22/11/2012 AIK Solna Napoli
Group phase game 5 22/11/2012 Videoton Genk
Group phase game 5 22/11/2012 Rubin Kazan Inter
Group phase game 5 22/11/2012 Basel Sporting de Portugal
Group phase game 5 22/11/2012 Sparta Praha Olympique Lyonnais
Group phase game 5 22/11/2012 Molde København
Group phase game 5 22/11/2012 Anzhi Udinese
Group phase game 5 22/11/2012 Liverpool Young Boys
Group phase game 5 22/11/2012 Atlético de Madrid Hapoel Tel Aviv
Group phase game 5 22/11/2012 Académica Viktoria Plzeň
Group phase game 5 22/11/2012 Borussia Mönchengladbach AEL
Group phase game 5 22/11/2012 Olympique de Marseille Fenerbahçe
Group phase game 5 22/11/2012 Newcastle Marítimo
Group phase game 5 22/11/2012 Panathinaikos Maribor
Group phase game 5 22/11/2012 Steaua București Stuttgart
Group phase game 5 22/11/2012 Club Brugge Girondins de Bordeaux
Group phase game 5 22/11/2012 Hannover 96 Twente
Group phase game 5 22/11/2012 Helsingborg Levante
Group phase game 5 22/11/2012 Metalist Bayer Leverkusen
Group phase game 5 22/11/2012 Rosenborg Rapid Wien
Group phase game 5 22/11/2012 Lazio Tottenham
Group phase game 5 28/11/2012 Kiryat Shmona Athletic Club
Group phase game 6 06/12/2012 Genk Basel
Group phase game 6 06/12/2012 Inter Neftçi
Group phase game 6 06/12/2012 Partizan Rubin Kazan
Group phase game 6 06/12/2012 Tottenham Panathinaikos
Group phase game 6 06/12/2012 København Steaua București
Group phase game 6 06/12/2012 Fenerbahçe Borussia Mönchengladbach
Group phase game 6 06/12/2012 Girondins de Bordeaux Newcastle
Group phase game 6 06/12/2012 Twente Helsingborg
Group phase game 6 06/12/2012 Levante Hannover 96
Group phase game 6 06/12/2012 Bayer Leverkusen Rosenborg
Group phase game 6 06/12/2012 Rapid Wien Metalist
Group phase game 6 06/12/2012 Maribor Lazio
Group phase game 6 06/12/2012 Napoli PSV
Group phase game 6 06/12/2012 Athletic Club Sparta Praha
Group phase game 6 06/12/2012 Olympique Lyonnais Kiryat Shmona
Group phase game 6 06/12/2012 Marítimo Club Brugge
Group phase game 6 06/12/2012 Young Boys Anzhi
Group phase game 6 06/12/2012 Udinese Liverpool
Group phase game 6 06/12/2012 Hapoel Tel Aviv Académica
Group phase game 6 06/12/2012 Viktoria Plzeň Atlético de Madrid
Group phase game 6 06/12/2012 Dnipro AIK Solna
Group phase game 6 06/12/2012 Stuttgart Molde
Group phase game 6 06/12/2012 AEL Olympique de Marseille
Group phase game 6 07/12/2012 Sporting de Portugal Videoton
Round of 32 (first leg) 14/02/2013 Basel Dnipro
Round of 32 (first leg) 14/02/2013 Zenit Liverpool
Round of 32 (first leg) 14/02/2013 Tottenham Olympique Lyonnais
Round of 32 (first leg) 14/02/2013 Borussia Mönchengladbach Lazio
Round of 32 (first leg) 14/02/2013 Atlético de Madrid Rubin Kazan
Round of 32 (first leg) 14/02/2013 Stuttgart Genk
Round of 32 (first leg) 14/02/2013 Newcastle Metalist
Round of 32 (first leg) 14/02/2013 Inter Cluj
Round of 32 (first leg) 14/02/2013 Ajax Steaua București
Round of 32 (first leg) 14/02/2013 BATE Borisov Fenerbahçe
Round of 32 (first leg) 14/02/2013 Bayer Leverkusen Benfica
Round of 32 (first leg) 14/02/2013 Dynamo Kyiv Girondins de Bordeaux
Round of 32 (first leg) 14/02/2013 Napoli Viktoria Plzeň
Round of 32 (first leg) 14/02/2013 Levante Olympiacos
Round of 32 (first leg) 14/02/2013 Sparta Praha Chelsea
Round of 32 (first leg) 14/02/2013 Anzhi Hannover 96
Round of 32 (second leg) 21/02/2013 Rubin Kazan Atlético de Madrid
Round of 32 (second leg) 21/02/2013 Metalist Newcastle
Round of 32 (second leg) 21/02/2013 Steaua București Ajax
Round of 32 (second leg) 21/02/2013 Genk Stuttgart
Round of 32 (second leg) 21/02/2013 Cluj Inter
Round of 32 (second leg) 21/02/2013 Dnipro Basel
Round of 32 (second leg) 21/02/2013 Lazio Borussia Mönchengladbach
Round of 32 (second leg) 21/02/2013 Olympique Lyonnais Tottenham
Round of 32 (second leg) 21/02/2013 Viktoria Plzeň Napoli
Round of 32 (second leg) 21/02/2013 Hannover 96 Anzhi
Round of 32 (second leg) 21/02/2013 Chelsea Sparta Praha
Round of 32 (second leg) 21/02/2013 Fenerbahçe BATE Borisov
Round of 32 (second leg) 21/02/2013 Olympiacos Levante
Round of 32 (second leg) 21/02/2013 Girondins de Bordeaux Dynamo Kyiv
Round of 32 (second leg) 21/02/2013 Benfica Bayer Leverkusen
Round of 32 (second leg) 21/02/2013 Liverpool Zenit
Round of 16 (first leg) 07/03/2013 Anzhi Newcastle
Round of 16 (first leg) 07/03/2013 Steaua București Chelsea
Round of 16 (first leg) 07/03/2013 Benfica Girondins de Bordeaux
Round of 16 (first leg) 07/03/2013 Tottenham Inter
Round of 16 (first leg) 07/03/2013 Levante Rubin Kazan
Round of 16 (first leg) 07/03/2013 Basel Zenit
Round of 16 (first leg) 07/03/2013 Stuttgart Lazio
Round of 16 (first leg) 07/03/2013 Viktoria Plzeň Fenerbahçe
Round of 16 (second leg) 14/03/2013 Fenerbahçe Viktoria Plzeň
Round of 16 (second leg) 14/03/2013 Rubin Kazan Levante
Round of 16 (second leg) 14/03/2013 Lazio Stuttgart
Round of 16 (second leg) 14/03/2013 Newcastle Anzhi
Round of 16 (second leg) 14/03/2013 Girondins de Bordeaux Benfica
Round of 16 (second leg) 14/03/2013 Chelsea Steaua București
Round of 16 (second leg) 14/03/2013 Inter Tottenham
Round of 16 (second leg) 14/03/2013 Zenit Basel
Round of 8 (first leg) 04/04/2013 Chelsea Rubin Kazan
Round of 8 (first leg) 04/04/2013 Tottenham Basel
Round of 8 (first leg) 04/04/2013 Fenerbahçe Lazio
Round of 8 (first leg) 04/04/2013 Benfica Newcastle
Round of 8 (second leg) 11/04/2013 Rubin Kazan Chelsea
Round of 8 (second leg) 11/04/2013 Lazio Fenerbahçe
Round of 8 (second leg) 11/04/2013 Newcastle Benfica
Round of 8 (second leg) 11/04/2013 Basel Tottenham
Semifinal (first leg) 25/04/2013 Fenerbahçe Benfica
Semifinal (first leg) 25/04/2013 Basel Chelsea
Semifinal (second leg) 02/05/2013 Benfica Fenerbahçe
Semifinal (second leg) 02/05/2013 Chelsea Basel
Final 15/05/2013 Benfica Chelsea

Top 10

    Name Club Pos Goals GoalsPM
Kozák LazioLazio
100.91
Samuel Eto'o AnzhiAnzhi
90.56
Palacio InterInter
80.80
Cardozo BenficaBenfica
70.78
Matavž PSVPSV
71.00
Bořek Dočkal RosenborgRosenborg
70.58
Cavani NapoliNapoli
71.00
Raúl Bobadilla Young BoysYoung Boys
70.70
Fernando Torres ChelseaChelsea
60.67
Michal Ďuriš Viktoria PlzeňViktoria Plzeň
60.43
    Name Club Pos Minutes
Vladimír Darida Viktoria PlzeňViktoria Plzeň
1440
Samuel Eto'o AnzhiAnzhi
1430
João Carlos AnzhiAnzhi
1353
Vladimir Gabulov AnzhiAnzhi
1350
Václav Procházka Viktoria PlzeňViktoria Plzeň
1350
Jucilei AnzhiAnzhi
1350
David Limberský Viktoria PlzeňViktoria Plzeň
1331
Pavel Horváth Viktoria PlzeňViktoria Plzeň
1307
Yann Sommer BaselBasel
1290
František Rajtoral Viktoria PlzeňViktoria Plzeň
1228
    Name Club Pos Yellows
Stindl Hannover 96Hannover 96
6
Alexandru Bourceanu Steaua BucureștiSteaua București
5
Silvestre InterInter
5
Yuri Zhirkov AnzhiAnzhi
5
Geoffroy Serey Die BaselBasel
5
Cana LazioLazio
5
Eric Ramos NeftçiNeftçi
5
Rasim Tagirbekov AnzhiAnzhi
5
Jonas Svensson RosenborgRosenborg
5
Marek Matějovský Sparta PrahaSparta Praha
5
    Name Club Pos Reds
Cristian Tănase Steaua BucureștiSteaua București
2
Tyron Farrugia FlorianaFloriana
1
Walid Atta HelsingborgHelsingborg
1
Schaars Sporting de PortugalSporting de Portugal
1
Edwin Ouon AELAEL
1
Eric Djemba-Djemba Hapoel Tel AvivHapoel Tel Aviv
1
Boulahrouz Sporting de PortugalSporting de Portugal
1
Iyad Khutaba Hapoel Tel AvivHapoel Tel Aviv
1
Haggui Hannover 96Hannover 96
1
Guido Burgstaller Rapid WienRapid Wien
1
Goals:
1278
Goals Per Match:
2.67
Yellow Cards:
1941
Bookings Per Match:
4.05
Red Cards:
117
Sent Offs Per Match:
0.24
Home wins:
227
Away wins:
132
Draws:
120
Widest home win:
Widest away win:
Longest winning run:
Anzhi: 6 Matches
Longest losing run:
Rapid Viena: 5 Matches
Longest no losing run:
Lazio: 12 Matches
Longest no winning run:
Twente: 6 Matches

Clubs

Club M W D L % F A YC RD
Viktoria Plzeň 16 11 2 3
68%
12%
20%
31 9 27 1
Anzhi 16 10 3 3
62%
18%
20%
26 8 30 2
Fenerbahçe 14 8 4 2
57%
28%
15%
18 12 31 1
Rosenborg 14 6 4 4
42%
28%
30%
19 16 24 2
Twente 14 6 5 3
42%
35%
23%
29 15 17 1
Steaua București 14 8 2 4
57%
14%
29%
21 15 29 3
Newcastle 14 5 7 2
35%
50%
15%
13 10 28 0
Basel 14 4 6 4
28%
42%
30%
18 15 35 3
Lazio 14 8 5 1
57%
35%
8%
25 10 32 2
Inter 14 8 3 3
57%
21%
22%
27 17 26 1
Rubin Kazan 12 7 3 2
58%
25%
17%
18 9 23 3
Stuttgart 12 4 4 4
33%
33%
34%
16 13 20 0
Girondins de Bordeaux 12 6 3 3
50%
25%
25%
17 12 20 1
Hannover 96 12 7 4 1
58%
33%
9%
28 16 27 1
Tottenham 12 4 7 1
33%
58%
9%
19 14 22 1
Genk 12 6 4 2
50%
33%
17%
17 11 17 0
Young Boys 12 6 1 5
50%
8%
42%
21 17 24 1
Liverpool 12 7 2 3
58%
16%
26%
20 13 14 0
AIK Solna 12 4 2 6
33%
16%
51%
12 17 27 0
Levante 12 7 3 2
58%
25%
17%
17 7 23 1
Videoton 12 4 4 4
33%
33%
34%
11 9 29 2
Sparta Praha 12 4 6 2
33%
50%
17%
18 12 24 0
Dnipro 10 6 2 2
60%
20%
20%
23 15 22 2
Rapid Wien 10 3 0 7
30%
70%
11 18 13 2
Metalist 10 6 2 2
60%
20%
20%
13 5 14 1
Athletic Club 10 3 3 4
30%
30%
40%
20 15 18 0
Olympique de Marseille 10 3 4 3
30%
40%
30%
15 13 23 1
Marítimo 10 3 5 2
30%
50%
20%
8 7 21 2
Benfica 9 6 1 2
66%
11%
23%
15 9 23 0
Chelsea 9 6 1 2
66%
11%
23%
17 10 15 0
Club Brugge 8 3 1 4
37%
12%
51%
13 12 16 0
Mura 8 2 3 3
25%
37%
38%
7 8 18 1
Zeta 8 3 0 5
37%
63%
9 21 26 1
Sporting de Portugal 8 2 3 3
25%
37%
38%
10 11 16 3
Molde 8 4 0 4
50%
50%
10 9 9 0
Atlético de Madrid 8 5 0 3
62%
38%
8 6 15 1
Partizan 8 1 3 4
12%
37%
51%
6 11 20 1
Neftçi 8 1 4 3
12%
50%
38%
8 10 20 1
PSV 8 4 1 3
50%
12%
38%
22 7 14 0
Bayer Leverkusen 8 4 1 3
50%
12%
38%
10 5 14 0
Napoli 8 3 0 5
37%
63%
12 17 24 2
Hapoel Tel Aviv 8 3 1 4
37%
12%
51%
11 12 13 2
Borussia Mönchengladbach 8 3 3 2
37%
37%
26%
14 11 13 0
Olympique Lyonnais 8 5 2 1
62%
25%
13%
16 11 15 0
Maribor 6 1 1 4
16%
16%
68%
6 10 9 2
Helsingborg 6 1 1 4
16%
16%
68%
9 12 7 2
Tromsø 6 3 2 1
50%
33%
17%
6 4 6 0
Crvena Zvezda 6 1 4 1
16%
66%
18%
9 9 21 1
Kalmar 6 4 0 2
66%
34%
11 5 7 0
Dila 6 3 0 3
50%
50%
8 6 23 1
Gomel 6 3 0 3
50%
50%
12 5 6 0
St Patrick's 6 2 1 3
33%
16%
51%
5 9 11 0
Académica 6 1 2 3
16%
33%
51%
6 9 16 0
APOEL 6 4 1 1
66%
16%
18%
8 5 11 0
Panathinaikos 6 1 2 3
16%
33%
51%
4 11 8 1
Legia Warszawa 6 2 2 2
33%
33%
34%
13 9 13 2
Kiryat Shmona 6 0 2 4
33%
67%
6 13 17 0
KuPS 6 3 1 2
50%
16%
34%
6 10 9 0
Sarajevo 6 3 1 2
50%
16%
34%
14 10 13 0
Lech Poznań 6 3 2 1
50%
33%
17%
6 5 11 1
AEL 6 1 1 4
16%
16%
68%
4 10 16 2
København 6 2 2 2
33%
33%
34%
5 6 6 0
Udinese 6 1 1 4
16%
16%
68%
7 12 18 2
Elfsborg 6 3 1 2
50%
16%
34%
17 5 5 0
Aktobe 6 2 1 3
33%
16%
51%
9 9 12 2
Vitesse 4 1 1 2
25%
25%
50%
7 9 6 2
Gent 4 2 0 2
50%
50%
4 6 6 2
Ried 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 5 9 0
Bnei Yehuda 4 2 0 2
50%
50%
4 6 8 2
Spartak Trnava 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 5 11 0
Bursaspor 4 2 0 2
50%
50%
10 6 15 1
Mladá Boleslav 4 2 0 2
50%
50%
4 4 13 0
Eskişehirspor 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 5 7 0
Aalesund 4 1 1 2
25%
25%
50%
7 4 4 0
Slaven Koprivnica 4 3 0 1
75%
25%
13 6 5 0
Metalurh Donetsk 4 2 1 1
50%
25%
25%
12 4 6 0
Anorthosis 4 3 0 1
75%
25%
7 4 7 1
Heerenveen 4 1 0 3
25%
75%
5 5 3 0
PAOK 4 3 0 1
75%
25%
8 5 8 1
Horsens 4 1 2 1
25%
50%
25%
5 9 4 0
Dynamo Moskva 4 1 2 1
25%
50%
25%
8 5 10 0
Zenit 4 2 0 2
50%
50%
4 5 8 1
Ruch Chorzów 4 2 0 2
50%
50%
6 8 9 0
Admira 4 1 2 1
25%
50%
25%
8 6 8 0
Asteras 4 0 4 0
100%
3 3 11 0
Shirak 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 4 10 1
Differdange 4 2 0 2
50%
50%
8 4 13 1
Thór 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 5 12 1
Zimbru 4 2 1 1
50%
25%
25%
3 2 11 0
Gandzasar 4 1 0 3
25%
75%
4 8 7 0
Liepājas Metalurgs 4 2 1 1
50%
25%
25%
9 7 11 2
Senica 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 5 11 0
Khazar Lankaran 4 1 2 1
25%
50%
25%
5 4 13 1
Olimpija 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 1 5 1
Ordabasy 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 11 0
MYPA 4 1 1 2
25%
25%
50%
6 5 7 0
Dacia Chișinău 4 3 0 1
75%
25%
3 2 6 2
Renova 4 3 0 1
75%
25%
9 2 6 0
Levadia Tallinn 4 1 0 3
25%
75%
3 8 11 0
JJK 4 2 0 2
50%
50%
7 6 5 0
Sūduva 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 8 8 0
Servette 4 2 2 0
50%
50%
6 2 8 1
Inter Baku 4 2 2 0
50%
50%
9 2 6 0
Čelik Nikšić 4 0 2 2
50%
50%
5 14 8 0
Budapest Honvéd 4 2 0 2
50%
50%
3 5 8 1
Osijek 4 2 0 2
50%
50%
5 7 12 2
Portadown 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 11 7 0
Hajduk Split 4 2 0 2
50%
50%
4 4 12 0
Metalurg Skopje 4 0 2 2
50%
50%
3 8 13 1
Rapid București 4 3 0 1
75%
25%
6 5 4 0
Tirana 4 1 2 1
25%
50%
25%
3 6 8 1
Vojvodina 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 4 12 2
Metalurgi Rustavi 4 2 0 2
50%
50%
10 6 3 0
Hafnarfjarðar 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 8 0
Trabzonspor 2 0 2 0
100%
0 0 4 0
Dudelange 2 0 0 2
100%
1 7 3 0
Daugava Daugavpils 2 1 0 1
50%
50%
3 3 3 0
Luzern 2 1 0 1
50%
50%
2 3 6 1
Dynamo Kyiv 2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Dinamo București 2 0 0 2
100%
1 4 6 1
Cluj 2 0 0 2
100%
0 5 5 1
Shkëndija 2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
BATE Borisov 2 0 1 1
50%
50%
0 1 6 1
Sheriff Tiraspol 2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Floriana 2 0 0 2
100%
0 12 4 1
Ajax 2 1 0 1
50%
50%
2 2 4 0
Atromitos 2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Midtjylland 2 1 0 1
50%
50%
2 3 6 1
Celje 2 0 0 2
100%
0 2 6 0
CSKA Moskva 2 1 0 1
50%
50%
1 2 0 0
Slovan Liberec 2 0 1 1
50%
50%
4 6 7 1
Zhetysu 2 0 1 1
50%
50%
1 3 3 0
Hibernians 2 0 1 1
50%
50%
6 9 5 1
Cefn Druids 2 0 1 1
50%
50%
0 5 4 0
UE Santa Coloma 2 0 0 2
100%
0 9 7 1
AZ Alkmaar 2 0 0 2
100%
0 6 2 0
Birkirkara 2 0 2 0
100%
2 2 4 0
Jeunesse d'Esch 2 0 0 2
100%
0 6 5 0
Ekranas 2 0 0 2
100%
0 5 5 0
Torpedo Kutaisi 2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
MTK Budapest 2 0 1 1
50%
50%
2 3 5 2
Teuta 2 0 0 2
100%
1 9 3 0
Santa Coloma 2 0 0 2
100%
1 4 3 0
Grevenmacher 2 0 1 1
50%
50%
0 2 3 0
NSÍ 2 0 0 2
100%
0 6 3 0
EB/Streymur 2 1 0 1
50%
50%
3 3 6 0
Žalgiris 2 0 1 1
50%
50%
2 6 4 0
Feyenoord 2 0 1 1
50%
50%
2 4 3 0
Cliftonville 2 1 0 1
50%
50%
1 4 6 0
Crusaders 2 0 0 2
100%
0 4 5 1
AGF 2 0 0 2
100%
2 5 3 0
Borac 2 0 2 0
100%
3 3 9 3
Levski Sofia 2 1 0 1
50%
50%
2 3 7 0
Sligo Rovers 2 0 1 1
50%
50%
2 4 5 0
Eschen/Mauren 2 0 0 2
100%
1 3 3 0
ÍBV 2 1 0 1
50%
50%
2 2 6 0
Shakhtyor Soligorsk 2 0 2 0
100%
1 1 4 0
Široki Brijeg 2 0 1 1
50%
50%
2 3 8 1
Olympiacos 2 0 0 2
100%
0 4 11 1
Skonto 2 1 0 1
50%
50%
1 2 6 0
Lokomotiv Plovdiv 2 0 1 1
50%
50%
5 7 9 0
Slovan Bratislava 2 0 2 0
100%
1 1 4 0
Milsami Orhei 2 1 0 1
50%
50%
4 5 8 0
CSKA Sofia 2 0 2 0
100%
1 1 5 1
Naftan 2 0 1 1
50%
50%
6 7 7 1
Maccabi Netanya 2 1 0 1
50%
50%
2 2 3 0
Inter Turku 2 0 1 1
50%
50%
1 6 2 0
Bohemians 2 0 1 1
50%
50%
1 5 1 0
St. Johnstone 2 0 1 1
50%
50%
1 3 2 0
Bangor 2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Flamurtari 2 0 0 2
100%
0 3 3 0
Bakı 2 0 1 1
50%
50%
0 2 4 0
Motherwell 2 0 0 2
100%
0 3 3 1
Rudar Pljevlja 2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Heart of Midlothian 2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Vaslui 2 0 1 1
50%
50%
2 4 4 0
Lokeren 2 1 0 1
50%
50%
2 2 2 0
Debrecen 2 0 0 2
100%
1 7 3 2
Śląsk Wrocław 2 0 0 2
100%
4 10 6 1
Stabæk 2 1 0 1
50%
50%
3 4 2 0
Helsinki 2 0 1 1
50%
50%
3 9 2 1
Pyunik 2 1 0 1
50%
50%
2 4 5 0
Libertas 2 0 0 2
100%
0 8 7 0
Arsenal Kyiv 2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 2
Llanelli Town 2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Dundee United 2 0 1 1
50%
50%
2 7 2 0
Omonia 2 0 2 0
100%
0 0 7 0
Trans 2 0 0 2
100%
0 7 1 0
Jagodina 2 0 1 1
50%
50%
0 1 4 1
Nõmme Kalju 2 0 1 1
50%
50%
2 4 2 0
La Fiorita 2 0 0 2
100%
0 6 9 1
Šiauliai 2 1 0 1
50%
50%
2 2 6 0
Víkingur Gøta 2 0 0 2
100%
0 10 3 0
Notify error