prev King's Cup1988-89 next

Matches

Type Date Home Result Visitor
Round 1 (first leg) 28/08/1988 Avilés Industrial Oviedo
Round 1 (first leg) 30/08/1988 Poblense Atlético Baleares
Round 1 (first leg) 30/08/1988 Las Palmas Atlético Maspalomas
Round 1 (first leg) 30/08/1988 Arenteiro Deportivo de La Coruña
Round 1 (first leg) 30/08/1988 Plasencia Castilla
Round 1 (first leg) 30/08/1988 Atlético Marbella CD Málaga
Round 1 (first leg) 30/08/1988 Rayo Cantabria Gimnástica de Torrelavega
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Olímpic Alcoyano
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Deportivo Aragón Real Burgos
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Linares CF Granada
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Fraga Lleida
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Villarreal Castellón
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Alzira Sporting Mahonés
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Poli Almería Lorca
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Benidorm Hércules
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Constancia Cala Millor
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Atlético Sanluqueño Xerez
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Mestalla Gandía
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Conquense Parla
Round 1 (first leg) 31/08/1988 San Sebastián de los Reyes RSD Alcalá
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Tarrasa Barcelona Atlètic
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Getafe Leganés
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Mirandés Andorra
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Cultural de Durango Sestao
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Lalín Arosa
Round 1 (first leg) 31/08/1988 AD Ceuta Balompédica Linense
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Albacete Elche
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Eibar Osasuna Promesas
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Laredo Racing de Santander
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Cultural Leonesa Lugo
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Orense Pontevedra
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Basconia Lemona
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Daimiel Córdoba
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Bergantiños As Pontes
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Telde Tenerife
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Teruel Levante
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Langreo Caudal
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Barcelona Aficionados FC Andorra
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Ávila Cacereño
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Cieza Eldense
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Melilla Ronda
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Mollerussa Gimnástico de Tarragona
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Betis Deportivo Sevilla Atlético
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Atlético Madrileño Rayo Vallecano
Round 1 (first leg) 31/08/1988 Júpiter Hospitalet
Round 1 (second leg) 07/09/1988 Oviedo Avilés Industrial
Round 1 (first leg) 07/09/1988 Girona Figueres
Round 1 (first leg) 07/09/1988 Badajoz Recreativo de Huelva
Round 1 (first leg) 07/09/1988 Ponferradina Salamanca
Round 1 (second leg) 08/09/1988 Sporting Mahonés Alzira
Round 1 (first leg) 08/09/1988 Arnedo San Sebastián
Round 1 (second leg) 13/09/1988 Tenerife Telde
Round 1 (second leg) 13/09/1988 Barcelona Atlètic Tarrasa
Round 1 (second leg) 14/09/1988 Lemona Basconia
Round 1 (second leg) 14/09/1988 Figueres Girona
Round 1 (second leg) 14/09/1988 Sestao Cultural de Durango
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Castilla Plasencia
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Salamanca Ponferradina
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Recreativo de Huelva Badajoz
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Cala Millor Constancia
Round 1 (second leg) 15/09/1988 San Sebastián Arnedo
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Hércules Benidorm
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Atlético Baleares Poblense
Round 1 (second leg) 15/09/1988 CD Málaga Atlético Marbella
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Lorca Poli Almería
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Deportivo de La Coruña Arenteiro
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Maspalomas Las Palmas Atlético
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Gimnástica de Torrelavega Rayo Cantabria
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Rayo Vallecano Atlético Madrileño
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Leganés Getafe
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Parla Conquense
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Xerez Atlético Sanluqueño
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Real Burgos Deportivo Aragón
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Andorra Mirandés
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Arosa Lalín
Round 1 (second leg) 15/09/1988 RSD Alcalá San Sebastián de los Reyes
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Córdoba Daimiel
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Castellón Villarreal
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Eldense Cieza
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Alcoyano Olímpic
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Lleida Fraga
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Lugo Cultural Leonesa
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Pontevedra Orense
Round 1 (second leg) 15/09/1988 As Pontes Bergantiños
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Levante Teruel
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Caudal Langreo
Round 1 (second leg) 15/09/1988 FC Andorra Barcelona Aficionados
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Cacereño Ávila
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Gandía Mestalla
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Ronda Melilla
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Osasuna Promesas Eibar
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Gimnástico de Tarragona Mollerussa
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Elche Albacete
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Granada Linares CF
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Racing de Santander Laredo
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Hospitalet Júpiter
Round 1 (second leg) 15/09/1988 Sevilla Atlético Betis Deportivo
Round 1 (second leg) 22/09/1988 Balompédica Linense AD Ceuta
Round 2 (first leg) 28/09/1988 Alcoyano Hércules
Round 2 (first leg) 28/09/1988 Lorca Cartagena
Round 2 (first leg) 28/09/1988 Levante Castellón
Round 2 (first leg) 28/09/1988 Mollerussa Lleida
Round 2 (first leg) 28/09/1988 San Sebastián Eibar
Round 2 (first leg) 28/09/1988 Parla Leganés
Round 2 (first leg) 28/09/1988 RSD Alcalá Atlético Madrileño
Round 2 (first leg) 28/09/1988 Ávila Castilla
Round 2 (first leg) 28/09/1988 Hospitalet Barcelona Atlètic
Round 2 (first leg) 28/09/1988 Gandía Sporting Mahonés
Round 2 (first leg) 28/09/1988 Córdoba Granada
Round 2 (first leg) 28/09/1988 Orense Arosa
Round 2 (first leg) 28/09/1988 FC Andorra Figueres
Round 2 (first leg) 28/09/1988 Lemona Sestao
Round 2 (first leg) 28/09/1988 As Pontes Deportivo de La Coruña
Round 2 (first leg) 28/09/1988 Betis Deportivo Recreativo de Huelva
Round 2 (first leg) 28/09/1988 Melilla CD Málaga
Round 2 (first leg) 28/09/1988 Eldense Elche
Round 2 (first leg) 28/09/1988 Langreo Oviedo
Round 2 (first leg) 28/09/1988 Maspalomas Tenerife
Round 2 (first leg) 28/09/1988 AD Ceuta Xerez
Round 2 (first leg) 28/09/1988 Cala Millor Atlético Baleares
Round 2 (first leg) 05/10/1988 Lugo Salamanca
Round 2 (second leg) 12/10/1988 Salamanca Lugo
Round 2 (second leg) 12/10/1988 Tenerife Maspalomas
Round 2 (second leg) 12/10/1988 Eibar San Sebastián
Round 2 (second leg) 12/10/1988 Leganés Parla
Round 2 (second leg) 12/10/1988 Atlético Baleares Cala Millor
Round 2 (second leg) 12/10/1988 Arosa Orense
Round 2 (second leg) 12/10/1988 Sestao Lemona
Round 2 (first leg) 12/10/1988 Mirandés Real Burgos
Round 2 (first leg) 12/10/1988 Gimnástica de Torrelavega Racing de Santander
Round 2 (second leg) 12/10/1988 Hércules Alcoyano
Round 2 (second leg) 19/10/1988 Racing de Santander Gimnástica de Torrelavega
Round 2 (second leg) 19/10/1988 Xerez AD Ceuta
Round 2 (second leg) 19/10/1988 Elche Eldense
Round 2 (second leg) 19/10/1988 CD Málaga Melilla
Round 2 (second leg) 19/10/1988 Real Burgos Mirandés
Round 2 (second leg) 19/10/1988 Castellón Levante
Round 2 (second leg) 19/10/1988 Lleida Mollerussa
Round 2 (second leg) 19/10/1988 Atlético Madrileño RSD Alcalá
Round 2 (second leg) 19/10/1988 Castilla Ávila
Round 2 (second leg) 19/10/1988 Cartagena Lorca
Round 2 (second leg) 19/10/1988 Sporting Mahonés Gandía
Round 2 (second leg) 19/10/1988 Granada Córdoba
Round 2 (second leg) 19/10/1988 Recreativo de Huelva Betis Deportivo
Round 2 (second leg) 19/10/1988 Deportivo de La Coruña As Pontes
Round 2 (second leg) 19/10/1988 Oviedo Langreo
Round 2 (second leg) 19/10/1988 Barcelona Atlètic Hospitalet
Round 2 (second leg) 19/10/1988 Figueres FC Andorra
Round 3 (first leg) 01/11/1988 Sporting Mahonés Real Burgos
Round 3 (first leg) 01/11/1988 Arosa Hércules
Round 3 (first leg) 01/11/1988 Atlético Baleares Recreativo de Huelva
Round 3 (first leg) 01/11/1988 Barcelona Atlètic Racing de Santander
Round 3 (first leg) 02/11/1988 San Sebastián Deportivo de La Coruña
Round 3 (first leg) 02/11/1988 RSD Alcalá Cartagena
Round 3 (first leg) 02/11/1988 Ávila Elche
Round 3 (first leg) 02/11/1988 Córdoba Xerez
Round 3 (first leg) 02/11/1988 Sabadell Oviedo
Round 3 (first leg) 02/11/1988 Figueres Lleida
Round 3 (first leg) 02/11/1988 Leganés CD Málaga
Round 3 (first leg) 02/11/1988 Lugo Sestao
Round 3 (first leg) 13/11/1988 Tenerife Castellón
Round 3 (second leg) 06/12/1988 Racing de Santander Barcelona Atlètic
Round 3 (second leg) 06/12/1988 Recreativo de Huelva Atlético Baleares
Round 3 (second leg) 08/12/1988 CD Málaga Leganés
Round 3 (second leg) 08/12/1988 Oviedo Sabadell
Round 3 (second leg) 08/12/1988 Cartagena RSD Alcalá
Round 3 (second leg) 08/12/1988 Sestao Lugo
Round 3 (second leg) 08/12/1988 Lleida Figueres
Round 3 (second leg) 08/12/1988 Xerez Córdoba
Round 3 (second leg) 08/12/1988 Castellón Tenerife
Round 3 (second leg) 08/12/1988 Real Burgos Sporting Mahonés
Round 3 (second leg) 08/12/1988 Elche Ávila
Round 3 (second leg) 08/12/1988 Hércules Arosa
Round 3 (second leg) 08/12/1988 Deportivo de La Coruña San Sebastián
Round of 32 (first leg) 21/01/1989 Deportivo de La Coruña Sabadell
Round of 32 (first leg) 22/01/1989 CD Málaga Español
Round of 32 (first leg) 22/01/1989 Lleida Cádiz
Round of 32 (first leg) 22/01/1989 Zaragoza Valladolid
Round of 32 (first leg) 22/01/1989 Recreativo de Huelva Murcia
Round of 32 (first leg) 22/01/1989 Betis Logroñés
Round of 32 (first leg) 25/01/1989 Xerez Celta de Vigo
Round of 32 (first leg) 25/01/1989 Atlético de Madrid Las Palmas
Round of 32 (first leg) 25/01/1989 Racing de Santander Valencia
Round of 32 (first leg) 25/01/1989 Elche Real Madrid
Round of 32 (first leg) 25/01/1989 Cartagena Barcelona
Round of 32 (first leg) 25/01/1989 Sestao Athletic Club
Round of 32 (first leg) 25/01/1989 Real Burgos Mallorca
Round of 32 (first leg) 25/01/1989 Arosa Real Sociedad
Round of 32 (first leg) 25/01/1989 Osasuna Sevilla
Round of 32 (first leg) 25/01/1989 Tenerife Sporting de Gijón
Round of 32 (second leg) 01/02/1989 Real Sociedad Arosa
Round of 32 (second leg) 01/02/1989 Cádiz Lleida
Round of 32 (second leg) 01/02/1989 Athletic Club Sestao
Round of 32 (second leg) 01/02/1989 Mallorca Real Burgos
Round of 32 (second leg) 01/02/1989 Sevilla Osasuna
Round of 32 (second leg) 01/02/1989 Celta de Vigo Xerez
Round of 32 (second leg) 01/02/1989 Real Madrid Elche
Round of 32 (second leg) 01/02/1989 Sporting de Gijón Tenerife
Round of 32 (second leg) 01/02/1989 Las Palmas Atlético de Madrid
Round of 32 (second leg) 01/02/1989 Barcelona Cartagena
Round of 32 (second leg) 01/02/1989 Valencia Racing de Santander
Round of 32 (second leg) 02/02/1989 Murcia Recreativo de Huelva
Round of 32 (second leg) 04/02/1989 Sabadell Deportivo de La Coruña
Round of 32 (second leg) 05/02/1989 Español CD Málaga
Round of 32 (second leg) 05/02/1989 Valladolid Zaragoza
Round of 32 (second leg) 05/02/1989 Logroñés Betis
Round of 16 (first leg) 15/02/1989 Racing de Santander Barcelona
Round of 16 (first leg) 15/02/1989 Español Atlético de Madrid
Round of 16 (first leg) 15/02/1989 Sporting de Gijón Real Madrid
Round of 16 (first leg) 15/02/1989 Celta de Vigo Osasuna
Round of 16 (first leg) 15/02/1989 Deportivo de La Coruña Real Sociedad
Round of 16 (first leg) 15/02/1989 Recreativo de Huelva Mallorca
Round of 16 (first leg) 15/02/1989 Athletic Club Valladolid
Round of 16 (first leg) 15/02/1989 Cádiz Betis
Round of 16 (second leg) 22/02/1989 Betis Cádiz
Round of 16 (second leg) 22/02/1989 Osasuna Celta de Vigo
Round of 16 (second leg) 22/02/1989 Barcelona Racing de Santander
Round of 16 (second leg) 22/02/1989 Real Madrid Sporting de Gijón
Round of 16 (second leg) 22/02/1989 Atlético de Madrid Español
Round of 16 (second leg) 22/02/1989 Real Sociedad Deportivo de La Coruña
Round of 16 (second leg) 22/02/1989 Mallorca Recreativo de Huelva
Round of 16 (second leg) 22/02/1989 Valladolid Athletic Club
Round of 8 (first leg) 19/03/1989 Valladolid Cádiz
Round of 8 (first leg) 29/03/1989 Barcelona Atlético de Madrid
Round of 8 (first leg) 29/03/1989 Real Madrid Celta de Vigo
Round of 8 (first leg) 29/03/1989 Deportivo de La Coruña Mallorca
Round of 8 (second leg) 12/04/1989 Mallorca Deportivo de La Coruña
Round of 8 (second leg) 12/04/1989 Atlético de Madrid Barcelona
Round of 8 (second leg) 22/04/1989 Cádiz Valladolid
Round of 8 (second leg) 11/05/1989 Celta de Vigo Real Madrid
Semifinal (first leg) 06/06/1989 Deportivo de La Coruña Valladolid
Semifinal (first leg) 07/06/1989 Atlético de Madrid Real Madrid
Semifinal (second leg) 14/06/1989 Valladolid Deportivo de La Coruña
Semifinal (second leg) 21/06/1989 Real Madrid Atlético de Madrid
Final 30/06/1989 Real Madrid Valladolid

Top 10

  Name Club Pos Goals GoalsPM
Alzugaray Recreativo de Huelva
8 1.14
Mel Castellón
7 1.17
Baltazar Atlético de Madrid
6 0.75
Raudnei Deportivo de La Coruña
6 0.55
Yeli Ávila
6 1.50
Melenas Recreativo de Huelva
5 0.63
Latapia Hércules
5 1.25
Lauridsen CD Málaga
5 0.63
Losada Real Madrid
5 1.25
Hidalgo Deportivo de La Coruña
5 0.38
  Name Club Pos Minutes
Fran Deportivo de La Coruña
1245
Gil Deportivo de La Coruña
1141
Cayetano Deportivo de La Coruña
1137
Portela Deportivo de La Coruña
1091
Raudnei Deportivo de La Coruña
1039
Aspiazu Deportivo de La Coruña
1010
Ramón Calvo Deportivo de La Coruña
1008
Ravnić Valladolid
870
Lemos Valladolid
870
Quico Recreativo de Huelva
862
  Name Club Pos Yellows
Quico Recreativo de Huelva
5
Coballes RSD Alcalá
4
Fran Deportivo de La Coruña
4
Miguel Ángel Recreativo de Huelva
4
Bugallo Arosa
4
Villaescusa Hércules
3
Melenas Recreativo de Huelva
3
Hierro Valladolid
3
Emilio Arosa
3
Tomy Barcelona Atlètic
3
  Name Club Pos Reds
Pardina Atlético Madrileño
2
Villanueva Sporting Mahonés
2
Antonio Mata CD Málaga
1
Cartagena Elche
1
Tomás Gimnástica de Torrelavega
1
Goyo AD Ceuta
1
Eizmendi Xerez
1
Antonio Hierro Hércules
1
Roteta Mollerussa
1
Añón CD Málaga
1
Goals:
600
Goals Per Match:
2.55
Yellow Cards:
706
Bookings Per Match:
3.00
Red Cards:
80
Sent Offs Per Match:
0.34
Home wins:
122
Away wins:
48
Draws:
65
Widest away win:
Longest winning run:
San Sebastián: 5 Matches
Longest losing run:
Figueres: 3 Matches
Longest no losing run:
Racing de Santander: 8 Matches
Longest no winning run:
Gimnástica de Torrelavega: 4 Matches

Clubs

Club M W D L % F A YC RD
Deportivo de La Coruña 14 6 3 5
42%
21%
37%
24 16 16 0
Recreativo de Huelva 10 5 4 1
50%
40%
10%
22 5 22 1
Racing de Santander 10 5 3 2
50%
30%
20%
19 9 10 1
Valladolid 9 4 2 3
44%
22%
34%
10 7 14 1
Real Madrid 9 6 2 1
66%
22%
12%
21 11 10 0
Elche 8 3 4 1
37%
50%
13%
11 8 15 1
Real Burgos 8 5 1 2
62%
12%
26%
18 11 15 1
Xerez 8 3 2 3
37%
25%
38%
10 9 8 2
CD Málaga 8 3 4 1
37%
50%
13%
15 6 6 3
Atlético de Madrid 8 4 2 2
50%
25%
25%
13 6 8 0
Sestao 8 4 3 1
50%
37%
13%
10 5 9 0
Arosa 8 4 1 3
50%
12%
38%
10 7 17 2
Tenerife 8 4 2 2
50%
25%
25%
14 10 13 1
Lleida 8 4 3 1
50%
37%
13%
12 9 12 3
Castellón 6 3 1 2
50%
16%
34%
12 9 12 1
Barcelona Atlètic 6 2 3 1
33%
50%
17%
6 5 18 1
RSD Alcalá 6 4 1 1
66%
16%
18%
10 5 16 2
Ávila 6 1 4 1
16%
66%
18%
8 8 3 0
Leganés 6 2 2 2
33%
33%
34%
4 8 9 0
Córdoba 6 4 1 1
66%
16%
18%
9 5 6 2
Hércules 6 2 1 3
33%
16%
51%
8 6 11 3
Figueres 6 3 0 3
50%
50%
18 8 12 1
Sporting Mahonés 6 3 1 2
50%
16%
34%
11 10 11 3
San Sebastián 6 5 0 1
83%
17%
15 11 13 1
Oviedo 6 4 1 1
66%
16%
18%
13 5 10 0
Atlético Baleares 6 4 0 2
66%
34%
8 6 9 1
Mallorca 6 2 3 1
33%
50%
17%
5 5 12 1
Barcelona 6 4 1 1
66%
16%
18%
14 9 3 0
Celta de Vigo 6 3 1 2
50%
16%
34%
9 8 19 3
Cádiz 6 2 3 1
33%
50%
17%
9 7 8 0
Lugo 6 2 1 3
33%
16%
51%
9 7 8 0
Cartagena 6 3 0 3
50%
50%
4 8 9 3
Mollerussa 4 1 1 2
25%
25%
50%
6 6 7 2
Osasuna 4 2 1 1
50%
25%
25%
3 2 5 1
Eibar 4 2 0 2
50%
50%
4 3 3 0
Orense 4 2 0 2
50%
50%
4 4 12 1
Lemona 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 7 4 0
Real Sociedad 4 2 2 0
50%
50%
3 1 2 0
Sabadell 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 5 0
As Pontes 4 1 2 1
25%
50%
25%
3 4 9 1
Betis Deportivo 4 2 1 1
50%
25%
25%
3 7 10 1
Athletic Club 4 1 2 1
25%
50%
25%
3 4 5 0
Atlético Madrileño 4 1 0 3
25%
75%
4 6 14 5
Levante 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 8 2 0
Salamanca 4 3 0 1
75%
25%
5 4 9 0
FC Andorra 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 8 6 2
Betis 4 1 3 0
25%
75%
7 3 7 0
Eldense 4 1 3 0
25%
75%
4 3 4 1
Español 4 1 2 1
25%
50%
25%
1 3 5 1
Melilla 4 1 2 1
25%
50%
25%
8 4 1 0
Hospitalet 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 2 8 2
Langreo 4 2 0 2
50%
50%
3 9 4 0
Sporting de Gijón 4 1 1 2
25%
25%
50%
13 13 5 0
AD Ceuta 4 3 0 1
75%
25%
5 4 3 1
Alcoyano 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 4 2
Lorca 4 1 0 3
25%
75%
4 5 6 0
Maspalomas 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 3 3 0
Granada 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 7 2 0
Cala Millor 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 5 7 0
Castilla 4 1 2 1
25%
50%
25%
6 6 5 0
Gandía 4 1 2 1
25%
50%
25%
3 3 8 1
Gimnástica de Torrelavega 4 0 2 2
50%
50%
0 6 1 1
Parla 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 3 9 1
Mirandés 4 1 0 3
25%
75%
4 8 8 0
Balompédica Linense 2 0 0 2
100%
1 3 0 0
Fraga 2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 1
Villarreal 2 0 1 1
50%
50%
2 3 5 0
Ponferradina 2 0 0 2
100%
1 3 1 0
Alzira 2 1 0 1
50%
50%
3 5 3 1
Badajoz 2 0 1 1
50%
50%
0 6 2 0
Poli Almería 2 1 0 1
50%
50%
3 4 5 0
Girona 2 0 0 2
100%
1 11 3 0
Arnedo 2 0 0 2
100%
3 6 2 0
Linares CF 2 0 1 1
50%
50%
2 3 1 0
Zaragoza 2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Olímpic 2 0 1 1
50%
50%
1 3 1 1
Murcia 2 1 0 1
50%
50%
4 5 7 1
Logroñés 2 0 1 1
50%
50%
1 5 2 0
Rayo Cantabria 2 0 2 0
100%
0 0 0 0
Atlético Marbella 2 0 1 1
50%
50%
1 4 3 1
Las Palmas 2 0 0 2
100%
0 3 2 1
Valencia 2 0 1 1
50%
50%
2 3 5 0
Plasencia 2 0 1 1
50%
50%
2 4 4 0
Arenteiro 2 1 0 1
50%
50%
2 5 5 0
Las Palmas Atlético 2 0 0 2
100%
0 3 1 0
Poblense 2 0 0 2
100%
2 4 0 0
Deportivo Aragón 2 0 0 2
100%
3 5 3 0
Júpiter 2 0 0 2
100%
0 4 5 0
Sevilla Atlético 2 0 0 2
100%
0 2 9 0
Benidorm 2 1 0 1
50%
50%
2 5 4 0
Osasuna Promesas 2 0 0 2
100%
0 3 2 1
Laredo 2 0 1 1
50%
50%
1 5 3 2
Lalín 2 0 1 1
50%
50%
3 4 5 2
Cultural Leonesa 2 1 0 1
50%
50%
2 4 0 0
Sevilla 2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Cultural de Durango 2 0 1 1
50%
50%
1 3 1 0
Pontevedra 2 1 0 1
50%
50%
1 2 5 1
Basconia 2 0 1 1
50%
50%
3 4 0 0
Andorra 2 1 0 1
50%
50%
1 2 5 0
Daimiel 2 0 1 1
50%
50%
1 3 0 0
Bergantiños 2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 0
Getafe 2 1 0 1
50%
50%
1 1 5 0
Telde 2 0 1 1
50%
50%
0 5 2 0
Tarrasa 2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Teruel 2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
San Sebastián de los Reyes 2 0 1 1
50%
50%
1 5 2 0
Caudal 2 0 0 2
100%
1 3 8 3
Barcelona Aficionados 2 0 1 1
50%
50%
3 4 0 0
Conquense 2 0 1 1
50%
50%
1 4 5 1
Cacereño 2 0 2 0
100%
2 2 0 0
Cieza 2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Mestalla 2 0 1 1
50%
50%
0 1 3 0
Atlético Sanluqueño 2 0 1 1
50%
50%
0 2 3 1
Ronda 2 0 1 1
50%
50%
0 5 0 0
Gimnástico de Tarragona 2 1 0 1
50%
50%
3 5 4 2
Constancia 2 0 1 1
50%
50%
1 3 1 0
Albacete 2 0 0 2
100%
1 3 3 0
Rayo Vallecano 2 1 0 1
50%
50%
2 2 3 0
Avilés Industrial 2 0 0 2
100%
1 3 2 0
Notify error