2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31

prev Europa League2013-14 next

Matches

Type Date Home Result Visitor
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2013 Metalurg Skopje Qarabağ
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2013 Sliema Wanderers Khazar Lankaran
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2013 Trans Gefle
Qualifying Fase 1 (first leg) 02/07/2013 Bala Town Levadia Tallinn
Qualifying Fase 1 (first leg) 03/07/2013 ÍF Linfield
Qualifying Fase 1 (first leg) 04/07/2013 Prestatyn Town Liepājas Metalurgs
Qualifying Fase 1 (first leg) 04/07/2013 Laçi Differdange
Qualifying Fase 1 (first leg) 04/07/2013 Torpedo Kutaisi Žilina
Qualifying Fase 1 (first leg) 04/07/2013 Tromsø Celje
Qualifying Fase 1 (first leg) 04/07/2013 Tiraspol Skonto
Qualifying Fase 1 (first leg) 04/07/2013 Víkingur Gøta Inter Turku
Qualifying Fase 1 (first leg) 04/07/2013 Levski Sofia Irtysh
Qualifying Fase 1 (first leg) 04/07/2013 Teuta Dacia Chișinău
Qualifying Fase 1 (first leg) 04/07/2013 Flora Kukësi
Qualifying Fase 1 (first leg) 04/07/2013 Žalgiris St Patrick's
Qualifying Fase 1 (first leg) 04/07/2013 Sūduva Turnovo
Qualifying Fase 1 (first leg) 04/07/2013 Hibernians Vojvodina
Qualifying Fase 1 (first leg) 04/07/2013 Kruoja Dinamo Minsk
Qualifying Fase 1 (first leg) 04/07/2013 Jeunesse d'Esch TPS
Qualifying Fase 1 (first leg) 04/07/2013 Inter Baku Mariehamn
Qualifying Fase 1 (first leg) 04/07/2013 Videoton Mladost Podgorica
Qualifying Fase 1 (first leg) 04/07/2013 Teteks Pyunik
Qualifying Fase 1 (first leg) 04/07/2013 UE Santa Coloma Zrinjski
Qualifying Fase 1 (first leg) 04/07/2013 Čelik Nikšić Budapest Honvéd
Qualifying Fase 1 (first leg) 04/07/2013 Gandzasar Aktobe
Qualifying Fase 1 (first leg) 04/07/2013 Milsami Orhei Dudelange
Qualifying Fase 1 (first leg) 04/07/2013 Astana Botev Plovdiv
Qualifying Fase 1 (first leg) 04/07/2013 Chikhura Sachkhere Vaduz
Qualifying Fase 1 (first leg) 04/07/2013 Sarajevo Libertas
Qualifying Fase 1 (first leg) 04/07/2013 Broughton Ventspils
Qualifying Fase 1 (first leg) 04/07/2013 Rudar Pljevlja Mika
Qualifying Fase 1 (first leg) 04/07/2013 Drogheda Malmö
Qualifying Fase 1 (first leg) 04/07/2013 Domžale Astra
Qualifying Fase 1 (first leg) 04/07/2013 Crusaders Rosenborg
Qualifying Fase 1 (first leg) 04/07/2013 La Fiorita Valletta
Qualifying Fase 1 (first leg) 04/07/2013 Breiðablik Santa Coloma
Qualifying Fase 1 (first leg) 04/07/2013 KR Glentoran
Qualifying Fase 1 (first leg) 04/07/2013 ÍBV HB
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2013 Mika Rudar Pljevlja
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2013 TPS Jeunesse d'Esch
Qualifying Fase 1 (second leg) 09/07/2013 Differdange Laçi
Qualifying Fase 1 (second leg) 10/07/2013 Linfield ÍF
Qualifying Fase 1 (second leg) 11/07/2013 Celje Tromsø
Qualifying Fase 1 (second leg) 11/07/2013 Vaduz Chikhura Sachkhere
Qualifying Fase 1 (second leg) 11/07/2013 Zrinjski UE Santa Coloma
Qualifying Fase 1 (second leg) 11/07/2013 Inter Turku Víkingur Gøta
Qualifying Fase 1 (second leg) 11/07/2013 Malmö Drogheda
Qualifying Fase 1 (second leg) 11/07/2013 Qarabağ Metalurg Skopje
Qualifying Fase 1 (second leg) 11/07/2013 Levadia Tallinn Bala Town
Qualifying Fase 1 (second leg) 11/07/2013 Mariehamn Inter Baku
Qualifying Fase 1 (second leg) 11/07/2013 Valletta La Fiorita
Qualifying Fase 1 (second leg) 11/07/2013 Dinamo Minsk Kruoja
Qualifying Fase 1 (second leg) 11/07/2013 Mladost Podgorica Videoton
Qualifying Fase 1 (second leg) 11/07/2013 Liepājas Metalurgs Prestatyn Town
Qualifying Fase 1 (second leg) 11/07/2013 Skonto Tiraspol
Qualifying Fase 1 (second leg) 11/07/2013 Turnovo Sūduva
Qualifying Fase 1 (second leg) 11/07/2013 Žilina Torpedo Kutaisi
Qualifying Fase 1 (second leg) 11/07/2013 Santa Coloma Breiðablik
Qualifying Fase 1 (second leg) 11/07/2013 Gefle Trans
Qualifying Fase 1 (second leg) 11/07/2013 Ventspils Broughton
Qualifying Fase 1 (second leg) 11/07/2013 Khazar Lankaran Sliema Wanderers
Qualifying Fase 1 (second leg) 11/07/2013 Pyunik Teteks
Qualifying Fase 1 (second leg) 11/07/2013 Irtysh Levski Sofia
Qualifying Fase 1 (second leg) 11/07/2013 Dacia Chișinău Teuta
Qualifying Fase 1 (second leg) 11/07/2013 Rosenborg Crusaders
Qualifying Fase 1 (second leg) 11/07/2013 Botev Plovdiv Astana
Qualifying Fase 1 (second leg) 11/07/2013 Kukësi Flora
Qualifying Fase 1 (second leg) 11/07/2013 Budapest Honvéd Čelik Nikšić
Qualifying Fase 1 (second leg) 11/07/2013 Dudelange Milsami Orhei
Qualifying Fase 1 (second leg) 11/07/2013 Libertas Sarajevo
Qualifying Fase 1 (second leg) 11/07/2013 St Patrick's Žalgiris
Qualifying Fase 1 (second leg) 11/07/2013 Aktobe Gandzasar
Qualifying Fase 1 (second leg) 11/07/2013 Glentoran KR
Qualifying Fase 1 (second leg) 11/07/2013 Astra Domžale
Qualifying Fase 1 (second leg) 11/07/2013 HB ÍBV
Qualifying Fase 1 (second leg) 11/07/2013 Vojvodina Hibernians
Qualifying Fase 2 (first leg) 16/07/2013 Levadia Tallinn Pandurii
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Hajduk Split Turnovo
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Breiðablik Sturm Graz
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 KR Standard Liège
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Rijeka Prestatyn Town
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Śląsk Wrocław Rudar Pljevlja
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Olimpija Žilina
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Crvena Zvezda ÍBV
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Vojvodina Budapest Honvéd
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Trabzonspor Derry City
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Astra Omonia
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Xanthi Linfield
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Sparta Praha Häcken
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Petrolul Víkingur Gøta
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Dila Aalborg
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Irtysh Široki Brijeg
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Ventspils Jeunesse d'Esch
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Mladost Podgorica Senica
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Honka Lech Poznań
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Shakhtyor Soligorsk Milsami Orhei
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Dinamo Minsk Lokomotiva Zagreb
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Zrinjski Botev Plovdiv
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Skonto Slovan Liberec
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Beroe Hapoel Tel Aviv
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Strømsgodset Debrecen
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Malmö Hibernian
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Žalgiris Pyunik
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Maccabi Haifa Khazar Lankaran
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Hødd Aktobe
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Rosenborg St. Johnstone
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Anorthosis Gefle
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Tromsø Inter Baku
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Chernomorets Odessa Dacia Chișinău
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Göteborg Trenčín
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Differdange Utrecht
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Valletta Minsk
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Kukësi Sarajevo
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Jagodina Rubin Kazan
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Thun Chikhura Sachkhere
Qualifying Fase 2 (first leg) 18/07/2013 Qarabağ Piast
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Rubin Kazan Jagodina
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Milsami Orhei Shakhtyor Soligorsk
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Trenčín Göteborg
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Minsk Valletta
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Piast Qarabağ
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Žilina Olimpija
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Rudar Pljevlja Śląsk Wrocław
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Turnovo Hajduk Split
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Jeunesse d'Esch Ventspils
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Chikhura Sachkhere Thun
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Aktobe Hødd
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Široki Brijeg Irtysh
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Pyunik Žalgiris
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Prestatyn Town Rijeka
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Sarajevo Kukësi
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Linfield Xanthi
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Hibernian Malmö
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Derry City Trabzonspor
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 St. Johnstone Rosenborg
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Lech Poznań Honka
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 ÍBV Crvena Zvezda
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Budapest Honvéd Vojvodina
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Standard Liège KR
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Debrecen Strømsgodset
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Aalborg Dila
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Víkingur Gøta Petrolul
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Khazar Lankaran Maccabi Haifa
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Lokomotiva Zagreb Dinamo Minsk
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Utrecht Differdange
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Senica Mladost Podgorica
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Botev Plovdiv Zrinjski
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Dacia Chișinău Chernomorets Odessa
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Pandurii Levadia Tallinn
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Slovan Liberec Skonto
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Omonia Astra
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Häcken Sparta Praha
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Hapoel Tel Aviv Beroe
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Sturm Graz Breiðablik
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Inter Baku Tromsø
Qualifying Fase 2 (second leg) 25/07/2013 Gefle Anorthosis
Qualifying Fase 3 (first leg) 01/08/2013 Kukësi Metalurh Donetsk
Qualifying Fase 3 (first leg) 01/08/2013 Dinamo Minsk Trabzonspor
Qualifying Fase 3 (first leg) 01/08/2013 Jablonec Strømsgodset
Qualifying Fase 3 (first leg) 01/08/2013 Qarabağ Gefle
Qualifying Fase 3 (first leg) 01/08/2013 Minsk St. Johnstone
Qualifying Fase 3 (first leg) 01/08/2013 Chernomorets Odessa Crvena Zvezda
Qualifying Fase 3 (first leg) 01/08/2013 Randers Rubin Kazan
Qualifying Fase 3 (first leg) 01/08/2013 Žalgiris Lech Poznań
Qualifying Fase 3 (first leg) 01/08/2013 Tromsø Differdange
Qualifying Fase 3 (first leg) 01/08/2013 Häcken Thun
Qualifying Fase 3 (first leg) 01/08/2013 Rijeka Žilina
Qualifying Fase 3 (first leg) 01/08/2013 Botev Plovdiv Stuttgart
Qualifying Fase 3 (first leg) 01/08/2013 Swansea Malmö
Qualifying Fase 3 (first leg) 01/08/2013 Pandurii Hapoel Tel Aviv
Qualifying Fase 3 (first leg) 01/08/2013 Vojvodina Bursaspor
Qualifying Fase 3 (first leg) 01/08/2013 Slovan Liberec Zürich
Qualifying Fase 3 (first leg) 01/08/2013 Xanthi Standard Liège
Qualifying Fase 3 (first leg) 01/08/2013 Saint-Étienne Milsami Orhei
Qualifying Fase 3 (first leg) 01/08/2013 Asteras Rapid Wien
Qualifying Fase 3 (first leg) 01/08/2013 Petrolul Vitesse
Qualifying Fase 3 (first leg) 01/08/2013 Široki Brijeg Udinese
Qualifying Fase 3 (first leg) 01/08/2013 Śląsk Wrocław Club Brugge
Qualifying Fase 3 (first leg) 01/08/2013 Motherwell Kuban
Qualifying Fase 3 (first leg) 01/08/2013 Hajduk Split Dila
Qualifying Fase 3 (first leg) 01/08/2013 Estoril Hapoel Ramat Gan
Qualifying Fase 3 (first leg) 01/08/2013 Sevilla Mladost Podgorica
Qualifying Fase 3 (first leg) 01/08/2013 Ventspils Maccabi Haifa
Qualifying Fase 3 (first leg) 01/08/2013 Aktobe Breiðablik
Qualifying Fase 3 (first leg) 01/08/2013 Trenčín Astra
Qualifying Fase 3 (second leg) 08/08/2013 Gefle Qarabağ
Qualifying Fase 3 (second leg) 08/08/2013 Hapoel Ramat Gan Estoril
Qualifying Fase 3 (second leg) 08/08/2013 Milsami Orhei Saint-Étienne
Qualifying Fase 3 (second leg) 08/08/2013 Kuban Motherwell
Qualifying Fase 3 (second leg) 08/08/2013 Lech Poznań Žalgiris
Qualifying Fase 3 (second leg) 08/08/2013 Bursaspor Vojvodina
Qualifying Fase 3 (second leg) 08/08/2013 Maccabi Haifa Ventspils
Qualifying Fase 3 (second leg) 08/08/2013 Thun Häcken
Qualifying Fase 3 (second leg) 08/08/2013 Differdange Tromsø
Qualifying Fase 3 (second leg) 08/08/2013 Zürich Slovan Liberec
Qualifying Fase 3 (second leg) 08/08/2013 Malmö Swansea
Qualifying Fase 3 (second leg) 08/08/2013 Vitesse Petrolul
Qualifying Fase 3 (second leg) 08/08/2013 Trabzonspor Dinamo Minsk
Qualifying Fase 3 (second leg) 08/08/2013 Strømsgodset Jablonec
Qualifying Fase 3 (second leg) 08/08/2013 Stuttgart Botev Plovdiv
Qualifying Fase 3 (second leg) 08/08/2013 Hapoel Tel Aviv Pandurii
Qualifying Fase 3 (second leg) 08/08/2013 Crvena Zvezda Chernomorets Odessa
Qualifying Fase 3 (second leg) 08/08/2013 Metalurh Donetsk Kukësi
Qualifying Fase 3 (second leg) 08/08/2013 Udinese Široki Brijeg
Qualifying Fase 3 (second leg) 08/08/2013 St. Johnstone Minsk
Qualifying Fase 3 (second leg) 08/08/2013 Club Brugge Śląsk Wrocław
Qualifying Fase 3 (second leg) 08/08/2013 Mladost Podgorica Sevilla
Qualifying Fase 3 (second leg) 08/08/2013 Rubin Kazan Randers
Qualifying Fase 3 (second leg) 08/08/2013 Rapid Wien Asteras
Qualifying Fase 3 (second leg) 08/08/2013 Standard Liège Xanthi
Qualifying Fase 3 (second leg) 08/08/2013 Breiðablik Aktobe
Qualifying Fase 3 (second leg) 08/08/2013 Žilina Rijeka
Qualifying Fase 3 (second leg) 08/08/2013 Astra Trenčín
Qualifying Fase 3 (second leg) 08/08/2013 Dila Hajduk Split
Qualifying: Playoff (first leg) 22/08/2013 Chernomorets Odessa Skënderbeu
Qualifying: Playoff (first leg) 22/08/2013 Tromsø Beşiktaş
Qualifying: Playoff (first leg) 22/08/2013 Pandurii Braga
Qualifying: Playoff (first leg) 22/08/2013 Apollon Limassol Nice
Qualifying: Playoff (first leg) 22/08/2013 Swansea Petrolul
Qualifying: Playoff (first leg) 22/08/2013 Rijeka Stuttgart
Qualifying: Playoff (first leg) 22/08/2013 Udinese Slovan Liberec
Qualifying: Playoff (first leg) 22/08/2013 Partizan Thun
Qualifying: Playoff (first leg) 22/08/2013 Vojvodina Sheriff Tiraspol
Qualifying: Playoff (first leg) 22/08/2013 Hafnarfjarðar Genk
Qualifying: Playoff (first leg) 22/08/2013 Zulte Waregem APOEL
Qualifying: Playoff (first leg) 22/08/2013 Grasshopper Fiorentina
Qualifying: Playoff (first leg) 22/08/2013 Rapid Wien Dila
Qualifying: Playoff (first leg) 22/08/2013 Elfsborg Nordsjælland
Qualifying: Playoff (first leg) 22/08/2013 Nõmme Kalju Dnipro
Qualifying: Playoff (first leg) 22/08/2013 Kukësi Trabzonspor
Qualifying: Playoff (first leg) 22/08/2013 Estoril Pasching
Qualifying: Playoff (first leg) 22/08/2013 Esbjerg Saint-Étienne
Qualifying: Playoff (first leg) 22/08/2013 Molde Rubin Kazan
Qualifying: Playoff (first leg) 22/08/2013 St Gallen Spartak Moskva
Qualifying: Playoff (first leg) 22/08/2013 Red Bull Salzburg Žalgiris
Qualifying: Playoff (first leg) 22/08/2013 Minsk Standard Liège
Qualifying: Playoff (first leg) 22/08/2013 Atromitos AZ Alkmaar
Qualifying: Playoff (first leg) 22/08/2013 Maccabi Haifa Astra
Qualifying: Playoff (first leg) 22/08/2013 Dinamo Tbilisi Tottenham
Qualifying: Playoff (first leg) 22/08/2013 Kuban Feyenoord
Qualifying: Playoff (first leg) 22/08/2013 Jablonec Betis
Qualifying: Playoff (first leg) 22/08/2013 Qarabağ Eintracht Frankfurt
Qualifying: Playoff (first leg) 22/08/2013 Sevilla Śląsk Wrocław
Qualifying: Playoff (first leg) 22/08/2013 Aktobe Dynamo Kyiv
Qualifying: Playoff (second leg) 29/08/2013 Eintracht Frankfurt Qarabağ
Qualifying: Playoff (second leg) 29/08/2013 Nice Apollon Limassol
Qualifying: Playoff (second leg) 29/08/2013 Thun Partizan
Qualifying: Playoff (second leg) 29/08/2013 Pasching Estoril
Qualifying: Playoff (second leg) 29/08/2013 Dnipro Nõmme Kalju
Qualifying: Playoff (second leg) 29/08/2013 Žalgiris Red Bull Salzburg
Qualifying: Playoff (second leg) 29/08/2013 Tottenham Dinamo Tbilisi
Qualifying: Playoff (second leg) 29/08/2013 Standard Liège Minsk
Qualifying: Playoff (second leg) 29/08/2013 Śląsk Wrocław Sevilla
Qualifying: Playoff (second leg) 29/08/2013 Feyenoord Kuban
Qualifying: Playoff (second leg) 29/08/2013 Fiorentina Grasshopper
Qualifying: Playoff (second leg) 29/08/2013 Genk Hafnarfjarðar
Qualifying: Playoff (second leg) 29/08/2013 Skënderbeu Chernomorets Odessa
Qualifying: Playoff (second leg) 29/08/2013 Saint-Étienne Esbjerg
Qualifying: Playoff (second leg) 29/08/2013 Petrolul Swansea
Qualifying: Playoff (second leg) 29/08/2013 Beşiktaş Tromsø
Qualifying: Playoff (second leg) 29/08/2013 Sheriff Tiraspol Vojvodina
Qualifying: Playoff (second leg) 29/08/2013 APOEL Zulte Waregem
Qualifying: Playoff (second leg) 29/08/2013 Slovan Liberec Udinese
Qualifying: Playoff (second leg) 29/08/2013 Betis Jablonec
Qualifying: Playoff (second leg) 29/08/2013 Trabzonspor Kukësi
Qualifying: Playoff (second leg) 29/08/2013 Astra Maccabi Haifa
Qualifying: Playoff (second leg) 29/08/2013 Nordsjælland Elfsborg
Qualifying: Playoff (second leg) 29/08/2013 Dynamo Kyiv Aktobe
Qualifying: Playoff (second leg) 29/08/2013 Dila Rapid Wien
Qualifying: Playoff (second leg) 29/08/2013 Rubin Kazan Molde
Qualifying: Playoff (second leg) 29/08/2013 Spartak Moskva St Gallen
Qualifying: Playoff (second leg) 29/08/2013 Braga Pandurii
Qualifying: Playoff (second leg) 29/08/2013 Stuttgart Rijeka
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2013 AZ Alkmaar Atromitos
Group phase game 1 19/09/2013 Red Bull Salzburg Elfsborg
Group phase game 1 19/09/2013 Sheriff Tiraspol Anzhi
Group phase game 1 19/09/2013 Maccabi Tel Aviv APOEL
Group phase game 1 19/09/2013 Lazio Legia Warszawa
Group phase game 1 19/09/2013 Betis Olympique Lyonnais
Group phase game 1 19/09/2013 Tottenham Tromsø
Group phase game 1 19/09/2013 Estoril Sevilla
Group phase game 1 19/09/2013 PAOK Shakhter Karagandy
Group phase game 1 19/09/2013 Maccabi Haifa AZ Alkmaar
Group phase game 1 19/09/2013 Freiburg Slovan Liberec
Group phase game 1 19/09/2013 Thun Rapid Wien
Group phase game 1 19/09/2013 Dynamo Kyiv Genk
Group phase game 1 19/09/2013 Eintracht Frankfurt Girondins de Bordeaux
Group phase game 1 19/09/2013 Vitória de Guimarães Rijeka
Group phase game 1 19/09/2013 Pandurii Dnipro
Group phase game 1 19/09/2013 Fiorentina Paços de Ferreira
Group phase game 1 19/09/2013 PSV Ludogorets
Group phase game 1 19/09/2013 Maribor Rubin Kazan
Group phase game 1 19/09/2013 Zulte Waregem Wigan
Group phase game 1 19/09/2013 Standard Liège Esbjerg
Group phase game 1 19/09/2013 Valencia Swansea
Group phase game 1 19/09/2013 St Gallen Kuban
Group phase game 1 19/09/2013 Dinamo Zagreb Chernomorets Odessa
Group phase game 1 19/09/2013 Apollon Limassol Trabzonspor
Group phase game 2 03/10/2013 Trabzonspor Lazio
Group phase game 2 03/10/2013 Anzhi Tottenham
Group phase game 2 03/10/2013 Wigan Maribor
Group phase game 2 03/10/2013 Paços de Ferreira Pandurii
Group phase game 2 03/10/2013 Dnipro Fiorentina
Group phase game 2 03/10/2013 Legia Warszawa Apollon Limassol
Group phase game 2 03/10/2013 Olympique Lyonnais Vitória de Guimarães
Group phase game 2 03/10/2013 Rijeka Betis
Group phase game 2 03/10/2013 Slovan Liberec Estoril
Group phase game 2 03/10/2013 Sevilla Freiburg
Group phase game 2 03/10/2013 Genk Thun
Group phase game 2 03/10/2013 Girondins de Bordeaux Maccabi Tel Aviv
Group phase game 2 03/10/2013 APOEL Eintracht Frankfurt
Group phase game 2 03/10/2013 Rapid Wien Dynamo Kyiv
Group phase game 2 03/10/2013 AZ Alkmaar PAOK
Group phase game 2 03/10/2013 Ludogorets Dinamo Zagreb
Group phase game 2 03/10/2013 Rubin Kazan Zulte Waregem
Group phase game 2 03/10/2013 Shakhter Karagandy Maccabi Haifa
Group phase game 2 03/10/2013 Esbjerg Red Bull Salzburg
Group phase game 2 03/10/2013 Chernomorets Odessa PSV
Group phase game 2 03/10/2013 Elfsborg Standard Liège
Group phase game 2 03/10/2013 Swansea St Gallen
Group phase game 2 03/10/2013 Kuban Valencia
Group phase game 2 03/10/2013 Tromsø Sheriff Tiraspol
Group phase game 3 24/10/2013 Slovan Liberec Sevilla
Group phase game 3 24/10/2013 Apollon Limassol Lazio
Group phase game 3 24/10/2013 Trabzonspor Legia Warszawa
Group phase game 3 24/10/2013 Betis Vitória de Guimarães
Group phase game 3 24/10/2013 Olympique Lyonnais Rijeka
Group phase game 3 24/10/2013 Freiburg Estoril
Group phase game 3 24/10/2013 Dynamo Kyiv Thun
Group phase game 3 24/10/2013 Chernomorets Odessa Ludogorets
Group phase game 3 24/10/2013 Dinamo Zagreb PSV
Group phase game 3 24/10/2013 Shakhter Karagandy AZ Alkmaar
Group phase game 3 24/10/2013 Anzhi Tromsø
Group phase game 3 24/10/2013 PAOK Maccabi Haifa
Group phase game 3 24/10/2013 Swansea Kuban
Group phase game 3 24/10/2013 Valencia St Gallen
Group phase game 3 24/10/2013 Genk Rapid Wien
Group phase game 3 24/10/2013 Elfsborg Esbjerg
Group phase game 3 24/10/2013 Red Bull Salzburg Standard Liège
Group phase game 3 24/10/2013 Wigan Rubin Kazan
Group phase game 3 24/10/2013 Zulte Waregem Maribor
Group phase game 3 24/10/2013 Paços de Ferreira Dnipro
Group phase game 3 24/10/2013 Fiorentina Pandurii
Group phase game 3 24/10/2013 Girondins de Bordeaux APOEL
Group phase game 3 24/10/2013 Eintracht Frankfurt Maccabi Tel Aviv
Group phase game 3 24/10/2013 Sheriff Tiraspol Tottenham
Group phase game 4 07/11/2013 Dnipro Paços de Ferreira
Group phase game 4 07/11/2013 Maribor Zulte Waregem
Group phase game 4 07/11/2013 Rubin Kazan Wigan
Group phase game 4 07/11/2013 Legia Warszawa Trabzonspor
Group phase game 4 07/11/2013 Maccabi Haifa PAOK
Group phase game 4 07/11/2013 Thun Dynamo Kyiv
Group phase game 4 07/11/2013 Rapid Wien Genk
Group phase game 4 07/11/2013 Standard Liège Red Bull Salzburg
Group phase game 4 07/11/2013 Esbjerg Elfsborg
Group phase game 4 07/11/2013 Pandurii Fiorentina
Group phase game 4 07/11/2013 Lazio Apollon Limassol
Group phase game 4 07/11/2013 AZ Alkmaar Shakhter Karagandy
Group phase game 4 07/11/2013 Sevilla Slovan Liberec
Group phase game 4 07/11/2013 Tottenham Sheriff Tiraspol
Group phase game 4 07/11/2013 Tromsø Anzhi
Group phase game 4 07/11/2013 Estoril Freiburg
Group phase game 4 07/11/2013 Rijeka Olympique Lyonnais
Group phase game 4 07/11/2013 Vitória de Guimarães Betis
Group phase game 4 07/11/2013 Ludogorets Chernomorets Odessa
Group phase game 4 07/11/2013 PSV Dinamo Zagreb
Group phase game 4 07/11/2013 Maccabi Tel Aviv Eintracht Frankfurt
Group phase game 4 07/11/2013 Kuban Swansea
Group phase game 4 07/11/2013 APOEL Girondins de Bordeaux
Group phase game 4 07/11/2013 St Gallen Valencia
Group phase game 5 28/11/2013 Slovan Liberec Freiburg
Group phase game 5 28/11/2013 Rapid Wien Thun
Group phase game 5 28/11/2013 Kuban St Gallen
Group phase game 5 28/11/2013 Genk Dynamo Kyiv
Group phase game 5 28/11/2013 Sevilla Estoril
Group phase game 5 28/11/2013 Olympique Lyonnais Betis
Group phase game 5 28/11/2013 Rijeka Vitória de Guimarães
Group phase game 5 28/11/2013 Trabzonspor Apollon Limassol
Group phase game 5 28/11/2013 Legia Warszawa Lazio
Group phase game 5 28/11/2013 Anzhi Sheriff Tiraspol
Group phase game 5 28/11/2013 Swansea Valencia
Group phase game 5 28/11/2013 Shakhter Karagandy PAOK
Group phase game 5 28/11/2013 AZ Alkmaar Maccabi Haifa
Group phase game 5 28/11/2013 Tromsø Tottenham
Group phase game 5 28/11/2013 APOEL Maccabi Tel Aviv
Group phase game 5 28/11/2013 Girondins de Bordeaux Eintracht Frankfurt
Group phase game 5 28/11/2013 Paços de Ferreira Fiorentina
Group phase game 5 28/11/2013 Dnipro Pandurii
Group phase game 5 28/11/2013 Wigan Zulte Waregem
Group phase game 5 28/11/2013 Rubin Kazan Maribor
Group phase game 5 28/11/2013 Esbjerg Standard Liège
Group phase game 5 28/11/2013 Elfsborg Red Bull Salzburg
Group phase game 5 28/11/2013 Ludogorets PSV
Group phase game 5 28/11/2013 Chernomorets Odessa Dinamo Zagreb
Group phase game 6 12/12/2013 Maccabi Tel Aviv Girondins de Bordeaux
Group phase game 6 12/12/2013 St Gallen Swansea
Group phase game 6 12/12/2013 Betis Rijeka
Group phase game 6 12/12/2013 Vitória de Guimarães Olympique Lyonnais
Group phase game 6 12/12/2013 Apollon Limassol Legia Warszawa
Group phase game 6 12/12/2013 Lazio Trabzonspor
Group phase game 6 12/12/2013 Dynamo Kyiv Rapid Wien
Group phase game 6 12/12/2013 Valencia Kuban
Group phase game 6 12/12/2013 Maccabi Haifa Shakhter Karagandy
Group phase game 6 12/12/2013 PAOK AZ Alkmaar
Group phase game 6 12/12/2013 Estoril Slovan Liberec
Group phase game 6 12/12/2013 Sheriff Tiraspol Tromsø
Group phase game 6 12/12/2013 Maribor Wigan
Group phase game 6 12/12/2013 Freiburg Sevilla
Group phase game 6 12/12/2013 Eintracht Frankfurt APOEL
Group phase game 6 12/12/2013 Pandurii Paços de Ferreira
Group phase game 6 12/12/2013 Fiorentina Dnipro
Group phase game 6 12/12/2013 Zulte Waregem Rubin Kazan
Group phase game 6 12/12/2013 Standard Liège Elfsborg
Group phase game 6 12/12/2013 Red Bull Salzburg Esbjerg
Group phase game 6 12/12/2013 PSV Chernomorets Odessa
Group phase game 6 12/12/2013 Dinamo Zagreb Ludogorets
Group phase game 6 12/12/2013 Tottenham Anzhi
Group phase game 6 12/12/2013 Thun Genk
Round of 32 (first leg) 20/02/2014 Swansea Napoli
Round of 32 (first leg) 20/02/2014 Lazio Ludogorets
Round of 32 (first leg) 20/02/2014 Viktoria Plzeň Shakhtar
Round of 32 (first leg) 20/02/2014 Maribor Sevilla
Round of 32 (first leg) 20/02/2014 Porto Eintracht Frankfurt
Round of 32 (first leg) 20/02/2014 Maccabi Tel Aviv Basel
Round of 32 (first leg) 20/02/2014 Ajax Red Bull Salzburg
Round of 32 (first leg) 20/02/2014 Esbjerg Fiorentina
Round of 32 (first leg) 20/02/2014 Juventus Trabzonspor
Round of 32 (first leg) 20/02/2014 Dnipro Tottenham
Round of 32 (first leg) 20/02/2014 Chernomorets Odessa Olympique Lyonnais
Round of 32 (first leg) 20/02/2014 Slovan Liberec AZ Alkmaar
Round of 32 (first leg) 20/02/2014 PAOK Benfica
Round of 32 (first leg) 20/02/2014 Dynamo Kyiv Valencia
Round of 32 (first leg) 20/02/2014 Anzhi Genk
Round of 32 (first leg) 20/02/2014 Betis Rubin Kazan
Round of 32 (second leg) 27/02/2014 Ludogorets Lazio
Round of 32 (second leg) 27/02/2014 Rubin Kazan Betis
Round of 32 (second leg) 27/02/2014 Napoli Swansea
Round of 32 (second leg) 27/02/2014 Trabzonspor Juventus
Round of 32 (second leg) 27/02/2014 Olympique Lyonnais Chernomorets Odessa
Round of 32 (second leg) 27/02/2014 AZ Alkmaar Slovan Liberec
Round of 32 (second leg) 27/02/2014 Benfica PAOK
Round of 32 (second leg) 27/02/2014 Valencia Dynamo Kyiv
Round of 32 (second leg) 27/02/2014 Genk Anzhi
Round of 32 (second leg) 27/02/2014 Tottenham Dnipro
Round of 32 (second leg) 27/02/2014 Fiorentina Esbjerg
Round of 32 (second leg) 27/02/2014 Eintracht Frankfurt Porto
Round of 32 (second leg) 27/02/2014 Basel Maccabi Tel Aviv
Round of 32 (second leg) 27/02/2014 Red Bull Salzburg Ajax
Round of 32 (second leg) 27/02/2014 Shakhtar Viktoria Plzeň
Round of 32 (second leg) 27/02/2014 Sevilla Maribor
Round of 16 (first leg) 13/03/2014 Tottenham Benfica
Round of 16 (first leg) 13/03/2014 Ludogorets Valencia
Round of 16 (first leg) 13/03/2014 Porto Napoli
Round of 16 (first leg) 13/03/2014 Basel Red Bull Salzburg
Round of 16 (first leg) 13/03/2014 AZ Alkmaar Anzhi
Round of 16 (first leg) 13/03/2014 Olympique Lyonnais Viktoria Plzeň
Round of 16 (first leg) 13/03/2014 Sevilla Betis
Round of 16 (first leg) 13/03/2014 Juventus Fiorentina
Round of 16 (second leg) 20/03/2014 Benfica Tottenham
Round of 16 (second leg) 20/03/2014 Anzhi AZ Alkmaar
Round of 16 (second leg) 20/03/2014 Fiorentina Juventus
Round of 16 (second leg) 20/03/2014 Red Bull Salzburg Basel
Round of 16 (second leg) 20/03/2014 Betis Sevilla
Round of 16 (second leg) 20/03/2014 Napoli Porto
Round of 16 (second leg) 20/03/2014 Viktoria Plzeň Olympique Lyonnais
Round of 16 (second leg) 20/03/2014 Valencia Ludogorets
Round of 8 (first leg) 03/04/2014 Porto Sevilla
Round of 8 (first leg) 03/04/2014 Basel Valencia
Round of 8 (first leg) 03/04/2014 Olympique Lyonnais Juventus
Round of 8 (first leg) 03/04/2014 AZ Alkmaar Benfica
Round of 8 (second leg) 10/04/2014 Sevilla Porto
Round of 8 (second leg) 10/04/2014 Valencia Basel
Round of 8 (second leg) 10/04/2014 Juventus Olympique Lyonnais
Round of 8 (second leg) 10/04/2014 Benfica AZ Alkmaar
Semifinal (first leg) 24/04/2014 Sevilla Valencia
Semifinal (first leg) 24/04/2014 Benfica Juventus
Semifinal (second leg) 01/05/2014 Juventus Benfica
Semifinal (second leg) 01/05/2014 Valencia Sevilla
Final 14/05/2014 Sevilla Benfica

Top 10

    Name Club Pos Goals GoalsPM
Jonathan Soriano Red Bull SalzburgRed Bull Salzburg
111.22
Paulo Henrique TrabzonsporTrabzonspor
80.62
Defoe TottenhamTottenham
71.40
Alcácer ValenciaValencia
70.64
Bacca SevillaSevilla
70.44
Meier Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
71.17
Roman Bezjak LudogoretsLudogorets
60.67
José Rondón Rubin KazanRubin Kazan
60.75
Omar Er Rafik DifferdangeDifferdange
61.00
Gameiro SevillaSevilla
60.46
    Name Club Pos Minutes
Rakitić SevillaSevilla
1462
Pablo Fontanello Chernomorets OdessaChernomorets Odessa
1290
David Pavelka Slovan LiberecSlovan Liberec
1260
Radoslav Kováč Slovan LiberecSlovan Liberec
1260
Olcan Adın TrabzonsporTrabzonspor
1260
Gudelj AZ AlkmaarAZ Alkmaar
1250
Onur Kıvrak TrabzonsporTrabzonspor
1224
Olexiy Antonov Chernomorets OdessaChernomorets Odessa
1213
Markus Berger Chernomorets OdessaChernomorets Odessa
1200
Kyrylo Kovalchuk Chernomorets OdessaChernomorets Odessa
1196
    Name Club Pos Yellows
Ondřej Kušnír Slovan LiberecSlovan Liberec
6
Isaac Sackey Slovan LiberecSlovan Liberec
5
Aleksei Kozlov KubanKuban
5
Coke SevillaSevilla
5
Jarosław Fojut TromsøTromsø
5
Svetoslav Dyakov LudogoretsLudogorets
5
Mustafa Yumlu TrabzonsporTrabzonspor
5
Gonçalo Santos EstorilEstoril
4
Serhiy Rybalka Slovan LiberecSlovan Liberec
4
Dmitri Torbinski Rubin KazanRubin Kazan
4
    Name Club Pos Reds
Guédé FreiburgFreiburg
2
Elnur Allahverdiyev Khazar LankaranKhazar Lankaran
1
Höfler FreiburgFreiburg
1
Dieumerci Mbokani Dynamo KyivDynamo Kyiv
1
N'Guemo Girondins de BordeauxGirondins de Bordeaux
1
Mario Budimir APOELAPOEL
1
Philippe Montandon St GallenSt Gallen
1
Xandão KubanKuban
1
Přemysl Kovář Slovan LiberecSlovan Liberec
1
Tal Ben Chaim Maccabi Tel AvivMaccabi Tel Aviv
1
Goals:
1195
Goals Per Match:
2.49
Yellow Cards:
2026
Bookings Per Match:
4.23
Red Cards:
119
Sent Offs Per Match:
0.25
Home wins:
199
Away wins:
157
Draws:
123
Longest winning run:
Salzburg: 10 Matches
Longest losing run:
Thun: 5 Matches
Longest no losing run:
Rubin Kazan: 13 Matches
Longest no winning run:
Tromso: 7 Matches

Clubs

Club M W D L % F A YC RD
Sevilla 19 11 5 3
57%
26%
17%
40 16 40 1
AZ Alkmaar 14 6 5 3
42%
35%
23%
14 11 22 1
Rubin Kazan 14 10 3 1
71%
21%
8%
28 10 32 1
Chernomorets Odessa 14 6 3 5
42%
21%
37%
13 11 19 2
Valencia 14 9 2 3
64%
14%
22%
26 13 34 3
Slovan Liberec 14 6 5 3
42%
35%
23%
20 16 37 3
Tromsø 14 4 1 9
28%
7%
65%
9 17 24 2
Trabzonspor 14 9 3 2
64%
21%
15%
26 13 29 1
Red Bull Salzburg 12 10 1 1
83%
8%
9%
29 6 24 2
Betis 12 6 4 2
50%
33%
17%
16 6 27 0
Tottenham 12 9 1 2
75%
8%
17%
29 9 18 0
Pandurii 12 3 4 5
25%
33%
42%
12 14 30 0
Rijeka 12 4 6 2
33%
50%
17%
17 12 26 1
Standard Liège 12 6 1 5
50%
8%
42%
21 18 19 2
Maccabi Haifa 12 5 4 3
41%
33%
26%
22 10 21 0
Thun 12 6 0 6
50%
50%
14 13 21 0
Swansea 12 4 4 4
33%
33%
34%
17 10 22 1
Fiorentina 12 7 3 2
58%
25%
17%
19 9 29 2
Olympique Lyonnais 12 5 4 3
41%
33%
26%
13 9 18 0
Anzhi 10 3 4 3
30%
40%
30%
6 8 24 3
Dnipro 10 7 0 3
70%
30%
18 9 13 1
Genk 10 6 3 1
60%
30%
10%
17 9 21 0
Esbjerg 10 6 1 3
60%
10%
30%
15 15 16 0
Rapid Wien 10 4 4 2
40%
40%
20%
16 12 24 0
Estoril 10 3 4 3
30%
40%
30%
10 9 18 1
Ludogorets 10 6 2 2
60%
20%
20%
15 9 24 2
Kuban 10 5 3 2
50%
30%
20%
13 8 20 2
Eintracht Frankfurt 10 7 2 1
70%
20%
10%
22 10 21 0
Dynamo Kyiv 10 5 2 3
50%
20%
30%
19 12 25 1
Benfica 9 6 3 0
66%
33%
1%
14 4 21 2
APOEL 8 1 3 4
12%
37%
51%
5 11 17 1
Astra 8 4 3 1
50%
37%
13%
12 8 17 1
St Gallen 8 3 1 4
37%
12%
51%
11 16 11 1
Elfsborg 8 2 2 4
25%
25%
50%
7 11 22 0
Aktobe 8 4 0 4
50%
50%
10 12 16 0
Kukësi 8 2 3 3
25%
37%
38%
7 9 16 2
Maccabi Tel Aviv 8 3 3 2
37%
37%
26%
7 8 14 1
Juventus 8 5 2 1
62%
25%
13%
10 4 8 1
Lazio 8 3 4 1
37%
50%
13%
11 8 15 1
Zulte Waregem 8 3 2 3
37%
25%
38%
7 12 17 0
Maribor 8 2 2 4
25%
25%
50%
12 16 19 2
Žalgiris 8 3 2 3
37%
25%
38%
9 13 14 1
Qarabağ 8 5 1 2
62%
12%
26%
10 7 12 0
Sheriff Tiraspol 8 2 4 2
25%
50%
25%
8 8 18 3
Vojvodina 8 5 2 1
62%
25%
13%
19 9 12 2
PAOK 8 3 3 2
37%
37%
26%
10 10 11 1
Apollon Limassol 8 2 1 5
25%
12%
63%
7 11 22 1
Malmö 6 3 2 1
50%
33%
17%
11 4 13 0
Porto 6 2 3 1
33%
50%
17%
10 11 12 1
Dila 6 3 1 2
50%
16%
34%
5 4 19 1
Petrolul 6 4 1 1
66%
16%
18%
13 8 12 1
Gefle 6 3 0 3
50%
50%
12 7 6 0
Śląsk Wrocław 6 2 2 2
33%
33%
34%
11 14 15 1
Differdange 6 4 1 1
66%
16%
18%
9 6 21 0
Vitória de Guimarães 6 1 2 3
16%
33%
51%
6 5 16 2
Žilina 6 2 2 2
33%
33%
34%
11 9 13 1
Wigan 6 1 2 3
16%
33%
51%
6 7 13 1
Breiðablik 6 3 2 1
50%
33%
17%
6 1 7 1
Basel 6 3 2 1
50%
33%
17%
8 6 18 3
Minsk 6 2 1 3
33%
16%
51%
5 7 19 2
Girondins de Bordeaux 6 1 0 5
16%
84%
4 10 12 3
Dinamo Zagreb 6 0 1 5
16%
84%
3 11 10 0
Paços de Ferreira 6 0 3 3
50%
50%
1 8 14 1
Ventspils 6 2 3 1
33%
50%
17%
6 5 11 0
Milsami Orhei 6 1 3 2
16%
50%
34%
3 8 14 2
Mladost Podgorica 6 2 1 3
33%
16%
51%
6 13 14 1
Freiburg 6 1 3 2
16%
50%
34%
5 8 12 4
Shakhter Karagandy 6 0 2 4
33%
67%
5 10 10 1
Dinamo Minsk 6 3 1 2
50%
16%
34%
12 5 11 2
PSV 6 2 1 3
33%
16%
51%
4 5 10 1
Botev Plovdiv 6 3 3 0
50%
50%
10 2 11 1
Legia Warszawa 6 1 0 5
16%
84%
2 8 9 1
Zrinjski 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 4 8 1
Rudar Pljevlja 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 7 5 0
Lech Poznań 4 3 0 1
75%
25%
7 4 7 1
Prestatyn Town 4 1 0 3
25%
75%
3 11 14 0
Linfield 4 3 0 1
75%
25%
7 2 11 0
Hapoel Tel Aviv 4 1 2 1
25%
50%
25%
8 6 9 0
St. Johnstone 4 2 1 1
50%
25%
25%
3 2 9 0
Široki Brijeg 4 1 0 3
25%
75%
5 10 12 0
Inter Baku 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 10 0
Levadia Tallinn 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 6 5 0
Trenčín 4 1 2 1
25%
50%
25%
5 6 9 2
Jeunesse d'Esch 4 1 0 3
25%
75%
4 7 11 1
Jablonec 4 2 0 2
50%
50%
6 10 9 0
Khazar Lankaran 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 11 10 2
Stuttgart 4 0 3 1
75%
25%
4 5 8 0
Turnovo 4 0 3 1
75%
25%
6 7 15 0
Saint-Étienne 4 2 0 2
50%
50%
9 5 4 0
Strømsgodset 4 1 1 2
25%
25%
50%
7 7 7 1
Pyunik 4 1 2 1
25%
50%
25%
3 4 10 0
Udinese 4 2 1 1
50%
25%
25%
9 5 5 1
Hajduk Split 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 13 1
KR 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 6 5 0
Skonto 4 2 0 2
50%
50%
3 3 8 0
Budapest Honvéd 4 2 0 2
50%
50%
14 6 6 0
ÍBV 4 1 2 1
25%
50%
25%
2 3 6 0
Irtysh 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 4 15 0
Rosenborg 4 2 1 1
50%
25%
25%
10 5 4 0
Valletta 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 3 13 0
Chikhura Sachkhere 4 0 2 2
50%
50%
2 6 14 0
Sarajevo 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 4 5 0
Víkingur Gøta 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 8 7 1
Crvena Zvezda 4 1 2 1
25%
50%
25%
3 3 10 1
Napoli 4 1 2 1
25%
50%
25%
5 4 8 0
Xanthi 4 1 0 3
25%
75%
4 6 12 2
Viktoria Plzeň 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 7 10 0
Häcken 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 5 11 0
Dacia Chișinău 4 2 0 2
50%
50%
5 6 10 0
Motherwell 2 0 0 2
100%
0 3 4 0
Dinamo Tbilisi 2 0 0 2
100%
0 8 3 0
Ajax 2 0 0 2
100%
1 6 5 0
Spartak Moskva 2 0 1 1
50%
50%
3 5 5 0
Club Brugge 2 0 1 1
50%
50%
3 4 5 0
Hapoel Ramat Gan 2 0 1 1
50%
50%
0 1 7 1
Grasshopper 2 1 0 1
50%
50%
2 2 5 0
Braga 2 1 0 1
50%
50%
1 2 4 0
Skënderbeu 2 1 0 1
50%
50%
1 1 4 0
Beşiktaş 2 1 0 1
50%
50%
3 2 5 0
Pasching 2 0 0 2
100%
1 4 8 0
Feyenoord 2 0 0 2
100%
1 3 2 0
Nice 2 1 0 1
50%
50%
1 2 8 0
Shakhtar 2 0 1 1
50%
50%
2 3 6 0
Partizan 2 1 0 1
50%
50%
1 3 5 1
Hafnarfjarðar 2 0 0 2
100%
2 7 3 0
Nõmme Kalju 2 0 0 2
100%
1 5 4 0
Nordsjælland 2 0 1 1
50%
50%
1 2 7 0
Molde 2 0 0 2
100%
0 5 4 0
Atromitos 2 1 0 1
50%
50%
3 3 4 0
Honka 2 0 0 2
100%
2 5 3 0
Asteras 2 0 1 1
50%
50%
2 4 5 0
Vaduz 2 0 2 0
100%
1 1 2 0
Astana 2 0 0 2
100%
0 6 3 1
Dudelange 2 0 1 1
50%
50%
0 1 5 0
Gandzasar 2 0 0 2
100%
2 4 2 0
Čelik Nikšić 2 0 0 2
100%
1 13 4 0
UE Santa Coloma 2 0 0 2
100%
1 4 6 0
Teteks 2 0 1 1
50%
50%
1 2 7 0
Videoton 2 1 0 1
50%
50%
2 2 4 0
Mariehamn 2 0 1 1
50%
50%
1 3 2 0
TPS 2 1 0 1
50%
50%
2 3 2 0
Kruoja 2 0 0 2
100%
0 8 4 0
Hibernians 2 0 0 2
100%
3 7 5 1
Sūduva 2 0 2 0
100%
4 4 7 1
St Patrick's 2 0 1 1
50%
50%
3 4 5 0
Flora 2 0 2 0
100%
1 1 2 0
Teuta 2 1 0 1
50%
50%
3 3 2 0
Levski Sofia 2 0 1 1
50%
50%
0 2 4 1
Inter Turku 2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Tiraspol 2 1 0 1
50%
50%
1 1 5 0
Celje 2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 0
Torpedo Kutaisi 2 0 1 1
50%
50%
3 6 8 0
Laçi 2 0 0 2
100%
1 3 7 3
Liepājas Metalurgs 2 1 0 1
50%
50%
3 3 10 2
ÍF 2 0 0 2
100%
0 5 6 0
Bala Town 2 1 0 1
50%
50%
2 3 3 0
Trans 2 0 0 2
100%
1 8 2 1
Sliema Wanderers 2 0 1 1
50%
50%
1 2 7 1
Libertas 2 0 0 2
100%
1 3 6 0
Broughton 2 0 2 0
100%
1 1 4 0
Mika 2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Drogheda 2 0 1 1
50%
50%
0 2 2 1
Zürich 2 0 0 2
100%
2 4 4 1
Bursaspor 2 0 1 1
50%
50%
2 5 4 0
Randers 2 0 0 2
100%
1 4 7 0
Metalurh Donetsk 2 1 0 1
50%
50%
1 2 6 1
Piast 2 0 1 1
50%
50%
3 4 3 0
Jagodina 2 0 0 2
100%
2 4 7 1
Utrecht 2 0 1 1
50%
50%
4 5 4 0
Göteborg 2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Anorthosis 2 1 0 1
50%
50%
3 4 4 0
Hødd 2 1 0 1
50%
50%
1 2 2 0
Hibernian 2 0 0 2
100%
0 9 6 0
Debrecen 2 0 1 1
50%
50%
2 5 5 1
Beroe 2 0 1 1
50%
50%
3 6 4 0
Vitesse 2 0 1 1
50%
50%
2 3 6 0
Lokomotiva Zagreb 2 1 0 1
50%
50%
4 4 10 0
Senica 2 0 1 1
50%
50%
2 3 6 0
Aalborg 2 0 1 1
50%
50%
0 3 2 0
Sparta Praha 2 0 1 1
50%
50%
2 3 3 0
Omonia 2 0 1 1
50%
50%
2 3 6 0
Derry City 2 0 0 2
100%
2 7 3 0
Olimpija 2 1 0 1
50%
50%
3 3 4 1
Sturm Graz 2 0 1 1
50%
50%
0 1 5 0
HB 2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Glentoran 2 0 1 1
50%
50%
0 3 11 0
Santa Coloma 2 0 1 1
50%
50%
0 4 8 1
La Fiorita 2 0 0 2
100%
0 4 6 0
Crusaders 2 0 0 2
100%
3 9 0 0
Domžale 2 0 0 2
100%
0 3 3 1
Shakhtyor Soligorsk 2 0 2 0
100%
2 2 5 1
Metalurg Skopje 2 0 0 2
100%
0 2 4 0
Notify error