2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 NorthSouth1949-50 NorthSouth1939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 NorthSouth1948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 NorthSouth1957-58 NorthSouth1947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 NorthSouth1956-57 NorthSouth1946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 NorthSouth1955-56 NorthSouth1945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 NorthSouth1954-55 NorthSouth1944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 NorthSouth1953-54 NorthSouth1943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 NorthSouth1952-53 NorthSouth1942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 NorthSouth1951-52 NorthSouth1941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 NorthSouth1950-51 NorthSouth1940-41 NorthSouth

prev UEFA Cup1998-99 next

Matches

Type Date Home Result Visitor
Qualifying Fase 1 (first leg) 21/07/1998 Germinal Ekeren Sarajevo
Qualifying Fase 1 (first leg) 22/07/1998 Shakhtar Birkirkara
Qualifying Fase 1 (first leg) 22/07/1998 HB VPS
Qualifying Fase 1 (first leg) 22/07/1998 Union Luxembourg Göteborg
Qualifying Fase 1 (first leg) 22/07/1998 Inter Bratislava Tirana
Qualifying Fase 1 (first leg) 22/07/1998 Ferencváros Principat
Qualifying Fase 1 (first leg) 22/07/1998 Omonia Linfield
Qualifying Fase 1 (first leg) 22/07/1998 Belshina CSKA Sofia
Qualifying Fase 1 (first leg) 22/07/1998 Mura FKP/Daugava
Qualifying Fase 1 (first leg) 22/07/1998 Sadam Tallinn Polonia Warszawa
Qualifying Fase 1 (first leg) 22/07/1998 Željezničar Kilmarnock
Qualifying Fase 1 (first leg) 22/07/1998 Argeș Pitești Bakı
Qualifying Fase 1 (first leg) 22/07/1998 Shirak Malmö
Qualifying Fase 1 (first leg) 22/07/1998 Tiligul Anderlecht
Qualifying Fase 1 (first leg) 22/07/1998 Oțelul Galați Sloga Jugomagnat
Qualifying Fase 1 (first leg) 22/07/1998 Hapoel Tel Aviv FinnPa
Qualifying Fase 1 (first leg) 22/07/1998 Newtown Wisła Kraków
Qualifying Fase 1 (first leg) 22/07/1998 Shelbourne Rangers
Qualifying Fase 1 (first leg) 22/07/1998 Akraness Žalgiris
Qualifying Fase 1 (first leg) 22/07/1998 Kolkheti Crvena Zvezda
Qualifying Fase 1 (second leg) 28/07/1998 Göteborg Union Luxembourg
Qualifying Fase 1 (second leg) 28/07/1998 Sarajevo Germinal Ekeren
Qualifying Fase 1 (second leg) 29/07/1998 FinnPa Hapoel Tel Aviv
Qualifying Fase 1 (second leg) 29/07/1998 CSKA Sofia Belshina
Qualifying Fase 1 (second leg) 29/07/1998 Anderlecht Tiligul
Qualifying Fase 1 (second leg) 29/07/1998 Sloga Jugomagnat Oțelul Galați
Qualifying Fase 1 (second leg) 29/07/1998 Malmö Shirak
Qualifying Fase 1 (second leg) 29/07/1998 VPS HB
Qualifying Fase 1 (second leg) 29/07/1998 Birkirkara Shakhtar
Qualifying Fase 1 (second leg) 29/07/1998 FKP/Daugava Mura
Qualifying Fase 1 (second leg) 29/07/1998 Linfield Omonia
Qualifying Fase 1 (second leg) 29/07/1998 Tirana Inter Bratislava
Qualifying Fase 1 (second leg) 29/07/1998 Polonia Warszawa Sadam Tallinn
Qualifying Fase 1 (second leg) 29/07/1998 Žalgiris Akraness
Qualifying Fase 1 (second leg) 29/07/1998 Wisła Kraków Newtown
Qualifying Fase 1 (second leg) 29/07/1998 Crvena Zvezda Kolkheti
Qualifying Fase 1 (second leg) 29/07/1998 Rangers Shelbourne
Qualifying Fase 1 (second leg) 29/07/1998 Bakı Argeș Pitești
Qualifying Fase 1 (second leg) 29/07/1998 Kilmarnock Željezničar
Qualifying Fase 1 (second leg) 29/07/1998 Principat Ferencváros
1/48 Final (first leg) 11/08/1998 Hajduk Split Malmö
1/48 Final (first leg) 11/08/1998 Rangers PAOK
1/48 Final (first leg) 11/08/1998 Ferencváros AEK
1/48 Final (first leg) 11/08/1998 VB Oțelul Galați
1/48 Final (first leg) 11/08/1998 Göteborg Fenerbahçe
1/48 Final (first leg) 11/08/1998 Molde CSKA Sofia
1/48 Final (first leg) 11/08/1998 Slavia Praha Inter Bratislava
1/48 Final (first leg) 11/08/1998 Brann Žalgiris
1/48 Final (first leg) 11/08/1998 VPS Grazer AK
1/48 Final (first leg) 11/08/1998 Mura Silkeborg
1/48 Final (first leg) 11/08/1998 Wisła Kraków Trabzonspor
1/48 Final (first leg) 11/08/1998 Hapoel Tel Aviv Strømsgodset
1/48 Final (first leg) 11/08/1998 Polonia Warszawa Dynamo Moskva
1/48 Final (first leg) 11/08/1998 Sigma Olomouc Kilmarnock
1/48 Final (first leg) 11/08/1998 Crvena Zvezda Rotor
1/48 Final (first leg) 11/08/1998 Germinal Ekeren Servette
1/48 Final (first leg) 11/08/1998 Omonia Rapid Wien
1/48 Final (first leg) 11/08/1998 Osijek Anderlecht
1/48 Final (first leg) 11/08/1998 Argeș Pitești Istanbulspor
1/48 Final (first leg) 13/08/1998 Zurich Shakhtar
1/48 Final (second leg) 25/08/1998 Kilmarnock Sigma Olomouc
1/48 Final (second leg) 25/08/1998 Grazer AK VPS
1/48 Final (second leg) 25/08/1998 PAOK Rangers
1/48 Final (second leg) 25/08/1998 AEK Ferencváros
1/48 Final (second leg) 25/08/1998 Servette Germinal Ekeren
1/48 Final (second leg) 25/08/1998 Oțelul Galați VB
1/48 Final (second leg) 25/08/1998 Trabzonspor Wisła Kraków
1/48 Final (second leg) 25/08/1998 Anderlecht Osijek
1/48 Final (second leg) 25/08/1998 Strømsgodset Hapoel Tel Aviv
1/48 Final (second leg) 25/08/1998 Rotor Crvena Zvezda
1/48 Final (second leg) 25/08/1998 Fenerbahçe Göteborg
1/48 Final (second leg) 25/08/1998 Silkeborg Mura
1/48 Final (second leg) 25/08/1998 Inter Bratislava Slavia Praha
1/48 Final (second leg) 25/08/1998 Malmö Hajduk Split
1/48 Final (second leg) 25/08/1998 Rapid Wien Omonia
1/48 Final (second leg) 25/08/1998 Shakhtar Zurich
1/48 Final (second leg) 25/08/1998 CSKA Sofia Molde
1/48 Final (second leg) 25/08/1998 Dynamo Moskva Polonia Warszawa
1/48 Final (second leg) 25/08/1998 Žalgiris Brann
1/48 Final (second leg) 27/08/1998 Istanbulspor Argeș Pitești
1/24 Final (first leg) 15/09/1998 Schalke 04 Slavia Praha
1/24 Final (first leg) 15/09/1998 Košice Liverpool
1/24 Final (first leg) 15/09/1998 Servette CSKA Sofia
1/24 Final (first leg) 15/09/1998 Zurich Anorthosis
1/24 Final (first leg) 15/09/1998 Újpest Club Brugge
1/24 Final (first leg) 15/09/1998 Vitesse AEK
1/24 Final (first leg) 15/09/1998 Fenerbahçe Parma
1/24 Final (first leg) 15/09/1998 Maribor Wisła Kraków
1/24 Final (first leg) 15/09/1998 Crvena Zvezda Metz
1/24 Final (first leg) 15/09/1998 Beitar Jerusalem Rangers
1/24 Final (first leg) 15/09/1998 Sigma Olomouc Olympique de Marseille
1/24 Final (first leg) 15/09/1998 Willem II Dinamo Tbilisi
1/24 Final (first leg) 15/09/1998 Litex Lovech Grazer AK
1/24 Final (first leg) 15/09/1998 Dynamo Moskva Skonto
1/24 Final (first leg) 15/09/1998 Brann Werder Bremen
1/24 Final (first leg) 15/09/1998 Argeș Pitești Celta de Vigo
1/24 Final (first leg) 15/09/1998 Silkeborg Roma
1/24 Final (first leg) 15/09/1998 ŁKS Monaco
1/24 Final (first leg) 15/09/1998 Fiorentina Hajduk Split
1/24 Final (first leg) 15/09/1998 Blackburn Rovers Olympique Lyonnais
1/24 Final (first leg) 15/09/1998 Sparta Praha Real Sociedad
1/24 Final (first leg) 15/09/1998 Steaua București Valencia
1/24 Final (first leg) 15/09/1998 VB Betis
1/24 Final (first leg) 15/09/1998 Udinese Bayer Leverkusen
1/24 Final (first leg) 15/09/1998 Leeds Marítimo
1/24 Final (first leg) 15/09/1998 Girondins de Bordeaux Rapid Wien
1/24 Final (first leg) 15/09/1998 Aston Villa Strømsgodset
1/24 Final (first leg) 15/09/1998 Stuttgart Feyenoord
1/24 Final (first leg) 15/09/1998 Atlético de Madrid Obilić
1/24 Final (first leg) 15/09/1998 Vitória de Guimarães Celtic
1/24 Final (first leg) 15/09/1998 Sporting de Portugal Bologna
1/24 Final (first leg) 16/09/1998 Anderlecht Grasshopper
1/24 Final (second leg) 29/09/1998 Parma Fenerbahçe
1/24 Final (second leg) 29/09/1998 Olympique de Marseille Sigma Olomouc
1/24 Final (second leg) 29/09/1998 Roma Silkeborg
1/24 Final (second leg) 29/09/1998 Rapid Wien Girondins de Bordeaux
1/24 Final (second leg) 29/09/1998 Obilić Atlético de Madrid
1/24 Final (second leg) 29/09/1998 Monaco ŁKS
1/24 Final (second leg) 29/09/1998 Grasshopper Anderlecht
1/24 Final (second leg) 29/09/1998 Club Brugge Újpest
1/24 Final (second leg) 29/09/1998 Real Sociedad Sparta Praha
1/24 Final (second leg) 29/09/1998 Feyenoord Stuttgart
1/24 Final (second leg) 29/09/1998 AEK Vitesse
1/24 Final (second leg) 29/09/1998 Anorthosis Zurich
1/24 Final (second leg) 29/09/1998 Strømsgodset Aston Villa
1/24 Final (second leg) 29/09/1998 Grazer AK Litex Lovech
1/24 Final (second leg) 29/09/1998 Metz Crvena Zvezda
1/24 Final (second leg) 29/09/1998 Werder Bremen Brann
1/24 Final (second leg) 29/09/1998 Hajduk Split Fiorentina
1/24 Final (second leg) 29/09/1998 Skonto Dynamo Moskva
1/24 Final (second leg) 29/09/1998 CSKA Sofia Servette
1/24 Final (second leg) 29/09/1998 Dinamo Tbilisi Willem II
1/24 Final (second leg) 29/09/1998 Bologna Sporting de Portugal
1/24 Final (second leg) 29/09/1998 Slavia Praha Schalke 04
1/24 Final (second leg) 29/09/1998 Wisła Kraków Maribor
1/24 Final (second leg) 29/09/1998 Liverpool Košice
1/24 Final (second leg) 29/09/1998 Bayer Leverkusen Udinese
1/24 Final (second leg) 29/09/1998 Celtic Vitória de Guimarães
1/24 Final (second leg) 29/09/1998 Olympique Lyonnais Blackburn Rovers
1/24 Final (second leg) 29/09/1998 Valencia Steaua București
1/24 Final (second leg) 29/09/1998 Betis VB
1/24 Final (second leg) 29/09/1998 Marítimo Leeds
1/24 Final (second leg) 29/09/1998 Celta de Vigo Argeș Pitești
1/24 Final (second leg) 01/10/1998 Rangers Beitar Jerusalem
Round of 32 (first leg) 20/10/1998 Grazer AK Monaco
Round of 32 (first leg) 20/10/1998 Willem II Betis
Round of 32 (first leg) 20/10/1998 Vitesse Girondins de Bordeaux
Round of 32 (first leg) 20/10/1998 CSKA Sofia Atlético de Madrid
Round of 32 (first leg) 20/10/1998 Stuttgart Club Brugge
Round of 32 (first leg) 20/10/1998 Grasshopper Fiorentina
Round of 32 (first leg) 20/10/1998 Roma Leeds
Round of 32 (first leg) 20/10/1998 Werder Bremen Olympique de Marseille
Round of 32 (first leg) 20/10/1998 Liverpool Valencia
Round of 32 (first leg) 20/10/1998 Celtic Zurich
Round of 32 (first leg) 20/10/1998 Celta de Vigo Aston Villa
Round of 32 (first leg) 20/10/1998 Wisła Kraków Parma
Round of 32 (first leg) 20/10/1998 Bologna Slavia Praha
Round of 32 (first leg) 20/10/1998 Crvena Zvezda Olympique Lyonnais
Round of 32 (first leg) 20/10/1998 Dynamo Moskva Real Sociedad
Round of 32 (first leg) 22/10/1998 Bayer Leverkusen Rangers
Round of 32 (second leg) 03/11/1998 Betis Willem II
Round of 32 (second leg) 03/11/1998 Real Sociedad Dynamo Moskva
Round of 32 (second leg) 03/11/1998 Valencia Liverpool
Round of 32 (second leg) 03/11/1998 Atlético de Madrid CSKA Sofia
Round of 32 (second leg) 03/11/1998 Leeds Roma
Round of 32 (second leg) 03/11/1998 Olympique de Marseille Werder Bremen
Round of 32 (second leg) 03/11/1998 Fiorentina Grasshopper
Round of 32 (second leg) 03/11/1998 Aston Villa Celta de Vigo
Round of 32 (second leg) 03/11/1998 Zurich Celtic
Round of 32 (second leg) 03/11/1998 Olympique Lyonnais Crvena Zvezda
Round of 32 (second leg) 03/11/1998 Monaco Grazer AK
Round of 32 (second leg) 03/11/1998 Parma Wisła Kraków
Round of 32 (second leg) 03/11/1998 Club Brugge Stuttgart
Round of 32 (second leg) 03/11/1998 Girondins de Bordeaux Vitesse
Round of 32 (second leg) 03/11/1998 Slavia Praha Bologna
Round of 32 (second leg) 05/11/1998 Rangers Bayer Leverkusen
Round of 16 (first leg) 24/11/1998 Grasshopper Girondins de Bordeaux
Round of 16 (first leg) 24/11/1998 Bologna Betis
Round of 16 (first leg) 24/11/1998 Rangers Parma
Round of 16 (first leg) 24/11/1998 Olympique Lyonnais Club Brugge
Round of 16 (first leg) 24/11/1998 Monaco Olympique de Marseille
Round of 16 (first leg) 24/11/1998 Celta de Vigo Liverpool
Round of 16 (first leg) 24/11/1998 Roma Zurich
Round of 16 (first leg) 24/11/1998 Real Sociedad Atlético de Madrid
Round of 16 (second leg) 08/12/1998 Zurich Roma
Round of 16 (second leg) 08/12/1998 Olympique de Marseille Monaco
Round of 16 (second leg) 08/12/1998 Club Brugge Olympique Lyonnais
Round of 16 (second leg) 08/12/1998 Betis Bologna
Round of 16 (second leg) 08/12/1998 Parma Rangers
Round of 16 (second leg) 08/12/1998 Girondins de Bordeaux Grasshopper
Round of 16 (second leg) 08/12/1998 Atlético de Madrid Real Sociedad
Round of 16 (second leg) 08/12/1998 Liverpool Celta de Vigo
Round of 8 (first leg) 02/03/1999 Atlético de Madrid Roma
Round of 8 (first leg) 02/03/1999 Olympique de Marseille Celta de Vigo
Round of 8 (first leg) 02/03/1999 Girondins de Bordeaux Parma
Round of 8 (first leg) 02/03/1999 Bologna Olympique Lyonnais
Round of 8 (second leg) 16/03/1999 Celta de Vigo Olympique de Marseille
Round of 8 (second leg) 16/03/1999 Roma Atlético de Madrid
Round of 8 (second leg) 16/03/1999 Olympique Lyonnais Bologna
Round of 8 (second leg) 16/03/1999 Parma Girondins de Bordeaux
Semifinal (first leg) 06/04/1999 Olympique de Marseille Bologna
Semifinal (first leg) 06/04/1999 Atlético de Madrid Parma
Semifinal (second leg) 20/04/1999 Bologna Olympique de Marseille
Semifinal (second leg) 20/04/1999 Parma Atlético de Madrid
Final 12/05/1999 Parma Olympique de Marseille

Top 10

  Name Club Pos Goals GoalsPM
Kovačević Real SociedadReal Sociedad
81.33
Shaun Bartlett ZurichZurich
81.00
Tomasz Kulawik Wisła KrakówWisła Kraków
81.14
Chiesa ParmaParma
81.00
Caveglia Olympique LyonnaisOlympique Lyonnais
70.88
Perica Ognjenovic Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
71.00
Demis Nikolaidis AEKAEK
61.50
Crespo ParmaParma
60.75
Signori BolognaBologna
50.50
Wiltord Girondins de BordeauxGirondins de Bordeaux
50.63
  Name Club Pos Minutes
Thuram ParmaParma
990
Buffon ParmaParma
990
Pirès Olympique de MarseilleOlympique de Marseille
978
Blanc Olympique de MarseilleOlympique de Marseille
900
Marocchi BolognaBologna
900
Sensini ParmaParma
900
Domoraud Olympique de MarseilleOlympique de Marseille
900
Antonioli BolognaBologna
900
Barry Ferguson RangersRangers
868
Ingesson BolognaBologna
856
  Name Club Pos Yellows
Santi Denia Atlético de MadridAtlético de Madrid
5
Jürgen Hartmann Grazer AKGrazer AK
4
Giorgio Del Signore ZurichZurich
4
Gallas Olympique de MarseilleOlympique de Marseille
4
Milan Lesnjak Club BruggeClub Brugge
4
Carteron Olympique LyonnaisOlympique Lyonnais
3
Krassimir Tchomakov CSKA SofiaCSKA Sofia
3
Giovanni van Bronckhorst RangersRangers
3
Francesco Di Jorio ZurichZurich
3
Konstantin Golovskoy Dynamo MoskvaDynamo Moskva
3
  Name Club Pos Reds
Womé RomaRoma
2
Rafael Amirbayov BakıBakı
1
Sander Westerveld VitesseVitesse
1
Molina Atlético de MadridAtlético de Madrid
1
Marek Špilár KošiceKošice
1
Wilcox Blackburn RoversBlackburn Rovers
1
Sergei Shtaniuk Dynamo MoskvaDynamo Moskva
1
Santi Denia Atlético de MadridAtlético de Madrid
1
Bruno Ribeiro LeedsLeeds
1
Tom Boyd CelticCeltic
1
Goals:
613
Goals Per Match:
2.99
Yellow Cards:
790
Bookings Per Match:
3.85
Red Cards:
64
Sent Offs Per Match:
0.31
Home wins:
110
Away wins:
54
Draws:
41
Widest home win:
Widest away win:
Longest winning run:
Estrella Roja: 5 Matches
Longest losing run:
Estrella Roja: 3 Matches
Longest no losing run:
Olympique de Marseille: 10 Matches
Longest no winning run:
Olympique de Marseille: 4 Matches

Clubs

Club M W D L % F A YC RD
Parma 11 7 2 2
63%
18%
19%
25 10 20 3
Olympique de Marseille 11 4 6 1
36%
54%
10%
16 12 25 1
Atlético de Madrid 10 7 0 3
70%
30%
19 12 26 4
Rangers 10 5 4 1
50%
40%
10%
19 12 13 1
Bologna 10 6 2 2
60%
20%
20%
16 7 18 1
Girondins de Bordeaux 8 4 3 1
50%
37%
13%
11 13 14 1
Celta de Vigo 8 5 1 2
62%
12%
26%
16 5 11 1
Wisła Kraków 8 5 2 1
62%
25%
13%
21 5 8 0
CSKA Sofia 8 3 2 3
37%
25%
38%
9 8 20 0
Crvena Zvezda 8 5 0 3
62%
38%
21 10 18 2
Olympique Lyonnais 8 6 1 1
75%
12%
13%
15 11 21 3
Zurich 8 4 2 2
50%
25%
25%
20 11 19 0
Roma 8 4 2 2
50%
25%
25%
9 6 20 3
Club Brugge 6 2 2 2
33%
33%
34%
14 10 14 1
Anderlecht 6 3 1 2
50%
16%
34%
9 5 6 0
Argeș Pitești 6 3 0 3
50%
50%
11 13 11 1
Grazer AK 6 2 3 1
33%
50%
17%
9 8 8 0
Slavia Praha 6 2 0 4
33%
67%
6 7 10 0
Liverpool 6 2 2 2
33%
33%
34%
11 6 11 2
Dynamo Moskva 6 3 1 2
50%
16%
34%
9 10 10 2
Grasshopper 6 2 3 1
33%
50%
17%
8 5 13 1
Betis 6 3 1 2
50%
16%
34%
11 6 7 0
Monaco 6 2 3 1
33%
50%
17%
12 7 9 2
Real Sociedad 6 5 0 1
83%
17%
14 9 17 0
Celtic 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 7 5 1
Fenerbahçe 4 2 0 2
50%
50%
4 5 4 1
Stuttgart 4 1 1 2
25%
25%
50%
7 7 11 2
Brann 4 2 1 1
50%
25%
25%
3 4 6 0
Aston Villa 4 3 0 1
75%
25%
8 5 10 0
Leeds 4 1 1 2
25%
25%
50%
1 2 6 1
Bayer Leverkusen 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 11 0
Silkeborg 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 3 6 0
Vitesse 4 1 1 2
25%
25%
50%
7 6 6 1
Valencia 4 2 2 0
50%
50%
9 5 5 2
Sigma Olomouc 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 6 8 0
Servette 4 2 0 2
50%
50%
7 5 8 1
Rapid Wien 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 6 10 1
Fiorentina 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 4 10 1
Werder Bremen 4 1 1 2
25%
25%
50%
7 6 12 1
Willem II 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 4 5 0
VB 4 3 0 1
75%
25%
7 5 9 0
AEK 4 1 1 2
25%
25%
50%
9 10 13 1
Strømsgodset 4 1 0 3
25%
75%
3 7 10 1
Hajduk Split 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 7 0
Shakhtar 4 3 0 1
75%
25%
9 7 6 2
VPS 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 5 6 0
Göteborg 4 3 0 1
75%
25%
9 2 4 0
Inter Bratislava 4 3 0 1
75%
25%
6 4 8 1
Ferencváros 4 3 0 1
75%
25%
18 7 8 0
Omonia 4 2 0 2
50%
50%
11 9 10 0
Mura 4 2 1 1
50%
25%
25%
8 4 8 0
Polonia Warszawa 4 2 0 2
50%
50%
5 3 8 0
Kilmarnock 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 5 5 1
Malmö 4 2 1 1
50%
25%
25%
9 3 7 0
Oțelul Galați 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 7 7 1
Germinal Ekeren 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 6 11 0
Žalgiris 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 11 0
Hapoel Tel Aviv 4 3 0 1
75%
25%
7 3 9 1
Tiligul 2 0 0 2
100%
0 6 3 0
Blackburn Rovers 2 0 1 1
50%
50%
2 3 8 1
Principat 2 0 0 2
100%
1 14 2 0
Sparta Praha 2 0 0 2
100%
2 5 1 1
Shelbourne 2 0 0 2
100%
3 7 1 0
Steaua București 2 0 0 2
100%
3 7 5 0
Tirana 2 0 0 2
100%
0 4 2 0
Akraness 2 1 0 1
50%
50%
3 3 3 0
Udinese 2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 1
Union Luxembourg 2 0 0 2
100%
0 7 3 0
Marítimo 2 1 0 1
50%
50%
1 1 4 0
Molde 2 0 1 1
50%
50%
0 2 5 1
HB 2 1 0 1
50%
50%
2 4 0 0
Birkirkara 2 0 0 2
100%
1 6 9 2
Feyenoord 2 1 0 1
50%
50%
3 4 5 0
Kolkheti 2 0 0 2
100%
0 11 3 0
Obilić 2 0 0 2
100%
0 3 5 0
Vitória de Guimarães 2 0 0 2
100%
2 4 3 0
Sarajevo 2 0 1 1
50%
50%
1 4 4 0
Sporting de Portugal 2 0 0 2
100%
1 4 2 2
Newtown 2 0 1 1
50%
50%
0 7 0 0
Linfield 2 1 0 1
50%
50%
6 8 4 0
ŁKS 2 0 1 1
50%
50%
1 3 1 0
Belshina 2 0 1 1
50%
50%
1 3 4 0
Osijek 2 1 0 1
50%
50%
3 3 5 0
Istanbulspor 2 1 0 1
50%
50%
4 4 3 0
Sloga Jugomagnat 2 0 1 1
50%
50%
1 4 4 0
Schalke 04 2 1 0 1
50%
50%
1 1 3 0
Košice 2 0 0 2
100%
0 8 2 1
Shirak 2 0 0 2
100%
0 7 3 0
Anorthosis 2 0 0 2
100%
2 7 6 2
Újpest 2 0 1 1
50%
50%
2 7 7 0
Bakı 2 0 0 2
100%
1 7 4 1
Rotor 2 0 0 2
100%
2 4 5 0
Željezničar 2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 0
Metz 2 1 0 1
50%
50%
3 3 4 1
Beitar Jerusalem 2 0 1 1
50%
50%
3 5 4 0
FinnPa 2 0 0 2
100%
2 6 4 0
Sadam Tallinn 2 0 0 2
100%
1 5 2 0
PAOK 2 0 1 1
50%
50%
0 2 4 0
Litex Lovech 2 0 1 1
50%
50%
1 3 5 0
Skonto 2 0 1 1
50%
50%
4 5 5 0
FKP/Daugava 2 0 0 2
100%
2 8 4 0
Trabzonspor 2 0 0 2
100%
2 7 0 1
Maribor 2 0 0 2
100%
0 5 4 0
Dinamo Tbilisi 2 0 0 2
100%
0 6 5 1
Notify error