2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31

prev Europa League2011-12 next

Matches

Type Date Home Result Visitor
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2011 Honka Nõmme Kalju
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2011 ÍBV St Patrick's
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2011 Ferencváros Ulisses
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2011 Varaždin Lusitans
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2011 Aalesund Neath
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2011 UE Santa Coloma Paks
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2011 Spartak Trnava Zeta
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2011 Elfsborg Fola
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2011 The New Saints Cliftonville
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2011 Daugava Daugavpils Tromsø
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2011 Banga Qarabağ
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2011 Trans Rabotnički
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2011 Rad Tre Penne
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2011 Olimpik-Şüvälan Minsk
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2011 Banants Metalurgi Rustavi
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2011 ÍF KR
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2011 Dinamo Tbilisi Milsami Orhei
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2011 Käerjéng Häcken
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2011 Birkirkara Vllaznia
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2011 Fulham NSÍ
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2011 Renova Glentoran
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2011 Široki Brijeg Olimpija
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2011 Koper Shakhter Karagandy
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2011 Budućnost Flamurtari
Qualifying Fase 1 (first leg) 30/06/2011 Jagiellonia Irtysh
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2011 NSÍ Fulham
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2011 Neath Aalesund
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2011 Rabotnički Trans
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2011 Glentoran Renova
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2011 Paks UE Santa Coloma
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2011 Olimpija Široki Brijeg
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2011 Tre Penne Rad
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2011 Lusitans Varaždin
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2011 Cliftonville The New Saints
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2011 St Patrick's ÍBV
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2011 Tromsø Daugava Daugavpils
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2011 Fola Elfsborg
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2011 Vllaznia Birkirkara
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2011 Häcken Käerjéng
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2011 Minsk Olimpik-Şüvälan
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2011 Nõmme Kalju Honka
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2011 Qarabağ Banga
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2011 Flamurtari Budućnost
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2011 Ulisses Ferencváros
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2011 Irtysh Jagiellonia
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2011 Metalurgi Rustavi Banants
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2011 Shakhter Karagandy Koper
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2011 Zeta Spartak Trnava
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2011 KR ÍF
Qualifying Fase 1 (second leg) 07/07/2011 Milsami Orhei Dinamo Tbilisi
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Željezničar Sheriff Tiraspol
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Glentoran Vorskla
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Juvenes-Dogana Rabotnički
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Crusaders Fulham
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Metalurg Skopje Lokomotiv Sofia
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Iskra-Stal Varaždin
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Domžale RNK Split
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Hafnarfjarðar Nacional
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 KR Žilina
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Tauras Den Haag
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Vllaznia Thun
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Liepājas Metalurgs Red Bull Salzburg
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Kecskemét Aktobe
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Häcken Honka
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 KuPS Gaz Metan
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Rad Olympiakos Volou
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Śląsk Wrocław Dundee United
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Metalurgi Rustavi Irtysh
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Shakhter Karagandy St Patrick's
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Rudar Pljevlja Austria Wien
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 TPS Westerlo
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Sant Julià Bnei Yehuda
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Minsk Gaziantepspor
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Shakhtyor Soligorsk Ventspils
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Örebro Sarajevo
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Anorthosis Gagra
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Paks Tromsø
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Ferencváros Aalesund
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Vålerenga Mika
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Maccabi Tel Aviv Khazar Lankaran
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Floriana AEK Larnaca
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Llanelli Town Dinamo Tbilisi
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Sūduva Elfsborg
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 EB/Streymur Qarabağ
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Vaduz Vojvodina
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Olimpija Bohemians
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Differdange Levadia Tallinn
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Tirana Spartak Trnava
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 Flamurtari Jablonec
Qualifying Fase 2 (first leg) 14/07/2011 The New Saints Midtjylland
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Ventspils Shakhtyor Soligorsk
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Gaz Metan KuPS
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Vojvodina Vaduz
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Mika Vålerenga
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Irtysh Metalurgi Rustavi
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Olympiakos Volou Rad
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Rabotnički Juvenes-Dogana
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Gaziantepspor Minsk
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Westerlo TPS
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 RNK Split Domžale
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Fulham Crusaders
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Bohemians Olimpija
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Nacional Hafnarfjarðar
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Dundee United Śląsk Wrocław
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 St Patrick's Shakhter Karagandy
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Austria Wien Rudar Pljevlja
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Khazar Lankaran Maccabi Tel Aviv
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Levadia Tallinn Differdange
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Aktobe Kecskemét
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Gagra Anorthosis
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Den Haag Tauras
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Lokomotiv Sofia Metalurg Skopje
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Žilina KR
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Thun Vllaznia
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Midtjylland The New Saints
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Tromsø Paks
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Aalesund Ferencváros
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Spartak Trnava Tirana
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Sarajevo Örebro
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Honka Häcken
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Vorskla Glentoran
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 AEK Larnaca Floriana
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Dinamo Tbilisi Llanelli Town
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Varaždin Iskra-Stal
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Jablonec Flamurtari
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Sheriff Tiraspol Željezničar
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Elfsborg Sūduva
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Qarabağ EB/Streymur
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Bnei Yehuda Sant Julià
Qualifying Fase 2 (second leg) 21/07/2011 Red Bull Salzburg Liepājas Metalurgs
Qualifying Fase 3 (first leg) 26/07/2011 Bnei Yehuda Helsingborg
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2011 Željezničar Maccabi Tel Aviv
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2011 Midtjylland Vitória de Guimarães
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2011 Mainz 05 Gaz Metan
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2011 Club Brugge Qarabağ
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2011 Palermo Thun
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2011 Stoke City Hajduk Split
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2011 Nacional Häcken
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2011 Alania Aktobe
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2011 Atlético de Madrid Strømsgodset
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2011 Ried Brøndby
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2011 KR Dinamo Tbilisi
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2011 Dinamo București Varaždin
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2011 Aalesund Elfsborg
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2011 Metalurgi Rustavi Rennes
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2011 Paks Heart of Midlothian
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2011 Bursaspor Gomel
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2011 Differdange Olympiakos Volou
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2011 Gaziantepspor Legia Warszawa
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2011 AZ Alkmaar Jablonec
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2011 Levski Sofia Spartak Trnava
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2011 Hapoel Tel Aviv Vaduz
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2011 Young Boys Westerlo
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2011 Olimpija Austria Wien
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2011 Vålerenga PAOK
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2011 RNK Split Fulham
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2011 Omonia Den Haag
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2011 Vorskla Sligo Rovers
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2011 Sparta Praha Sarajevo
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2011 Anorthosis Rabotnički
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2011 Red Bull Salzburg Senica
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2011 Karpaty St Patrick's
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2011 Ventspils Crvena Zvezda
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2011 Śląsk Wrocław Lokomotiv Sofia
Qualifying Fase 3 (first leg) 28/07/2011 AEK Larnaca Mladá Boleslav
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 Maccabi Tel Aviv Željezničar
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 Legia Warszawa Gaziantepspor
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 Gomel Bursaspor
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 Hajduk Split Stoke City
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 Helsingborg Bnei Yehuda
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 Rennes Metalurgi Rustavi
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 Gaz Metan Mainz 05
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 Spartak Trnava Levski Sofia
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 Dinamo Tbilisi KR
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 Fulham RNK Split
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 Thun Palermo
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 Lokomotiv Sofia Śląsk Wrocław
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 PAOK Vålerenga
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 Olympiakos Volou Differdange
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 Brøndby Ried
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 Rabotnički Anorthosis
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 Westerlo Young Boys
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 Den Haag Omonia
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 Vaduz Hapoel Tel Aviv
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 Senica Red Bull Salzburg
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 Vitória de Guimarães Midtjylland
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 Häcken Nacional
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 Austria Wien Olimpija
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 Jablonec AZ Alkmaar
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 Heart of Midlothian Paks
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 St Patrick's Karpaty
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 Sligo Rovers Vorskla
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 Sarajevo Sparta Praha
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 Crvena Zvezda Ventspils
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 Mladá Boleslav AEK Larnaca
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 Varaždin Dinamo București
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 Elfsborg Aalesund
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 Aktobe Alania
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 Qarabağ Club Brugge
Qualifying Fase 3 (second leg) 04/08/2011 Strømsgodset Atlético de Madrid
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Slovan Bratislava Roma
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Crvena Zvezda Rennes
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Metalist Sochaux
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Hannover 96 Sevilla
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Fulham Dnipro
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Nacional Birmingham
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 AEK Dinamo Tbilisi
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Shamrock Rovers Partizan
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Heart of Midlothian Tottenham
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Differdange PSG
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Rosenborg AEK Larnaca
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Beşiktaş Alania
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Maribor Rangers
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Athletic Club Trabzonspor
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Lazio Rabotnički
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Ried PSV
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Celtic Sion
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Standard Liège Helsingborg
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Bursaspor Anderlecht
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 PAOK Karpaty
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Braga Young Boys
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Legia Warszawa Spartak Moskva
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Ekranas Hapoel Tel Aviv
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Lokomotiv Moskva Spartak Trnava
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Vaslui Sparta Praha
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Zestafoni Club Brugge
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Helsinki Schalke 04
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Litex Lovech Dynamo Kyiv
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Omonia Red Bull Salzburg
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Vorskla Dinamo București
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Aalesund AZ Alkmaar
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Austria Wien Gaz Metan
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Maccabi Tel Aviv Panathinaikos
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Thun Stoke City
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Steaua București CSKA Sofia
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Nordsjælland Sporting de Portugal
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Atlético de Madrid Vitória de Guimarães
Qualifying: Playoff (first leg) 18/08/2011 Śląsk Wrocław Rapid București
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 Rangers Maribor
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 Vitória de Guimarães Atlético de Madrid
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 Panathinaikos Maccabi Tel Aviv
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 Helsingborg Standard Liège
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 Rapid București Śląsk Wrocław
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 Sparta Praha Vaslui
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 Young Boys Braga
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 CSKA Sofia Steaua București
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 Schalke 04 Helsinki
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 Partizan Shamrock Rovers
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 Dinamo Tbilisi AEK
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 Sochaux Metalist
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 Dnipro Fulham
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 Rabotnički Lazio
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 Birmingham Nacional
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 Stoke City Thun
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 AZ Alkmaar Aalesund
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 Roma Slovan Bratislava
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 PSG Differdange
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 Anderlecht Bursaspor
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 Tottenham Heart of Midlothian
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 Karpaty PAOK
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 Sevilla Hannover 96
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 Red Bull Salzburg Omonia
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 Sporting de Portugal Nordsjælland
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 Club Brugge Zestafoni
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 Hapoel Tel Aviv Ekranas
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 PSV Ried
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 AEK Larnaca Rosenborg
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 Alania Beşiktaş
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 Gaz Metan Austria Wien
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 Spartak Trnava Lokomotiv Moskva
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 Dynamo Kyiv Litex Lovech
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 Sion Celtic
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 Rennes Crvena Zvezda
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 Spartak Moskva Legia Warszawa
Qualifying: Playoff (second leg) 25/08/2011 Dinamo București Vorskla
Group phase game 1 15/09/2011 Shamrock Rovers Rubin Kazan
Group phase game 1 15/09/2011 PAOK Tottenham
Group phase game 1 15/09/2011 AZ Alkmaar Malmö
Group phase game 1 15/09/2011 Slovan Bratislava Athletic Club
Group phase game 1 15/09/2011 Maccabi Haifa AEK Larnaca
Group phase game 1 15/09/2011 Steaua București Schalke 04
Group phase game 1 15/09/2011 Wisła Kraków Odense
Group phase game 1 15/09/2011 Fulham Twente
Group phase game 1 15/09/2011 Sturm Graz Lokomotiv Moskva
Group phase game 1 15/09/2011 Anderlecht AEK
Group phase game 1 15/09/2011 PSG Red Bull Salzburg
Group phase game 1 15/09/2011 København Vorskla
Group phase game 1 15/09/2011 Beşiktaş Maccabi Tel Aviv
Group phase game 1 15/09/2011 Dynamo Kyiv Stoke City
Group phase game 1 15/09/2011 Lazio Vaslui
Group phase game 1 15/09/2011 Zürich Sporting de Portugal
Group phase game 1 15/09/2011 PSV Legia Warszawa
Group phase game 1 15/09/2011 Hapoel Tel Aviv Rapid București
Group phase game 1 15/09/2011 Atlético de Madrid Celtic
Group phase game 1 15/09/2011 Hannover 96 Standard Liège
Group phase game 1 15/09/2011 Austria Wien Metalist
Group phase game 1 15/09/2011 Club Brugge Maribor
Group phase game 1 15/09/2011 Birmingham Braga
Group phase game 1 15/09/2011 Udinese Rennes
Group phase game 2 29/09/2011 Vaslui Zürich
Group phase game 2 29/09/2011 Rubin Kazan PAOK
Group phase game 2 29/09/2011 Sporting de Portugal Lazio
Group phase game 2 29/09/2011 Maccabi Tel Aviv Dynamo Kyiv
Group phase game 2 29/09/2011 Twente Wisła Kraków
Group phase game 2 29/09/2011 Rapid București PSV
Group phase game 2 29/09/2011 Legia Warszawa Hapoel Tel Aviv
Group phase game 2 29/09/2011 Standard Liège København
Group phase game 2 29/09/2011 Vorskla Hannover 96
Group phase game 2 29/09/2011 AEK Sturm Graz
Group phase game 2 29/09/2011 Lokomotiv Moskva Anderlecht
Group phase game 2 29/09/2011 Tottenham Shamrock Rovers
Group phase game 2 29/09/2011 Odense Fulham
Group phase game 2 29/09/2011 AEK Larnaca Steaua București
Group phase game 2 29/09/2011 Stoke City Beşiktaş
Group phase game 2 29/09/2011 Schalke 04 Maccabi Haifa
Group phase game 2 29/09/2011 Rennes Atlético de Madrid
Group phase game 2 29/09/2011 Celtic Udinese
Group phase game 2 29/09/2011 Braga Club Brugge
Group phase game 2 29/09/2011 Malmö Austria Wien
Group phase game 2 29/09/2011 Metalist AZ Alkmaar
Group phase game 2 29/09/2011 Athletic Club PSG
Group phase game 2 29/09/2011 Red Bull Salzburg Slovan Bratislava
Group phase game 2 29/09/2011 Maribor Birmingham
Group phase game 3 20/10/2011 PAOK Shamrock Rovers
Group phase game 3 20/10/2011 Standard Liège Vorskla
Group phase game 3 20/10/2011 Zürich Lazio
Group phase game 3 20/10/2011 AEK Larnaca Schalke 04
Group phase game 3 20/10/2011 Tottenham Rubin Kazan
Group phase game 3 20/10/2011 Hannover 96 København
Group phase game 3 20/10/2011 Rapid București Legia Warszawa
Group phase game 3 20/10/2011 Hapoel Tel Aviv PSV
Group phase game 3 20/10/2011 Sporting de Portugal Vaslui
Group phase game 3 20/10/2011 Lokomotiv Moskva AEK
Group phase game 3 20/10/2011 Wisła Kraków Fulham
Group phase game 3 20/10/2011 Odense Twente
Group phase game 3 20/10/2011 Maccabi Haifa Steaua București
Group phase game 3 20/10/2011 Sturm Graz Anderlecht
Group phase game 3 20/10/2011 Udinese Atlético de Madrid
Group phase game 3 20/10/2011 Club Brugge Birmingham
Group phase game 3 20/10/2011 Maribor Braga
Group phase game 3 20/10/2011 AZ Alkmaar Austria Wien
Group phase game 3 20/10/2011 Malmö Metalist
Group phase game 3 20/10/2011 Slovan Bratislava PSG
Group phase game 3 20/10/2011 Athletic Club Red Bull Salzburg
Group phase game 3 20/10/2011 Dynamo Kyiv Beşiktaş
Group phase game 3 20/10/2011 Stoke City Maccabi Tel Aviv
Group phase game 3 20/10/2011 Rennes Celtic
Group phase game 4 03/11/2011 Lazio Zürich
Group phase game 4 03/11/2011 Vaslui Sporting de Portugal
Group phase game 4 03/11/2011 Legia Warszawa Rapid București
Group phase game 4 03/11/2011 København Hannover 96
Group phase game 4 03/11/2011 Vorskla Standard Liège
Group phase game 4 03/11/2011 Shamrock Rovers PAOK
Group phase game 4 03/11/2011 Rubin Kazan Tottenham
Group phase game 4 03/11/2011 PSV Hapoel Tel Aviv
Group phase game 4 03/11/2011 Maccabi Tel Aviv Stoke City
Group phase game 4 03/11/2011 AEK Lokomotiv Moskva
Group phase game 4 03/11/2011 Anderlecht Sturm Graz
Group phase game 4 03/11/2011 Fulham Wisła Kraków
Group phase game 4 03/11/2011 Twente Odense
Group phase game 4 03/11/2011 Steaua București Maccabi Haifa
Group phase game 4 03/11/2011 Schalke 04 AEK Larnaca
Group phase game 4 03/11/2011 Atlético de Madrid Udinese
Group phase game 4 03/11/2011 Celtic Rennes
Group phase game 4 03/11/2011 Beşiktaş Dynamo Kyiv
Group phase game 4 03/11/2011 Birmingham Club Brugge
Group phase game 4 03/11/2011 Braga Maribor
Group phase game 4 03/11/2011 Austria Wien AZ Alkmaar
Group phase game 4 03/11/2011 Metalist Malmö
Group phase game 4 03/11/2011 PSG Slovan Bratislava
Group phase game 4 03/11/2011 Red Bull Salzburg Athletic Club
Group phase game 5 30/11/2011 Celtic Atlético de Madrid
Group phase game 5 30/11/2011 Rennes Udinese
Group phase game 5 30/11/2011 Rubin Kazan Shamrock Rovers
Group phase game 5 30/11/2011 Malmö AZ Alkmaar
Group phase game 5 30/11/2011 Maribor Club Brugge
Group phase game 5 30/11/2011 Metalist Austria Wien
Group phase game 5 30/11/2011 Braga Birmingham
Group phase game 5 30/11/2011 Tottenham PAOK
Group phase game 5 30/11/2011 Legia Warszawa PSV
Group phase game 5 30/11/2011 Standard Liège Hannover 96
Group phase game 5 30/11/2011 Vorskla København
Group phase game 5 30/11/2011 Rapid București Hapoel Tel Aviv
Group phase game 5 01/12/2011 Red Bull Salzburg PSG
Group phase game 5 01/12/2011 Sporting de Portugal Zürich
Group phase game 5 01/12/2011 Vaslui Lazio
Group phase game 5 01/12/2011 Stoke City Dynamo Kyiv
Group phase game 5 01/12/2011 Maccabi Tel Aviv Beşiktaş
Group phase game 5 01/12/2011 Athletic Club Slovan Bratislava
Group phase game 5 01/12/2011 AEK Larnaca Maccabi Haifa
Group phase game 5 01/12/2011 Schalke 04 Steaua București
Group phase game 5 01/12/2011 Odense Wisła Kraków
Group phase game 5 01/12/2011 Lokomotiv Moskva Sturm Graz
Group phase game 5 01/12/2011 AEK Anderlecht
Group phase game 5 01/12/2011 Twente Fulham
Group phase game 6 14/12/2011 Maccabi Haifa Schalke 04
Group phase game 6 14/12/2011 PSG Athletic Club
Group phase game 6 14/12/2011 Steaua București AEK Larnaca
Group phase game 6 14/12/2011 Beşiktaş Stoke City
Group phase game 6 14/12/2011 Dynamo Kyiv Maccabi Tel Aviv
Group phase game 6 14/12/2011 Lazio Sporting de Portugal
Group phase game 6 14/12/2011 Zürich Vaslui
Group phase game 6 14/12/2011 Anderlecht Lokomotiv Moskva
Group phase game 6 14/12/2011 Sturm Graz AEK
Group phase game 6 14/12/2011 Fulham Odense
Group phase game 6 14/12/2011 Wisła Kraków Twente
Group phase game 6 14/12/2011 Slovan Bratislava Red Bull Salzburg
Group phase game 6 15/12/2011 Club Brugge Braga
Group phase game 6 15/12/2011 Atlético de Madrid Rennes
Group phase game 6 15/12/2011 Birmingham Maribor
Group phase game 6 15/12/2011 Udinese Celtic
Group phase game 6 15/12/2011 Austria Wien Malmö
Group phase game 6 15/12/2011 AZ Alkmaar Metalist
Group phase game 6 15/12/2011 PSV Rapid București
Group phase game 6 15/12/2011 Hapoel Tel Aviv Legia Warszawa
Group phase game 6 15/12/2011 København Standard Liège
Group phase game 6 15/12/2011 Hannover 96 Vorskla
Group phase game 6 15/12/2011 Shamrock Rovers Tottenham
Group phase game 6 15/12/2011 PAOK Rubin Kazan
Round of 32 (first leg) 14/02/2012 Braga Beşiktaş
Round of 32 (first leg) 14/02/2012 Rubin Kazan Olympiacos
Round of 32 (first leg) 16/02/2012 Udinese PAOK
Round of 32 (first leg) 16/02/2012 Stoke City Valencia
Round of 32 (first leg) 16/02/2012 Porto Manchester City
Round of 32 (first leg) 16/02/2012 Hannover 96 Club Brugge
Round of 32 (first leg) 16/02/2012 Trabzonspor PSV
Round of 32 (first leg) 16/02/2012 Wisła Kraków Standard Liège
Round of 32 (first leg) 16/02/2012 Steaua București Twente
Round of 32 (first leg) 16/02/2012 Legia Warszawa Sporting de Portugal
Round of 32 (first leg) 16/02/2012 Lazio Atlético de Madrid
Round of 32 (first leg) 16/02/2012 AZ Alkmaar Anderlecht
Round of 32 (first leg) 16/02/2012 Viktoria Plzeň Schalke 04
Round of 32 (first leg) 16/02/2012 Ajax Manchester United
Round of 32 (first leg) 16/02/2012 Red Bull Salzburg Metalist
Round of 32 (first leg) 16/02/2012 Lokomotiv Moskva Athletic Club
Round of 32 (second leg) 22/02/2012 Manchester City Porto
Round of 32 (second leg) 23/02/2012 Valencia Stoke City
Round of 32 (second leg) 23/02/2012 Athletic Club Lokomotiv Moskva
Round of 32 (second leg) 23/02/2012 Twente Steaua București
Round of 32 (second leg) 23/02/2012 PAOK Udinese
Round of 32 (second leg) 23/02/2012 PSV Trabzonspor
Round of 32 (second leg) 23/02/2012 Club Brugge Hannover 96
Round of 32 (second leg) 23/02/2012 Standard Liège Wisła Kraków
Round of 32 (second leg) 23/02/2012 Beşiktaş Braga
Round of 32 (second leg) 23/02/2012 Manchester United Ajax
Round of 32 (second leg) 23/02/2012 Sporting de Portugal Legia Warszawa
Round of 32 (second leg) 23/02/2012 Schalke 04 Viktoria Plzeň
Round of 32 (second leg) 23/02/2012 Metalist Red Bull Salzburg
Round of 32 (second leg) 23/02/2012 Olympiacos Rubin Kazan
Round of 32 (second leg) 23/02/2012 Anderlecht AZ Alkmaar
Round of 32 (second leg) 23/02/2012 Atlético de Madrid Lazio
Round of 16 (first leg) 08/03/2012 Manchester United Athletic Club
Round of 16 (first leg) 08/03/2012 Metalist Olympiacos
Round of 16 (first leg) 08/03/2012 Standard Liège Hannover 96
Round of 16 (first leg) 08/03/2012 Valencia PSV
Round of 16 (first leg) 08/03/2012 AZ Alkmaar Udinese
Round of 16 (first leg) 08/03/2012 Atlético de Madrid Beşiktaş
Round of 16 (first leg) 08/03/2012 Sporting de Portugal Manchester City
Round of 16 (first leg) 08/03/2012 Twente Schalke 04
Round of 16 (second leg) 15/03/2012 Manchester City Sporting de Portugal
Round of 16 (second leg) 15/03/2012 Hannover 96 Standard Liège
Round of 16 (second leg) 15/03/2012 PSV Valencia
Round of 16 (second leg) 15/03/2012 Udinese AZ Alkmaar
Round of 16 (second leg) 15/03/2012 Athletic Club Manchester United
Round of 16 (second leg) 15/03/2012 Olympiacos Metalist
Round of 16 (second leg) 15/03/2012 Schalke 04 Twente
Round of 16 (second leg) 15/03/2012 Beşiktaş Atlético de Madrid
Round of 8 (first leg) 29/03/2012 AZ Alkmaar Valencia
Round of 8 (first leg) 29/03/2012 Schalke 04 Athletic Club
Round of 8 (first leg) 29/03/2012 Sporting de Portugal Metalist
Round of 8 (first leg) 29/03/2012 Atlético de Madrid Hannover 96
Round of 8 (second leg) 05/04/2012 Valencia AZ Alkmaar
Round of 8 (second leg) 05/04/2012 Metalist Sporting de Portugal
Round of 8 (second leg) 05/04/2012 Hannover 96 Atlético de Madrid
Round of 8 (second leg) 05/04/2012 Athletic Club Schalke 04
Semifinal (first leg) 19/04/2012 Atlético de Madrid Valencia
Semifinal (first leg) 19/04/2012 Sporting de Portugal Athletic Club
Semifinal (second leg) 26/04/2012 Athletic Club Sporting de Portugal
Semifinal (second leg) 26/04/2012 Valencia Atlético de Madrid
Final 09/05/2012 Atlético de Madrid Athletic Club

Top 10

    Name Club Pos Goals GoalsPM
Huntelaar Schalke 04Schalke 04
141.17
Falcao Atlético de MadridAtlético de Madrid
120.80
Nacer Barazite Austria WienAustria Wien
110.92
Adrián López Atlético de MadridAtlético de Madrid
110.58
Johnson FulhamFulham
80.62
Miroslav Radović Legia WarszawaLegia Warszawa
70.78
Joseph Akpala Club BruggeClub Brugge
70.64
Matías Suárez AnderlechtAnderlecht
70.70
Jonathan Cristaldo MetalistMetalist
70.70
Llorente Athletic ClubAthletic Club
70.47
    Name Club Pos Minutes
Alvarado AZ AlkmaarAZ Alkmaar
1440
Poulsen AZ AlkmaarAZ Alkmaar
1415
Gabi Atlético de MadridAtlético de Madrid
1414
Elm AZ AlkmaarAZ Alkmaar
1390
Adrián López Atlético de MadridAtlético de Madrid
1367
Filipe Luís Atlético de MadridAtlético de Madrid
1358
Iraizoz Athletic ClubAthletic Club
1350
Courtois Atlético de MadridAtlético de Madrid
1350
Schaars Sporting de PortugalSporting de Portugal
1333
Muniain Athletic ClubAthletic Club
1317
    Name Club Pos Yellows
Gabi Atlético de MadridAtlético de Madrid
6
Huth Stoke CityStoke City
6
Cherundolo Hannover 96Hannover 96
5
Armend Dallku VorsklaVorskla
5
Simon Cziommer Red Bull SalzburgRed Bull Salzburg
5
Javi Martínez Athletic ClubAthletic Club
5
Schlaudraff Hannover 96Hannover 96
5
Roman Bezus VorsklaVorskla
5
Ivica Vrdoljak Legia WarszawaLegia Warszawa
5
Alexandru Bourceanu Steaua BucureștiSteaua București
5
    Name Club Pos Reds
Patrik Čarnota Spartak TrnavaSpartak Trnava
2
Alexander Grünwald Austria WienAustria Wien
2
Irakli Kobalia Metalurgi RustaviMetalurgi Rustavi
1
Osman Chávez Wisła KrakówWisła Kraków
1
Eric Bicfalvi Steaua BucureștiSteaua București
1
Valentin Iliev Steaua BucureștiSteaua București
1
Moisander AZ AlkmaarAZ Alkmaar
1
Jonathan Cristaldo MetalistMetalist
1
Chantôme PSGPSG
1
Tiéné PSGPSG
1
Goals:
1300
Goals Per Match:
2.71
Yellow Cards:
2145
Bookings Per Match:
4.47
Red Cards:
120
Sent Offs Per Match:
0.25
Home wins:
232
Away wins:
133
Draws:
115
Widest home win:
Widest away win:
Longest winning run:
Atlético de Madrid: 12 Matches
Longest losing run:
Shamrock Rovers: 6 Matches
Longest no losing run:
Atlético de Madrid: 12 Matches
Longest no winning run:
Maccabi Tel Aviv: 7 Matches

Clubs

Club M W D L % F A YC RD
Atlético de Madrid 19 17 1 1
89%
5%
6%
43 11 40 2
Athletic Club 16 9 3 4
56%
18%
26%
28 23 40 1
Sporting de Portugal 16 9 3 4
56%
18%
26%
22 16 37 1
AZ Alkmaar 16 7 6 3
43%
37%
20%
27 17 27 2
Metalist 14 8 4 2
57%
28%
15%
31 12 37 2
Fulham 14 7 4 3
50%
28%
22%
24 8 21 2
Red Bull Salzburg 14 7 2 5
50%
14%
36%
22 19 37 2
Schalke 04 14 7 4 3
50%
28%
22%
31 15 23 1
Hannover 96 14 7 4 3
50%
28%
22%
23 16 33 0
Maccabi Tel Aviv 12 4 3 5
33%
25%
42%
23 20 29 2
PSV 12 8 3 1
66%
25%
9%
27 12 22 0
Standard Liège 12 6 5 1
50%
41%
9%
16 9 31 1
Vorskla 12 5 3 4
41%
25%
34%
16 13 22 0
PAOK 12 6 5 1
50%
41%
9%
18 10 24 1
Beşiktaş 12 6 0 6
50%
50%
19 16 37 1
Stoke City 12 7 2 3
58%
16%
26%
17 10 33 2
Legia Warszawa 12 5 3 4
41%
25%
34%
15 16 31 2
Austria Wien 12 6 3 3
50%
25%
25%
22 16 19 2
Club Brugge 12 5 3 4
41%
25%
34%
22 17 30 0
AEK Larnaca 12 5 4 3
41%
33%
26%
20 14 22 2
Udinese 10 4 4 2
40%
40%
20%
11 10 18 0
Twente 10 7 1 2
70%
10%
20%
18 11 18 0
Hapoel Tel Aviv 10 4 1 5
40%
10%
50%
19 12 28 3
Rennes 10 4 3 3
40%
30%
30%
18 13 16 1
Anderlecht 10 7 1 2
70%
10%
20%
22 10 25 0
Steaua București 10 3 3 4
30%
30%
40%
12 14 27 4
Lazio 10 4 3 3
40%
30%
30%
17 10 23 1
Lokomotiv Moskva 10 6 1 3
60%
10%
30%
19 14 26 1
Braga 10 4 4 2
40%
40%
20%
15 10 19 2
Valencia 8 4 1 3
50%
12%
38%
14 10 21 1
Slovan Bratislava 8 1 2 5
12%
25%
63%
6 12 19 0
PSG 8 5 1 2
62%
12%
26%
14 7 16 3
Tottenham 8 4 2 2
50%
25%
25%
14 4 12 0
Shamrock Rovers 8 1 1 6
12%
12%
76%
7 21 19 0
AEK 8 2 1 5
25%
12%
63%
10 16 21 3
Birmingham 8 4 2 2
50%
25%
25%
11 8 17 0
Maribor 8 1 2 5
12%
25%
63%
9 17 20 1
Dinamo Tbilisi 8 5 1 2
62%
12%
26%
18 6 24 3
Dynamo Kyiv 8 3 4 1
37%
50%
13%
10 8 19 2
Celtic 8 3 3 2
37%
37%
26%
12 7 15 1
Aalesund 8 5 1 2
62%
12%
26%
17 12 13 1
Vaslui 8 2 3 3
25%
37%
38%
7 9 29 1
Rabotnički 8 5 0 3
62%
38%
15 12 14 0
Spartak Trnava 8 3 2 3
37%
25%
38%
11 9 25 5
Rapid București 8 2 1 5
25%
12%
63%
9 14 19 2
Rubin Kazan 8 3 2 3
37%
25%
38%
11 7 20 1
Wisła Kraków 8 3 2 3
37%
25%
38%
9 14 19 3
Differdange 6 1 1 4
16%
16%
68%
1 12 13 0
Thun 6 1 3 2
16%
50%
34%
6 9 8 1
Śląsk Wrocław 6 1 3 2
16%
50%
34%
5 7 13 0
Nacional 6 2 2 2
33%
33%
34%
7 6 13 0
Häcken 6 4 1 1
66%
16%
18%
11 6 6 0
KR 6 3 0 3
50%
50%
12 10 12 0
St Patrick's 6 2 0 4
33%
67%
6 8 11 0
Varaždin 6 3 2 1
50%
33%
17%
13 7 9 2
Zürich 6 1 2 3
16%
33%
51%
5 8 11 1
København 6 1 2 3
16%
33%
51%
5 9 9 0
Sturm Graz 6 1 0 5
16%
84%
5 14 15 2
Paks 6 3 2 1
50%
33%
17%
11 6 12 0
Elfsborg 6 2 3 1
33%
50%
17%
10 7 7 0
Olimpija 6 2 3 1
33%
50%
17%
9 5 17 2
Odense 6 1 1 4
16%
16%
68%
9 14 10 1
Malmö 6 0 1 5
16%
84%
4 15 11 0
Qarabağ 6 3 2 1
50%
33%
17%
10 5 7 0
Metalurgi Rustavi 6 2 2 2
33%
33%
34%
7 9 15 2
Maccabi Haifa 6 2 0 4
33%
67%
10 12 14 0
Gaz Metan 6 2 2 2
33%
33%
34%
6 6 14 0
Vitória de Guimarães 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 7 8 1
Helsingborg 4 1 0 3
25%
75%
4 5 7 0
Midtjylland 4 2 1 1
50%
25%
25%
9 5 6 0
Jablonec 4 2 1 1
50%
25%
25%
8 4 7 0
Vaduz 4 2 0 2
50%
50%
5 8 10 1
Honka 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 3 4 0
Ried 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 9 8 0
Dinamo București 4 1 1 2
25%
25%
50%
7 8 12 1
Heart of Midlothian 4 1 2 1
25%
50%
25%
5 7 4 0
Bursaspor 4 2 1 1
50%
25%
25%
8 6 13 1
Young Boys 4 2 2 0
50%
50%
7 3 10 2
Omonia 4 2 0 2
50%
50%
5 3 12 1
Sparta Praha 4 3 0 1
75%
25%
8 2 12 1
Karpaty 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 4 9 1
Crvena Zvezda 4 2 0 2
50%
50%
10 7 11 0
Olympiacos 4 3 0 1
75%
25%
4 2 16 1
Manchester City 4 3 0 1
75%
25%
9 4 13 0
Alania 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 5 16 0
Vålerenga 4 2 0 2
50%
50%
2 5 7 0
Manchester United 4 1 0 3
25%
75%
6 7 6 0
Irtysh 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 7 1
Flamurtari 4 1 0 3
25%
75%
5 10 7 0
Glentoran 4 1 0 3
25%
75%
3 8 10 2
Anorthosis 4 2 0 2
50%
50%
5 5 8 0
Željezničar 4 1 1 2
25%
25%
50%
1 8 8 0
Vllaznia 4 1 2 1
25%
50%
25%
3 3 7 1
Lokomotiv Sofia 4 1 3 0
25%
75%
3 2 12 0
RNK Split 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 4 11 0
Minsk 4 1 2 1
25%
50%
25%
5 7 7 1
Den Haag 4 3 0 1
75%
25%
6 5 8 1
Aktobe 4 0 4 0
100%
3 3 11 2
Rad 4 2 1 1
50%
25%
25%
10 3 5 0
Olympiakos Volou 4 3 1 0
75%
25%
8 1 7 1
Tromsø 4 2 1 1
50%
25%
25%
8 5 2 0
Westerlo 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 5 8 0
Bnei Yehuda 4 3 0 1
75%
25%
5 3 13 1
Shakhter Karagandy 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 5 13 0
Ferencváros 4 3 0 1
75%
25%
8 4 8 0
Sarajevo 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 7 12 1
Ventspils 4 2 0 2
50%
50%
5 11 10 2
Gaziantepspor 4 1 2 1
25%
50%
25%
5 3 11 0
The New Saints 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 9 9 0
Trabzonspor 3 0 1 2
33%
67%
2 6 8 2
Nõmme Kalju 2 0 1 1
50%
50%
0 2 5 0
Rangers 2 0 1 1
50%
50%
2 3 6 0
Porto 2 0 0 2
100%
1 6 5 1
Renova 2 1 0 1
50%
50%
3 3 7 1
Široki Brijeg 2 0 1 1
50%
50%
0 3 9 1
NSÍ 2 0 1 1
50%
50%
0 3 2 0
ÍBV 2 1 0 1
50%
50%
1 2 1 0
Birkirkara 2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Sion 2 0 0 2
100%
0 6 5 0
Käerjéng 2 0 1 1
50%
50%
2 6 3 0
Milsami Orhei 2 0 0 2
100%
1 5 9 1
Rosenborg 2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
ÍF 2 0 0 2
100%
2 8 4 0
Spartak Moskva 2 0 1 1
50%
50%
4 5 2 0
Viktoria Plzeň 2 0 1 1
50%
50%
2 4 6 1
Cliftonville 2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Ekranas 2 1 0 1
50%
50%
1 4 5 0
Ulisses 2 0 0 2
100%
0 5 3 0
Fola 2 0 1 1
50%
50%
1 5 4 0
Daugava Daugavpils 2 0 0 2
100%
1 7 5 0
Banga 2 0 0 2
100%
0 7 2 0
Trans 2 0 0 2
100%
1 7 5 0
Nordsjælland 2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 0
CSKA Sofia 2 0 1 1
50%
50%
1 3 4 0
Zeta 2 1 0 1
50%
50%
2 4 7 0
Banants 2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
UE Santa Coloma 2 0 0 2
100%
0 5 4 0
Neath 2 0 0 2
100%
1 6 6 0
Koper 2 0 1 1
50%
50%
2 3 7 0
Litex Lovech 2 0 0 2
100%
1 3 6 1
Olimpik-Şüvälan 2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 1
Lusitans 2 0 0 2
100%
1 6 7 0
Helsinki 2 1 0 1
50%
50%
3 6 2 0
Zestafoni 2 0 1 1
50%
50%
3 5 6 0
Panathinaikos 2 1 0 1
50%
50%
2 4 4 0
Tre Penne 2 0 0 2
100%
1 9 1 1
Gagra 2 1 0 1
50%
50%
2 3 6 0
Budućnost 2 1 0 1
50%
50%
3 4 4 0
Hajduk Split 2 0 0 2
100%
0 2 3 0
Dundee United 2 1 0 1
50%
50%
3 3 5 0
Palermo 2 0 2 0
100%
3 3 6 0
Rudar Pljevlja 2 0 0 2
100%
0 5 4 1
Mainz 05 2 0 2 0
100%
2 2 4 0
TPS 2 0 1 1
50%
50%
0 1 2 0
Sant Julià 2 0 0 2
100%
0 4 8 0
Tirana 2 0 1 1
50%
50%
1 3 5 1
Levadia Tallinn 2 0 1 1
50%
50%
0 1 5 0
Bohemians 2 0 1 1
50%
50%
1 3 4 0
Vojvodina 2 1 0 1
50%
50%
3 3 7 0
Shakhtyor Soligorsk 2 0 0 2
100%
2 4 2 0
Ajax 2 1 0 1
50%
50%
2 3 3 0
Sūduva 2 0 1 1
50%
50%
1 4 4 0
Llanelli Town 2 1 0 1
50%
50%
2 6 6 0
Floriana 2 0 0 2
100%
0 9 1 0
Khazar Lankaran 2 0 1 1
50%
50%
1 3 5 0
Örebro 2 0 1 1
50%
50%
0 2 6 0
Mika 2 0 0 2
100%
0 2 5 0
KuPS 2 1 0 1
50%
50%
1 2 2 0
Strømsgodset 2 0 0 2
100%
1 4 3 0
Brøndby 2 1 0 1
50%
50%
4 4 6 0
Kecskemét 2 0 2 0
100%
1 1 7 0
Jagiellonia 2 1 0 1
50%
50%
1 2 2 0
Dnipro 2 1 0 1
50%
50%
1 3 3 0
Sevilla 2 0 1 1
50%
50%
2 3 7 1
Sochaux 2 0 1 1
50%
50%
0 4 5 1
Roma 2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Sheriff Tiraspol 2 0 1 1
50%
50%
0 1 7 0
Mladá Boleslav 2 0 1 1
50%
50%
2 5 3 0
Juvenes-Dogana 2 0 0 2
100%
0 4 4 1
Crusaders 2 0 0 2
100%
1 7 2 0
Partizan 2 0 1 1
50%
50%
2 3 5 1
Senica 2 0 0 2
100%
0 4 5 1
Sligo Rovers 2 0 1 1
50%
50%
0 2 3 0
Iskra-Stal 2 0 1 1
50%
50%
2 4 6 0
Domžale 2 0 0 2
100%
2 5 2 0
Levski Sofia 2 1 0 1
50%
50%
3 3 7 1
Hafnarfjarðar 2 0 1 1
50%
50%
1 3 5 0
Žilina 2 1 0 1
50%
50%
2 3 6 1
Gomel 2 0 0 2
100%
2 5 6 1
Tauras 2 0 0 2
100%
2 5 7 0
Liepājas Metalurgs 2 0 1 1
50%
50%
1 4 6 0
Metalurg Skopje 2 0 1 1
50%
50%
2 3 9 1
EB/Streymur 2 0 2 0
100%
1 1 3 0
Notify error