2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 NorthSouth1949-50 NorthSouth1939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 NorthSouth1948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 NorthSouth1957-58 NorthSouth1947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 NorthSouth1956-57 NorthSouth1946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 NorthSouth1955-56 NorthSouth1945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 NorthSouth1954-55 NorthSouth1944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 NorthSouth1953-54 NorthSouth1943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 NorthSouth1952-53 NorthSouth1942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 NorthSouth1951-52 NorthSouth1941-42 123
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 NorthSouth1950-51 NorthSouth1940-41 NorthSouth

prev Europa League2018-19 next

Matches

Type Date Home Result Visitor
Preliminary Round 1 (first leg) 26/06/2018 Sant Julià Gżira United
Preliminary Round 1 (first leg) 28/06/2018 Tre Fiori Bala Town
Preliminary Round 1 (first leg) 28/06/2018 Engordany Folgore
Preliminary Round 1 (first leg) 28/06/2018 B36 St Joseph's
Preliminary Round 1 (first leg) 28/06/2018 Birkirkara
Preliminary Round 1 (first leg) 28/06/2018 Europa FC Prishtina
Preliminary Round 1 (first leg) 28/06/2018 Cefn Druids Trakai
Preliminary Round 1 (second leg) 05/07/2018 Trakai Cefn Druids
Preliminary Round 1 (second leg) 05/07/2018 St Joseph's B36
Preliminary Round 1 (second leg) 05/07/2018 Folgore Engordany
Preliminary Round 1 (second leg) 05/07/2018 Birkirkara
Preliminary Round 1 (second leg) 05/07/2018 Bala Town Tre Fiori
Preliminary Round 1 (second leg) 05/07/2018 Prishtina Europa FC
Preliminary Round 1 (second leg) 05/07/2018 Gżira United Sant Julià
Qualifying Fase 1 (first leg) 10/07/2018 Samtredia Tobol
Qualifying Fase 1 (first leg) 11/07/2018 Žalgiris
Qualifying Fase 1 (first leg) 11/07/2018 Banants Sarajevo
Qualifying Fase 1 (first leg) 11/07/2018 Rabotnički Budapest Honvéd
Qualifying Fase 1 (first leg) 11/07/2018 Vaduz Levski Sofia
Qualifying Fase 1 (first leg) 11/07/2018 Fola Prishtina
Qualifying Fase 1 (first leg) 11/07/2018 Glenavon Molde
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Derry City Dinamo Minsk
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Connah's Quay Shakhtyor Soligorsk
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Petrocub Osijek
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Anorthosis Laçi
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Ferencváros Maccabi Tel Aviv
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Milsami Orhei Slovan Bratislava
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Liepāja Häcken
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Ilves Slavia Sofia
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Stumbras Apollon Limassol
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Pyunik Vardar
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Balzan Keşla
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Trans Željezničar
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Trakai Irtysh
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Levadia Tallinn Dundalk
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 KuPS København
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Partizani Maribor
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Rudar Velenje Tre Fiori
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Chikhura Sachkhere Beitar Jerusalem
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Ventspils Luftetari
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Neftçi Újpest
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Rudar Pljevlja Partizan
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 FC CSKA Sofia Riga
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Hibernian NSÍ
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 ÍBV Sarpsborg
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Stjarnan Nõmme Kalju
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Dunajská Streda Dinamo Tbilisi
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Radnicki Nis Gżira United
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Rangers Shkupi
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Spartak Subotica Coleraine
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Cliftonville Nordsjælland
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Lech Poznań Gandzasar
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Lahti Hafnarfjarðar
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Budućnost Trenčín
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 B36 OFK Titograd
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Qäbälä Progrès
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Górnik Zabrze Zaria
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Engordany Kairat
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Racing Union Viitorul
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Široki Brijeg Domžale
Qualifying Fase 1 (first leg) 12/07/2018 Shamrock Rovers AIK Solna
Qualifying Fase 1 (second leg) 17/07/2018 Budapest Honvéd Rabotnički
Qualifying Fase 1 (second leg) 17/07/2018 Shkupi Rangers
Qualifying Fase 1 (second leg) 17/07/2018 Levski Sofia Vaduz
Qualifying Fase 1 (second leg) 18/07/2018 Željezničar Trans
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Viitorul Racing Union
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Gżira United Radnicki Nis
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Molde Glenavon
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Laçi Anorthosis
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Dundalk Levadia Tallinn
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Luftetari Ventspils
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Sarajevo Banants
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Maribor Partizani
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Partizan Rudar Pljevlja
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 OFK Titograd B36
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Trenčín Budućnost
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Tre Fiori Rudar Velenje
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Beitar Jerusalem Chikhura Sachkhere
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 NSÍ Hibernian
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Osijek Petrocub
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Coleraine Spartak Subotica
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Újpest Neftçi
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Domžale Široki Brijeg
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Hafnarfjarðar Lahti
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 København KuPS
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Progrès Qäbälä
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Slavia Sofia Ilves
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Maccabi Tel Aviv Ferencváros
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Nõmme Kalju Stjarnan
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Slovan Bratislava Milsami Orhei
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Riga FC CSKA Sofia
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Häcken Liepāja
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Sarpsborg ÍBV
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Keşla Balzan
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 AIK Solna Shamrock Rovers
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Nordsjælland Cliftonville
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Vardar Pyunik
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Zaria Górnik Zabrze
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Apollon Limassol Stumbras
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Dinamo Tbilisi Dunajská Streda
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Prishtina Fola
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Žalgiris
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Dinamo Minsk Derry City
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Shakhtyor Soligorsk Connah's Quay
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Gandzasar Lech Poznań
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Tobol Samtredia
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Kairat Engordany
Qualifying Fase 1 (second leg) 19/07/2018 Irtysh Trakai
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Shakhtyor Soligorsk Lech Poznań
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Molde Laçi
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Žalgiris Vaduz
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Maccabi Tel Aviv Radnicki Nis
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 FC CSKA Sofia Admira
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Budapest Honvéd Progrès
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Djurgårdens Mariupol
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Zrinjski Valletta
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 APOEL Flora
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Jagiellonia Rio Ave
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 LASK Lillestrøm
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Dinamo Brest Atromitos
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Željezničar Apollon Limassol
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Sevilla Újpest
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Stjarnan København
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Aberdeen Burnley
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Dundalk AEK Larnaca
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Spartak Subotica Sparta Praha
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Osijek Rangers
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Hibernian Asteras
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Atalanta Sarajevo
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Partizan Trakai
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 St Gallen Sarpsborg
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Dudelange Drita
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Górnik Zabrze Trenčín
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 B36 Beşiktaş
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Genk Fola
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Hajduk Split Slavia Sofia
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 The New Saints Lincoln
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Santa Coloma Valur
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Sutjeska Alashkert
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Olimpija Crusaders
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Nordsjælland AIK Solna
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 RB Leipzig Häcken
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Dunajská Streda Dinamo Minsk
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Balzan Slovan Bratislava
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Tobol Pyunik
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Hapoel Haifa Hafnarfjarðar
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Ufa Domžale
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Spartaks Jūrmala La Fiorita
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Viitorul Vitesse
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Ventspils Girondins de Bordeaux
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Kairat AZ Alkmaar
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Rudar Velenje FCSB
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Torpedo Kutaisi Víkingur Gøta
Qualifying Fase 2 (first leg) 26/07/2018 Chikhura Sachkhere Maribor
Qualifying Fase 2 (second leg) 31/07/2018 Pyunik Tobol
Qualifying Fase 2 (second leg) 01/08/2018 Fola Genk
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 København Stjarnan
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Domžale Ufa
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Sarajevo Atalanta
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Maribor Chikhura Sachkhere
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Vitesse Viitorul
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Beşiktaş B36
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 La Fiorita Spartaks Jūrmala
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Asteras Hibernian
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Slovan Bratislava Balzan
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Atromitos Dinamo Brest
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Vaduz Žalgiris
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 FCSB Rudar Velenje
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Rio Ave Jagiellonia
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Drita Dudelange
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Lech Poznań Shakhtyor Soligorsk
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Sarpsborg St Gallen
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Girondins de Bordeaux Ventspils
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Rangers Osijek
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Burnley Aberdeen
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 AZ Alkmaar Kairat
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Crusaders Olimpija
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Újpest Sevilla
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Admira FC CSKA Sofia
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Radnicki Nis Maccabi Tel Aviv
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Hafnarfjarðar Hapoel Haifa
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Valur Santa Coloma
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 AIK Solna Nordsjælland
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Víkingur Gøta Torpedo Kutaisi
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Sparta Praha Spartak Subotica
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Slavia Sofia Hajduk Split
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Progrès Budapest Honvéd
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Alashkert Sutjeska
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Laçi Molde
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Trenčín Górnik Zabrze
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 AEK Larnaca Dundalk
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Flora APOEL
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Valletta Zrinjski
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Dinamo Minsk Dunajská Streda
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Trakai Partizan
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Lillestrøm LASK
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Häcken RB Leipzig
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Lincoln The New Saints
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Mariupol Djurgårdens
Qualifying Fase 2 (second leg) 02/08/2018 Apollon Limassol Željezničar
Qualifying Fase 3 (first leg) 07/08/2018 Pyunik Maccabi Tel Aviv
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 FC CSKA Sofia København
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 Zorya Braga
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 Olimpija Helsinki
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 Beşiktaş LASK
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 Olympiacos Luzern
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 Vitesse Basel
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 Genk Lech Poznań
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 İstanbul Başakşehir Burnley
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 Spartak Subotica Brøndby
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 The New Saints Midtjylland
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 Cork City Rosenborg
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 Rangers Maribor
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 Hajduk Split FCSB
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 Hibernian Molde
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 Legia Warszawa Dudelange
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 Nordsjælland Partizan
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 Alashkert Cluj
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 Jagiellonia Gent
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 Hapoel Be'er Sheva APOEL
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 Sevilla Žalgiris
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 Ufa Progrès
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 Spartaks Jūrmala Sūduva
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 Hapoel Haifa Atalanta
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 RB Leipzig Universitatea Craiova
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 Torpedo Kutaisi Kukësi
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 Sheriff Tiraspol Valur
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 Dinamo Minsk Zenit
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 Ludogorets Zrinjski
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 Apollon Limassol Dinamo Brest
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 Trenčín Feyenoord
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 Mariupol Girondins de Bordeaux
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 Sigma Olomouc Kairat
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 Sturm Graz AEK Larnaca
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 Slovan Bratislava Rapid Wien
Qualifying Fase 3 (first leg) 09/08/2018 Sarpsborg Rijeka
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 Gent Jagiellonia
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 Zrinjski Ludogorets
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 Brøndby Spartak Subotica
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 Basel Vitesse
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 Atalanta Hapoel Haifa
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 Maribor Rangers
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 Lech Poznań Genk
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 Girondins de Bordeaux Mariupol
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 Feyenoord Trenčín
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 Rapid Wien Slovan Bratislava
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 FCSB Hajduk Split
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 Partizan Nordsjælland
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 Rosenborg Cork City
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 LASK Beşiktaş
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 Burnley İstanbul Başakşehir
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 Rijeka Sarpsborg
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 Dudelange Legia Warszawa
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 Žalgiris Sevilla
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 Dinamo Brest Apollon Limassol
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 Kukësi Torpedo Kutaisi
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 Kairat Sigma Olomouc
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 Progrès Ufa
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 AEK Larnaca Sturm Graz
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 Helsinki Olimpija
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 Universitatea Craiova RB Leipzig
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 København FC CSKA Sofia
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 APOEL Hapoel Be'er Sheva
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 Maccabi Tel Aviv Pyunik
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 Midtjylland The New Saints
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 Sūduva Spartaks Jūrmala
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 Cluj Alashkert
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 Braga Zorya
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 Molde Hibernian
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 Zenit Dinamo Minsk
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 Valur Sheriff Tiraspol
Qualifying Fase 3 (second leg) 16/08/2018 Luzern Olympiacos
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2018 Olympiacos Burnley
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2018 Rosenborg Shkëndija
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2018 Partizan Beşiktaş
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2018 Rapid Wien FCSB
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2018 Genk Brøndby
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2018 Zorya RB Leipzig
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2018 Olimpija Spartak Trnava
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2018 Basel Apollon Limassol
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2018 Atalanta København
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2018 Sarpsborg Maccabi Tel Aviv
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2018 Dudelange Cluj
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2018 Malmö Midtjylland
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2018 Sigma Olomouc Sevilla
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2018 APOEL Astana
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2018 Sūduva Celtic
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2018 Sheriff Tiraspol Qarabağ
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2018 Trenčín AEK Larnaca
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2018 Zenit Molde
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2018 Torpedo Kutaisi Ludogorets
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2018 Rangers Ufa
Qualifying: Playoff (first leg) 23/08/2018 Gent Girondins de Bordeaux
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2018 Spartak Trnava Olimpija
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2018 Qarabağ Sheriff Tiraspol
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2018 Sevilla Sigma Olomouc
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2018 Celtic Sūduva
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2018 Girondins de Bordeaux Gent
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2018 Burnley Olympiacos
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2018 FCSB Rapid Wien
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2018 Brøndby Genk
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2018 Cluj Dudelange
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2018 Shkëndija Rosenborg
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2018 Astana APOEL
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2018 AEK Larnaca Trenčín
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2018 Beşiktaş Partizan
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2018 RB Leipzig Zorya
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2018 København Atalanta
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2018 Ludogorets Torpedo Kutaisi
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2018 Ufa Rangers
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2018 Molde Zenit
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2018 Apollon Limassol Basel
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2018 Maccabi Tel Aviv Sarpsborg
Qualifying: Playoff (second leg) 30/08/2018 Midtjylland Malmö
Group phase game 1 20/09/2018 Ludogorets Bayer Leverkusen
Group phase game 1 20/09/2018 Genk Malmö
Group phase game 1 20/09/2018 RB Leipzig Red Bull Salzburg
Group phase game 1 20/09/2018 Celtic Rosenborg
Group phase game 1 20/09/2018 Rapid Wien Spartak Moskva
Group phase game 1 20/09/2018 Villarreal Rangers
Group phase game 1 20/09/2018 Lazio Apollon Limassol
Group phase game 1 20/09/2018 Olympique de Marseille Eintracht Frankfurt
Group phase game 1 20/09/2018 Beşiktaş Sarpsborg
Group phase game 1 20/09/2018 Spartak Trnava Anderlecht
Group phase game 1 20/09/2018 Akhisar Krasnodar
Group phase game 1 20/09/2018 Sevilla Standard Liège
Group phase game 1 20/09/2018 Dynamo Kyiv Astana
Group phase game 1 20/09/2018 Rennes Jablonec
Group phase game 1 20/09/2018 Vidi BATE Borisov
Group phase game 1 20/09/2018 PAOK Chelsea
Group phase game 1 20/09/2018 Slavia Praha Girondins de Bordeaux
Group phase game 1 20/09/2018 AEK Larnaca Zurich
Group phase game 1 20/09/2018 Arsenal Vorskla
Group phase game 1 20/09/2018 Sporting de Portugal Qarabağ
Group phase game 1 20/09/2018 Olympiacos Betis
Group phase game 1 20/09/2018 Dudelange Milan
Group phase game 1 20/09/2018 Dinamo Zagreb Fenerbahçe
Group phase game 1 20/09/2018 København Zenit
Group phase game 2 04/10/2018 Girondins de Bordeaux København
Group phase game 2 04/10/2018 BATE Borisov PAOK
Group phase game 2 04/10/2018 Chelsea Vidi
Group phase game 2 04/10/2018 Zenit Slavia Praha
Group phase game 2 04/10/2018 Rosenborg RB Leipzig
Group phase game 2 04/10/2018 Red Bull Salzburg Celtic
Group phase game 2 04/10/2018 Bayer Leverkusen AEK Larnaca
Group phase game 2 04/10/2018 Zurich Ludogorets
Group phase game 2 04/10/2018 Astana Rennes
Group phase game 2 04/10/2018 Jablonec Dynamo Kyiv
Group phase game 2 04/10/2018 Krasnodar Sevilla
Group phase game 2 04/10/2018 Anderlecht Dinamo Zagreb
Group phase game 2 04/10/2018 Standard Liège Akhisar
Group phase game 2 04/10/2018 Malmö Beşiktaş
Group phase game 2 04/10/2018 Sarpsborg Genk
Group phase game 2 04/10/2018 Apollon Limassol Olympique de Marseille
Group phase game 2 04/10/2018 Eintracht Frankfurt Lazio
Group phase game 2 04/10/2018 Spartak Moskva Villarreal
Group phase game 2 04/10/2018 Rangers Rapid Wien
Group phase game 2 04/10/2018 Milan Olympiacos
Group phase game 2 04/10/2018 Vorskla Sporting de Portugal
Group phase game 2 04/10/2018 Qarabağ Arsenal
Group phase game 2 04/10/2018 Fenerbahçe Spartak Trnava
Group phase game 2 04/10/2018 Betis Dudelange
Group phase game 3 25/10/2018 Villarreal Rapid Wien
Group phase game 3 25/10/2018 Rangers Spartak Moskva
Group phase game 3 25/10/2018 RB Leipzig Celtic
Group phase game 3 25/10/2018 Milan Betis
Group phase game 3 25/10/2018 Qarabağ Vorskla
Group phase game 3 25/10/2018 Sporting de Portugal Arsenal
Group phase game 3 25/10/2018 Anderlecht Fenerbahçe
Group phase game 3 25/10/2018 Spartak Trnava Dinamo Zagreb
Group phase game 3 25/10/2018 Zenit Girondins de Bordeaux
Group phase game 3 25/10/2018 København Slavia Praha
Group phase game 3 25/10/2018 Red Bull Salzburg Rosenborg
Group phase game 3 25/10/2018 Zurich Bayer Leverkusen
Group phase game 3 25/10/2018 AEK Larnaca Ludogorets
Group phase game 3 25/10/2018 Olympique de Marseille Lazio
Group phase game 3 25/10/2018 Eintracht Frankfurt Apollon Limassol
Group phase game 3 25/10/2018 Beşiktaş Genk
Group phase game 3 25/10/2018 Chelsea BATE Borisov
Group phase game 3 25/10/2018 PAOK Vidi
Group phase game 3 25/10/2018 Jablonec Astana
Group phase game 3 25/10/2018 Rennes Dynamo Kyiv
Group phase game 3 25/10/2018 Standard Liège Krasnodar
Group phase game 3 25/10/2018 Sevilla Akhisar
Group phase game 3 25/10/2018 Sarpsborg Malmö
Group phase game 3 25/10/2018 Dudelange Olympiacos
Group phase game 4 08/11/2018 Vorskla Qarabağ
Group phase game 4 08/11/2018 Fenerbahçe Anderlecht
Group phase game 4 08/11/2018 Astana Jablonec
Group phase game 4 08/11/2018 Betis Milan
Group phase game 4 08/11/2018 Olympiacos Dudelange
Group phase game 4 08/11/2018 Rosenborg Red Bull Salzburg
Group phase game 4 08/11/2018 Arsenal Sporting de Portugal
Group phase game 4 08/11/2018 Dinamo Zagreb Spartak Trnava
Group phase game 4 08/11/2018 Celtic RB Leipzig
Group phase game 4 08/11/2018 Spartak Moskva Rangers
Group phase game 4 08/11/2018 Girondins de Bordeaux Zenit
Group phase game 4 08/11/2018 Slavia Praha København
Group phase game 4 08/11/2018 Rapid Wien Villarreal
Group phase game 4 08/11/2018 Dynamo Kyiv Rennes
Group phase game 4 08/11/2018 Lazio Olympique de Marseille
Group phase game 4 08/11/2018 Genk Beşiktaş
Group phase game 4 08/11/2018 Malmö Sarpsborg
Group phase game 4 08/11/2018 Akhisar Sevilla
Group phase game 4 08/11/2018 Krasnodar Standard Liège
Group phase game 4 08/11/2018 Vidi PAOK
Group phase game 4 08/11/2018 BATE Borisov Chelsea
Group phase game 4 08/11/2018 Ludogorets AEK Larnaca
Group phase game 4 08/11/2018 Bayer Leverkusen Zurich
Group phase game 4 08/11/2018 Apollon Limassol Eintracht Frankfurt
Group phase game 5 29/11/2018 Chelsea PAOK
Group phase game 5 29/11/2018 Vorskla Arsenal
Group phase game 5 29/11/2018 Sarpsborg Beşiktaş
Group phase game 5 29/11/2018 Malmö Genk
Group phase game 5 29/11/2018 Eintracht Frankfurt Olympique de Marseille
Group phase game 5 29/11/2018 Apollon Limassol Lazio
Group phase game 5 29/11/2018 Rangers Villarreal
Group phase game 5 29/11/2018 BATE Borisov Vidi
Group phase game 5 29/11/2018 Krasnodar Akhisar
Group phase game 5 29/11/2018 Milan Dudelange
Group phase game 5 29/11/2018 Jablonec Rennes
Group phase game 5 29/11/2018 Qarabağ Sporting de Portugal
Group phase game 5 29/11/2018 Betis Olympiacos
Group phase game 5 29/11/2018 Anderlecht Spartak Trnava
Group phase game 5 29/11/2018 Fenerbahçe Dinamo Zagreb
Group phase game 5 29/11/2018 Zenit København
Group phase game 5 29/11/2018 Girondins de Bordeaux Slavia Praha
Group phase game 5 29/11/2018 Red Bull Salzburg RB Leipzig
Group phase game 5 29/11/2018 Rosenborg Celtic
Group phase game 5 29/11/2018 Zurich AEK Larnaca
Group phase game 5 29/11/2018 Bayer Leverkusen Ludogorets
Group phase game 5 29/11/2018 Astana Dynamo Kyiv
Group phase game 5 29/11/2018 Spartak Moskva Rapid Wien
Group phase game 5 29/11/2018 Standard Liège Sevilla
Group phase game 6 13/12/2018 København Girondins de Bordeaux
Group phase game 6 13/12/2018 Slavia Praha Zenit
Group phase game 6 13/12/2018 Dudelange Betis
Group phase game 6 13/12/2018 AEK Larnaca Bayer Leverkusen
Group phase game 6 13/12/2018 RB Leipzig Rosenborg
Group phase game 6 13/12/2018 Dinamo Zagreb Anderlecht
Group phase game 6 13/12/2018 Spartak Trnava Fenerbahçe
Group phase game 6 13/12/2018 Arsenal Qarabağ
Group phase game 6 13/12/2018 Sporting de Portugal Vorskla
Group phase game 6 13/12/2018 Ludogorets Zurich
Group phase game 6 13/12/2018 Celtic Red Bull Salzburg
Group phase game 6 13/12/2018 Rapid Wien Rangers
Group phase game 6 13/12/2018 PAOK BATE Borisov
Group phase game 6 13/12/2018 Vidi Chelsea
Group phase game 6 13/12/2018 Rennes Astana
Group phase game 6 13/12/2018 Dynamo Kyiv Jablonec
Group phase game 6 13/12/2018 Sevilla Krasnodar
Group phase game 6 13/12/2018 Akhisar Standard Liège
Group phase game 6 13/12/2018 Beşiktaş Malmö
Group phase game 6 13/12/2018 Genk Sarpsborg
Group phase game 6 13/12/2018 Olympique de Marseille Apollon Limassol
Group phase game 6 13/12/2018 Lazio Eintracht Frankfurt
Group phase game 6 13/12/2018 Villarreal Spartak Moskva
Group phase game 6 13/12/2018 Olympiacos Milan
Round of 32 (first leg) 12/02/2019 Fenerbahçe Zenit
Round of 32 (first leg) 14/02/2019 Shakhtar Eintracht Frankfurt
Round of 32 (first leg) 14/02/2019 Malmö Chelsea
Round of 32 (first leg) 14/02/2019 Lazio Sevilla
Round of 32 (first leg) 14/02/2019 Rapid Wien Inter
Round of 32 (first leg) 14/02/2019 Slavia Praha Genk
Round of 32 (first leg) 14/02/2019 Galatasaray Benfica
Round of 32 (first leg) 14/02/2019 Viktoria Plzeň Dinamo Zagreb
Round of 32 (first leg) 14/02/2019 Club Brugge Red Bull Salzburg
Round of 32 (first leg) 14/02/2019 Zurich Napoli
Round of 32 (first leg) 14/02/2019 BATE Borisov Arsenal
Round of 32 (first leg) 14/02/2019 Celtic Valencia
Round of 32 (first leg) 14/02/2019 Olympiacos Dynamo Kyiv
Round of 32 (first leg) 14/02/2019 Rennes Betis
Round of 32 (first leg) 14/02/2019 Krasnodar Bayer Leverkusen
Round of 32 (first leg) 14/02/2019 Sporting de Portugal Villarreal
Round of 32 (second leg) 20/02/2019 Sevilla Lazio
Round of 32 (second leg) 21/02/2019 Chelsea Malmö
Round of 32 (second leg) 21/02/2019 Bayer Leverkusen Krasnodar
Round of 32 (second leg) 21/02/2019 Genk Slavia Praha
Round of 32 (second leg) 21/02/2019 Villarreal Sporting de Portugal
Round of 32 (second leg) 21/02/2019 Zenit Fenerbahçe
Round of 32 (second leg) 21/02/2019 Valencia Celtic
Round of 32 (second leg) 21/02/2019 Eintracht Frankfurt Shakhtar
Round of 32 (second leg) 21/02/2019 Napoli Zurich
Round of 32 (second leg) 21/02/2019 Red Bull Salzburg Club Brugge
Round of 32 (second leg) 21/02/2019 Inter Rapid Wien
Round of 32 (second leg) 21/02/2019 Arsenal BATE Borisov
Round of 32 (second leg) 21/02/2019 Dinamo Zagreb Viktoria Plzeň
Round of 32 (second leg) 21/02/2019 Benfica Galatasaray
Round of 32 (second leg) 21/02/2019 Dynamo Kyiv Olympiacos
Round of 32 (second leg) 21/02/2019 Betis Rennes
Round of 16 (first leg) 07/03/2019 Napoli Red Bull Salzburg
Round of 16 (first leg) 07/03/2019 Valencia Krasnodar
Round of 16 (first leg) 07/03/2019 Eintracht Frankfurt Inter
Round of 16 (first leg) 07/03/2019 Dinamo Zagreb Benfica
Round of 16 (first leg) 07/03/2019 Sevilla Slavia Praha
Round of 16 (first leg) 07/03/2019 Rennes Arsenal
Round of 16 (first leg) 07/03/2019 Zenit Villarreal
Round of 16 (first leg) 07/03/2019 Chelsea Dynamo Kyiv
Round of 16 (second leg) 14/03/2019 Villarreal Zenit
Round of 16 (second leg) 14/03/2019 Slavia Praha Sevilla
Round of 16 (second leg) 14/03/2019 Arsenal Rennes
Round of 16 (second leg) 14/03/2019 Krasnodar Valencia
Round of 16 (second leg) 14/03/2019 Dynamo Kyiv Chelsea
Round of 16 (second leg) 14/03/2019 Inter Eintracht Frankfurt
Round of 16 (second leg) 14/03/2019 Benfica Dinamo Zagreb
Round of 16 (second leg) 14/03/2019 Red Bull Salzburg Napoli
Round of 8 (first leg) 11/04/2019 Arsenal Napoli
Round of 8 (first leg) 11/04/2019 Villarreal Valencia
Round of 8 (first leg) 11/04/2019 Benfica Eintracht Frankfurt
Round of 8 (first leg) 11/04/2019 Slavia Praha Chelsea
Round of 8 (second leg) 18/04/2019 Eintracht Frankfurt Benfica
Round of 8 (second leg) 18/04/2019 Valencia Villarreal
Round of 8 (second leg) 18/04/2019 Napoli Arsenal
Round of 8 (second leg) 18/04/2019 Chelsea Slavia Praha
Semifinal (first leg) 02/05/2019 Eintracht Frankfurt Chelsea
Semifinal (first leg) 02/05/2019 Arsenal Valencia
Semifinal (second leg) 09/05/2019 Valencia Arsenal
Semifinal (second leg) 09/05/2019 Chelsea Eintracht Frankfurt
Final 29/05/2019 Chelsea Arsenal

Top 10

  Name Club Pos Goals GoalsPM
Giroud ChelseaChelsea
110.79
Jović Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
100.71
Ben Yedder SevillaSevilla
100.77
Samatta GenkGenk
90.90
Aubameyang ArsenalArsenal
80.67
Tričkovski AEK LarnacaAEK Larnaca
80.73
Sarabia SevillaSevilla
80.62
Mortensen SarpsborgSarpsborg
70.54
Akinyemi VentspilsVentspils
71.75
E. Hestad MoldeMolde
71.00
  Name Club Pos Minutes
Vaclík SevillaSevilla
1335
Christensen ChelseaChelsea
1334
Danny da Costa Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
1256
Hasebe Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
1232
Kepa ChelseaChelsea
1200
Goldson RangersRangers
1170
Bruno Vale Apollon LimassolApollon Limassol
1170
Tavernier RangersRangers
1170
Mortensen SarpsborgSarpsborg
1142
Sachetti Apollon LimassolApollon Limassol
1136
  Name Club Pos Yellows
Banega SevillaSevilla
6
Bouchalakis OlympiacosOlympiacos
5
Flanagan RangersRangers
5
Henrique AstanaAstana
5
Tamm SarpsborgSarpsborg
5
Lo Celso BetisBetis
4
Halvorsen SarpsborgSarpsborg
4
Veton Berisha Rapid WienRapid Wien
4
Kostić Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
4
Askar SarpsborgSarpsborg
4
  Name Club Pos Reds
Jaume Costa VillarrealVillarreal
2
Correa LazioLazio
1
Basta LazioLazio
1
Théophile-Catherine Dinamo ZagrebDinamo Zagreb
1
Vranješ AnderlechtAnderlecht
1
Zeca KøbenhavnKøbenhavn
1
Forrest CelticCeltic
1
Tsimikas OlympiacosOlympiacos
1
Pa Modou ZurichZurich
1
Filipović BATE BorisovBATE Borisov
1
Goals:
1413
Goals Per Match:
2.72
Yellow Cards:
2241
Bookings Per Match:
4.32
Red Cards:
102
Sent Offs Per Match:
0.20
Home wins:
258
Away wins:
142
Draws:
119
Widest home win:
Widest away win:
Longest winning run:
Genk: 7 Matches
Longest losing run:
Dudelange: 5 Matches
Longest no losing run:
Chelsea: 15 Matches
Longest no winning run:
Dudelange: 6 Matches

Clubs

Club M W D L % F A YC RD
Sevilla 16 12 1 3
75%
6%
19%
43 13 24 3
Arsenal 15 11 1 3
73%
6%
21%
30 13 16 2
Chelsea 15 12 3 0
80%
20%
36 10 17 0
Sarpsborg 14 6 3 5
42%
21%
37%
22 19 25 0
Rangers 14 5 7 2
35%
50%
15%
17 11 30 3
Apollon Limassol 14 7 1 6
50%
7%
43%
24 17 24 0
Zenit 14 6 2 6
42%
14%
44%
23 20 30 1
København 14 6 5 3
42%
35%
23%
16 8 28 1
Eintracht Frankfurt 14 9 4 1
64%
28%
8%
30 14 37 3
Genk 14 9 3 2
64%
21%
15%
37 18 17 0
Girondins de Bordeaux 12 7 2 3
58%
16%
26%
16 9 19 1
Rapid Wien 12 5 1 6
41%
8%
51%
15 19 33 1
RB Leipzig 12 5 4 3
41%
33%
26%
21 13 24 1
Slavia Praha 12 5 3 4
41%
25%
34%
17 14 31 0
Dudelange 12 4 3 5
33%
25%
42%
15 23 26 0
AEK Larnaca 12 5 4 3
41%
33%
26%
21 13 29 0
Villarreal 12 5 5 2
41%
41%
18%
20 13 28 2
Beşiktaş 12 6 2 4
50%
16%
34%
23 14 22 2
Olympiacos 12 6 3 3
50%
25%
25%
24 12 28 1
Ludogorets 10 3 5 2
30%
50%
20%
12 8 24 0
Red Bull Salzburg 10 8 0 2
80%
20%
25 12 21 0
Malmö 10 3 4 3
30%
40%
30%
12 13 24 1
Krasnodar 10 4 3 3
40%
30%
30%
11 12 23 1
Dynamo Kyiv 10 4 3 3
40%
30%
30%
13 17 22 1
Rennes 10 5 1 4
50%
10%
40%
16 16 23 0
Dinamo Zagreb 10 6 2 2
60%
20%
20%
16 8 27 2
Rosenborg 10 4 1 5
40%
10%
50%
14 15 17 0
Celtic 10 4 1 5
40%
10%
50%
10 12 13 2
Partizan 8 5 2 1
62%
25%
13%
14 8 21 1
Trenčín 8 4 3 1
50%
37%
13%
14 7 20 0
Maccabi Tel Aviv 8 4 3 1
50%
37%
13%
11 8 14 1
Spartak Trnava 8 3 2 3
37%
25%
38%
7 8 22 1
Valencia 8 5 1 2
62%
12%
26%
14 10 15 0
Qarabağ 8 2 0 6
25%
75%
5 14 16 0
Bayer Leverkusen 8 4 3 1
50%
37%
13%
17 10 19 0
Astana 8 3 2 3
37%
25%
38%
8 8 22 0
Molde 8 5 1 2
62%
12%
26%
17 7 11 0
Lazio 8 3 0 5
37%
63%
9 14 21 3
Fenerbahçe 8 3 2 3
37%
25%
38%
9 10 26 0
BATE Borisov 8 4 0 4
50%
50%
10 12 14 2
Sporting de Portugal 8 4 2 2
50%
25%
25%
14 5 18 3
Betis 8 3 4 1
37%
50%
13%
11 8 18 0
Zurich 8 3 1 4
37%
12%
51%
8 11 18 1
Napoli 6 3 0 3
50%
50%
9 7 11 0
Milan 6 3 1 2
50%
16%
34%
12 9 15 1
Progrès 6 2 1 3
33%
16%
51%
7 6 16 0
Lech Poznań 6 2 1 3
33%
16%
51%
8 8 12 0
Nordsjælland 6 4 0 2
66%
34%
8 6 13 0
Spartak Subotica 6 2 1 3
33%
16%
51%
7 7 19 1
Benfica 6 3 1 2
50%
16%
34%
9 6 10 0
Kairat 6 3 0 3
50%
50%
14 7 12 3
Burnley 6 2 3 1
33%
50%
17%
7 6 17 1
PAOK 6 1 0 5
16%
84%
5 12 10 1
Atalanta 6 3 3 0
50%
50%
16 3 7 0
Olimpija 6 3 2 1
50%
33%
17%
14 6 12 1
Vidi 6 2 1 3
33%
16%
51%
5 7 18 0
Ufa 6 1 4 1
16%
66%
18%
6 6 12 0
Jablonec 6 1 2 3
16%
33%
51%
6 8 13 0
Standard Liège 6 3 1 2
50%
16%
34%
7 9 13 0
FCSB 6 4 1 1
66%
16%
18%
11 5 22 1
Torpedo Kutaisi 6 3 0 3
50%
50%
12 9 13 0
Akhisar 6 0 1 5
16%
84%
4 14 13 1
Anderlecht 6 0 3 3
50%
50%
2 7 10 2
Olympique de Marseille 6 0 1 5
16%
84%
6 16 16 2
Spartak Moskva 6 1 2 3
16%
33%
51%
8 12 17 0
Vorskla 6 1 0 5
16%
84%
4 13 13 0
Hibernian 6 3 2 1
50%
33%
17%
16 11 11 0
APOEL 6 3 1 2
50%
16%
34%
11 6 13 1
FC CSKA Sofia 6 3 0 3
50%
50%
9 6 12 4
Slovan Bratislava 6 4 0 2
66%
34%
15 10 16 0
Maribor 6 3 2 1
50%
33%
17%
6 3 9 0
B36 6 1 3 2
16%
50%
34%
4 11 17 0
Trakai 6 2 3 1
33%
50%
17%
4 3 12 1
Dinamo Minsk 6 4 0 2
66%
34%
15 12 12 1
Žalgiris 6 2 2 2
33%
33%
34%
5 9 6 0
Pyunik 6 3 1 2
50%
16%
34%
6 4 15 1
Midtjylland 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 5 8 0
Brøndby 4 2 0 2
50%
50%
8 10 7 1
Basel 4 3 0 1
75%
25%
5 3 8 0
Zorya 4 0 3 1
75%
25%
5 6 13 1
Slavia Sofia 4 2 0 2
50%
50%
5 5 12 1
Hapoel Haifa 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 7 5 0
Häcken 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 7 7 0
Balzan 4 2 0 2
50%
50%
8 7 10 1
Alashkert 4 1 1 2
25%
25%
50%
1 7 11 0
Valur 4 2 0 2
50%
50%
5 3 12 0
The New Saints 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 7 5 0
Hajduk Split 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 4 15 0
Željezničar 4 2 0 2
50%
50%
7 6 6 0
Spartaks Jūrmala 4 2 1 1
50%
25%
25%
9 1 10 0
Cluj 4 2 0 2
50%
50%
9 5 7 0
Sheriff Tiraspol 4 2 0 2
50%
50%
3 5 12 0
Sūduva 4 1 2 1
25%
50%
25%
2 4 4 0
Gżira United 4 2 0 2
50%
50%
4 6 7 0
Inter 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 1 12 0
Tre Fiori 4 1 0 3
25%
75%
3 11 10 1
Engordany 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 12 11 0
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 5 5 0
Prishtina 4 1 3 0
25%
75%
6 1 8 0
Tobol 4 3 0 1
75%
25%
5 2 7 0
Gent 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 6 0
Sarajevo 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 11 7 0
Vaduz 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 5 8 0
Fola 4 0 2 2
50%
50%
1 9 7 0
Shakhtyor Soligorsk 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 5 12 3
Osijek 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 10 0
Laçi 4 1 0 3
25%
75%
2 7 7 0
Sigma Olomouc 4 2 0 2
50%
50%
4 5 4 1
Dundalk 4 2 1 1
50%
25%
25%
3 5 10 0
Budapest Honvéd 4 2 0 2
50%
50%
6 4 8 0
Dinamo Brest 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 8 14 1
Vitesse 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 5 6 1
LASK 4 3 0 1
75%
25%
8 3 8 0
Chikhura Sachkhere 4 1 2 1
25%
50%
25%
2 3 7 0
Górnik Zabrze 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 6 8 1
Hafnarfjarðar 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 2 8 0
Rudar Velenje 4 2 0 2
50%
50%
10 6 7 0
Viitorul 4 1 2 1
25%
50%
25%
5 5 8 1
Ventspils 4 1 1 2
25%
25%
50%
9 6 5 0
Domžale 4 0 4 0
100%
4 4 7 0
Újpest 4 1 0 3
25%
75%
6 10 4 1
Radnicki Nis 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 4 6 0
Mariupol 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 7 9 0
Zrinjski 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 9 1
Dunajská Streda 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 9 11 1
AIK Solna 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 3 7 0
Jagiellonia 4 1 1 2
25%
25%
50%
6 8 10 0
Stjarnan 4 1 0 3
25%
75%
3 8 6 0
Birkirkara 2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Connah's Quay 2 0 0 2
100%
1 5 9 1
Gandzasar 2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 0
ÍBV 2 0 0 2
100%
0 6 4 0
Petrocub 2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Lahti 2 0 1 1
50%
50%
0 3 2 0
Galatasaray 2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Anorthosis 2 1 0 1
50%
50%
2 2 2 0
Ferencváros 2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Shakhtar 2 0 1 1
50%
50%
3 6 4 1
Viktoria Plzeň 2 1 0 1
50%
50%
2 4 6 1
Club Brugge 2 1 0 1
50%
50%
2 5 7 0
Shkëndija 2 0 0 2
100%
1 5 5 0
Rijeka 2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Milsami Orhei 2 0 0 2
100%
2 9 6 0
Sturm Graz 2 0 0 2
100%
0 7 4 2
NSÍ 2 0 0 2
100%
5 12 2 1
Derry City 2 1 0 1
50%
50%
2 3 6 1
Luftetari 2 0 1 1
50%
50%
3 8 6 0
St Joseph's 2 0 2 0
100%
2 2 9 0
Europa FC 2 0 1 1
50%
50%
1 6 5 0
Dinamo Tbilisi 2 0 1 1
50%
50%
2 3 3 0
Nõmme Kalju 2 1 0 1
50%
50%
1 3 1 0
Cefn Druids 2 0 1 1
50%
50%
1 2 7 0
Folgore 2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Samtredia 2 0 0 2
100%
0 3 2 0
Bala Town 2 1 0 1
50%
50%
1 3 7 0
Glenavon 2 1 0 1
50%
50%
3 6 5 0
Shkupi 2 0 1 1
50%
50%
0 2 9 0
Budućnost 2 0 1 1
50%
50%
1 3 6 0
Neftçi 2 1 0 1
50%
50%
3 5 4 0
Rabotnički 2 1 0 1
50%
50%
2 5 5 1
Coleraine 2 0 1 1
50%
50%
1 3 7 0
Cliftonville 2 0 0 2
100%
1 3 5 0
Levski Sofia 2 1 0 1
50%
50%
3 3 7 1
Rudar Pljevlja 2 0 0 2
100%
0 6 4 0
Banants 2 0 0 2
100%
1 5 4 0
Feyenoord 2 0 1 1
50%
50%
1 5 4 0
Universitatea Craiova 2 0 1 1
50%
50%
2 4 5 0
Liepāja 2 1 0 1
50%
50%
2 4 5 0
Crusaders 2 0 1 1
50%
50%
2 6 6 0
Keşla 2 1 0 1
50%
50%
3 5 4 0
Sutjeska 2 0 1 1
50%
50%
0 1 6 0
Santa Coloma 2 1 0 1
50%
50%
1 3 11 0
Lincoln 2 0 1 1
50%
50%
2 3 2 0
Valletta 2 0 1 1
50%
50%
2 3 7 0
Flora 2 1 0 1
50%
50%
2 5 0 0
Trans 2 0 0 2
100%
1 5 1 0
Drita 2 0 1 1
50%
50%
2 3 6 2
Irtysh 2 0 1 1
50%
50%
0 1 4 0
St Gallen 2 1 0 1
50%
50%
2 2 3 1
Levadia Tallinn 2 0 0 2
100%
1 3 8 0
Asteras 2 0 1 1
50%
50%
3 4 6 2
Sparta Praha 2 1 0 1
50%
50%
2 3 7 1
Rio Ave 2 0 1 1
50%
50%
4 5 2 0
KuPS 2 0 1 1
50%
50%
1 2 1 0
Aberdeen 2 0 1 1
50%
50%
2 4 3 0
Partizani 2 0 0 2
100%
0 3 1 0
Atromitos 2 0 1 1
50%
50%
4 5 6 1
Djurgårdens 2 0 1 1
50%
50%
2 3 9 0
Admira 2 0 0 2
100%
1 6 5 0
Vardar 2 0 0 2
100%
0 3 3 0
La Fiorita 2 0 0 2
100%
0 9 7 1
OFK Titograd 2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Kukësi 2 1 0 1
50%
50%
4 5 5 0
Lillestrøm 2 0 0 2
100%
1 6 3 0
Qäbälä 2 1 0 1
50%
50%
1 2 8 1
Hapoel Be'er Sheva 2 0 1 1
50%
50%
3 5 13 0
Legia Warszawa 2 0 1 1
50%
50%
3 4 2 2
Zaria 2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Cork City 2 0 0 2
100%
0 5 3 0
Racing Union 2 0 1 1
50%
50%
0 2 6 0
Beitar Jerusalem 2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
İstanbul Başakşehir 2 0 1 1
50%
50%
0 1 3 0
Ilves 2 0 0 2
100%
1 3 6 0
Helsinki 2 0 0 2
100%
1 7 5 0
Braga 2 0 2 0
100%
3 3 6 0
Široki Brijeg 2 0 2 0
100%
3 3 6 0
Víkingur Gøta 2 0 0 2
100%
0 7 7 0
Stumbras 2 1 0 1
50%
50%
1 2 5 0
AZ Alkmaar 2 1 0 1
50%
50%
2 3 5 0
Shamrock Rovers 2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Riga 2 1 0 1
50%
50%
1 1 4 3
Luzern 2 0 0 2
100%
1 7 4 0
Sant Julià 2 0 0 2
100%
1 4 9 1
Notify error