2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Europa League2018-19 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda Previa 1 (anada) 26/06/2018 Sant Julià Gżira United
Ronda Previa 1 (anada) 28/06/2018 Tre Fiori Bala Town
Ronda Previa 1 (anada) 28/06/2018 Engordany Folgore
Ronda Previa 1 (anada) 28/06/2018 B36 St Joseph's
Ronda Previa 1 (anada) 28/06/2018 Birkirkara
Ronda Previa 1 (anada) 28/06/2018 Europa FC Prishtina
Ronda Previa 1 (anada) 28/06/2018 Cefn Druids Trakai
Ronda Previa 1 (tornada) 05/07/2018 Trakai Cefn Druids
Ronda Previa 1 (tornada) 05/07/2018 St Joseph's B36
Ronda Previa 1 (tornada) 05/07/2018 Folgore Engordany
Ronda Previa 1 (tornada) 05/07/2018 Birkirkara
Ronda Previa 1 (tornada) 05/07/2018 Bala Town Tre Fiori
Ronda Previa 1 (tornada) 05/07/2018 Prishtina Europa FC
Ronda Previa 1 (tornada) 05/07/2018 Gżira United Sant Julià
Classificació Fase 1 (anada) 10/07/2018 Samtredia Tobol
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2018 Žalgiris
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2018 Banants Sarajevo
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2018 Rabotnički Budapest Honvéd
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2018 Vaduz Levski Sofia
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2018 Fola Prishtina
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2018 Glenavon Molde
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Derry City Dinamo Minsk
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Connah's Quay Shakhtyor Soligorsk
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Petrocub Osijek
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Anorthosis Laçi
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Ferencváros Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Milsami Orhei Slovan Bratislava
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Liepāja Häcken
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Ilves Slavia Sofia
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Stumbras Apollon Limassol
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Pyunik Vardar
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Balzan Keşla
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Trans Željezničar
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Trakai Irtysh
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Levadia Tallinn Dundalk
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 KuPS København
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Partizani Maribor
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Rudar Velenje Tre Fiori
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Chikhura Sachkhere Beitar Jerusalem
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Ventspils Luftetari
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Neftçi Újpest
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Rudar Pljevlja Partizan
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 CSKA Sofia Riga
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Hibernian NSÍ
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 ÍBV Sarpsborg
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Stjarnan Nõmme Kalju
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Dunajská Streda Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Radnicki Niš Gżira United
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Rangers Shkupi
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Spartak Subotica Coleraine
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Cliftonville Nordsjælland
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Lech Poznań Gandzasar
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Lahti Hafnarfjarðar
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Budućnost Trenčín
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 B36 OFK Titograd
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Qäbälä Progrès
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Górnik Zabrze Zaria
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Engordany Kairat
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Racing Union Viitorul
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Široki Brijeg Domžale
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2018 Shamrock Rovers AIK Solna
Classificació Fase 1 (tornada) 17/07/2018 Budapest Honvéd Rabotnički
Classificació Fase 1 (tornada) 17/07/2018 Shkupi Rangers
Classificació Fase 1 (tornada) 17/07/2018 Levski Sofia Vaduz
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2018 Željezničar Trans
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Viitorul Racing Union
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Gżira United Radnicki Niš
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Molde Glenavon
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Laçi Anorthosis
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Dundalk Levadia Tallinn
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Luftetari Ventspils
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Sarajevo Banants
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Maribor Partizani
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Partizan Rudar Pljevlja
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 OFK Titograd B36
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Trenčín Budućnost
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Tre Fiori Rudar Velenje
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Beitar Jerusalem Chikhura Sachkhere
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 NSÍ Hibernian
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Osijek Petrocub
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Coleraine Spartak Subotica
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Újpest Neftçi
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Domžale Široki Brijeg
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Hafnarfjarðar Lahti
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 København KuPS
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Progrès Qäbälä
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Slavia Sofia Ilves
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Maccabi Tel Aviv Ferencváros
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Nõmme Kalju Stjarnan
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Slovan Bratislava Milsami Orhei
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Riga CSKA Sofia
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Häcken Liepāja
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Sarpsborg ÍBV
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Keşla Balzan
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 AIK Solna Shamrock Rovers
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Nordsjælland Cliftonville
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Vardar Pyunik
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Zaria Górnik Zabrze
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Apollon Limassol Stumbras
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Dinamo Tbilisi Dunajská Streda
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Prishtina Fola
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Žalgiris
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Dinamo Minsk Derry City
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Shakhtyor Soligorsk Connah's Quay
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Gandzasar Lech Poznań
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Tobol Samtredia
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Kairat Engordany
Classificació Fase 1 (tornada) 19/07/2018 Irtysh Trakai
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Shakhtyor Soligorsk Lech Poznań
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Molde Laçi
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Žalgiris Vaduz
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Maccabi Tel Aviv Radnicki Niš
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 CSKA Sofia Admira
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Budapest Honvéd Progrès
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Djurgårdens Mariupol
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Zrinjski Valletta
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 APOEL Flora
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Jagiellonia Rio Ave
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 LASK Lillestrøm
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Dinamo Brest Atromitos
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Željezničar Apollon Limassol
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Sevilla Újpest
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Stjarnan København
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Aberdeen Burnley
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Dundalk AEK Larnaca
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Spartak Subotica Sparta Praha
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Osijek Rangers
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Hibernian Asteras
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Atalanta Sarajevo
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Partizan Trakai
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 St Gallen Sarpsborg
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Dudelange Drita
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Górnik Zabrze Trenčín
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 B36 Beşiktaş
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Genk Fola
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Hajduk Split Slavia Sofia
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 The New Saints Lincoln
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Santa Coloma Valur
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Sutjeska Alashkert
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Olimpija Crusaders
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Nordsjælland AIK Solna
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 RB Leipzig Häcken
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Dunajská Streda Dinamo Minsk
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Balzan Slovan Bratislava
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Tobol Pyunik
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Hapoel Haifa Hafnarfjarðar
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Ufa Domžale
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Spartaks Jūrmala La Fiorita
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Viitorul Vitesse
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Ventspils Girondins de Bordeaux
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Kairat AZ Alkmaar
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Rudar Velenje FCSB
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Torpedo Kutaisi Víkingur Gøta
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2018 Chikhura Sachkhere Maribor
Classificació Fase 2 (tornada) 31/07/2018 Pyunik Tobol
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2018 Fola Genk
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 København Stjarnan
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Domžale Ufa
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Sarajevo Atalanta
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Maribor Chikhura Sachkhere
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Vitesse Viitorul
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Beşiktaş B36
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 La Fiorita Spartaks Jūrmala
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Asteras Hibernian
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Slovan Bratislava Balzan
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Atromitos Dinamo Brest
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Vaduz Žalgiris
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 FCSB Rudar Velenje
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Rio Ave Jagiellonia
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Drita Dudelange
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Lech Poznań Shakhtyor Soligorsk
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Sarpsborg St Gallen
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Girondins de Bordeaux Ventspils
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Rangers Osijek
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Burnley Aberdeen
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 AZ Alkmaar Kairat
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Crusaders Olimpija
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Újpest Sevilla
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Admira CSKA Sofia
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Radnicki Niš Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Hafnarfjarðar Hapoel Haifa
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Valur Santa Coloma
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 AIK Solna Nordsjælland
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Víkingur Gøta Torpedo Kutaisi
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Sparta Praha Spartak Subotica
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Slavia Sofia Hajduk Split
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Progrès Budapest Honvéd
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Alashkert Sutjeska
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Laçi Molde
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Trenčín Górnik Zabrze
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 AEK Larnaca Dundalk
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Flora APOEL
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Valletta Zrinjski
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Dinamo Minsk Dunajská Streda
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Trakai Partizan
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Lillestrøm LASK
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Häcken RB Leipzig
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Lincoln The New Saints
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Mariupol Djurgårdens
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2018 Apollon Limassol Željezničar
Classificació Fase 3 (anada) 07/08/2018 Pyunik Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 CSKA Sofia København
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 Zorya Braga
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 Olimpija Helsinki
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 Beşiktaş LASK
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 Olympiacos Luzern
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 Vitesse Basel
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 Genk Lech Poznań
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 İstanbul Başakşehir Burnley
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 Spartak Subotica Brøndby
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 The New Saints Midtjylland
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 Cork City Rosenborg
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 Rangers Maribor
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 Hajduk Split FCSB
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 Hibernian Molde
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 Legia Warszawa Dudelange
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 Nordsjælland Partizan
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 Alashkert Cluj
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 Jagiellonia Gent
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 Hapoel Be'er Sheva APOEL
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 Sevilla Žalgiris
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 Ufa Progrès
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 Spartaks Jūrmala Sūduva
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 Hapoel Haifa Atalanta
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 RB Leipzig Universitatea Craiova
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 Torpedo Kutaisi Kukësi
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 Sheriff Tiraspol Valur
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 Dinamo Minsk Zenit
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 Ludogorets Zrinjski
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 Apollon Limassol Dinamo Brest
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 Trenčín Feyenoord
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 Mariupol Girondins de Bordeaux
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 Sigma Olomouc Kairat
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 Sturm Graz AEK Larnaca
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 Slovan Bratislava Rapid Wien
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2018 Sarpsborg Rijeka
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 Gent Jagiellonia
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 Zrinjski Ludogorets
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 Brøndby Spartak Subotica
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 Basel Vitesse
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 Atalanta Hapoel Haifa
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 Maribor Rangers
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 Lech Poznań Genk
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 Girondins de Bordeaux Mariupol
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 Feyenoord Trenčín
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 Rapid Wien Slovan Bratislava
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 FCSB Hajduk Split
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 Partizan Nordsjælland
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 Rosenborg Cork City
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 LASK Beşiktaş
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 Burnley İstanbul Başakşehir
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 Rijeka Sarpsborg
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 Dudelange Legia Warszawa
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 Žalgiris Sevilla
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 Dinamo Brest Apollon Limassol
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 Kukësi Torpedo Kutaisi
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 Kairat Sigma Olomouc
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 Progrès Ufa
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 AEK Larnaca Sturm Graz
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 Helsinki Olimpija
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 Universitatea Craiova RB Leipzig
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 København CSKA Sofia
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 APOEL Hapoel Be'er Sheva
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 Maccabi Tel Aviv Pyunik
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 Midtjylland The New Saints
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 Sūduva Spartaks Jūrmala
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 Cluj Alashkert
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 Braga Zorya
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 Molde Hibernian
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 Zenit Dinamo Minsk
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 Valur Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2018 Luzern Olympiacos
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2018 Olympiacos Burnley
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2018 Rosenborg Shkëndija
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2018 Partizan Beşiktaş
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2018 Rapid Wien FCSB
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2018 Genk Brøndby
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2018 Zorya RB Leipzig
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2018 Olimpija Spartak Trnava
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2018 Basel Apollon Limassol
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2018 Atalanta København
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2018 Sarpsborg Maccabi Tel Aviv
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2018 Dudelange Cluj
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2018 Malmö Midtjylland
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2018 Sigma Olomouc Sevilla
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2018 APOEL Astana
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2018 Sūduva Celtic
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2018 Sheriff Tiraspol Qarabağ
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2018 Trenčín AEK Larnaca
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2018 Zenit Molde
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2018 Torpedo Kutaisi Ludogorets
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2018 Rangers Ufa
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2018 Gent Girondins de Bordeaux
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2018 Spartak Trnava Olimpija
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2018 Qarabağ Sheriff Tiraspol
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2018 Sevilla Sigma Olomouc
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2018 Celtic Sūduva
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2018 Girondins de Bordeaux Gent
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2018 Burnley Olympiacos
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2018 FCSB Rapid Wien
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2018 Brøndby Genk
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2018 Cluj Dudelange
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2018 Shkëndija Rosenborg
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2018 Astana APOEL
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2018 AEK Larnaca Trenčín
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2018 Beşiktaş Partizan
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2018 RB Leipzig Zorya
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2018 København Atalanta
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2018 Ludogorets Torpedo Kutaisi
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2018 Ufa Rangers
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2018 Molde Zenit
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2018 Apollon Limassol Basel
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2018 Maccabi Tel Aviv Sarpsborg
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2018 Midtjylland Malmö
Fase de grups partit 1 20/09/2018 Ludogorets Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 1 20/09/2018 Genk Malmö
Fase de grups partit 1 20/09/2018 RB Leipzig Red Bull Salzburg
Fase de grups partit 1 20/09/2018 Celtic Rosenborg
Fase de grups partit 1 20/09/2018 Rapid Wien Spartak Moskva
Fase de grups partit 1 20/09/2018 Villarreal Rangers
Fase de grups partit 1 20/09/2018 Lazio Apollon Limassol
Fase de grups partit 1 20/09/2018 Olympique de Marseille Eintracht Frankfurt
Fase de grups partit 1 20/09/2018 Beşiktaş Sarpsborg
Fase de grups partit 1 20/09/2018 Spartak Trnava Anderlecht
Fase de grups partit 1 20/09/2018 Akhisar Krasnodar
Fase de grups partit 1 20/09/2018 Sevilla Standard Liège
Fase de grups partit 1 20/09/2018 Dynamo Kyiv Astana
Fase de grups partit 1 20/09/2018 Rennes Jablonec
Fase de grups partit 1 20/09/2018 Vidi BATE Borisov
Fase de grups partit 1 20/09/2018 PAOK Chelsea
Fase de grups partit 1 20/09/2018 Slavia Praha Girondins de Bordeaux
Fase de grups partit 1 20/09/2018 AEK Larnaca Zürich
Fase de grups partit 1 20/09/2018 Arsenal Vorskla
Fase de grups partit 1 20/09/2018 Sporting de Portugal Qarabağ
Fase de grups partit 1 20/09/2018 Olympiacos Betis
Fase de grups partit 1 20/09/2018 Dudelange Milan
Fase de grups partit 1 20/09/2018 Dinamo Zagreb Fenerbahçe
Fase de grups partit 1 20/09/2018 København Zenit
Fase de grups partit 2 04/10/2018 Girondins de Bordeaux København
Fase de grups partit 2 04/10/2018 BATE Borisov PAOK
Fase de grups partit 2 04/10/2018 Chelsea Vidi
Fase de grups partit 2 04/10/2018 Zenit Slavia Praha
Fase de grups partit 2 04/10/2018 Rosenborg RB Leipzig
Fase de grups partit 2 04/10/2018 Red Bull Salzburg Celtic
Fase de grups partit 2 04/10/2018 Bayer Leverkusen AEK Larnaca
Fase de grups partit 2 04/10/2018 Zürich Ludogorets
Fase de grups partit 2 04/10/2018 Astana Rennes
Fase de grups partit 2 04/10/2018 Jablonec Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 2 04/10/2018 Krasnodar Sevilla
Fase de grups partit 2 04/10/2018 Anderlecht Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 2 04/10/2018 Standard Liège Akhisar
Fase de grups partit 2 04/10/2018 Malmö Beşiktaş
Fase de grups partit 2 04/10/2018 Sarpsborg Genk
Fase de grups partit 2 04/10/2018 Apollon Limassol Olympique de Marseille
Fase de grups partit 2 04/10/2018 Eintracht Frankfurt Lazio
Fase de grups partit 2 04/10/2018 Spartak Moskva Villarreal
Fase de grups partit 2 04/10/2018 Rangers Rapid Wien
Fase de grups partit 2 04/10/2018 Milan Olympiacos
Fase de grups partit 2 04/10/2018 Vorskla Sporting de Portugal
Fase de grups partit 2 04/10/2018 Qarabağ Arsenal
Fase de grups partit 2 04/10/2018 Fenerbahçe Spartak Trnava
Fase de grups partit 2 04/10/2018 Betis Dudelange
Fase de grups partit 3 25/10/2018 Villarreal Rapid Wien
Fase de grups partit 3 25/10/2018 Rangers Spartak Moskva
Fase de grups partit 3 25/10/2018 RB Leipzig Celtic
Fase de grups partit 3 25/10/2018 Milan Betis
Fase de grups partit 3 25/10/2018 Qarabağ Vorskla
Fase de grups partit 3 25/10/2018 Sporting de Portugal Arsenal
Fase de grups partit 3 25/10/2018 Anderlecht Fenerbahçe
Fase de grups partit 3 25/10/2018 Spartak Trnava Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 3 25/10/2018 Zenit Girondins de Bordeaux
Fase de grups partit 3 25/10/2018 København Slavia Praha
Fase de grups partit 3 25/10/2018 Red Bull Salzburg Rosenborg
Fase de grups partit 3 25/10/2018 Zürich Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 3 25/10/2018 AEK Larnaca Ludogorets
Fase de grups partit 3 25/10/2018 Olympique de Marseille Lazio
Fase de grups partit 3 25/10/2018 Eintracht Frankfurt Apollon Limassol
Fase de grups partit 3 25/10/2018 Beşiktaş Genk
Fase de grups partit 3 25/10/2018 Chelsea BATE Borisov
Fase de grups partit 3 25/10/2018 PAOK Vidi
Fase de grups partit 3 25/10/2018 Jablonec Astana
Fase de grups partit 3 25/10/2018 Rennes Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 3 25/10/2018 Standard Liège Krasnodar
Fase de grups partit 3 25/10/2018 Sevilla Akhisar
Fase de grups partit 3 25/10/2018 Sarpsborg Malmö
Fase de grups partit 3 25/10/2018 Dudelange Olympiacos
Fase de grups partit 4 08/11/2018 Vorskla Qarabağ
Fase de grups partit 4 08/11/2018 Fenerbahçe Anderlecht
Fase de grups partit 4 08/11/2018 Astana Jablonec
Fase de grups partit 4 08/11/2018 Betis Milan
Fase de grups partit 4 08/11/2018 Olympiacos Dudelange
Fase de grups partit 4 08/11/2018 Rosenborg Red Bull Salzburg
Fase de grups partit 4 08/11/2018 Arsenal Sporting de Portugal
Fase de grups partit 4 08/11/2018 Dinamo Zagreb Spartak Trnava
Fase de grups partit 4 08/11/2018 Celtic RB Leipzig
Fase de grups partit 4 08/11/2018 Spartak Moskva Rangers
Fase de grups partit 4 08/11/2018 Girondins de Bordeaux Zenit
Fase de grups partit 4 08/11/2018 Slavia Praha København
Fase de grups partit 4 08/11/2018 Rapid Wien Villarreal
Fase de grups partit 4 08/11/2018 Dynamo Kyiv Rennes
Fase de grups partit 4 08/11/2018 Lazio Olympique de Marseille
Fase de grups partit 4 08/11/2018 Genk Beşiktaş
Fase de grups partit 4 08/11/2018 Malmö Sarpsborg
Fase de grups partit 4 08/11/2018 Akhisar Sevilla
Fase de grups partit 4 08/11/2018 Krasnodar Standard Liège
Fase de grups partit 4 08/11/2018 Vidi PAOK
Fase de grups partit 4 08/11/2018 BATE Borisov Chelsea
Fase de grups partit 4 08/11/2018 Ludogorets AEK Larnaca
Fase de grups partit 4 08/11/2018 Bayer Leverkusen Zürich
Fase de grups partit 4 08/11/2018 Apollon Limassol Eintracht Frankfurt
Fase de grups partit 5 29/11/2018 Chelsea PAOK
Fase de grups partit 5 29/11/2018 Vorskla Arsenal
Fase de grups partit 5 29/11/2018 Sarpsborg Beşiktaş
Fase de grups partit 5 29/11/2018 Malmö Genk
Fase de grups partit 5 29/11/2018 Eintracht Frankfurt Olympique de Marseille
Fase de grups partit 5 29/11/2018 Apollon Limassol Lazio
Fase de grups partit 5 29/11/2018 Rangers Villarreal
Fase de grups partit 5 29/11/2018 BATE Borisov Vidi
Fase de grups partit 5 29/11/2018 Krasnodar Akhisar
Fase de grups partit 5 29/11/2018 Milan Dudelange
Fase de grups partit 5 29/11/2018 Jablonec Rennes
Fase de grups partit 5 29/11/2018 Qarabağ Sporting de Portugal
Fase de grups partit 5 29/11/2018 Betis Olympiacos
Fase de grups partit 5 29/11/2018 Anderlecht Spartak Trnava
Fase de grups partit 5 29/11/2018 Fenerbahçe Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 5 29/11/2018 Zenit København
Fase de grups partit 5 29/11/2018 Girondins de Bordeaux Slavia Praha
Fase de grups partit 5 29/11/2018 Red Bull Salzburg RB Leipzig
Fase de grups partit 5 29/11/2018 Rosenborg Celtic
Fase de grups partit 5 29/11/2018 Zürich AEK Larnaca
Fase de grups partit 5 29/11/2018 Bayer Leverkusen Ludogorets
Fase de grups partit 5 29/11/2018 Astana Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 5 29/11/2018 Spartak Moskva Rapid Wien
Fase de grups partit 5 29/11/2018 Standard Liège Sevilla
Fase de grups partit 6 13/12/2018 København Girondins de Bordeaux
Fase de grups partit 6 13/12/2018 Slavia Praha Zenit
Fase de grups partit 6 13/12/2018 Dudelange Betis
Fase de grups partit 6 13/12/2018 AEK Larnaca Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 6 13/12/2018 RB Leipzig Rosenborg
Fase de grups partit 6 13/12/2018 Dinamo Zagreb Anderlecht
Fase de grups partit 6 13/12/2018 Spartak Trnava Fenerbahçe
Fase de grups partit 6 13/12/2018 Arsenal Qarabağ
Fase de grups partit 6 13/12/2018 Sporting de Portugal Vorskla
Fase de grups partit 6 13/12/2018 Ludogorets Zürich
Fase de grups partit 6 13/12/2018 Celtic Red Bull Salzburg
Fase de grups partit 6 13/12/2018 Rapid Wien Rangers
Fase de grups partit 6 13/12/2018 PAOK BATE Borisov
Fase de grups partit 6 13/12/2018 Vidi Chelsea
Fase de grups partit 6 13/12/2018 Rennes Astana
Fase de grups partit 6 13/12/2018 Dynamo Kyiv Jablonec
Fase de grups partit 6 13/12/2018 Sevilla Krasnodar
Fase de grups partit 6 13/12/2018 Akhisar Standard Liège
Fase de grups partit 6 13/12/2018 Beşiktaş Malmö
Fase de grups partit 6 13/12/2018 Genk Sarpsborg
Fase de grups partit 6 13/12/2018 Olympique de Marseille Apollon Limassol
Fase de grups partit 6 13/12/2018 Lazio Eintracht Frankfurt
Fase de grups partit 6 13/12/2018 Villarreal Spartak Moskva
Fase de grups partit 6 13/12/2018 Olympiacos Milan
Setzens de final (anada) 12/02/2019 Fenerbahçe Zenit
Setzens de final (anada) 14/02/2019 Shakhtar Eintracht Frankfurt
Setzens de final (anada) 14/02/2019 Malmö Chelsea
Setzens de final (anada) 14/02/2019 Lazio Sevilla
Setzens de final (anada) 14/02/2019 Rapid Wien Inter
Setzens de final (anada) 14/02/2019 Slavia Praha Genk
Setzens de final (anada) 14/02/2019 Galatasaray Benfica
Setzens de final (anada) 14/02/2019 Viktoria Plzeň Dinamo Zagreb
Setzens de final (anada) 14/02/2019 Club Brugge Red Bull Salzburg
Setzens de final (anada) 14/02/2019 Zürich Napoli
Setzens de final (anada) 14/02/2019 BATE Borisov Arsenal
Setzens de final (anada) 14/02/2019 Celtic Valencia
Setzens de final (anada) 14/02/2019 Olympiacos Dynamo Kyiv
Setzens de final (anada) 14/02/2019 Rennes Betis
Setzens de final (anada) 14/02/2019 Krasnodar Bayer Leverkusen
Setzens de final (anada) 14/02/2019 Sporting de Portugal Villarreal
Setzens de final (tornada) 20/02/2019 Sevilla Lazio
Setzens de final (tornada) 21/02/2019 Chelsea Malmö
Setzens de final (tornada) 21/02/2019 Bayer Leverkusen Krasnodar
Setzens de final (tornada) 21/02/2019 Genk Slavia Praha
Setzens de final (tornada) 21/02/2019 Villarreal Sporting de Portugal
Setzens de final (tornada) 21/02/2019 Zenit Fenerbahçe
Setzens de final (tornada) 21/02/2019 Valencia Celtic
Setzens de final (tornada) 21/02/2019 Eintracht Frankfurt Shakhtar
Setzens de final (tornada) 21/02/2019 Napoli Zürich
Setzens de final (tornada) 21/02/2019 Red Bull Salzburg Club Brugge
Setzens de final (tornada) 21/02/2019 Inter Rapid Wien
Setzens de final (tornada) 21/02/2019 Arsenal BATE Borisov
Setzens de final (tornada) 21/02/2019 Dinamo Zagreb Viktoria Plzeň
Setzens de final (tornada) 21/02/2019 Benfica Galatasaray
Setzens de final (tornada) 21/02/2019 Dynamo Kyiv Olympiacos
Setzens de final (tornada) 21/02/2019 Betis Rennes
Vuitens de final (anada) 07/03/2019 Napoli Red Bull Salzburg
Vuitens de final (anada) 07/03/2019 Valencia Krasnodar
Vuitens de final (anada) 07/03/2019 Eintracht Frankfurt Inter
Vuitens de final (anada) 07/03/2019 Dinamo Zagreb Benfica
Vuitens de final (anada) 07/03/2019 Sevilla Slavia Praha
Vuitens de final (anada) 07/03/2019 Rennes Arsenal
Vuitens de final (anada) 07/03/2019 Zenit Villarreal
Vuitens de final (anada) 07/03/2019 Chelsea Dynamo Kyiv
Vuitens de final (tornada) 14/03/2019 Villarreal Zenit
Vuitens de final (tornada) 14/03/2019 Slavia Praha Sevilla
Vuitens de final (tornada) 14/03/2019 Arsenal Rennes
Vuitens de final (tornada) 14/03/2019 Krasnodar Valencia
Vuitens de final (tornada) 14/03/2019 Dynamo Kyiv Chelsea
Vuitens de final (tornada) 14/03/2019 Inter Eintracht Frankfurt
Vuitens de final (tornada) 14/03/2019 Benfica Dinamo Zagreb
Vuitens de final (tornada) 14/03/2019 Red Bull Salzburg Napoli
Quarts de final (anada) 11/04/2019 Arsenal Napoli
Quarts de final (anada) 11/04/2019 Villarreal Valencia
Quarts de final (anada) 11/04/2019 Benfica Eintracht Frankfurt
Quarts de final (anada) 11/04/2019 Slavia Praha Chelsea
Quarts de final (tornada) 18/04/2019 Eintracht Frankfurt Benfica
Quarts de final (tornada) 18/04/2019 Valencia Villarreal
Quarts de final (tornada) 18/04/2019 Napoli Arsenal
Quarts de final (tornada) 18/04/2019 Chelsea Slavia Praha
Semifinal (anada) 02/05/2019 Eintracht Frankfurt Chelsea
Semifinal (anada) 02/05/2019 Arsenal Valencia
Semifinal (tornada) 09/05/2019 Valencia Arsenal
Semifinal (tornada) 09/05/2019 Chelsea Eintracht Frankfurt
Final 29/05/2019 Chelsea Arsenal

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Giroud ChelseaChelsea
110.79
Jović Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
100.71
Ben Yedder SevillaSevilla
100.77
Samatta GenkGenk
90.90
Aubameyang ArsenalArsenal
80.67
Tričkovski AEK LarnacaAEK Larnaca
80.73
Sarabia SevillaSevilla
80.62
Mortensen SarpsborgSarpsborg
70.54
Akinyemi VentspilsVentspils
71.75
E. Hestad MoldeMolde
71.00
    Nom Equip Pos Minuts
Vaclík SevillaSevilla
1335
Christensen ChelseaChelsea
1334
Danny da Costa Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
1256
Hasebe Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
1232
Kepa ChelseaChelsea
1200
Goldson RangersRangers
1170
Bruno Vale Apollon LimassolApollon Limassol
1170
Tavernier RangersRangers
1170
Mortensen SarpsborgSarpsborg
1142
Sachetti Apollon LimassolApollon Limassol
1136
    Nom Equip Pos Grogues
Banega SevillaSevilla
6
Bouchalakis OlympiacosOlympiacos
5
Flanagan RangersRangers
5
Henrique AstanaAstana
5
Tamm SarpsborgSarpsborg
5
Lo Celso BetisBetis
4
Halvorsen SarpsborgSarpsborg
4
Veton Berisha Rapid WienRapid Wien
4
Kostić Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
4
Askar SarpsborgSarpsborg
4
    Nom Equip Pos Vermelles
Jaume Costa VillarrealVillarreal
2
Correa LazioLazio
1
Basta LazioLazio
1
Théophile-Catherine Dinamo ZagrebDinamo Zagreb
1
Vranješ AnderlechtAnderlecht
1
Zeca KøbenhavnKøbenhavn
1
Forrest CelticCeltic
1
Tsimikas OlympiacosOlympiacos
1
Pa Modou ZürichZürich
1
Filipović BATE BorisovBATE Borisov
1
Gols:
1413
Promig golejador:
2.72
Targetes Grogues:
2241
Targetes Grogues Per Partit:
4.32
Expulsions:
102
Expulsions Per Partit:
0.20
Victòries locals:
258
Victòries visitants:
142
Empats:
119
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Genk: 7 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Dudelange: 5 Partits
Millor ratxa no perdent:
Chelsea: 15 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Dudelange: 6 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Sevilla
Espanya
16 12 1 3
75%
6%
19%
43 13 24 3
Arsenal
Inglaterra
15 11 1 3
73%
6%
21%
30 13 16 2
Chelsea
Inglaterra
15 12 3 0
80%
20%
36 10 17 0
Sarpsborg
Noruega
14 6 3 5
42%
21%
37%
22 19 25 0
Rangers
Escocia
14 5 7 2
35%
50%
15%
17 11 30 3
Apollon Limassol
Chipre
14 7 1 6
50%
7%
43%
24 17 24 0
Zenit
Rússia
14 6 2 6
42%
14%
44%
23 20 30 1
København
Dinamarca
14 6 5 3
42%
35%
23%
16 8 28 1
Eintracht Frankfurt
Alemanya
14 9 4 1
64%
28%
8%
30 14 37 3
Genk
Bèlgica
14 9 3 2
64%
21%
15%
37 18 17 0
Girondins de Bordeaux
França
12 7 2 3
58%
16%
26%
16 9 19 1
Rapid Wien
Austria
12 5 1 6
41%
8%
51%
15 19 33 1
RB Leipzig
Alemanya
12 5 4 3
41%
33%
26%
21 13 24 1
Slavia Praha
República Txeca
12 5 3 4
41%
25%
34%
17 14 31 0
Dudelange
Luxemburg
12 4 3 5
33%
25%
42%
15 23 26 0
AEK Larnaca
Chipre
12 5 4 3
41%
33%
26%
21 13 29 0
Villarreal
Espanya
12 5 5 2
41%
41%
18%
20 13 28 2
Beşiktaş
Turquia
12 6 2 4
50%
16%
34%
23 14 22 2
Olympiacos
Grecia
12 6 3 3
50%
25%
25%
24 12 28 1
Ludogorets
Bulgaria
10 3 5 2
30%
50%
20%
12 8 24 0
Red Bull Salzburg
Austria
10 8 0 2
80%
20%
25 12 21 0
Malmö
Suecia
10 3 4 3
30%
40%
30%
12 13 24 1
Krasnodar
Rússia
10 4 3 3
40%
30%
30%
11 12 23 1
Dynamo Kyiv
Ucrania
10 4 3 3
40%
30%
30%
13 17 22 1
Rennes
França
10 5 1 4
50%
10%
40%
16 16 23 0
Dinamo Zagreb
Croacia
10 6 2 2
60%
20%
20%
16 8 27 2
Rosenborg
Noruega
10 4 1 5
40%
10%
50%
14 15 17 0
Celtic
Escocia
10 4 1 5
40%
10%
50%
10 12 13 2
Partizan
Serbia
8 5 2 1
62%
25%
13%
14 8 21 1
Trenčín
Eslovaquia
8 4 3 1
50%
37%
13%
14 7 20 0
Maccabi Tel Aviv
Israel
8 4 3 1
50%
37%
13%
11 8 14 1
Spartak Trnava
Eslovaquia
8 3 2 3
37%
25%
38%
7 8 22 1
Valencia
Espanya
8 5 1 2
62%
12%
26%
14 10 15 0
Qarabağ
Azerbaijan
8 2 0 6
25%
75%
5 14 16 0
Bayer Leverkusen
Alemanya
8 4 3 1
50%
37%
13%
17 10 19 0
Astana
Kazajistán
8 3 2 3
37%
25%
38%
8 8 22 0
Molde
Noruega
8 5 1 2
62%
12%
26%
17 7 11 0
Lazio
Italia
8 3 0 5
37%
63%
9 14 21 3
Fenerbahçe
Turquia
8 3 2 3
37%
25%
38%
9 10 26 0
BATE Borisov
Bielorrusia
8 4 0 4
50%
50%
10 12 14 2
Sporting de Portugal
Portugal
8 4 2 2
50%
25%
25%
14 5 18 3
Betis
Espanya
8 3 4 1
37%
50%
13%
11 8 18 0
Zürich
Suïssa
8 3 1 4
37%
12%
51%
8 11 18 1
Napoli
Italia
6 3 0 3
50%
50%
9 7 11 0
Milan
Italia
6 3 1 2
50%
16%
34%
12 9 15 1
Progrès
Luxemburg
6 2 1 3
33%
16%
51%
7 6 16 0
Lech Poznań
Polonia
6 2 1 3
33%
16%
51%
8 8 12 0
Nordsjælland
Dinamarca
6 4 0 2
66%
34%
8 6 13 0
Spartak Subotica
Serbia
6 2 1 3
33%
16%
51%
7 7 19 1
Benfica
Portugal
6 3 1 2
50%
16%
34%
9 6 10 0
Kairat
Kazajistán
6 3 0 3
50%
50%
14 7 12 3
Burnley
Inglaterra
6 2 3 1
33%
50%
17%
7 6 17 1
PAOK
Grecia
6 1 0 5
16%
84%
5 12 10 1
Atalanta
Italia
6 3 3 0
50%
50%
16 3 7 0
Olimpija
Eslovenia
6 3 2 1
50%
33%
17%
14 6 12 1
Vidi
Hungria
6 2 1 3
33%
16%
51%
5 7 18 0
Ufa
Rússia
6 1 4 1
16%
66%
18%
6 6 12 0
Jablonec
República Txeca
6 1 2 3
16%
33%
51%
6 8 13 0
Standard Liège
Bèlgica
6 3 1 2
50%
16%
34%
7 9 13 0
FCSB
Rumania
6 4 1 1
66%
16%
18%
11 5 22 1
Torpedo Kutaisi
Georgia
6 3 0 3
50%
50%
12 9 13 0
Akhisar
Turquia
6 0 1 5
16%
84%
4 14 13 1
Anderlecht
Bèlgica
6 0 3 3
50%
50%
2 7 10 2
Olympique de Marseille
França
6 0 1 5
16%
84%
6 16 16 2
Spartak Moskva
Rússia
6 1 2 3
16%
33%
51%
8 12 17 0
Vorskla
Ucrania
6 1 0 5
16%
84%
4 13 13 0
Hibernian
Escocia
6 3 2 1
50%
33%
17%
16 11 11 0
APOEL
Chipre
6 3 1 2
50%
16%
34%
11 6 13 1
CSKA Sofia
Bulgaria
6 3 0 3
50%
50%
9 6 12 4
Slovan Bratislava
Eslovaquia
6 4 0 2
66%
34%
15 10 16 0
Maribor
Eslovenia
6 3 2 1
50%
33%
17%
6 3 9 0
B36
Islas Feroe
6 1 3 2
16%
50%
34%
4 11 17 0
Trakai
Lituania
6 2 3 1
33%
50%
17%
4 3 12 1
Dinamo Minsk
Bielorrusia
6 4 0 2
66%
34%
15 12 12 1
Žalgiris
Lituania
6 2 2 2
33%
33%
34%
5 9 6 0
Pyunik
Armenia
6 3 1 2
50%
16%
34%
6 4 15 1
Midtjylland
Dinamarca
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 5 8 0
Brøndby
Dinamarca
4 2 0 2
50%
50%
8 10 7 1
Basel
Suïssa
4 3 0 1
75%
25%
5 3 8 0
Zorya
Ucrania
4 0 3 1
75%
25%
5 6 13 1
Slavia Sofia
Bulgaria
4 2 0 2
50%
50%
5 5 12 1
Hapoel Haifa
Israel
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 7 5 0
Häcken
Suecia
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 7 7 0
Balzan
Malta
4 2 0 2
50%
50%
8 7 10 1
Alashkert
Armenia
4 1 1 2
25%
25%
50%
1 7 11 0
Valur
Islandia
4 2 0 2
50%
50%
5 3 12 0
The New Saints
Gales
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 7 5 0
Hajduk Split
Croacia
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 4 15 0
Željezničar
Bosnia-Herzegovina
4 2 0 2
50%
50%
7 6 6 0
Spartaks Jūrmala
Letonia
4 2 1 1
50%
25%
25%
9 1 10 0
Cluj
Rumania
4 2 0 2
50%
50%
9 5 7 0
Sheriff Tiraspol
Moldavia
4 2 0 2
50%
50%
3 5 12 0
Sūduva
Lituania
4 1 2 1
25%
50%
25%
2 4 4 0
Gżira United
Malta
4 2 0 2
50%
50%
4 6 7 0
Inter
Italia
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 1 12 0
Tre Fiori
San Marino
4 1 0 3
25%
75%
3 11 10 1
Engordany
Andorra
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 12 11 0
Islas Feroe
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 5 5 0
Prishtina
Kosovo
4 1 3 0
25%
75%
6 1 8 0
Tobol
Kazajistán
4 3 0 1
75%
25%
5 2 7 0
Gent
Bèlgica
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 6 0
Sarajevo
Bosnia-Herzegovina
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 11 7 0
Vaduz
Liechtenstein
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 5 8 0
Fola
Luxemburg
4 0 2 2
50%
50%
1 9 7 0
Shakhtyor Soligorsk
Bielorrusia
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 5 12 3
Osijek
Croacia
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 10 0
Laçi
Albania
4 1 0 3
25%
75%
2 7 7 0
Sigma Olomouc
República Txeca
4 2 0 2
50%
50%
4 5 4 1
Dundalk
Irlanda
4 2 1 1
50%
25%
25%
3 5 10 0
Budapest Honvéd
Hungria
4 2 0 2
50%
50%
6 4 8 0
Dinamo Brest
Bielorrusia
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 8 14 1
Vitesse
Països Baixos
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 5 6 1
LASK
Austria
4 3 0 1
75%
25%
8 3 8 0
Chikhura Sachkhere
Georgia
4 1 2 1
25%
50%
25%
2 3 7 0
Górnik Zabrze
Polonia
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 6 8 1
Hafnarfjarðar
Islandia
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 2 8 0
Rudar Velenje
Eslovenia
4 2 0 2
50%
50%
10 6 7 0
Viitorul
Rumania
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 5 8 1
Ventspils
Letonia
4 1 1 2
25%
25%
50%
9 6 5 0
Domžale
Eslovenia
4 0 4 0
100%
4 4 7 0
Újpest
Hungria
4 1 0 3
25%
75%
6 10 4 1
Radnicki Niš
Serbia
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 4 6 0
Mariupol
Ucrania
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 7 9 0
Zrinjski
Bosnia-Herzegovina
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 9 1
Dunajská Streda
Eslovaquia
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 9 11 1
AIK Solna
Suecia
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 3 7 0
Jagiellonia
Polonia
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 8 10 0
Stjarnan
Islandia
4 1 0 3
25%
75%
3 8 6 0
Birkirkara
Malta
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Connah's Quay
Gales
2 0 0 2
100%
1 5 9 1
Gandzasar
Armenia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 0
ÍBV
Islandia
2 0 0 2
100%
0 6 4 0
Petrocub
Moldavia
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Lahti
Finlandia
2 0 1 1
50%
50%
0 3 2 0
Galatasaray
Turquia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Anorthosis
Chipre
2 1 0 1
50%
50%
2 2 2 0
Ferencváros
Hungria
2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Shakhtar
Ucrania
2 0 1 1
50%
50%
3 6 4 1
Viktoria Plzeň
República Txeca
2 1 0 1
50%
50%
2 4 6 1
Club Brugge
Bèlgica
2 1 0 1
50%
50%
2 5 7 0
Shkëndija
Macedonia del Nord
2 0 0 2
100%
1 5 5 0
Rijeka
Croacia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Milsami Orhei
Moldavia
2 0 0 2
100%
2 9 6 0
Sturm Graz
Austria
2 0 0 2
100%
0 7 4 2
NSÍ
Islas Feroe
2 0 0 2
100%
5 12 2 1
Derry City
Irlanda
2 1 0 1
50%
50%
2 3 6 1
Luftetari
Albania
2 0 1 1
50%
50%
3 8 6 0
St Joseph's
Gibraltar
2 0 2 0
100%
2 2 9 0
Europa FC
Gibraltar
2 0 1 1
50%
50%
1 6 5 0
Dinamo Tbilisi
Georgia
2 0 1 1
50%
50%
2 3 3 0
Nõmme Kalju
Estonia
2 1 0 1
50%
50%
1 3 1 0
Cefn Druids
Gales
2 0 1 1
50%
50%
1 2 7 0
Folgore
San Marino
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Samtredia
Georgia
2 0 0 2
100%
0 3 2 0
Bala Town
Gales
2 1 0 1
50%
50%
1 3 7 0
Glenavon
Irlanda del Nord
2 1 0 1
50%
50%
3 6 5 0
Shkupi
Macedonia del Nord
2 0 1 1
50%
50%
0 2 9 0
Budućnost
Montenegro
2 0 1 1
50%
50%
1 3 6 0
Neftçi
Azerbaijan
2 1 0 1
50%
50%
3 5 4 0
Rabotnički
Macedonia del Nord
2 1 0 1
50%
50%
2 5 5 1
Coleraine
Irlanda del Nord
2 0 1 1
50%
50%
1 3 7 0
Cliftonville
Irlanda del Nord
2 0 0 2
100%
1 3 5 0
Levski Sofia
Bulgaria
2 1 0 1
50%
50%
3 3 7 1
Rudar Pljevlja
Montenegro
2 0 0 2
100%
0 6 4 0
Banants
Armenia
2 0 0 2
100%
1 5 4 0
Feyenoord
Països Baixos
2 0 1 1
50%
50%
1 5 4 0
Universitatea Craiova
Rumania
2 0 1 1
50%
50%
2 4 5 0
Liepāja
Letonia
2 1 0 1
50%
50%
2 4 5 0
Crusaders
Irlanda del Nord
2 0 1 1
50%
50%
2 6 6 0
Keşla
Azerbaijan
2 1 0 1
50%
50%
3 5 4 0
Sutjeska
Montenegro
2 0 1 1
50%
50%
0 1 6 0
Santa Coloma
Andorra
2 1 0 1
50%
50%
1 3 11 0
Lincoln
Gibraltar
2 0 1 1
50%
50%
2 3 2 0
Valletta
Malta
2 0 1 1
50%
50%
2 3 7 0
Flora
Estonia
2 1 0 1
50%
50%
2 5 0 0
Trans
Estonia
2 0 0 2
100%
1 5 1 0
Drita
Kosovo
2 0 1 1
50%
50%
2 3 6 2
Irtysh
Kazajistán
2 0 1 1
50%
50%
0 1 4 0
St Gallen
Suïssa
2 1 0 1
50%
50%
2 2 3 1
Levadia Tallinn
Estonia
2 0 0 2
100%
1 3 8 0
Asteras
Grecia
2 0 1 1
50%
50%
3 4 6 2
Sparta Praha
República Txeca
2 1 0 1
50%
50%
2 3 7 1
Rio Ave
Portugal
2 0 1 1
50%
50%
4 5 2 0
KuPS
Finlandia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 1 0
Aberdeen
Escocia
2 0 1 1
50%
50%
2 4 3 0
Partizani
Albania
2 0 0 2
100%
0 3 1 0
Atromitos
Grecia
2 0 1 1
50%
50%
4 5 6 1
Djurgårdens
Suecia
2 0 1 1
50%
50%
2 3 9 0
Admira
Austria
2 0 0 2
100%
1 6 5 0
Vardar
Macedonia del Nord
2 0 0 2
100%
0 3 3 0
La Fiorita
San Marino
2 0 0 2
100%
0 9 7 1
OFK Titograd
Montenegro
2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Kukësi
Albania
2 1 0 1
50%
50%
4 5 5 0
Lillestrøm
Noruega
2 0 0 2
100%
1 6 3 0
Qäbälä
Azerbaijan
2 1 0 1
50%
50%
1 2 8 1
Hapoel Be'er Sheva
Israel
2 0 1 1
50%
50%
3 5 13 0
Legia Warszawa
Polonia
2 0 1 1
50%
50%
3 4 2 2
Zaria
Moldavia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Cork City
Irlanda
2 0 0 2
100%
0 5 3 0
Racing Union
Luxemburg
2 0 1 1
50%
50%
0 2 6 0
Beitar Jerusalem
Israel
2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
İstanbul Başakşehir
Turquia
2 0 1 1
50%
50%
0 1 3 0
Ilves
Finlandia
2 0 0 2
100%
1 3 6 0
Helsinki
Finlandia
2 0 0 2
100%
1 7 5 0
Braga
Portugal
2 0 2 0
100%
3 3 6 0
Široki Brijeg
Bosnia-Herzegovina
2 0 2 0
100%
3 3 6 0
Víkingur Gøta
Islas Feroe
2 0 0 2
100%
0 7 7 0
Stumbras
Lituania
2 1 0 1
50%
50%
1 2 5 0
AZ Alkmaar
Països Baixos
2 1 0 1
50%
50%
2 3 5 0
Shamrock Rovers
Irlanda
2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Riga
Letonia
2 1 0 1
50%
50%
1 1 4 3
Luzern
Suïssa
2 0 0 2
100%
1 7 4 0
Sant Julià
Andorra
2 0 0 2
100%
1 4 9 1