2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa del Rei1997-98 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (anada) 03/09/1997 Leganés Rayo Vallecano
Ronda 1 (anada) 03/09/1997 Novelda Levante
Ronda 1 (anada) 03/09/1997 Talavera Toledo
Ronda 1 (anada) 03/09/1997 Recreativo de Huelva Córdoba
Ronda 1 (anada) 03/09/1997 Isla Cristina Sevilla
Ronda 1 (anada) 03/09/1997 Motril Lorca CF
Ronda 1 (anada) 03/09/1997 Burgos CF Logroñés
Ronda 1 (anada) 03/09/1997 Écija Xerez
Ronda 1 (anada) 03/09/1997 Elche Villarreal
Ronda 1 (anada) 03/09/1997 Gimnàstic de Tarragona Figueres
Ronda 1 (anada) 03/09/1997 Ontinyent Hércules
Ronda 1 (anada) 03/09/1997 Manchego Albacete
Ronda 1 (anada) 03/09/1997 Moralo Badajoz
Ronda 1 (anada) 03/09/1997 Plasencia Extremadura
Ronda 1 (anada) 03/09/1997 Zamora Numancia
Ronda 1 (anada) 03/09/1997 Barakaldo Osasuna
Ronda 1 (anada) 03/09/1997 Aurrera Alavés
Ronda 1 (anada) 03/09/1997 Gramanet Sóller
Ronda 1 (anada) 03/09/1997 Lemona Eibar
Ronda 1 (anada) 03/09/1997 Caudal Ourense
Ronda 1 (anada) 03/09/1997 Andorra Lleida
Ronda 1 (anada) 03/09/1997 Pájara-Playas Las Palmas
Ronda 1 (anada) 03/09/1997 Almería Jaén
Ronda 1 (tornada) 10/09/1997 Osasuna Barakaldo
Ronda 1 (tornada) 10/09/1997 Toledo Talavera
Ronda 1 (tornada) 10/09/1997 Xerez Écija
Ronda 1 (tornada) 10/09/1997 Eibar Lemona
Ronda 1 (tornada) 10/09/1997 Levante Novelda
Ronda 1 (tornada) 10/09/1997 Sóller Gramanet
Ronda 1 (tornada) 10/09/1997 Lleida Andorra
Ronda 1 (tornada) 10/09/1997 Ourense Caudal
Ronda 1 (tornada) 10/09/1997 Villarreal Elche
Ronda 1 (tornada) 10/09/1997 Figueres Gimnàstic de Tarragona
Ronda 1 (tornada) 10/09/1997 Numancia Zamora
Ronda 1 (tornada) 10/09/1997 Albacete Manchego
Ronda 1 (tornada) 10/09/1997 Las Palmas Pájara-Playas
Ronda 1 (tornada) 10/09/1997 Logroñés Burgos CF
Ronda 1 (tornada) 10/09/1997 Córdoba Recreativo de Huelva
Ronda 1 (tornada) 10/09/1997 Badajoz Moralo
Ronda 1 (tornada) 10/09/1997 Sevilla Isla Cristina
Ronda 1 (tornada) 10/09/1997 Alavés Aurrera
Ronda 1 (tornada) 10/09/1997 Rayo Vallecano Leganés
Ronda 1 (tornada) 10/09/1997 Hércules Ontinyent
Ronda 1 (tornada) 10/09/1997 Lorca CF Motril
Ronda 1 (tornada) 10/09/1997 Jaén Almería
Ronda 1 (tornada) 10/09/1997 Extremadura Plasencia
Ronda 2 (anada) 07/10/1997 Burgos CF Real Sociedad
Ronda 2 (anada) 08/10/1997 Lorca CF Albacete
Ronda 2 (anada) 08/10/1997 Xerez Jaén
Ronda 2 (anada) 08/10/1997 Alavés Oviedo
Ronda 2 (anada) 08/10/1997 Novelda Elche
Ronda 2 (anada) 08/10/1997 Numancia Racing de Santander
Ronda 2 (anada) 08/10/1997 Figueres Espanyol
Ronda 2 (anada) 08/10/1997 Osasuna Sporting de Gijón
Ronda 2 (anada) 08/10/1997 Hércules Valencia
Ronda 2 (anada) 08/10/1997 Las Palmas Tenerife
Ronda 2 (anada) 08/10/1997 Isla Cristina Recreativo de Huelva
Ronda 2 (anada) 08/10/1997 Lleida Zaragoza
Ronda 2 (anada) 08/10/1997 Rayo Vallecano Extremadura
Ronda 2 (anada) 08/10/1997 Ourense Celta de Vigo
Ronda 2 (anada) 08/10/1997 Sóller Mallorca
Ronda 2 (anada) 08/10/1997 Eibar Compostela
Ronda 2 (anada) 08/10/1997 Toledo Salamanca
Ronda 2 (anada) 09/10/1997 Badajoz Mérida
Ronda 2 (tornada) 28/10/1997 Celta de Vigo Ourense
Ronda 2 (tornada) 29/10/1997 Racing de Santander Numancia
Ronda 2 (tornada) 29/10/1997 Espanyol Figueres
Ronda 2 (tornada) 29/10/1997 Extremadura Rayo Vallecano
Ronda 2 (tornada) 29/10/1997 Salamanca Toledo
Ronda 2 (tornada) 29/10/1997 Oviedo Alavés
Ronda 2 (tornada) 29/10/1997 Elche Novelda
Ronda 2 (tornada) 29/10/1997 Real Sociedad Burgos CF
Ronda 2 (tornada) 29/10/1997 Compostela Eibar
Ronda 2 (tornada) 29/10/1997 Albacete Lorca CF
Ronda 2 (tornada) 29/10/1997 Sporting de Gijón Osasuna
Ronda 2 (tornada) 29/10/1997 Valencia Hércules
Ronda 2 (tornada) 29/10/1997 Mallorca Sóller
Ronda 2 (tornada) 29/10/1997 Jaén Xerez
Ronda 2 (tornada) 29/10/1997 Recreativo de Huelva Isla Cristina
Ronda 2 (tornada) 29/10/1997 Mérida Badajoz
Ronda 2 (tornada) 29/10/1997 Zaragoza Lleida
Ronda 2 (tornada) 29/10/1997 Tenerife Las Palmas
Ronda 3 (anada) 02/12/1997 Las Palmas Mallorca
Ronda 3 (anada) 03/12/1997 Lorca CF Mérida
Ronda 3 (anada) 03/12/1997 Extremadura Salamanca
Ronda 3 (anada) 03/12/1997 Figueres Valencia
Ronda 3 (anada) 03/12/1997 Novelda Zaragoza
Ronda 3 (anada) 03/12/1997 Alavés Compostela
Ronda 3 (anada) 03/12/1997 Recreativo de Huelva Celta de Vigo
Ronda 3 (anada) 03/12/1997 Osasuna Racing de Santander
Ronda 3 (anada) 04/12/1997 Xerez Real Sociedad
Ronda 3 (tornada) 06/01/1998 Compostela Alavés
Ronda 3 (tornada) 07/01/1998 Zaragoza Novelda
Ronda 3 (tornada) 07/01/1998 Valencia Figueres
Ronda 3 (tornada) 07/01/1998 Racing de Santander Osasuna
Ronda 3 (tornada) 07/01/1998 Real Sociedad Xerez
Ronda 3 (tornada) 07/01/1998 Celta de Vigo Recreativo de Huelva
Ronda 3 (tornada) 07/01/1998 Mérida Lorca CF
Ronda 3 (tornada) 07/01/1998 Mallorca Las Palmas
Ronda 3 (tornada) 08/01/1998 Salamanca Extremadura
Vuitens de final (anada) 13/01/1998 Alavés Real Madrid
Vuitens de final (anada) 14/01/1998 Real Sociedad Betis
Vuitens de final (anada) 14/01/1998 Zaragoza Atlético de Madrid
Vuitens de final (anada) 14/01/1998 Valladolid Mérida
Vuitens de final (anada) 14/01/1998 Mallorca Celta de Vigo
Vuitens de final (anada) 14/01/1998 Osasuna Deportivo de La Coruña
Vuitens de final (anada) 14/01/1998 Extremadura Athletic Club
Vuitens de final (anada) 15/01/1998 Barcelona Valencia
Vuitens de final (tornada) 20/01/1998 Atlético de Madrid Zaragoza
Vuitens de final (tornada) 21/01/1998 Real Madrid Alavés
Vuitens de final (tornada) 21/01/1998 Athletic Club Extremadura
Vuitens de final (tornada) 21/01/1998 Celta de Vigo Mallorca
Vuitens de final (tornada) 21/01/1998 Deportivo de La Coruña Osasuna
Vuitens de final (tornada) 21/01/1998 Mérida Valladolid
Vuitens de final (tornada) 21/01/1998 Betis Real Sociedad
Vuitens de final (tornada) 22/01/1998 Valencia Barcelona
Quarts de final (anada) 03/02/1998 Athletic Club Mallorca
Quarts de final (anada) 04/02/1998 Alavés Deportivo de La Coruña
Quarts de final (anada) 04/02/1998 Zaragoza Betis
Quarts de final (anada) 05/02/1998 Barcelona Mérida
Quarts de final (tornada) 10/02/1998 Mallorca Athletic Club
Quarts de final (tornada) 11/02/1998 Deportivo de La Coruña Alavés
Quarts de final (tornada) 11/02/1998 Mérida Barcelona
Quarts de final (tornada) 12/02/1998 Betis Zaragoza
Semifinal (anada) 18/02/1998 Barcelona Zaragoza
Semifinal (anada) 19/02/1998 Alavés Mallorca
Semifinal (tornada) 25/02/1998 Mallorca Alavés
Semifinal (tornada) 26/02/1998 Zaragoza Barcelona
Final 29/04/1998 Barcelona Mallorca

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Rivaldo BarcelonaBarcelona
81.14
Pier ZaragozaZaragoza
50.71
Stanković MallorcaMallorca
50.56
Turu Flores Las PalmasLas Palmas
41.33
Pablo AlavésAlavés
40.33
Gálvez MallorcaMallorca
40.57
José Ignacio ZaragozaZaragoza
40.50
Bolo HérculesHércules
41.00
Gudelj Celta de VigoCelta de Vigo
41.00
Rueda ExtremaduraExtremadura
40.50
    Nom Equip Pos Minuts
Leal AlavésAlavés
1080
Pedro Alberto AlavésAlavés
982
Iván Campo MallorcaMallorca
930
Marcelino MallorcaMallorca
899
Berruet AlavésAlavés
856
Pedro Riesco AlavésAlavés
844
Valerón MallorcaMallorca
829
Alfonso Vera AlavésAlavés
828
Aguado ZaragozaZaragoza
825
Romero MallorcaMallorca
813
    Nom Equip Pos Grogues
José Ignacio ZaragozaZaragoza
5
Azkoitia AlavésAlavés
4
Engonga MallorcaMallorca
4
Aguado ZaragozaZaragoza
4
Ruano MéridaMérida
4
Ibon Begoña AlavésAlavés
4
Marcelino MallorcaMallorca
4
Olaizola MallorcaMallorca
4
Benito Burgos CFBurgos CF
3
Pinto BadajozBadajoz
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Charneca AndorraAndorra
1
Suances Racing de SantanderRacing de Santander
1
Arnau FigueresFigueres
1
David Sánchez EspanyolEspanyol
1
Arturo ElcheElche
1
Felipe TenerifeTenerife
1
Luis Martínez Rayo VallecanoRayo Vallecano
1
Fabiano CompostelaCompostela
1
Sion CompostelaCompostela
1
Yaw HérculesHércules
1
Gols:
317
Promig golejador:
2.46
Targetes Grogues:
674
Targetes Grogues Per Partit:
5.22
Expulsions:
48
Expulsions Per Partit:
0.37
Victòries locals:
62
Victòries visitants:
34
Empats:
33
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Barcelona: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Ourense: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Barcelona: 7 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Badajoz: 4 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Alavés
Espanya
12 5 3 4
41%
25%
34%
12 9 39 1
Mallorca
Espanya
11 6 2 3
54%
18%
28%
19 11 34 2
Zaragoza
Espanya
10 4 4 2
40%
40%
20%
20 14 28 1
Osasuna
Espanya
8 3 1 4
37%
12%
51%
10 7 24 1
Extremadura
Espanya
8 4 2 2
50%
25%
25%
8 7 13 0
Mérida
Espanya
8 3 2 3
37%
25%
38%
11 10 16 1
Barcelona
Espanya
7 5 2 0
71%
28%
1%
16 5 20 0
Real Sociedad
Espanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
7 6 7 0
Valencia
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
9 7 13 0
Celta de Vigo
Espanya
6 5 0 1
83%
17%
11 5 11 0
Figueres
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
8 5 20 1
Xerez
Espanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
7 7 10 0
Las Palmas
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
14 12 16 2
Lorca CF
Espanya
6 4 0 2
66%
34%
9 8 12 0
Novelda
Espanya
6 2 3 1
33%
50%
17%
9 11 12 0
Recreativo de Huelva
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
10 9 11 1
Lleida
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 4 10 1
Jaén
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 3 13 1
Ourense
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
4 6 6 0
Rayo Vallecano
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
2 2 17 2
Eibar
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
2 2 11 0
Sóller
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 9 9 0
Racing de Santander
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 5 15 3
Athletic Club
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
6 5 10 2
Deportivo de La Coruña
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 4 11 0
Numancia
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 7 17 1
Burgos CF
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
3 3 9 0
Hércules
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
4 6 7 3
Toledo
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 3 8 0
Badajoz
Espanya
4 0 3 1
75%
25%
1 4 11 2
Albacete
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
10 8 6 0
Isla Cristina
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
5 8 9 1
Betis
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 6 9 0
Compostela
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 3 9 2
Elche
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
1 1 13 1
Salamanca
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
5 2 5 0
Espanyol
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 8 1
Tenerife
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
4 5 6 1
Almería
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 2 7 1
Atlético de Madrid
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 7 1
Oviedo
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 1 7 0
Real Madrid
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 2 5 0
Valladolid
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 4 4 0
Sporting de Gijón
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Aurrera
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 2 10 1
Andorra
Espanya
2 0 0 2
100%
1 6 3 1
Levante
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
4 5 5 1
Talavera
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 2 5 0
Córdoba
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 4 8 1
Sevilla
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 4 1 0
Motril
Espanya
2 0 0 2
100%
0 2 5 0
Logroñés
Espanya
2 0 0 2
100%
1 3 5 0
Écija
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 10 1
Villarreal
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 1 5 0
Pájara-Playas
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 5 10 1
Gimnàstic de Tarragona
Espanya
2 0 0 2
100%
0 3 6 1
Manchego
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
4 6 6 0
Moralo
Espanya
2 0 2 0
100%
1 1 7 2
Plasencia
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 0
Zamora
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 5 11 1
Barakaldo
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 4 3 0
Gramanet
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 2 3 0
Lemona
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 1 0
Caudal
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 3 3 1
Ontinyent
Espanya
2 0 0 2
100%
2 4 12 2
Leganés
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 10 2