Temporada 2018-19 2ª Divisió B Grup IV

Resultats
17/02/2019
Recreativo de Huelva
UD Ibiza
-
-
Murcia
El Ejido
-
-
CD Badajoz
San Fernando CD
-
-
Villanovense
Marbella
-
-
Atlético Sanluqueño
Talavera de la Reina
-
-
Sevilla Atlético
Balompédica Linense
-
-
Melilla
Recreativo Granada
-
-
Atlético Malagueño
Don Benito
-
-
Almería B
FC Cartagena
-
-
FC Jumilla
UCAM Murcia
-
-
24/02/2019
El Ejido
UD Ibiza
-
-
San Fernando CD
Murcia
-
-
Marbella
CD Badajoz
-
-
Talavera de la Reina
Villanovense
-
-
Balompédica Linense
Atlético Sanluqueño
-
-
Recreativo Granada
Sevilla Atlético
-
-
Don Benito
Melilla
-
-
FC Cartagena
Atlético Malagueño
-
-
UCAM Murcia
Almería B
-
-
FC Jumilla
Recreativo de Huelva
-
-
03/03/2019
Recreativo de Huelva
El Ejido
-
-
UD Ibiza
San Fernando CD
-
-
Murcia
Marbella
-
-
CD Badajoz
Talavera de la Reina
-
-
Villanovense
Balompédica Linense
-
-
Atlético Sanluqueño
Recreativo Granada
-
-
Sevilla Atlético
Don Benito
-
-
Melilla
FC Cartagena
-
-
Atlético Malagueño
UCAM Murcia
-
-
Almería B
FC Jumilla
-
-
10/03/2019
San Fernando CD
El Ejido
-
-
Marbella
UD Ibiza
-
-
Talavera de la Reina
Murcia
-
-
Balompédica Linense
CD Badajoz
-
-
Recreativo Granada
Villanovense
-
-
Don Benito
Atlético Sanluqueño
-
-
FC Cartagena
Sevilla Atlético
-
-
UCAM Murcia
Melilla
-
-
FC Jumilla
Atlético Malagueño
-
-
Almería B
Recreativo de Huelva
-
-
17/03/2019
Recreativo de Huelva
San Fernando CD
-
-
El Ejido
Marbella
-
-
UD Ibiza
Talavera de la Reina
-
-
Murcia
Balompédica Linense
-
-
CD Badajoz
Recreativo Granada
-
-
Villanovense
Don Benito
-
-
Atlético Sanluqueño
FC Cartagena
-
-
Sevilla Atlético
UCAM Murcia
-
-
Melilla
FC Jumilla
-
-
Atlético Malagueño
Almería B
-
-
24/03/2019
Marbella
San Fernando CD
-
-
Talavera de la Reina
El Ejido
-
-
Balompédica Linense
UD Ibiza
-
-
Recreativo Granada
Murcia
-
-
Don Benito
CD Badajoz
-
-
FC Cartagena
Villanovense
-
-
UCAM Murcia
Atlético Sanluqueño
-
-
FC Jumilla
Sevilla Atlético
-
-
Almería B
Melilla
-
-
Atlético Malagueño
Recreativo de Huelva
-
-
31/03/2019
Recreativo de Huelva
Marbella
-
-
San Fernando CD
Talavera de la Reina
-
-
El Ejido
Balompédica Linense
-
-
UD Ibiza
Recreativo Granada
-
-
Murcia
Don Benito
-
-
CD Badajoz
FC Cartagena
-
-
Villanovense
UCAM Murcia
-
-
Atlético Sanluqueño
FC Jumilla
-
-
Sevilla Atlético
Almería B
-
-
Melilla
Atlético Malagueño
-
-
07/04/2019
Talavera de la Reina
Marbella
-
-
Balompédica Linense
San Fernando CD
-
-
Recreativo Granada
El Ejido
-
-
Don Benito
UD Ibiza
-
-
FC Cartagena
Murcia
-
-
UCAM Murcia
CD Badajoz
-
-
FC Jumilla
Villanovense
-
-
Almería B
Atlético Sanluqueño
-
-
Atlético Malagueño
Sevilla Atlético
-
-
Melilla
Recreativo de Huelva
-
-
14/04/2019
Recreativo de Huelva
Talavera de la Reina
-
-
Marbella
Balompédica Linense
-
-
San Fernando CD
Recreativo Granada
-
-
El Ejido
Don Benito
-
-
UD Ibiza
FC Cartagena
-
-
Murcia
UCAM Murcia
-
-
CD Badajoz
FC Jumilla
-
-
Villanovense
Almería B
-
-
Atlético Sanluqueño
Atlético Malagueño
-
-
Sevilla Atlético
Melilla
-
-
21/04/2019
Balompédica Linense
Talavera de la Reina
-
-
Recreativo Granada
Marbella
-
-
Don Benito
San Fernando CD
-
-
FC Cartagena
El Ejido
-
-
UCAM Murcia
UD Ibiza
-
-
FC Jumilla
Murcia
-
-
Almería B
CD Badajoz
-
-
Atlético Malagueño
Villanovense
-
-
Melilla
Atlético Sanluqueño
-
-
Sevilla Atlético
Recreativo de Huelva
-
-
28/04/2019
Recreativo de Huelva
Balompédica Linense
-
-
Talavera de la Reina
Recreativo Granada
-
-
Marbella
Don Benito
-
-
San Fernando CD
FC Cartagena
-
-
El Ejido
UCAM Murcia
-
-
UD Ibiza
FC Jumilla
-
-
Murcia
Almería B
-
-
CD Badajoz
Atlético Malagueño
-
-
Villanovense
Melilla
-
-
Atlético Sanluqueño
Sevilla Atlético
-
-
05/05/2019
Recreativo Granada
Balompédica Linense
-
-
Don Benito
Talavera de la Reina
-
-
FC Cartagena
Marbella
-
-
UCAM Murcia
San Fernando CD
-
-
FC Jumilla
El Ejido
-
-
Almería B
UD Ibiza
-
-
Atlético Malagueño
Murcia
-
-
Melilla
CD Badajoz
-
-
Sevilla Atlético
Villanovense
-
-
Atlético Sanluqueño
Recreativo de Huelva
-
-
12/05/2019
Recreativo Granada
Recreativo de Huelva
-
-
Balompédica Linense
Don Benito
-
-
Talavera de la Reina
FC Cartagena
-
-
Marbella
UCAM Murcia
-
-
San Fernando CD
FC Jumilla
-
-
El Ejido
Almería B
-
-
UD Ibiza
Atlético Malagueño
-
-
Murcia
Melilla
-
-
CD Badajoz
Sevilla Atlético
-
-
Villanovense
Atlético Sanluqueño
-
-
19/05/2019
Don Benito
Recreativo Granada
-
-
FC Cartagena
Balompédica Linense
-
-
UCAM Murcia
Talavera de la Reina
-
-
FC Jumilla
Marbella
-
-
Almería B
San Fernando CD
-
-
Atlético Malagueño
El Ejido
-
-
Melilla
UD Ibiza
-
-
Sevilla Atlético
Murcia
-
-
Atlético Sanluqueño
CD Badajoz
-
-
Recreativo de Huelva
Villanovense
-
-
Classificació
config
Data final:
Data inicial:
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1FC Cartagena522416444213653
2Melilla472414553320581
3San Fernando CD452413652916722
4UCAM Murcia452414373624584
5Recreativo de Huelva442413563219630
6UD Ibiza382411582521672
7Balompédica Linense372491052415705
8CD Badajoz362410682524827
9Murcia352481152217663
10Marbella3324103112328730
11FC Jumilla32248882223583
12Talavera de la Reina302486102321641
13Recreativo Granada272476112227686
14Villanovense262451181924642
15El Ejido252474131831635
16Sevilla Atlético242466122233722
17Don Benito242466121930612
18Atlético Sanluqueño242466122034594
19Almería B182446141938554
20Atlético Malagueño172445151431632
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Descens
Destacats
 NomDem GolsClub
Yacine
10
Elady
10
Caye Quintana
9
Aquino
8
Rodado
7
Óscar
7
Molinero
7
Santi Jara
6
Aketxe
6
Pirulo
6
Wilson
6
Francis Ferrón
6
Oca
6
Montero
5
Agudo
5
 NomDem GroguesClub
Mario
12
Javi Sánchez
10
Montero
10
Mario Marín
10
Héctor
10
Hugo
9
Núñez
9
San José
9
Ismael Chico
9
José Ángel
8
Mario
8
Cristian
8
José
8
Charlie
8
Del Amo
8
Gols:
489
Gols Per Partit:
1,29
Targetes Grogues:
1301
Targetes Grogues Per Partit:
3,42
Expulsions:
58
Expulsions Per Partit:
0,15
Estrangers:
100
Percentatge Estrangers:
17,48
Victòries locals:
108
Victòries visitants:
71
Empats:
61
Màxima victòria local:
6-0 FC Cartagena-UD Ibiza
Màxima victòria visitant:
1-5 Almería B-Sevilla Atlético
Millor ratxa guanyadora:
FC Cartagena: 6 Partits (Jornades 16-21)
Pitjor ratxa perdedora:
Atlético Malagueño: 8 Partits (Jornades 1-8)
Millor ratxa no perdent:
Balompédica Linense: 13 Partits (Jornades 6-18)
Pitjor ratxa no guanyant:
Atlético Malagueño: 12 Partits (Jornades 1-12)
Progrés
Matriu
Última actualització: 11/02/2019
Notificar error