2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa del Rei2006-07 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 30/08/2006 Gimnástica Segoviana Universidad de Oviedo
Ronda 1 30/08/2006 Peña Sport Sant Andreu
Ronda 1 30/08/2006 Écija Villanovense
Ronda 1 30/08/2006 Lugo Gimnástica de Torrelavega
Ronda 1 30/08/2006 Rayo Vallecano Pontevedra
Ronda 1 30/08/2006 Sestao River Burgos CF
Ronda 1 30/08/2006 Badalona Villajoyosa
Ronda 1 30/08/2006 Barbastro Terrassa
Ronda 1 30/08/2006 Benidorm Gramanet
Ronda 1 30/08/2006 Alicante Lleida
Ronda 1 30/08/2006 Girona Orihuela CF
Ronda 1 30/08/2006 Real Unión Fundación Logroñés
Ronda 1 30/08/2006 Eibar Oviedo
Ronda 1 30/08/2006 Peña Deportiva Eldense
Ronda 1 30/08/2006 Universidad de Las Palmas Fuerteventura
Ronda 1 30/08/2006 Linares Córdoba
Ronda 1 30/08/2006 Granada Racing Portuense
Ronda 1 30/08/2006 Puertollano Parla
Ronda 2 20/09/2006 Universidad de Las Palmas Peña Deportiva
Ronda 2 20/09/2006 Badalona Racing de Ferrol
Ronda 2 20/09/2006 Racing Portuense Fuenlabrada
Ronda 2 20/09/2006 Alcoyano Benidorm
Ronda 2 20/09/2006 Burgos CF Orihuela CF
Ronda 2 20/09/2006 Badajoz Linares
Ronda 2 20/09/2006 Écija Real Unión
Ronda 2 20/09/2006 Eibar Águilas
Ronda 2 20/09/2006 Puertollano Lleida
Ronda 2 20/09/2006 Murcia Las Palmas
Ronda 2 20/09/2006 Gimnástica Segoviana FC Cartagena
Ronda 2 20/09/2006 Cádiz Sporting de Gijón
Ronda 2 20/09/2006 Málaga Ciudad de Murcia
Ronda 2 20/09/2006 Tenerife Alavés
Ronda 2 20/09/2006 Vecindario Hércules
Ronda 2 20/09/2006 Xerez Albacete
Ronda 2 20/09/2006 Lorca Deportiva Valladolid
Ronda 2 20/09/2006 Elche Ponferradina
Ronda 2 20/09/2006 Lugo Rayo Vallecano
Ronda 2 20/09/2006 Peña Sport Barbastro
Ronda 2 20/09/2006 Numancia Polideportivo Ejido
Ronda 2 20/09/2006 Salamanca Almería
Ronda 3 04/10/2006 Hércules Las Palmas
Ronda 3 04/10/2006 Elche Valladolid
Ronda 3 04/10/2006 Polideportivo Ejido Alavés
Ronda 3 04/10/2006 Badalona Universidad de Las Palmas
Ronda 3 04/10/2006 Écija Eibar
Ronda 3 04/10/2006 Rayo Vallecano Puertollano
Ronda 3 04/10/2006 Burgos CF Gimnástica Segoviana
Ronda 3 04/10/2006 Peña Sport Alcoyano
Ronda 3 04/10/2006 Racing Portuense Linares
Ronda 3 04/10/2006 Almería Málaga
Ronda 3 04/10/2006 Castellón Cádiz
Setzens de final (anada) 24/10/2006 Alavés Celta de Vigo
Setzens de final (anada) 24/10/2006 Atlético de Madrid Levante
Setzens de final (anada) 25/10/2006 Hércules Zaragoza
Setzens de final (anada) 25/10/2006 Valladolid Gimnàstic de Tarragona
Setzens de final (anada) 25/10/2006 Deportivo de La Coruña Racing de Santander
Setzens de final (anada) 25/10/2006 Xerez Getafe
Setzens de final (anada) 25/10/2006 Castellón Villarreal
Setzens de final (anada) 25/10/2006 Recreativo de Huelva Betis
Setzens de final (anada) 25/10/2006 Athletic Club Mallorca
Setzens de final (anada) 25/10/2006 Badalona Barcelona
Setzens de final (anada) 25/10/2006 Rayo Vallecano Espanyol
Setzens de final (anada) 25/10/2006 Écija Real Madrid
Setzens de final (anada) 25/10/2006 Racing Portuense Valencia
Setzens de final (anada) 25/10/2006 Peña Sport Osasuna
Setzens de final (anada) 25/10/2006 Gimnástica Segoviana Sevilla
Setzens de final (anada) 25/10/2006 Málaga Real Sociedad
Setzens de final (tornada) 08/11/2006 Espanyol Rayo Vallecano
Setzens de final (tornada) 08/11/2006 Mallorca Athletic Club
Setzens de final (tornada) 08/11/2006 Betis Recreativo de Huelva
Setzens de final (tornada) 08/11/2006 Barcelona Badalona
Setzens de final (tornada) 08/11/2006 Valencia Racing Portuense
Setzens de final (tornada) 08/11/2006 Osasuna Peña Sport
Setzens de final (tornada) 08/11/2006 Sevilla Gimnástica Segoviana
Setzens de final (tornada) 08/11/2006 Racing de Santander Deportivo de La Coruña
Setzens de final (tornada) 08/11/2006 Gimnàstic de Tarragona Valladolid
Setzens de final (tornada) 08/11/2006 Real Sociedad Málaga
Setzens de final (tornada) 08/11/2006 Getafe Xerez
Setzens de final (tornada) 08/11/2006 Villarreal Castellón
Setzens de final (tornada) 08/11/2006 Zaragoza Hércules
Setzens de final (tornada) 09/11/2006 Real Madrid Écija
Setzens de final (tornada) 09/11/2006 Celta de Vigo Alavés
Setzens de final (tornada) 13/12/2006 Levante Atlético de Madrid
Vuitens de final (anada) 09/01/2007 Atlético de Madrid Osasuna
Vuitens de final (anada) 10/01/2007 Alavés Barcelona
Vuitens de final (anada) 10/01/2007 Getafe Valencia
Vuitens de final (anada) 10/01/2007 Málaga Zaragoza
Vuitens de final (anada) 10/01/2007 Rayo Vallecano Sevilla
Vuitens de final (anada) 10/01/2007 Mallorca Deportivo de La Coruña
Vuitens de final (anada) 10/01/2007 Valladolid Villarreal
Vuitens de final (anada) 11/01/2007 Betis Real Madrid
Vuitens de final (tornada) 16/01/2007 Barcelona Alavés
Vuitens de final (tornada) 17/01/2007 Zaragoza Málaga
Vuitens de final (tornada) 17/01/2007 Villarreal Valladolid
Vuitens de final (tornada) 17/01/2007 Sevilla Rayo Vallecano
Vuitens de final (tornada) 17/01/2007 Osasuna Atlético de Madrid
Vuitens de final (tornada) 17/01/2007 Valencia Getafe
Vuitens de final (tornada) 17/01/2007 Deportivo de La Coruña Mallorca
Vuitens de final (tornada) 18/01/2007 Real Madrid Betis
Quarts de final (anada) 31/01/2007 Getafe Osasuna
Quarts de final (anada) 31/01/2007 Deportivo de La Coruña Valladolid
Quarts de final (anada) 31/01/2007 Barcelona Zaragoza
Quarts de final (anada) 01/02/2007 Sevilla Betis
Quarts de final (tornada) 28/02/2007 Betis Sevilla
Quarts de final (tornada) 28/02/2007 Zaragoza Barcelona
Quarts de final (tornada) 28/02/2007 Valladolid Deportivo de La Coruña
Quarts de final (tornada) 28/02/2007 Osasuna Getafe
Semifinal (anada) 18/04/2007 Barcelona Getafe
Semifinal (anada) 19/04/2007 Deportivo de La Coruña Sevilla
Semifinal (tornada) 09/05/2007 Sevilla Deportivo de La Coruña
Semifinal (tornada) 10/05/2007 Getafe Barcelona
Final 23/06/2007 Sevilla Getafe

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Saviola BarcelonaBarcelona
71.00
Güiza GetafeGetafe
61.00
Kanouté SevillaSevilla
40.80
Yordi XerezXerez
41.33
Gallo LinaresLinares
31.00
Díaz de Cerio Real SociedadReal Sociedad
31.50
Abraham Paz CádizCádiz
33.00
Guðjohnsen BarcelonaBarcelona
30.50
Ramírez Gimnástica SegovianaGimnástica Segoviana
30.60
Nolito ÉcijaÉcija
30.60
    Nom Equip Pos Minuts
Jorquera BarcelonaBarcelona
720
Luis García GetafeGetafe
720
Celestini GetafeGetafe
698
Dragutinović SevillaSevilla
682
Juanma Deportivo de La CoruñaDeportivo de La Coruña
660
Martí SevillaSevilla
660
Dani Alves SevillaSevilla
659
Casquero GetafeGetafe
643
Puyol BarcelonaBarcelona
630
Paredes GetafeGetafe
623
    Nom Equip Pos Grogues
Mainz Rayo VallecanoRayo Vallecano
5
Melli BetisBetis
4
Paredes GetafeGetafe
4
Andrade Deportivo de La CoruñaDeportivo de La Coruña
4
Jesús Alonso Gimnástica SegovianaGimnástica Segoviana
3
Elbusto Peña SportPeña Sport
3
Lillo Gimnástica SegovianaGimnástica Segoviana
3
Nano Rivas BetisBetis
3
Cubillo Rayo VallecanoRayo Vallecano
3
Nacho GetafeGetafe
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Seguro Real UniónReal Unión
2
Mariano Gimnástica SegovianaGimnástica Segoviana
2
Encinas BadalonaBadalona
1
Cámara BadalonaBadalona
1
Álvaro Novo Real SociedadReal Sociedad
1
López Rekarte Real SociedadReal Sociedad
1
Redondo HérculesHércules
1
Raúl Molina Rayo VallecanoRayo Vallecano
1
Ángel Celta de VigoCelta de Vigo
1
Barber Recreativo de HuelvaRecreativo de Huelva
1
Gols:
254
Gols Per Partit:
2.27
Targetes Grogues:
560
Targetes Grogues Per Partit:
5.00
Expulsions:
50
Expulsions Per Partit:
0.45
Victòries locals:
54
Victòries visitants:
32
Empats:
26
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Valladolid: 6 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Badalona: 2 Partits
Millor ratxa no perdent:
Sevilla: 9 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Betis: 4 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Sevilla 9 7 2 0
77%
22%
1%
14 1 10 1
Getafe 9 4 1 4
44%
11%
45%
17 12 28 0
Valladolid 8 6 1 1
75%
12%
13%
11 7 23 2
Deportivo de La Coruña 8 3 2 3
37%
25%
38%
9 10 24 3
Barcelona 8 6 0 2
75%
25%
18 11 7 0
Rayo Vallecano 7 2 4 1
28%
57%
15%
8 6 23 1
Málaga 6 3 1 2
50%
16%
34%
8 7 18 1
Alavés 6 2 2 2
33%
33%
34%
6 7 13 2
Betis 6 1 4 1
16%
66%
18%
3 2 21 0
Zaragoza 6 3 1 2
50%
16%
34%
8 4 14 1
Osasuna 6 3 2 1
50%
33%
17%
8 4 18 0
Gimnástica Segoviana 5 2 1 2
40%
20%
40%
7 7 13 2
Badalona 5 2 1 2
40%
20%
40%
7 7 8 2
Peña Sport 5 3 1 1
60%
20%
20%
6 5 15 1
Écija 5 2 2 1
40%
40%
20%
7 7 5 0
Racing Portuense 5 3 0 2
60%
40%
6 5 7 0
Hércules 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 15 2
Villarreal 4 2 0 2
50%
50%
5 3 8 2
Real Madrid 4 1 3 0
25%
75%
7 3 3 0
Valencia 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 6 4 0
Atlético de Madrid 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 4 6 1
Mallorca 4 1 2 1
25%
50%
25%
5 5 11 2
Puertollano 3 1 2 0
33%
66%
1%
4 1 11 1
Xerez 3 2 0 1
66%
34%
5 3 6 0
Linares 3 2 0 1
66%
34%
7 3 8 0
Universidad de Las Palmas 3 1 2 0
33%
66%
1%
2 1 7 0
Castellón 3 1 0 2
33%
67%
1 4 7 0
Eibar 3 2 1 0
66%
33%
1%
3 1 5 0
Burgos CF 3 2 1 0
66%
33%
1%
6 4 8 0
Polideportivo Ejido 2 0 2 0
100%
2 2 10 1
Elche 2 1 0 1
50%
50%
1 1 4 0
Celta de Vigo 2 0 1 1
50%
50%
0 1 4 1
Levante 2 1 0 1
50%
50%
1 1 7 0
Las Palmas 2 1 0 1
50%
50%
1 2 4 0
Gimnàstic de Tarragona 2 0 0 2
100%
1 4 4 0
Racing de Santander 2 1 0 1
50%
50%
1 1 10 0
Recreativo de Huelva 2 0 1 1
50%
50%
0 2 5 2
Espanyol 2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Cádiz 2 1 0 1
50%
50%
3 3 8 0
Almería 2 1 1 0
50%
50%
1 0 5 1
Athletic Club 2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Real Sociedad 2 1 0 1
50%
50%
3 5 7 2
Barbastro 2 0 1 1
50%
50%
0 2 5 0
Real Unión 2 1 0 1
50%
50%
3 5 5 2
Alcoyano 2 1 0 1
50%
50%
2 3 5 1
Orihuela CF 2 1 0 1
50%
50%
6 3 7 3
Lugo 2 1 1 0
50%
50%
3 1 5 0
Lleida 2 1 1 0
50%
50%
1 0 7 2
Benidorm 2 1 0 1
50%
50%
2 2 5 0
Peña Deportiva 2 1 0 1
50%
50%
2 2 7 1
Girona 1 0 0 1
100%
0 4 3 2
Alicante 1 0 0 1
100%
0 1 3 1
Gramanet 1 0 0 1
100%
0 1 1 0
Badajoz 1 0 0 1
100%
1 5 1 0
Villajoyosa 1 0 0 1
100%
0 2 1 0
Sestao River 1 0 0 1
100%
0 1 3 0
Pontevedra 1 0 0 1
100%
1 4 0 0
Gimnástica de Torrelavega 1 0 0 1
100%
0 2 4 0
Villanovense 1 0 0 1
100%
1 2 3 0
Sant Andreu 1 0 0 1
100%
1 2 5 0
Universidad de Oviedo 1 0 0 1
100%
0 2 2 0
Terrassa 1 0 1 0
100%
0 0 2 1
Fundación Logroñés 1 0 0 1
100%
2 3 5 0
Oviedo 1 0 0 1
100%
1 2 4 0
Salamanca 1 0 0 1
100%
0 1 2 1
FC Cartagena 1 0 0 1
100%
1 3 4 0
Sporting de Gijón 1 0 0 1
100%
2 3 4 0
Fuenlabrada 1 0 0 1
100%
0 2 3 0
Ciudad de Murcia 1 0 0 1
100%
1 2 2 0
Tenerife 1 0 0 1
100%
1 2 3 0
Racing de Ferrol 1 0 0 1
100%
0 3 3 0
Vecindario 1 0 0 1
100%
0 1 5 0
Águilas 1 0 0 1
100%
0 1 3 1
Parla 1 0 0 1
100%
1 4 6 0
Albacete 1 0 0 1
100%
0 3 3 0
Lorca Deportiva 1 0 0 1
100%
0 1 5 1
Córdoba 1 0 0 1
100%
1 2 3 1
Fuerteventura 1 0 1 0
100%
0 0 3 1
Ponferradina 1 0 0 1
100%
0 1 3 0
Numancia 1 0 1 0
100%
1 1 2 0
Eldense 1 0 0 1
100%
1 2 1 1
Granada 1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Murcia 1 0 0 1
100%
0 1 1 0
Notificar error