lbl_CampeonesFerias
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Lliga de Campions2011-12 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 28/06/2011 Santa Coloma Dudelange
Classificació Fase 1 (anada) 28/06/2011 Tre Fiori Valletta
Classificació Fase 1 (tornada) 05/07/2011 Dudelange Santa Coloma
Classificació Fase 1 (tornada) 06/07/2011 Valletta Tre Fiori
Classificació Fase 2 (anada) 12/07/2011 Pyunik Viktoria Plzeň
Classificació Fase 2 (anada) 12/07/2011 Valletta Ekranas
Classificació Fase 2 (anada) 12/07/2011 Mogren Litex Lovech
Classificació Fase 2 (anada) 12/07/2011 Maribor Dudelange
Classificació Fase 2 (anada) 12/07/2011 Slovan Bratislava Tobol
Classificació Fase 2 (anada) 12/07/2011 Shamrock Rovers Flora
Classificació Fase 2 (anada) 13/07/2011 Sturm Graz Videoton
Classificació Fase 2 (anada) 13/07/2011 Dinamo Zagreb Neftçi
Classificació Fase 2 (anada) 13/07/2011 Partizan Shkëndija
Classificació Fase 2 (anada) 13/07/2011 Rosenborg Breiðablik
Classificació Fase 2 (anada) 13/07/2011 Linfield Bate Borisov
Classificació Fase 2 (anada) 13/07/2011 Skonto Wisła Kraków
Classificació Fase 2 (anada) 13/07/2011 Bangor Helsinki
Classificació Fase 2 (anada) 13/07/2011 Skënderbeu APOEL
Classificació Fase 2 (anada) 13/07/2011 Malmö HB
Classificació Fase 2 (anada) 13/07/2011 Maccabi Haifa Borac
Classificació Fase 2 (anada) 13/07/2011 Zestafoni Dacia Chișinău
Classificació Fase 2 (tornada) 19/07/2011 Litex Lovech Mogren
Classificació Fase 2 (tornada) 19/07/2011 Dudelange Maribor
Classificació Fase 2 (tornada) 19/07/2011 Neftçi Dinamo Zagreb
Classificació Fase 2 (tornada) 19/07/2011 Bate Borisov Linfield
Classificació Fase 2 (tornada) 19/07/2011 Ekranas Valletta
Classificació Fase 2 (tornada) 19/07/2011 HB Malmö
Classificació Fase 2 (tornada) 19/07/2011 Viktoria Plzeň Pyunik
Classificació Fase 2 (tornada) 19/07/2011 Wisła Kraków Skonto
Classificació Fase 2 (tornada) 19/07/2011 Shkëndija Partizan
Classificació Fase 2 (tornada) 19/07/2011 Helsinki Bangor
Classificació Fase 2 (tornada) 19/07/2011 Flora Shamrock Rovers
Classificació Fase 2 (tornada) 19/07/2011 Tobol Slovan Bratislava
Classificació Fase 2 (tornada) 20/07/2011 Dacia Chișinău Zestafoni
Classificació Fase 2 (tornada) 20/07/2011 Videoton Sturm Graz
Classificació Fase 2 (tornada) 20/07/2011 Borac Maccabi Haifa
Classificació Fase 2 (tornada) 20/07/2011 Breiðablik Rosenborg
Classificació Fase 2 (tornada) 20/07/2011 APOEL Skënderbeu
Classificació Fase 3 (anada) 26/07/2011 Twente Vaslui
Classificació Fase 3 (anada) 26/07/2011 Zestafoni Sturm Graz
Classificació Fase 3 (anada) 26/07/2011 Ekranas Bate Borisov
Classificació Fase 3 (anada) 26/07/2011 APOEL Slovan Bratislava
Classificació Fase 3 (anada) 26/07/2011 Litex Lovech Wisła Kraków
Classificació Fase 3 (anada) 26/07/2011 Dynamo Kyiv Rubin Kazan
Classificació Fase 3 (anada) 26/07/2011 Genk Partizan
Classificació Fase 3 (anada) 26/07/2011 Rangers Malmö
Classificació Fase 3 (anada) 27/07/2011 Odense Panathinaikos
Classificació Fase 3 (anada) 27/07/2011 Rosenborg Viktoria Plzeň
Classificació Fase 3 (anada) 27/07/2011 Benfica Trabzonspor
Classificació Fase 3 (anada) 27/07/2011 Standard Liège Zurich
Classificació Fase 3 (anada) 27/07/2011 Maccabi Haifa Maribor
Classificació Fase 3 (anada) 27/07/2011 København Shamrock Rovers
Classificació Fase 3 (anada) 27/07/2011 Helsinki Dinamo Zagreb
Classificació Fase 3 (tornada) 02/08/2011 Bate Borisov Ekranas
Classificació Fase 3 (tornada) 02/08/2011 Panathinaikos Odense
Classificació Fase 3 (tornada) 02/08/2011 Shamrock Rovers København
Classificació Fase 3 (tornada) 03/08/2011 Maribor Maccabi Haifa
Classificació Fase 3 (tornada) 03/08/2011 Viktoria Plzeň Rosenborg
Classificació Fase 3 (tornada) 03/08/2011 Trabzonspor Benfica
Classificació Fase 3 (tornada) 03/08/2011 Partizan Genk
Classificació Fase 3 (tornada) 03/08/2011 Dinamo Zagreb Helsinki
Classificació Fase 3 (tornada) 03/08/2011 Sturm Graz Zestafoni
Classificació Fase 3 (tornada) 03/08/2011 Wisła Kraków Litex Lovech
Classificació Fase 3 (tornada) 03/08/2011 Slovan Bratislava APOEL
Classificació Fase 3 (tornada) 03/08/2011 Zurich Standard Liège
Classificació Fase 3 (tornada) 03/08/2011 Vaslui Twente
Classificació Fase 3 (tornada) 03/08/2011 Malmö Rangers
Classificació Fase 3 (tornada) 03/08/2011 Rubin Kazan Dynamo Kyiv
Classificació: Playoff (anada) 16/08/2011 Arsenal Udinese
Classificació: Playoff (anada) 16/08/2011 Twente Benfica
Classificació: Playoff (anada) 16/08/2011 Bate Borisov Sturm Graz
Classificació: Playoff (anada) 16/08/2011 København Viktoria Plzeň
Classificació: Playoff (anada) 16/08/2011 Olympique Lyonnais Rubin Kazan
Classificació: Playoff (anada) 17/08/2011 Bayern München Zurich
Classificació: Playoff (anada) 17/08/2011 Odense Villarreal
Classificació: Playoff (anada) 17/08/2011 Wisła Kraków APOEL
Classificació: Playoff (anada) 17/08/2011 Maccabi Haifa Genk
Classificació: Playoff (anada) 17/08/2011 Dinamo Zagreb Malmö
Classificació: Playoff (tornada) 23/08/2011 Genk Maccabi Haifa
Classificació: Playoff (tornada) 23/08/2011 APOEL Wisła Kraków
Classificació: Playoff (tornada) 23/08/2011 Zurich Bayern München
Classificació: Playoff (tornada) 23/08/2011 Villarreal Odense
Classificació: Playoff (tornada) 23/08/2011 Malmö Dinamo Zagreb
Classificació: Playoff (tornada) 24/08/2011 Udinese Arsenal
Classificació: Playoff (tornada) 24/08/2011 Benfica Twente
Classificació: Playoff (tornada) 24/08/2011 Sturm Graz Bate Borisov
Classificació: Playoff (tornada) 24/08/2011 Viktoria Plzeň København
Classificació: Playoff (tornada) 24/08/2011 Rubin Kazan Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 1 13/09/2011 Viktoria Plzeň Bate Borisov
Fase de grups partit 1 13/09/2011 Chelsea Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 1 13/09/2011 Barcelona Milan
Fase de grups partit 1 13/09/2011 APOEL Zenit
Fase de grups partit 1 13/09/2011 Porto Shakhtar
Fase de grups partit 1 13/09/2011 Borussia Dortmund Arsenal
Fase de grups partit 1 13/09/2011 Olympiacos Olympique de Marseille
Fase de grups partit 1 13/09/2011 Genk Valencia
Fase de grups partit 1 14/09/2011 Inter Trabzonspor
Fase de grups partit 1 14/09/2011 Lille CSKA
Fase de grups partit 1 14/09/2011 Basel Oțelul Galați
Fase de grups partit 1 14/09/2011 Benfica Manchester United
Fase de grups partit 1 14/09/2011 Dinamo Zagreb Real Madrid
Fase de grups partit 1 14/09/2011 Ajax Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 1 14/09/2011 Villarreal Bayern München
Fase de grups partit 1 14/09/2011 Manchester City Napoli
Fase de grups partit 2 27/09/2011 CSKA Inter
Fase de grups partit 2 27/09/2011 Bayern München Manchester City
Fase de grups partit 2 27/09/2011 Real Madrid Ajax
Fase de grups partit 2 27/09/2011 Olympique Lyonnais Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 2 27/09/2011 Oțelul Galați Benfica
Fase de grups partit 2 27/09/2011 Manchester United Basel
Fase de grups partit 2 27/09/2011 Napoli Villarreal
Fase de grups partit 2 27/09/2011 Trabzonspor Lille
Fase de grups partit 2 28/09/2011 Zenit Porto
Fase de grups partit 2 28/09/2011 Bate Borisov Barcelona
Fase de grups partit 2 28/09/2011 Shakhtar APOEL
Fase de grups partit 2 28/09/2011 Valencia Chelsea
Fase de grups partit 2 28/09/2011 Bayer Leverkusen Genk
Fase de grups partit 2 28/09/2011 Arsenal Olympiacos
Fase de grups partit 2 28/09/2011 Milan Viktoria Plzeň
Fase de grups partit 2 28/09/2011 Olympique de Marseille Borussia Dortmund
Fase de grups partit 3 18/10/2011 Dinamo Zagreb Ajax
Fase de grups partit 3 18/10/2011 Napoli Bayern München
Fase de grups partit 3 18/10/2011 Manchester City Villarreal
Fase de grups partit 3 18/10/2011 Lille Inter
Fase de grups partit 3 18/10/2011 Oțelul Galați Manchester United
Fase de grups partit 3 18/10/2011 Basel Benfica
Fase de grups partit 3 18/10/2011 Real Madrid Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 3 18/10/2011 CSKA Trabzonspor
Fase de grups partit 3 19/10/2011 Bayer Leverkusen Valencia
Fase de grups partit 3 19/10/2011 Chelsea Genk
Fase de grups partit 3 19/10/2011 Olympique de Marseille Arsenal
Fase de grups partit 3 19/10/2011 Olympiacos Borussia Dortmund
Fase de grups partit 3 19/10/2011 Shakhtar Zenit
Fase de grups partit 3 19/10/2011 Milan Bate Borisov
Fase de grups partit 3 19/10/2011 Barcelona Viktoria Plzeň
Fase de grups partit 3 19/10/2011 Porto APOEL
Fase de grups partit 4 01/11/2011 Valencia Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 4 01/11/2011 Zenit Shakhtar
Fase de grups partit 4 01/11/2011 Borussia Dortmund Olympiacos
Fase de grups partit 4 01/11/2011 Arsenal Olympique de Marseille
Fase de grups partit 4 01/11/2011 Genk Chelsea
Fase de grups partit 4 01/11/2011 APOEL Porto
Fase de grups partit 4 01/11/2011 Viktoria Plzeň Barcelona
Fase de grups partit 4 01/11/2011 Bate Borisov Milan
Fase de grups partit 4 02/11/2011 Bayern München Napoli
Fase de grups partit 4 02/11/2011 Villarreal Manchester City
Fase de grups partit 4 02/11/2011 Trabzonspor CSKA
Fase de grups partit 4 02/11/2011 Inter Lille
Fase de grups partit 4 02/11/2011 Manchester United Oțelul Galați
Fase de grups partit 4 02/11/2011 Olympique Lyonnais Real Madrid
Fase de grups partit 4 02/11/2011 Ajax Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 4 02/11/2011 Benfica Basel
Fase de grups partit 5 22/11/2011 Real Madrid Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 5 22/11/2011 Olympique Lyonnais Ajax
Fase de grups partit 5 22/11/2011 Manchester United Benfica
Fase de grups partit 5 22/11/2011 Oțelul Galați Basel
Fase de grups partit 5 22/11/2011 Trabzonspor Inter
Fase de grups partit 5 22/11/2011 CSKA Lille
Fase de grups partit 5 22/11/2011 Bayern München Villarreal
Fase de grups partit 5 22/11/2011 Napoli Manchester City
Fase de grups partit 5 23/11/2011 Milan Barcelona
Fase de grups partit 5 23/11/2011 Shakhtar Porto
Fase de grups partit 5 23/11/2011 Zenit APOEL
Fase de grups partit 5 23/11/2011 Arsenal Borussia Dortmund
Fase de grups partit 5 23/11/2011 Olympique de Marseille Olympiacos
Fase de grups partit 5 23/11/2011 Valencia Genk
Fase de grups partit 5 23/11/2011 Bayer Leverkusen Chelsea
Fase de grups partit 5 23/11/2011 Bate Borisov Viktoria Plzeň
Fase de grups partit 6 06/12/2011 Viktoria Plzeň Milan
Fase de grups partit 6 06/12/2011 Borussia Dortmund Olympique de Marseille
Fase de grups partit 6 06/12/2011 Porto Zenit
Fase de grups partit 6 06/12/2011 APOEL Shakhtar
Fase de grups partit 6 06/12/2011 Genk Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 6 06/12/2011 Chelsea Valencia
Fase de grups partit 6 06/12/2011 Barcelona Bate Borisov
Fase de grups partit 6 06/12/2011 Olympiacos Arsenal
Fase de grups partit 6 07/12/2011 Manchester City Bayern München
Fase de grups partit 6 07/12/2011 Villarreal Napoli
Fase de grups partit 6 07/12/2011 Lille Trabzonspor
Fase de grups partit 6 07/12/2011 Inter CSKA
Fase de grups partit 6 07/12/2011 Basel Manchester United
Fase de grups partit 6 07/12/2011 Benfica Oțelul Galați
Fase de grups partit 6 07/12/2011 Dinamo Zagreb Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 6 07/12/2011 Ajax Real Madrid
Vuitens de final (anada) 14/02/2012 Olympique Lyonnais APOEL
Vuitens de final (anada) 14/02/2012 Bayer Leverkusen Barcelona
Vuitens de final (anada) 15/02/2012 Zenit Benfica
Vuitens de final (anada) 15/02/2012 Milan Arsenal
Vuitens de final (anada) 21/02/2012 CSKA Real Madrid
Vuitens de final (anada) 21/02/2012 Napoli Chelsea
Vuitens de final (anada) 22/02/2012 Olympique de Marseille Inter
Vuitens de final (anada) 22/02/2012 Basel Bayern München
Vuitens de final (tornada) 06/03/2012 Benfica Zenit
Vuitens de final (tornada) 06/03/2012 Arsenal Milan
Vuitens de final (tornada) 07/03/2012 APOEL Olympique Lyonnais
Vuitens de final (tornada) 07/03/2012 Barcelona Bayer Leverkusen
Vuitens de final (tornada) 13/03/2012 Inter Olympique de Marseille
Vuitens de final (tornada) 13/03/2012 Bayern München Basel
Vuitens de final (tornada) 14/03/2012 Chelsea Napoli
Vuitens de final (tornada) 14/03/2012 Real Madrid CSKA
Quarts de final (anada) 27/03/2012 APOEL Real Madrid
Quarts de final (anada) 27/03/2012 Benfica Chelsea
Quarts de final (anada) 28/03/2012 Olympique de Marseille Bayern München
Quarts de final (anada) 28/03/2012 Milan Barcelona
Quarts de final (tornada) 03/04/2012 Barcelona Milan
Quarts de final (tornada) 03/04/2012 Bayern München Olympique de Marseille
Quarts de final (tornada) 04/04/2012 Chelsea Benfica
Quarts de final (tornada) 04/04/2012 Real Madrid APOEL
Semifinal (anada) 17/04/2012 Bayern München Real Madrid
Semifinal (anada) 18/04/2012 Chelsea Barcelona
Semifinal (tornada) 24/04/2012 Barcelona Chelsea
Semifinal (tornada) 25/04/2012 Real Madrid Bayern München
Final 19/05/2012 Bayern München Chelsea

Top 10

  Nom Equip Pos Gols GolsPP
Messi Barcelona
14 1.27
Mario Gómez Bayern München
13 0.93
Cristiano Ronaldo Real Madrid
10 1.00
Marek Bakoš Viktoria Plzeň
8 0.73
Aílton APOEL
7 0.50
Benzema Real Madrid
7 0.64
Gustavo Manduca APOEL
6 0.40
Gomis Olympique Lyonnais
6 0.67
Drogba Chelsea
6 0.75
Soldado Valencia
5 0.83
  Nom Equip Pos Gols GolsPP
Messi Barcelona
14 1.27
Mario Gómez Bayern München
12 0.86
Cristiano Ronaldo Real Madrid
10 1.00
Benzema Real Madrid
7 0.64
Drogba Chelsea
6 0.75
Gomis Olympique Lyonnais
5 0.56
Alexander Frei Basel
5 0.71
Seydou Doumbia CSKA
5 0.71
Soldado Valencia
5 0.83
Cavani Napoli
5 0.63
  Nom Equip Pos Minuts
Nuno Morais APOEL
1470
Boateng Bayern München
1410
Neuer Bayern München
1320
Lahm Bayern München
1320
Paulo Jorge APOEL
1290
Savvas Poursaitides APOEL
1264
Artur Moraes Benfica
1260
Čech Chelsea
1230
Hélio Pinto APOEL
1212
Ribéry Bayern München
1210
  Nom Equip Pos Grogues
Maxi Pereira Benfica
6
Didier Zokora Trabzonspor
5
Meireles Chelsea
5
Aimar Benfica
5
Marek Bakoš Viktoria Plzeň
4
Badstuber Bayern München
4
Petr Jiráček Viktoria Plzeň
4
Ambrosini Milan
4
Hélio Pinto APOEL
4
Savvas Poursaitides APOEL
4
  Nom Equip Pos Vermelles
Matteo Vendemini Tre Fiori
1
Fanni Olympique de Marseille
1
Dmytro Chygrynskiy Shakhtar
1
Yaroslav Rakitskiy Shakhtar
1
Bruno Alves Zenit
1
Benjamin Huggel Basel
1
Adrian Sălăgeanu Oțelul Galați
1
Marcelo Real Madrid
1
Ayew Olympique de Marseille
1
Fucile Porto
1
Gols:
575
Gols Per Partit:
2.70
Targetes Grogues:
903
Targetes Grogues Per Partit:
4.24
Expulsions:
47
Expulsions Per Partit:
0.22
Victòries locals:
110
Victòries visitants:
53
Empats:
50
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Barcelona: 7 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Dinamo Zagreb: 7 Partits
Millor ratxa no perdent:
Benfica: 10 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Dinamo Zagreb: 7 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
APOEL 16 7 4 5
43%
25%
32%
20 17 35 1
Bayern München 15 10 2 3
66%
13%
21%
29 11 29 1
Benfica 14 6 5 3
42%
35%
23%
21 14 34 2
Chelsea 13 7 4 2
53%
30%
17%
25 12 31 1
Dinamo Zagreb 12 4 1 7
33%
8%
59%
13 26 32 2
Bate Borisov 12 3 5 4
25%
41%
34%
11 17 22 1
Real Madrid 12 10 1 1
83%
8%
9%
35 9 23 1
Viktoria Plzeň 12 7 2 3
58%
16%
26%
22 16 26 1
Barcelona 12 8 3 1
66%
25%
9%
35 10 17 0
Olympique Lyonnais 10 4 3 3
40%
30%
30%
14 10 17 0
Milan 10 3 4 3
30%
40%
30%
16 14 25 1
Genk 10 2 4 4
20%
40%
40%
8 21 15 1
Arsenal 10 6 2 2
60%
20%
20%
13 11 23 0
Olympique de Marseille 10 4 1 5
40%
10%
50%
9 10 21 3
Zenit 8 3 3 2
37%
37%
26%
10 9 17 1
Bayer Leverkusen 8 3 1 4
37%
12%
51%
10 18 20 0
Trabzonspor 8 1 5 2
12%
62%
26%
4 8 19 1
Villarreal 8 1 0 7
12%
88%
5 15 29 1
Inter 8 4 1 3
50%
12%
38%
10 9 16 0
Napoli 8 4 2 2
50%
25%
25%
14 11 20 1
CSKA 8 2 3 3
25%
37%
38%
11 13 15 1
Basel 8 4 2 2
50%
25%
25%
12 17 17 1
Oțelul Galați 6 0 0 6
100%
3 11 14 2
Ajax 6 2 2 2
33%
33%
34%
6 6 6 0
Manchester United 6 2 3 1
33%
50%
17%
11 8 8 1
Manchester City 6 3 1 2
50%
16%
34%
9 6 10 0
Maccabi Haifa 6 3 1 2
50%
16%
34%
13 9 18 1
Porto 6 2 2 2
33%
33%
34%
7 7 18 1
Malmö 6 3 2 1
50%
33%
17%
8 6 12 1
Wisła Kraków 6 5 0 1
83%
17%
10 5 15 0
Borussia Dortmund 6 1 1 4
16%
16%
68%
6 12 7 0
Sturm Graz 6 2 2 2
33%
33%
34%
7 7 13 0
Valencia 6 2 2 2
33%
33%
34%
12 7 11 0
Olympiacos 6 3 0 3
50%
50%
8 6 11 0
Shakhtar 6 1 2 3
16%
33%
51%
6 8 16 2
Lille 6 1 3 2
16%
50%
34%
6 6 15 0
Helsinki 4 2 0 2
50%
50%
14 3 6 0
Dudelange 4 2 0 2
50%
50%
5 5 14 2
København 4 2 0 2
50%
50%
5 5 8 0
Zurich 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 4 7 1
Valletta 4 2 0 2
50%
50%
7 5 9 0
Ekranas 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 5 12 1
Maribor 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 4 7 0
Litex Lovech 4 2 0 2
50%
50%
7 6 3 1
Rubin Kazan 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 6 0
Slovan Bratislava 4 1 2 1
25%
50%
25%
3 3 8 2
Twente 4 1 2 1
25%
50%
25%
5 5 3 0
Partizan 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 3 10 1
Zestafoni 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 4 8 1
Shamrock Rovers 4 1 1 2
25%
25%
50%
1 3 5 0
Odense 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 7 14 2
Rosenborg 4 1 0 3
25%
75%
7 6 6 0
Vaslui 2 0 1 1
50%
50%
0 2 8 0
Standard Liège 2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 1
Tre Fiori 2 0 0 2
100%
1 5 6 1
Pyunik 2 0 0 2
100%
1 9 2 0
Mogren 2 0 0 2
100%
1 5 6 0
Tobol 2 0 1 1
50%
50%
1 3 7 0
Flora 2 0 1 1
50%
50%
0 1 3 0
Videoton 2 1 0 1
50%
50%
3 4 6 0
Neftçi 2 0 1 1
50%
50%
0 3 4 0
Shkëndija 2 0 0 2
100%
0 5 4 1
Breiðablik 2 1 0 1
50%
50%
2 5 2 0
Linfield 2 0 1 1
50%
50%
1 3 2 0
Skonto 2 0 0 2
100%
0 3 3 2
Bangor 2 0 0 2
100%
0 13 3 0
Skënderbeu 2 0 0 2
100%
0 6 5 0
HB 2 0 1 1
50%
50%
1 3 4 0
Borac 2 1 0 1
50%
50%
4 7 5 0
Dacia Chișinău 2 1 0 1
50%
50%
2 3 2 0
Dynamo Kyiv 2 0 0 2
100%
1 4 5 0
Rangers 2 0 1 1
50%
50%
1 2 8 2
Panathinaikos 2 0 1 1
50%
50%
4 5 2 0
Udinese 2 0 0 2
100%
1 3 6 0
Santa Coloma 2 0 0 2
100%
0 4 3 0
Notificar error