lbl_CampeonesFerias
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa del Generalísimo1958-59 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda Previa 1 21/12/1958 Elche Gerona
Ronda Previa 1 21/12/1958 Eldense Avilés
Ronda Previa 1 21/12/1958 Ferrol Extremadura
Ronda Previa 1 21/12/1958 Hércules Rayo Vallecano
Ronda Previa 1 21/12/1958 San Fernando Indauchu
Ronda Previa 1 21/12/1958 Jaén Valladolid
Ronda Previa 1 21/12/1958 Levante Tarrasa
Ronda Previa 1 21/12/1958 Sabadell Murcia
Ronda Previa 1 21/12/1958 Atlético Ceuta Condal
Ronda Previa 1 21/12/1958 Santander Plus Ultra
Ronda Previa 1 21/12/1958 Deportivo de La Coruña CA Almería
Ronda Previa 1 21/12/1958 Real Unión Tenerife
Ronda Previa 1 21/12/1958 Basconia CD Málaga
Ronda Previa 1 21/12/1958 Badajoz Sestao
Ronda Previa 1 21/12/1958 Alavés Cádiz
Ronda Previa 1 21/12/1958 Baracaldo Córdoba
Ronda Previa 2 01/03/1959 CA Almería Deportivo de La Coruña
Ronda Previa 2 01/03/1959 Tenerife Real Unión
Ronda Previa 2 01/03/1959 Plus Ultra Santander
Ronda Previa 2 01/03/1959 Indauchu San Fernando
Ronda Previa 2 01/03/1959 Murcia Sabadell
Ronda Previa 2 01/03/1959 Tarrasa Levante
Ronda Previa 2 01/03/1959 Valladolid Jaén
Ronda Previa 2 01/03/1959 Extremadura Ferrol
Ronda Previa 2 01/03/1959 Avilés Eldense
Ronda Previa 2 01/03/1959 Gerona Elche
Ronda Previa 2 01/03/1959 Rayo Vallecano Hércules
Ronda Previa 2 01/03/1959 Condal Atlético Ceuta
Ronda Previa 2 01/03/1959 Córdoba Baracaldo
Ronda Previa 2 01/03/1959 Sestao Badajoz
Ronda Previa 2 01/03/1959 Cádiz Alavés
Ronda Previa 2 01/03/1959 CD Málaga Basconia
Ronda Previa 3 19/03/1959 Tenerife Real Unión
Setzens de final (anada) 25/04/1959 Plus Ultra Real Sociedad
Setzens de final (anada) 26/04/1959 Valencia Córdoba
Setzens de final (anada) 26/04/1959 Atlético de Madrid Basconia
Setzens de final (anada) 26/04/1959 Badajoz Osasuna
Setzens de final (anada) 26/04/1959 Barcelona Murcia
Setzens de final (anada) 26/04/1959 Betis Tenerife
Setzens de final (anada) 26/04/1959 Celta de Vigo Condal
Setzens de final (anada) 26/04/1959 Deportivo de La Coruña Oviedo
Setzens de final (anada) 26/04/1959 Eldense Atlético de Bilbao
Setzens de final (anada) 26/04/1959 Extremadura Real Madrid
Setzens de final (anada) 26/04/1959 Real Gijón Valladolid
Setzens de final (anada) 26/04/1959 Hércules Español
Setzens de final (anada) 26/04/1959 Indauchu Sevilla
Setzens de final (anada) 26/04/1959 Las Palmas Cádiz
Setzens de final (anada) 26/04/1959 Granada Elche
Setzens de final (anada) 26/04/1959 Zaragoza Levante
Setzens de final (tornada) 01/05/1959 Basconia Atlético de Madrid
Setzens de final (tornada) 02/05/1959 Condal Celta de Vigo
Setzens de final (tornada) 03/05/1959 Elche Granada
Setzens de final (tornada) 03/05/1959 Osasuna Badajoz
Setzens de final (tornada) 03/05/1959 Córdoba Valencia
Setzens de final (tornada) 03/05/1959 Real Sociedad Plus Ultra
Setzens de final (tornada) 03/05/1959 Cádiz Las Palmas
Setzens de final (tornada) 03/05/1959 Sevilla Indauchu
Setzens de final (tornada) 03/05/1959 Español Hércules
Setzens de final (tornada) 03/05/1959 Levante Zaragoza
Setzens de final (tornada) 03/05/1959 Valladolid Real Gijón
Setzens de final (tornada) 03/05/1959 Real Madrid Extremadura
Setzens de final (tornada) 03/05/1959 Atlético de Bilbao Eldense
Setzens de final (tornada) 03/05/1959 Oviedo Deportivo de La Coruña
Setzens de final (tornada) 03/05/1959 Tenerife Betis
Setzens de final (tornada) 03/05/1959 Murcia Barcelona
Setzens de final (desempat) 05/05/1959 Sevilla Indauchu
Setzens de final (desempat) 07/05/1959 Celta de Vigo Condal
Vuitens de final (anada) 10/05/1959 Betis Celta de Vigo
Vuitens de final (anada) 10/05/1959 Deportivo de La Coruña Plus Ultra
Vuitens de final (anada) 10/05/1959 Real Gijón Barcelona
Vuitens de final (anada) 10/05/1959 Granada Cádiz
Vuitens de final (anada) 10/05/1959 Osasuna Sevilla
Vuitens de final (anada) 10/05/1959 Real Madrid Atlético de Bilbao
Vuitens de final (anada) 10/05/1959 Zaragoza Valencia
Vuitens de final (anada) 10/05/1959 Español Atlético de Madrid
Vuitens de final (tornada) 16/05/1959 Plus Ultra Deportivo de La Coruña
Vuitens de final (tornada) 17/05/1959 Atlético de Bilbao Real Madrid
Vuitens de final (tornada) 17/05/1959 Valencia Zaragoza
Vuitens de final (tornada) 17/05/1959 Sevilla Osasuna
Vuitens de final (tornada) 17/05/1959 Barcelona Real Gijón
Vuitens de final (tornada) 17/05/1959 Celta de Vigo Betis
Vuitens de final (tornada) 17/05/1959 Atlético de Madrid Español
Vuitens de final (tornada) 17/05/1959 Cádiz Granada
Vuitens de final (desempat) 19/05/1959 Plus Ultra Deportivo de La Coruña
Quarts de final (anada) 23/05/1959 Plus Ultra Granada
Quarts de final (anada) 24/05/1959 Valencia Atlético de Madrid
Quarts de final (anada) 24/05/1959 Real Madrid Sevilla
Quarts de final (anada) 24/05/1959 Betis Barcelona
Quarts de final (tornada) 28/05/1959 Sevilla Real Madrid
Quarts de final (tornada) 31/05/1959 Atlético de Madrid Valencia
Quarts de final (tornada) 31/05/1959 Granada Plus Ultra
Quarts de final (tornada) 31/05/1959 Barcelona Betis
Semifinal (anada) 07/06/1959 Real Madrid Barcelona
Semifinal (anada) 07/06/1959 Granada Valencia
Semifinal (tornada) 14/06/1959 Barcelona Real Madrid
Semifinal (tornada) 14/06/1959 Valencia Granada
Semifinal (desempat) 16/06/1959 Granada Valencia
Final 21/06/1959 Barcelona Granada

Top 10

  Nom Equip Pos Grogues
  Nom Equip Pos Vermelles
Santamarina Sestao
1
Florín Avilés
1
Chalé Hércules
1
Sampedro Condal
1
Alonso Atlético Ceuta
1
José Luis Plus Ultra
1
Ricardo Valencia
1
Navarro Córdoba
1
Albino Celta de Vigo
1
Vera Real Gijón
1
Gols:
347
Gols Per Partit:
3.54
Targetes Grogues:
Targetes Grogues Per Partit:
0.00
Expulsions:
15
Expulsions Per Partit:
0.15
Victòries locals:
59
Victòries visitants:
16
Empats:
23
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Barcelona: 6 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Real Madrid: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Barcelona: 9 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Badajoz: 3 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Granada 10 7 0 3
70%
30%
31 17 0 0
Valencia 9 6 1 2
66%
11%
23%
17 9 0 3
Barcelona 9 7 2 0
77%
22%
1%
30 9 0 0
Plus Ultra 9 4 2 3
44%
22%
34%
13 15 0 1
Real Madrid 8 5 0 3
62%
38%
19 10 0 0
Deportivo de La Coruña 7 3 1 3
42%
14%
44%
13 11 0 1
Sevilla 7 3 3 1
42%
42%
16%
11 10 0 1
Cádiz 6 2 1 3
33%
16%
51%
11 13 0 0
Betis 6 2 1 3
33%
16%
51%
12 14 0 0
Atlético de Madrid 6 2 0 4
33%
67%
12 10 0 0
Condal 5 2 2 1
40%
40%
20%
8 7 0 1
Tenerife 5 3 0 2
60%
40%
11 9 0 0
Celta de Vigo 5 1 3 1
20%
60%
20%
4 6 0 1
Indauchu 5 1 2 2
20%
40%
40%
7 7 0 0
Córdoba 4 1 1 2
25%
25%
50%
7 10 0 1
Atlético de Bilbao 4 1 1 2
25%
25%
50%
6 7 0 0
Badajoz 4 1 2 1
25%
50%
25%
8 7 0 0
Basconia 4 2 1 1
50%
25%
25%
9 8 0 0
Real Gijón 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 8 0 1
Español 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 6 0 0
Osasuna 4 1 2 1
25%
50%
25%
5 5 0 0
Elche 4 2 0 2
50%
50%
13 13 0 0
Valladolid 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 4 0 0
Eldense 4 1 2 1
25%
50%
25%
8 7 0 0
Extremadura 4 1 0 3
25%
75%
4 11 0 0
Hércules 4 1 2 1
25%
50%
25%
7 3 0 1
Levante 4 2 0 2
50%
50%
8 8 0 0
Zaragoza 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 6 0 1
Murcia 4 1 2 1
25%
50%
25%
6 4 0 0
Real Unión 3 1 0 2
33%
67%
3 7 0 0
Las Palmas 2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Gerona 2 1 0 1
50%
50%
4 7 0 0
Santander 2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
Avilés 2 0 1 1
50%
50%
2 6 0 1
Ferrol 2 1 0 1
50%
50%
3 4 0 0
Atlético Ceuta 2 0 0 2
100%
3 5 0 1
Oviedo 2 0 1 1
50%
50%
2 3 0 0
CD Málaga 2 0 1 1
50%
50%
3 6 0 0
Rayo Vallecano 2 0 1 1
50%
50%
1 6 0 0
San Fernando 2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Jaén 2 0 1 1
50%
50%
1 5 0 0
CA Almería 2 1 0 1
50%
50%
4 6 0 0
Real Sociedad 2 0 1 1
50%
50%
3 4 0 0
Tarrasa 2 1 0 1
50%
50%
4 5 0 0
Baracaldo 2 0 1 1
50%
50%
3 5 0 0
Sabadell 2 0 1 1
50%
50%
1 4 0 0
Sestao 2 0 1 1
50%
50%
5 7 0 1
Alavés 2 0 1 1
50%
50%
1 5 0 0
Notificar error