lbl_CampeonesFerias
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa UEFA1993-94 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Trentadosens de Final (anada) 14/09/1993 Bohemians Girondins de Bordeaux
Trentadosens de Final (anada) 14/09/1993 Young Boys Celtic
Trentadosens de Final (anada) 14/09/1993 Royal Antwerp Marítimo
Trentadosens de Final (anada) 14/09/1993 Casino Salzburg Dunajská Streda
Trentadosens de Final (anada) 14/09/1993 Kuusysi Waregem
Trentadosens de Final (anada) 14/09/1993 Dnipro Admira
Trentadosens de Final (anada) 14/09/1993 Dynamo Moskva Eintracht Frankfurt
Trentadosens de Final (anada) 14/09/1993 Vác Apollon Limassol
Trentadosens de Final (anada) 14/09/1993 Karlsruher PSV
Trentadosens de Final (anada) 14/09/1993 Aalborg Deportivo de La Coruña
Trentadosens de Final (anada) 14/09/1993 Union Luxembourg Boavista
Trentadosens de Final (anada) 14/09/1993 Crusaders Servette
Trentadosens de Final (anada) 14/09/1993 Heart of Midlothian Atlético de Madrid
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1993 Tenerife Auxerre
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1993 Norwich Vitesse
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1993 Kocaelispor Sporting de Portugal
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1993 Trabzonspor Valletta
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1993 Twente Bayern München
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1993 Lazio Lokomotiv Plovdiv
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1993 Inter Rapid București
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1993 Juventus Lokomotiv
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1993 Norrköping KV Mechelen
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1993 Brøndby Dundee United
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1993 Östers Kongsvinger
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1993 Borussia Dortmund Alania
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1993 Slavia Praha OFI
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1993 Botev Plovdiv Olympiacos
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1993 Slovan Bratislava Aston Villa
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1993 Gloria Bistrița Maribor
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1993 Dinamo București Cagliari
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1993 KR MTK Budapest
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1993 Nantes Valencia
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1993 Admira Dnipro
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1993 Dunajská Streda Casino Salzburg
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1993 Girondins de Bordeaux Bohemians
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1993 Eintracht Frankfurt Dynamo Moskva
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1993 Valletta Trabzonspor
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1993 Boavista Union Luxembourg
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1993 KV Mechelen Norrköping
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1993 Servette Crusaders
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1993 Lokomotiv Juventus
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1993 Atlético de Madrid Heart of Midlothian
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1993 Marítimo Royal Antwerp
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1993 Dundee United Brøndby
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1993 PSV Karlsruher
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1993 Deportivo de La Coruña Aalborg
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1993 Alania Borussia Dortmund
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1993 Waregem Kuusysi
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1993 Auxerre Tenerife
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1993 Cagliari Dinamo București
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1993 Lokomotiv Plovdiv Lazio
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1993 Vitesse Norwich
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1993 Apollon Limassol Vác
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1993 Rapid București Inter
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1993 Olympiacos Botev Plovdiv
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1993 Maribor Gloria Bistrița
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1993 OFI Slavia Praha
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1993 Kongsvinger Östers
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1993 Bayern München Twente
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1993 Celtic Young Boys
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1993 MTK Budapest KR
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1993 Aston Villa Slovan Bratislava
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1993 Sporting de Portugal Kocaelispor
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1993 Valencia Nantes
Setzens de final (anada) 19/10/1993 Casino Salzburg Royal Antwerp
Setzens de final (anada) 19/10/1993 Deportivo de La Coruña Aston Villa
Setzens de final (anada) 19/10/1993 Girondins de Bordeaux Servette
Setzens de final (anada) 19/10/1993 Bayern München Norwich
Setzens de final (anada) 19/10/1993 Eintracht Frankfurt Dnipro
Setzens de final (anada) 19/10/1993 Atlético de Madrid OFI
Setzens de final (anada) 19/10/1993 Kuusysi Brøndby
Setzens de final (anada) 19/10/1993 Tenerife Olympiacos
Setzens de final (anada) 20/10/1993 Inter Apollon Limassol
Setzens de final (anada) 20/10/1993 KV Mechelen MTK Budapest
Setzens de final (anada) 20/10/1993 Lazio Boavista
Setzens de final (anada) 20/10/1993 Valencia Karlsruher
Setzens de final (anada) 20/10/1993 Celtic Sporting de Portugal
Setzens de final (anada) 20/10/1993 Kongsvinger Juventus
Setzens de final (anada) 20/10/1993 Maribor Borussia Dortmund
Setzens de final (anada) 20/10/1993 Trabzonspor Cagliari
Setzens de final (tornada) 02/11/1993 Karlsruher Valencia
Setzens de final (tornada) 02/11/1993 MTK Budapest KV Mechelen
Setzens de final (tornada) 02/11/1993 Royal Antwerp Casino Salzburg
Setzens de final (tornada) 02/11/1993 OFI Atlético de Madrid
Setzens de final (tornada) 02/11/1993 Juventus Kongsvinger
Setzens de final (tornada) 02/11/1993 Borussia Dortmund Maribor
Setzens de final (tornada) 03/11/1993 Aston Villa Deportivo de La Coruña
Setzens de final (tornada) 03/11/1993 Brøndby Kuusysi
Setzens de final (tornada) 03/11/1993 Norwich Bayern München
Setzens de final (tornada) 03/11/1993 Cagliari Trabzonspor
Setzens de final (tornada) 03/11/1993 Servette Girondins de Bordeaux
Setzens de final (tornada) 03/11/1993 Sporting de Portugal Celtic
Setzens de final (tornada) 03/11/1993 Apollon Limassol Inter
Setzens de final (tornada) 03/11/1993 Dnipro Eintracht Frankfurt
Setzens de final (tornada) 04/11/1993 Boavista Lazio
Setzens de final (tornada) 04/11/1993 Olympiacos Tenerife
Vuitens de final (anada) 23/11/1993 Girondins de Bordeaux Karlsruher
Vuitens de final (anada) 23/11/1993 OFI Boavista
Vuitens de final (anada) 23/11/1993 Eintracht Frankfurt Deportivo de La Coruña
Vuitens de final (anada) 24/11/1993 Brøndby Borussia Dortmund
Vuitens de final (anada) 24/11/1993 Sporting de Portugal Casino Salzburg
Vuitens de final (anada) 24/11/1993 Norwich Inter
Vuitens de final (anada) 24/11/1993 Juventus Tenerife
Vuitens de final (anada) 25/11/1993 KV Mechelen Cagliari
Vuitens de final (tornada) 07/12/1993 Casino Salzburg Sporting de Portugal
Vuitens de final (tornada) 07/12/1993 Deportivo de La Coruña Eintracht Frankfurt
Vuitens de final (tornada) 07/12/1993 Boavista OFI
Vuitens de final (tornada) 07/12/1993 Karlsruher Girondins de Bordeaux
Vuitens de final (tornada) 08/12/1993 Borussia Dortmund Brøndby
Vuitens de final (tornada) 08/12/1993 Cagliari KV Mechelen
Vuitens de final (tornada) 08/12/1993 Tenerife Juventus
Vuitens de final (tornada) 08/12/1993 Inter Norwich
Quarts de final (anada) 01/03/1994 Cagliari Juventus
Quarts de final (anada) 01/03/1994 Borussia Dortmund Inter
Quarts de final (anada) 02/03/1994 Boavista Karlsruher
Quarts de final (anada) 03/03/1994 Casino Salzburg Eintracht Frankfurt
Quarts de final (tornada) 15/03/1994 Eintracht Frankfurt Casino Salzburg
Quarts de final (tornada) 15/03/1994 Juventus Cagliari
Quarts de final (tornada) 16/03/1994 Karlsruher Boavista
Quarts de final (tornada) 17/03/1994 Inter Borussia Dortmund
Semifinal (anada) 29/03/1994 Casino Salzburg Karlsruher
Semifinal (anada) 30/03/1994 Cagliari Inter
Semifinal (tornada) 12/04/1994 Inter Cagliari
Semifinal (tornada) 12/04/1994 Karlsruher Casino Salzburg
Final (anada) 26/04/1994 Casino Salzburg Inter
Final (tornada) 11/05/1994 Inter Casino Salzburg

Top 10

  Nom Equip Pos Gols GolsPP
Bergkamp Inter
8 0.73
Schmitt Karlsruher
7 0.78
Bent Christensen Olympiacos
6 1.50
Geir Frigard Kongsvinger
5 1.25
Jonk Inter
5 0.56
Richard Daddy Owubokiri Boavista
5 0.71
Artur Boavista
5 0.63
Chapuisat Borussia Dortmund
4 0.50
Jesper Kristensen Brøndby
4 0.67
Ismo Lius Kuusysi
4 1.33
  Nom Equip Pos Minuts
Otto Konrad Casino Salzburg
1140
Bergomi Inter
1080
Zenga Inter
1080
Heimo Pfeifenberger Casino Salzburg
1047
Bergkamp Inter
987
Orlando Inter
980
Christian Fürstaller Casino Salzburg
976
Leopold Lainer Casino Salzburg
960
Nikola Jurčević Casino Salzburg
960
Firicano Cagliari
900
  Nom Equip Pos Grogues
Wolfgang Feiersinger Casino Salzburg
5
Nikolaos Papadopoulos OFI
4
Luis Pedro Barr Monteiro Boavista
4
Thomas Winklhofer Casino Salzburg
4
Nikola Jurčević Casino Salzburg
3
Ravanelli Juventus
3
Peter Artner Casino Salzburg
3
Paganin Inter
3
Orlando Inter
3
Redondo Tenerife
3
  Nom Equip Pos Vermelles
Jan van Halst Twente
1
Zoltán Tamási MTK Budapest
1
Marcio Roberto Dos Santos Girondins de Bordeaux
1
Stefanos Vavulas OFI
1
Serhiy Diryavka Dnipro
1
Denis Duchosal Servette
1
Saso Lukic Maribor
1
Kutowski Borussia Dortmund
1
Charalampos Moustakidis OFI
1
Bindewald Eintracht Frankfurt
1
Gols:
307
Gols Per Partit:
2.44
Targetes Grogues:
436
Targetes Grogues Per Partit:
3.46
Expulsions:
36
Expulsions Per Partit:
0.29
Victòries locals:
69
Victòries visitants:
31
Empats:
26
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Cagliari: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Juventus: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Cagliari: 8 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Salzburg: 5 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Casino Salzburg 12 6 2 4
50%
16%
34%
11 6 36 2
Inter 12 9 1 2
75%
8%
17%
22 10 21 1
Cagliari 10 6 2 2
60%
20%
20%
16 11 17 1
Karlsruher 10 4 4 2
40%
40%
20%
16 7 25 1
Boavista 8 5 1 2
62%
12%
26%
14 4 12 1
Juventus 8 4 1 3
50%
12%
38%
12 6 15 1
Borussia Dortmund 8 4 3 1
50%
37%
13%
8 6 7 1
Eintracht Frankfurt 8 5 0 3
62%
38%
12 4 13 2
Sporting de Portugal 6 3 1 2
50%
16%
34%
6 4 5 0
Norwich 6 2 2 2
33%
33%
34%
6 4 11 0
Deportivo de La Coruña 6 2 1 3
33%
16%
51%
7 4 5 0
Tenerife 6 3 1 2
50%
16%
34%
10 11 19 1
KV Mechelen 6 2 2 2
33%
33%
34%
9 7 9 0
OFI 6 2 1 3
33%
16%
51%
5 8 16 3
Girondins de Bordeaux 6 5 0 1
83%
17%
10 4 4 2
Brøndby 6 3 1 2
50%
16%
34%
11 7 7 0
Kongsvinger 4 2 1 1
50%
25%
25%
8 5 5 0
Olympiacos 4 3 0 1
75%
25%
13 8 10 0
Aston Villa 4 1 2 1
25%
50%
25%
3 3 3 0
Lazio 4 3 0 1
75%
25%
5 2 8 1
Bayern München 4 2 1 1
50%
25%
25%
9 6 5 0
Maribor 4 1 2 1
25%
50%
25%
3 2 8 1
Trabzonspor 4 2 2 0
50%
50%
7 3 5 0
MTK Budapest 4 1 2 1
25%
50%
25%
3 7 11 1
Atlético de Madrid 4 2 0 2
50%
50%
5 4 6 1
Valencia 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 10 14 0
Servette 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 3 1 1
Dnipro 4 3 0 1
75%
25%
5 4 6 1
Celtic 4 2 1 1
50%
25%
25%
2 2 3 0
Royal Antwerp 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 4 7 0
Apollon Limassol 4 1 1 2
25%
25%
50%
7 6 6 0
Kuusysi 4 2 0 2
50%
50%
8 8 5 0
Waregem 2 0 0 2
100%
1 6 4 1
Alania 2 0 1 1
50%
50%
0 1 3 0
Slavia Praha 2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Botev Plovdiv 2 0 0 2
100%
3 8 4 1
Dunajská Streda 2 0 0 2
100%
0 4 2 1
Slovan Bratislava 2 0 1 1
50%
50%
1 2 1 0
Marítimo 2 0 1 1
50%
50%
2 4 11 0
Gloria Bistrița 2 0 1 1
50%
50%
0 2 5 1
Dinamo București 2 1 0 1
50%
50%
3 4 4 2
KR 2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Young Boys 2 0 1 1
50%
50%
0 1 1 0
Östers 2 0 0 2
100%
2 7 1 0
Dundee United 2 1 0 1
50%
50%
3 3 3 0
Admira 2 0 0 2
100%
2 4 5 1
Dynamo Moskva 2 1 0 1
50%
50%
2 7 1 0
Auxerre 2 0 1 1
50%
50%
2 3 5 0
Crusaders 2 0 1 1
50%
50%
0 4 4 0
Vitesse 2 0 1 1
50%
50%
0 3 2 0
Kocaelispor 2 0 1 1
50%
50%
0 2 4 1
Nantes 2 0 1 1
50%
50%
2 4 5 1
Union Luxembourg 2 0 0 2
100%
0 5 1 0
Valletta 2 0 0 2
100%
2 6 3 0
Twente 2 0 0 2
100%
3 7 4 1
Aalborg 2 1 0 1
50%
50%
1 5 3 0
PSV 2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 1
Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 2
100%
0 4 4 2
Rapid București 2 0 0 2
100%
1 5 3 0
Vác 2 1 0 1
50%
50%
2 4 3 0
Lokomotiv 2 0 0 2
100%
0 4 5 0
Norrköping 2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 1
Heart of Midlothian 2 1 0 1
50%
50%
2 4 4 0
Bohemians 2 0 0 2
100%
0 6 3 0
Notificar error