2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa UEFA1993-94 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Trentadosens de Final (anada) 14/09/1993 Bohemians Girondins de Bordeaux
Trentadosens de Final (anada) 14/09/1993 Young Boys Celtic
Trentadosens de Final (anada) 14/09/1993 Royal Antwerp Marítimo
Trentadosens de Final (anada) 14/09/1993 Casino Salzburg Dunajská Streda
Trentadosens de Final (anada) 14/09/1993 Kuusysi Waregem
Trentadosens de Final (anada) 14/09/1993 Dnipro Admira
Trentadosens de Final (anada) 14/09/1993 Dynamo Moskva Eintracht Frankfurt
Trentadosens de Final (anada) 14/09/1993 Vác Apollon Limassol
Trentadosens de Final (anada) 14/09/1993 Karlsruher PSV
Trentadosens de Final (anada) 14/09/1993 Aalborg Deportivo de La Coruña
Trentadosens de Final (anada) 14/09/1993 Union Luxembourg Boavista
Trentadosens de Final (anada) 14/09/1993 Crusaders Servette
Trentadosens de Final (anada) 14/09/1993 Heart of Midlothian Atlético de Madrid
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1993 Tenerife Auxerre
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1993 Norwich Vitesse
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1993 Kocaelispor Sporting de Portugal
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1993 Trabzonspor Valletta
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1993 Twente Bayern München
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1993 Lazio Lokomotiv Plovdiv
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1993 Inter Rapid București
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1993 Juventus Lokomotiv Moskva
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1993 Norrköping KV Mechelen
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1993 Brøndby Dundee United
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1993 Östers Kongsvinger
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1993 Borussia Dortmund Alania
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1993 Slavia Praha OFI
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1993 Botev Plovdiv Olympiacos
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1993 Slovan Bratislava Aston Villa
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1993 Gloria Bistrița Maribor
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1993 Dinamo București Cagliari
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1993 KR MTK Budapest
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1993 Nantes Valencia
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1993 Admira Dnipro
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1993 Dunajská Streda Casino Salzburg
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1993 Girondins de Bordeaux Bohemians
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1993 Eintracht Frankfurt Dynamo Moskva
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1993 Valletta Trabzonspor
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1993 Boavista Union Luxembourg
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1993 KV Mechelen Norrköping
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1993 Servette Crusaders
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1993 Lokomotiv Moskva Juventus
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1993 Atlético de Madrid Heart of Midlothian
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1993 Marítimo Royal Antwerp
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1993 Dundee United Brøndby
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1993 PSV Karlsruher
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1993 Deportivo de La Coruña Aalborg
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1993 Alania Borussia Dortmund
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1993 Waregem Kuusysi
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1993 Auxerre Tenerife
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1993 Cagliari Dinamo București
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1993 Lokomotiv Plovdiv Lazio
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1993 Vitesse Norwich
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1993 Apollon Limassol Vác
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1993 Rapid București Inter
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1993 Olympiacos Botev Plovdiv
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1993 Maribor Gloria Bistrița
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1993 OFI Slavia Praha
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1993 Kongsvinger Östers
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1993 Bayern München Twente
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1993 Celtic Young Boys
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1993 MTK Budapest KR
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1993 Aston Villa Slovan Bratislava
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1993 Sporting de Portugal Kocaelispor
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1993 Valencia Nantes
Setzens de final (anada) 19/10/1993 Casino Salzburg Royal Antwerp
Setzens de final (anada) 19/10/1993 Deportivo de La Coruña Aston Villa
Setzens de final (anada) 19/10/1993 Girondins de Bordeaux Servette
Setzens de final (anada) 19/10/1993 Bayern München Norwich
Setzens de final (anada) 19/10/1993 Eintracht Frankfurt Dnipro
Setzens de final (anada) 19/10/1993 Atlético de Madrid OFI
Setzens de final (anada) 19/10/1993 Kuusysi Brøndby
Setzens de final (anada) 19/10/1993 Tenerife Olympiacos
Setzens de final (anada) 20/10/1993 Inter Apollon Limassol
Setzens de final (anada) 20/10/1993 KV Mechelen MTK Budapest
Setzens de final (anada) 20/10/1993 Lazio Boavista
Setzens de final (anada) 20/10/1993 Valencia Karlsruher
Setzens de final (anada) 20/10/1993 Celtic Sporting de Portugal
Setzens de final (anada) 20/10/1993 Kongsvinger Juventus
Setzens de final (anada) 20/10/1993 Maribor Borussia Dortmund
Setzens de final (anada) 20/10/1993 Trabzonspor Cagliari
Setzens de final (tornada) 02/11/1993 Karlsruher Valencia
Setzens de final (tornada) 02/11/1993 MTK Budapest KV Mechelen
Setzens de final (tornada) 02/11/1993 Royal Antwerp Casino Salzburg
Setzens de final (tornada) 02/11/1993 OFI Atlético de Madrid
Setzens de final (tornada) 02/11/1993 Juventus Kongsvinger
Setzens de final (tornada) 02/11/1993 Borussia Dortmund Maribor
Setzens de final (tornada) 03/11/1993 Aston Villa Deportivo de La Coruña
Setzens de final (tornada) 03/11/1993 Brøndby Kuusysi
Setzens de final (tornada) 03/11/1993 Norwich Bayern München
Setzens de final (tornada) 03/11/1993 Cagliari Trabzonspor
Setzens de final (tornada) 03/11/1993 Servette Girondins de Bordeaux
Setzens de final (tornada) 03/11/1993 Sporting de Portugal Celtic
Setzens de final (tornada) 03/11/1993 Apollon Limassol Inter
Setzens de final (tornada) 03/11/1993 Dnipro Eintracht Frankfurt
Setzens de final (tornada) 04/11/1993 Boavista Lazio
Setzens de final (tornada) 04/11/1993 Olympiacos Tenerife
Vuitens de final (anada) 23/11/1993 Girondins de Bordeaux Karlsruher
Vuitens de final (anada) 23/11/1993 OFI Boavista
Vuitens de final (anada) 23/11/1993 Eintracht Frankfurt Deportivo de La Coruña
Vuitens de final (anada) 24/11/1993 Brøndby Borussia Dortmund
Vuitens de final (anada) 24/11/1993 Sporting de Portugal Casino Salzburg
Vuitens de final (anada) 24/11/1993 Norwich Inter
Vuitens de final (anada) 24/11/1993 Juventus Tenerife
Vuitens de final (anada) 25/11/1993 KV Mechelen Cagliari
Vuitens de final (tornada) 07/12/1993 Casino Salzburg Sporting de Portugal
Vuitens de final (tornada) 07/12/1993 Deportivo de La Coruña Eintracht Frankfurt
Vuitens de final (tornada) 07/12/1993 Boavista OFI
Vuitens de final (tornada) 07/12/1993 Karlsruher Girondins de Bordeaux
Vuitens de final (tornada) 08/12/1993 Borussia Dortmund Brøndby
Vuitens de final (tornada) 08/12/1993 Cagliari KV Mechelen
Vuitens de final (tornada) 08/12/1993 Tenerife Juventus
Vuitens de final (tornada) 08/12/1993 Inter Norwich
Quarts de final (anada) 01/03/1994 Cagliari Juventus
Quarts de final (anada) 01/03/1994 Borussia Dortmund Inter
Quarts de final (anada) 02/03/1994 Boavista Karlsruher
Quarts de final (anada) 03/03/1994 Casino Salzburg Eintracht Frankfurt
Quarts de final (tornada) 15/03/1994 Eintracht Frankfurt Casino Salzburg
Quarts de final (tornada) 15/03/1994 Juventus Cagliari
Quarts de final (tornada) 16/03/1994 Karlsruher Boavista
Quarts de final (tornada) 17/03/1994 Inter Borussia Dortmund
Semifinal (anada) 29/03/1994 Casino Salzburg Karlsruher
Semifinal (anada) 30/03/1994 Cagliari Inter
Semifinal (tornada) 12/04/1994 Inter Cagliari
Semifinal (tornada) 12/04/1994 Karlsruher Casino Salzburg
Final (anada) 26/04/1994 Casino Salzburg Inter
Final (tornada) 11/05/1994 Inter Casino Salzburg

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Bergkamp InterInter
80.73
Schmitt KarlsruherKarlsruher
70.78
Bent Christensen OlympiacosOlympiacos
61.50
Geir Frigard KongsvingerKongsvinger
51.25
Jonk InterInter
50.56
Richard Daddy Owubokiri BoavistaBoavista
50.71
Artur BoavistaBoavista
50.63
Chapuisat Borussia DortmundBorussia Dortmund
40.50
Jesper Kristensen BrøndbyBrøndby
40.67
Ismo Lius KuusysiKuusysi
41.33
    Nom Equip Pos Minuts
Otto Konrad Casino SalzburgCasino Salzburg
1140
Bergomi InterInter
1080
Zenga InterInter
1080
Heimo Pfeifenberger Casino SalzburgCasino Salzburg
1047
Bergkamp InterInter
987
Orlando InterInter
980
Christian Fürstaller Casino SalzburgCasino Salzburg
976
Leopold Lainer Casino SalzburgCasino Salzburg
960
Nikola Jurčević Casino SalzburgCasino Salzburg
960
Firicano CagliariCagliari
900
    Nom Equip Pos Grogues
Wolfgang Feiersinger Casino SalzburgCasino Salzburg
5
Nikolaos Papadopoulos OFIOFI
4
Luis Pedro Barr Monteiro BoavistaBoavista
4
Thomas Winklhofer Casino SalzburgCasino Salzburg
4
Nikola Jurčević Casino SalzburgCasino Salzburg
3
Ravanelli JuventusJuventus
3
Peter Artner Casino SalzburgCasino Salzburg
3
Paganin InterInter
3
Orlando InterInter
3
Redondo TenerifeTenerife
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Jan van Halst TwenteTwente
1
Zoltán Tamási MTK BudapestMTK Budapest
1
Marcio Roberto Dos Santos Girondins de BordeauxGirondins de Bordeaux
1
Stefanos Vavulas OFIOFI
1
Serhiy Diryavka DniproDnipro
1
Denis Duchosal ServetteServette
1
Saso Lukic MariborMaribor
1
Kutowski Borussia DortmundBorussia Dortmund
1
Charalampos Moustakidis OFIOFI
1
Bindewald Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
1
Gols:
307
Promig golejador:
2.44
Targetes Grogues:
436
Targetes Grogues Per Partit:
3.46
Expulsions:
36
Expulsions Per Partit:
0.29
Victòries locals:
69
Victòries visitants:
31
Empats:
26
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Cagliari: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Juventus: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Cagliari: 8 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Salzburg: 5 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Casino Salzburg
Austria
12 6 2 4
50%
16%
34%
11 6 36 2
Inter
Italia
12 9 1 2
75%
8%
17%
22 10 21 1
Cagliari
Italia
10 6 2 2
60%
20%
20%
16 11 17 1
Karlsruher
Alemanya
10 4 4 2
40%
40%
20%
16 7 25 1
Boavista
Portugal
8 5 1 2
62%
12%
26%
14 4 12 1
Juventus
Italia
8 4 1 3
50%
12%
38%
12 6 15 1
Borussia Dortmund
Alemanya
8 4 3 1
50%
37%
13%
8 6 7 1
Eintracht Frankfurt
Alemanya
8 5 0 3
62%
38%
12 4 13 2
Sporting de Portugal
Portugal
6 3 1 2
50%
16%
34%
6 4 5 0
Norwich
Inglaterra
6 2 2 2
33%
33%
34%
6 4 11 0
Deportivo de La Coruña
Espanya
6 2 1 3
33%
16%
51%
7 4 5 0
Tenerife
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
10 11 19 1
KV Mechelen
Bèlgica
6 2 2 2
33%
33%
34%
9 7 9 0
OFI
Grecia
6 2 1 3
33%
16%
51%
5 8 16 3
Girondins de Bordeaux
França
6 5 0 1
83%
17%
10 4 4 2
Brøndby
Dinamarca
6 3 1 2
50%
16%
34%
11 7 7 0
Kongsvinger
Noruega
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 5 5 0
Olympiacos
Grecia
4 3 0 1
75%
25%
13 8 10 0
Aston Villa
Inglaterra
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 3 3 0
Lazio
Italia
4 3 0 1
75%
25%
5 2 8 1
Bayern München
Alemanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
9 6 5 0
Maribor
Eslovenia
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 2 8 1
Trabzonspor
Turquia
4 2 2 0
50%
50%
7 3 5 0
MTK Budapest
Hungria
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 7 11 1
Atlético de Madrid
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
5 4 6 1
Valencia
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 10 14 0
Servette
Suïssa
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 3 1 1
Dnipro
Ucrania
4 3 0 1
75%
25%
5 4 6 1
Celtic
Escocia
4 2 1 1
50%
25%
25%
2 2 3 0
Royal Antwerp
Bèlgica
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 4 7 0
Apollon Limassol
Chipre
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 6 6 0
Kuusysi
Finlandia
4 2 0 2
50%
50%
8 8 5 0
Waregem
Bèlgica
2 0 0 2
100%
1 6 4 1
Alania
Rússia
2 0 1 1
50%
50%
0 1 3 0
Slavia Praha
República Txeca
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Botev Plovdiv
Bulgaria
2 0 0 2
100%
3 8 4 1
Dunajská Streda
Eslovaquia
2 0 0 2
100%
0 4 2 1
Slovan Bratislava
Eslovaquia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 1 0
Marítimo
Portugal
2 0 1 1
50%
50%
2 4 11 0
Gloria Bistrița
Rumania
2 0 1 1
50%
50%
0 2 5 1
Dinamo București
Rumania
2 1 0 1
50%
50%
3 4 4 2
KR
Islandia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Young Boys
Suïssa
2 0 1 1
50%
50%
0 1 1 0
Östers
Suecia
2 0 0 2
100%
2 7 1 0
Dundee United
Escocia
2 1 0 1
50%
50%
3 3 3 0
Admira
Austria
2 0 0 2
100%
2 4 5 1
Dynamo Moskva
Rússia
2 1 0 1
50%
50%
2 7 1 0
Auxerre
França
2 0 1 1
50%
50%
2 3 5 0
Crusaders
Irlanda del Nord
2 0 1 1
50%
50%
0 4 4 0
Vitesse
Països Baixos
2 0 1 1
50%
50%
0 3 2 0
Kocaelispor
Turquia
2 0 1 1
50%
50%
0 2 4 1
Nantes
França
2 0 1 1
50%
50%
2 4 5 1
Union Luxembourg
Luxemburg
2 0 0 2
100%
0 5 1 0
Valletta
Malta
2 0 0 2
100%
2 6 3 0
Twente
Països Baixos
2 0 0 2
100%
3 7 4 1
Aalborg
Dinamarca
2 1 0 1
50%
50%
1 5 3 0
PSV
Països Baixos
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 1
Lokomotiv Plovdiv
Bulgaria
2 0 0 2
100%
0 4 4 2
Rapid București
Rumania
2 0 0 2
100%
1 5 3 0
Vác
Hungria
2 1 0 1
50%
50%
2 4 3 0
Lokomotiv Moskva
Rússia
2 0 0 2
100%
0 4 5 0
Norrköping
Suecia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 1
Heart of Midlothian
Escocia
2 1 0 1
50%
50%
2 4 4 0
Bohemians
Irlanda
2 0 0 2
100%
0 6 3 0