2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa del Rei1986-87 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 02/09/1986 Alondras Orense
Ronda 1 10/09/1986 Cultural de Durango Eibar
Ronda 1 17/09/1986 Balompédica Linense Xerez
Ronda 1 17/09/1986 Granada CD Málaga
Ronda 1 17/09/1986 Alcoyano Nules
Ronda 1 17/09/1986 Salamanca Toreno
Ronda 1 17/09/1986 Oberena Osasuna Promesas
Ronda 1 17/09/1986 AD Ceuta Recreativo de Huelva
Ronda 1 17/09/1986 San Andrés Tenerife
Ronda 1 17/09/1986 Sporting Mahonés Poblense
Ronda 1 17/09/1986 Gran Peña Celtista Lugo
Ronda 1 17/09/1986 Fabril As Pontes
Ronda 1 17/09/1986 Eldense Hércules
Ronda 1 17/09/1986 Mosconia Langreo
Ronda 1 17/09/1986 Villarreal Valencia
Ronda 1 17/09/1986 Ronda Polideportivo Almería
Ronda 1 17/09/1986 Pilas Cádiz
Ronda 1 17/09/1986 Sant Andreu Tarrasa
Ronda 1 17/09/1986 CP Villarrobledo Águilas
Ronda 1 17/09/1986 Bigastro Torrevieja
Ronda 1 17/09/1986 Cultural Leonesa Gimnástica Segoviana
Ronda 1 17/09/1986 Atlético Marbella Baza
Ronda 1 17/09/1986 Atlético Malagueño Martos
Ronda 1 17/09/1986 Atlético Sanluqueño Pozoblanco
Ronda 1 17/09/1986 Utrera Sevilla Atlético
Ronda 1 17/09/1986 Tenisca Mensajero
Ronda 1 17/09/1986 Badía Atlético Baleares
Ronda 1 17/09/1986 Constancia SD Ibiza
Ronda 1 17/09/1986 Don Benito Moralo
Ronda 1 17/09/1986 Maspalomas Las Palmas
Ronda 1 17/09/1986 Mollerussa Sabadell
Ronda 1 17/09/1986 Manlleu Español
Ronda 1 17/09/1986 Portonovo Deportivo de La Coruña
Ronda 1 17/09/1986 Ilicitano Murcia
Ronda 1 17/09/1986 Hospitalet Isla Blanca Mallorca
Ronda 1 17/09/1986 Ponferradina Valladolid
Ronda 1 17/09/1986 Vivero Celta de Vigo
Ronda 1 17/09/1986 Conquense Castilla
Ronda 1 17/09/1986 Coria Betis
Ronda 1 17/09/1986 Extremadura Badajoz
Ronda 1 17/09/1986 Laredo Racing de Santander
Ronda 1 17/09/1986 Avilés Industrial Sporting de Gijón
Ronda 1 17/09/1986 Valdemoro Leganés
Ronda 1 17/09/1986 Santurtzi Sestao
Ronda 1 17/09/1986 Onteniente Alzira
Ronda 1 17/09/1986 Teruel Logroñés
Ronda 1 17/09/1986 Burriana Castellón
Ronda 1 17/09/1986 Córdoba Sevilla
Ronda 1 17/09/1986 Manresa Figueres
Ronda 1 17/09/1986 Albacete Elche
Ronda 1 17/09/1986 Gandía Mestalla
Ronda 1 17/09/1986 Girona Barcelona Atlético
Ronda 1 17/09/1986 Caudal Oviedo
Ronda 1 17/09/1986 Huesca Osasuna
Ronda 1 17/09/1986 Cacereño Montijo
Ronda 1 17/09/1986 Lanzarote Las Palmas Atlético
Ronda 1 18/09/1986 Valdepeñas Real Madrid Aficionados
Ronda 1 18/09/1986 Atlético Madrileño Rayo Vallecano
Ronda 1 18/09/1986 Baracaldo Amorebieta
Ronda 1 18/09/1986 Monzón Arnedo
Ronda 1 18/09/1986 Basconia Erandio
Ronda 1 18/09/1986 Júpiter Leonés Real Burgos
Ronda 1 18/09/1986 Alavés Bilbao Athletic
Ronda 2 01/10/1986 Torrevieja Águilas
Ronda 2 01/10/1986 Valdemoro Conquense
Ronda 2 01/10/1986 Sporting de Gijón Racing de Santander
Ronda 2 01/10/1986 Manresa Sabadell
Ronda 2 01/10/1986 Real Madrid Aficionados Atlético Madrileño
Ronda 2 01/10/1986 Albacete Murcia
Ronda 2 01/10/1986 Real Burgos Valladolid
Ronda 2 01/10/1986 SD Ibiza Mallorca
Ronda 2 01/10/1986 Baracaldo San Sebastián
Ronda 2 01/10/1986 Orense Lugo
Ronda 2 01/10/1986 Basconia Real Sociedad
Ronda 2 01/10/1986 Monzón Osasuna
Ronda 2 01/10/1986 Lleida Barcelona Atlético
Ronda 2 01/10/1986 Onteniente Castellón
Ronda 2 01/10/1986 Salamanca Valladolid Promesas
Ronda 2 01/10/1986 Atlético Astorga Cultural Leonesa
Ronda 2 01/10/1986 As Pontes Celta de Vigo
Ronda 2 01/10/1986 Osasuna Promesas Logroñés
Ronda 2 01/10/1986 Eibar Sestao
Ronda 2 01/10/1986 Ronda CD Málaga
Ronda 2 01/10/1986 Tarrasa Español
Ronda 2 01/10/1986 Mallorca Atlético Poblense
Ronda 2 01/10/1986 Las Palmas Atlético Mensajero
Ronda 2 01/10/1986 Atlético Malagueño Roquetas
Ronda 2 01/10/1986 Atlético Sanluqueño Cádiz
Ronda 2 01/10/1986 AD Ceuta Sevilla
Ronda 2 01/10/1986 Utrera Betis
Ronda 2 01/10/1986 Alcoyano Olímpic
Ronda 2 01/10/1986 Villarreal Gandía
Ronda 2 01/10/1986 Rayo Cantabria Oviedo
Ronda 2 01/10/1986 Tenerife Las Palmas
Ronda 2 01/10/1986 Extremadura Don Benito
Ronda 2 14/10/1986 Eldense Cartagena
Ronda 3 15/10/1986 Extremadura Logroñés
Ronda 3 21/10/1986 Real Madrid Aficionados Racing de Santander
Ronda 3 22/10/1986 Villarreal Salamanca
Ronda 3 22/10/1986 Torrevieja Mallorca
Ronda 3 22/10/1986 San Sebastián Bilbao Athletic
Ronda 3 22/10/1986 Roquetas Cádiz
Ronda 3 22/10/1986 Orense Osasuna
Ronda 3 22/10/1986 Atlético Marbella Celta de Vigo
Ronda 3 22/10/1986 Mallorca Atlético CD Málaga
Ronda 3 22/10/1986 Balompédica Linense Eldense
Ronda 3 22/10/1986 Cultural Leonesa Castellón
Ronda 3 22/10/1986 Las Palmas Atlético Oviedo
Ronda 3 22/10/1986 Langreo Valladolid
Ronda 3 22/10/1986 Eibar Sevilla
Ronda 3 22/10/1986 Alcoyano Deportivo de La Coruña
Ronda 3 22/10/1986 Albacete Sabadell
Ronda 3 22/10/1986 Montijo Real Sociedad
Ronda 3 23/10/1986 Valdemoro Betis
Ronda 3 23/10/1986 Atlético Baleares Barcelona Atlético
Ronda 3 23/10/1986 Tarrasa Las Palmas
Ronda 4 05/11/1986 Albacete Osasuna
Ronda 4 05/11/1986 Las Palmas Atlético Logroñés
Ronda 4 05/11/1986 Atlético Marbella Betis
Ronda 4 05/11/1986 Real Madrid Aficionados Las Palmas
Ronda 4 05/11/1986 Villarreal Real Sociedad
Ronda 4 05/11/1986 Alcoyano Cádiz
Ronda 4 06/11/1986 Mallorca Atlético San Sebastián
Ronda 4 13/11/1986 Atlético Baleares Mallorca
Ronda 4 18/11/1986 Langreo Castellón
Vuitens de final (anada) 28/01/1987 Mallorca Atlético Eldense
Vuitens de final (anada) 28/01/1987 Eibar Real Sociedad
Vuitens de final (anada) 28/01/1987 Langreo Athletic Club
Vuitens de final (anada) 28/01/1987 Betis Logroñés
Vuitens de final (anada) 28/01/1987 Barcelona Osasuna
Vuitens de final (anada) 28/01/1987 Cádiz Real Madrid
Vuitens de final (anada) 28/01/1987 Atlético de Madrid Real Madrid Aficionados
Vuitens de final (anada) 29/01/1987 Zaragoza Mallorca
Vuitens de final (tornada) 11/02/1987 Athletic Club Langreo
Vuitens de final (tornada) 11/02/1987 Mallorca Zaragoza
Vuitens de final (tornada) 11/02/1987 Logroñés Betis
Vuitens de final (tornada) 11/02/1987 Real Sociedad Eibar
Vuitens de final (tornada) 11/02/1987 Eldense Mallorca Atlético
Vuitens de final (tornada) 11/02/1987 Real Madrid Aficionados Atlético de Madrid
Vuitens de final (tornada) 11/02/1987 Real Madrid Cádiz
Vuitens de final (tornada) 11/02/1987 Osasuna Barcelona
Quarts de final (anada) 25/02/1987 Mallorca Atlético Real Sociedad
Quarts de final (anada) 25/02/1987 Athletic Club Logroñés
Quarts de final (anada) 25/02/1987 Atlético de Madrid Mallorca
Quarts de final (anada) 25/02/1987 Osasuna Real Madrid
Quarts de final (tornada) 11/03/1987 Real Sociedad Mallorca Atlético
Quarts de final (tornada) 11/03/1987 Logroñés Athletic Club
Quarts de final (tornada) 11/03/1987 Real Madrid Osasuna
Quarts de final (tornada) 11/03/1987 Mallorca Atlético de Madrid
Semifinal (anada) 03/06/1987 Real Sociedad Athletic Club
Semifinal (anada) 03/06/1987 Real Madrid Atlético de Madrid
Semifinal (tornada) 10/06/1987 Athletic Club Real Sociedad
Semifinal (tornada) 10/06/1987 Atlético de Madrid Real Madrid
Final 27/06/1987 Real Sociedad Atlético de Madrid

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Hugo Sánchez Real MadridReal Madrid
61.00
Narciso Las PalmasLas Palmas
62.00
Begiristain Real SociedadReal Sociedad
40.40
Mágico González CádizCádiz
41.33
Bakero Real SociedadReal Sociedad
40.50
Juan Carlos LangreoLangreo
40.80
Orejuela MallorcaMallorca
40.57
Benito OsasunaOsasuna
41.33
Biota SalamancaSalamanca
41.33
Molina Mallorca AtléticoMallorca Atlético
30.50
    Nom Equip Pos Minuts
Górriz Real SociedadReal Sociedad
930
Arconada Real SociedadReal Sociedad
930
Gajate Real SociedadReal Sociedad
883
Zamora Real SociedadReal Sociedad
866
Larrañaga Real SociedadReal Sociedad
851
Begiristain Real SociedadReal Sociedad
842
López Rekarte Real SociedadReal Sociedad
795
Martín LogroñésLogroñés
780
De Luis OsasunaOsasuna
753
Bakero Real SociedadReal Sociedad
743
    Nom Equip Pos Grogues
Arreitu CádizCádiz
3
Ibáñez OsasunaOsasuna
3
Lorant Atlético MarbellaAtlético Marbella
3
Monfi VillarrealVillarreal
2
Diego BetisBetis
2
Sola Atlético MarbellaAtlético Marbella
2
Hugo Sánchez Real MadridReal Madrid
2
Gajate Real SociedadReal Sociedad
2
Zudaire San SebastiánSan Sebastián
2
Botella EldenseEldense
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Carlos MurciaMurcia
1
Estorig Atlético BalearesAtlético Baleares
1
Albesa Barcelona AtléticoBarcelona Atlético
1
Álvarez SevillaSevilla
1
Antonio Sánchez Atlético MarbellaAtlético Marbella
1
Barragán MontijoMontijo
1
López Ufarte Real SociedadReal Sociedad
1
Verza TorreviejaTorrevieja
1
Óscar González Las Palmas AtléticoLas Palmas Atlético
1
Agustín Atlético MarbellaAtlético Marbella
1
Gols:
435
Promig golejador:
2.82
Targetes Grogues:
384
Targetes Grogues Per Partit:
2.49
Expulsions:
52
Expulsions Per Partit:
0.34
Victòries locals:
59
Victòries visitants:
69
Empats:
26
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Real Sociedad: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Osasuna: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Real Sociedad: 10 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Betis: 3 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Real Sociedad
Espanya
10 7 3 0
70%
30%
20 3 11 1
Mallorca
Espanya
8 5 0 3
62%
38%
17 9 17 1
Osasuna
Espanya
8 4 1 3
50%
12%
38%
13 9 6 0
Logroñés
Espanya
8 6 1 1
75%
12%
13%
14 6 8 1
Atlético de Madrid
Espanya
7 5 1 1
71%
14%
15%
14 7 8 1
Mallorca Atlético
Espanya
7 2 3 2
28%
42%
30%
11 18 4 2
Athletic Club
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
7 3 5 0
Betis
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
10 5 15 2
Real Madrid
Espanya
6 4 1 1
66%
16%
18%
15 7 10 2
Real Madrid Aficionados
Espanya
6 4 0 2
66%
34%
9 7 8 1
Cádiz
Espanya
6 2 3 1
33%
50%
17%
5 6 11 2
Eibar
Espanya
5 2 1 2
40%
20%
40%
4 6 10 0
Langreo
Espanya
5 3 0 2
60%
40%
9 8 4 0
Eldense
Espanya
5 2 2 1
40%
40%
20%
6 5 12 5
Las Palmas Atlético
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
5 1 4 1
Villarreal
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 3 7 0
Las Palmas
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
12 7 6 0
Castellón
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
3 2 5 1
Alcoyano
Espanya
4 3 1 0
75%
25%
10 1 7 2
Albacete
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
6 4 4 1
Valladolid
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
7 4 5 0
Torrevieja
Espanya
3 1 1 1
33%
33%
34%
6 5 1 1
Atlético Marbella
Espanya
3 1 2 0
33%
66%
1%
4 1 12 3
CD Málaga
Espanya
3 2 1 0
66%
33%
1%
5 3 9 0
Tarrasa
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
7 6 3 0
Racing de Santander
Espanya
3 1 1 1
33%
33%
34%
5 4 4 0
Oviedo
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
2 1 1 1
Sevilla
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
4 1 6 1
Salamanca
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
10 2 1 0
Sabadell
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
6 2 5 0
Orense
Espanya
3 2 1 0
66%
33%
1%
4 2 2 1
San Sebastián
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
6 5 7 0
Valdemoro
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
6 5 4 0
Celta de Vigo
Espanya
3 2 1 0
66%
33%
1%
7 1 6 1
Barcelona Atlético
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
7 6 6 1
Atlético Baleares
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
7 7 5 1
Extremadura
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
5 6 0 0
Cultural Leonesa
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
5 2 4 1
Don Benito
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 3 0 0
SD Ibiza
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 4 3 1
Montijo
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 1 5 1
Gandía
Espanya
2 1 1 0
50%
50%
2 0 2 0
Murcia
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 4 4 1
Deportivo de La Coruña
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 4 2 0
Manresa
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
6 6 1 1
Onteniente
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 2 0 0
Sestao
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 3 0 0
Conquense
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 2 1 0
Sporting de Gijón
Espanya
2 1 1 0
50%
50%
5 1 0 0
Español
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
5 6 1 1
Mensajero
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 3 5 1
Atlético Sanluqueño
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 1 6 0
Zaragoza
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 2 3 0
Lugo
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 1 0 0
Tenerife
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
5 5 1 0
As Pontes
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 3 1 0
Atlético Madrileño
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 2 2 0
Bilbao Athletic
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 2 3 0
Ronda
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 3 1 0
Real Burgos
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 2 0
Roquetas
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 3 3 0
AD Ceuta
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 4 2 0
Águilas
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
3 6 0 0
Osasuna Promesas
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 3 0 0
Monzón
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 7 4 0
Atlético Malagueño
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 4 5 1
Barcelona
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 1 3 0
Baracaldo
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 4 3 0
Balompédica Linense
Espanya
2 0 2 0
100%
2 2 0 0
Utrera
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 4 3 0
Basconia
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 1 0 0
Poblense
Espanya
2 1 1 0
50%
50%
5 3 2 2
Figueres
Espanya
1 0 0 1
100%
2 6 1 0
Mestalla
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 0 0
Olímpic
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 2 1
Elche
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 3 1
Rayo Cantabria
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 1 0
Cartagena
Espanya
1 0 1 0
100%
1 1 4 1
Atlético Astorga
Espanya
1 0 0 1
100%
0 3 2 0
Caudal
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 0 0
Girona
Espanya
1 0 0 1
100%
2 3 4 0
Lleida
Espanya
1 0 0 1
100%
2 3 4 0
Alavés
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 1 0
Júpiter Leonés
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 0 0
Huesca
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 0 0
Erandio
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 0 0
Cacereño
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 0 0
Arnedo
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 1 1
Lanzarote
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 1 0
Amorebieta
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Córdoba
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 0 0
Valdepeñas
Espanya
1 0 0 1
100%
2 3 2 0
Valladolid Promesas
Espanya
1 0 0 1
100%
0 3 2 0
Rayo Vallecano
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 1 0
Ponferradina
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 0 0
Teruel
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Bigastro
Espanya
1 0 1 0
100%
1 1 0 0
CP Villarrobledo
Espanya
1 0 1 0
100%
1 1 0 0
Sant Andreu
Espanya
1 0 0 1
100%
2 3 3 0
Pilas
Espanya
1 0 1 0
100%
0 0 0 0
Polideportivo Almería
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 0 0
Valencia
Espanya
1 0 1 0
100%
2 2 3 0
Mosconia
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 2 2
Hércules
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 0 0
Fabril
Espanya
1 0 0 1
100%
0 3 0 0
Gran Peña Celtista
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 0 0
Sporting Mahonés
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 0 0
San Andrés
Espanya
1 0 0 1
100%
1 4 0 0
Recreativo de Huelva
Espanya
1 0 1 0
100%
2 2 2 1
Oberena
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Toreno
Espanya
1 0 0 1
100%
0 7 0 0
Nules
Espanya
1 0 0 1
100%
0 4 2 0
Granada
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 3 0
Xerez
Espanya
1 0 1 0
100%
1 1 0 0
Cultural de Durango
Espanya
1 0 1 0
100%
1 1 3 0
Gimnástica Segoviana
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Baza
Espanya
1 0 0 1
100%
1 4 1 0
Martos
Espanya
1 0 1 0
100%
0 0 2 0
Pozoblanco
Espanya
1 0 0 1
100%
0 3 1 2
Alzira
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Santurtzi
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Leganés
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Avilés Industrial
Espanya
1 0 0 1
100%
0 4 0 0
Laredo
Espanya
1 0 0 1
100%
2 4 1 0
Badajoz
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Coria
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 3 0
Castilla
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 0 0
Vivero
Espanya
1 0 0 1
100%
0 4 3 0
Burriana
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 2 0
Hospitalet Isla Blanca
Espanya
1 0 0 1
100%
1 4 3 0
Portonovo
Espanya
1 0 1 0
100%
1 1 1 0
Manlleu
Espanya
1 0 1 0
100%
4 4 0 0
Mollerussa
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Maspalomas
Espanya
1 0 0 1
100%
1 4 2 0
Moralo
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Constancia
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 1 0
Badía
Espanya
1 0 0 1
100%
2 3 0 0
Tenisca
Espanya
1 0 1 0
100%
0 0 3 0
Sevilla Atlético
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 0 0
Ilicitano
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 2 0
Alondras
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 1 0