lbl_CampeonesFerias
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Lliga de Campions2003-04 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 16/07/2003 Bate Borisov Bohemians
Classificació Fase 1 (anada) 16/07/2003 HB Kaunas
Classificació Fase 1 (anada) 16/07/2003 Glentoran Helsinki
Classificació Fase 1 (anada) 16/07/2003 Grevenmacher Leotar
Classificació Fase 1 (anada) 16/07/2003 Vardar Barry Town
Classificació Fase 1 (anada) 16/07/2003 Sheriff Tiraspol Flora
Classificació Fase 1 (anada) 16/07/2003 Omonia Irtysh
Classificació Fase 1 (anada) 16/07/2003 Sliema Wanderers Skonto
Classificació Fase 1 (anada) 16/07/2003 Pyunik KR
Classificació Fase 1 (anada) 16/07/2003 Dinamo Tbilisi Tirana
Classificació Fase 1 (tornada) 23/07/2003 Bohemians Bate Borisov
Classificació Fase 1 (tornada) 23/07/2003 KR Pyunik
Classificació Fase 1 (tornada) 23/07/2003 Barry Town Vardar
Classificació Fase 1 (tornada) 23/07/2003 Flora Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 1 (tornada) 23/07/2003 Tirana Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 1 (tornada) 23/07/2003 Helsinki Glentoran
Classificació Fase 1 (tornada) 23/07/2003 Skonto Sliema Wanderers
Classificació Fase 1 (tornada) 23/07/2003 Kaunas HB
Classificació Fase 1 (tornada) 23/07/2003 Leotar Grevenmacher
Classificació Fase 1 (tornada) 23/07/2003 Irtysh Omonia
Classificació Fase 2 (anada) 30/07/2003 Partizan Djurgårdens
Classificació Fase 2 (anada) 30/07/2003 Bohemians Rosenborg
Classificació Fase 2 (anada) 30/07/2003 Žilina Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 2 (anada) 30/07/2003 Maribor Dinamo Zagreb
Classificació Fase 2 (anada) 30/07/2003 Rapid București Anderlecht
Classificació Fase 2 (anada) 30/07/2003 Leotar Slavia Praha
Classificació Fase 2 (anada) 30/07/2003 Sheriff Tiraspol Shakhtar
Classificació Fase 2 (anada) 30/07/2003 Wisła Kraków Omonia
Classificació Fase 2 (anada) 30/07/2003 Tirana Grazer AK
Classificació Fase 2 (anada) 30/07/2003 CSKA Vardar
Classificació Fase 2 (anada) 30/07/2003 Pyunik CSKA Sofia
Classificació Fase 2 (anada) 30/07/2003 København Sliema Wanderers
Classificació Fase 2 (anada) 30/07/2003 MTK Budapest Helsinki
Classificació Fase 2 (anada) 30/07/2003 Kaunas Celtic
Classificació Fase 2 (tornada) 06/08/2003 Slavia Praha Leotar
Classificació Fase 2 (tornada) 06/08/2003 Omonia Wisła Kraków
Classificació Fase 2 (tornada) 06/08/2003 Maccabi Tel Aviv Žilina
Classificació Fase 2 (tornada) 06/08/2003 Vardar CSKA
Classificació Fase 2 (tornada) 06/08/2003 Helsinki MTK Budapest
Classificació Fase 2 (tornada) 06/08/2003 Shakhtar Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 2 (tornada) 06/08/2003 Dinamo Zagreb Maribor
Classificació Fase 2 (tornada) 06/08/2003 Celtic Kaunas
Classificació Fase 2 (tornada) 06/08/2003 Rosenborg Bohemians
Classificació Fase 2 (tornada) 06/08/2003 Djurgårdens Partizan
Classificació Fase 2 (tornada) 06/08/2003 Sliema Wanderers København
Classificació Fase 2 (tornada) 06/08/2003 Grazer AK Tirana
Classificació Fase 2 (tornada) 06/08/2003 Anderlecht Rapid București
Classificació Fase 2 (tornada) 06/08/2003 CSKA Sofia Pyunik
Classificació Fase 3 (anada) 12/08/2003 Dynamo Kyiv Dinamo Zagreb
Classificació Fase 3 (anada) 12/08/2003 Grazer AK Ajax
Classificació Fase 3 (anada) 12/08/2003 Celta de Vigo Slavia Praha
Classificació Fase 3 (anada) 13/08/2003 Grasshopper AEK
Classificació Fase 3 (anada) 13/08/2003 Rangers København
Classificació Fase 3 (anada) 13/08/2003 Shakhtar Lokomotiv
Classificació Fase 3 (anada) 13/08/2003 Vardar Sparta Praha
Classificació Fase 3 (anada) 13/08/2003 Galatasaray CSKA Sofia
Classificació Fase 3 (anada) 13/08/2003 Lazio Benfica
Classificació Fase 3 (anada) 13/08/2003 Žilina Chelsea
Classificació Fase 3 (anada) 13/08/2003 MTK Budapest Celtic
Classificació Fase 3 (anada) 13/08/2003 Austria Wien Olympique de Marseille
Classificació Fase 3 (anada) 13/08/2003 Club Brugge Borussia Dortmund
Classificació Fase 3 (anada) 13/08/2003 Partizan Newcastle
Classificació Fase 3 (anada) 13/08/2003 Anderlecht Wisła Kraków
Classificació Fase 3 (anada) 13/08/2003 Rosenborg Deportivo de La Coruña
Classificació Fase 3 (tornada) 26/08/2003 Wisła Kraków Anderlecht
Classificació Fase 3 (tornada) 26/08/2003 Sparta Praha Vardar
Classificació Fase 3 (tornada) 26/08/2003 Chelsea Žilina
Classificació Fase 3 (tornada) 26/08/2003 Deportivo de La Coruña Rosenborg
Classificació Fase 3 (tornada) 27/08/2003 Lokomotiv Shakhtar
Classificació Fase 3 (tornada) 27/08/2003 Benfica Lazio
Classificació Fase 3 (tornada) 27/08/2003 Celtic MTK Budapest
Classificació Fase 3 (tornada) 27/08/2003 Newcastle Partizan
Classificació Fase 3 (tornada) 27/08/2003 Slavia Praha Celta de Vigo
Classificació Fase 3 (tornada) 27/08/2003 Dinamo Zagreb Dynamo Kyiv
Classificació Fase 3 (tornada) 27/08/2003 Ajax Grazer AK
Classificació Fase 3 (tornada) 27/08/2003 AEK Grasshopper
Classificació Fase 3 (tornada) 27/08/2003 Borussia Dortmund Club Brugge
Classificació Fase 3 (tornada) 27/08/2003 København Rangers
Classificació Fase 3 (tornada) 27/08/2003 CSKA Sofia Galatasaray
Classificació Fase 3 (tornada) 27/08/2003 Olympique de Marseille Austria Wien
Fase de grups partit 1 16/09/2003 Partizan Porto
Fase de grups partit 1 16/09/2003 Sparta Praha Chelsea
Fase de grups partit 1 16/09/2003 Rangers Stuttgart
Fase de grups partit 1 16/09/2003 Manchester United Panathinaikos
Fase de grups partit 1 16/09/2003 Real Madrid Olympique de Marseille
Fase de grups partit 1 16/09/2003 Milan Ajax
Fase de grups partit 1 16/09/2003 Club Brugge Celta de Vigo
Fase de grups partit 1 16/09/2003 Beşiktaş Lazio
Fase de grups partit 1 17/09/2003 Juventus Galatasaray
Fase de grups partit 1 17/09/2003 Real Sociedad Olympiacos
Fase de grups partit 1 17/09/2003 Olympique Lyonnais Anderlecht
Fase de grups partit 1 17/09/2003 Bayern München Celtic
Fase de grups partit 1 17/09/2003 Arsenal Inter
Fase de grups partit 1 17/09/2003 AEK Deportivo de La Coruña
Fase de grups partit 1 17/09/2003 PSV Monaco
Fase de grups partit 1 17/09/2003 Dynamo Kyiv Lokomotiv
Fase de grups partit 2 30/09/2003 Galatasaray Real Sociedad
Fase de grups partit 2 30/09/2003 Deportivo de La Coruña PSV
Fase de grups partit 2 30/09/2003 Monaco AEK
Fase de grups partit 2 30/09/2003 Inter Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 2 30/09/2003 Anderlecht Bayern München
Fase de grups partit 2 30/09/2003 Lokomotiv Arsenal
Fase de grups partit 2 30/09/2003 Celtic Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 2 30/09/2003 Olympiacos Juventus
Fase de grups partit 2 01/10/2003 Chelsea Beşiktaş
Fase de grups partit 2 01/10/2003 Ajax Club Brugge
Fase de grups partit 2 01/10/2003 Celta de Vigo Milan
Fase de grups partit 2 01/10/2003 Lazio Sparta Praha
Fase de grups partit 2 01/10/2003 Olympique de Marseille Partizan
Fase de grups partit 2 01/10/2003 Porto Real Madrid
Fase de grups partit 2 01/10/2003 Panathinaikos Rangers
Fase de grups partit 2 01/10/2003 Stuttgart Manchester United
Fase de grups partit 3 21/10/2003 Juventus Real Sociedad
Fase de grups partit 3 21/10/2003 Dynamo Kyiv Arsenal
Fase de grups partit 3 21/10/2003 Lokomotiv Inter
Fase de grups partit 3 21/10/2003 Deportivo de La Coruña Monaco
Fase de grups partit 3 21/10/2003 AEK PSV
Fase de grups partit 3 21/10/2003 Galatasaray Olympiacos
Fase de grups partit 3 21/10/2003 Olympique Lyonnais Bayern München
Fase de grups partit 3 21/10/2003 Anderlecht Celtic
Fase de grups partit 3 22/10/2003 Rangers Manchester United
Fase de grups partit 3 22/10/2003 Milan Club Brugge
Fase de grups partit 3 22/10/2003 Ajax Celta de Vigo
Fase de grups partit 3 22/10/2003 Sparta Praha Beşiktaş
Fase de grups partit 3 22/10/2003 Chelsea Lazio
Fase de grups partit 3 22/10/2003 Real Madrid Partizan
Fase de grups partit 3 22/10/2003 Olympique de Marseille Porto
Fase de grups partit 3 22/10/2003 Stuttgart Panathinaikos
Fase de grups partit 4 04/11/2003 Lazio Chelsea
Fase de grups partit 4 04/11/2003 Beşiktaş Sparta Praha
Fase de grups partit 4 04/11/2003 Manchester United Rangers
Fase de grups partit 4 04/11/2003 Partizan Real Madrid
Fase de grups partit 4 04/11/2003 Porto Olympique de Marseille
Fase de grups partit 4 04/11/2003 Panathinaikos Stuttgart
Fase de grups partit 4 04/11/2003 Celta de Vigo Ajax
Fase de grups partit 4 04/11/2003 Club Brugge Milan
Fase de grups partit 4 05/11/2003 Bayern München Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 4 05/11/2003 Inter Lokomotiv
Fase de grups partit 4 05/11/2003 Arsenal Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 4 05/11/2003 Monaco Deportivo de La Coruña
Fase de grups partit 4 05/11/2003 PSV AEK
Fase de grups partit 4 05/11/2003 Olympiacos Galatasaray
Fase de grups partit 4 05/11/2003 Real Sociedad Juventus
Fase de grups partit 4 05/11/2003 Celtic Anderlecht
Fase de grups partit 5 25/11/2003 Anderlecht Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 5 25/11/2003 Celtic Bayern München
Fase de grups partit 5 25/11/2003 Lokomotiv Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 5 25/11/2003 Inter Arsenal
Fase de grups partit 5 25/11/2003 Deportivo de La Coruña AEK
Fase de grups partit 5 25/11/2003 Olympiacos Real Sociedad
Fase de grups partit 5 25/11/2003 Monaco PSV
Fase de grups partit 5 26/11/2003 Celta de Vigo Club Brugge
Fase de grups partit 5 26/11/2003 Stuttgart Rangers
Fase de grups partit 5 26/11/2003 Panathinaikos Manchester United
Fase de grups partit 5 26/11/2003 Olympique de Marseille Real Madrid
Fase de grups partit 5 26/11/2003 Porto Partizan
Fase de grups partit 5 26/11/2003 Chelsea Sparta Praha
Fase de grups partit 5 26/11/2003 Lazio Beşiktaş
Fase de grups partit 5 26/11/2003 Ajax Milan
Fase de grups partit 5 02/12/2003 Galatasaray Juventus
Fase de grups partit 6 09/12/2003 Sparta Praha Lazio
Fase de grups partit 6 09/12/2003 Milan Celta de Vigo
Fase de grups partit 6 09/12/2003 Club Brugge Ajax
Fase de grups partit 6 09/12/2003 Beşiktaş Chelsea
Fase de grups partit 6 09/12/2003 Real Madrid Porto
Fase de grups partit 6 09/12/2003 Partizan Olympique de Marseille
Fase de grups partit 6 09/12/2003 Manchester United Stuttgart
Fase de grups partit 6 09/12/2003 Rangers Panathinaikos
Fase de grups partit 6 10/12/2003 Arsenal Lokomotiv
Fase de grups partit 6 10/12/2003 PSV Deportivo de La Coruña
Fase de grups partit 6 10/12/2003 AEK Monaco
Fase de grups partit 6 10/12/2003 Real Sociedad Galatasaray
Fase de grups partit 6 10/12/2003 Bayern München Anderlecht
Fase de grups partit 6 10/12/2003 Olympique Lyonnais Celtic
Fase de grups partit 6 10/12/2003 Juventus Olympiacos
Fase de grups partit 6 10/12/2003 Dynamo Kyiv Inter
Vuitens de final (anada) 24/02/2004 Bayern München Real Madrid
Vuitens de final (anada) 24/02/2004 Lokomotiv Monaco
Vuitens de final (anada) 24/02/2004 Sparta Praha Milan
Vuitens de final (anada) 24/02/2004 Celta de Vigo Arsenal
Vuitens de final (anada) 25/02/2004 Deportivo de La Coruña Juventus
Vuitens de final (anada) 25/02/2004 Real Sociedad Olympique Lyonnais
Vuitens de final (anada) 25/02/2004 Porto Manchester United
Vuitens de final (anada) 25/02/2004 Stuttgart Chelsea
Vuitens de final (tornada) 09/03/2004 Chelsea Stuttgart
Vuitens de final (tornada) 09/03/2004 Manchester United Porto
Vuitens de final (tornada) 09/03/2004 Olympique Lyonnais Real Sociedad
Vuitens de final (tornada) 09/03/2004 Juventus Deportivo de La Coruña
Vuitens de final (tornada) 10/03/2004 Real Madrid Bayern München
Vuitens de final (tornada) 10/03/2004 Milan Sparta Praha
Vuitens de final (tornada) 10/03/2004 Monaco Lokomotiv
Vuitens de final (tornada) 10/03/2004 Arsenal Celta de Vigo
Quarts de final (anada) 23/03/2004 Porto Olympique Lyonnais
Quarts de final (anada) 23/03/2004 Milan Deportivo de La Coruña
Quarts de final (anada) 24/03/2004 Chelsea Arsenal
Quarts de final (anada) 24/03/2004 Real Madrid Monaco
Quarts de final (tornada) 06/04/2004 Monaco Real Madrid
Quarts de final (tornada) 06/04/2004 Arsenal Chelsea
Quarts de final (tornada) 07/04/2004 Olympique Lyonnais Porto
Quarts de final (tornada) 07/04/2004 Deportivo de La Coruña Milan
Semifinal (anada) 20/04/2004 Monaco Chelsea
Semifinal (anada) 21/04/2004 Porto Deportivo de La Coruña
Semifinal (tornada) 04/05/2004 Deportivo de La Coruña Porto
Semifinal (tornada) 05/05/2004 Chelsea Monaco
Final 26/05/2004 Monaco Porto

Top 10

  Nom Equip Pos Gols GolsPP
Morientes Monaco
9 0.75
Pršo Monaco
7 0.64
Chris Sutton Celtic
6 0.60
Hakan Şükür Galatasaray
6 0.75
Pandiani Deportivo de La Coruña
6 0.43
Makaay Bayern München
6 0.75
Juninho Pernambucano Olympique Lyonnais
5 0.50
Karel Poborský Sparta Praha
5 0.50
Drogba Olympique de Marseille
5 0.63
Maciej Żurawski Wisła Kraków
5 1.25
  Nom Equip Pos Gols GolsPP
Morientes Monaco
9 0.75
Pršo Monaco
7 0.64
Pandiani Deportivo de La Coruña
6 0.43
Makaay Bayern München
6 0.75
Hakan Şükür Galatasaray
5 0.63
Juninho Pernambucano Olympique Lyonnais
5 0.50
Henry Arsenal
5 0.50
Drogba Olympique de Marseille
5 0.63
McCarthy Porto
4 0.36
Giuly Monaco
4 0.40
  Nom Equip Pos Minuts
Molina Deportivo de La Coruña
1216
Valerón Deportivo de La Coruña
1182
Rodriguez Monaco
1170
Terry Chelsea
1170
Vítor Baía Porto
1170
Carvalho Porto
1170
Lampard Chelsea
1170
Ferreira Porto
1170
Andrade Deportivo de La Coruña
1167
Naybet Deportivo de La Coruña
1150
  Nom Equip Pos Grogues
Jacob Lekcetho Lokomotiv
5
Jorge Costa Porto
5
Costinha Porto
4
Deco Porto
4
Bernardi Monaco
4
Giovanella Celta de Vigo
4
Víctor Deportivo de La Coruña
4
Petr Johana Sparta Praha
3
Naybet Deportivo de La Coruña
3
Aruna Dindane Anderlecht
3
  Nom Equip Pos Vermelles
Zikos Monaco
2
Aleksandrs Isakovs Skonto
1
Andrija Delibašić Partizan
1
Ilhan Mansiz Beşiktaş
1
Glen De Boeck Anderlecht
1
Kofi Amponsah AEK
1
Mihajlović Lazio
1
Johnson Chelsea
1
Grygera Ajax
1
Nesta Milan
1
Gols:
505
Gols Per Partit:
2.46
Targetes Grogues:
719
Targetes Grogues Per Partit:
3.51
Expulsions:
48
Expulsions Per Partit:
0.23
Victòries locals:
106
Victòries visitants:
50
Empats:
49
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Arsenal: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
AEK: 4 Partits
Millor ratxa no perdent:
Porto: 11 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Partizan: 6 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Deportivo de La Coruña 14 7 3 4
50%
21%
29%
20 17 22 2
Chelsea 14 8 4 2
57%
28%
15%
21 10 22 2
Porto 13 7 5 1
53%
38%
9%
20 12 31 0
Monaco 13 6 3 4
46%
23%
31%
27 19 18 3
Olympique Lyonnais 10 5 2 3
50%
20%
30%
11 11 13 1
Celtic 10 6 1 3
60%
10%
30%
18 7 13 0
Anderlecht 10 5 2 3
50%
20%
30%
11 9 21 1
Celta de Vigo 10 3 3 4
30%
30%
40%
12 13 26 2
Milan 10 5 2 3
50%
20%
30%
12 9 13 2
Real Madrid 10 6 3 1
60%
30%
10%
18 11 14 0
Lokomotiv 10 4 2 4
40%
20%
40%
12 11 22 3
Arsenal 10 5 2 3
50%
20%
30%
16 11 8 0
Sparta Praha 10 3 4 3
30%
40%
30%
11 13 9 1
Partizan 10 1 5 4
10%
50%
40%
7 12 13 1
Dynamo Kyiv 8 4 1 3
50%
12%
38%
13 9 9 0
Ajax 8 3 1 4
37%
12%
51%
9 9 17 1
AEK 8 1 2 5
12%
25%
63%
4 13 15 1
Rangers 8 2 2 4
25%
25%
50%
7 12 14 0
Galatasaray 8 4 1 3
50%
12%
38%
12 8 18 2
Lazio 8 3 2 3
37%
25%
38%
10 11 17 1
Olympique de Marseille 8 2 2 4
25%
25%
50%
10 11 12 0
Bayern München 8 2 4 2
25%
50%
25%
7 7 20 1
Club Brugge 8 3 2 3
37%
25%
38%
8 9 14 3
Stuttgart 8 4 1 3
50%
12%
38%
9 7 8 0
Manchester United 8 5 1 2
62%
12%
26%
15 5 10 1
Juventus 8 4 1 3
50%
12%
38%
15 8 17 0
Real Sociedad 8 2 3 3
25%
37%
38%
8 10 11 1
Panathinaikos 6 1 1 4
16%
16%
68%
5 13 11 1
Beşiktaş 6 2 1 3
33%
16%
51%
5 7 11 1
Vardar 6 2 2 2
33%
33%
34%
11 9 10 0
Olympiacos 6 1 1 4
16%
16%
68%
6 13 14 1
Inter 6 2 2 2
33%
33%
34%
8 11 9 0
PSV 6 3 1 2
50%
16%
34%
8 7 12 1
MTK Budapest 4 1 0 3
25%
75%
3 7 5 0
København 4 2 1 1
50%
25%
25%
12 4 8 0
Rosenborg 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 1 8 0
Pyunik 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 4 11 0
CSKA Sofia 4 2 0 2
50%
50%
3 6 5 2
Sheriff Tiraspol 4 1 2 1
25%
50%
25%
2 3 10 1
Leotar 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 10 1
Tirana 4 1 0 3
25%
75%
5 10 3 0
Helsinki 4 2 1 1
50%
25%
25%
3 3 5 1
Omonia 4 1 2 1
25%
50%
25%
6 8 5 1
Žilina 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 6 8 0
Sliema Wanderers 4 1 0 3
25%
75%
4 13 11 0
Kaunas 4 2 0 2
50%
50%
5 6 9 1
Dinamo Zagreb 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 7 8 1
Bohemians 4 1 0 3
25%
75%
3 6 4 0
Slavia Praha 4 3 0 1
75%
25%
6 4 8 0
Shakhtar 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 8 0
Wisła Kraków 4 1 1 2
25%
25%
50%
8 8 8 1
Grazer AK 4 2 1 1
50%
25%
25%
9 5 9 2
HB 2 0 0 2
100%
1 5 6 1
Grevenmacher 2 0 1 1
50%
50%
0 2 2 0
Barry Town 2 1 0 1
50%
50%
2 4 1 0
Flora 2 0 1 1
50%
50%
1 2 7 0
Glentoran 2 0 1 1
50%
50%
0 1 4 0
CSKA 2 0 1 1
50%
50%
2 3 3 0
Borussia Dortmund 2 1 0 1
50%
50%
3 3 4 0
Skonto 2 1 0 1
50%
50%
3 3 5 2
Newcastle 2 1 0 1
50%
50%
1 1 6 0
KR 2 0 1 1
50%
50%
1 2 1 0
Dinamo Tbilisi 2 1 0 1
50%
50%
3 3 4 0
Austria Wien 2 0 1 1
50%
50%
0 1 2 0
Benfica 2 0 0 2
100%
1 4 2 0
Djurgårdens 2 0 2 0
100%
3 3 2 0
Maccabi Tel Aviv 2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Maribor 2 0 1 1
50%
50%
2 3 6 0
Grasshopper 2 1 0 1
50%
50%
2 3 5 1
Rapid București 2 0 1 1
50%
50%
2 3 9 0
Irtysh 2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 0
Bate Borisov 2 1 0 1
50%
50%
1 3 3 0
Notificar error