2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Lliga de Campions2016-17 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 28/06/2016 Flora Lincoln
Classificació Fase 1 (anada) 28/06/2016 Valletta B36
Classificació Fase 1 (anada) 28/06/2016 The New Saints Tre Penne
Classificació Fase 1 (anada) 28/06/2016 Santa Coloma Alashkert
Classificació Fase 1 (tornada) 05/07/2016 Alashkert Santa Coloma
Classificació Fase 1 (tornada) 05/07/2016 B36 Valletta
Classificació Fase 1 (tornada) 05/07/2016 Tre Penne The New Saints
Classificació Fase 1 (tornada) 06/07/2016 Lincoln Flora
Classificació Fase 2 (anada) 12/07/2016 Lincoln Celtic
Classificació Fase 2 (anada) 12/07/2016 Valletta Crvena Zvezda
Classificació Fase 2 (anada) 12/07/2016 Zrinjski Legia Warszawa
Classificació Fase 2 (anada) 12/07/2016 Qarabağ Dudelange
Classificació Fase 2 (anada) 12/07/2016 Dinamo Tbilisi Alashkert
Classificació Fase 2 (anada) 12/07/2016 Hapoel Be'er Sheva Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 2 (anada) 12/07/2016 BATE Borisov SJK
Classificació Fase 2 (anada) 12/07/2016 Vardar Dinamo Zagreb
Classificació Fase 2 (anada) 12/07/2016 Red Bull Salzburg Liepāja
Classificació Fase 2 (anada) 12/07/2016 The New Saints APOEL
Classificació Fase 2 (anada) 13/07/2016 Dundalk Hafnarfjarðar
Classificació Fase 2 (anada) 13/07/2016 Rosenborg Norrköping
Classificació Fase 2 (anada) 13/07/2016 Žalgiris Astana
Classificació Fase 2 (anada) 13/07/2016 Ludogorets Mladost Podgorica
Classificació Fase 2 (anada) 13/07/2016 Partizani Ferencváros
Classificació Fase 2 (anada) 13/07/2016 Crusaders København
Classificació Fase 2 (anada) 13/07/2016 Olimpija Trenčín
Classificació Fase 2 (tornada) 19/07/2016 Alashkert Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 2 (tornada) 19/07/2016 Sheriff Tiraspol Hapoel Be'er Sheva
Classificació Fase 2 (tornada) 19/07/2016 APOEL The New Saints
Classificació Fase 2 (tornada) 19/07/2016 SJK BATE Borisov
Classificació Fase 2 (tornada) 19/07/2016 Liepāja Red Bull Salzburg
Classificació Fase 2 (tornada) 19/07/2016 København Crusaders
Classificació Fase 2 (tornada) 19/07/2016 Crvena Zvezda Valletta
Classificació Fase 2 (tornada) 19/07/2016 Legia Warszawa Zrinjski
Classificació Fase 2 (tornada) 19/07/2016 Mladost Podgorica Ludogorets
Classificació Fase 2 (tornada) 20/07/2016 Trenčín Olimpija
Classificació Fase 2 (tornada) 20/07/2016 Hafnarfjarðar Dundalk
Classificació Fase 2 (tornada) 20/07/2016 Celtic Lincoln
Classificació Fase 2 (tornada) 20/07/2016 Dinamo Zagreb Vardar
Classificació Fase 2 (tornada) 20/07/2016 Ferencváros Partizani
Classificació Fase 2 (tornada) 20/07/2016 Dudelange Qarabağ
Classificació Fase 2 (tornada) 20/07/2016 Astana Žalgiris
Classificació Fase 2 (tornada) 20/07/2016 Norrköping Rosenborg
Classificació Fase 3 (anada) 26/07/2016 Partizani Red Bull Salzburg
Classificació Fase 3 (anada) 26/07/2016 BATE Borisov Dundalk
Classificació Fase 3 (anada) 26/07/2016 Ludogorets Crvena Zvezda
Classificació Fase 3 (anada) 26/07/2016 Sparta Praha Steaua București
Classificació Fase 3 (anada) 26/07/2016 Viktoria Plzeň Qarabağ
Classificació Fase 3 (anada) 26/07/2016 Rostov Anderlecht
Classificació Fase 3 (anada) 26/07/2016 Shakhtar Young Boys
Classificació Fase 3 (anada) 26/07/2016 Ajax PAOK
Classificació Fase 3 (anada) 26/07/2016 Dinamo Zagreb Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 3 (anada) 27/07/2016 Olympiacos Hapoel Be'er Sheva
Classificació Fase 3 (anada) 27/07/2016 Astana Celtic
Classificació Fase 3 (anada) 27/07/2016 Rosenborg APOEL
Classificació Fase 3 (anada) 27/07/2016 Astra København
Classificació Fase 3 (anada) 27/07/2016 Trenčín Legia Warszawa
Classificació Fase 3 (anada) 27/07/2016 Fenerbahçe Monaco
Classificació Fase 3 (tornada) 02/08/2016 Dundalk BATE Borisov
Classificació Fase 3 (tornada) 02/08/2016 Crvena Zvezda Ludogorets
Classificació Fase 3 (tornada) 02/08/2016 Dinamo Tbilisi Dinamo Zagreb
Classificació Fase 3 (tornada) 02/08/2016 APOEL Rosenborg
Classificació Fase 3 (tornada) 02/08/2016 Qarabağ Viktoria Plzeň
Classificació Fase 3 (tornada) 03/08/2016 Legia Warszawa Trenčín
Classificació Fase 3 (tornada) 03/08/2016 Celtic Astana
Classificació Fase 3 (tornada) 03/08/2016 København Astra
Classificació Fase 3 (tornada) 03/08/2016 Steaua București Sparta Praha
Classificació Fase 3 (tornada) 03/08/2016 Hapoel Be'er Sheva Olympiacos
Classificació Fase 3 (tornada) 03/08/2016 Young Boys Shakhtar
Classificació Fase 3 (tornada) 03/08/2016 Red Bull Salzburg Partizani
Classificació Fase 3 (tornada) 03/08/2016 PAOK Ajax
Classificació Fase 3 (tornada) 03/08/2016 Anderlecht Rostov
Classificació Fase 3 (tornada) 03/08/2016 Monaco Fenerbahçe
Classificació: Playoff (anada) 16/08/2016 København APOEL
Classificació: Playoff (anada) 16/08/2016 Ajax Rostov
Classificació: Playoff (anada) 16/08/2016 Dinamo Zagreb Red Bull Salzburg
Classificació: Playoff (anada) 16/08/2016 Steaua București Manchester City
Classificació: Playoff (anada) 16/08/2016 Young Boys Borussia Mönchengladbach
Classificació: Playoff (anada) 17/08/2016 Dundalk Legia Warszawa
Classificació: Playoff (anada) 17/08/2016 Ludogorets Viktoria Plzeň
Classificació: Playoff (anada) 17/08/2016 Celtic Hapoel Be'er Sheva
Classificació: Playoff (anada) 17/08/2016 Porto Roma
Classificació: Playoff (anada) 17/08/2016 Villarreal Monaco
Classificació: Playoff (tornada) 23/08/2016 Viktoria Plzeň Ludogorets
Classificació: Playoff (tornada) 23/08/2016 Monaco Villarreal
Classificació: Playoff (tornada) 23/08/2016 Roma Porto
Classificació: Playoff (tornada) 23/08/2016 Legia Warszawa Dundalk
Classificació: Playoff (tornada) 23/08/2016 Hapoel Be'er Sheva Celtic
Classificació: Playoff (tornada) 24/08/2016 Rostov Ajax
Classificació: Playoff (tornada) 24/08/2016 Manchester City Steaua București
Classificació: Playoff (tornada) 24/08/2016 Red Bull Salzburg Dinamo Zagreb
Classificació: Playoff (tornada) 24/08/2016 Borussia Mönchengladbach Young Boys
Classificació: Playoff (tornada) 24/08/2016 APOEL København
Fase de grups partit 1 13/09/2016 Barcelona Celtic
Fase de grups partit 1 13/09/2016 Bayern München Rostov
Fase de grups partit 1 13/09/2016 Benfica Beşiktaş
Fase de grups partit 1 13/09/2016 Basel Ludogorets
Fase de grups partit 1 13/09/2016 Dynamo Kyiv Napoli
Fase de grups partit 1 13/09/2016 PSG Arsenal
Fase de grups partit 1 13/09/2016 PSV Atlético de Madrid
Fase de grups partit 1 14/09/2016 Tottenham Monaco
Fase de grups partit 1 14/09/2016 Juventus Sevilla
Fase de grups partit 1 14/09/2016 Olympique Lyonnais Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 1 14/09/2016 Legia Warszawa Borussia Dortmund
Fase de grups partit 1 14/09/2016 Manchester City Borussia Mönchengladbach
Fase de grups partit 1 14/09/2016 Porto København
Fase de grups partit 1 14/09/2016 Club Brugge Leicester
Fase de grups partit 1 14/09/2016 Bayer Leverkusen CSKA Moskva
Fase de grups partit 1 14/09/2016 Real Madrid Sporting de Portugal
Fase de grups partit 2 27/09/2016 Monaco Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 2 27/09/2016 CSKA Moskva Tottenham
Fase de grups partit 2 27/09/2016 Borussia Dortmund Real Madrid
Fase de grups partit 2 27/09/2016 Dinamo Zagreb Juventus
Fase de grups partit 2 27/09/2016 København Club Brugge
Fase de grups partit 2 27/09/2016 Sporting de Portugal Legia Warszawa
Fase de grups partit 2 27/09/2016 Sevilla Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 2 27/09/2016 Leicester Porto
Fase de grups partit 2 28/09/2016 Beşiktaş Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 2 28/09/2016 Atlético de Madrid Bayern München
Fase de grups partit 2 28/09/2016 Ludogorets PSG
Fase de grups partit 2 28/09/2016 Arsenal Basel
Fase de grups partit 2 28/09/2016 Celtic Manchester City
Fase de grups partit 2 28/09/2016 Borussia Mönchengladbach Barcelona
Fase de grups partit 2 28/09/2016 Rostov PSV
Fase de grups partit 2 28/09/2016 Napoli Benfica
Fase de grups partit 3 18/10/2016 Bayer Leverkusen Tottenham
Fase de grups partit 3 18/10/2016 Club Brugge Porto
Fase de grups partit 3 18/10/2016 Sporting de Portugal Borussia Dortmund
Fase de grups partit 3 18/10/2016 Leicester København
Fase de grups partit 3 18/10/2016 Dinamo Zagreb Sevilla
Fase de grups partit 3 18/10/2016 Real Madrid Legia Warszawa
Fase de grups partit 3 18/10/2016 CSKA Moskva Monaco
Fase de grups partit 3 18/10/2016 Olympique Lyonnais Juventus
Fase de grups partit 3 19/10/2016 Arsenal Ludogorets
Fase de grups partit 3 19/10/2016 Dynamo Kyiv Benfica
Fase de grups partit 3 19/10/2016 PSG Basel
Fase de grups partit 3 19/10/2016 Barcelona Manchester City
Fase de grups partit 3 19/10/2016 Napoli Beşiktaş
Fase de grups partit 3 19/10/2016 Rostov Atlético de Madrid
Fase de grups partit 3 19/10/2016 Celtic Borussia Mönchengladbach
Fase de grups partit 3 19/10/2016 Bayern München PSV
Fase de grups partit 4 01/11/2016 Benfica Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 4 01/11/2016 Beşiktaş Napoli
Fase de grups partit 4 01/11/2016 Borussia Mönchengladbach Celtic
Fase de grups partit 4 01/11/2016 Manchester City Barcelona
Fase de grups partit 4 01/11/2016 Basel PSG
Fase de grups partit 4 01/11/2016 PSV Bayern München
Fase de grups partit 4 01/11/2016 Ludogorets Arsenal
Fase de grups partit 4 01/11/2016 Atlético de Madrid Rostov
Fase de grups partit 4 02/11/2016 Tottenham Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 4 02/11/2016 Borussia Dortmund Sporting de Portugal
Fase de grups partit 4 02/11/2016 Monaco CSKA Moskva
Fase de grups partit 4 02/11/2016 Sevilla Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 4 02/11/2016 Legia Warszawa Real Madrid
Fase de grups partit 4 02/11/2016 Porto Club Brugge
Fase de grups partit 4 02/11/2016 København Leicester
Fase de grups partit 4 02/11/2016 Juventus Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 5 22/11/2016 København Porto
Fase de grups partit 5 22/11/2016 Borussia Dortmund Legia Warszawa
Fase de grups partit 5 22/11/2016 Dinamo Zagreb Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 5 22/11/2016 Monaco Tottenham
Fase de grups partit 5 22/11/2016 Leicester Club Brugge
Fase de grups partit 5 22/11/2016 Sporting de Portugal Real Madrid
Fase de grups partit 5 22/11/2016 Sevilla Juventus
Fase de grups partit 5 22/11/2016 CSKA Moskva Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 5 23/11/2016 Rostov Bayern München
Fase de grups partit 5 23/11/2016 Ludogorets Basel
Fase de grups partit 5 23/11/2016 Napoli Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 5 23/11/2016 Borussia Mönchengladbach Manchester City
Fase de grups partit 5 23/11/2016 Celtic Barcelona
Fase de grups partit 5 23/11/2016 Beşiktaş Benfica
Fase de grups partit 5 23/11/2016 Atlético de Madrid PSV
Fase de grups partit 5 23/11/2016 Arsenal PSG
Fase de grups partit 6 06/12/2016 Manchester City Celtic
Fase de grups partit 6 06/12/2016 PSV Rostov
Fase de grups partit 6 06/12/2016 Bayern München Atlético de Madrid
Fase de grups partit 6 06/12/2016 Basel Arsenal
Fase de grups partit 6 06/12/2016 Barcelona Borussia Mönchengladbach
Fase de grups partit 6 06/12/2016 Benfica Napoli
Fase de grups partit 6 06/12/2016 Dynamo Kyiv Beşiktaş
Fase de grups partit 6 06/12/2016 PSG Ludogorets
Fase de grups partit 6 07/12/2016 Olympique Lyonnais Sevilla
Fase de grups partit 6 07/12/2016 Bayer Leverkusen Monaco
Fase de grups partit 6 07/12/2016 Juventus Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 6 07/12/2016 Legia Warszawa Sporting de Portugal
Fase de grups partit 6 07/12/2016 Real Madrid Borussia Dortmund
Fase de grups partit 6 07/12/2016 Tottenham CSKA Moskva
Fase de grups partit 6 07/12/2016 Porto Leicester
Fase de grups partit 6 07/12/2016 Club Brugge København
Vuitens de final (anada) 14/02/2017 Benfica Borussia Dortmund
Vuitens de final (anada) 14/02/2017 PSG Barcelona
Vuitens de final (anada) 15/02/2017 Bayern München Arsenal
Vuitens de final (anada) 15/02/2017 Real Madrid Napoli
Vuitens de final (anada) 21/02/2017 Manchester City Monaco
Vuitens de final (anada) 21/02/2017 Bayer Leverkusen Atlético de Madrid
Vuitens de final (anada) 22/02/2017 Sevilla Leicester
Vuitens de final (anada) 22/02/2017 Porto Juventus
Vuitens de final (tornada) 07/03/2017 Napoli Real Madrid
Vuitens de final (tornada) 07/03/2017 Arsenal Bayern München
Vuitens de final (tornada) 08/03/2017 Barcelona PSG
Vuitens de final (tornada) 08/03/2017 Borussia Dortmund Benfica
Vuitens de final (tornada) 14/03/2017 Leicester Sevilla
Vuitens de final (tornada) 14/03/2017 Juventus Porto
Vuitens de final (tornada) 15/03/2017 Atlético de Madrid Bayer Leverkusen
Vuitens de final (tornada) 15/03/2017 Monaco Manchester City
Quarts de final (anada) 11/04/2017 Juventus Barcelona
Quarts de final (anada) 12/04/2017 Bayern München Real Madrid
Quarts de final (anada) 12/04/2017 Atlético de Madrid Leicester
Quarts de final (anada) 12/04/2017 Borussia Dortmund Monaco
Quarts de final (tornada) 18/04/2017 Real Madrid Bayern München
Quarts de final (tornada) 18/04/2017 Leicester Atlético de Madrid
Quarts de final (tornada) 19/04/2017 Monaco Borussia Dortmund
Quarts de final (tornada) 19/04/2017 Barcelona Juventus
Semifinal (anada) 02/05/2017 Real Madrid Atlético de Madrid
Semifinal (anada) 03/05/2017 Monaco Juventus
Semifinal (tornada) 09/05/2017 Juventus Monaco
Semifinal (tornada) 10/05/2017 Atlético de Madrid Real Madrid
Final 03/06/2017 Juventus Real Madrid

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Cristiano Ronaldo Real MadridReal Madrid
120.92
Messi BarcelonaBarcelona
111.22
Cavani PSGPSG
81.00
Lewandowski Bayern MünchenBayern München
80.89
Agüero Manchester CityManchester City
81.00
Aubameyang Borussia DortmundBorussia Dortmund
70.78
Falcao MonacoMonaco
70.70
Nemanja Nikolić Legia WarszawaLegia Warszawa
60.55
Griezmann Atlético de MadridAtlético de Madrid
60.50
Mbappé MonacoMonaco
60.67
    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Cristiano Ronaldo Real MadridReal Madrid
120.92
Messi BarcelonaBarcelona
111.22
Lewandowski Bayern MünchenBayern München
80.89
Cavani PSGPSG
81.00
Aubameyang Borussia DortmundBorussia Dortmund
70.78
Mbappé MonacoMonaco
60.67
Griezmann Atlético de MadridAtlético de Madrid
60.50
Agüero Manchester CityManchester City
50.63
Higuaín JuventusJuventus
50.42
Mertens NapoliNapoli
50.63
    Nom Equip Pos Minuts
Jemerson MonacoMonaco
1349
Subašić MonacoMonaco
1260
Lemar MonacoMonaco
1224
Fabinho MonacoMonaco
1206
Bakayoko MonacoMonaco
1202
Cristiano Ronaldo Real MadridReal Madrid
1200
Bernardo Silva MonacoMonaco
1116
Keylor Navas Real MadridReal Madrid
1110
Cosmin Moţi LudogoretsLudogorets
1110
Natanael LudogoretsLudogorets
1100
    Nom Equip Pos Grogues
Fabinho MonacoMonaco
6
Petar Stojanovič Dinamo ZagrebDinamo Zagreb
5
Neymar BarcelonaBarcelona
5
Jonas Dinamo ZagrebDinamo Zagreb
5
Sergio Ramos Real MadridReal Madrid
4
Jemerson MonacoMonaco
4
Vadis Odjidja Legia WarszawaLegia Warszawa
4
Aleksandr Gatskan RostovRostov
4
William Kvist KøbenhavnKøbenhavn
4
Falcao MonacoMonaco
4
    Nom Equip Pos Vermelles
Mihran Manasyan AlashkertAlashkert
1
Ján Greguš KøbenhavnKøbenhavn
1
Lemina JuventusJuventus
1
Mathieu BarcelonaBarcelona
1
Claudio Bravo Manchester CityManchester City
1
Korb Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach
1
Geoffroy Serey Dié BaselBasel
1
Petar Stojanovič Dinamo ZagrebDinamo Zagreb
1
João Pereira Sporting de PortugalSporting de Portugal
1
Franco Vázquez SevillaSevilla
1
Gols:
619
Promig golejador:
2.85
Targetes Grogues:
863
Targetes Grogues Per Partit:
3.98
Expulsions:
46
Expulsions Per Partit:
0.21
Victòries locals:
100
Victòries visitants:
56
Empats:
61
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Atlético de Madrid: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Dinamo Zagreb: 6 Partits
Millor ratxa no perdent:
Juventus: 12 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Celtic Glasgow: 7 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Monaco
França
16 9 2 5
56%
12%
32%
29 24 38 1
Juventus
Italia
13 9 3 1
69%
23%
8%
22 7 29 2
Real Madrid
Espanya
13 9 3 1
69%
23%
8%
36 18 19 0
Ludogorets
Bulgaria
12 4 5 3
33%
41%
26%
21 21 21 1
Dinamo Zagreb
Croacia
12 5 1 6
41%
8%
51%
11 20 28 1
København
Dinamarca
12 6 5 1
50%
41%
9%
22 4 17 1
Atlético de Madrid
Espanya
12 8 2 2
66%
16%
18%
15 9 21 0
Celtic
Escocia
12 3 4 5
25%
33%
42%
16 23 21 0
Legia Warszawa
Polonia
12 4 4 4
33%
33%
34%
16 26 25 1
Porto
Portugal
10 4 3 3
40%
30%
30%
13 7 22 2
Borussia Dortmund
Alemanya
10 5 2 3
50%
20%
30%
28 16 19 0
Leicester
Inglaterra
10 5 2 3
50%
20%
30%
11 10 19 0
Bayern München
Alemanya
10 6 0 4
60%
40%
27 14 18 2
Barcelona
Espanya
10 6 1 3
60%
10%
30%
26 12 26 1
Manchester City
Inglaterra
10 5 3 2
50%
30%
20%
24 16 17 2
Rostov
Rússia
10 3 4 3
30%
40%
30%
15 16 24 1
Benfica
Portugal
8 3 2 3
37%
25%
38%
11 14 13 0
Bayer Leverkusen
Alemanya
8 2 5 1
25%
62%
13%
10 8 16 0
Napoli
Italia
8 3 2 3
37%
25%
38%
13 14 10 0
Sevilla
Espanya
8 4 2 2
50%
25%
25%
9 6 17 2
PSG
França
8 4 3 1
50%
37%
13%
18 13 16 1
Arsenal
Inglaterra
8 4 2 2
50%
25%
25%
20 16 14 2
Borussia Mönchengladbach
Alemanya
8 3 2 3
37%
25%
38%
14 14 11 2
Beşiktaş
Turquia
6 1 4 1
16%
66%
18%
9 14 14 2
Basel
Suïssa
6 0 2 4
33%
67%
3 12 12 1
Dynamo Kyiv
Ucrania
6 1 2 3
16%
33%
51%
8 6 14 1
PSV
Països Baixos
6 0 2 4
33%
67%
4 11 6 0
Sporting de Portugal
Portugal
6 1 0 5
16%
84%
5 8 15 2
APOEL
Chipre
6 2 2 2
33%
33%
34%
8 4 11 0
Tottenham
Inglaterra
6 2 1 3
33%
16%
51%
6 6 6 0
Red Bull Salzburg
Austria
6 4 1 1
66%
16%
18%
8 3 10 2
CSKA Moskva
Rússia
6 0 3 3
50%
50%
5 11 7 0
Olympique Lyonnais
França
6 2 2 2
33%
33%
34%
5 3 14 0
Hapoel Be'er Sheva
Israel
6 3 2 1
50%
33%
17%
8 7 15 1
Dundalk
Irlanda
6 1 3 2
16%
50%
34%
7 7 8 0
Club Brugge
Bèlgica
6 0 0 6
100%
2 14 14 0
Lincoln
Gibraltar
4 2 0 2
50%
50%
4 5 9 0
Valletta
Malta
4 1 0 3
25%
75%
4 6 8 0
The New Saints
Gales
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 4 6 0
Ajax
Països Baixos
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 7 7 0
Young Boys
Suïssa
4 1 0 3
25%
75%
4 11 12 1
Alashkert
Armenia
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 3 7 1
Viktoria Plzeň
República Txeca
4 0 3 1
75%
25%
3 5 9 1
Steaua București
Rumania
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 7 8 0
Qarabağ
Azerbaijan
4 1 3 0
25%
75%
4 2 11 0
Trenčín
Eslovaquia
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 7 7 0
Dinamo Tbilisi
Georgia
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 7 0
BATE Borisov
Bielorrusia
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 5 4 0
Partizani
Albania
4 0 2 2
50%
50%
2 5 5 1
Astana
Kazajistán
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 13 2
Crvena Zvezda
Serbia
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 8 12 1
Rosenborg
Noruega
4 2 0 2
50%
50%
7 8 7 0
Villarreal
Espanya
2 0 0 2
100%
1 3 2 0
Roma
Italia
2 0 1 1
50%
50%
1 4 6 3
Sparta Praha
República Txeca
2 0 1 1
50%
50%
1 3 6 1
Astra
Rumania
2 0 1 1
50%
50%
1 4 4 0
B36
Islas Feroe
2 1 0 1
50%
50%
2 2 4 0
Tre Penne
San Marino
2 0 0 2
100%
1 5 5 0
Santa Coloma
Andorra
2 0 1 1
50%
50%
0 3 9 3
Zrinjski
Bosnia-Herzegovina
2 0 1 1
50%
50%
1 3 6 0
Dudelange
Luxemburg
2 0 1 1
50%
50%
1 3 5 0
Sheriff Tiraspol
Moldavia
2 0 1 1
50%
50%
2 3 6 1
SJK
Finlandia
2 0 1 1
50%
50%
2 4 4 0
Vardar
Macedonia del Nord
2 0 0 2
100%
3 5 6 0
Liepāja
Letonia
2 0 0 2
100%
0 3 5 0
Fenerbahçe
Turquia
2 1 0 1
50%
50%
3 4 3 0
Hafnarfjarðar
Islandia
2 0 2 0
100%
3 3 6 0
Žalgiris
Lituania
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Mladost Podgorica
Montenegro
2 0 0 2
100%
0 5 6 0
Ferencváros
Hungria
2 0 2 0
100%
2 2 7 0
Crusaders
Irlanda del Nord
2 0 0 2
100%
0 9 2 0
Olimpija
Eslovenia
2 1 0 1
50%
50%
6 6 4 0
Anderlecht
Bèlgica
2 0 1 1
50%
50%
2 4 4 0
Shakhtar
Ucrania
2 1 0 1
50%
50%
2 2 3 0
PAOK
Grecia
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Olympiacos
Grecia
2 0 1 1
50%
50%
0 1 7 0
Norrköping
Suecia
2 1 0 1
50%
50%
4 5 4 0
Flora
Estonia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 3 0