2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Eredivisie2021-22

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Ajax16651027150
2PSV15650116890
3Willem II1364118682
4Feyenoord12540114480
5Utrecht116321124120
6Twente106312107141
7Heerenveen1063128980
8Cambuur96303111850
9Vitesse96303513151
10NEC Nijmegen8622249100
11Go Ahead Eagles6620461040
12Sparta Rotterdam66132610131
13Waalwijk56123911130
14Groningen5612361074
15Heracles4511358121
16Fortuna Sittard4511351290
17AZ Alkmaar35104611101
18Zwolle160151871

Resultats

20/08/2021
21/08/2021
22/08/2021
01/12/2021
AZ Alkmaar
Fortuna Sittard
-
-
25/09/2021
Ajax
Groningen
-
-
Willem II
PSV
-
-
Vitesse
Fortuna Sittard
-
-
Feyenoord
NEC Nijmegen
-
-
Utrecht
Zwolle
-
-
26/09/2021
Sparta Rotterdam
Cambuur
-
-
AZ Alkmaar
Go Ahead Eagles
-
-
Heerenveen
Twente
-
-
Heracles
Waalwijk
-
-
01/10/2021
Groningen
Twente
-
-
02/10/2021
Waalwijk
Go Ahead Eagles
-
-
Heracles
Willem II
-
-
Zwolle
Heerenveen
-
-
Fortuna Sittard
NEC Nijmegen
-
-
03/10/2021
Ajax
Utrecht
-
-
Cambuur
AZ Alkmaar
-
-
Vitesse
Feyenoord
-
-
PSV
Sparta Rotterdam
-
-
16/10/2021
Feyenoord
Waalwijk
-
-
Heerenveen
Ajax
-
-
Go Ahead Eagles
Heracles
-
-
Fortuna Sittard
Cambuur
-
-
PSV
Zwolle
-
-
17/10/2021
AZ Alkmaar
Utrecht
-
-
NEC Nijmegen
Vitesse
-
-
Sparta Rotterdam
Groningen
-
-
Twente
Willem II
-
-
22/10/2021
Willem II
Fortuna Sittard
-
-
23/10/2021
Utrecht
Heerenveen
-
-
Zwolle
Heracles
-
-
Twente
NEC Nijmegen
-
-
Waalwijk
Sparta Rotterdam
-
-
24/10/2021
Cambuur
Feyenoord
-
-
Groningen
AZ Alkmaar
-
-
Vitesse
Go Ahead Eagles
-
-
Ajax
PSV
-
-
30/10/2021
AZ Alkmaar
Zwolle
-
-
Heracles
Ajax
-
-
Go Ahead Eagles
Fortuna Sittard
-
-
Heerenveen
Vitesse
-
-
PSV
Twente
-
-
31/10/2021
Sparta Rotterdam
Feyenoord
-
-
NEC Nijmegen
Groningen
-
-
Waalwijk
Cambuur
-
-
Utrecht
Willem II
-
-
05/11/2021
Twente
Heracles
-
-
06/11/2021
NEC Nijmegen
Heerenveen
-
-
Ajax
Go Ahead Eagles
-
-
Willem II
Sparta Rotterdam
-
-
Zwolle
Cambuur
-
-
07/11/2021
Vitesse
Utrecht
-
-
Fortuna Sittard
PSV
-
-
Groningen
Waalwijk
-
-
Feyenoord
AZ Alkmaar
-
-
20/11/2021
PSV
Vitesse
-
-
AZ Alkmaar
NEC Nijmegen
-
-
Sparta Rotterdam
Twente
-
-
Heracles
Fortuna Sittard
-
-
Waalwijk
Ajax
-
-
21/11/2021
Go Ahead Eagles
Groningen
-
-
Feyenoord
Zwolle
-
-
Heerenveen
Willem II
-
-
Cambuur
Utrecht
-
-
26/11/2021
NEC Nijmegen
Cambuur
-
-
27/11/2021
Fortuna Sittard
Groningen
-
-
Zwolle
Waalwijk
-
-
Willem II
Go Ahead Eagles
-
-
28/11/2021
Sparta Rotterdam
Ajax
-
-
Twente
Feyenoord
-
-
Utrecht
Heracles
-
-
Heerenveen
PSV
-
-
Vitesse
AZ Alkmaar
-
-
03/12/2021
Heracles
Heerenveen
-
-
04/12/2021
PSV
Utrecht
-
-
Cambuur
Vitesse
-
-
Groningen
Zwolle
-
-
Ajax
Willem II
-
-
05/12/2021
Feyenoord
Fortuna Sittard
-
-
AZ Alkmaar
Sparta Rotterdam
-
-
Go Ahead Eagles
Twente
-
-
Waalwijk
NEC Nijmegen
-
-
10/12/2021
Willem II
Cambuur
-
-
11/12/2021
Twente
Waalwijk
-
-
Heerenveen
Sparta Rotterdam
-
-
Utrecht
Go Ahead Eagles
-
-
Zwolle
Fortuna Sittard
-
-
12/12/2021
Groningen
Feyenoord
-
-
Ajax
AZ Alkmaar
-
-
Vitesse
Heracles
-
-
NEC Nijmegen
PSV
-
-
17/12/2021
Fortuna Sittard
Utrecht
-
-
18/12/2021
Sparta Rotterdam
Vitesse
-
-
AZ Alkmaar
Willem II
-
-
Heracles
Groningen
-
-
Zwolle
Twente
-
-
19/12/2021
Cambuur
Heerenveen
-
-
Feyenoord
Ajax
-
-
Go Ahead Eagles
NEC Nijmegen
-
-
Waalwijk
PSV
-
-
21/12/2021
Vitesse
Zwolle
-
-
AZ Alkmaar
Groningen
-
-
22/12/2021
Heracles
Cambuur
-
-
Sparta Rotterdam
Waalwijk
-
-
Heerenveen
Feyenoord
-
-
Utrecht
Twente
-
-
Willem II
NEC Nijmegen
-
-
23/12/2021
PSV
Go Ahead Eagles
-
-
Ajax
Fortuna Sittard
-
-
14/01/2022
Zwolle
Willem II
-
-
15/01/2022
NEC Nijmegen
Heracles
-
-
Feyenoord
Vitesse
-
-
Twente
Heerenveen
-
-
Go Ahead Eagles
Waalwijk
-
-
16/01/2022
Utrecht
Ajax
-
-
Groningen
PSV
-
-
Cambuur
Sparta Rotterdam
-
-
Fortuna Sittard
AZ Alkmaar
-
-
21/01/2022
Waalwijk
Fortuna Sittard
-
-
22/01/2022
Vitesse
Groningen
-
-
AZ Alkmaar
Cambuur
-
-
Heerenveen
Zwolle
-
-
Willem II
Twente
-
-
23/01/2022
NEC Nijmegen
Feyenoord
-
-
Heracles
Go Ahead Eagles
-
-
PSV
Ajax
-
-
Sparta Rotterdam
Utrecht
-
-
05/02/2022
Utrecht
Cambuur
-
-
Fortuna Sittard
Heerenveen
-
-
Zwolle
NEC Nijmegen
-
-
PSV
AZ Alkmaar
-
-
Twente
Vitesse
-
-
06/02/2022
Feyenoord
Sparta Rotterdam
-
-
Groningen
Go Ahead Eagles
-
-
Willem II
Waalwijk
-
-
Ajax
Heracles
-
-
13/02/2022
Ajax
Twente
-
-
Groningen
Fortuna Sittard
-
-
Go Ahead Eagles
AZ Alkmaar
-
-
Heracles
Utrecht
-
-
Waalwijk
Feyenoord
-
-
Cambuur
Zwolle
-
-
Heerenveen
NEC Nijmegen
-
-
Sparta Rotterdam
Willem II
-
-
Vitesse
PSV
-
-
20/02/2022
AZ Alkmaar
Heracles
-
-
Twente
Go Ahead Eagles
-
-
Utrecht
Vitesse
-
-
Feyenoord
Cambuur
-
-
Fortuna Sittard
Sparta Rotterdam
-
-
NEC Nijmegen
Waalwijk
-
-
Zwolle
Groningen
-
-
PSV
Heerenveen
-
-
Willem II
Ajax
-
-
27/02/2022
AZ Alkmaar
Feyenoord
-
-
Groningen
Willem II
-
-
Go Ahead Eagles
Ajax
-
-
Heracles
Zwolle
-
-
Waalwijk
Twente
-
-
Cambuur
Fortuna Sittard
-
-
Heerenveen
Utrecht
-
-
Sparta Rotterdam
PSV
-
-
Vitesse
NEC Nijmegen
-
-
06/03/2022
Ajax
Waalwijk
-
-
Twente
Cambuur
-
-
Feyenoord
Groningen
-
-
Fortuna Sittard
Zwolle
-
-
Go Ahead Eagles
Utrecht
-
-
NEC Nijmegen
AZ Alkmaar
-
-
PSV
Heracles
-
-
Vitesse
Sparta Rotterdam
-
-
Willem II
Heerenveen
-
-
13/03/2022
AZ Alkmaar
Twente
-
-
Groningen
NEC Nijmegen
-
-
Utrecht
PSV
-
-
Fortuna Sittard
Willem II
-
-
Heracles
Vitesse
-
-
Zwolle
Feyenoord
-
-
Waalwijk
Heerenveen
-
-
Cambuur
Ajax
-
-
Sparta Rotterdam
Go Ahead Eagles
-
-
20/03/2022
Ajax
Feyenoord
-
-
Twente
Zwolle
-
-
Utrecht
Groningen
-
-
Go Ahead Eagles
Cambuur
-
-
NEC Nijmegen
Sparta Rotterdam
-
-
PSV
Fortuna Sittard
-
-
Heerenveen
Heracles
-
-
Vitesse
Waalwijk
-
-
Willem II
AZ Alkmaar
-
-
03/04/2022
AZ Alkmaar
Vitesse
-
-
Groningen
Ajax
-
-
Twente
PSV
-
-
Feyenoord
Willem II
-
-
Fortuna Sittard
Heracles
-
-
Zwolle
Go Ahead Eagles
-
-
Waalwijk
Utrecht
-
-
Cambuur
NEC Nijmegen
-
-
Sparta Rotterdam
Heerenveen
-
-
10/04/2022
Ajax
Sparta Rotterdam
-
-
Utrecht
Fortuna Sittard
-
-
Go Ahead Eagles
Willem II
-
-
Heracles
Feyenoord
-
-
NEC Nijmegen
Twente
-
-
Zwolle
AZ Alkmaar
-
-
PSV
Waalwijk
-
-
Heerenveen
Groningen
-
-
Vitesse
Cambuur
-
-
24/04/2022
AZ Alkmaar
Heerenveen
-
-
Groningen
Heracles
-
-
Twente
Sparta Rotterdam
-
-
Feyenoord
Utrecht
-
-
Fortuna Sittard
Go Ahead Eagles
-
-
NEC Nijmegen
Ajax
-
-
Waalwijk
Zwolle
-
-
Cambuur
PSV
-
-
Willem II
Vitesse
-
-
01/05/2022
Ajax
Zwolle
-
-
Utrecht
NEC Nijmegen
-
-
Fortuna Sittard
Feyenoord
-
-
Go Ahead Eagles
Vitesse
-
-
Heracles
Twente
-
-
PSV
Willem II
-
-
Waalwijk
Groningen
-
-
Heerenveen
Cambuur
-
-
Sparta Rotterdam
AZ Alkmaar
-
-
08/05/2022
AZ Alkmaar
Ajax
-
-
Groningen
Sparta Rotterdam
-
-
Twente
Fortuna Sittard
-
-
Feyenoord
PSV
-
-
NEC Nijmegen
Go Ahead Eagles
-
-
Zwolle
Utrecht
-
-
Cambuur
Waalwijk
-
-
Vitesse
Heerenveen
-
-
Willem II
Heracles
-
-
11/05/2022
Ajax
Heerenveen
-
-
Cambuur
Willem II
-
-
Fortuna Sittard
Vitesse
-
-
Go Ahead Eagles
Feyenoord
-
-
PSV
NEC Nijmegen
-
-
Waalwijk
Heracles
-
-
Sparta Rotterdam
Zwolle
-
-
Twente
Groningen
-
-
Utrecht
AZ Alkmaar
-
-
15/05/2022
AZ Alkmaar
Waalwijk
-
-
Feyenoord
Twente
-
-
Groningen
Cambuur
-
-
Heracles
Sparta Rotterdam
-
-
Heerenveen
Go Ahead Eagles
-
-
NEC Nijmegen
Fortuna Sittard
-
-
Zwolle
PSV
-
-
Vitesse
Ajax
-
-
Willem II
Utrecht
-
-

Destacats

Nom Pos Minuts Club
Kuipers
540 Go Ahead Eagles
Okoye
540 Sparta Rotterdam
Vriends
540 Sparta Rotterdam
Paes
540 Utrecht
Schubert
540 Vitesse
Lamprou
540 Zwolle
Van Polen
540 Zwolle
Leeuwenburgh
540 Groningen
Kasanwirjo
540 Groningen
El Hankouri
540 Groningen
Nom Pos Grogues Club
Bero
4 Vitesse
Kramer
3 Waalwijk
Fadiga
3 Heracles
Janssen
3 Utrecht
Van Crooij
3 Sparta Rotterdam
Van Wolfswinkel
2 Twente
Okita
2 NEC
Mac-Intosch
2 Cambuur
Oroz
2 Vitesse
Wittek
2 Vitesse
  Nom Pos Vermelles Club
Te Wierik
2 Groningen
Brondeel
1 Willem II
Bergström
1 Willem II
Doekhi
1 Vitesse
Kersten
1 Zwolle
Mica Pinto
1 Sparta Rotterdam
Ngonge
1 Groningen
Ilić
1 Twente
Bakış
1 Heracles
Clasie
1 AZ
Gols:
159
Promig golejador:
3,06
Targetes Grogues:
169
Targetes Grogues Per Partit:
3,25
Expulsions:
12
Expulsions Per Partit:
0,23
Estrangers:
206
Percentatge Estrangers:
42.3
Victòries locals:
25
Victòries visitants:
18
Empats:
9
Màxima victòria local:
9-0 Ajax-Cambuur
Màxima victòria visitant:
0-5 Fortuna Sittard-Ajax
Millor ratxa guanyadora:
PSV: 4 Partits (Jornades 1-4)
Pitjor ratxa perdedora:
Zwolle: 5 Partits (Jornades 1-5)
Millor ratxa no perdent:
Ajax: 6 Partits (Jornades 1-6)
Pitjor ratxa no guanyant:
Zwolle: 6 Partits (Jornades 1-6)
Nom Club Pos P Min G TG TV
Nauber Go Ahead Eagles
6 540 0 1 0
Hahn Go Ahead Eagles
6 540 0 0 0
Drešević Heerenveen
6 540 0 1 0
Gaari Waalwijk
6 540 0 0 0
Unnerstall Twente
6 540 0 0 0
Iván Márquez NEC
6 540 0 1 0
Bangura Cambuur
6 540 1 0 0
Lamprou Zwolle
6 540 0 0 0
Schubert Vitesse
6 540 0 1 0
Okoye Sparta Rotterdam
6 540 0 0 0
Thy Sparta Rotterdam
6 535 1 0 0
Wittek Vitesse
6 526 0 2 0
Okita NEC
6 521 2 2 0
Suslov Groningen
6 515 1 1 0
Touba Waalwijk
6 511 0 2 0
Bakari Waalwijk
6 509 1 0 0
Maulun Cambuur
6 509 1 0 0
Jenssen Willem II
6 508 0 2 0
Köhn Willem II
6 504 0 0 0
Schøne NEC
6 503 0 1 0
Halilović Heerenveen
6 502 3 1 0
Tedić Zwolle
6 502 0 0 0
Openda Vitesse
6 493 0 0 0
Azhil Waalwijk
6 492 0 0 0
Edson Álvarez Ajax
6 492 1 0 0
Haller Ajax
6 491 5 1 0
Köhlert Willem II
6 488 1 1 0
Tronstad Vitesse
6 486 0 0 0
Mazraoui Ajax
6 474 3 1 0
Sadílek Twente
6 473 0 2 0
Sadílek PSV
6 473 0 2 0
Tadić Ajax
6 471 4 0 0
Ngonge Groningen
6 470 3 1 1
Fadiga Heracles
5 450 0 3 0
Ramalho PSV
5 450 1 2 0
Angha Fortuna Sittard
5 450 0 1 0
Llonch Willem II
5 450 0 2 0
Trauner Feyenoord
5 450 0 0 0
Kökçü Feyenoord
5 444 0 1 0
Odgaard Waalwijk
6 434 2 1 0
Duelund NEC
6 434 0 1 0
Sinisterra Feyenoord
5 432 2 0 0
Tekie Fortuna Sittard
5 429 0 0 0
Dasa Vitesse
6 427 0 0 0
Pedersen Feyenoord
5 420 0 0 0
Rommens Go Ahead Eagles
6 420 0 0 0
Wriedt Willem II
6 417 3 1 0
Hansson Fortuna Sittard
5 414 0 0 0
De la Torre Heracles
5 413 0 1 0
Hájek Vitesse
5 406 0 0 0
Heylen Sparta Rotterdam
5 406 0 1 0
Akman NEC
6 405 2 1 0
Mwene PSV
5 404 0 0 0
Mica Pinto Sparta Rotterdam
5 404 0 1 1
Sylla Utrecht
6 399 1 1 0
Lisandro Martínez Ajax
5 393 0 0 0
Bero Vitesse
5 393 0 4 0
Sağlam Willem II
6 377 1 0 0
Midtsjø AZ
5 371 0 2 0
Boscagli PSV
5 371 2 0 0
Douvikas Utrecht
6 367 3 0 0
Schoofs Heracles
5 364 0 0 0
Voet Zwolle
5 363 0 0 0
Karlsson AZ
5 362 1 0 0
Wellenreuther Willem II
4 360 0 0 0
Kiomourtzoglou Heracles
4 351 0 0 0
Anita Waalwijk
4 349 0 0 0
Strieder Zwolle
5 344 0 0 0
Gboho Vitesse
6 340 2 0 0
Limnios Twente
5 325 1 1 0
Sugawara AZ
5 316 0 1 0
Quagliata Heracles
4 314 0 2 0
Pavlidis AZ
5 314 1 0 0
Lidberg Go Ahead Eagles
6 311 0 1 0
Frederiksen Vitesse
6 310 1 0 0
Zahavi PSV
6 307 2 0 0
Guðmundsson AZ
5 306 1 2 0
Noni Madueke PSV
6 297 2 0 0
Götze PSV
5 291 0 1 0
Bruma PSV
5 289 2 1 0
Botos Go Ahead Eagles
6 287 2 0 0
Timber Utrecht
4 284 0 1 0
Jahanbakhsh Feyenoord
4 277 0 0 0
Max PSV
4 272 0 1 0
Blaswich Heracles
3 270 0 1 0
Nakayama Zwolle
3 270 0 0 0
Madsen Heerenveen
3 270 0 1 0
Vindahl AZ
3 270 0 0 0
Baghdadi Fortuna Sittard
5 269 1 1 0
Senesi Feyenoord
4 266 0 1 0
Aursnes Feyenoord
5 251 0 0 0
Cox Fortuna Sittard
4 243 0 0 0
Witry AZ
3 242 1 0 0
Gudmundsson Groningen
3 241 0 0 0
Vertessen PSV
6 240 1 0 0
Cardona Go Ahead Eagles
6 236 0 0 0
Antony Ajax
4 236 1 1 0
Osman Sparta Rotterdam
3 234 0 0 0
Boussaid Utrecht
4 231 0 0 0
Gustafson Utrecht
5 231 3 0 0
Oroz Vitesse
4 227 0 2 0
Nygren Heerenveen
5 212 0 0 0
Ilić Twente
3 210 0 1 1
Tannane Vitesse
4 207 0 2 0
Laursen Heracles
4 206 0 0 0
Sangaré PSV
3 201 0 0 0
Larsen Groningen
5 201 1 0 0
Bakış Heracles
4 196 1 1 1
Heil Go Ahead Eagles
6 192 0 0 0
Sambou Fortuna Sittard
3 190 0 1 0
Barreto NEC
4 189 0 1 0
Neres Ajax
5 187 2 0 0
Ugalde Twente
6 184 0 1 0
Rota Fortuna Sittard
2 180 0 0 0
Ferati Fortuna Sittard
2 180 0 0 0
Joel Pereira Waalwijk
2 180 0 0 0
Kaib Heerenveen
2 180 0 0 0
Stevanović Heerenveen
5 180 0 1 0
El Messaoudi Groningen
3 170 1 0 0
Tirpan Fortuna Sittard
3 169 0 0 0
Rente Heracles
2 166 0 0 0
Thomas PSV
5 165 0 0 0
Darfalou Vitesse
4 165 1 0 0
Chatzidiakos AZ
2 157 0 2 0
Mattsson NEC
5 154 0 0 0
Dalmau Utrecht
4 153 0 0 0
Irandust Groningen
3 149 0 0 0
Dōan PSV
3 143 1 0 0
Córdoba Go Ahead Eagles
3 142 2 0 0
Kiss Cambuur
5 140 1 0 0
Lutonda Waalwijk
3 137 0 0 0
Rasmussen Vitesse
3 137 0 1 0
Van der Meer Cambuur
3 135 0 0 0
Svensson Willem II
6 125 0 0 0
Amissi Heracles
5 112 0 0 0
Tagliafico Ajax
3 109 1 0 0
Engels Sparta Rotterdam
5 107 0 0 0
Mahi Utrecht
4 106 0 0 0
Domgjoni Vitesse
2 105 0 0 0
Azzaoui Heracles
4 102 0 0 0
Mauro Júnior PSV
2 92 0 1 0
Mvogo PSV
1 90 0 0 0
Šverko Groningen
2 90 0 0 0
Bergström Willem II
3 90 0 0 1
Daneels Waalwijk
5 87 0 1 0
Jans Sparta Rotterdam
5 85 0 0 0
Van den Buijs Waalwijk
1 80 0 0 0
Kabangu Willem II
4 79 0 1 0
Michelis Willem II
3 76 0 0 0
Adewoye Waalwijk
3 72 0 0 0
Evjen AZ
4 72 0 0 0
Daramy Ajax
3 61 1 0 0
Kalley Groningen
1 59 0 0 0
Abraham Groningen
3 58 0 0 0
Carlos Vinícius PSV
2 55 0 0 0
Yapi Vitesse
2 50 0 0 0
Lunding Heracles
1 44 0 0 0
Ivo Pinto Fortuna Sittard
1 44 0 0 0
Kudus Ajax
1 44 1 0 0
Gong Vitesse
1 44 0 0 0
Kampetsis Willem II
2 42 0 0 0
Mulenga Go Ahead Eagles
3 40 0 0 0
Sambissa Cambuur
4 35 0 0 0
Ibrahimoğlu Heracles
1 33 0 0 0
Gutiérrez PSV
1 29 0 0 0
Danilo Ajax
3 29 1 0 0
Masouras Sparta Rotterdam
2 24 0 0 0
Krastev Cambuur
2 19 0 0 0
Boženík Feyenoord
1 18 0 0 0
Dessers Feyenoord
2 16 1 0 0
Leš Heracles
1 14 0 0 0
Jensen Ajax
1 14 0 0 0
Labyad Ajax
1 14 0 0 0
Dumić Twente
2 11 0 0 0
Al Hajj Heerenveen
1 10 0 0 0
Yeboah Willem II
1 10 0 0 0
Bourhane Go Ahead Eagles
2 10 0 0 0
Balde Feyenoord
1 9 0 0 0
Lundqvist Groningen
1 8 0 0 0
Shopov Heerenveen
1 2 0 0 0
Hajal Heerenveen
1 1 0 0 0
Verlinden Fortuna Sittard
1 1 0 0 0
Pleguezuelo Twente
1 1 0 0 0
Vuković NEC
0 0 0 0 0
Onana Ajax
0 0 0 0 0
Magallán Ajax
0 0 0 0 0
Černý Twente
0 0 0 0 0
Pierie Twente
0 0 0 0 0
Lukoki Twente
0 0 0 0 0
Bukusu NEC
0 0 0 0 0
Setford Ajax
0 0 0 0 0
Guth NEC
0 0 0 0 0
Von Moos Vitesse
0 0 0 0 0
Olsson Groningen
0 0 0 0 0
Gangstad Zwolle
0 0 0 0 0
Parkes Fortuna Sittard
0 0 0 0 0
Zagre Utrecht
0 0 0 0 0
Benamar Utrecht
0 0 0 0 0
Oelschlägel Utrecht
0 0 0 0 0
Tahiri Sparta Rotterdam
0 0 0 0 0
Ryan Willem II
0 0 0 0 0
Antonucci Feyenoord
0 0 0 0 0
João Carlos Feyenoord
0 0 0 0 0
De Wolf NEC
0 0 0 0 0
Lisandro Semedo Fortuna Sittard
0 0 0 0 0
Dornebusch Fortuna Sittard
0 0 0 0 0
Çeltik Fortuna Sittard
0 0 0 0 0
Ross Go Ahead Eagles
0 0 0 0 0
Bochniewicz Heerenveen
0 0 0 0 0
El Maach Waalwijk
0 0 0 0 0
Teunckens Waalwijk
0 0 0 0 0
Augustijns Waalwijk
0 0 0 0 0
Hatzidiakos AZ
0 0 0 0 0
Szöke Heracles
0 0 0 0 0
Sierra-Cappelleti Heracles
0 0 0 0 0
Sonnenberg Heracles
0 0 0 0 0
Wehking Fortuna Sittard
0 0 0 0 0
Cijntje Heracles
0 0 0 0 0
Oppegård PSV
0 0 0 0 0
Romero PSV
0 0 0 0 0
Müller PSV
0 0 0 0 0
Delanghe PSV
0 0 0 0 0
Rigo PSV
0 0 0 0 0
Ledezma PSV
0 0 0 0 0
Marciano Feyenoord
0 0 0 0 0
Uğur Fortuna Sittard
0 0 0 0 0
Johansson Fortuna Sittard
0 0 0 0 0
Oubella Heracles
0 0 0 0 0
Conteh Feyenoord
0 0 0 0 0

Progrés

Matriu

AZ AjaCamFeyForGo GroHeeHerNECPSVSpaTweUtrVitWaaWilZwo
AZ Alkmaar0-3
Ajax9-05-05-0
Cambuur5-21-22-12-0
Feyenoord2-03-1
Fortuna Sittard0-52-12-2
Go Ahead Eagles0-11-22-01-0
Groningen1-10-00-1
Heerenveen1-31-03-2
Heracles3-20-10-2
NEC Nijmegen0-30-02-0
PSV4-10-45-2
Sparta Rotterdam3-11-11-1
Twente3-11-11-0
Utrecht3-14-02-2
Vitesse1-40-3
Waalwijk1-01-21-2
Willem II0-42-11-0
Zwolle0-21-10-1
Jornada 7LocalVisitant
25/09/2021
Ajax
Groningen
25/09/2021
Willem II
PSV
25/09/2021
Vitesse
Fortuna Sittard
25/09/2021
Feyenoord
NEC Nijmegen
25/09/2021
Utrecht
Zwolle
26/09/2021
Sparta Rotterdam
Cambuur
26/09/2021
AZ Alkmaar
Go Ahead Eagles
26/09/2021
Heerenveen
Twente
26/09/2021
Heracles
Waalwijk
Jornada 8LocalVisitant
01/10/2021
Groningen
Twente
02/10/2021
Waalwijk
Go Ahead Eagles
02/10/2021
Heracles
Willem II
02/10/2021
Zwolle
Heerenveen
02/10/2021
Fortuna Sittard
NEC Nijmegen
03/10/2021
Ajax
Utrecht
03/10/2021
Cambuur
AZ Alkmaar
03/10/2021
Vitesse
Feyenoord
03/10/2021
PSV
Sparta Rotterdam
Jornada 9LocalVisitant
16/10/2021
Feyenoord
Waalwijk
16/10/2021
Heerenveen
Ajax
16/10/2021
Go Ahead Eagles
Heracles
16/10/2021
Fortuna Sittard
Cambuur
16/10/2021
PSV
Zwolle
17/10/2021
AZ Alkmaar
Utrecht
17/10/2021
NEC Nijmegen
Vitesse
17/10/2021
Sparta Rotterdam
Groningen
17/10/2021
Twente
Willem II
Jornada 10LocalVisitant
22/10/2021
Willem II
Fortuna Sittard
23/10/2021
Utrecht
Heerenveen
23/10/2021
Zwolle
Heracles
23/10/2021
Twente
NEC Nijmegen
23/10/2021
Waalwijk
Sparta Rotterdam
24/10/2021
Cambuur
Feyenoord
24/10/2021
Groningen
AZ Alkmaar
24/10/2021
Vitesse
Go Ahead Eagles
24/10/2021
Ajax
PSV
Jornada 11LocalVisitant
30/10/2021
AZ Alkmaar
Zwolle
30/10/2021
Heracles
Ajax
30/10/2021
Go Ahead Eagles
Fortuna Sittard
30/10/2021
Heerenveen
Vitesse
30/10/2021
PSV
Twente
31/10/2021
Sparta Rotterdam
Feyenoord
31/10/2021
NEC Nijmegen
Groningen
31/10/2021
Waalwijk
Cambuur
31/10/2021
Utrecht
Willem II
Jornada 12LocalVisitant
05/11/2021
Twente
Heracles
06/11/2021
NEC Nijmegen
Heerenveen
06/11/2021
Ajax
Go Ahead Eagles
06/11/2021
Willem II
Sparta Rotterdam
06/11/2021
Zwolle
Cambuur
07/11/2021
Vitesse
Utrecht
07/11/2021
Fortuna Sittard
PSV
07/11/2021
Groningen
Waalwijk
07/11/2021
Feyenoord
AZ Alkmaar
Jornada 13LocalVisitant
20/11/2021
PSV
Vitesse
20/11/2021
AZ Alkmaar
NEC Nijmegen
20/11/2021
Sparta Rotterdam
Twente
20/11/2021
Heracles
Fortuna Sittard
20/11/2021
Waalwijk
Ajax
21/11/2021
Go Ahead Eagles
Groningen
21/11/2021
Feyenoord
Zwolle
21/11/2021
Heerenveen
Willem II
21/11/2021
Cambuur
Utrecht
Jornada 14LocalVisitant
26/11/2021
NEC Nijmegen
Cambuur
27/11/2021
Fortuna Sittard
Groningen
27/11/2021
Zwolle
Waalwijk
27/11/2021
Willem II
Go Ahead Eagles
28/11/2021
Sparta Rotterdam
Ajax
28/11/2021
Twente
Feyenoord
28/11/2021
Utrecht
Heracles
28/11/2021
Heerenveen
PSV
28/11/2021
Vitesse
AZ Alkmaar
Jornada 15LocalVisitant
03/12/2021
Heracles
Heerenveen
04/12/2021
PSV
Utrecht
04/12/2021
Cambuur
Vitesse
04/12/2021
Groningen
Zwolle
04/12/2021
Ajax
Willem II
05/12/2021
Feyenoord
Fortuna Sittard
05/12/2021
AZ Alkmaar
Sparta Rotterdam
05/12/2021
Go Ahead Eagles
Twente
05/12/2021
Waalwijk
NEC Nijmegen
Jornada 16LocalVisitant
10/12/2021
Willem II
Cambuur
11/12/2021
Twente
Waalwijk
11/12/2021
Heerenveen
Sparta Rotterdam
11/12/2021
Utrecht
Go Ahead Eagles
11/12/2021
Zwolle
Fortuna Sittard
12/12/2021
Groningen
Feyenoord
12/12/2021
Ajax
AZ Alkmaar
12/12/2021
Vitesse
Heracles
12/12/2021
NEC Nijmegen
PSV
Jornada 17LocalVisitant
17/12/2021
Fortuna Sittard
Utrecht
18/12/2021
Sparta Rotterdam
Vitesse
18/12/2021
AZ Alkmaar
Willem II
18/12/2021
Heracles
Groningen
18/12/2021
Zwolle
Twente
19/12/2021
Cambuur
Heerenveen
19/12/2021
Feyenoord
Ajax
19/12/2021
Go Ahead Eagles
NEC Nijmegen
19/12/2021
Waalwijk
PSV
Jornada 18LocalVisitant
21/12/2021
Vitesse
Zwolle
21/12/2021
AZ Alkmaar
Groningen
22/12/2021
Heracles
Cambuur
22/12/2021
Sparta Rotterdam
Waalwijk
22/12/2021
Heerenveen
Feyenoord
22/12/2021
Utrecht
Twente
22/12/2021
Willem II
NEC Nijmegen
23/12/2021
PSV
Go Ahead Eagles
23/12/2021
Ajax
Fortuna Sittard
Jornada 19LocalVisitant
14/01/2022
Zwolle
Willem II
15/01/2022
NEC Nijmegen
Heracles
15/01/2022
Feyenoord
Vitesse
15/01/2022
Twente
Heerenveen
15/01/2022
Go Ahead Eagles
Waalwijk
16/01/2022
Utrecht
Ajax
16/01/2022
Groningen
PSV
16/01/2022
Cambuur
Sparta Rotterdam
16/01/2022
Fortuna Sittard
AZ Alkmaar
Jornada 20LocalVisitant
21/01/2022
Waalwijk
Fortuna Sittard
22/01/2022
Vitesse
Groningen
22/01/2022
AZ Alkmaar
Cambuur
22/01/2022
Heerenveen
Zwolle
22/01/2022
Willem II
Twente
23/01/2022
NEC Nijmegen
Feyenoord
23/01/2022
Heracles
Go Ahead Eagles
23/01/2022
PSV
Ajax
23/01/2022
Sparta Rotterdam
Utrecht
Jornada 21LocalVisitant
05/02/2022
Utrecht
Cambuur
05/02/2022
Fortuna Sittard
Heerenveen
05/02/2022
Zwolle
NEC Nijmegen
05/02/2022
PSV
AZ Alkmaar
05/02/2022
Twente
Vitesse
06/02/2022
Feyenoord
Sparta Rotterdam
06/02/2022
Groningen
Go Ahead Eagles
06/02/2022
Willem II
Waalwijk
06/02/2022
Ajax
Heracles
Jornada 22LocalVisitant
13/02/2022
Ajax
Twente
13/02/2022
Groningen
Fortuna Sittard
13/02/2022
Go Ahead Eagles
AZ Alkmaar
13/02/2022
Heracles
Utrecht
13/02/2022
Waalwijk
Feyenoord
13/02/2022
Cambuur
Zwolle
13/02/2022
Heerenveen
NEC Nijmegen
13/02/2022
Sparta Rotterdam
Willem II
13/02/2022
Vitesse
PSV
Jornada 23LocalVisitant
20/02/2022
AZ Alkmaar
Heracles
20/02/2022
Twente
Go Ahead Eagles
20/02/2022
Utrecht
Vitesse
20/02/2022
Feyenoord
Cambuur
20/02/2022
Fortuna Sittard
Sparta Rotterdam
20/02/2022
NEC Nijmegen
Waalwijk
20/02/2022
Zwolle
Groningen
20/02/2022
PSV
Heerenveen
20/02/2022
Willem II
Ajax
Jornada 24LocalVisitant
27/02/2022
AZ Alkmaar
Feyenoord
27/02/2022
Groningen
Willem II
27/02/2022
Go Ahead Eagles
Ajax
27/02/2022
Heracles
Zwolle
27/02/2022
Waalwijk
Twente
27/02/2022
Cambuur
Fortuna Sittard
27/02/2022
Heerenveen
Utrecht
27/02/2022
Sparta Rotterdam
PSV
27/02/2022
Vitesse
NEC Nijmegen
Jornada 25LocalVisitant
06/03/2022
Ajax
Waalwijk
06/03/2022
Twente
Cambuur
06/03/2022
Feyenoord
Groningen
06/03/2022
Fortuna Sittard
Zwolle
06/03/2022
Go Ahead Eagles
Utrecht
06/03/2022
NEC Nijmegen
AZ Alkmaar
06/03/2022
PSV
Heracles
06/03/2022
Vitesse
Sparta Rotterdam
06/03/2022
Willem II
Heerenveen
Jornada 26LocalVisitant
13/03/2022
AZ Alkmaar
Twente
13/03/2022
Groningen
NEC Nijmegen
13/03/2022
Utrecht
PSV
13/03/2022
Fortuna Sittard
Willem II
13/03/2022
Heracles
Vitesse
13/03/2022
Zwolle
Feyenoord
13/03/2022
Waalwijk
Heerenveen
13/03/2022
Cambuur
Ajax
13/03/2022
Sparta Rotterdam
Go Ahead Eagles
Jornada 27LocalVisitant
20/03/2022
Ajax
Feyenoord
20/03/2022
Twente
Zwolle
20/03/2022
Utrecht
Groningen
20/03/2022
Go Ahead Eagles
Cambuur
20/03/2022
NEC Nijmegen
Sparta Rotterdam
20/03/2022
PSV
Fortuna Sittard
20/03/2022
Heerenveen
Heracles
20/03/2022
Vitesse
Waalwijk
20/03/2022
Willem II
AZ Alkmaar
Jornada 28LocalVisitant
03/04/2022
AZ Alkmaar
Vitesse
03/04/2022
Groningen
Ajax
03/04/2022
Twente
PSV
03/04/2022
Feyenoord
Willem II
03/04/2022
Fortuna Sittard
Heracles
03/04/2022
Zwolle
Go Ahead Eagles
03/04/2022
Waalwijk
Utrecht
03/04/2022
Cambuur
NEC Nijmegen
03/04/2022
Sparta Rotterdam
Heerenveen
Jornada 29LocalVisitant
10/04/2022
Ajax
Sparta Rotterdam
10/04/2022
Utrecht
Fortuna Sittard
10/04/2022
Go Ahead Eagles
Willem II
10/04/2022
Heracles
Feyenoord
10/04/2022
NEC Nijmegen
Twente
10/04/2022
Zwolle
AZ Alkmaar
10/04/2022
PSV
Waalwijk
10/04/2022
Heerenveen
Groningen
10/04/2022
Vitesse
Cambuur
Jornada 30LocalVisitant
24/04/2022
AZ Alkmaar
Heerenveen
24/04/2022
Groningen
Heracles
24/04/2022
Twente
Sparta Rotterdam
24/04/2022
Feyenoord
Utrecht
24/04/2022
Fortuna Sittard
Go Ahead Eagles
24/04/2022
NEC Nijmegen
Ajax
24/04/2022
Waalwijk
Zwolle
24/04/2022
Cambuur
PSV
24/04/2022
Willem II
Vitesse
Jornada 31LocalVisitant
01/05/2022
Ajax
Zwolle
01/05/2022
Utrecht
NEC Nijmegen
01/05/2022
Fortuna Sittard
Feyenoord
01/05/2022
Go Ahead Eagles
Vitesse
01/05/2022
Heracles
Twente
01/05/2022
PSV
Willem II
01/05/2022
Waalwijk
Groningen
01/05/2022
Heerenveen
Cambuur
01/05/2022
Sparta Rotterdam
AZ Alkmaar
Jornada 32LocalVisitant
08/05/2022
AZ Alkmaar
Ajax
08/05/2022
Groningen
Sparta Rotterdam
08/05/2022
Twente
Fortuna Sittard
08/05/2022
Feyenoord
PSV
08/05/2022
NEC Nijmegen
Go Ahead Eagles
08/05/2022
Zwolle
Utrecht
08/05/2022
Cambuur
Waalwijk
08/05/2022
Vitesse
Heerenveen
08/05/2022
Willem II
Heracles
Jornada 33LocalVisitant
11/05/2022
Ajax
Heerenveen
11/05/2022
Cambuur
Willem II
11/05/2022
Fortuna Sittard
Vitesse
11/05/2022
Go Ahead Eagles
Feyenoord
11/05/2022
PSV
NEC Nijmegen
11/05/2022
Waalwijk
Heracles
11/05/2022
Sparta Rotterdam
Zwolle
11/05/2022
Twente
Groningen
11/05/2022
Utrecht
AZ Alkmaar
Jornada 34LocalVisitant
15/05/2022
AZ Alkmaar
Waalwijk
15/05/2022
Feyenoord
Twente
15/05/2022
Groningen
Cambuur
15/05/2022
Heracles
Sparta Rotterdam
15/05/2022
Heerenveen
Go Ahead Eagles
15/05/2022
NEC Nijmegen
Fortuna Sittard
15/05/2022
Zwolle
PSV
15/05/2022
Vitesse
Ajax
15/05/2022
Willem II
Utrecht