2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Eredivisie2021-22

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Ajax36151131482120
2Feyenoord351511223814200
3PSV341511133822170
4Utrecht26158253020260
5Vitesse26158252022333
6Twente25157442219292
7Cambuur24158072735181
8AZ Alkmaar23157262821261
9Heerenveen21156361821232
10Go Ahead Eagles20156271925214
11NEC Nijmegen19155462024270
12Groningen18154651721204
13Willem II18155371628224
14Waalwijk15153661623270
15Heracles14154291521311
16Sparta Rotterdam10152491224292
17Fortuna Sittard91523101639271
18Zwolle6151311827261

Resultats

10/12/2021
Willem II
Cambuur
-
-
11/12/2021
Twente
Waalwijk
-
-
Heerenveen
Sparta Rotterdam
-
-
Utrecht
Go Ahead Eagles
-
-
Zwolle
Fortuna Sittard
-
-
12/12/2021
Groningen
Feyenoord
-
-
Ajax
AZ Alkmaar
-
-
Vitesse
Heracles
-
-
NEC Nijmegen
PSV
-
-
17/12/2021
Fortuna Sittard
Utrecht
-
-
18/12/2021
Sparta Rotterdam
Vitesse
-
-
AZ Alkmaar
Willem II
-
-
Heracles
Groningen
-
-
Zwolle
Twente
-
-
19/12/2021
Cambuur
Heerenveen
-
-
Feyenoord
Ajax
-
-
Go Ahead Eagles
NEC Nijmegen
-
-
Waalwijk
PSV
-
-
21/12/2021
Vitesse
Zwolle
-
-
AZ Alkmaar
Groningen
-
-
22/12/2021
Heracles
Cambuur
-
-
Sparta Rotterdam
Waalwijk
-
-
Heerenveen
Feyenoord
-
-
Utrecht
Twente
-
-
Willem II
NEC Nijmegen
-
-
23/12/2021
PSV
Go Ahead Eagles
-
-
Ajax
Fortuna Sittard
-
-
14/01/2022
Zwolle
Willem II
-
-
15/01/2022
NEC Nijmegen
Heracles
-
-
Feyenoord
Vitesse
-
-
Twente
Heerenveen
-
-
Go Ahead Eagles
Waalwijk
-
-
16/01/2022
Utrecht
Ajax
-
-
Groningen
PSV
-
-
Cambuur
Sparta Rotterdam
-
-
Fortuna Sittard
AZ Alkmaar
-
-
21/01/2022
Waalwijk
Fortuna Sittard
-
-
22/01/2022
Vitesse
Groningen
-
-
AZ Alkmaar
Cambuur
-
-
Heerenveen
Zwolle
-
-
Willem II
Twente
-
-
23/01/2022
NEC Nijmegen
Feyenoord
-
-
Heracles
Go Ahead Eagles
-
-
PSV
Ajax
-
-
Sparta Rotterdam
Utrecht
-
-
05/02/2022
Utrecht
Cambuur
-
-
Fortuna Sittard
Heerenveen
-
-
Zwolle
NEC Nijmegen
-
-
PSV
AZ Alkmaar
-
-
Twente
Vitesse
-
-
06/02/2022
Feyenoord
Sparta Rotterdam
-
-
Groningen
Go Ahead Eagles
-
-
Willem II
Waalwijk
-
-
Ajax
Heracles
-
-
13/02/2022
Ajax
Twente
-
-
Groningen
Fortuna Sittard
-
-
Go Ahead Eagles
AZ Alkmaar
-
-
Heracles
Utrecht
-
-
Waalwijk
Feyenoord
-
-
Cambuur
Zwolle
-
-
Heerenveen
NEC Nijmegen
-
-
Sparta Rotterdam
Willem II
-
-
Vitesse
PSV
-
-
20/02/2022
AZ Alkmaar
Heracles
-
-
Twente
Go Ahead Eagles
-
-
Utrecht
Vitesse
-
-
Feyenoord
Cambuur
-
-
Fortuna Sittard
Sparta Rotterdam
-
-
NEC Nijmegen
Waalwijk
-
-
Zwolle
Groningen
-
-
PSV
Heerenveen
-
-
Willem II
Ajax
-
-
27/02/2022
AZ Alkmaar
Feyenoord
-
-
Groningen
Willem II
-
-
Go Ahead Eagles
Ajax
-
-
Heracles
Zwolle
-
-
Waalwijk
Twente
-
-
Cambuur
Fortuna Sittard
-
-
Heerenveen
Utrecht
-
-
Sparta Rotterdam
PSV
-
-
Vitesse
NEC Nijmegen
-
-
06/03/2022
Ajax
Waalwijk
-
-
Twente
Cambuur
-
-
Feyenoord
Groningen
-
-
Fortuna Sittard
Zwolle
-
-
Go Ahead Eagles
Utrecht
-
-
NEC Nijmegen
AZ Alkmaar
-
-
PSV
Heracles
-
-
Vitesse
Sparta Rotterdam
-
-
Willem II
Heerenveen
-
-
13/03/2022
AZ Alkmaar
Twente
-
-
Groningen
NEC Nijmegen
-
-
Utrecht
PSV
-
-
Fortuna Sittard
Willem II
-
-
Heracles
Vitesse
-
-
Zwolle
Feyenoord
-
-
Waalwijk
Heerenveen
-
-
Cambuur
Ajax
-
-
Sparta Rotterdam
Go Ahead Eagles
-
-
20/03/2022
Ajax
Feyenoord
-
-
Twente
Zwolle
-
-
Utrecht
Groningen
-
-
Go Ahead Eagles
Cambuur
-
-
NEC Nijmegen
Sparta Rotterdam
-
-
PSV
Fortuna Sittard
-
-
Heerenveen
Heracles
-
-
Vitesse
Waalwijk
-
-
Willem II
AZ Alkmaar
-
-
03/04/2022
AZ Alkmaar
Vitesse
-
-
Groningen
Ajax
-
-
Twente
PSV
-
-
Feyenoord
Willem II
-
-
Fortuna Sittard
Heracles
-
-
Zwolle
Go Ahead Eagles
-
-
Waalwijk
Utrecht
-
-
Cambuur
NEC Nijmegen
-
-
Sparta Rotterdam
Heerenveen
-
-
10/04/2022
Ajax
Sparta Rotterdam
-
-
Utrecht
Fortuna Sittard
-
-
Go Ahead Eagles
Willem II
-
-
Heracles
Feyenoord
-
-
NEC Nijmegen
Twente
-
-
Zwolle
AZ Alkmaar
-
-
PSV
Waalwijk
-
-
Heerenveen
Groningen
-
-
Vitesse
Cambuur
-
-
24/04/2022
AZ Alkmaar
Heerenveen
-
-
Groningen
Heracles
-
-
Twente
Sparta Rotterdam
-
-
Feyenoord
Utrecht
-
-
Fortuna Sittard
Go Ahead Eagles
-
-
NEC Nijmegen
Ajax
-
-
Waalwijk
Zwolle
-
-
Cambuur
PSV
-
-
Willem II
Vitesse
-
-
01/05/2022
Ajax
Zwolle
-
-
Utrecht
NEC Nijmegen
-
-
Fortuna Sittard
Feyenoord
-
-
Go Ahead Eagles
Vitesse
-
-
Heracles
Twente
-
-
PSV
Willem II
-
-
Waalwijk
Groningen
-
-
Heerenveen
Cambuur
-
-
Sparta Rotterdam
AZ Alkmaar
-
-
08/05/2022
AZ Alkmaar
Ajax
-
-
Groningen
Sparta Rotterdam
-
-
Twente
Fortuna Sittard
-
-
Feyenoord
PSV
-
-
NEC Nijmegen
Go Ahead Eagles
-
-
Zwolle
Utrecht
-
-
Cambuur
Waalwijk
-
-
Vitesse
Heerenveen
-
-
Willem II
Heracles
-
-
11/05/2022
Ajax
Heerenveen
-
-
Cambuur
Willem II
-
-
Fortuna Sittard
Vitesse
-
-
Go Ahead Eagles
Feyenoord
-
-
PSV
NEC Nijmegen
-
-
Waalwijk
Heracles
-
-
Sparta Rotterdam
Zwolle
-
-
Twente
Groningen
-
-
Utrecht
AZ Alkmaar
-
-
15/05/2022
AZ Alkmaar
Waalwijk
-
-
Feyenoord
Twente
-
-
Groningen
Cambuur
-
-
Heracles
Sparta Rotterdam
-
-
Heerenveen
Go Ahead Eagles
-
-
NEC Nijmegen
Fortuna Sittard
-
-
Zwolle
PSV
-
-
Vitesse
Ajax
-
-
Willem II
Utrecht
-
-

Destacats

Nom Pos Minuts Club
Hahn
1350 Go Ahead Eagles
Paes
1350 Utrecht
Lamprou
1350 Zwolle
Leeuwenburgh
1350 Groningen
Branderhorst
1350 NEC
Odenthal
1350 NEC
Stevens
1350 Cambuur
Van Osch
1350 Fortuna Sittard
Martins Indi
1350 AZ
Meulensteen
1350 Waalwijk
Nom Pos Grogues Club
Quagliata
6 Heracles
Bero
6 Vitesse
Van der Maarel
6 Utrecht
Abels
6 Sparta Rotterdam
Touba
5 Waalwijk
Kramer
5 Waalwijk
Zerrouki
5 Twente
Iván Márquez
5 NEC
Suslov
5 Groningen
Bazoer
5 Vitesse
  Nom Pos Vermelles Club
Te Wierik
2 Groningen
Nelom
1 Willem II
Brondeel
1 Willem II
Bergström
1 Willem II
Köhn
1 Willem II
Mica Pinto
1 Sparta Rotterdam
Buitink
1 Vitesse
Bero
1 Vitesse
Doekhi
1 Vitesse
Kersten
1 Zwolle
Gols:
408
Promig golejador:
3,02
Targetes Grogues:
434
Targetes Grogues Per Partit:
3,21
Expulsions:
26
Expulsions Per Partit:
0,19
Estrangers:
218
Percentatge Estrangers:
42
Victòries locals:
64
Victòries visitants:
45
Empats:
26
Màxima victòria local:
9-0 Ajax-Cambuur
Màxima victòria visitant:
1-6 Cambuur-Vitesse
Millor ratxa guanyadora:
Ajax: 5 Partits (Jornades 3-7)
Pitjor ratxa perdedora:
Fortuna Sittard: 5 Partits (Jornades 11-15)
Millor ratxa no perdent:
Ajax: 7 Partits (Jornades 1-7)
Pitjor ratxa no guanyant:
Zwolle: 9 Partits (Jornades 1-9)
Nom Club Pos P Min G TG TV
Hahn Go Ahead Eagles
15 1350 0 1 0
Lamprou Zwolle
15 1350 0 0 0
Iván Márquez NEC
15 1347 0 5 0
Jenssen Willem II
15 1316 0 2 0
Schøne NEC
15 1313 0 2 0
Gaari Waalwijk
15 1285 0 2 0
Sadílek PSV
15 1283 0 4 0
Sadílek Twente
15 1283 0 4 0
Halilović Heerenveen
15 1277 3 1 0
Bakari Waalwijk
15 1262 1 1 0
Ramalho PSV
14 1260 3 2 0
Unnerstall Twente
14 1260 0 0 0
Trauner Feyenoord
14 1260 0 0 0
Tadić Ajax
15 1251 6 0 0
Bangura Cambuur
14 1245 3 4 1
Karlsson AZ
15 1244 7 1 0
Kökçü Feyenoord
15 1244 1 3 0
Suslov Groningen
14 1235 1 5 0
Odgaard Waalwijk
15 1234 4 1 0
Angha Fortuna Sittard
14 1232 0 3 0
Touba Waalwijk
14 1231 0 5 0
Tekie Fortuna Sittard
15 1227 1 1 0
Dasa Vitesse
15 1227 0 0 0
Openda Vitesse
15 1224 7 3 0
De la Torre Heracles
14 1223 0 3 0
Köhlert Willem II
15 1218 3 1 0
Tronstad Vitesse
15 1217 2 3 0
Okoye Sparta Rotterdam
14 1194 0 3 0
Maulun Cambuur
14 1190 2 2 0
Edson Álvarez Ajax
14 1183 2 2 0
Boscagli PSV
14 1177 3 1 0
Schubert Vitesse
13 1170 0 1 0
Sinisterra Feyenoord
14 1170 7 0 0
Wellenreuther Willem II
13 1170 0 2 0
Vindahl AZ
13 1170 0 0 0
Blaswich Heracles
13 1170 0 1 0
Midtsjø AZ
15 1162 0 3 0
Haller Ajax
14 1153 9 2 0
Rommens Go Ahead Eagles
15 1151 0 1 0
Mazraoui Ajax
14 1150 4 1 0
Wittek Vitesse
13 1150 0 4 0
Fadiga Heracles
14 1148 0 4 0
Okita NEC
13 1146 4 3 0
Lisandro Martínez Ajax
14 1130 1 2 0
Pavlidis AZ
15 1123 6 3 0
Quagliata Heracles
13 1118 0 6 0
Köhn Willem II
14 1109 0 1 1
Pedersen Feyenoord
14 1105 0 0 0
Douvikas Utrecht
15 1101 4 0 0
Anita Waalwijk
13 1100 1 0 0
Thy Sparta Rotterdam
15 1098 2 0 0
Nauber Go Ahead Eagles
13 1086 0 2 0
Senesi Feyenoord
14 1080 0 3 0
Rente Heracles
12 1066 1 3 0
Ngonge Groningen
14 1059 7 4 1
Mwene PSV
13 1054 1 0 0
Cox Fortuna Sittard
13 1053 1 3 0
Sugawara AZ
15 1045 0 2 0
Strieder Zwolle
13 1025 0 2 0
Wriedt Willem II
14 1024 4 3 0
Sangaré PSV
12 1011 3 1 0
Llonch Willem II
12 1005 0 3 0
Hatzidiakos AZ
12 993 0 4 0
Azhil Waalwijk
14 985 0 1 0
Nakayama Zwolle
11 978 0 2 0
Limnios Twente
14 960 2 1 0
Mica Pinto Sparta Rotterdam
11 939 0 1 1
Guðmundsson AZ
14 933 2 4 0
Drešević Heerenveen
12 932 0 3 1
Rasmussen Vitesse
12 928 0 3 0
Aursnes Feyenoord
15 925 1 2 0
Madsen Heerenveen
11 906 0 2 0
Sylla Utrecht
13 904 4 1 0
Bero Vitesse
11 889 0 6 1
Kiomourtzoglou Heracles
13 886 0 0 0
Timber Utrecht
13 876 1 2 0
Schoofs Heracles
12 869 0 0 0
Barreto NEC
12 846 1 2 0
Akman NEC
14 846 5 1 0
Tedić Zwolle
13 826 0 2 0
Götze PSV
12 824 0 2 0
Max PSV
10 803 0 2 0
Gboho Vitesse
13 803 2 0 0
Córdoba Go Ahead Eagles
11 801 6 2 1
Ivo Pinto Fortuna Sittard
10 796 0 1 0
Jahanbakhsh Feyenoord
13 785 1 1 0
Kaib Heerenveen
10 776 0 3 0
Zahavi PSV
12 774 4 0 0
Heylen Sparta Rotterdam
10 774 0 1 0
Sağlam Willem II
14 768 1 1 0
Larsen Groningen
14 738 4 0 0
Frederiksen Vitesse
14 730 5 0 0
Botos Go Ahead Eagles
13 724 2 1 1
Svensson Willem II
15 702 1 1 0
Antony Ajax
11 696 5 1 0
Bruma PSV
13 679 5 1 0
Voet Zwolle
9 677 0 1 0
Hansson Fortuna Sittard
11 648 0 0 0
Mattsson NEC
12 619 1 0 0
Cardona Go Ahead Eagles
12 616 1 0 0
Boussaid Utrecht
10 606 0 0 0
Lidberg Go Ahead Eagles
13 600 0 2 1
Dōan PSV
9 598 3 0 0
Šverko Groningen
9 586 0 0 0
Witry AZ
11 573 1 0 0
Carlos Vinícius PSV
11 559 3 1 0
Bergström Willem II
9 554 0 0 1
Irandust Groningen
10 548 1 0 0
Osman Sparta Rotterdam
9 544 0 0 0
Darfalou Vitesse
12 535 1 1 0
Stevanović Heerenveen
11 526 1 2 0
Duelund NEC
8 508 0 1 0
Ferati Fortuna Sittard
7 501 0 1 0
Tirpan Fortuna Sittard
8 493 0 1 0
Hájek Vitesse
9 478 0 0 0
Van den Buijs Waalwijk
7 471 0 0 0
Mauro Júnior PSV
8 469 0 1 0
Sambissa Cambuur
11 456 2 1 0
Bakış Heracles
13 454 2 1 1
Neres Ajax
14 452 3 1 0
Uldriķis Cambuur
8 447 3 1 0
Vertessen PSV
13 440 3 0 0
Azzaoui Heracles
12 430 3 0 0
Masouras Sparta Rotterdam
8 428 0 1 0
Sambou Fortuna Sittard
8 416 0 2 0
Jans Sparta Rotterdam
10 411 0 0 0
Gutiérrez PSV
7 396 0 1 0
Adžić Zwolle
7 390 0 0 0
Abraham Groningen
11 389 0 1 0
Noni Madueke PSV
8 385 2 0 0
Nygren Heerenveen
12 380 0 0 0
Laursen Heracles
10 375 0 1 0
Gustafson Utrecht
7 374 3 0 0
Michelis Willem II
9 371 0 0 0
Daneels Waalwijk
13 352 0 1 0
Adewoye Waalwijk
6 342 0 1 0
Baghdadi Fortuna Sittard
6 330 1 1 0
Engels Sparta Rotterdam
14 303 0 1 0
Heil Go Ahead Eagles
11 288 0 1 0
Dessers Feyenoord
11 287 4 0 0
Ugalde Twente
13 283 1 2 0
Marciano Feyenoord
3 270 0 0 0
Oroz Vitesse
10 269 0 2 0
Gudmundsson Groningen
3 241 0 0 0
Ilić Twente
5 236 0 1 1
Kiss Cambuur
8 235 1 0 0
Mahi Utrecht
10 234 1 0 0
Lutonda Waalwijk
6 230 0 0 0
Domgjoni Vitesse
5 211 0 0 0
Tannane Vitesse
4 207 0 2 0
Pleguezuelo Twente
8 204 0 0 0
Dalmau Utrecht
7 202 0 0 0
Kudus Ajax
5 195 1 0 0
Thomas PSV
6 194 1 0 0
Johansson Fortuna Sittard
4 193 0 1 0
Tagliafico Ajax
7 186 1 0 0
Kampetsis Willem II
9 185 0 0 0
Joel Pereira Waalwijk
2 180 0 0 0
Rota Fortuna Sittard
2 180 0 0 0
El Messaoudi Groningen
3 170 1 0 0
Zagre Utrecht
4 157 1 0 0
Kalley Groningen
3 154 0 0 0
Daramy Ajax
8 153 1 0 0
Yapi Vitesse
4 150 0 0 0
Van der Meer Cambuur
4 148 0 0 0
Evjen AZ
7 146 0 0 0
Danilo Ajax
7 143 2 0 0
Sierra-Cappelleti Heracles
4 137 0 0 0
Augustijns Waalwijk
3 136 0 1 0
Nelson Feyenoord
8 131 0 1 0
Al Hajj Heerenveen
7 127 1 0 0
Amissi Heracles
8 124 0 0 0
Kabangu Willem II
5 123 0 1 0
Von Moos Vitesse
4 105 0 0 0
Benamar Utrecht
2 92 0 0 0
Mvogo PSV
1 90 0 0 0
Mulenga Go Ahead Eagles
7 85 0 1 0
Samaris Fortuna Sittard
3 71 0 0 0
Pedro NEC
3 70 0 0 0
Černý Twente
3 68 0 0 0
Gong Vitesse
2 60 0 0 0
Yeboah Willem II
6 49 0 1 0
Lunding Heracles
1 44 0 0 0
Leš Heracles
3 41 0 0 0
Bourhane Go Ahead Eagles
4 39 0 0 0
Krastev Cambuur
3 37 0 0 0
Ibrahimoğlu Heracles
1 33 0 0 0
Labyad Ajax
2 25 0 0 0
Romero PSV
4 18 0 0 0
Dumić Twente
4 18 0 0 0
Boženík Feyenoord
1 18 0 0 0
Szöke Heracles
1 16 0 0 0
Jensen Ajax
1 14 0 0 0
Balde Feyenoord
1 9 0 0 0
Lundqvist Groningen
1 8 0 0 0
João Carlos Feyenoord
1 8 0 0 0
Guth NEC
1 5 0 0 0
Ross Go Ahead Eagles
2 4 0 0 0
Shopov Heerenveen
1 2 0 0 0
Olsson Groningen
1 1 0 0 0
Mortensen Groningen
1 1 0 0 0
Sonnenberg Heracles
1 1 0 0 0
Hajal Heerenveen
1 1 0 0 0
Verlinden Fortuna Sittard
1 1 0 0 0
Parkes Fortuna Sittard
0 0 0 0 0
Lukoki Twente
0 0 0 0 0
Pierie Twente
0 0 0 0 0
Onana Ajax
0 0 0 0 0
Setford Ajax
0 0 0 0 0
Magallán Ajax
0 0 0 0 0
Klaiber Ajax
0 0 0 0 0
Bukusu NEC
0 0 0 0 0
De Wolf NEC
0 0 0 0 0
Bajselmani Zwolle
0 0 0 0 0
Gangstad Zwolle
0 0 0 0 0
Oelschlägel Utrecht
0 0 0 0 0
Tahiri Sparta Rotterdam
0 0 0 0 0
Ryan Willem II
0 0 0 0 0
Vuković NEC
0 0 0 0 0
Lisandro Semedo Fortuna Sittard
0 0 0 0 0
Saibari PSV
0 0 0 0 0
Dornebusch Fortuna Sittard
0 0 0 0 0
Bochniewicz Heerenveen
0 0 0 0 0
El Maach Waalwijk
0 0 0 0 0
Teunckens Waalwijk
0 0 0 0 0
Oubella Heracles
0 0 0 0 0
Oppegård PSV
0 0 0 0 0
Bakayoko PSV
0 0 0 0 0
Çeltik Fortuna Sittard
0 0 0 0 0
Delanghe PSV
0 0 0 0 0
Rigo PSV
0 0 0 0 0
Ledezma PSV
0 0 0 0 0
Antonucci Feyenoord
0 0 0 0 0
Antonisse PSV
0 0 0 0 0
Kastrati Fortuna Sittard
0 0 0 0 0
Uğur Fortuna Sittard
0 0 0 0 0
Müller PSV
0 0 0 0 0
Conteh Feyenoord
0 0 0 0 0

Progrés

Matriu

AZ AjaCamFeyForGo GroHeeHerNECPSVSpaTweUtrVitWaaWilZwo
AZ Alkmaar2-15-01-10-33-15-13-2
Ajax9-00-03-05-05-00-15-05-0
Cambuur1-32-35-21-22-12-02-11-6
Feyenoord1-05-02-03-12-15-32-24-0
Fortuna Sittard0-51-01-41-31-42-12-2
Go Ahead Eagles4-30-10-14-21-22-01-21-0
Groningen2-01-11-10-00-11-11-1
Heerenveen1-30-21-01-12-31-23-22-1
Heracles3-20-03-10-10-10-21-03-2
NEC Nijmegen2-33-01-10-30-10-02-0
PSV4-10-45-22-15-24-12-03-1
Sparta Rotterdam0-10-40-13-11-11-11-10-1
Twente3-11-10-01-01-21-01-1
Utrecht3-12-11-04-02-25-15-1
Vitesse0-02-11-11-21-42-10-3
Waalwijk1-00-50-11-12-11-01-21-2
Willem II0-41-10-12-12-10-31-0
Zwolle0-21-20-11-01-10-10-0
Jornada 16LocalVisitant
10/12/2021
Willem II
Cambuur
11/12/2021
Twente
Waalwijk
11/12/2021
Heerenveen
Sparta Rotterdam
11/12/2021
Utrecht
Go Ahead Eagles
11/12/2021
Zwolle
Fortuna Sittard
12/12/2021
Groningen
Feyenoord
12/12/2021
Ajax
AZ Alkmaar
12/12/2021
Vitesse
Heracles
12/12/2021
NEC Nijmegen
PSV
Jornada 17LocalVisitant
17/12/2021
Fortuna Sittard
Utrecht
18/12/2021
Sparta Rotterdam
Vitesse
18/12/2021
AZ Alkmaar
Willem II
18/12/2021
Heracles
Groningen
18/12/2021
Zwolle
Twente
19/12/2021
Cambuur
Heerenveen
19/12/2021
Feyenoord
Ajax
19/12/2021
Go Ahead Eagles
NEC Nijmegen
19/12/2021
Waalwijk
PSV
Jornada 18LocalVisitant
21/12/2021
Vitesse
Zwolle
21/12/2021
AZ Alkmaar
Groningen
22/12/2021
Heracles
Cambuur
22/12/2021
Sparta Rotterdam
Waalwijk
22/12/2021
Heerenveen
Feyenoord
22/12/2021
Utrecht
Twente
22/12/2021
Willem II
NEC Nijmegen
23/12/2021
PSV
Go Ahead Eagles
23/12/2021
Ajax
Fortuna Sittard
Jornada 19LocalVisitant
14/01/2022
Zwolle
Willem II
15/01/2022
NEC Nijmegen
Heracles
15/01/2022
Feyenoord
Vitesse
15/01/2022
Twente
Heerenveen
15/01/2022
Go Ahead Eagles
Waalwijk
16/01/2022
Utrecht
Ajax
16/01/2022
Groningen
PSV
16/01/2022
Cambuur
Sparta Rotterdam
16/01/2022
Fortuna Sittard
AZ Alkmaar
Jornada 20LocalVisitant
21/01/2022
Waalwijk
Fortuna Sittard
22/01/2022
Vitesse
Groningen
22/01/2022
AZ Alkmaar
Cambuur
22/01/2022
Heerenveen
Zwolle
22/01/2022
Willem II
Twente
23/01/2022
NEC Nijmegen
Feyenoord
23/01/2022
Heracles
Go Ahead Eagles
23/01/2022
PSV
Ajax
23/01/2022
Sparta Rotterdam
Utrecht
Jornada 21LocalVisitant
05/02/2022
Utrecht
Cambuur
05/02/2022
Fortuna Sittard
Heerenveen
05/02/2022
Zwolle
NEC Nijmegen
05/02/2022
PSV
AZ Alkmaar
05/02/2022
Twente
Vitesse
06/02/2022
Feyenoord
Sparta Rotterdam
06/02/2022
Groningen
Go Ahead Eagles
06/02/2022
Willem II
Waalwijk
06/02/2022
Ajax
Heracles
Jornada 22LocalVisitant
13/02/2022
Ajax
Twente
13/02/2022
Groningen
Fortuna Sittard
13/02/2022
Go Ahead Eagles
AZ Alkmaar
13/02/2022
Heracles
Utrecht
13/02/2022
Waalwijk
Feyenoord
13/02/2022
Cambuur
Zwolle
13/02/2022
Heerenveen
NEC Nijmegen
13/02/2022
Sparta Rotterdam
Willem II
13/02/2022
Vitesse
PSV
Jornada 23LocalVisitant
20/02/2022
AZ Alkmaar
Heracles
20/02/2022
Twente
Go Ahead Eagles
20/02/2022
Utrecht
Vitesse
20/02/2022
Feyenoord
Cambuur
20/02/2022
Fortuna Sittard
Sparta Rotterdam
20/02/2022
NEC Nijmegen
Waalwijk
20/02/2022
Zwolle
Groningen
20/02/2022
PSV
Heerenveen
20/02/2022
Willem II
Ajax
Jornada 24LocalVisitant
27/02/2022
AZ Alkmaar
Feyenoord
27/02/2022
Groningen
Willem II
27/02/2022
Go Ahead Eagles
Ajax
27/02/2022
Heracles
Zwolle
27/02/2022
Waalwijk
Twente
27/02/2022
Cambuur
Fortuna Sittard
27/02/2022
Heerenveen
Utrecht
27/02/2022
Sparta Rotterdam
PSV
27/02/2022
Vitesse
NEC Nijmegen
Jornada 25LocalVisitant
06/03/2022
Ajax
Waalwijk
06/03/2022
Twente
Cambuur
06/03/2022
Feyenoord
Groningen
06/03/2022
Fortuna Sittard
Zwolle
06/03/2022
Go Ahead Eagles
Utrecht
06/03/2022
NEC Nijmegen
AZ Alkmaar
06/03/2022
PSV
Heracles
06/03/2022
Vitesse
Sparta Rotterdam
06/03/2022
Willem II
Heerenveen
Jornada 26LocalVisitant
13/03/2022
AZ Alkmaar
Twente
13/03/2022
Groningen
NEC Nijmegen
13/03/2022
Utrecht
PSV
13/03/2022
Fortuna Sittard
Willem II
13/03/2022
Heracles
Vitesse
13/03/2022
Zwolle
Feyenoord
13/03/2022
Waalwijk
Heerenveen
13/03/2022
Cambuur
Ajax
13/03/2022
Sparta Rotterdam
Go Ahead Eagles
Jornada 27LocalVisitant
20/03/2022
Ajax
Feyenoord
20/03/2022
Twente
Zwolle
20/03/2022
Utrecht
Groningen
20/03/2022
Go Ahead Eagles
Cambuur
20/03/2022
NEC Nijmegen
Sparta Rotterdam
20/03/2022
PSV
Fortuna Sittard
20/03/2022
Heerenveen
Heracles
20/03/2022
Vitesse
Waalwijk
20/03/2022
Willem II
AZ Alkmaar
Jornada 28LocalVisitant
03/04/2022
AZ Alkmaar
Vitesse
03/04/2022
Groningen
Ajax
03/04/2022
Twente
PSV
03/04/2022
Feyenoord
Willem II
03/04/2022
Fortuna Sittard
Heracles
03/04/2022
Zwolle
Go Ahead Eagles
03/04/2022
Waalwijk
Utrecht
03/04/2022
Cambuur
NEC Nijmegen
03/04/2022
Sparta Rotterdam
Heerenveen
Jornada 29LocalVisitant
10/04/2022
Ajax
Sparta Rotterdam
10/04/2022
Utrecht
Fortuna Sittard
10/04/2022
Go Ahead Eagles
Willem II
10/04/2022
Heracles
Feyenoord
10/04/2022
NEC Nijmegen
Twente
10/04/2022
Zwolle
AZ Alkmaar
10/04/2022
PSV
Waalwijk
10/04/2022
Heerenveen
Groningen
10/04/2022
Vitesse
Cambuur
Jornada 30LocalVisitant
24/04/2022
AZ Alkmaar
Heerenveen
24/04/2022
Groningen
Heracles
24/04/2022
Twente
Sparta Rotterdam
24/04/2022
Feyenoord
Utrecht
24/04/2022
Fortuna Sittard
Go Ahead Eagles
24/04/2022
NEC Nijmegen
Ajax
24/04/2022
Waalwijk
Zwolle
24/04/2022
Cambuur
PSV
24/04/2022
Willem II
Vitesse
Jornada 31LocalVisitant
01/05/2022
Ajax
Zwolle
01/05/2022
Utrecht
NEC Nijmegen
01/05/2022
Fortuna Sittard
Feyenoord
01/05/2022
Go Ahead Eagles
Vitesse
01/05/2022
Heracles
Twente
01/05/2022
PSV
Willem II
01/05/2022
Waalwijk
Groningen
01/05/2022
Heerenveen
Cambuur
01/05/2022
Sparta Rotterdam
AZ Alkmaar
Jornada 32LocalVisitant
08/05/2022
AZ Alkmaar
Ajax
08/05/2022
Groningen
Sparta Rotterdam
08/05/2022
Twente
Fortuna Sittard
08/05/2022
Feyenoord
PSV
08/05/2022
NEC Nijmegen
Go Ahead Eagles
08/05/2022
Zwolle
Utrecht
08/05/2022
Cambuur
Waalwijk
08/05/2022
Vitesse
Heerenveen
08/05/2022
Willem II
Heracles
Jornada 33LocalVisitant
11/05/2022
Ajax
Heerenveen
11/05/2022
Cambuur
Willem II
11/05/2022
Fortuna Sittard
Vitesse
11/05/2022
Go Ahead Eagles
Feyenoord
11/05/2022
PSV
NEC Nijmegen
11/05/2022
Waalwijk
Heracles
11/05/2022
Sparta Rotterdam
Zwolle
11/05/2022
Twente
Groningen
11/05/2022
Utrecht
AZ Alkmaar
Jornada 34LocalVisitant
15/05/2022
AZ Alkmaar
Waalwijk
15/05/2022
Feyenoord
Twente
15/05/2022
Groningen
Cambuur
15/05/2022
Heracles
Sparta Rotterdam
15/05/2022
Heerenveen
Go Ahead Eagles
15/05/2022
NEC Nijmegen
Fortuna Sittard
15/05/2022
Zwolle
PSV
15/05/2022
Vitesse
Ajax
15/05/2022
Willem II
Utrecht