lbl_CampeonesFerias
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa del Rei2003-04 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda Previa 1 24/08/2003 Villafranca Lorca Deportiva
Ronda Previa 1 26/08/2003 Zamora Alcorcón
Ronda Previa 1 26/08/2003 Granada 74 Cacereño
Ronda Previa 1 26/08/2003 Villanueva Ceuta
Ronda Previa 1 27/08/2003 Fraga Mirandés
Ronda Previa 1 27/08/2003 Vecindario Extremadura
Ronda Previa 1 27/08/2003 Conquense Burgos CF
Ronda Previa 1 27/08/2003 Lanzarote Logroñés
Ronda Previa 1 27/08/2003 Cerro de Reyes Universidad de Las Palmas
Ronda Previa 1 27/08/2003 Benidorm Alicante
Ronda Previa 1 27/08/2003 Badalona Sabadell
Ronda Previa 1 27/08/2003 Hellín San Sebastián de los Reyes
Ronda Previa 1 27/08/2003 Velarde Gimnástica de Torrelavega
Ronda Previa 1 27/08/2003 Palencia Cultural Leonesa
Ronda Previa 1 27/08/2003 Zalla Pontevedra
Ronda Previa 1 27/08/2003 Caudal Real Unión
Ronda Previa 1 27/08/2003 Cerceda Barakaldo
Ronda Previa 2 10/09/2003 Barakaldo Cerceda
Ronda Previa 2 10/09/2003 Real Unión Caudal
Ronda Previa 2 10/09/2003 Universidad de Las Palmas Cerro de Reyes
Ronda Previa 2 10/09/2003 Pontevedra Zalla
Ronda Previa 2 10/09/2003 Alicante Benidorm
Ronda Previa 2 10/09/2003 Sabadell Badalona
Ronda Previa 2 10/09/2003 Alcorcón Zamora
Ronda Previa 2 10/09/2003 Ceuta Villanueva
Ronda Previa 2 10/09/2003 Lorca Deportiva Villafranca
Ronda Previa 2 10/09/2003 Gimnástica de Torrelavega Velarde
Ronda Previa 2 10/09/2003 Logroñés Lanzarote
Ronda Previa 2 10/09/2003 Burgos CF Conquense
Ronda Previa 2 10/09/2003 San Sebastián de los Reyes Hellín
Ronda Previa 2 10/09/2003 Mirandés Fraga
Ronda Previa 2 11/09/2003 Cacereño Granada 74
Ronda Previa 2 11/09/2003 Extremadura Vecindario
Ronda Previa 2 11/09/2003 Cultural Leonesa Palencia
Trentadosens de Final 07/10/2003 Alicante Villarreal
Trentadosens de Final 07/10/2003 Castellón Valencia
Trentadosens de Final 07/10/2003 Gimnástica de Torrelavega Athletic Club
Trentadosens de Final 07/10/2003 San Sebastián de los Reyes Real Madrid
Trentadosens de Final 07/10/2003 Compostela Deportivo de La Coruña
Trentadosens de Final 07/10/2003 Gramanet Barcelona
Trentadosens de Final 08/10/2003 Conquense Atlético de Madrid
Trentadosens de Final 08/10/2003 Lorca Deportiva Murcia
Trentadosens de Final 08/10/2003 Recreativo de Huelva Almería
Trentadosens de Final 08/10/2003 Elche Espanyol
Trentadosens de Final 08/10/2003 Getafe Leganés
Trentadosens de Final 08/10/2003 Badajoz Betis
Trentadosens de Final 08/10/2003 Numancia Ciudad de Murcia
Trentadosens de Final 08/10/2003 Ceuta Málaga
Trentadosens de Final 08/10/2003 Salamanca Rayo Vallecano
Trentadosens de Final 08/10/2003 Cacereño Xerez
Trentadosens de Final 08/10/2003 Barakaldo Racing de Santander
Trentadosens de Final 08/10/2003 Terrassa Levante
Trentadosens de Final 08/10/2003 Sabadell Mallorca
Trentadosens de Final 08/10/2003 Zamora Valladolid
Trentadosens de Final 08/10/2003 Tenerife Cádiz
Trentadosens de Final 08/10/2003 Mirandés Zaragoza
Trentadosens de Final 08/10/2003 Oviedo Real Sociedad
Trentadosens de Final 08/10/2003 Lanzarote Poli Ejido
Trentadosens de Final 08/10/2003 Sporting de Gijón Eibar
Trentadosens de Final 08/10/2003 Racing de Ferrol Alavés
Trentadosens de Final 08/10/2003 Real Unión Osasuna
Trentadosens de Final 08/10/2003 Pontevedra Celta de Vigo
Trentadosens de Final 08/10/2003 Las Palmas Córdoba
Trentadosens de Final 08/10/2003 Vecindario Algeciras
Trentadosens de Final 09/10/2003 Cerro de Reyes Sevilla
Trentadosens de Final 09/10/2003 Cultural Leonesa Albacete
Setzens de final 16/12/2003 Celta de Vigo Espanyol
Setzens de final 16/12/2003 Algeciras Villarreal
Setzens de final 16/12/2003 Cultural Leonesa Atlético de Madrid
Setzens de final 16/12/2003 Alavés Real Sociedad
Setzens de final 17/12/2003 Levante Mallorca
Setzens de final 17/12/2003 Eibar Racing de Santander
Setzens de final 17/12/2003 Xerez Málaga
Setzens de final 17/12/2003 Cádiz Osasuna
Setzens de final 17/12/2003 Valencia Murcia
Setzens de final 17/12/2003 Gimnástica de Torrelavega Deportivo de La Coruña
Setzens de final 17/12/2003 Almería Valladolid
Setzens de final 17/12/2003 Lanzarote Sevilla
Setzens de final 17/12/2003 Córdoba Betis
Setzens de final 17/12/2003 Salamanca Zaragoza
Setzens de final 17/12/2003 Ciudad de Murcia Barcelona
Setzens de final 18/12/2003 Leganés Real Madrid
Vuitens de final (anada) 06/01/2004 Atlético de Madrid Deportivo de La Coruña
Vuitens de final (anada) 07/01/2004 Alavés Valladolid
Vuitens de final (anada) 07/01/2004 Zaragoza Betis
Vuitens de final (anada) 07/01/2004 Málaga Celta de Vigo
Vuitens de final (anada) 07/01/2004 Valencia Osasuna
Vuitens de final (anada) 07/01/2004 Eibar Real Madrid
Vuitens de final (anada) 08/01/2004 Villarreal Sevilla
Vuitens de final (anada) 08/01/2004 Levante Barcelona
Vuitens de final (tornada) 13/01/2004 Real Madrid Eibar
Vuitens de final (tornada) 14/01/2004 Barcelona Levante
Vuitens de final (tornada) 14/01/2004 Valladolid Alavés
Vuitens de final (tornada) 14/01/2004 Betis Zaragoza
Vuitens de final (tornada) 14/01/2004 Celta de Vigo Málaga
Vuitens de final (tornada) 14/01/2004 Osasuna Valencia
Vuitens de final (tornada) 15/01/2004 Sevilla Villarreal
Vuitens de final (tornada) 15/01/2004 Deportivo de La Coruña Atlético de Madrid
Quarts de final (anada) 21/01/2004 Real Madrid Valencia
Quarts de final (anada) 21/01/2004 Sevilla Atlético de Madrid
Quarts de final (anada) 22/01/2004 Barcelona Zaragoza
Quarts de final (anada) 22/01/2004 Alavés Celta de Vigo
Quarts de final (tornada) 28/01/2004 Valencia Real Madrid
Quarts de final (tornada) 28/01/2004 Atlético de Madrid Sevilla
Quarts de final (tornada) 28/01/2004 Celta de Vigo Alavés
Quarts de final (tornada) 29/01/2004 Zaragoza Barcelona
Semifinal (anada) 04/02/2004 Real Madrid Sevilla
Semifinal (anada) 05/02/2004 Alavés Zaragoza
Semifinal (tornada) 11/02/2004 Sevilla Real Madrid
Semifinal (tornada) 12/02/2004 Zaragoza Alavés
Final 17/03/2004 Real Madrid Zaragoza

Top 10

  Nom Equip Pos Grogues
Javi Navarro Sevilla
5
Solari Real Madrid
4
Iván Helguera Real Madrid
4
Milito Zaragoza
4
Álvaro Zaragoza
4
David Pirri Zaragoza
3
Gervasio Cerro de Reyes
3
Pablo Alavés
3
Lequi Atlético de Madrid
3
Giovanella Celta de Vigo
3
  Nom Equip Pos Vermelles
Javi Navarro Sevilla
2
Luis Sierra Palencia
1
Cacá Albacete
1
Poli Cerro de Reyes
1
Pavoni Cádiz
1
Mario Prieto Cultural Leonesa
1
Sergio Hernández Lanzarote
1
Aitor Blanco Lanzarote
1
Ferrón Zaragoza
1
Ochoa Alavés
1
Gols:
277
Gols Per Partit:
2.50
Targetes Grogues:
552
Targetes Grogues Per Partit:
4.97
Expulsions:
47
Expulsions Per Partit:
0.42
Victòries locals:
32
Victòries visitants:
55
Empats:
24
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Real Madrid: 4 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Zalla: 2 Partits
Millor ratxa no perdent:
Zaragoza: 9 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Atlético de Madrid: 4 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Zaragoza 9 5 4 0
55%
44%
1%
15 9 25 2
Real Madrid 9 6 1 2
66%
11%
23%
19 9 27 3
Alavés 8 2 5 1
25%
62%
13%
9 7 21 3
Sevilla 8 6 0 2
75%
25%
18 7 18 3
Valencia 6 3 1 2
50%
16%
34%
10 8 16 2
Barcelona 6 3 1 2
50%
16%
34%
9 4 13 0
Celta de Vigo 6 3 2 1
50%
33%
17%
10 8 14 1
Atlético de Madrid 6 2 2 2
33%
33%
34%
6 9 17 1
Málaga 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 15 0
Betis 4 2 1 1
50%
25%
25%
9 6 9 1
Cultural Leonesa 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 9 1
Gimnástica de Torrelavega 4 3 0 1
75%
25%
6 3 6 0
Levante 4 3 0 1
75%
25%
5 3 8 0
Valladolid 4 2 2 0
50%
50%
6 2 6 0
Deportivo de La Coruña 4 2 2 0
50%
50%
4 2 6 0
Eibar 4 1 2 1
25%
50%
25%
2 3 8 0
Osasuna 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 8 1
Lanzarote 4 2 0 2
50%
50%
8 6 13 3
Villarreal 4 3 0 1
75%
25%
6 4 15 1
Alicante 3 1 1 1
33%
33%
34%
4 4 8 1
Conquense 3 1 1 1
33%
33%
34%
4 4 6 0
Sabadell 3 1 0 2
33%
67%
5 7 5 0
Vecindario 3 1 0 2
33%
67%
2 3 11 1
San Sebastián de los Reyes 3 2 0 1
66%
34%
5 3 6 0
Barakaldo 3 1 1 1
33%
33%
34%
2 1 4 0
Cerro de Reyes 3 2 0 1
66%
34%
4 8 9 1
Ceuta 3 1 1 1
33%
33%
34%
2 2 9 1
Cacereño 3 1 1 1
33%
33%
34%
2 2 7 1
Pontevedra 3 2 1 0
66%
33%
1%
7 2 5 0
Zamora 3 1 1 1
33%
33%
34%
5 4 5 0
Real Unión 3 1 1 1
33%
33%
34%
5 5 5 0
Lorca Deportiva 3 1 1 1
33%
33%
34%
4 2 5 0
Mirandés 3 2 0 1
66%
34%
5 3 6 1
Espanyol 2 1 0 1
50%
50%
4 5 4 0
Leganés 2 1 0 1
50%
50%
5 5 8 0
Mallorca 2 1 0 1
50%
50%
4 4 1 0
Salamanca 2 1 0 1
50%
50%
3 3 5 0
Xerez 2 1 0 1
50%
50%
2 2 7 1
Racing de Santander 2 1 1 0
50%
50%
1 0 9 0
Cádiz 2 1 0 1
50%
50%
2 2 7 1
Real Sociedad 2 1 0 1
50%
50%
3 3 3 0
Córdoba 2 1 0 1
50%
50%
3 4 6 1
Algeciras 2 1 0 1
50%
50%
1 1 3 0
Ciudad de Murcia 2 1 0 1
50%
50%
1 4 3 0
Almería 2 0 1 1
50%
50%
1 3 4 1
Villafranca 2 0 1 1
50%
50%
0 3 3 0
Murcia 2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 0
Alcorcón 2 0 1 1
50%
50%
2 5 6 4
Granada 74 2 0 1 1
50%
50%
0 1 11 1
Villanueva 2 0 1 1
50%
50%
1 2 10 2
Fraga 2 0 0 2
100%
1 4 6 1
Extremadura 2 1 0 1
50%
50%
2 2 1 0
Burgos CF 2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Logroñés 2 1 0 1
50%
50%
3 4 6 0
Universidad de Las Palmas 2 0 0 2
100%
1 3 4 0
Benidorm 2 0 1 1
50%
50%
2 3 7 0
Hellín 2 0 0 2
100%
0 5 7 1
Velarde 2 0 0 2
100%
0 3 4 0
Palencia 2 0 1 1
50%
50%
2 3 6 1
Badalona 2 1 0 1
50%
50%
3 3 4 1
Caudal 2 0 1 1
50%
50%
3 5 4 0
Cerceda 2 0 1 1
50%
50%
0 2 4 0
Zalla 2 0 0 2
100%
1 6 5 0
Terrassa 1 0 0 1
100%
0 1 5 0
Elche 1 0 0 1
100%
2 3 2 1
Gramanet 1 0 0 1
100%
0 1 3 0
Las Palmas 1 0 0 1
100%
1 2 5 0
Getafe 1 0 0 1
100%
1 2 2 0
Compostela 1 0 0 1
100%
0 1 1 0
Badajoz 1 0 0 1
100%
1 4 4 0
Racing de Ferrol 1 0 1 0
100%
1 1 2 1
Sporting de Gijón 1 0 0 1
100%
0 1 2 0
Poli Ejido 1 0 0 1
100%
2 4 2 0
Numancia 1 0 0 1
100%
0 1 2 0
Oviedo 1 0 0 1
100%
1 2 3 0
Castellón 1 0 0 1
100%
1 3 4 0
Tenerife 1 0 0 1
100%
0 1 3 1
Recreativo de Huelva 1 0 1 0
100%
0 0 1 0
Rayo Vallecano 1 0 0 1
100%
0 1 6 0
Athletic Club 1 0 0 1
100%
1 2 3 0
Albacete 1 0 0 1
100%
0 1 0 1
Notificar error