2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Europa League2010-11 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 01/07/2010 Zestafoni Faetano
Classificació Fase 1 (anada) 01/07/2010 Šibenik Sliema Wanderers
Classificació Fase 1 (anada) 01/07/2010 TPS Port Talbot Town
Classificació Fase 1 (anada) 01/07/2010 Zaria Khazar Lankaran
Classificació Fase 1 (anada) 01/07/2010 Qarabağ Metalurg Skopje
Classificació Fase 1 (anada) 01/07/2010 Nitra Győr
Classificació Fase 1 (anada) 01/07/2010 Zeta Dacia Chișinău
Classificació Fase 1 (anada) 01/07/2010 Torpedo Zhodino Fylkir
Classificació Fase 1 (anada) 01/07/2010 Rabotnički Lusitans
Classificació Fase 1 (anada) 01/07/2010 Randers Dudelange
Classificació Fase 1 (anada) 01/07/2010 Trans MYPA
Classificació Fase 1 (anada) 01/07/2010 Shakhter Karagandy Ruch Chorzów
Classificació Fase 1 (anada) 01/07/2010 Laçi Dnepr
Classificació Fase 1 (anada) 01/07/2010 Dinamo Tbilisi Flora
Classificació Fase 1 (anada) 01/07/2010 Ulisses Bnei Yehuda
Classificació Fase 1 (anada) 01/07/2010 Tobol Zrinjski
Classificació Fase 1 (anada) 01/07/2010 UE Santa Coloma Mogren
Classificació Fase 1 (anada) 01/07/2010 Tirana Zalaegerszeg
Classificació Fase 1 (anada) 01/07/2010 Anorthosis Banants
Classificació Fase 1 (anada) 01/07/2010 Grevenmacher Dundalk
Classificació Fase 1 (anada) 01/07/2010 NSÍ Gefle
Classificació Fase 1 (anada) 01/07/2010 Llanelli Town Tauras
Classificació Fase 1 (anada) 01/07/2010 KR Glentoran
Classificació Fase 1 (anada) 01/07/2010 Olimpija Široki Brijeg
Classificació Fase 1 (anada) 01/07/2010 Kalmar EB/Streymur
Classificació Fase 1 (anada) 01/07/2010 Portadown Skonto
Classificació Fase 1 (tornada) 08/07/2010 Zrinjski Tobol
Classificació Fase 1 (tornada) 08/07/2010 Gefle NSÍ
Classificació Fase 1 (tornada) 08/07/2010 Port Talbot Town TPS
Classificació Fase 1 (tornada) 08/07/2010 Lusitans Rabotnički
Classificació Fase 1 (tornada) 08/07/2010 Glentoran KR
Classificació Fase 1 (tornada) 08/07/2010 Dundalk Grevenmacher
Classificació Fase 1 (tornada) 08/07/2010 EB/Streymur Kalmar
Classificació Fase 1 (tornada) 08/07/2010 Dudelange Randers
Classificació Fase 1 (tornada) 08/07/2010 Faetano Zestafoni
Classificació Fase 1 (tornada) 08/07/2010 Široki Brijeg Olimpija
Classificació Fase 1 (tornada) 08/07/2010 Ruch Chorzów Shakhter Karagandy
Classificació Fase 1 (tornada) 08/07/2010 Zalaegerszeg Tirana
Classificació Fase 1 (tornada) 08/07/2010 Bnei Yehuda Ulisses
Classificació Fase 1 (tornada) 08/07/2010 Győr Nitra
Classificació Fase 1 (tornada) 08/07/2010 Dacia Chișinău Zeta
Classificació Fase 1 (tornada) 08/07/2010 Skonto Portadown
Classificació Fase 1 (tornada) 08/07/2010 Khazar Lankaran Zaria
Classificació Fase 1 (tornada) 08/07/2010 Flora Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 1 (tornada) 08/07/2010 Sliema Wanderers Šibenik
Classificació Fase 1 (tornada) 08/07/2010 Mogren UE Santa Coloma
Classificació Fase 1 (tornada) 08/07/2010 Metalurg Skopje Qarabağ
Classificació Fase 1 (tornada) 08/07/2010 Tauras Llanelli Town
Classificació Fase 1 (tornada) 08/07/2010 Banants Anorthosis
Classificació Fase 1 (tornada) 08/07/2010 Dnepr Laçi
Classificació Fase 1 (tornada) 08/07/2010 Fylkir Torpedo Zhodino
Classificació Fase 1 (tornada) 08/07/2010 MYPA Trans
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 KR Karpaty
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Marítimo Sporting Fingal
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Videoton Maribor
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Besa Olympiacos
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Portadown Qarabağ
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 OFK Beograd Torpedo Zhodino
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Motherwell Breiðablik
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Cliftonville Cibalia
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Shamrock Rovers Bnei Yehuda
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Valletta Ruch Chorzów
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Sūduva Rapid Wien
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Utrecht Tirana
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Šiauliai Wisła Kraków
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Austria Wien Široki Brijeg
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Rabotnički Mika
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 WIT Georgia Baník Ostrava
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Atyrau Győr
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Zaria Dinamo București
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 MYPA Sant Julià
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Ventspils Teteks
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Gorica Randers
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Zestafoni Banská Bystrica
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Honka Bangor City
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Elfsborg Iskra-Stal
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Bakı Budućnost
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Dinamo Minsk Sillamäe
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Beşiktaş Víkingur Gøta
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Gefle Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Molde Jelgava
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Anorthosis Šibenik
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Stabæk Dnepr
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Lausanne Borac
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Kalmar Dacia Chișinău
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Differdange Spartak Subotica
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Cercle Brugge TPS
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Levski Sofia Dundalk
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Brøndby Vaduz
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Zrinjski Tre Penne
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Tauras APOEL
Classificació Fase 2 (anada) 15/07/2010 Maccabi Tel Aviv Mogren
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Vaduz Brøndby
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Maribor Videoton
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Teteks Ventspils
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Mika Rabotnički
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Dundalk Levski Sofia
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Ruch Chorzów Valletta
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Víkingur Gøta Beşiktaş
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Breiðablik Motherwell
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Rapid Wien Sūduva
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Győr Atyrau
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Dinamo București Zaria
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Bangor City Honka
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Tre Penne Zrinjski
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Olympiacos Besa
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Cibalia Cliftonville
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Sporting Fingal Marítimo
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Borac Lausanne
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Budućnost Bakı
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Torpedo Zhodino OFK Beograd
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Banská Bystrica Zestafoni
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Mogren Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Spartak Subotica Differdange
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Tirana Utrecht
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Bnei Yehuda Shamrock Rovers
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 APOEL Tauras
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Iskra-Stal Elfsborg
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Randers Gorica
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Dacia Chișinău Kalmar
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Karpaty KR
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Baník Ostrava WIT Georgia
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Šibenik Anorthosis
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Široki Brijeg Austria Wien
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Jelgava Molde
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Sillamäe Dinamo Minsk
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Qarabağ Portadown
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 TPS Cercle Brugge
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Dinamo Tbilisi Gefle
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Dnepr Stabæk
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2010 Wisła Kraków Šiauliai
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2010 Sant Julià MYPA
Classificació Fase 3 (anada) 27/07/2010 CSKA Sofia Cliftonville
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2010 Crvena Zvezda Slovan Bratislava
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2010 Shamrock Rovers Juventus
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2010 Győr Montpellier
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2010 Maribor Hibernian
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2010 Jagiellonia Aris
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2010 AZ Alkmaar Göteborg
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2010 Inter Turku Genk
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2010 Marítimo Bangor City
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2010 Rabotnički Liverpool
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2010 Budućnost Brøndby
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2010 Karpaty Zestafoni
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2010 Olympiacos Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2010 Dnepr Baník Ostrava
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2010 Nordsjælland Sporting de Portugal
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2010 Maccabi Haifa Dinamo Minsk
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2010 Viktoria Plzeň Beşiktaş
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2010 Sturm Graz Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2010 Wisła Kraków Qarabağ
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2010 Galatasaray OFK Beograd
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2010 Elfsborg Teteks
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2010 Dinamo București Hajduk Split
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2010 Cercle Brugge Anorthosis
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2010 Molde Stuttgart
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2010 Kalmar Levski Sofia
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2010 Odense Zrinjski
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2010 APOEL Jablonec
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2010 Randers Lausanne
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2010 Aalesund Motherwell
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2010 Utrecht Luzern
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2010 Ruch Chorzów Austria Wien
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2010 Beroe Rapid Wien
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2010 MYPA Timișoara
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2010 Spartak Subotica Dnipro
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2010 Sibir Apollon Limassol
Classificació Fase 3 (tornada) 03/08/2010 Rapid Wien Beroe
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2010 Luzern Utrecht
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2010 Aris Jagiellonia
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2010 Jablonec APOEL
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2010 Levski Sofia Kalmar
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2010 Cliftonville CSKA Sofia
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2010 Timișoara MYPA
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2010 Lausanne Randers
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2010 Beşiktaş Viktoria Plzeň
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2010 Brøndby Budućnost
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2010 Genk Inter Turku
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2010 Montpellier Győr
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2010 Maccabi Tel Aviv Olympiacos
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2010 Austria Wien Ruch Chorzów
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2010 Slovan Bratislava Crvena Zvezda
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2010 Bangor City Marítimo
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2010 Hajduk Split Dinamo București
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2010 Stuttgart Molde
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2010 Apollon Limassol Sibir
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2010 Motherwell Aalesund
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2010 Liverpool Rabotnički
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2010 Anorthosis Cercle Brugge
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2010 OFK Beograd Galatasaray
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2010 Dnipro Spartak Subotica
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2010 Sporting de Portugal Nordsjælland
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2010 Baník Ostrava Dnepr
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2010 Qarabağ Wisła Kraków
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2010 Dinamo Minsk Maccabi Haifa
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2010 Dinamo Tbilisi Sturm Graz
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2010 Zrinjski Odense
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2010 Teteks Elfsborg
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2010 Zestafoni Karpaty
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2010 Hibernian Maribor
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2010 Göteborg AZ Alkmaar
Classificació Fase 3 (tornada) 05/08/2010 Juventus Shamrock Rovers
Classificació: Playoff (anada) 17/08/2010 Aris Austria Wien
Classificació: Playoff (anada) 17/08/2010 Beşiktaş Helsinki
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 Napoli Elfsborg
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 Genk Porto
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 CSKA Sofia The New Saints
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 PAOK Fenerbahçe
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 Lausanne Lokomotiv Moskva
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 Liverpool Trabzonspor
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 Celtic Utrecht
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 Getafe APOEL
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 Győr Dinamo Zagreb
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 Club Brugge Dinamo Minsk
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 Dundee United AEK
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 AZ Alkmaar Aktobe
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 Timișoara Manchester City
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 Sturm Graz Juventus
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 Borussia Dortmund Qarabağ
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 Hajduk Split Unirea Urziceni
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 Galatasaray Karpaty
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 Palermo Maribor
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 Rapid Wien Aston Villa
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 Sibir PSV
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 BATE Borisov Marítimo
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 PSG Maccabi Tel Aviv
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 Bayer Leverkusen Tavriya
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 CSKA Moskva Anorthosis
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 Slovan Bratislava Stuttgart
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 AIK Solna Levski Sofia
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 Villarreal Dnepr
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 Dnipro Lech Poznań
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 Debrecen Litex Lovech
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 Omonia Metalist
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 Odense Motherwell
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 Feyenoord Gent
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 Steaua București Grasshopper
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 Sporting de Portugal Brøndby
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2010 Vaslui Lille
Classificació: Playoff (tornada) 24/08/2010 Anorthosis CSKA Moskva
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 Grasshopper Steaua București
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 Trabzonspor Liverpool
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 Aston Villa Rapid Wien
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 The New Saints CSKA Sofia
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 Lech Poznań Dnipro
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 Tavriya Bayer Leverkusen
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 Maccabi Tel Aviv PSG
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 Gent Feyenoord
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 AEK Dundee United
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 Stuttgart Slovan Bratislava
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 PSV Sibir
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 Litex Lovech Debrecen
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 Levski Sofia AIK Solna
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 Unirea Urziceni Hajduk Split
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 Motherwell Odense
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 Metalist Omonia
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 Brøndby Sporting de Portugal
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 Austria Wien Aris
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 APOEL Getafe
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 Helsinki Beşiktaş
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 Dnepr Villarreal
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 Lokomotiv Moskva Lausanne
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 Marítimo BATE Borisov
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 Aktobe AZ Alkmaar
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 Qarabağ Borussia Dortmund
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 Dinamo Minsk Club Brugge
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 Manchester City Timișoara
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 Utrecht Celtic
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 Fenerbahçe PAOK
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 Karpaty Galatasaray
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 Maribor Palermo
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 Lille Vaslui
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 Elfsborg Napoli
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 Dinamo Zagreb Győr
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 Porto Genk
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2010 Juventus Sturm Graz
Fase de grups partit 1 16/09/2010 Sevilla PSG
Fase de grups partit 1 16/09/2010 Beşiktaş CSKA Sofia
Fase de grups partit 1 16/09/2010 Club Brugge PAOK
Fase de grups partit 1 16/09/2010 Karpaty Borussia Dortmund
Fase de grups partit 1 16/09/2010 Porto Rapid Wien
Fase de grups partit 1 16/09/2010 Liverpool Steaua București
Fase de grups partit 1 16/09/2010 Napoli Utrecht
Fase de grups partit 1 16/09/2010 Red Bull Salzburg Manchester City
Fase de grups partit 1 16/09/2010 Juventus Lech Poznań
Fase de grups partit 1 16/09/2010 Aris Atlético de Madrid
Fase de grups partit 1 16/09/2010 Bayer Leverkusen Rosenborg
Fase de grups partit 1 16/09/2010 Lille Sporting de Portugal
Fase de grups partit 1 16/09/2010 Levski Sofia Gent
Fase de grups partit 1 16/09/2010 Dinamo Zagreb Villarreal
Fase de grups partit 1 16/09/2010 AZ Alkmaar Sheriff Tiraspol
Fase de grups partit 1 16/09/2010 Dynamo Kyiv BATE Borisov
Fase de grups partit 1 16/09/2010 Sparta Praha Palermo
Fase de grups partit 1 16/09/2010 Lausanne CSKA Moskva
Fase de grups partit 1 16/09/2010 Anderlecht Zenit
Fase de grups partit 1 16/09/2010 AEK Hajduk Split
Fase de grups partit 1 16/09/2010 Stuttgart Young Boys
Fase de grups partit 1 16/09/2010 Getafe Odense
Fase de grups partit 1 16/09/2010 Debrecen Metalist
Fase de grups partit 1 16/09/2010 PSV Sampdoria
Fase de grups partit 2 30/09/2010 Sampdoria Debrecen
Fase de grups partit 2 30/09/2010 Gent Lille
Fase de grups partit 2 30/09/2010 Young Boys Getafe
Fase de grups partit 2 30/09/2010 Odense Stuttgart
Fase de grups partit 2 30/09/2010 Zenit AEK
Fase de grups partit 2 30/09/2010 Hajduk Split Anderlecht
Fase de grups partit 2 30/09/2010 Palermo Lausanne
Fase de grups partit 2 30/09/2010 CSKA Moskva Sparta Praha
Fase de grups partit 2 30/09/2010 Sheriff Tiraspol Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 2 30/09/2010 BATE Borisov AZ Alkmaar
Fase de grups partit 2 30/09/2010 PSG Karpaty
Fase de grups partit 2 30/09/2010 Villarreal Club Brugge
Fase de grups partit 2 30/09/2010 Borussia Dortmund Sevilla
Fase de grups partit 2 30/09/2010 Steaua București Napoli
Fase de grups partit 2 30/09/2010 PAOK Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 2 30/09/2010 Sporting de Portugal Levski Sofia
Fase de grups partit 2 30/09/2010 Atlético de Madrid Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 2 30/09/2010 Metalist PSV
Fase de grups partit 2 30/09/2010 Utrecht Liverpool
Fase de grups partit 2 30/09/2010 Rosenborg Aris
Fase de grups partit 2 30/09/2010 Manchester City Juventus
Fase de grups partit 2 30/09/2010 Lech Poznań Red Bull Salzburg
Fase de grups partit 2 30/09/2010 Rapid Wien Beşiktaş
Fase de grups partit 2 30/09/2010 CSKA Sofia Porto
Fase de grups partit 3 21/10/2010 Manchester City Lech Poznań
Fase de grups partit 3 21/10/2010 Red Bull Salzburg Juventus
Fase de grups partit 3 21/10/2010 Atlético de Madrid Rosenborg
Fase de grups partit 3 21/10/2010 Anderlecht AEK
Fase de grups partit 3 21/10/2010 Aris Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 3 21/10/2010 Sporting de Portugal Gent
Fase de grups partit 3 21/10/2010 Lille Levski Sofia
Fase de grups partit 3 21/10/2010 Villarreal PAOK
Fase de grups partit 3 21/10/2010 Beşiktaş Porto
Fase de grups partit 3 21/10/2010 CSKA Sofia Rapid Wien
Fase de grups partit 3 21/10/2010 Napoli Liverpool
Fase de grups partit 3 21/10/2010 Utrecht Steaua București
Fase de grups partit 3 21/10/2010 Karpaty Sevilla
Fase de grups partit 3 21/10/2010 Borussia Dortmund PSG
Fase de grups partit 3 21/10/2010 Debrecen PSV
Fase de grups partit 3 21/10/2010 Metalist Sampdoria
Fase de grups partit 3 21/10/2010 Stuttgart Getafe
Fase de grups partit 3 21/10/2010 Young Boys Odense
Fase de grups partit 3 21/10/2010 Zenit Hajduk Split
Fase de grups partit 3 21/10/2010 Sparta Praha Lausanne
Fase de grups partit 3 21/10/2010 Palermo CSKA Moskva
Fase de grups partit 3 21/10/2010 AZ Alkmaar Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 3 21/10/2010 Sheriff Tiraspol BATE Borisov
Fase de grups partit 3 21/10/2010 Dinamo Zagreb Club Brugge
Fase de grups partit 4 04/11/2010 Steaua București Utrecht
Fase de grups partit 4 04/11/2010 Sampdoria Metalist
Fase de grups partit 4 04/11/2010 PSV Debrecen
Fase de grups partit 4 04/11/2010 Odense Young Boys
Fase de grups partit 4 04/11/2010 AEK Anderlecht
Fase de grups partit 4 04/11/2010 Dynamo Kyiv AZ Alkmaar
Fase de grups partit 4 04/11/2010 PSG Borussia Dortmund
Fase de grups partit 4 04/11/2010 Sevilla Karpaty
Fase de grups partit 4 04/11/2010 Hajduk Split Zenit
Fase de grups partit 4 04/11/2010 Lausanne Sparta Praha
Fase de grups partit 4 04/11/2010 Getafe Stuttgart
Fase de grups partit 4 04/11/2010 Gent Sporting de Portugal
Fase de grups partit 4 04/11/2010 Liverpool Napoli
Fase de grups partit 4 04/11/2010 Rapid Wien CSKA Sofia
Fase de grups partit 4 04/11/2010 Porto Beşiktaş
Fase de grups partit 4 04/11/2010 Bayer Leverkusen Aris
Fase de grups partit 4 04/11/2010 BATE Borisov Sheriff Tiraspol
Fase de grups partit 4 04/11/2010 Club Brugge Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 4 04/11/2010 PAOK Villarreal
Fase de grups partit 4 04/11/2010 Lech Poznań Manchester City
Fase de grups partit 4 04/11/2010 Levski Sofia Lille
Fase de grups partit 4 04/11/2010 Rosenborg Atlético de Madrid
Fase de grups partit 4 04/11/2010 Juventus Red Bull Salzburg
Fase de grups partit 4 04/11/2010 CSKA Moskva Palermo
Fase de grups partit 5 01/12/2010 Manchester City Red Bull Salzburg
Fase de grups partit 5 01/12/2010 Young Boys Stuttgart
Fase de grups partit 5 01/12/2010 Metalist Debrecen
Fase de grups partit 5 01/12/2010 Odense Getafe
Fase de grups partit 5 01/12/2010 Hajduk Split AEK
Fase de grups partit 5 01/12/2010 Lech Poznań Juventus
Fase de grups partit 5 01/12/2010 Zenit Anderlecht
Fase de grups partit 5 01/12/2010 Sampdoria PSV
Fase de grups partit 5 01/12/2010 Rosenborg Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 5 01/12/2010 Atlético de Madrid Aris
Fase de grups partit 5 01/12/2010 Sporting de Portugal Lille
Fase de grups partit 5 01/12/2010 Gent Levski Sofia
Fase de grups partit 5 02/12/2010 Rapid Wien Porto
Fase de grups partit 5 02/12/2010 CSKA Sofia Beşiktaş
Fase de grups partit 5 02/12/2010 Steaua București Liverpool
Fase de grups partit 5 02/12/2010 Utrecht Napoli
Fase de grups partit 5 02/12/2010 PSG Sevilla
Fase de grups partit 5 02/12/2010 Borussia Dortmund Karpaty
Fase de grups partit 5 02/12/2010 Palermo Sparta Praha
Fase de grups partit 5 02/12/2010 CSKA Moskva Lausanne
Fase de grups partit 5 02/12/2010 BATE Borisov Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 5 02/12/2010 Sheriff Tiraspol AZ Alkmaar
Fase de grups partit 5 02/12/2010 PAOK Club Brugge
Fase de grups partit 5 02/12/2010 Villarreal Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 6 15/12/2010 Porto CSKA Sofia
Fase de grups partit 6 15/12/2010 Beşiktaş Rapid Wien
Fase de grups partit 6 15/12/2010 Liverpool Utrecht
Fase de grups partit 6 15/12/2010 Napoli Steaua București
Fase de grups partit 6 15/12/2010 Karpaty PSG
Fase de grups partit 6 15/12/2010 Lausanne Palermo
Fase de grups partit 6 15/12/2010 Sparta Praha CSKA Moskva
Fase de grups partit 6 15/12/2010 Dynamo Kyiv Sheriff Tiraspol
Fase de grups partit 6 15/12/2010 AZ Alkmaar BATE Borisov
Fase de grups partit 6 15/12/2010 Club Brugge Villarreal
Fase de grups partit 6 15/12/2010 Dinamo Zagreb PAOK
Fase de grups partit 6 15/12/2010 Sevilla Borussia Dortmund
Fase de grups partit 6 16/12/2010 Aris Rosenborg
Fase de grups partit 6 16/12/2010 Stuttgart Odense
Fase de grups partit 6 16/12/2010 Red Bull Salzburg Lech Poznań
Fase de grups partit 6 16/12/2010 Getafe Young Boys
Fase de grups partit 6 16/12/2010 Debrecen Sampdoria
Fase de grups partit 6 16/12/2010 PSV Metalist
Fase de grups partit 6 16/12/2010 Anderlecht Hajduk Split
Fase de grups partit 6 16/12/2010 Levski Sofia Sporting de Portugal
Fase de grups partit 6 16/12/2010 AEK Zenit
Fase de grups partit 6 16/12/2010 Bayer Leverkusen Atlético de Madrid
Fase de grups partit 6 16/12/2010 Lille Gent
Fase de grups partit 6 16/12/2010 Juventus Manchester City
Setzens de final (anada) 15/02/2011 Aris Manchester City
Setzens de final (anada) 17/02/2011 Benfica Stuttgart
Setzens de final (anada) 17/02/2011 BATE Borisov PSG
Setzens de final (anada) 17/02/2011 Napoli Villarreal
Setzens de final (anada) 17/02/2011 Anderlecht Ajax
Setzens de final (anada) 17/02/2011 Lech Poznań Braga
Setzens de final (anada) 17/02/2011 Metalist Bayer Leverkusen
Setzens de final (anada) 17/02/2011 Basel Spartak Moskva
Setzens de final (anada) 17/02/2011 Young Boys Zenit
Setzens de final (anada) 17/02/2011 PAOK CSKA Moskva
Setzens de final (anada) 17/02/2011 Sevilla Porto
Setzens de final (anada) 17/02/2011 Rangers Sporting de Portugal
Setzens de final (anada) 17/02/2011 Sparta Praha Liverpool
Setzens de final (anada) 17/02/2011 Lille PSV
Setzens de final (anada) 17/02/2011 Rubin Kazan Twente
Setzens de final (anada) 17/02/2011 Beşiktaş Dynamo Kyiv
Setzens de final (tornada) 22/02/2011 CSKA Moskva PAOK
Setzens de final (tornada) 23/02/2011 Porto Sevilla
Setzens de final (tornada) 24/02/2011 Bayer Leverkusen Metalist
Setzens de final (tornada) 24/02/2011 Twente Rubin Kazan
Setzens de final (tornada) 24/02/2011 Manchester City Aris
Setzens de final (tornada) 24/02/2011 Villarreal Napoli
Setzens de final (tornada) 24/02/2011 Dynamo Kyiv Beşiktaş
Setzens de final (tornada) 24/02/2011 Braga Lech Poznań
Setzens de final (tornada) 24/02/2011 Ajax Anderlecht
Setzens de final (tornada) 24/02/2011 PSG BATE Borisov
Setzens de final (tornada) 24/02/2011 Stuttgart Benfica
Setzens de final (tornada) 24/02/2011 PSV Lille
Setzens de final (tornada) 24/02/2011 Liverpool Sparta Praha
Setzens de final (tornada) 24/02/2011 Sporting de Portugal Rangers
Setzens de final (tornada) 24/02/2011 Spartak Moskva Basel
Setzens de final (tornada) 24/02/2011 Zenit Young Boys
Vuitens de final (anada) 10/03/2011 Ajax Spartak Moskva
Vuitens de final (anada) 10/03/2011 PSV Rangers
Vuitens de final (anada) 10/03/2011 Bayer Leverkusen Villarreal
Vuitens de final (anada) 10/03/2011 Braga Liverpool
Vuitens de final (anada) 10/03/2011 Benfica PSG
Vuitens de final (anada) 10/03/2011 Dynamo Kyiv Manchester City
Vuitens de final (anada) 10/03/2011 Twente Zenit
Vuitens de final (anada) 10/03/2011 CSKA Moskva Porto
Vuitens de final (tornada) 17/03/2011 Manchester City Dynamo Kyiv
Vuitens de final (tornada) 17/03/2011 PSG Benfica
Vuitens de final (tornada) 17/03/2011 Villarreal Bayer Leverkusen
Vuitens de final (tornada) 17/03/2011 Rangers PSV
Vuitens de final (tornada) 17/03/2011 Porto CSKA Moskva
Vuitens de final (tornada) 17/03/2011 Liverpool Braga
Vuitens de final (tornada) 17/03/2011 Spartak Moskva Ajax
Vuitens de final (tornada) 17/03/2011 Zenit Twente
Quarts de final (anada) 07/04/2011 Porto Spartak Moskva
Quarts de final (anada) 07/04/2011 Benfica PSV
Quarts de final (anada) 07/04/2011 Villarreal Twente
Quarts de final (anada) 07/04/2011 Dynamo Kyiv Braga
Quarts de final (tornada) 14/04/2011 Braga Dynamo Kyiv
Quarts de final (tornada) 14/04/2011 Spartak Moskva Porto
Quarts de final (tornada) 14/04/2011 PSV Benfica
Quarts de final (tornada) 14/04/2011 Twente Villarreal
Semifinal (anada) 28/04/2011 Benfica Braga
Semifinal (anada) 28/04/2011 Porto Villarreal
Semifinal (tornada) 05/05/2011 Villarreal Porto
Semifinal (tornada) 05/05/2011 Braga Benfica
Final 18/05/2011 Porto Braga

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Falcao PortoPorto
181.13
Rossi VillarrealVillarreal
110.73
Van Wolfswinkel UtrechtUtrecht
80.67
Garra Dembélé Levski SofiaLevski Sofia
80.67
Nilmar VillarrealVillarreal
70.58
Seydou Doumbia CSKA MoskvaCSKA Moskva
71.00
Hulk PortoPorto
70.44
Cavani NapoliNapoli
70.70
Dzsudzsák PSVPSV
70.54
Vladimir Yurchenko DneprDnepr
60.86
    Nom Equip Pos Minuts
Helton PortoPorto
1440
Diego López VillarrealVillarreal
1350
Rolando PortoPorto
1350
Bruno Soriano VillarrealVillarreal
1307
Musacchio VillarrealVillarreal
1298
Hulk PortoPorto
1270
Moutinho PortoPorto
1261
Falcao PortoPorto
1236
Fabian Ernst BeşiktaşBeşiktaş
1182
Isaksson PSVPSV
1170
    Nom Equip Pos Grogues
Yevhen Khacheridi Dynamo KyivDynamo Kyiv
5
Samson Godwin KarpatyKarpaty
5
Grigoris Makos AEKAEK
5
Fernando Navarro SevillaSevilla
4
Gebhart StuttgartStuttgart
4
Chantôme PSGPSG
4
Christoph Spycher Young BoysYoung Boys
4
Tomáš Řepka Sparta PrahaSparta Praha
4
Ammar Jemal Young BoysYoung Boys
4
Espen Ruud OdenseOdense
4
    Nom Equip Pos Vermelles
Pastore PalermoPalermo
2
Andrei Travin TobolTobol
1
Moisander AZ AlkmaarAZ Alkmaar
1
Pantelis Kapetanos Steaua BucureștiSteaua București
1
Schmelzer Borussia DortmundBorussia Dortmund
1
Cristian Villagra MetalistMetalist
1
Cristian Nasuti AEKAEK
1
Ronald Vargas Club BruggeClub Brugge
1
Péter Kabát DebrecenDebrecen
1
Senna VillarrealVillarreal
1
Gols:
1320
Promig golejador:
2.74
Targetes Grogues:
1838
Targetes Grogues Per Partit:
3.82
Expulsions:
103
Expulsions Per Partit:
0.21
Victòries locals:
222
Victòries visitants:
140
Empats:
119
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
CSKA: 7 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Karpaty: 5 Partits
Millor ratxa no perdent:
Liverpool: 12 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Lausanne: 9 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Porto
Portugal
17 14 1 2
82%
5%
13%
44 16 27 4
Villarreal
Espanya
16 12 1 3
75%
6%
19%
34 19 34 2
Beşiktaş
Turquia
14 9 2 3
64%
14%
22%
27 15 25 2
PSV
Països Baixos
14 7 5 2
50%
35%
15%
24 13 20 1
Liverpool
Inglaterra
14 7 6 1
50%
42%
8%
16 5 18 0
Rapid Wien
Austria
12 5 2 5
41%
16%
43%
19 18 22 0
Manchester City
Inglaterra
12 7 3 2
58%
25%
17%
18 8 15 1
Stuttgart
Alemanya
12 7 2 3
58%
16%
26%
25 16 26 2
CSKA Moskva
Rússia
12 8 2 2
66%
16%
18%
27 8 18 0
Sporting de Portugal
Portugal
12 7 2 3
58%
16%
26%
23 12 19 1
Bayer Leverkusen
Alemanya
12 7 3 2
58%
25%
17%
23 8 22 0
Dynamo Kyiv
Ucrania
12 6 4 2
50%
33%
17%
21 9 26 2
PSG
França
12 4 6 2
33%
50%
17%
18 13 24 0
Karpaty
Ucrania
12 4 3 5
33%
25%
42%
15 20 21 3
Levski Sofia
Bulgaria
12 6 3 3
50%
25%
25%
22 15 24 0
Lausanne
Suïssa
12 2 5 5
16%
41%
43%
13 22 23 1
Utrecht
Països Baixos
12 4 6 2
33%
50%
17%
18 11 18 0
Aris
Grecia
12 5 4 3
41%
33%
26%
13 12 24 0
BATE Borisov
Bielorrusia
10 5 3 2
50%
30%
20%
18 14 21 0
Lech Poznań
Polonia
10 5 3 2
50%
30%
20%
13 10 22 1
PAOK
Grecia
10 4 4 2
40%
40%
20%
8 6 27 1
Odense
Dinamarca
10 4 2 4
40%
20%
40%
16 18 16 2
Napoli
Italia
10 3 5 2
30%
50%
20%
12 11 34 2
Lille
França
10 3 4 3
30%
40%
30%
13 11 21 1
Hajduk Split
Croacia
10 3 1 6
30%
10%
60%
14 18 26 1
AZ Alkmaar
Països Baixos
10 4 1 5
40%
10%
50%
13 13 17 1
Juventus
Italia
10 4 6 0
40%
60%
13 8 16 0
CSKA Sofia
Bulgaria
10 4 1 5
40%
10%
50%
14 13 20 0
Zenit
Rússia
10 8 0 2
80%
20%
24 12 20 1
Metalist
Ucrania
10 4 3 3
40%
30%
30%
12 12 17 2
Braga
Portugal
9 3 3 3
33%
33%
34%
6 5 24 1
Getafe
Espanya
8 3 2 3
37%
25%
38%
6 9 22 0
Anorthosis
Chipre
8 4 0 4
50%
50%
11 10 19 1
Dinamo Zagreb
Croacia
8 4 1 3
50%
12%
38%
8 6 14 1
Palermo
Italia
8 3 1 4
37%
12%
51%
12 14 18 4
AEK
Grecia
8 3 2 3
37%
25%
38%
11 14 19 1
Benfica
Portugal
8 5 2 1
62%
25%
13%
15 8 14 0
Young Boys
Suïssa
8 4 0 4
50%
50%
13 14 19 0
Anderlecht
Bèlgica
8 2 1 5
25%
12%
63%
8 13 9 0
Club Brugge
Bèlgica
8 2 3 3
25%
37%
38%
9 11 21 1
Sparta Praha
República Txeca
8 2 4 2
25%
50%
25%
12 13 19 0
Győr
Hungria
8 4 1 3
50%
12%
38%
12 8 20 1
Qarabağ
Azerbaijan
8 4 2 2
50%
25%
25%
12 11 6 1
Dnepr
Ucrania
8 3 3 2
37%
37%
26%
15 13 13 0
Sevilla
Espanya
8 4 1 3
50%
12%
38%
12 9 19 1
Steaua București
Rumania
8 2 3 3
25%
37%
38%
10 12 25 1
Gent
Bèlgica
8 3 1 4
37%
12%
51%
10 14 20 0
Debrecen
Hungria
8 3 0 5
37%
63%
8 14 13 1
Borussia Dortmund
Alemanya
8 4 3 1
50%
37%
13%
15 7 13 1
Austria Wien
Austria
6 3 2 1
50%
33%
17%
10 5 9 1
Elfsborg
Suecia
6 4 0 2
66%
34%
10 5 8 0
Dinamo Minsk
Bielorrusia
6 3 0 3
50%
50%
16 8 15 0
Spartak Moskva
Rússia
6 3 1 2
50%
16%
34%
11 13 15 0
Sampdoria
Italia
6 1 2 3
16%
33%
51%
4 7 15 1
Atlético de Madrid
Espanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
9 7 10 0
Red Bull Salzburg
Austria
6 0 2 4
33%
67%
1 9 12 0
APOEL
Chipre
6 4 1 1
66%
16%
18%
11 4 7 1
Maccabi Tel Aviv
Israel
6 3 0 3
50%
50%
9 9 16 1
Sheriff Tiraspol
Moldavia
6 1 2 3
16%
33%
51%
5 7 12 0
Rosenborg
Noruega
6 1 0 5
16%
84%
3 13 7 0
Brøndby
Dinamarca
6 4 1 1
66%
16%
18%
8 4 6 0
Zestafoni
Georgia
6 2 1 3
33%
16%
51%
8 3 8 0
Twente
Països Baixos
6 2 1 3
33%
16%
51%
9 12 10 1
Maribor
Eslovenia
6 4 1 1
66%
16%
18%
12 8 5 1
Dinamo Tbilisi
Georgia
6 3 2 1
50%
33%
17%
7 6 11 2
Rabotnički
Macedonia del Nord
6 3 1 2
50%
16%
34%
12 4 9 1
Ruch Chorzów
Polonia
6 2 2 2
33%
33%
34%
5 8 14 1
Motherwell
Escocia
6 3 1 2
50%
16%
34%
7 4 10 1
Kalmar
Suecia
6 3 2 1
50%
33%
17%
9 6 6 0
Zrinjski
Bosnia-Herzegovina
6 4 1 1
66%
16%
18%
20 10 8 0
MYPA
Finlandia
6 4 1 1
66%
16%
18%
19 5 8 0
Randers
Dinamarca
6 2 2 2
33%
33%
34%
14 8 9 2
Marítimo
Portugal
6 4 0 2
66%
34%
17 12 9 0
Bnei Yehuda
Israel
4 1 2 1
25%
50%
25%
2 2 5 0
Molde
Noruega
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 7 1 0
Cliftonville
Irlanda del Nord
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 5 9 2
Spartak Subotica
Serbia
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 6 11 0
Cercle Brugge
Bèlgica
4 2 0 2
50%
50%
4 5 5 0
Tauras
Lituania
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 10 7 2
Timișoara
Rumania
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 7 8 0
Galatasaray
Turquia
4 1 3 0
25%
75%
10 6 10 0
Portadown
Irlanda del Nord
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 9 1
Sturm Graz
Austria
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 4 4 0
Slovan Bratislava
Eslovaquia
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 5 14 2
Široki Brijeg
Bosnia-Herzegovina
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 3 10 0
KR
Islandia
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 8 5 1
Gefle
Suecia
4 2 0 2
50%
50%
6 5 2 0
Torpedo Zhodino
Bielorrusia
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 4 7 0
Genk
Bèlgica
4 2 0 2
50%
50%
10 10 10 1
Dacia Chișinău
Moldavia
4 0 3 1
75%
25%
1 3 9 2
Shamrock Rovers
Irlanda
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 4 8 0
Rangers
Escocia
4 0 3 1
75%
25%
3 4 7 0
Šibenik
Croacia
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 3 15 0
Wisła Kraków
Polonia
4 2 0 2
50%
50%
9 4 3 1
OFK Beograd
Serbia
4 1 2 1
25%
50%
25%
6 9 8 2
Ajax
Països Baixos
4 2 0 2
50%
50%
5 4 6 0
Dundalk
Irlanda
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 12 6 0
Baník Ostrava
República Txeca
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 3 9 0
Budućnost
Montenegro
4 1 0 3
25%
75%
5 5 11 0
Dinamo București
Rumania
4 3 0 1
75%
25%
10 5 9 1
TPS
Finlandia
4 3 0 1
75%
25%
9 3 4 0
Zaria
Moldavia
4 0 2 2
50%
50%
2 8 8 1
Dnipro
Ucrania
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 3 7 0
Olympiacos
Grecia
4 3 0 1
75%
25%
13 3 5 1
Tirana
Albania
4 1 2 1
25%
50%
25%
2 5 5 1
Sibir
Rússia
4 2 0 2
50%
50%
3 7 12 1
Bangor City
Gales
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 12 10 1
Teteks
Macedonia del Nord
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 8 13 0
Mogren
Montenegro
4 3 0 1
75%
25%
7 3 10 0
UE Santa Coloma
Andorra
2 0 0 2
100%
0 5 6 0
Aktobe
Kazajistán
2 1 0 1
50%
50%
2 3 6 0
Dundee United
Escocia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Zalaegerszeg
Hungria
2 0 1 1
50%
50%
0 1 5 0
Tobol
Kazajistán
2 0 0 2
100%
2 4 1 1
Aston Villa
Inglaterra
2 0 1 1
50%
50%
3 4 4 0
Banants
Armenia
2 0 0 2
100%
0 4 6 0
Unirea Urziceni
Rumania
2 0 1 1
50%
50%
2 5 5 1
Cibalia
Croacia
2 0 1 1
50%
50%
0 1 4 0
Trans
Estonia
2 0 0 2
100%
0 7 4 0
Flora
Estonia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Faetano
San Marino
2 0 1 1
50%
50%
0 5 5 0
Basel
Suïssa
2 0 1 1
50%
50%
3 4 6 1
Sliema Wanderers
Malta
2 0 1 1
50%
50%
0 3 7 1
Port Talbot Town
Gales
2 0 0 2
100%
1 7 6 0
Khazar Lankaran
Azerbaijan
2 0 2 0
100%
1 1 6 0
Metalurg Skopje
Macedonia del Nord
2 0 1 1
50%
50%
2 5 3 0
Nitra
Eslovaquia
2 0 1 1
50%
50%
3 5 3 0
Zeta
Montenegro
2 0 2 0
100%
1 1 4 0
Fylkir
Islandia
2 0 0 2
100%
1 6 2 0
Lusitans
Andorra
2 0 0 2
100%
0 11 5 0
Vaslui
Rumania
2 0 1 1
50%
50%
0 2 5 1
Grasshopper
Suïssa
2 1 0 1
50%
50%
1 1 3 0
Dudelange
Luxemburg
2 1 0 1
50%
50%
3 7 3 0
Feyenoord
Països Baixos
2 1 0 1
50%
50%
1 2 3 0
Celtic
Escocia
2 1 0 1
50%
50%
2 4 5 0
Omonia
Chipre
2 0 1 1
50%
50%
2 3 6 0
Litex Lovech
Bulgaria
2 0 0 2
100%
1 4 1 1
Shakhter Karagandy
Kazajistán
2 0 0 2
100%
1 3 3 0
AIK Solna
Suecia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Laçi
Albania
2 0 1 1
50%
50%
2 8 4 1
Tavriya
Ucrania
2 0 0 2
100%
1 6 5 0
Ulisses
Armenia
2 0 1 1
50%
50%
0 1 1 0
Trabzonspor
Turquia
2 0 0 2
100%
1 3 7 0
Jablonec
República Txeca
2 0 0 2
100%
1 4 4 0
Fenerbahçe
Turquia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 0
Rubin Kazan
Rússia
2 0 1 1
50%
50%
2 4 6 0
Videoton
Hungria
2 0 1 1
50%
50%
1 3 5 0
Stabæk
Noruega
2 0 2 0
100%
3 3 4 0
Jelgava
Letonia
2 1 0 1
50%
50%
2 2 4 0
Víkingur Gøta
Islas Feroe
2 0 0 2
100%
0 7 3 0
Sillamäe
Estonia
2 0 0 2
100%
1 10 3 0
Besa
Albania
2 0 0 2
100%
1 11 4 0
Bakı
Azerbaijan
2 1 0 1
50%
50%
2 4 3 0
Iskra-Stal
Moldavia
2 0 0 2
100%
1 3 4 0
Honka
Finlandia
2 0 1 1
50%
50%
2 3 2 0
Banská Bystrica
Eslovaquia
2 1 0 1
50%
50%
1 3 6 0
Gorica
Eslovenia
2 0 1 1
50%
50%
1 4 2 1
Ventspils
Letonia
2 0 1 1
50%
50%
1 3 3 1
Sant Julià
Andorra
2 0 0 2
100%
0 8 4 0
Atyrau
Kazajistán
2 0 0 2
100%
0 5 4 0
WIT Georgia
Georgia
2 0 1 1
50%
50%
0 6 5 0
Mika
Armenia
2 0 1 1
50%
50%
0 1 2 0
Šiauliai
Lituania
2 0 0 2
100%
0 7 2 1
Breiðablik
Islandia
2 0 0 2
100%
0 2 1 0
Sūduva
Lituania
2 0 0 2
100%
2 6 5 1
Valletta
Malta
2 0 2 0
100%
1 1 1 0
Differdange
Luxemburg
2 0 1 1
50%
50%
3 5 6 0
Sporting Fingal
Irlanda
2 0 0 2
100%
4 6 2 0
Vaduz
Liechtenstein
2 0 1 1
50%
50%
0 3 5 1
Tre Penne
San Marino
2 0 0 2
100%
3 13 0 0
Grevenmacher
Luxemburg
2 0 1 1
50%
50%
4 5 5 0
The New Saints
Gales
2 0 1 1
50%
50%
2 5 3 1
NSÍ
Islas Feroe
2 0 0 2
100%
1 4 5 0
Helsinki
Finlandia
2 0 0 2
100%
0 6 2 0
Apollon Limassol
Chipre
2 1 0 1
50%
50%
2 2 4 1
Beroe
Bulgaria
2 0 1 1
50%
50%
1 4 5 0
Luzern
Suïssa
2 0 0 2
100%
1 4 2 0
Aalesund
Noruega
2 0 1 1
50%
50%
1 4 2 0
Llanelli Town
Gales
2 0 1 1
50%
50%
4 5 9 3
Viktoria Plzeň
República Txeca
2 0 1 1
50%
50%
1 4 3 2
Lokomotiv Moskva
Rússia
2 0 2 0
100%
2 2 2 0
Maccabi Haifa
Israel
2 1 0 1
50%
50%
2 3 3 0
Glentoran
Irlanda del Nord
2 0 1 1
50%
50%
2 5 1 0
Inter Turku
Finlandia
2 0 0 2
100%
3 8 3 1
Göteborg
Suecia
2 1 0 1
50%
50%
1 2 4 0
Olimpija
Eslovenia
2 0 0 2
100%
0 5 4 2
Jagiellonia
Polonia
2 0 1 1
50%
50%
3 4 1 0
Hibernian
Escocia
2 0 0 2
100%
2 6 3 0
Montpellier
França
2 1 0 1
50%
50%
1 1 6 1
Crvena Zvezda
Serbia
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 1
EB/Streymur
Islas Feroe
2 0 0 2
100%
0 4 4 0
Skonto
Letonia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
Nordsjælland
Dinamarca
2 0 0 2
100%
1 3 4 0
Borac
Bosnia-Herzegovina
2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0