Temporada 2010-11 Europa League

Partits
TipusDataLocalResultat Visitant
Classificació Fase 1 (Anada)01/07/2010Zestafoni5 - 0Faetano
Classificació Fase 1 (Anada)01/07/2010Šibenik0 - 0Sliema
Classificació Fase 1 (Anada)01/07/2010TPS3 - 1Port Talbot
Classificació Fase 1 (Anada)01/07/2010Zaria0 - 0Khazar Lankaran
Classificació Fase 1 (Anada)01/07/2010Qarabağ4 - 1Metalurg Skopje
Classificació Fase 1 (Anada)01/07/2010Nitra2 - 2Győr
Classificació Fase 1 (Anada)01/07/2010Zeta1 - 1Dacia Chișinău
Classificació Fase 1 (Anada)01/07/2010Torpedo Zhodino3 - 0Fylkir
Classificació Fase 1 (Anada)01/07/2010Rabotnički5 - 0Lusitans
Classificació Fase 1 (Anada)01/07/2010Randers6 - 1Dudelange
Classificació Fase 1 (Anada)01/07/2010Trans0 - 2MYPA
Classificació Fase 1 (Anada)01/07/2010Shakhter1 - 2Ruch Chorzów
Classificació Fase 1 (Anada)01/07/2010Laçi1 - 1Dnepr
Classificació Fase 1 (Anada)01/07/2010Dinamo Tbilisi2 - 1Flora
Classificació Fase 1 (Anada)01/07/2010Ulisses0 - 0Bnei Yehuda
Classificació Fase 1 (Anada)01/07/2010Tobol1 - 2Zrinjski
Classificació Fase 1 (Anada)01/07/2010UE Santa Coloma0 - 3Mogren
Classificació Fase 1 (Anada)01/07/2010Tirana0 - 0Zalaegerszeg
Classificació Fase 1 (Anada)01/07/2010Anorthosis3 - 0Banants
Classificació Fase 1 (Anada)01/07/2010Grevenmacher3 - 3Dundalk
Classificació Fase 1 (Anada)01/07/2010NSÍ0 - 2Gefle
Classificació Fase 1 (Anada)01/07/2010Llanelli2 - 2Tauras
Classificació Fase 1 (Anada)01/07/2010KR3 - 0Glentoran
Classificació Fase 1 (Anada)01/07/2010Olimpija0 - 2Široki Brijeg
Classificació Fase 1 (Anada)01/07/2010Kalmar1 - 0EB/Streymur
Classificació Fase 1 (Anada)01/07/2010Portadown1 - 1Skonto
Classificació Fase 1 (Tornada)08/07/2010Zrinjski2 - 1Tobol
Classificació Fase 1 (Tornada)08/07/2010Gefle2 - 1NSÍ
Classificació Fase 1 (Tornada)08/07/2010Port Talbot0 - 4TPS
Classificació Fase 1 (Tornada)08/07/2010Lusitans0 - 6Rabotnički
Classificació Fase 1 (Tornada)08/07/2010Glentoran2 - 2KR
Classificació Fase 1 (Tornada)08/07/2010Dundalk2 - 1Grevenmacher
Classificació Fase 1 (Tornada)08/07/2010EB/Streymur0 - 3Kalmar
Classificació Fase 1 (Tornada)08/07/2010Dudelange2 - 1Randers
Classificació Fase 1 (Tornada)08/07/2010Faetano0 - 0Zestafoni
Classificació Fase 1 (Tornada)08/07/2010Široki Brijeg3 - 0Olimpija
Classificació Fase 1 (Tornada)08/07/2010Ruch Chorzów1 - 0Shakhter
Classificació Fase 1 (Tornada)08/07/2010Zalaegerszeg0 - 1Tirana
Classificació Fase 1 (Tornada)08/07/2010Bnei Yehuda1 - 0Ulisses
Classificació Fase 1 (Tornada)08/07/2010Győr3 - 1Nitra
Classificació Fase 1 (Tornada)08/07/2010Dacia Chișinău0 - 0Zeta
Classificació Fase 1 (Tornada)08/07/2010Skonto0 - 1Portadown
Classificació Fase 1 (Tornada)08/07/2010Khazar Lankaran1 - 1Zaria
Classificació Fase 1 (Tornada)08/07/2010Flora0 - 0Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 1 (Tornada)08/07/2010Sliema0 - 3Šibenik
Classificació Fase 1 (Tornada)08/07/2010Mogren2 - 0UE Santa Coloma
Classificació Fase 1 (Tornada)08/07/2010Metalurg Skopje1 - 1Qarabağ
Classificació Fase 1 (Tornada)08/07/2010Tauras3 - 2Llanelli
Classificació Fase 1 (Tornada)08/07/2010Banants0 - 1Anorthosis
Classificació Fase 1 (Tornada)08/07/2010Dnepr7 - 1Laçi
Classificació Fase 1 (Tornada)08/07/2010Fylkir1 - 3Torpedo Zhodino
Classificació Fase 1 (Tornada)08/07/2010MYPA5 - 0Trans
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010KR0 - 3Karpaty
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Marítimo3 - 2Sporting Fingal
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Videoton1 - 1Maribor
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Besa0 - 5Olympiacos
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Portadown1 - 2Qarabağ
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010OFK Beograd2 - 2Torpedo Zhodino
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Motherwell1 - 0Breidablik
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Cliftonville1 - 0Cibalia
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Shamrock Rovers1 - 1Bnei Yehuda
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Valletta1 - 1Ruch Chorzów
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Sūduva0 - 2Rapid Wien
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Utrecht4 - 0Tirana
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Šiauliai0 - 2Wisła Kraków
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Austria Wien2 - 2Široki Brijeg
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Rabotnički1 - 0Mika
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010WIT Georgia0 - 6Baník Ostrava
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Atyrau0 - 3Győr
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Zaria0 - 2Dinamo București
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010MYPA3 - 0Sant Julià
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Ventspils0 - 0Teteks
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Gorica0 - 3Randers
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Zestafoni3 - 0Banská Bystrica
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Honka1 - 1Bangor
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Elfsborg2 - 1Iskra-Stal
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Bakı0 - 3Budućnost
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Dinamo Minsk5 - 1Sillamäe
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Beşiktaş3 - 0Víkingur Gøta
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Gefle1 - 2Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Molde1 - 0Jelgava
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Anorthosis0 - 2Šibenik
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Stabæk2 - 2Dnepr
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Lausanne1 - 0Borac
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Kalmar0 - 0Dacia Chișinău
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Differdange3 - 3Spartak Subotica
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Cercle Brugge0 - 1TPS
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Levski Sofia6 - 0Dundalk
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Brøndby3 - 0Vaduz
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Zrinjski4 - 1Tre Penne
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Tauras0 - 3APOEL
Classificació Fase 2 (Anada)15/07/2010Maccabi Tel Aviv2 - 0Mogren
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Vaduz0 - 0Brøndby
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Maribor2 - 0Videoton
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Teteks3 - 1Ventspils
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Mika0 - 0Rabotnički
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Dundalk0 - 2Levski Sofia
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Ruch Chorzów0 - 0Valletta
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Víkingur Gøta0 - 4Beşiktaş
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Breidablik0 - 1Motherwell
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Rapid Wien4 - 2Sūduva
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Győr2 - 0Atyrau
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Dinamo București5 - 1Zaria
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Bangor2 - 1Honka
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Tre Penne2 - 9Zrinjski
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Olympiacos6 - 1Besa
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Cibalia0 - 0Cliftonville
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Sporting Fingal2 - 3Marítimo
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Borac1 - 1Lausanne
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Budućnost1 - 2Bakı
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Torpedo Zhodino0 - 1OFK Beograd
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Banská Bystrica1 - 0Zestafoni
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Mogren2 - 1Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Spartak Subotica2 - 0Differdange
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Tirana1 - 1Utrecht
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Bnei Yehuda0 - 1Shamrock Rovers
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010APOEL3 - 1Tauras
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Iskra-Stal0 - 1Elfsborg
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Randers1 - 1Gorica
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Dacia Chișinău0 - 2Kalmar
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Karpaty3 - 2KR
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Baník Ostrava0 - 0WIT Georgia
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Šibenik0 - 3Anorthosis
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Široki Brijeg0 - 1Austria Wien
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Jelgava2 - 1Molde
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Sillamäe0 - 5Dinamo Minsk
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Qarabağ1 - 1Portadown
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010TPS1 - 2Cercle Brugge
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Dinamo Tbilisi2 - 1Gefle
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Dnepr1 - 1Stabæk
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2010Wisła Kraków5 - 0Šiauliai
Classificació Fase 2 (Tornada)23/07/2010Sant Julià0 - 5MYPA
Classificació Fase 3 (Anada)27/07/2010CSKA Sofia3 - 0Cliftonville
Classificació Fase 3 (Anada)29/07/2010Crvena Zvezda1 - 2Slovan Bratislava
Classificació Fase 3 (Anada)29/07/2010Shamrock Rovers0 - 2Juventus
Classificació Fase 3 (Anada)29/07/2010Győr0 - 1Montpellier
Classificació Fase 3 (Anada)29/07/2010Maribor3 - 0Hibernian
Classificació Fase 3 (Anada)29/07/2010Jagiellonia1 - 2Aris
Classificació Fase 3 (Anada)29/07/2010AZ Alkmaar2 - 0Göteborg
Classificació Fase 3 (Anada)29/07/2010Inter Turku1 - 5Genk
Classificació Fase 3 (Anada)29/07/2010Marítimo8 - 2Bangor
Classificació Fase 3 (Anada)29/07/2010Rabotnički0 - 2Liverpool
Classificació Fase 3 (Anada)29/07/2010Budućnost1 - 2Brøndby
Classificació Fase 3 (Anada)29/07/2010Karpaty1 - 0Zestafoni
Classificació Fase 3 (Anada)29/07/2010Olympiacos2 - 1Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 3 (Anada)29/07/2010Dnepr1 - 0Baník Ostrava
Classificació Fase 3 (Anada)29/07/2010Nordsjælland0 - 1Sporting de Portugal
Classificació Fase 3 (Anada)29/07/2010Maccabi Haifa1 - 0Dinamo Minsk
Classificació Fase 3 (Anada)29/07/2010Plzeň1 - 1Beşiktaş
Classificació Fase 3 (Anada)29/07/2010Sturm Graz2 - 0Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 3 (Anada)29/07/2010Wisła Kraków0 - 1Qarabağ
Classificació Fase 3 (Anada)29/07/2010Galatasaray2 - 2OFK Beograd
Classificació Fase 3 (Anada)29/07/2010Elfsborg5 - 0Teteks
Classificació Fase 3 (Anada)29/07/2010Dinamo București3 - 1Hajduk Split
Classificació Fase 3 (Anada)29/07/2010Cercle Brugge1 - 0Anorthosis
Classificació Fase 3 (Anada)29/07/2010Molde2 - 3Stuttgart
Classificació Fase 3 (Anada)29/07/2010Kalmar1 - 1Levski Sofia
Classificació Fase 3 (Anada)29/07/2010Odense5 - 3Zrinjski
Classificació Fase 3 (Anada)29/07/2010APOEL1 - 0Jablonec
Classificació Fase 3 (Anada)29/07/2010Randers2 - 3Lausanne
Classificació Fase 3 (Anada)29/07/2010Aalesund1 - 1Motherwell
Classificació Fase 3 (Anada)29/07/2010Utrecht1 - 0Luzern
Classificació Fase 3 (Anada)29/07/2010Ruch Chorzów1 - 3Austria Wien
Classificació Fase 3 (Anada)29/07/2010Beroe1 - 1Rapid Wien
Classificació Fase 3 (Anada)29/07/2010MYPA1 - 2Timișoara
Classificació Fase 3 (Anada)29/07/2010Spartak Subotica2 - 1Dnipro
Classificació Fase 3 (Anada)29/07/2010Sibir1 - 0Apollon
Classificació Fase 3 (Tornada)03/08/2010Rapid Wien3 - 0Beroe
Classificació Fase 3 (Tornada)05/08/2010Luzern1 - 3Utrecht
Classificació Fase 3 (Tornada)05/08/2010Aris2 - 2Jagiellonia
Classificació Fase 3 (Tornada)05/08/2010Jablonec1 - 3APOEL
Classificació Fase 3 (Tornada)05/08/2010Levski Sofia5 - 2Kalmar
Classificació Fase 3 (Tornada)05/08/2010Cliftonville1 - 2CSKA Sofia
Classificació Fase 3 (Tornada)05/08/2010Timișoara3 - 3MYPA
Classificació Fase 3 (Tornada)05/08/2010Lausanne1 - 1Randers
Classificació Fase 3 (Tornada)05/08/2010Beşiktaş3 - 0Plzeň
Classificació Fase 3 (Tornada)05/08/2010Brøndby1 - 0Budućnost
Classificació Fase 3 (Tornada)05/08/2010Genk3 - 2Inter Turku
Classificació Fase 3 (Tornada)05/08/2010Montpellier0 - 1Győr
Classificació Fase 3 (Tornada)05/08/2010Maccabi Tel Aviv1 - 0Olympiacos
Classificació Fase 3 (Tornada)05/08/2010Austria Wien3 - 0Ruch Chorzów
Classificació Fase 3 (Tornada)05/08/2010Slovan Bratislava1 - 1Crvena Zvezda
Classificació Fase 3 (Tornada)05/08/2010Bangor1 - 2Marítimo
Classificació Fase 3 (Tornada)05/08/2010Hajduk Split3 - 0Dinamo București
Classificació Fase 3 (Tornada)05/08/2010Stuttgart2 - 2Molde
Classificació Fase 3 (Tornada)05/08/2010Apollon2 - 1Sibir
Classificació Fase 3 (Tornada)05/08/2010Motherwell3 - 0Aalesund
Classificació Fase 3 (Tornada)05/08/2010Liverpool2 - 0Rabotnički
Classificació Fase 3 (Tornada)05/08/2010Anorthosis3 - 1Cercle Brugge
Classificació Fase 3 (Tornada)05/08/2010OFK Beograd1 - 5Galatasaray
Classificació Fase 3 (Tornada)05/08/2010Dnipro2 - 0Spartak Subotica
Classificació Fase 3 (Tornada)05/08/2010Sporting de Portugal2 - 1Nordsjælland
Classificació Fase 3 (Tornada)05/08/2010Baník Ostrava1 - 2Dnepr
Classificació Fase 3 (Tornada)05/08/2010Qarabağ3 - 2Wisła Kraków
Classificació Fase 3 (Tornada)05/08/2010Dinamo Minsk3 - 1Maccabi Haifa
Classificació Fase 3 (Tornada)05/08/2010Dinamo Tbilisi1 - 1Sturm Graz
Classificació Fase 3 (Tornada)05/08/2010Zrinjski0 - 0Odense
Classificació Fase 3 (Tornada)05/08/2010Teteks1 - 2Elfsborg
Classificació Fase 3 (Tornada)05/08/2010Zestafoni0 - 1Karpaty
Classificació Fase 3 (Tornada)05/08/2010Hibernian2 - 3Maribor
Classificació Fase 3 (Tornada)05/08/2010Göteborg1 - 0AZ Alkmaar
Classificació Fase 3 (Tornada)05/08/2010Juventus1 - 0Shamrock Rovers
Classificació PlayOff (Anada)17/08/2010Aris1 - 0Austria Wien
Classificació PlayOff (Anada)17/08/2010Beşiktaş2 - 0Helsinki
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010Napoli1 - 0Elfsborg
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010Genk0 - 3Porto
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010CSKA Sofia3 - 0TNS
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010PAOK1 - 0Fenerbahçe
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010Lausanne1 - 1Lokomotiv
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010Liverpool1 - 0Trabzonspor
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010Celtic2 - 0Utrecht
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010Getafe1 - 0APOEL
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010Győr0 - 2Dinamo Zagreb
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010Club Brugge2 - 1Dinamo Minsk
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010Dundee United0 - 1AEK
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010AZ Alkmaar2 - 0Aktobe
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010Timișoara0 - 1Manchester City
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010Sturm Graz1 - 2Juventus
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010Borussia Dortmund4 - 0Qarabağ
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010Hajduk Split4 - 1Unirea Urziceni
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010Galatasaray2 - 2Karpaty
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010Palermo3 - 0Maribor
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010Rapid Wien1 - 1Aston Villa
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010Sibir1 - 0PSV
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010Bate Borisov3 - 0Marítimo
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010PSG2 - 0Maccabi Tel Aviv
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010Bayer Leverkusen3 - 0Tavriya
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010CSKA4 - 0Anorthosis
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010Slovan Bratislava0 - 1Stuttgart
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010AIK0 - 0Levski Sofia
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010Villarreal5 - 0Dnepr
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010Dnipro0 - 1Lech Poznań
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010Debrecen2 - 0Litex
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010Omonia0 - 1Metalist
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010Odense2 - 1Motherwell
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010Feyenoord1 - 0Gent
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010Steaua București1 - 0Grasshopper
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010Sporting de Portugal0 - 2Brøndby
Classificació PlayOff (Anada)19/08/2010Vaslui0 - 0Lille
Classificació PlayOff (Tornada)24/08/2010Anorthosis1 - 2CSKA
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010Grasshopper1 - 0Steaua București
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010Trabzonspor1 - 2Liverpool
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010Aston Villa2 - 3Rapid Wien
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010TNS2 - 2CSKA Sofia
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010Lech Poznań0 - 0Dnipro
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010Tavriya1 - 3Bayer Leverkusen
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010Maccabi Tel Aviv4 - 3PSG
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010Gent2 - 0Feyenoord
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010AEK1 - 1Dundee United
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010Stuttgart2 - 2Slovan Bratislava
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010PSV5 - 0Sibir
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010Litex1 - 2Debrecen
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010Levski Sofia2 - 1AIK
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010Unirea Urziceni1 - 1Hajduk Split
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010Motherwell0 - 1Odense
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010Metalist2 - 2Omonia
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010Brøndby0 - 3Sporting de Portugal
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010Austria Wien1 - 1Aris
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010APOEL1 - 1Getafe
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010Helsinki0 - 4Beşiktaş
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010Dnepr1 - 2Villarreal
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010Lokomotiv1 - 1Lausanne
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010Marítimo1 - 2Bate Borisov
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010Aktobe2 - 1AZ Alkmaar
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010Qarabağ0 - 1Borussia Dortmund
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010Dinamo Minsk2 - 3Club Brugge
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010Manchester City2 - 0Timișoara
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010Utrecht4 - 0Celtic
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010Fenerbahçe1 - 1PAOK
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010Karpaty1 - 1Galatasaray
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010Maribor3 - 2Palermo
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010Lille2 - 0Vaslui
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010Elfsborg0 - 2Napoli
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010Dinamo Zagreb2 - 1Győr
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010Porto4 - 2Genk
Classificació PlayOff (Tornada)26/08/2010Juventus1 - 0Sturm Graz
Fase de Grups (Jornada 1)16/09/2010Sevilla0 - 1PSG
Fase de Grups (Jornada 1)16/09/2010Beşiktaş1 - 0CSKA Sofia
Fase de Grups (Jornada 1)16/09/2010Club Brugge1 - 1PAOK
Fase de Grups (Jornada 1)16/09/2010Karpaty3 - 4Borussia Dortmund
Fase de Grups (Jornada 1)16/09/2010Porto3 - 0Rapid Wien
Fase de Grups (Jornada 1)16/09/2010Liverpool4 - 1Steaua București
Fase de Grups (Jornada 1)16/09/2010Napoli0 - 0Utrecht
Fase de Grups (Jornada 1)16/09/2010Red Bull Salzburg0 - 2Manchester City
Fase de Grups (Jornada 1)16/09/2010Juventus3 - 3Lech Poznań
Fase de Grups (Jornada 1)16/09/2010Aris1 - 0Atlético de Madrid
Fase de Grups (Jornada 1)16/09/2010Bayer Leverkusen4 - 0Rosenborg
Fase de Grups (Jornada 1)16/09/2010Lille1 - 2Sporting de Portugal
Fase de Grups (Jornada 1)16/09/2010Levski Sofia3 - 2Gent
Fase de Grups (Jornada 1)16/09/2010Dinamo Zagreb2 - 0Villarreal
Fase de Grups (Jornada 1)16/09/2010AZ Alkmaar2 - 1Sheriff
Fase de Grups (Jornada 1)16/09/2010Dynamo Kiev2 - 2Bate Borisov
Fase de Grups (Jornada 1)16/09/2010Sparta Praha3 - 2Palermo
Fase de Grups (Jornada 1)16/09/2010Lausanne0 - 3CSKA
Fase de Grups (Jornada 1)16/09/2010Anderlecht1 - 3Zenit
Fase de Grups (Jornada 1)16/09/2010AEK3 - 1Hajduk Split
Fase de Grups (Jornada 1)16/09/2010Stuttgart3 - 0Young Boys
Fase de Grups (Jornada 1)16/09/2010Getafe2 - 1Odense
Fase de Grups (Jornada 1)16/09/2010Debrecen0 - 5Metalist
Fase de Grups (Jornada 1)16/09/2010PSV1 - 1Sampdoria
Fase de Grups (Jornada 2)30/09/2010Sampdoria1 - 0Debrecen
Fase de Grups (Jornada 2)30/09/2010Gent1 - 1Lille
Fase de Grups (Jornada 2)30/09/2010Young Boys2 - 0Getafe
Fase de Grups (Jornada 2)30/09/2010Odense1 - 2Stuttgart
Fase de Grups (Jornada 2)30/09/2010Zenit4 - 2AEK
Fase de Grups (Jornada 2)30/09/2010Hajduk Split1 - 0Anderlecht
Fase de Grups (Jornada 2)30/09/2010Palermo1 - 0Lausanne
Fase de Grups (Jornada 2)30/09/2010CSKA3 - 0Sparta Praha
Fase de Grups (Jornada 2)30/09/2010Sheriff2 - 0Dynamo Kiev
Fase de Grups (Jornada 2)30/09/2010Bate Borisov4 - 1AZ Alkmaar
Fase de Grups (Jornada 2)30/09/2010PSG2 - 0Karpaty
Fase de Grups (Jornada 2)30/09/2010Villarreal2 - 1Club Brugge
Fase de Grups (Jornada 2)30/09/2010Borussia Dortmund0 - 1Sevilla
Fase de Grups (Jornada 2)30/09/2010Steaua București3 - 3Napoli
Fase de Grups (Jornada 2)30/09/2010PAOK1 - 0Dinamo Zagreb
Fase de Grups (Jornada 2)30/09/2010Sporting de Portugal5 - 0Levski Sofia
Fase de Grups (Jornada 2)30/09/2010Atlético de Madrid1 - 1Bayer Leverkusen
Fase de Grups (Jornada 2)30/09/2010Metalist0 - 2PSV
Fase de Grups (Jornada 2)30/09/2010Utrecht0 - 0Liverpool
Fase de Grups (Jornada 2)30/09/2010Rosenborg2 - 1Aris
Fase de Grups (Jornada 2)30/09/2010Manchester City1 - 1Juventus
Fase de Grups (Jornada 2)30/09/2010Lech Poznań2 - 0Red Bull Salzburg
Fase de Grups (Jornada 2)30/09/2010Rapid Wien1 - 2Beşiktaş
Fase de Grups (Jornada 2)30/09/2010CSKA Sofia0 - 1Porto
Fase de Grups (Jornada 3)21/10/2010Manchester City3 - 1Lech Poznań
Fase de Grups (Jornada 3)21/10/2010Red Bull Salzburg1 - 1Juventus
Fase de Grups (Jornada 3)21/10/2010Atlético de Madrid3 - 0Rosenborg
Fase de Grups (Jornada 3)21/10/2010Anderlecht3 - 0AEK
Fase de Grups (Jornada 3)21/10/2010Aris0 - 0Bayer Leverkusen
Fase de Grups (Jornada 3)21/10/2010Sporting de Portugal5 - 1Gent
Fase de Grups (Jornada 3)21/10/2010Lille1 - 0Levski Sofia
Fase de Grups (Jornada 3)21/10/2010Villarreal1 - 0PAOK
Fase de Grups (Jornada 3)21/10/2010Beşiktaş1 - 3Porto
Fase de Grups (Jornada 3)21/10/2010CSKA Sofia0 - 2Rapid Wien
Fase de Grups (Jornada 3)21/10/2010Napoli0 - 0Liverpool
Fase de Grups (Jornada 3)21/10/2010Utrecht1 - 1Steaua București
Fase de Grups (Jornada 3)21/10/2010Karpaty0 - 1Sevilla
Fase de Grups (Jornada 3)21/10/2010Borussia Dortmund1 - 1PSG
Fase de Grups (Jornada 3)21/10/2010Debrecen1 - 2PSV
Fase de Grups (Jornada 3)21/10/2010Metalist2 - 1Sampdoria
Fase de Grups (Jornada 3)21/10/2010Stuttgart1 - 0Getafe
Fase de Grups (Jornada 3)21/10/2010Young Boys4 - 2Odense
Fase de Grups (Jornada 3)21/10/2010Zenit2 - 0Hajduk Split
Fase de Grups (Jornada 3)21/10/2010Sparta Praha3 - 3Lausanne
Fase de Grups (Jornada 3)21/10/2010Palermo0 - 3CSKA
Fase de Grups (Jornada 3)21/10/2010AZ Alkmaar1 - 2Dynamo Kiev
Fase de Grups (Jornada 3)21/10/2010Sheriff0 - 1Bate Borisov
Fase de Grups (Jornada 3)21/10/2010Dinamo Zagreb0 - 0Club Brugge
Fase de Grups (Jornada 4)04/11/2010Steaua București3 - 1Utrecht
Fase de Grups (Jornada 4)04/11/2010Sampdoria0 - 0Metalist
Fase de Grups (Jornada 4)04/11/2010PSV3 - 0Debrecen
Fase de Grups (Jornada 4)04/11/2010Odense2 - 0Young Boys
Fase de Grups (Jornada 4)04/11/2010AEK1 - 1Anderlecht
Fase de Grups (Jornada 4)04/11/2010Dynamo Kiev2 - 0AZ Alkmaar
Fase de Grups (Jornada 4)04/11/2010PSG0 - 0Borussia Dortmund
Fase de Grups (Jornada 4)04/11/2010Sevilla4 - 0Karpaty
Fase de Grups (Jornada 4)04/11/2010Hajduk Split2 - 3Zenit
Fase de Grups (Jornada 4)04/11/2010Lausanne1 - 3Sparta Praha
Fase de Grups (Jornada 4)04/11/2010Getafe0 - 3Stuttgart
Fase de Grups (Jornada 4)04/11/2010Gent3 - 1Sporting de Portugal
Fase de Grups (Jornada 4)04/11/2010Liverpool3 - 1Napoli
Fase de Grups (Jornada 4)04/11/2010Rapid Wien1 - 2CSKA Sofia
Fase de Grups (Jornada 4)04/11/2010Porto1 - 1Beşiktaş
Fase de Grups (Jornada 4)04/11/2010Bayer Leverkusen1 - 0Aris
Fase de Grups (Jornada 4)04/11/2010Bate Borisov3 - 1Sheriff
Fase de Grups (Jornada 4)04/11/2010Club Brugge0 - 2Dinamo Zagreb
Fase de Grups (Jornada 4)04/11/2010PAOK1 - 0Villarreal
Fase de Grups (Jornada 4)04/11/2010Lech Poznań3 - 1Manchester City
Fase de Grups (Jornada 4)04/11/2010Levski Sofia2 - 2Lille
Fase de Grups (Jornada 4)04/11/2010Rosenborg1 - 2Atlético de Madrid
Fase de Grups (Jornada 4)04/11/2010Juventus0 - 0Red Bull Salzburg
Fase de Grups (Jornada 4)04/11/2010CSKA3 - 1Palermo
Fase de Grups (Jornada 5)01/12/2010Manchester City3 - 0Red Bull Salzburg
Fase de Grups (Jornada 5)01/12/2010Young Boys4 - 2Stuttgart
Fase de Grups (Jornada 5)01/12/2010Metalist2 - 1Debrecen
Fase de Grups (Jornada 5)01/12/2010Odense1 - 1Getafe
Fase de Grups (Jornada 5)01/12/2010Hajduk Split1 - 3AEK
Fase de Grups (Jornada 5)01/12/2010Lech Poznań1 - 1Juventus
Fase de Grups (Jornada 5)01/12/2010Zenit3 - 1Anderlecht
Fase de Grups (Jornada 5)01/12/2010Sampdoria1 - 2PSV
Fase de Grups (Jornada 5)01/12/2010Rosenborg0 - 1Bayer Leverkusen
Fase de Grups (Jornada 5)01/12/2010Atlético de Madrid2 - 3Aris
Fase de Grups (Jornada 5)01/12/2010Sporting de Portugal1 - 0Lille
Fase de Grups (Jornada 5)01/12/2010Gent1 - 0Levski Sofia
Fase de Grups (Jornada 5)02/12/2010Rapid Wien1 - 3Porto
Fase de Grups (Jornada 5)02/12/2010CSKA Sofia1 - 2Beşiktaş
Fase de Grups (Jornada 5)02/12/2010Steaua București1 - 1Liverpool
Fase de Grups (Jornada 5)02/12/2010Utrecht3 - 3Napoli
Fase de Grups (Jornada 5)02/12/2010PSG4 - 2Sevilla
Fase de Grups (Jornada 5)02/12/2010Borussia Dortmund3 - 0Karpaty
Fase de Grups (Jornada 5)02/12/2010Palermo2 - 2Sparta Praha
Fase de Grups (Jornada 5)02/12/2010CSKA5 - 1Lausanne
Fase de Grups (Jornada 5)02/12/2010Bate Borisov1 - 4Dynamo Kiev
Fase de Grups (Jornada 5)02/12/2010Sheriff1 - 1AZ Alkmaar
Fase de Grups (Jornada 5)02/12/2010PAOK1 - 1Club Brugge
Fase de Grups (Jornada 5)02/12/2010Villarreal3 - 0Dinamo Zagreb
Fase de Grups (Jornada 6)15/12/2010Porto3 - 1CSKA Sofia
Fase de Grups (Jornada 6)15/12/2010Beşiktaş2 - 0Rapid Wien
Fase de Grups (Jornada 6)15/12/2010Liverpool0 - 0Utrecht
Fase de Grups (Jornada 6)15/12/2010Napoli1 - 0Steaua București
Fase de Grups (Jornada 6)15/12/2010Karpaty1 - 1PSG
Fase de Grups (Jornada 6)15/12/2010Lausanne0 - 1Palermo
Fase de Grups (Jornada 6)15/12/2010Sparta Praha1 - 1CSKA
Fase de Grups (Jornada 6)15/12/2010Dynamo Kiev0 - 0Sheriff
Fase de Grups (Jornada 6)15/12/2010AZ Alkmaar3 - 0Bate Borisov
Fase de Grups (Jornada 6)15/12/2010Club Brugge1 - 2Villarreal
Fase de Grups (Jornada 6)15/12/2010Dinamo Zagreb0 - 1PAOK
Fase de Grups (Jornada 6)15/12/2010Sevilla2 - 2Borussia Dortmund
Fase de Grups (Jornada 6)16/12/2010Aris2 - 0Rosenborg
Fase de Grups (Jornada 6)16/12/2010Stuttgart5 - 1Odense
Fase de Grups (Jornada 6)16/12/2010Red Bull Salzburg0 - 1Lech Poznań
Fase de Grups (Jornada 6)16/12/2010Getafe1 - 0Young Boys
Fase de Grups (Jornada 6)16/12/2010Debrecen2 - 0Sampdoria
Fase de Grups (Jornada 6)16/12/2010PSV0 - 0Metalist
Fase de Grups (Jornada 6)16/12/2010Anderlecht2 - 0Hajduk Split
Fase de Grups (Jornada 6)16/12/2010Levski Sofia1 - 0Sporting de Portugal
Fase de Grups (Jornada 6)16/12/2010AEK0 - 3Zenit
Fase de Grups (Jornada 6)16/12/2010Bayer Leverkusen1 - 1Atlético de Madrid
Fase de Grups (Jornada 6)16/12/2010Lille3 - 0Gent
Fase de Grups (Jornada 6)16/12/2010Juventus1 - 1Manchester City
Setzens de Final (Anada)15/02/2011Aris0 - 0Manchester City
Setzens de Final (Anada)17/02/2011Benfica2 - 1Stuttgart
Setzens de Final (Anada)17/02/2011Bate Borisov2 - 2PSG
Setzens de Final (Anada)17/02/2011Napoli0 - 0Villarreal
Setzens de Final (Anada)17/02/2011Anderlecht0 - 3Ajax
Setzens de Final (Anada)17/02/2011Lech Poznań1 - 0Braga
Setzens de Final (Anada)17/02/2011Metalist0 - 4Bayer Leverkusen
Setzens de Final (Anada)17/02/2011Basel2 - 3Spartak Moscú
Setzens de Final (Anada)17/02/2011Young Boys2 - 1Zenit
Setzens de Final (Anada)17/02/2011PAOK0 - 1CSKA
Setzens de Final (Anada)17/02/2011Sevilla1 - 2Porto
Setzens de Final (Anada)17/02/2011Rangers1 - 1Sporting de Portugal
Setzens de Final (Anada)17/02/2011Sparta Praha0 - 0Liverpool
Setzens de Final (Anada)17/02/2011Lille2 - 2PSV
Setzens de Final (Anada)17/02/2011Rubin Kazan0 - 2Twente
Setzens de Final (Anada)17/02/2011Beşiktaş1 - 4Dynamo Kiev
Setzens de Final (Tornada)22/02/2011CSKA1 - 1PAOK
Setzens de Final (Tornada)23/02/2011Porto0 - 1Sevilla
Setzens de Final (Tornada)24/02/2011Bayer Leverkusen2 - 0Metalist
Setzens de Final (Tornada)24/02/2011Twente2 - 2Rubin Kazan
Setzens de Final (Tornada)24/02/2011Manchester City3 - 0Aris
Setzens de Final (Tornada)24/02/2011Villarreal2 - 1Napoli
Setzens de Final (Tornada)24/02/2011Dynamo Kiev4 - 0Beşiktaş
Setzens de Final (Tornada)24/02/2011Braga2 - 0Lech Poznań
Setzens de Final (Tornada)24/02/2011Ajax2 - 0Anderlecht
Setzens de Final (Tornada)24/02/2011PSG0 - 0Bate Borisov
Setzens de Final (Tornada)24/02/2011Stuttgart0 - 2Benfica
Setzens de Final (Tornada)24/02/2011PSV3 - 1Lille
Setzens de Final (Tornada)24/02/2011Liverpool1 - 0Sparta Praha
Setzens de Final (Tornada)24/02/2011Sporting de Portugal2 - 2Rangers
Setzens de Final (Tornada)24/02/2011Spartak Moscú1 - 1Basel
Setzens de Final (Tornada)24/02/2011Zenit3 - 1Young Boys
Vuitens de Final (Anada)10/03/2011Ajax0 - 1Spartak Moscú
Vuitens de Final (Anada)10/03/2011PSV0 - 0Rangers
Vuitens de Final (Anada)10/03/2011Bayer Leverkusen2 - 3Villarreal
Vuitens de Final (Anada)10/03/2011Braga1 - 0Liverpool
Vuitens de Final (Anada)10/03/2011Benfica2 - 1PSG
Vuitens de Final (Anada)10/03/2011Dynamo Kiev2 - 0Manchester City
Vuitens de Final (Anada)10/03/2011Twente3 - 0Zenit
Vuitens de Final (Anada)10/03/2011CSKA0 - 1Porto
Vuitens de Final (Tornada)17/03/2011Manchester City1 - 0Dynamo Kiev
Vuitens de Final (Tornada)17/03/2011PSG1 - 1Benfica
Vuitens de Final (Tornada)17/03/2011Villarreal2 - 1Bayer Leverkusen
Vuitens de Final (Tornada)17/03/2011Rangers0 - 1PSV
Vuitens de Final (Tornada)17/03/2011Porto2 - 1CSKA
Vuitens de Final (Tornada)17/03/2011Liverpool0 - 0Braga
Vuitens de Final (Tornada)17/03/2011Spartak Moscú3 - 0Ajax
Vuitens de Final (Tornada)17/03/2011Zenit2 - 0Twente
Quarts de Final (Anada)07/04/2011Porto5 - 1Spartak Moscú
Quarts de Final (Anada)07/04/2011Benfica4 - 1PSV
Quarts de Final (Anada)07/04/2011Villarreal5 - 1Twente
Quarts de Final (Anada)07/04/2011Dynamo Kiev1 - 1Braga
Quarts de Final (Tornada)14/04/2011Braga0 - 0Dynamo Kiev
Quarts de Final (Tornada)14/04/2011Spartak Moscú2 - 5Porto
Quarts de Final (Tornada)14/04/2011PSV2 - 2Benfica
Quarts de Final (Tornada)14/04/2011Twente1 - 3Villarreal
Semifinal (Anada)28/04/2011Benfica2 - 1Braga
Semifinal (Anada)28/04/2011Porto5 - 1Villarreal
Semifinal (Tornada)05/05/2011Villarreal3 - 2Porto
Semifinal (Tornada)05/05/2011Braga1 - 0Benfica
Final18/05/2011Porto1 - 0Braga
Equips
EquipPPGPEPP%GFGCTGTV
Porto171412
82%
6%
12%
4416274
Villarreal161213
75%
6%
19%
3419342
Beşiktaş14923
64%
14%
22%
2715252
PSV14752
50%
36%
14%
2413201
Liverpool14761
50%
43%
7%
165180
Rapid Wien12525
42%
17%
41%
1918220
Manchester City12732
58%
25%
17%
188151
Stuttgart12723
58%
17%
25%
2516262
CSKA12822
67%
17%
16%
278180
Sporting de Portugal12723
58%
17%
25%
2312191
Bayer Leverkusen12732
58%
25%
17%
238220
Dynamo Kiev12642
50%
33%
17%
219262
PSG12462
33%
50%
17%
1813240
Karpaty12435
33%
25%
42%
1520213
Levski Sofia12633
50%
25%
25%
2215240
Lausanne12255
17%
42%
41%
1322231
Utrecht12462
33%
50%
17%
1811180
Aris12543
42%
33%
25%
1312240
Bate Borisov10532
50%
30%
20%
1814210
Lech Poznań10532
50%
30%
20%
1310221
PAOK10442
40%
40%
20%
86271
Odense10424
40%
20%
40%
1618162
Napoli10352
30%
50%
20%
1211342
Lille10343
30%
40%
30%
1311211
Hajduk Split10316
30%
10%
60%
1418261
AZ Alkmaar10415
40%
10%
50%
1313171
Juventus10460
40%
60%
138160
CSKA Sofia10415
40%
10%
50%
1413200
Zenit10802
80%
20%
2412201
Metalist10433
40%
30%
30%
1212172
Braga9333
33%
33%
34%
65241
Getafe8323
38%
25%
37%
69220
Anorthosis8404
50%
50%
1110191
Dinamo Zagreb8413
50%
12%
38%
86141
Palermo8314
38%
12%
50%
1214184
AEK8323
38%
25%
37%
1114191
Benfica8521
62%
25%
13%
158140
Young Boys8404
50%
50%
1314190
Anderlecht8215
25%
12%
63%
81390
Club Brugge8233
25%
38%
37%
911211
Sparta Praha8242
25%
50%
25%
1213190
Győr8413
50%
12%
38%
128201
Qarabağ8422
50%
25%
25%
121161
Dnepr8332
38%
38%
24%
1513130
Sevilla8413
50%
12%
38%
129191
Steaua București8233
25%
38%
37%
1012251
Gent8314
38%
12%
50%
1014200
Debrecen8305
38%
62%
814131
Borussia Dortmund8431
50%
38%
12%
157131
Austria Wien6321
50%
33%
17%
10591
Elfsborg6402
67%
33%
10580
Dinamo Minsk6303
50%
50%
168150
Spartak Moscú6312
50%
17%
33%
1113150
Sampdoria6123
17%
33%
50%
47151
Atlético de Madrid6222
33%
33%
34%
97100
Red Bull Salzburg6024
33%
67%
19120
APOEL6411
67%
17%
16%
11471
Maccabi Tel Aviv6303
50%
50%
99161
Sheriff6123
17%
33%
50%
57120
Rosenborg6105
17%
83%
31370
Brøndby6411
67%
17%
16%
8460
Zestafoni6213
33%
17%
50%
8380
Twente6213
33%
17%
50%
912101
Maribor6411
67%
17%
16%
12851
Dinamo Tbilisi6321
50%
33%
17%
76112
Rabotnički6312
50%
17%
33%
12491
Ruch Chorzów6222
33%
33%
34%
58141
Motherwell6312
50%
17%
33%
74101
Kalmar6321
50%
33%
17%
9660
Zrinjski6411
67%
17%
16%
201080
MYPA6411
67%
17%
16%
19580
Randers6222
33%
33%
34%
14892
Marítimo6402
67%
33%
171290
Bnei Yehuda4121
25%
50%
25%
2250
Molde4112
25%
25%
50%
6710
Cliftonville4112
25%
25%
50%
2592
Spartak Subotica4211
50%
25%
25%
76110
Cercle Brugge4202
50%
50%
4550
Tauras4112
25%
25%
50%
61072
Timișoara4112
25%
25%
50%
5780
Galatasaray4130
25%
75%
106100
Portadown4121
25%
50%
25%
4491
Sturm Graz4112
25%
25%
50%
4440
Slovan Bratislava4121
25%
50%
25%
55142
Široki Brijeg4211
50%
25%
25%
73100
KR4112
25%
25%
50%
7851
Gefle4202
50%
50%
6520
Torpedo Zhodino4211
50%
25%
25%
8470
Genk4202
50%
50%
1010101
Dacia Chișinău4031
75%
25%
1392
Shamrock Rovers4112
25%
25%
50%
2480
Rangers4031
75%
25%
3470
Šibenik4211
50%
25%
25%
53150
Wisła Kraków4202
50%
50%
9431
OFK Beograd4121
25%
50%
25%
6982
Ajax4202
50%
50%
5460
Dundalk4112
25%
25%
50%
51260
Baník Ostrava4112
25%
25%
50%
7390
Budućnost4103
25%
75%
55110
Dinamo București4301
75%
25%
10591
TPS4301
75%
25%
9340
Zaria4022
50%
50%
2881
Dnipro4112
25%
25%
50%
3370
Olympiacos4301
75%
25%
13351
Tirana4121
25%
50%
25%
2551
Sibir4202
50%
50%
37121
Bangor4112
25%
25%
50%
612101
Teteks4112
25%
25%
50%
48130
Mogren4301
75%
25%
73100
UE Santa Coloma2002
100%
0560
Aktobe2101
50%
50%
2360
Dundee United2011
50%
50%
1240
Zalaegerszeg2011
50%
50%
0150
Tobol2002
100%
2411
Aston Villa2011
50%
50%
3440
Banants2002
100%
0460
Unirea Urziceni2011
50%
50%
2551
Cibalia2011
50%
50%
0140
Trans2002
100%
0740
Flora2011
50%
50%
1250
Faetano2011
50%
50%
0550
Basel2011
50%
50%
3461
Sliema2011
50%
50%
0371
Port Talbot2002
100%
1760
Khazar Lankaran2020
100%
1160
Metalurg Skopje2011
50%
50%
2530
Nitra2011
50%
50%
3530
Zeta2020
100%
1140
Fylkir2002
100%
1620
Lusitans2002
100%
01150
Vaslui2011
50%
50%
0251
Grasshopper2101
50%
50%
1130
Dudelange2101
50%
50%
3730
Feyenoord2101
50%
50%
1230
Celtic2101
50%
50%
2450
Omonia2011
50%
50%
2360
Litex2002
100%
1411
Shakhter2002
100%
1330
AIK2011
50%
50%
1240
Laçi2011
50%
50%
2841
Tavriya2002
100%
1650
Ulisses2011
50%
50%
0110
Trabzonspor2002
100%
1370
Jablonec2002
100%
1440
Fenerbahçe2011
50%
50%
1260
Rubin Kazan2011
50%
50%
2460
Videoton2011
50%
50%
1350
Stabæk2020
100%
3340
Jelgava2101
50%
50%
2240
Víkingur Gøta2002
100%
0730
Sillamäe2002
100%
11030
Besa2002
100%
11140
Bakı2101
50%
50%
2430
Iskra-Stal2002
100%
1340
Honka2011
50%
50%
2320
Banská Bystrica2101
50%
50%
1360
Gorica2011
50%
50%
1421
Ventspils2011
50%
50%
1331
Sant Julià2002
100%
0840
Atyrau2002
100%
0540
WIT Georgia2011
50%
50%
0650
Mika2011
50%
50%
0120
Šiauliai2002
100%
0721
Breidablik2002
100%
0210
Sūduva2002
100%
2651
Valletta2020
100%
1110
Differdange2011
50%
50%
3560
Sporting Fingal2002
100%
4620
Vaduz2011
50%
50%
0351
Tre Penne2002
100%
31300
Grevenmacher2011
50%
50%
4550
TNS2011
50%
50%
2531
NSÍ2002
100%
1450
Helsinki2002
100%
0620
Apollon2101
50%
50%
2241
Beroe2011
50%
50%
1450
Luzern2002
100%
1420
Aalesund2011
50%
50%
1420
Llanelli2011
50%
50%
4593
Plzeň2011
50%
50%
1432
Lokomotiv2020
100%
2220
Maccabi Haifa2101
50%
50%
2330
Glentoran2011
50%
50%
2510
Inter Turku2002
100%
3831
Göteborg2101
50%
50%
1240
Olimpija2002
100%
0542
Jagiellonia2011
50%
50%
3410
Hibernian2002
100%
2630
Montpellier2101
50%
50%
1161
Crvena Zvezda2011
50%
50%
2341
EB/Streymur2002
100%
0440
Skonto2011
50%
50%
1200
Nordsjælland2002
100%
1340
Borac2011
50%
50%
1250
Destacats
 NomDem GolsClub
Falcao
18Porto
Rossi
11Villarreal
Van Wolfswinkel
8Utrecht
 Garra Dembélé 8Levski Sofia
Nilmar
7Villarreal
 Seydou Doumbia 7CSKA
Hulk
7Porto
Cavani
7Napoli
Dzsudzsák
7PSV
 Vladimir Yurchenko 6Dnepr
 NomDem MinutsClub
Helton
1440Porto
Diego López
1350Villarreal
Rolando
1350Porto
Bruno Soriano
1307Villarreal
Musacchio
1298Villarreal
Hulk
1270Porto
Moutinho
1261Porto
Falcao
1236Porto
 Fabian Ernst 1182Beşiktaş
Isaksson
1170PSV
 NomDem GroguesClub
 Yevhen Khacheridi 5Dynamo Kiev
 Samson Godwin 5Karpaty
 Grigoris Makos 5AEK
Fernando Navarro
4Sevilla
Gebhart
4Stuttgart
Chantôme
4PSG
 Christoph Spycher 4Young Boys
 Tomáš Řepka 4Sparta Praha
 Ammar Jemal 4Young Boys
 Espen Ruud 4Odense
 NomDem VermellesClub
Pastore
2Palermo
 Andrei Travin 1Tobol
Moisander
1AZ Alkmaar
 Pantelis Kapetanos 1Steaua București
Schmelzer
1Borussia Dortmund
 Cristian Villagra 1Metalist
 Cristian Nasuti 1AEK
 Ronald Vargas 1Club Brugge
 Péter Kabát 1Debrecen
Senna
1Villarreal
Gols:
1320
Gols Per Partit:
2,74
Targetes Grogues:
1838
Targetes Grogues Per Partit:
3,82
Expulsions:
103
Expulsions Per Partit:
0,21
Victòries locals:
222
Victòries visitants:
140
Empats:
119
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
CSKA: 7 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Karpaty: 5 Partits
Millor ratxa no perdent:
Liverpool: 12 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Lausanne: 9 Partits
Última actualització: 24/06/2019
Notificar error