2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa del Rei1990-91 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 San Roque de Lepe Lebrija
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Águilas Totana
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Aurrerá Ondarroa Basconia
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Larramendi Lemona
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Elgoibar Cultural de Durango
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Real Unión Alavés
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Laredo Vimenor
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Escobedo Santoña
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Cayón Gimnástica de Torrelavega
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Mar Menor Cartagena
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Carabanchel Moscardó
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Don Benito Mérida
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Calahorra San Adrián
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Alfaro Tudelano
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Berceo Mirandés
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 San Juan Izarra
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Ibarra Marino
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Corralejo Vecindario
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Alcázar Motilla
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Sariñena Binéfar
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Villalonga Pontevedra
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Bergantiños Orense
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Reus Sant Andreu
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Castro Racing de Santander
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Hispano Langreo
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Plasencia Badajoz
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Fuenlabrada Móstoles
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Alcoyano Gandía
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Onda Benidorm
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Gimnàstic de Tarragona Mollerussa
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Martinenc Girona
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Gran Peña As Pontes
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Europa FC Andorra
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Fraga Teruel
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Siero Asturias de Blimea
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Arosa Lalín
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Carballiño Cambados
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Vivero Compostela
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Racing de Ferrol Lugo
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Abarán CF Roldán
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Tolosa Baracaldo
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 San Serván Extremadura
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Onteniente Alzira
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Portmany Manacor
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Atlético Baleares Playas de Calviá
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Maspalomas Telde
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Barbastro Andorra
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Sabiñánigo Huesca
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Lloret Manlleu
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Carcaixent Olímpic
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Talavera Valdepeñas
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Oliva Torrent
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Torrevieja Hércules
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 San Sebastián de los Reyes Getafe
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Valdemoro Pegaso
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Cubas Leganés
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Cacereño CD Villanovense
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Guadalajara Toledo
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Portillo de Toledo Tomelloso
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Bembibre Cultural Leonesa
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Racing Portuense Atlético Sanluqueño
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Algeciras Córdoba
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 San Fernando AD Ceuta
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Fuengirola Mármol Macael
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Ronda CD Estepona
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Atlético Marbella Granada
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Jaén Los Boliches
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Martos Melilla
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Pozoblanco Recreativo de Huelva
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Briviesca Ávila
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 Medinense Numancia
Ronda 1 (anada) 05/09/1990 I'Gara Orotava
Ronda 1 (anada) 06/09/1990 Praviano Mosconia
Ronda 1 (anada) 06/09/1990 Villarreal Eldense
Ronda 1 (anada) 12/09/1990 Arandina Palencia
Ronda 1 (anada) 12/09/1990 Utrera Balompédica Linense
Ronda 1 (anada) 12/09/1990 Alcañiz Caspe
Ronda 1 (anada) 12/09/1990 Cala Millor Sporting Mahonés
Ronda 1 (anada) 12/09/1990 Alayor Ibiza
Ronda 1 (tornada) 13/09/1990 Binéfar Sariñena
Ronda 1 (anada) 13/09/1990 Zamora Ponferradina
Ronda 1 (tornada) 25/09/1990 Roldán Abarán CF
Ronda 1 (tornada) 25/09/1990 AD Ceuta San Fernando
Ronda 1 (tornada) 25/09/1990 Atlético Sanluqueño Racing Portuense
Ronda 1 (tornada) 25/09/1990 Lalín Arosa
Ronda 1 (tornada) 25/09/1990 Totana Águilas
Ronda 1 (tornada) 25/09/1990 Balompédica Linense Utrera
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Leganés Cubas
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 CD Estepona Ronda
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Lebrija San Roque de Lepe
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Toledo Guadalajara
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Córdoba Algeciras
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Baracaldo Tolosa
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Mármol Macael Fuengirola
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Granada Atlético Marbella
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Pegaso Valdemoro
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Los Boliches Jaén
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Melilla Martos
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Cultural Leonesa Bembibre
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Ávila Briviesca
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Numancia Medinense
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Ibiza Alayor
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Valdepeñas Talavera
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Tomelloso Portillo de Toledo
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Manacor Portmany
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Playas de Calviá Atlético Baleares
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Palencia Arandina
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 CD Villanovense Cacereño
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Telde Maspalomas
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Extremadura San Serván
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Andorra Barbastro
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Huesca Sabiñánigo
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Manlleu Lloret
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Alzira Onteniente
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Olímpic Carcaixent
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Eldense Villarreal
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Torrent Oliva
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Hércules Torrevieja
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Getafe San Sebastián de los Reyes
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Sporting Mahonés Cala Millor
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Pontevedra Villalonga
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Racing de Santander Castro
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Mérida Don Benito
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Alavés Real Unión
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Vimenor Laredo
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Santoña Escobedo
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Gimnástica de Torrelavega Cayón
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Ponferradina Zamora
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Cartagena Mar Menor
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Moscardó Carabanchel
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 San Adrián Calahorra
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Mosconia Praviano
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Tudelano Alfaro
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Mirandés Berceo
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Izarra San Juan
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Marino Ibarra
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Vecindario Corralejo
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Motilla Alcázar
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Caspe Alcañiz
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Cultural de Durango Elgoibar
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Lemona Larramendi
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Basconia Aurrerá Ondarroa
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Orense Bergantiños
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Langreo Hispano
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Badajoz Plasencia
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Móstoles Fuenlabrada
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Gandía Alcoyano
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Benidorm Onda
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Mollerussa Gimnàstic de Tarragona
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Sant Andreu Reus
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Girona Martinenc
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 FC Andorra Europa
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Teruel Fraga
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Asturias de Blimea Siero
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Cambados Carballiño
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Compostela Vivero
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Lugo Racing de Ferrol
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 As Pontes Gran Peña
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Orotava I'Gara
Ronda 1 (tornada) 26/09/1990 Recreativo de Huelva Pozoblanco
Ronda 2 (anada) 11/10/1990 Girona Manlleu
Ronda 2 (anada) 11/10/1990 Atlético Baleares Cala d'Or
Ronda 2 (anada) 12/10/1990 Laredo Racing de Santander
Ronda 2 (anada) 16/10/1990 Carcaixent Gandía
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Blanes Sant Andreu
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Mollerussa FC Andorra
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Villarreal Torrevieja
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Alzira Torrent
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Carabanchel Pegaso
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Fuenlabrada RSD Alcalá
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Mallén Andorra
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Leganés Getafe
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Roldán Cartagena
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Caspe Binéfar
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Alavés Basconia
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Fraga Huesca
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Baracaldo Lemona
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Santurtzi Cultural de Durango
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Arandina Ponferradina
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Escobedo Gimnástica de Torrelavega
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Caudal Hispano
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Mosconia Siero
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Carballiño As Pontes
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Racing de Ferrol Compostela
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Águilas Yeclano
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Lalín Bergantiños
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Cultural Leonesa Ávila
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Polideportivo Ejido Los Boliches
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Badajoz Extremadura
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Cacereño Mérida
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Alfaro Izarra
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 San Adrián Mirandés
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Puerto Cruz Orotava
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Vecindario Maspalomas
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Ibiza Sporting Mahonés
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Motilla Tomelloso
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Guadalajara Valdepeñas
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Balompédica Linense AD Ceuta
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Atlético Sanluqueño Córdoba
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 San Roque de Lepe Recreativo de Huelva
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 CD Estepona Fuengirola
Ronda 2 (anada) 17/10/1990 Atlético Marbella Melilla
Ronda 2 (anada) 18/10/1990 Burriana Benidorm
Ronda 2 (tornada) 31/10/1990 Gimnástica de Torrelavega Escobedo
Ronda 2 (tornada) 31/10/1990 Lemona Baracaldo
Ronda 2 (tornada) 31/10/1990 Recreativo de Huelva San Roque de Lepe
Ronda 2 (tornada) 31/10/1990 Gandía Carcaixent
Ronda 2 (tornada) 31/10/1990 RSD Alcalá Fuenlabrada
Ronda 2 (tornada) 31/10/1990 Cartagena Roldán
Ronda 2 (tornada) 31/10/1990 Getafe Leganés
Ronda 2 (tornada) 31/10/1990 Yeclano Águilas
Ronda 2 (tornada) 31/10/1990 Ponferradina Arandina
Ronda 2 (tornada) 31/10/1990 Tomelloso Motilla
Ronda 2 (tornada) 31/10/1990 Los Boliches Polideportivo Ejido
Ronda 2 (tornada) 31/10/1990 Melilla Atlético Marbella
Ronda 2 (tornada) 31/10/1990 FC Andorra Mollerussa
Ronda 2 (tornada) 31/10/1990 Fuengirola CD Estepona
Ronda 2 (tornada) 31/10/1990 Bergantiños Lalín
Ronda 2 (tornada) 31/10/1990 Orotava Puerto Cruz
Ronda 2 (tornada) 31/10/1990 Sant Andreu Blanes
Ronda 2 (tornada) 31/10/1990 Andorra Mallén
Ronda 2 (tornada) 31/10/1990 AD Ceuta Balompédica Linense
Ronda 2 (tornada) 31/10/1990 Hispano Caudal
Ronda 2 (tornada) 31/10/1990 Compostela Racing de Ferrol
Ronda 2 (tornada) 31/10/1990 Basconia Alavés
Ronda 2 (tornada) 31/10/1990 Manlleu Girona
Ronda 2 (tornada) 31/10/1990 Extremadura Badajoz
Ronda 2 (tornada) 31/10/1990 Izarra Alfaro
Ronda 2 (tornada) 31/10/1990 Mirandés San Adrián
Ronda 2 (tornada) 31/10/1990 Siero Mosconia
Ronda 2 (tornada) 31/10/1990 Maspalomas Vecindario
Ronda 2 (tornada) 31/10/1990 Córdoba Atlético Sanluqueño
Ronda 2 (tornada) 01/11/1990 Mérida Cacereño
Ronda 2 (tornada) 01/11/1990 Benidorm Burriana
Ronda 2 (tornada) 01/11/1990 Valdepeñas Guadalajara
Ronda 2 (tornada) 01/11/1990 Sporting Mahonés Ibiza
Ronda 2 (tornada) 01/11/1990 Cultural de Durango Santurtzi
Ronda 2 (tornada) 01/11/1990 Pegaso Carabanchel
Ronda 2 (tornada) 01/11/1990 Torrent Alzira
Ronda 2 (tornada) 01/11/1990 As Pontes Carballiño
Ronda 2 (tornada) 01/11/1990 Cala d'Or Atlético Baleares
Ronda 2 (tornada) 01/11/1990 Racing de Santander Laredo
Ronda 2 (tornada) 01/11/1990 Huesca Fraga
Ronda 2 (tornada) 01/11/1990 Ávila Cultural Leonesa
Ronda 2 (tornada) 01/11/1990 Torrevieja Villarreal
Ronda 2 (tornada) 01/11/1990 Binéfar Caspe
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 AD Ceuta Real Burgos
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Compostela CD Málaga
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Valdepeñas Palamós
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Numancia Castellón
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Izarra FC Andorra
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Lalín Celta de Vigo
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Manacor Logroñés
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Manlleu Salamanca
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Atlético Marbella Athletic Club
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Marino Benidorm
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Maspalomas Zaragoza
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Orotava Rayo Vallecano
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Hispano San Roque de Lepe
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Ponferradina Figueres
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Pontevedra Sporting de Gijón
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Racing de Santander Torrent
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Sant Andreu Levante
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Siero Osasuna
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Tomelloso Sporting Mahonés
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Torrevieja Español
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Huesca Xerez
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Mérida Sabadell
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Gimnástica de Torrelavega Mallorca
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Carballiño Elche
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Getafe Lleida
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Cartagena Valladolid
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Carabanchel Badajoz
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Los Boliches Cádiz
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Binéfar Betis
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Basconia Tenerife
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Atlético Baleares Mirandés
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Ávila Avilés Industrial
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Baracaldo Oviedo
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 RSD Alcalá Sestao
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Águilas Albacete
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Córdoba Murcia
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Cultural de Durango Eibar
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Deportivo de La Coruña CD Estepona
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Andorra Orihuela
Ronda 3 (anada) 08/11/1990 Gandía Las Palmas
Ronda 3 (tornada) 20/11/1990 Valladolid Cartagena
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Español Torrevieja
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Rayo Vallecano Orotava
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Sporting Mahonés Tomelloso
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Osasuna Siero
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Levante Sant Andreu
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Torrent Racing de Santander
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Sporting de Gijón Pontevedra
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Figueres Ponferradina
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 FC Andorra Izarra
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Castellón Numancia
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Sabadell Mérida
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Zaragoza Maspalomas
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Benidorm Marino
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Mallorca Gimnástica de Torrelavega
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 San Roque de Lepe Hispano
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Xerez Huesca
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Athletic Club Atlético Marbella
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Lleida Getafe
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Palamós Valdepeñas
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Celta de Vigo Lalín
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Las Palmas Gandía
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Tenerife Basconia
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Logroñés Manacor
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Albacete Águilas
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Sestao RSD Alcalá
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Avilés Industrial Ávila
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Elche Carballiño
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Mirandés Atlético Baleares
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Oviedo Baracaldo
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Betis Binéfar
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Orihuela Andorra
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Cádiz Los Boliches
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Badajoz Carabanchel
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Real Burgos AD Ceuta
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 CD Málaga Compostela
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Murcia Córdoba
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Eibar Cultural de Durango
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 CD Estepona Deportivo de La Coruña
Ronda 3 (tornada) 21/11/1990 Salamanca Manlleu
Ronda 4 (anada) 06/12/1990 Murcia Real Burgos
Ronda 4 (anada) 11/12/1990 Sant Andreu Logroñés
Ronda 4 (anada) 11/12/1990 RSD Alcalá Palamós
Ronda 4 (anada) 13/12/1990 Atlético Baleares Deportivo de La Coruña
Ronda 4 (anada) 13/12/1990 Ponferradina Zaragoza
Ronda 4 (anada) 13/12/1990 Águilas Rayo Vallecano
Ronda 4 (anada) 13/12/1990 Tenerife Osasuna
Ronda 4 (anada) 13/12/1990 Ávila Oviedo
Ronda 4 (anada) 13/12/1990 Badajoz Betis
Ronda 4 (anada) 13/12/1990 Benidorm Valladolid
Ronda 4 (anada) 13/12/1990 Castellón Español
Ronda 4 (anada) 13/12/1990 Cultural de Durango Sporting de Gijón
Ronda 4 (anada) 13/12/1990 Getafe Las Palmas
Ronda 4 (anada) 13/12/1990 Huesca Cádiz
Ronda 4 (anada) 13/12/1990 Sporting Mahonés Elche
Ronda 4 (anada) 13/12/1990 San Roque de Lepe Orihuela
Ronda 4 (anada) 13/12/1990 Sabadell Mallorca
Ronda 4 (tornada) 18/12/1990 Palamós RSD Alcalá
Ronda 4 (tornada) 19/12/1990 Mallorca Sabadell
Ronda 4 (tornada) 19/12/1990 Deportivo de La Coruña Atlético Baleares
Ronda 4 (anada) 19/12/1990 FC Andorra CD Málaga
Ronda 4 (tornada) 20/12/1990 Zaragoza Ponferradina
Ronda 4 (tornada) 20/12/1990 Real Burgos Murcia
Ronda 4 (tornada) 20/12/1990 Cádiz Huesca
Ronda 4 (tornada) 20/12/1990 Logroñés Sant Andreu
Ronda 4 (tornada) 20/12/1990 Betis Badajoz
Ronda 4 (tornada) 20/12/1990 Osasuna Tenerife
Ronda 4 (anada) 20/12/1990 Salamanca Celta de Vigo
Ronda 4 (anada) 23/12/1990 Racing de Santander Athletic Club
Ronda 4 (tornada) 27/12/1990 Orihuela San Roque de Lepe
Ronda 4 (tornada) 02/01/1991 Valladolid Benidorm
Ronda 4 (tornada) 02/01/1991 Español Castellón
Ronda 4 (tornada) 02/01/1991 Sporting de Gijón Cultural de Durango
Ronda 4 (tornada) 02/01/1991 Las Palmas Getafe
Ronda 4 (tornada) 02/01/1991 Oviedo Ávila
Ronda 4 (tornada) 02/01/1991 Athletic Club Racing de Santander
Ronda 4 (tornada) 02/01/1991 Celta de Vigo Salamanca
Ronda 4 (tornada) 02/01/1991 CD Málaga FC Andorra
Ronda 4 (tornada) 02/01/1991 Rayo Vallecano Águilas
Ronda 4 (tornada) 03/01/1991 Elche Sporting Mahonés
Ronda 5 (anada) 09/01/1991 Deportivo de La Coruña CD Málaga
Ronda 5 (anada) 09/01/1991 Oviedo Mallorca
Ronda 5 (anada) 09/01/1991 Cádiz Athletic Club
Ronda 5 (anada) 09/01/1991 Zaragoza Sporting de Gijón
Ronda 5 (anada) 09/01/1991 Rayo Vallecano Betis
Ronda 5 (anada) 09/01/1991 Valladolid Tenerife
Ronda 5 (anada) 09/01/1991 Orihuela Español
Ronda 5 (anada) 09/01/1991 Murcia Logroñés
Ronda 5 (anada) 09/01/1991 Las Palmas Celta de Vigo
Ronda 5 (anada) 09/01/1991 Elche Palamós
Ronda 5 (tornada) 23/01/1991 CD Málaga Deportivo de La Coruña
Ronda 5 (tornada) 23/01/1991 Palamós Elche
Ronda 5 (tornada) 23/01/1991 Celta de Vigo Las Palmas
Ronda 5 (tornada) 23/01/1991 Logroñés Murcia
Ronda 5 (tornada) 23/01/1991 Español Orihuela
Ronda 5 (tornada) 23/01/1991 Mallorca Oviedo
Ronda 5 (tornada) 23/01/1991 Betis Rayo Vallecano
Ronda 5 (tornada) 23/01/1991 Tenerife Valladolid
Ronda 5 (tornada) 23/01/1991 Sporting de Gijón Zaragoza
Ronda 5 (tornada) 23/01/1991 Athletic Club Cádiz
Vuitens de final (anada) 06/02/1991 Español Valladolid
Vuitens de final (anada) 06/02/1991 Las Palmas Barcelona
Vuitens de final (anada) 06/02/1991 Deportivo de La Coruña Valencia
Vuitens de final (anada) 06/02/1991 Real Sociedad Sporting de Gijón
Vuitens de final (anada) 06/02/1991 Sevilla Cádiz
Vuitens de final (anada) 06/02/1991 Logroñés Betis
Vuitens de final (anada) 07/02/1991 Real Madrid Atlético de Madrid
Vuitens de final (anada) 17/02/1991 Elche Mallorca
Vuitens de final (tornada) 27/02/1991 Atlético de Madrid Real Madrid
Vuitens de final (tornada) 27/02/1991 Betis Logroñés
Vuitens de final (tornada) 27/02/1991 Sporting de Gijón Real Sociedad
Vuitens de final (tornada) 27/02/1991 Cádiz Sevilla
Vuitens de final (tornada) 27/02/1991 Valladolid Español
Vuitens de final (tornada) 27/02/1991 Valencia Deportivo de La Coruña
Vuitens de final (tornada) 27/02/1991 Mallorca Elche
Vuitens de final (tornada) 27/02/1991 Barcelona Las Palmas
Quarts de final (anada) 12/06/1991 Sevilla Barcelona
Quarts de final (anada) 12/06/1991 Logroñés Sporting de Gijón
Quarts de final (anada) 12/06/1991 Valencia Mallorca
Quarts de final (anada) 13/06/1991 Valladolid Atlético de Madrid
Quarts de final (tornada) 15/06/1991 Barcelona Sevilla
Quarts de final (tornada) 16/06/1991 Mallorca Valencia
Quarts de final (tornada) 16/06/1991 Atlético de Madrid Valladolid
Quarts de final (tornada) 16/06/1991 Sporting de Gijón Logroñés
Semifinal (anada) 19/06/1991 Sporting de Gijón Mallorca
Semifinal (anada) 20/06/1991 Barcelona Atlético de Madrid
Semifinal (tornada) 23/06/1991 Mallorca Sporting de Gijón
Semifinal (tornada) 23/06/1991 Atlético de Madrid Barcelona
Final 29/06/1991 Atlético de Madrid Mallorca

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Ziganda OsasunaOsasuna
72.33
Hassan Nader MallorcaMallorca
60.46
Alexis Las PalmasLas Palmas
60.75
Rodríguez BadajozBadajoz
60.75
Juanjo CarabanchelCarabanchel
50.83
Nando As PontesAs Pontes
51.67
Rodri BadajozBadajoz
50.63
Conde ÁguilasÁguilas
51.00
Infante MarinoMarino
51.25
Kubala MotillaMotilla
51.25
    Nom Equip Pos Minuts
Pedraza MallorcaMallorca
1185
Nadal MallorcaMallorca
1142
Fradera MallorcaMallorca
1140
Hassan Nader MallorcaMallorca
1110
Marcos MallorcaMallorca
1067
Zaki MallorcaMallorca
1050
Herrero LogroñésLogroñés
930
Lozano ValladolidValladolid
900
Abelardo Sporting de GijónSporting de Gijón
899
Óscar Sporting de GijónSporting de Gijón
885
    Nom Equip Pos Grogues
Chucho OrotavaOrotava
4
Redondo TenerifeTenerife
4
Pedraza MallorcaMallorca
4
Emilio Sporting de GijónSporting de Gijón
4
Albesa EspañolEspañol
4
Verona Las PalmasLas Palmas
4
Hassan Nader MallorcaMallorca
4
Chesa CD MálagaCD Málaga
3
Salva LogroñésLogroñés
3
Eloy Pérez EspañolEspañol
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Basilio CalahorraCalahorra
2
Tocornal Real BurgosReal Burgos
2
Eraña MurciaMurcia
2
Maldonado GironaGirona
2
Caminero ValladolidValladolid
2
Añón CD MálagaCD Málaga
2
Guina ElcheElche
1
Eduardo MéridaMérida
1
Juan Gimnástica de TorrelavegaGimnástica de Torrelavega
1
Rogelio GandíaGandía
1
Gols:
1096
Promig golejador:
2.64
Targetes Grogues:
1050
Targetes Grogues Per Partit:
2.53
Expulsions:
134
Expulsions Per Partit:
0.32
Victòries locals:
208
Victòries visitants:
100
Empats:
107
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Gandía: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Tenerife: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Huesca: 8 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Águilas: 5 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Mallorca
Espanya
13 8 1 4
61%
7%
32%
25 9 24 2
Sporting de Gijón
Espanya
12 6 3 3
50%
25%
25%
16 11 18 0
Valladolid
Espanya
10 6 2 2
60%
20%
20%
18 7 24 2
Logroñés
Espanya
10 5 3 2
50%
30%
20%
14 7 18 2
Badajoz
Espanya
8 4 1 3
50%
12%
38%
20 12 1 0
Benidorm
Espanya
8 3 2 3
37%
25%
38%
10 12 8 0
FC Andorra
Espanya
8 4 1 3
50%
12%
38%
9 10 12 1
Atlético Baleares
Espanya
8 4 3 1
50%
37%
13%
9 5 4 0
Huesca
Espanya
8 3 5 0
37%
62%
1%
10 3 15 1
Getafe
Espanya
8 4 3 1
50%
37%
13%
19 6 12 1
Ávila
Espanya
8 2 4 2
25%
50%
25%
8 6 7 0
Sporting Mahonés
Espanya
8 3 2 3
37%
25%
38%
15 8 4 0
Ponferradina
Espanya
8 4 2 2
50%
25%
25%
18 8 11 2
San Roque de Lepe
Espanya
8 3 1 4
37%
12%
51%
5 5 10 3
Español
Espanya
8 5 2 1
62%
25%
13%
14 8 16 1
Cultural de Durango
Espanya
8 3 2 3
37%
25%
38%
8 7 5 0
Elche
Espanya
8 5 2 1
62%
25%
13%
10 7 20 3
Cádiz
Espanya
8 4 2 2
50%
25%
25%
7 8 18 0
Betis
Espanya
8 4 2 2
50%
25%
25%
11 4 17 1
Deportivo de La Coruña
Espanya
8 3 2 3
37%
25%
38%
10 10 6 1
Águilas
Espanya
8 3 3 2
37%
37%
26%
19 12 6 3
Las Palmas
Espanya
8 5 1 2
62%
12%
26%
17 13 16 1
Racing de Santander
Espanya
8 5 1 2
62%
12%
26%
13 6 3 1
Sant Andreu
Espanya
8 4 2 2
50%
25%
25%
12 6 19 4
Atlético de Madrid
Espanya
7 4 1 2
57%
14%
29%
9 5 19 0
Torrevieja
Espanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
9 11 2 2
RSD Alcalá
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
6 5 12 4
Gandía
Espanya
6 5 0 1
83%
17%
14 10 5 1
Carabanchel
Espanya
6 2 1 3
33%
16%
51%
10 15 4 1
Gimnástica de Torrelavega
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
7 10 4 1
Orotava
Espanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
7 8 14 3
Cartagena
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
10 6 10 1
Siero
Espanya
6 2 1 3
33%
16%
51%
9 20 11 0
Los Boliches
Espanya
6 2 0 4
33%
67%
9 6 7 3
Atlético Marbella
Espanya
6 1 3 2
16%
50%
34%
3 2 3 1
Lalín
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
8 7 12 1
Carballiño
Espanya
6 2 3 1
33%
50%
17%
6 5 10 1
CD Estepona
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
5 5 4 1
Compostela
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
11 7 7 0
AD Ceuta
Espanya
6 5 0 1
83%
17%
15 8 12 3
Córdoba
Espanya
6 5 0 1
83%
17%
14 7 5 0
Tomelloso
Espanya
6 2 4 0
33%
66%
1%
7 2 7 0
Baracaldo
Espanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
5 8 8 0
Torrent
Espanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
5 5 0 0
Valdepeñas
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
11 7 11 0
Manlleu
Espanya
6 2 3 1
33%
50%
17%
5 5 17 2
Maspalomas
Espanya
6 2 1 3
33%
16%
51%
11 12 8 2
CD Málaga
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
12 4 13 2
Palamós
Espanya
6 2 1 3
33%
16%
51%
8 7 7 3
Andorra
Espanya
6 3 0 3
50%
50%
14 8 4 0
Hispano
Espanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
6 4 11 1
Oviedo
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
10 4 10 0
Murcia
Espanya
6 4 0 2
66%
34%
9 7 13 4
Binéfar
Espanya
6 3 0 3
50%
50%
11 9 7 1
Izarra
Espanya
6 2 1 3
33%
16%
51%
6 8 11 0
Rayo Vallecano
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
9 5 10 1
Orihuela
Espanya
6 4 1 1
66%
16%
18%
7 3 12 1
Zaragoza
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
13 5 6 0
Tenerife
Espanya
6 3 0 3
50%
50%
7 4 10 1
Basconia
Espanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
6 6 4 0
Athletic Club
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
7 4 6 1
Mirandés
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
7 6 5 1
Barcelona
Espanya
6 4 0 2
66%
34%
16 5 13 5
Mérida
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
13 10 3 1
Celta de Vigo
Espanya
6 2 1 3
33%
16%
51%
6 7 13 1
Leganés
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
7 4 8 2
Guadalajara
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 6 13 1
Carcaixent
Espanya
4 0 2 2
50%
50%
2 7 0 0
Cultural Leonesa
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
2 2 0 0
Atlético Sanluqueño
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 6 0 0
Valencia
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
9 5 12 1
Sevilla
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
6 7 6 0
Pegaso
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 8 17 2
Cacereño
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 7 0 0
Sabadell
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 11 5 1
Lemona
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
8 6 1 0
Real Burgos
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
6 8 4 3
Laredo
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
4 4 1 1
Ibiza
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
4 6 0 0
Escobedo
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
6 5 2 1
Salamanca
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 4 4 0
Balompédica Linense
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
9 8 2 0
Arandina
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
6 15 0 0
Villarreal
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
7 6 0 0
Mosconia
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 7 0
Numancia
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
4 6 0 1
Recreativo de Huelva
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 3 0 0
Melilla
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
11 7 3 0
Alavés
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 3 5 1
Osasuna
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
18 6 9 1
Castellón
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 4 9 0
Fuengirola
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 4 3 0
Caspe
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
4 5 4 0
San Adrián
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
3 5 9 1
Mollerussa
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 3 2 1
Racing de Ferrol
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 5 10 1
Roldán
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 5 3 2
Motilla
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
7 7 2 0
Fuenlabrada
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 5 8 1
Fraga
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
11 2 6 1
Vecindario
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
2 8 7 0
Extremadura
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 4 2 0
Pontevedra
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
8 9 9 0
Alzira
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 3 0 0
Marino
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 3 10 1
As Pontes
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
7 6 6 1
Bergantiños
Espanya
4 1 3 0
25%
75%
4 3 10 1
Girona
Espanya
4 0 3 1
75%
25%
3 4 8 4
Alfaro
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
5 4 6 0
Manacor
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 8 1 0
Mallén
Espanya
2 0 0 2
100%
2 6 0 0
Reus
Espanya
2 0 0 2
100%
1 6 5 1
Castro
Espanya
2 0 0 2
100%
0 5 2 0
Don Benito
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 0 0
Langreo
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Plasencia
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 4 0 0
Moscardó
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 2 2 2
Alcoyano
Espanya
2 0 0 2
100%
1 5 0 1
Vimenor
Espanya
2 0 0 2
100%
0 3 1 0
Santurtzi
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 1 0 0
Cala d'Or
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 3 2 0
Burriana
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Puerto Cruz
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 3 3 1
Blanes
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Móstoles
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 3 1
Yeclano
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 3 0 0
Caudal
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 4 4 0
Zamora
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 6 0
Polideportivo Ejido
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 5 0 0
Villalonga
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 4 4 0
Figueres
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 1 3 0
Real Sociedad
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Tudelano
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 3 0
Berceo
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 2 0 0
Lebrija
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 2 0 0
San Juan
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Totana
Espanya
2 0 0 2
100%
2 10 2 2
Eibar
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 4 1 0
Ibarra
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 6 2 0
Albacete
Espanya
2 0 2 0
100%
4 4 3 0
Sestao
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 1 0 0
Orense
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 8 1
Avilés Industrial
Espanya
2 0 2 0
100%
3 3 4 1
Aurrerá Ondarroa
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 4 0 0
Larramendi
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
4 7 0 0
Lleida
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 3 3 0
Alcázar
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
4 6 0 0
Elgoibar
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 2 0 0
Xerez
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 2 4 0
Real Unión
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 3 2 0
Sariñena
Espanya
2 0 0 2
100%
2 7 3 0
Levante
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 2 6 2
Alayor
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 2 0 0
Corralejo
Espanya
2 0 2 0
100%
1 1 4 0
Onda
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 4 0 0
Sabiñánigo
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 5 6 2
Gimnàstic de Tarragona
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 4 4 1
Abarán CF
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Racing Portuense
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 4 2 0
Bembibre
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 1 0 0
Tolosa
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 3 0 0
Calahorra
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 2 4 2
Toledo
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 2 4 1
San Serván
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 6 0 0
CD Villanovense
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 3 0 0
Onteniente
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 5 0 0
Cubas
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
3 7 3 0
Valdemoro
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
4 5 2 0
Cayón
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 0 0
San Sebastián de los Reyes
Espanya
2 0 0 2
100%
1 12 4 0
Hércules
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 0 0
Real Madrid
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Portmany
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 5 0 0
Oliva
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 3 0 0
Talavera
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 4 0 0
Olímpic
Espanya
2 0 2 0
100%
1 1 1 1
Mar Menor
Espanya
2 0 0 2
100%
2 5 8 1
Playas de Calviá
Espanya
2 0 0 2
100%
1 3 0 0
Lloret
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Telde
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
3 4 3 0
Algeciras
Espanya
2 0 0 2
100%
3 8 0 0
Cala Millor
Espanya
2 0 0 2
100%
1 7 0 0
Lugo
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 4 5 1
Vivero
Espanya
2 0 0 2
100%
2 7 2 0
Alcañiz
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 2 0 0
Barbastro
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 8 3 1
Utrera
Espanya
2 0 0 2
100%
2 7 2 0
Palencia
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 4 0 0
Martinenc
Espanya
2 0 2 0
100%
3 3 2 0
Eldense
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 4 0 0
Gran Peña
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 4 4 1
Praviano
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 3 3 0
I'Gara
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Europa
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 2 4 0
Medinense
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Santoña
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 4 3 1
Briviesca
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 2 0 0
Pozoblanco
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 5 0 0
Teruel
Espanya
2 0 0 2
100%
0 10 0 0
Martos
Espanya
2 0 0 2
100%
4 10 0 0
Asturias de Blimea
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 3 5 1
Jaén
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 4 1 0
Granada
Espanya
2 0 2 0
100%
0 0 0 0
Arosa
Espanya
2 0 0 2
100%
3 5 3 0
Cambados
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 1 0
Ronda
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 2 0 0
Mármol Macael
Espanya
2 0 0 2
100%
2 5 2 0
San Fernando
Espanya
2 0 0 2
100%
2 6 4 1
Portillo de Toledo
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 3 0 0