Temporada 2002-03 2ª Divisió B Grup II

Resultats
31/08/2002
Peralta
Talavera
Conquense
Binéfar
01/09/2002
Alavés B
Racing de Santander B
Osasuna B
Gimnástica de Torrelavega
Real Zaragoza B
Real Unión
Barakaldo
Noja
Bilbao Athletic
Gernika
Toledo
Calahorra
Amurrio
Logroñés
Peña Sport
Aurrerá
07/09/2002
Real Unión
Bilbao Athletic
08/09/2002
Talavera
Osasuna B
Noja
Peralta
Gernika
Barakaldo
Calahorra
Real Zaragoza B
Logroñés
Conquense
Racing de Santander B
Peña Sport
Aurrerá
Amurrio
Binéfar
Toledo
Gimnástica de Torrelavega
Alavés B
14/09/2002
Osasuna B
Noja
Racing de Santander B
Gimnástica de Torrelavega
15/09/2002
Alavés B
Talavera
Bilbao Athletic
Calahorra
Barakaldo
Real Unión
Peralta
Gernika
Toledo
Logroñés
Real Zaragoza B
Binéfar
Conquense
Aurrerá
Peña Sport
Amurrio
21/09/2002
Noja
Alavés B
Logroñés
Real Zaragoza B
22/09/2002
Gernika
Osasuna B
Binéfar
Bilbao Athletic
Gimnástica de Torrelavega
Peña Sport
Talavera
Racing de Santander B
Real Unión
Peralta
Aurrerá
Toledo
Calahorra
Barakaldo
Amurrio
Conquense
28/09/2002
Osasuna B
Real Unión
Bilbao Athletic
Logroñés
29/09/2002
Alavés B
Gernika
Gimnástica de Torrelavega
Talavera
Toledo
Amurrio
Barakaldo
Binéfar
Peña Sport
Conquense
Racing de Santander B
Noja
Real Zaragoza B
Aurrerá
Peralta
Calahorra
04/10/2002
Amurrio
Real Zaragoza B
05/10/2002
Noja
Gimnástica de Torrelavega
Aurrerá
Bilbao Athletic
06/10/2002
Gernika
Racing de Santander B
Calahorra
Osasuna B
Logroñés
Barakaldo
Binéfar
Peralta
Real Unión
Alavés B
Conquense
Toledo
Talavera
Peña Sport
12/10/2002
Peña Sport
Toledo
Bilbao Athletic
Amurrio
Real Zaragoza B
Conquense
13/10/2002
Racing de Santander B
Real Unión
Barakaldo
Aurrerá
Talavera
Noja
Gimnástica de Torrelavega
Gernika
Alavés B
Calahorra
Osasuna B
Binéfar
Peralta
Logroñés
18/10/2002
Conquense
Bilbao Athletic
19/10/2002
Noja
Peña Sport
Aurrerá
Peralta
20/10/2002
Logroñés
Osasuna B
Gernika
Talavera
Amurrio
Barakaldo
Calahorra
Racing de Santander B
Real Unión
Gimnástica de Torrelavega
Binéfar
Alavés B
Toledo
Real Zaragoza B
25/10/2002
Osasuna B
Aurrerá
26/10/2002
Noja
Gernika
27/10/2002
Racing de Santander B
Binéfar
Peralta
Amurrio
Alavés B
Logroñés
Peña Sport
Real Zaragoza B
Talavera
Real Unión
Barakaldo
Conquense
Gimnástica de Torrelavega
Calahorra
Bilbao Athletic
Toledo
01/11/2002
Real Unión
Noja
Gernika
Peña Sport
02/11/2002
Aurrerá
Alavés B
Conquense
Peralta
Logroñés
Racing de Santander B
03/11/2002
Amurrio
Osasuna B
Calahorra
Talavera
Toledo
Barakaldo
Binéfar
Gimnástica de Torrelavega
Real Zaragoza B
Bilbao Athletic
08/11/2002
Gimnástica de Torrelavega
Logroñés
10/11/2002
Racing de Santander B
Aurrerá
Peralta
Toledo
Peña Sport
Bilbao Athletic
Talavera
Binéfar
Gernika
Real Unión
Osasuna B
Conquense
Noja
Calahorra
Barakaldo
Real Zaragoza B
Alavés B
Amurrio
15/11/2002
Calahorra
Gernika
16/11/2002
Aurrerá
Gimnástica de Torrelavega
Bilbao Athletic
Barakaldo
Real Zaragoza B
Peralta
17/11/2002
Binéfar
Noja
Amurrio
Racing de Santander B
Conquense
Alavés B
Toledo
Osasuna B
Logroñés
Talavera
Real Unión
Peña Sport
22/11/2002
Alavés B
Toledo
23/11/2002
Noja
Logroñés
Gernika
Binéfar
24/11/2002
Real Unión
Calahorra
Racing de Santander B
Conquense
Peralta
Bilbao Athletic
Talavera
Aurrerá
Gimnástica de Torrelavega
Amurrio
Peña Sport
Barakaldo
Osasuna B
Real Zaragoza B
29/11/2002
Barakaldo
Peralta
30/11/2002
Aurrerá
Noja
01/12/2002
Calahorra
Peña Sport
Logroñés
Gernika
Amurrio
Talavera
Conquense
Gimnástica de Torrelavega
Toledo
Racing de Santander B
Bilbao Athletic
Osasuna B
Binéfar
Real Unión
Real Zaragoza B
Alavés B
06/12/2002
Gernika
Aurrerá
Osasuna B
Barakaldo
07/12/2002
Noja
Amurrio
Talavera
Conquense
Racing de Santander B
Real Zaragoza B
08/12/2002
Peña Sport
Peralta
Calahorra
Binéfar
Gimnástica de Torrelavega
Toledo
Alavés B
Bilbao Athletic
Real Unión
Logroñés
13/12/2002
Bilbao Athletic
Racing de Santander B
14/12/2002
Toledo
Talavera
15/12/2002
Peralta
Osasuna B
Binéfar
Peña Sport
Logroñés
Calahorra
Amurrio
Gernika
Conquense
Noja
Real Zaragoza B
Gimnástica de Torrelavega
Aurrerá
Real Unión
Barakaldo
Alavés B
20/12/2002
Talavera
Real Zaragoza B
21/12/2002
Noja
Toledo
Real Unión
Amurrio
22/12/2002
Peña Sport
Osasuna B
Calahorra
Aurrerá
Gernika
Conquense
Gimnástica de Torrelavega
Bilbao Athletic
Racing de Santander B
Barakaldo
Alavés B
Peralta
Binéfar
Logroñés
03/01/2003
Conquense
Real Unión
04/01/2003
Toledo
Gernika
Aurrerá
Binéfar
Barakaldo
Gimnástica de Torrelavega
05/01/2003
Osasuna B
Alavés B
Peralta
Racing de Santander B
Amurrio
Calahorra
Bilbao Athletic
Talavera
Real Zaragoza B
Noja
Peña Sport
Logroñés
10/01/2003
Binéfar
Amurrio
11/01/2003
Noja
Bilbao Athletic
12/01/2003
Alavés B
Peña Sport
Calahorra
Conquense
Real Unión
Toledo
Gernika
Real Zaragoza B
Talavera
Barakaldo
Gimnástica de Torrelavega
Peralta
Racing de Santander B
Osasuna B
Logroñés
Aurrerá
17/01/2003
Talavera
Peralta
18/01/2003
Noja
Barakaldo
Gernika
Bilbao Athletic
Aurrerá
Peña Sport
19/01/2003
Calahorra
Toledo
Binéfar
Conquense
Gimnástica de Torrelavega
Osasuna B
Logroñés
Amurrio
Racing de Santander B
Alavés B
Real Unión
Real Zaragoza B
24/01/2003
Toledo
Binéfar
25/01/2003
Bilbao Athletic
Real Unión
Osasuna B
Talavera
26/01/2003
Alavés B
Gimnástica de Torrelavega
Peralta
Noja
Barakaldo
Gernika
Peña Sport
Racing de Santander B
Conquense
Logroñés
Real Zaragoza B
Calahorra
Amurrio
Aurrerá
01/02/2003
Noja
Osasuna B
02/02/2003
Gimnástica de Torrelavega
Racing de Santander B
Talavera
Alavés B
Real Unión
Barakaldo
Gernika
Peralta
Logroñés
Toledo
Calahorra
Bilbao Athletic
Amurrio
Peña Sport
Binéfar
Real Zaragoza B
26/02/2003
Aurrerá
Conquense
07/02/2003
Real Zaragoza B
Logroñés
08/02/2003
Osasuna B
Gernika
09/02/2003
Racing de Santander B
Talavera
Peña Sport
Gimnástica de Torrelavega
Peralta
Real Unión
Barakaldo
Calahorra
Conquense
Amurrio
Alavés B
Noja
Toledo
Aurrerá
Bilbao Athletic
Binéfar
14/02/2003
Talavera
Gimnástica de Torrelavega
15/02/2003
Noja
Racing de Santander B
Aurrerá
Real Zaragoza B
16/02/2003
Binéfar
Barakaldo
Gernika
Alavés B
Logroñés
Bilbao Athletic
Calahorra
Peralta
Real Unión
Osasuna B
Amurrio
Toledo
Conquense
Peña Sport
21/02/2003
Alavés B
Real Unión
22/02/2003
Toledo
Conquense
Osasuna B
Calahorra
23/02/2003
Bilbao Athletic
Aurrerá
Racing de Santander B
Gernika
Barakaldo
Logroñés
Peralta
Binéfar
Peña Sport
Talavera
Real Zaragoza B
Amurrio
Gimnástica de Torrelavega
Noja
28/02/2003
Gernika
Gimnástica de Torrelavega
01/03/2003
Noja
Talavera
Toledo
Peña Sport
Calahorra
Alavés B
02/03/2003
Binéfar
Osasuna B
Conquense
Real Zaragoza B
Real Unión
Racing de Santander B
Logroñés
Peralta
Amurrio
Bilbao Athletic
Aurrerá
Barakaldo
08/03/2003
Osasuna B
Logroñés
09/03/2003
Barakaldo
Amurrio
Talavera
Gernika
Peña Sport
Noja
Alavés B
Binéfar
Bilbao Athletic
Conquense
Gimnástica de Torrelavega
Real Unión
Racing de Santander B
Calahorra
Peralta
Aurrerá
Real Zaragoza B
Toledo
15/03/2003
Toledo
Bilbao Athletic
Aurrerá
Osasuna B
16/03/2003
Real Zaragoza B
Peña Sport
Binéfar
Racing de Santander B
Real Unión
Talavera
Calahorra
Gimnástica de Torrelavega
Amurrio
Peralta
Logroñés
Alavés B
Gernika
Noja
Conquense
Barakaldo
21/03/2003
Noja
Real Unión
22/03/2003
Osasuna B
Amurrio
23/03/2003
Alavés B
Aurrerá
Barakaldo
Toledo
Peña Sport
Gernika
Talavera
Calahorra
Gimnástica de Torrelavega
Binéfar
Peralta
Conquense
Racing de Santander B
Logroñés
Bilbao Athletic
Real Zaragoza B
28/03/2003
Real Zaragoza B
Barakaldo
29/03/2003
Bilbao Athletic
Peña Sport
30/03/2003
Toledo
Peralta
Calahorra
Noja
Binéfar
Talavera
Amurrio
Alavés B
Conquense
Osasuna B
Aurrerá
Racing de Santander B
Logroñés
Gimnástica de Torrelavega
Real Unión
Gernika
04/04/2003
Peña Sport
Real Unión
05/04/2003
Osasuna B
Toledo
Barakaldo
Bilbao Athletic
Noja
Binéfar
06/04/2003
Talavera
Logroñés
Gimnástica de Torrelavega
Aurrerá
Alavés B
Conquense
Gernika
Calahorra
Peralta
Real Zaragoza B
Racing de Santander B
Amurrio
11/04/2003
Logroñés
Noja
12/04/2003
Binéfar
Gernika
Bilbao Athletic
Peralta
13/04/2003
Toledo
Alavés B
Aurrerá
Talavera
Calahorra
Real Unión
Amurrio
Gimnástica de Torrelavega
Conquense
Racing de Santander B
Barakaldo
Peña Sport
Real Zaragoza B
Osasuna B
17/04/2003
Real Unión
Binéfar
Gimnástica de Torrelavega
Conquense
Osasuna B
Bilbao Athletic
19/04/2003
Racing de Santander B
Toledo
Gernika
Logroñés
Noja
Aurrerá
20/04/2003
Talavera
Amurrio
Peralta
Barakaldo
Peña Sport
Calahorra
Alavés B
Real Zaragoza B
25/04/2003
Toledo
Gimnástica de Torrelavega
26/04/2003
Binéfar
Calahorra
Aurrerá
Gernika
Logroñés
Real Unión
27/04/2003
Amurrio
Noja
Conquense
Talavera
Barakaldo
Osasuna B
Peralta
Peña Sport
Bilbao Athletic
Alavés B
Real Zaragoza B
Racing de Santander B
01/05/2003
Calahorra
Logroñés
Gernika
Amurrio
Osasuna B
Peralta
Noja
Conquense
Real Unión
Aurrerá
Gimnástica de Torrelavega
Real Zaragoza B
Peña Sport
Binéfar
Racing de Santander B
Bilbao Athletic
Talavera
Toledo
Alavés B
Barakaldo
04/05/2003
Amurrio
Real Unión
Toledo
Noja
Bilbao Athletic
Gimnástica de Torrelavega
Conquense
Gernika
Logroñés
Binéfar
Osasuna B
Peña Sport
Aurrerá
Calahorra
Peralta
Alavés B
Barakaldo
Racing de Santander B
Real Zaragoza B
Talavera
09/05/2003
Logroñés
Peña Sport
10/05/2003
Binéfar
Aurrerá
Noja
Real Zaragoza B
11/05/2003
Racing de Santander B
Peralta
Gernika
Toledo
Gimnástica de Torrelavega
Barakaldo
Calahorra
Amurrio
Real Unión
Conquense
Alavés B
Osasuna B
Talavera
Bilbao Athletic
17/05/2003
Osasuna B
Racing de Santander B
18/05/2003
Peralta
Gimnástica de Torrelavega
Amurrio
Binéfar
Conquense
Calahorra
Aurrerá
Logroñés
Real Zaragoza B
Gernika
Barakaldo
Talavera
Toledo
Real Unión
Bilbao Athletic
Noja
Peña Sport
Alavés B
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Real Unión70382171054321045
2Barakaldo683819118553611911
3Logroñés68*38201175833899
4Bilbao Athletic66381991055431069
5Alavés B643817138453310411
6Gimnástica de Torrelavega5838161012393211213
7Conquense5738141593629877
8Amurrio563817516514611514
9Osasuna B52381313124132928
10Talavera4938121313454810310
11Racing de Santander B493813101548451138
12Toledo4838121214384111812
13Real Zaragoza B4838121214424110010
14Peña Sport4638111314454812812
15Aurrerá4538111215314111615
16Calahorra44381014143750869
17Gernika4238101216304112014
18Noja373891019405111012
19Peralta35388111931511209
20Binéfar24385924429014019
Promoció Ascens
Promoció Permanència
*Tres punts menys per sanció federativa al no presentar-se en el partit de la jornada 17 contra el Binéfar
Destacats
 NomDem GolsClub
Kiko
22
Paulino
18
Estecha
17
Nacho Rodríguez
15
Alejandro
14
Azkorra
13
Lalo
13
Álex
12
Txiki
12
Fúriga
11
Sota
11
Amatriain
11
Bruno
11
Morales
10
Iraola
10
 NomDem GroguesClub
Ripol
19
El Busto
17
Iosu Iglesias
15
Pipe
15
Gotor
15
Calderón
14
Bordas
14
Miguel García
14
Benjamín
14
Lezaun
14
Etxarri
13
Alaña
13
Alfonso
13
César Catalán
13
Iturralde
13
NomPTGTV
Gardeazábal Gómez9635
Simón del Pino95315
Corredor Pérez8528
Gálvez Obrero8524
Lejarazu Prieto8523
Bezanilla Losa8463
Pardo del Burgo8434
Romeo Moreno8417
Torralba Jiménez7452
Caballero Herreros7426
Azpiroz Ibarzabal7374
Orueta Ibarrola7366
Alonso Pinto7362
Ruiz Bada7321
Quiroga Rebolledo7292
Sánchez Maroto6445
Barranco Trejo6424
Teixeira Vitienes6422
Cayuela Milagro6418
Gallardo Martínez6396
Torre Alonso6390
Crespo García6383
Carreño Santos6374
Toledo Fernández6362
Llorente Carcedo6343
Gauna Rodríguez6341
Arca Vázquez6336
Segura García6323
Vázquez Veiga6291
Arias López6285
Sáez García6252
López Díaz5455
Piñeiro Crespo5343
Martínez Omedo5340
Quintana Mendiola5292
Álvarez Izquierdo5250
Fuentes Martín5237
Medina Méndez5183
Armero Conde4356
Fernández González4329
Fernández García4294
Jaso Delgado4271
Esquerdo Rodríguez4231
Amilburu Santamaría4214
Alonso Rodríguez4193
Albelda de la Haza4191
Espiñeira Pello4191
De Diego Pagola4190
González Cobo4172
Jaime Latre4111
Megía Dávila3224
Del Cerro Grande3220
Pardo Calvo3203
Lesma López3200
Docabo Otero3182
Villanueva Angulo3171
López Muñoz3160
Ortín Salvador3151
Illana Fuentes2152
Gallego García2150
Felipe Rosón2143
Bro Sáez2141
Gutiérrez Carbó2131
González González2121
Fernández López2121
Martínez Gómez2111
García Carreras2111
Ortiz Blanco2102
Méndez Núñez2101
Jiménez Alberte2101
Bardón Huerga2100
Gómez Ríos2100
Sánchez-Seco Otero291
Pereñíguez Pérez290
López Puerta261
Ceballos Silva260
Santos Caballero250
Barea López1111
Zamora Romero181
Lozano Segado180
Bernabé García180
González González171
Mateu Lahoz161
Sánchez Moreno161
Perdigones Pacheco160
Hevia Obras160
De Pintos Francés151
Cuesta Ferreiro151
Melchor Ibáñez151
Campos Andreu150
Tárraga Sánchez150
Bastos Martínez150
González Mateu150
González Segura140
Miragaya López131
Vaquero Agama130
Cerezuela Caravaca130
Arenal Gómez120
Renales Galindo120
Serrano Corbalán110
Gols:
860
Gols Per Partit:
2,26
Targetes Grogues:
2182
Targetes Grogues Per Partit:
5,74
Expulsions:
217
Expulsions Per Partit:
0,57
Estrangers:
31
Percentatge Estrangers:
6,04
Victòries locals:
163
Victòries visitants:
106
Empats:
111
Màxima victòria local:
6-0 Barakaldo-Binéfar
Màxima victòria visitant:
0-6 Binéfar-Racing de Santander B
Millor ratxa guanyadora:
Real Unión: 5 Partits (Jornades 10-14)
Pitjor ratxa perdedora:
Binéfar: 5 Partits (Jornades 3-7)
Millor ratxa no perdent:
Logroñés: 14 Partits (Jornades 21-34)
Pitjor ratxa no guanyant:
Binéfar: 16 Partits (Jornades 18-33)
Progrés
Matriu
Última actualització: 20/04/2018
Notificar error