lbl_CampeonesFerias
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa del Generalísimo1959-60 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda Previa 1 22/11/1959 Basconia Murcia
Ronda Previa 1 22/11/1959 Rayo Vallecano Orense
Ronda Previa 1 22/11/1959 Tarrasa Badajoz
Ronda Previa 1 22/11/1959 Santander San Fernando
Ronda Previa 1 22/11/1959 Mallorca Condal
Ronda Previa 1 22/11/1959 Levante Real Gijón
Ronda Previa 1 22/11/1959 Indauchu Jaén
Ronda Previa 1 22/11/1959 Recreativo de Huelva Sestao
Ronda Previa 1 22/11/1959 Ferrol Tenerife
Ronda Previa 1 22/11/1959 Extremadura Cultural Leonesa
Ronda Previa 1 22/11/1959 Cádiz Sabadell
Ronda Previa 1 22/11/1959 Celta de Vigo Córdoba
Ronda Previa 1 22/11/1959 Baracaldo Mestalla
Ronda Previa 1 22/11/1959 Avilés Plus Ultra
Ronda Previa 1 22/11/1959 CA Almería Deportivo de La Coruña
Ronda Previa 1 22/11/1959 Alavés Atlético Ceuta
Ronda Previa 2 12/03/1960 Mestalla Baracaldo
Ronda Previa 2 12/03/1960 Condal Mallorca
Ronda Previa 2 13/03/1960 Cultural Leonesa Extremadura
Ronda Previa 2 13/03/1960 Orense Rayo Vallecano
Ronda Previa 2 13/03/1960 Badajoz Tarrasa
Ronda Previa 2 13/03/1960 San Fernando Santander
Ronda Previa 2 13/03/1960 Real Gijón Levante
Ronda Previa 2 13/03/1960 Jaén Indauchu
Ronda Previa 2 13/03/1960 Sestao Recreativo de Huelva
Ronda Previa 2 13/03/1960 Tenerife Ferrol
Ronda Previa 2 13/03/1960 Deportivo de La Coruña CA Almería
Ronda Previa 2 13/03/1960 Córdoba Celta de Vigo
Ronda Previa 2 13/03/1960 Murcia Basconia
Ronda Previa 2 13/03/1960 Plus Ultra Avilés
Ronda Previa 2 13/03/1960 Sabadell Cádiz
Ronda Previa 2 13/03/1960 Atlético Ceuta Alavés
Ronda Previa 3 24/03/1960 Cultural Leonesa Extremadura
Ronda Previa 3 30/03/1960 Atlético Ceuta Alavés
Ronda Previa 3 06/04/1960 Recreativo de Huelva Sestao
Ronda Previa 3 13/04/1960 San Fernando Santander
Ronda Previa 4 19/04/1960 San Fernando Santander
Setzens de final (anada) 23/04/1960 Plus Ultra Betis
Setzens de final (anada) 24/04/1960 Valencia Murcia
Setzens de final (anada) 24/04/1960 Atlético Ceuta Oviedo
Setzens de final (anada) 24/04/1960 Barcelona Ferrol
Setzens de final (anada) 24/04/1960 Córdoba Zaragoza
Setzens de final (anada) 24/04/1960 Deportivo de La Coruña Atlético de Bilbao
Setzens de final (anada) 24/04/1960 Elche San Fernando
Setzens de final (anada) 24/04/1960 Las Palmas Cultural Leonesa
Setzens de final (anada) 24/04/1960 Orense Español
Setzens de final (anada) 24/04/1960 Real Madrid Baracaldo
Setzens de final (anada) 24/04/1960 Real Sociedad Indauchu
Setzens de final (anada) 24/04/1960 Recreativo de Huelva Granada
Setzens de final (anada) 24/04/1960 Sabadell Atlético de Madrid
Setzens de final (anada) 24/04/1960 Sevilla Real Gijón
Setzens de final (anada) 24/04/1960 Tarrasa Osasuna
Setzens de final (anada) 24/04/1960 Valladolid Mallorca
Setzens de final (tornada) 30/04/1960 Betis Plus Ultra
Setzens de final (tornada) 30/04/1960 Indauchu Real Sociedad
Setzens de final (tornada) 01/05/1960 Murcia Valencia
Setzens de final (tornada) 01/05/1960 Baracaldo Real Madrid
Setzens de final (tornada) 01/05/1960 Mallorca Valladolid
Setzens de final (tornada) 01/05/1960 Osasuna Tarrasa
Setzens de final (tornada) 01/05/1960 Atlético de Madrid Sabadell
Setzens de final (tornada) 01/05/1960 Granada Recreativo de Huelva
Setzens de final (tornada) 01/05/1960 Real Gijón Sevilla
Setzens de final (tornada) 01/05/1960 Español Orense
Setzens de final (tornada) 01/05/1960 San Fernando Elche
Setzens de final (tornada) 01/05/1960 Oviedo Atlético Ceuta
Setzens de final (tornada) 01/05/1960 Atlético de Bilbao Deportivo de La Coruña
Setzens de final (tornada) 01/05/1960 Zaragoza Córdoba
Setzens de final (tornada) 01/05/1960 Ferrol Barcelona
Setzens de final (tornada) 01/05/1960 Cultural Leonesa Las Palmas
Setzens de final (desempat) 03/05/1960 Recreativo de Huelva Granada
Vuitens de final (anada) 08/05/1960 Mallorca Real Sociedad
Vuitens de final (anada) 08/05/1960 Valencia Oviedo
Vuitens de final (anada) 08/05/1960 Real Madrid Cultural Leonesa
Vuitens de final (anada) 08/05/1960 Orense Atlético de Bilbao
Vuitens de final (anada) 08/05/1960 Córdoba Atlético de Madrid
Vuitens de final (anada) 08/05/1960 Real Gijón Recreativo de Huelva
Vuitens de final (anada) 08/05/1960 Elche Betis
Vuitens de final (anada) 08/05/1960 Barcelona Tarrasa
Vuitens de final (tornada) 22/05/1960 Oviedo Valencia
Vuitens de final (tornada) 22/05/1960 Atlético de Bilbao Orense
Vuitens de final (tornada) 22/05/1960 Cultural Leonesa Real Madrid
Vuitens de final (tornada) 22/05/1960 Recreativo de Huelva Real Gijón
Vuitens de final (tornada) 22/05/1960 Real Sociedad Mallorca
Vuitens de final (tornada) 22/05/1960 Betis Elche
Vuitens de final (tornada) 22/05/1960 Tarrasa Barcelona
Vuitens de final (tornada) 22/05/1960 Atlético de Madrid Córdoba
Vuitens de final (desempat) 29/05/1960 Atlético de Bilbao Orense
Vuitens de final (desempat) 31/05/1960 Elche Betis
Quarts de final (anada) 05/06/1960 Valencia Atlético de Madrid
Quarts de final (anada) 05/06/1960 Real Madrid Real Gijón
Quarts de final (anada) 05/06/1960 Elche Mallorca
Quarts de final (anada) 05/06/1960 Barcelona Atlético de Bilbao
Quarts de final (tornada) 11/06/1960 Mallorca Elche
Quarts de final (tornada) 12/06/1960 Atlético de Bilbao Barcelona
Quarts de final (tornada) 12/06/1960 Real Gijón Real Madrid
Quarts de final (tornada) 12/06/1960 Atlético de Madrid Valencia
Semifinal (anada) 16/06/1960 Atlético de Bilbao Real Madrid
Semifinal (anada) 16/06/1960 Atlético de Madrid Elche
Semifinal (tornada) 19/06/1960 Real Madrid Atlético de Bilbao
Semifinal (tornada) 19/06/1960 Elche Atlético de Madrid
Final 26/06/1960 Atlético de Madrid Real Madrid

Top 10

  Nom Equip Pos Gols GolsPP
Puskás Real Madrid
11 2.20
Peiró Atlético de Madrid
8 1.00
Pepillo Real Madrid
8 1.60
Adelardo Atlético de Madrid
7 0.78
Jones Atlético de Madrid
6 1.20
Collar Atlético de Madrid
6 0.67
Iborra Real Gijón
6 0.86
César Elche
6 0.67
Cebrián Orense
6 0.86
Homar Córdoba
5 1.00
  Nom Equip Pos Minuts
Laguardia Elche
840
Fuertes Elche
840
César Elche
840
Cayetano Ré Elche
840
Pauet Elche
840
Quirant Elche
840
Mezquita Elche
840
Madinabeytia Atlético de Madrid
810
Collar Atlético de Madrid
810
Miche Real Madrid
810
  Nom Equip Pos Grogues
  Nom Equip Pos Vermelles
Datzira Sabadell
1
Chicha Orense
1
Gómez Rayo Vallecano
1
Padilla Recreativo de Huelva
1
Edu Sestao
1
Vilar Sabadell
1
Aramendi Valladolid
1
Seoane Cultural Leonesa
1
Zubillaga Las Palmas
1
Griffa Atlético de Madrid
1
Gols:
342
Gols Per Partit:
3.39
Targetes Grogues:
Targetes Grogues Per Partit:
0.00
Expulsions:
10
Expulsions Per Partit:
0.10
Victòries locals:
68
Victòries visitants:
18
Empats:
15
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Atlético de Madrid: 7 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Córdoba: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Atlético de Madrid: 7 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Santander: 4 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Atlético de Bilbao 9 5 0 4
55%
45%
21 19 0 0
Elche 9 5 2 2
55%
22%
23%
20 22 0 0
Atlético de Madrid 9 8 0 1
88%
12%
30 7 0 1
Real Madrid 9 6 1 2
66%
11%
23%
35 9 0 0
Recreativo de Huelva 8 4 2 2
50%
25%
25%
10 9 0 1
Mallorca 8 3 3 2
37%
37%
26%
10 5 0 0
Real Gijón 8 4 0 4
50%
50%
17 17 0 0
Orense 7 4 0 3
57%
43%
16 13 0 1
Cultural Leonesa 7 3 1 3
42%
14%
44%
7 12 0 1
Córdoba 6 3 0 3
50%
50%
14 12 0 0
Barcelona 6 5 0 1
83%
17%
19 9 0 0
Valencia 6 3 0 3
50%
50%
7 7 0 0
Tarrasa 6 2 0 4
33%
67%
10 10 0 0
San Fernando 6 2 3 1
33%
50%
17%
7 7 0 0
Atlético Ceuta 5 2 1 2
40%
20%
40%
7 8 0 0
Betis 5 2 2 1
40%
40%
20%
14 14 0 0
Deportivo de La Coruña 4 2 0 2
50%
50%
7 9 0 0
Oviedo 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 5 0 0
Plus Ultra 4 2 0 2
50%
50%
6 5 0 0
Murcia 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 2 0 0
Baracaldo 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 4 0 0
Real Sociedad 4 2 1 1
50%
25%
25%
8 5 0 0
Indauchu 4 1 0 3
25%
75%
8 10 0 0
Santander 4 0 3 1
75%
25%
3 4 0 0
Sabadell 4 1 0 3
25%
75%
5 8 0 2
Ferrol 4 1 1 2
25%
25%
50%
6 11 0 0
Extremadura 3 1 0 2
33%
67%
3 5 0 0
Sestao 3 0 2 1
66%
34%
3 4 0 1
Alavés 3 1 0 2
33%
67%
5 6 0 0
Granada 3 1 0 2
33%
67%
3 4 0 0
Sevilla 2 1 0 1
50%
50%
1 3 0 0
Las Palmas 2 0 1 1
50%
50%
0 2 0 1
Zaragoza 2 1 0 1
50%
50%
3 7 0 0
Español 2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Basconia 2 0 1 1
50%
50%
0 3 0 0
Avilés 2 0 0 2
100%
1 4 0 0
Mestalla 2 0 0 2
100%
0 3 0 0
Osasuna 2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Celta de Vigo 2 0 0 2
100%
1 4 0 0
Cádiz 2 1 0 1
50%
50%
3 5 0 0
Tenerife 2 0 1 1
50%
50%
1 4 0 0
Jaén 2 1 0 1
50%
50%
3 6 0 0
Levante 2 0 0 2
100%
1 10 0 0
Condal 2 0 1 1
50%
50%
1 4 0 0
Badajoz 2 1 0 1
50%
50%
2 4 0 0
Rayo Vallecano 2 0 0 2
100%
5 8 0 1
CA Almería 2 1 0 1
50%
50%
2 4 0 0
Valladolid 2 0 1 1
50%
50%
1 3 0 1
Notificar error