2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 NordSud1949-50 NordSud1939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 NordSud1948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 NordSud1957-58 NordSud1947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 NordSud1956-57 NordSud1946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 NordSud1955-56 NordSud1945-46
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 NordSud1954-55 NordSud1944-45
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 NordSud1953-54 NordSud1943-44
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 NordSud1952-53 NordSud1942-43 123
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 NordSud1951-52 NordSud1941-42 123
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 NordSud1950-51 NordSud1940-41 NordSud

prev 2ª Divisió B Grup III2019-20

Classificació


Data inicial
Data final

      Punts PJ PG PE PP GF GC TG TV
1
Sabadell472514563419713
2
Villarreal B452513663527564
3
Castellón442512853519562
4
Barcelona B442512853725631
5
Cornellà442512853325662
6
Lleida Esportiu392510962922695
7
Espanyol B392510963928794
8
Olot372591062617573
9
FC Andorra372591062926715
10
La Nucía32258892427743
11
Atlético Levante322595112731651
12
Llagostera312571082428803
13
Ebro302561272529742
14
Gimnàstic de Tarragona282561092932755
15
Ejea262568112632783
16
Valencia Mestalla242541292530513
17
Hércules222557132735665
18
Badalona222557131530695
19
Prat212549122239694
20
Orihuela CF212549122444844
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Descens

Resultats

23/02/2020
Llagostera
Orihuela CF
-
-
Barcelona B
Hércules
-
-
FC Andorra
Atlético Levante
-
-
Ebro
Villarreal B
-
-
Cornellà
Prat
-
-
Lleida Esportiu
Ejea
-
-
Castellón
Gimnàstic de Tarragona
-
-
Valencia Mestalla
Badalona
-
-
La Nucía
Espanyol B
-
-
Olot
Sabadell
-
-
01/03/2020
Sabadell
Llagostera
-
-
Orihuela CF
Barcelona B
-
-
Hércules
FC Andorra
-
-
Atlético Levante
Ebro
-
-
Villarreal B
Cornellà
-
-
Prat
Lleida Esportiu
-
-
Ejea
Castellón
-
-
Gimnàstic de Tarragona
Valencia Mestalla
-
-
Badalona
La Nucía
-
-
Espanyol B
Olot
-
-
08/03/2020
Barcelona B
Llagostera
-
-
FC Andorra
Orihuela CF
-
-
Ebro
Hércules
-
-
Cornellà
Atlético Levante
-
-
Lleida Esportiu
Villarreal B
-
-
Castellón
Prat
-
-
Valencia Mestalla
Ejea
-
-
La Nucía
Gimnàstic de Tarragona
-
-
Olot
Badalona
-
-
Espanyol B
Sabadell
-
-
15/03/2020
Sabadell
Barcelona B
-
-
Llagostera
FC Andorra
-
-
Orihuela CF
Ebro
-
-
Hércules
Cornellà
-
-
Atlético Levante
Lleida Esportiu
-
-
Villarreal B
Castellón
-
-
Prat
Valencia Mestalla
-
-
Ejea
La Nucía
-
-
Gimnàstic de Tarragona
Olot
-
-
Badalona
Espanyol B
-
-
22/03/2020
FC Andorra
Barcelona B
-
-
Ebro
Llagostera
-
-
Cornellà
Orihuela CF
-
-
Lleida Esportiu
Hércules
-
-
Castellón
Atlético Levante
-
-
Valencia Mestalla
Villarreal B
-
-
La Nucía
Prat
-
-
Olot
Ejea
-
-
Espanyol B
Gimnàstic de Tarragona
-
-
Badalona
Sabadell
-
-
29/03/2020
Sabadell
FC Andorra
-
-
Barcelona B
Ebro
-
-
Llagostera
Cornellà
-
-
Orihuela CF
Lleida Esportiu
-
-
Hércules
Castellón
-
-
Atlético Levante
Valencia Mestalla
-
-
Villarreal B
La Nucía
-
-
Prat
Olot
-
-
Ejea
Espanyol B
-
-
Gimnàstic de Tarragona
Badalona
-
-
05/04/2020
Ebro
FC Andorra
-
-
Cornellà
Barcelona B
-
-
Lleida Esportiu
Llagostera
-
-
Castellón
Orihuela CF
-
-
Valencia Mestalla
Hércules
-
-
La Nucía
Atlético Levante
-
-
Olot
Villarreal B
-
-
Espanyol B
Prat
-
-
Badalona
Ejea
-
-
Gimnàstic de Tarragona
Sabadell
-
-
12/04/2020
Sabadell
Ebro
-
-
FC Andorra
Cornellà
-
-
Barcelona B
Lleida Esportiu
-
-
Llagostera
Castellón
-
-
Orihuela CF
Valencia Mestalla
-
-
Hércules
La Nucía
-
-
Atlético Levante
Olot
-
-
Villarreal B
Espanyol B
-
-
Prat
Badalona
-
-
Ejea
Gimnàstic de Tarragona
-
-
19/04/2020
Cornellà
Ebro
-
-
Lleida Esportiu
FC Andorra
-
-
Castellón
Barcelona B
-
-
Valencia Mestalla
Llagostera
-
-
La Nucía
Orihuela CF
-
-
Olot
Hércules
-
-
Espanyol B
Atlético Levante
-
-
Badalona
Villarreal B
-
-
Gimnàstic de Tarragona
Prat
-
-
Ejea
Sabadell
-
-
26/04/2020
Sabadell
Cornellà
-
-
Ebro
Lleida Esportiu
-
-
FC Andorra
Castellón
-
-
Barcelona B
Valencia Mestalla
-
-
Llagostera
La Nucía
-
-
Orihuela CF
Olot
-
-
Hércules
Espanyol B
-
-
Atlético Levante
Badalona
-
-
Villarreal B
Gimnàstic de Tarragona
-
-
Prat
Ejea
-
-
03/05/2020
Lleida Esportiu
Cornellà
-
-
Castellón
Ebro
-
-
Valencia Mestalla
FC Andorra
-
-
La Nucía
Barcelona B
-
-
Olot
Llagostera
-
-
Espanyol B
Orihuela CF
-
-
Badalona
Hércules
-
-
Gimnàstic de Tarragona
Atlético Levante
-
-
Ejea
Villarreal B
-
-
Prat
Sabadell
-
-
10/05/2020
Lleida Esportiu
Sabadell
-
-
Cornellà
Castellón
-
-
Ebro
Valencia Mestalla
-
-
FC Andorra
La Nucía
-
-
Barcelona B
Olot
-
-
Llagostera
Espanyol B
-
-
Orihuela CF
Badalona
-
-
Hércules
Gimnàstic de Tarragona
-
-
Atlético Levante
Ejea
-
-
Villarreal B
Prat
-
-
17/05/2020
Castellón
Lleida Esportiu
-
-
Valencia Mestalla
Cornellà
-
-
La Nucía
Ebro
-
-
Olot
FC Andorra
-
-
Espanyol B
Barcelona B
-
-
Badalona
Llagostera
-
-
Gimnàstic de Tarragona
Orihuela CF
-
-
Ejea
Hércules
-
-
Prat
Atlético Levante
-
-
Sabadell
Villarreal B
-
-

Destacats

Nom Pos Minuts Club
Falcón
2250 Hércules
Bernabé
2250 Gimnàstic de Tarragona
Juan
2250 Gimnàstic de Tarragona
Marcos
2250 Llagostera
Nico Ratti
2250 FC Andorra
Alán Baró
2250 Olot
Fornés
2250 La Nucía
Guerrero
2250 Valencia B
Mackay
2250 Sabadell
Carles Salvador
2244 Castellón
  Nom Pos Grogues Club
Monchu
11 Barcelona B
Hermosa
11 La Nucía
Marc Trilles
11 Lleida Esportiu
Carlos Blanco
10 Villarreal B
Tena
10 Ejea
José Carlos
10 Orihuela CF
Goldar
10 Gimnàstic de Tarragona
Indias
10 Espanyol B
Garrido
10 Ebro
Àngel
10 Sabadell
Nom P TG TV
Aranda Anquela6320
Martínez García6382
Monter Solans5221
Moreno Muñoz5223
Lou Ballano5231
Bestard Servera5250
Ramo Andrés5250
Baiges Dones5260
Domato Pedreira5320
Busquets Ferrer5321
Fernández Vidal4152
Sesma Espinosa4180
Leo Ollo4182
Martínez Montalbán4190
Alemán Pérez4190
García Aceña4191
Díaz Escudero4192
Recio Moreno4210
Cambronero Gonzalez4212
Pinto Herrera4220
Campos Salinas4230
Latorre Gracia4241
Varón Aceitón4251
Sánchez Alba4271
Sánchez López4283
Usón Rosel4333
Tárraga Lajara3120
González Francés3130
Ruiz Aguilera3130
Ruiz Aguilera3140
González González3140
Abril Portillo3141
De Ena Wolf3160
Madrid Martínez3170
Irurtzun Artola3171
Rodríguez Carpallo3171
Yuste Querol3180
Muresan3181
Pérez Muley3212
Lax Franco3213
Lucena Perdomo3241
Bueno Prieto250
Cid Camacho261
Alberola Rojas261
Collado López261
Guzmán Mansilla270
Fernández Cintas280
Subirats Matamoros281
Pérez Hernández290
Domínguez Cervantes2100
Ruipérez Marín2100
Pastoriza Iglesias2100
Fernández Pérez2102
Escriche Guzmán2110
Calderiña Pavón2110
López Jiménez2111
Gonzalo Sánchez2112
García Arriola2121
García Verdura2121
Huerta de Aza2121
Romero Freixas2121
Sánchez Asla2121
Brull Acerete2122
Caparrós Hernández2122
Velasco Arbaiza2130
Eiriz Mata2130
Montes García2131
Muñoz Piedra2132
Carralero Calvo2140
Sánchez Villalobos2140
Catalá Ferrán2141
Pérez Peraza2153
Carbonell Hernández2201
Fernández Rodríguez120
González del Campo120
Vicente Moral130
Ávalos Martos140
Román Román140
Gao Aladro141
Godia Solé150
Peña Varela150
Ferrol Muñiz151
Etayo Herrera160
Gálvez Rascón160
Fernández Buergo160
Morales Moreno160
Orellana Cid160
Muñoz Pérez161
Cueto Amigo161
Sauleda Torrent170
Patiño Álvarez170
Fuente Martín170
Pardeiro Puente170
Chavet García171
Santos Pargaña180
Sáez Vital180
Palencia Caballero180
Bosch Doménech190
Gols:
565
Gols Per Partit:
1,49
Targetes Grogues:
1373
Targetes Grogues Per Partit:
3,61
Expulsions:
67
Expulsions Per Partit:
0,18
Estrangers:
89
Percentatge Estrangers:
15.48
Victòries locals:
108
Victòries visitants:
57
Empats:
85
Màxima victòria local:
4-0 Ejea-Orihuela CF
Màxima victòria visitant:
0-3 Gimnàstic de Tarragona-FC Andorra
Millor ratxa guanyadora:
Espanyol B: 7 Partits (Jornades 12-18)
Pitjor ratxa perdedora:
Hércules: 5 Partits (Jornades 2-6)
Millor ratxa no perdent:
Castellón: 14 Partits (Jornades 1-14)
Pitjor ratxa no guanyant:
Valencia Mestalla: 11 Partits (Jornades 15-25)

Progrés

Matriu

AtlBadBarCasCorEbrEjeEspFC GimHérLa LlaLleOloOriPraSabValVil
Atlético Levante1-20-23-10-21-11-01-03-11-01-12-01-21-1
Badalona1-00-21-10-20-10-02-11-10-01-00-11-2
Barcelona B2-02-12-13-32-02-00-02-23-13-02-21-02-3
Castellón3-13-11-11-03-11-03-00-01-00-12-23-0
Cornellà1-01-11-02-01-10-11-02-11-01-12-01-01-2
Ebro3-12-11-12-11-11-10-00-22-11-22-01-11-1
Ejea0-12-01-00-11-11-11-00-00-24-03-02-0
Espanyol B1-20-02-22-23-12-03-22-13-12-20-03-1
FC Andorra2-02-13-00-30-02-11-11-01-01-22-24-30-0
Gimnàstic de Tarragona1-01-12-24-12-02-20-30-22-11-31-10-1
Hércules1-31-24-13-02-20-01-10-01-32-20-21-11-2
La Nucía1-11-11-02-11-13-00-02-12-11-00-00-0
Llagostera1-30-01-12-12-20-02-11-01-01-10-11-10-3
Lleida Esportiu0-03-01-11-00-02-11-00-21-14-02-02-1
Olot3-01-01-01-11-01-12-14-00-10-10-01-0
Orihuela CF1-12-21-22-01-31-12-21-00-00-31-11-11-2
Prat1-20-11-20-00-20-11-31-10-31-22-23-1
Sabadell1-01-00-22-13-12-01-21-04-01-12-13-00-0
Valencia Mestalla3-10-01-20-01-11-10-01-22-24-11-20-3
Villarreal B2-10-00-11-13-12-11-04-11-31-12-12-00-1
Jornada 26LocalVisitant
23/02/2020
Llagostera
Orihuela CF
23/02/2020
Barcelona B
Hércules
23/02/2020
FC Andorra
Atlético Levante
23/02/2020
Ebro
Villarreal B
23/02/2020
Cornellà
Prat
23/02/2020
Lleida Esportiu
Ejea
23/02/2020
Castellón
Gimnàstic de Tarragona
23/02/2020
Valencia Mestalla
Badalona
23/02/2020
La Nucía
Espanyol B
23/02/2020
Olot
Sabadell
Jornada 27LocalVisitant
01/03/2020
Sabadell
Llagostera
01/03/2020
Orihuela CF
Barcelona B
01/03/2020
Hércules
FC Andorra
01/03/2020
Atlético Levante
Ebro
01/03/2020
Villarreal B
Cornellà
01/03/2020
Prat
Lleida Esportiu
01/03/2020
Ejea
Castellón
01/03/2020
Gimnàstic de Tarragona
Valencia Mestalla
01/03/2020
Badalona
La Nucía
01/03/2020
Espanyol B
Olot
Jornada 28LocalVisitant
08/03/2020
Barcelona B
Llagostera
08/03/2020
FC Andorra
Orihuela CF
08/03/2020
Ebro
Hércules
08/03/2020
Cornellà
Atlético Levante
08/03/2020
Lleida Esportiu
Villarreal B
08/03/2020
Castellón
Prat
08/03/2020
Valencia Mestalla
Ejea
08/03/2020
La Nucía
Gimnàstic de Tarragona
08/03/2020
Olot
Badalona
08/03/2020
Espanyol B
Sabadell
Jornada 29LocalVisitant
15/03/2020
Sabadell
Barcelona B
15/03/2020
Llagostera
FC Andorra
15/03/2020
Orihuela CF
Ebro
15/03/2020
Hércules
Cornellà
15/03/2020
Atlético Levante
Lleida Esportiu
15/03/2020
Villarreal B
Castellón
15/03/2020
Prat
Valencia Mestalla
15/03/2020
Ejea
La Nucía
15/03/2020
Gimnàstic de Tarragona
Olot
15/03/2020
Badalona
Espanyol B
Jornada 30LocalVisitant
22/03/2020
FC Andorra
Barcelona B
22/03/2020
Ebro
Llagostera
22/03/2020
Cornellà
Orihuela CF
22/03/2020
Lleida Esportiu
Hércules
22/03/2020
Castellón
Atlético Levante
22/03/2020
Valencia Mestalla
Villarreal B
22/03/2020
La Nucía
Prat
22/03/2020
Olot
Ejea
22/03/2020
Espanyol B
Gimnàstic de Tarragona
22/03/2020
Badalona
Sabadell
Jornada 31LocalVisitant
29/03/2020
Sabadell
FC Andorra
29/03/2020
Barcelona B
Ebro
29/03/2020
Llagostera
Cornellà
29/03/2020
Orihuela CF
Lleida Esportiu
29/03/2020
Hércules
Castellón
29/03/2020
Atlético Levante
Valencia Mestalla
29/03/2020
Villarreal B
La Nucía
29/03/2020
Prat
Olot
29/03/2020
Ejea
Espanyol B
29/03/2020
Gimnàstic de Tarragona
Badalona
Jornada 32LocalVisitant
05/04/2020
Ebro
FC Andorra
05/04/2020
Cornellà
Barcelona B
05/04/2020
Lleida Esportiu
Llagostera
05/04/2020
Castellón
Orihuela CF
05/04/2020
Valencia Mestalla
Hércules
05/04/2020
La Nucía
Atlético Levante
05/04/2020
Olot
Villarreal B
05/04/2020
Espanyol B
Prat
05/04/2020
Badalona
Ejea
05/04/2020
Gimnàstic de Tarragona
Sabadell
Jornada 33LocalVisitant
12/04/2020
Sabadell
Ebro
12/04/2020
FC Andorra
Cornellà
12/04/2020
Barcelona B
Lleida Esportiu
12/04/2020
Llagostera
Castellón
12/04/2020
Orihuela CF
Valencia Mestalla
12/04/2020
Hércules
La Nucía
12/04/2020
Atlético Levante
Olot
12/04/2020
Villarreal B
Espanyol B
12/04/2020
Prat
Badalona
12/04/2020
Ejea
Gimnàstic de Tarragona
Jornada 34LocalVisitant
19/04/2020
Cornellà
Ebro
19/04/2020
Lleida Esportiu
FC Andorra
19/04/2020
Castellón
Barcelona B
19/04/2020
Valencia Mestalla
Llagostera
19/04/2020
La Nucía
Orihuela CF
19/04/2020
Olot
Hércules
19/04/2020
Espanyol B
Atlético Levante
19/04/2020
Badalona
Villarreal B
19/04/2020
Gimnàstic de Tarragona
Prat
19/04/2020
Ejea
Sabadell
Jornada 35LocalVisitant
26/04/2020
Sabadell
Cornellà
26/04/2020
Ebro
Lleida Esportiu
26/04/2020
FC Andorra
Castellón
26/04/2020
Barcelona B
Valencia Mestalla
26/04/2020
Llagostera
La Nucía
26/04/2020
Orihuela CF
Olot
26/04/2020
Hércules
Espanyol B
26/04/2020
Atlético Levante
Badalona
26/04/2020
Villarreal B
Gimnàstic de Tarragona
26/04/2020
Prat
Ejea
Jornada 36LocalVisitant
03/05/2020
Lleida Esportiu
Cornellà
03/05/2020
Castellón
Ebro
03/05/2020
Valencia Mestalla
FC Andorra
03/05/2020
La Nucía
Barcelona B
03/05/2020
Olot
Llagostera
03/05/2020
Espanyol B
Orihuela CF
03/05/2020
Badalona
Hércules
03/05/2020
Gimnàstic de Tarragona
Atlético Levante
03/05/2020
Ejea
Villarreal B
03/05/2020
Prat
Sabadell
Jornada 37LocalVisitant
10/05/2020
Lleida Esportiu
Sabadell
10/05/2020
Cornellà
Castellón
10/05/2020
Ebro
Valencia Mestalla
10/05/2020
FC Andorra
La Nucía
10/05/2020
Barcelona B
Olot
10/05/2020
Llagostera
Espanyol B
10/05/2020
Orihuela CF
Badalona
10/05/2020
Hércules
Gimnàstic de Tarragona
10/05/2020
Atlético Levante
Ejea
10/05/2020
Villarreal B
Prat
Jornada 38LocalVisitant
17/05/2020
Castellón
Lleida Esportiu
17/05/2020
Valencia Mestalla
Cornellà
17/05/2020
La Nucía
Ebro
17/05/2020
Olot
FC Andorra
17/05/2020
Espanyol B
Barcelona B
17/05/2020
Badalona
Llagostera
17/05/2020
Gimnàstic de Tarragona
Orihuela CF
17/05/2020
Ejea
Hércules
17/05/2020
Prat
Atlético Levante
17/05/2020
Sabadell
Villarreal B
Notificar error