2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev 2ª Divisió B Grup V2020-21

Classificació


Data inicial
Data final

Grup A

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1San Sebastián de los Reyes351810532214614
2Real Madrid Castilla32189543021422
3Internacional de Madrid30188642416583
4Rayo Majadahonda28188461716520
5Atlético Baleares24186662621574
6Navalcarnero201831141618634
7Las Rozas20185581625634
8Atlético de Madrid B19184771520551
9Poblense161821061621563
10Getafe B13182791121615

Grup B

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1CD Badajoz41181251329513
2Extremadura UD31188732416631
3Talavera de la Reina27187652319523
4Villanovense2718765158351
5Don Benito24186661621713
6Mérida AD23186571212651
7Melilla23186571519522
8Villarrubia20184861724512
9Socuéllamos161844101325553
10CP Villarrobledo101824121529703
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Descens

Grup C

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1CD Badajoz4720145136900
2San Sebastián de los Reyes39201163241500
3Extremadura UD3320893251700
4Real Madrid Castilla3320965312400
5Talavera de la Reina3020866262100
6Internacional de Madrid3020866242000

Grup D

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Rayo Majadahonda34201046211800
2Atlético Baleares3020866292100
3Villanovense3020866171000
4Mérida AD2620758161400
5Don Benito2420668172400
6Navalcarnero20203116162300

Grup E

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Melilla2720767202300
2Socuéllamos22206410152500
3Atlético de Madrid B2220578172100
4Las Rozas2120569162600
5Villarrubia2020488182800
6Poblense19203107202500
7Getafe B1520299142400
8CP Villarrobledo12202612163000
Promoció a 2ª
Descens

Resultats

Destacats

Nom Pos Minuts Club
Sotres
1800 Rayo Majadahonda
Gil
1800 Don Benito
Casto
1800 Extremadura UD
Montoya
1800 Mérida AD
Bonaque
1800 Villanovense
Pedro
1800 Villanovense
Ceberio
1779 Talavera de la Reina
Expósito
1769 Internacional Madrid
Barreda
1749 San Sebastián de los Reyes
Megías
1747 Socuéllamos
  Nom Pos Vermelles Club
Sabit
2 Getafe B
Paredes
2 San Sebastián de los Reyes
Bonaldo
2 Internacional Madrid
Alba
1 Getafe B
Amankwaa
1 Getafe B
Josete Miranda
1 Getafe B
Albur
1 Las Rozas
Algarra
1 Las Rozas
Carlos
1 Las Rozas
Ramos Mingo
1 Las Rozas
Nom Pos Coef Club PJ G
Pedro
0.5 Villanovense2010
Montoya
0.7 Mérida AD2014
Casto
0.85 Extremadura UD2017
Sotres
0.9 Rayo Majadahonda2018
Gil
1.2 Don Benito2024
Nom P TG TV
Sáez Vital5240
Domínguez Cervantes4170
Chavet García4181
Fuentes Molina4182
Tárraga Lajara4193
Orellana Cid4250
Guzmán Mansilla4252
Manrique Antequera4261
Díaz Escudero4284
Ruiz Aguilera4322
Pastoriza Iglesias3120
García Aceña3140
González González3140
Quintero González3150
Pérez Peraza3151
Vicente Moral3160
Muñoz Pérez3160
Román Román3170
Amar Ahmed3171
Sánchez Villalobos3171
Ruiz Aguilera3181
Lucena Perdomo3200
Gómez Lameiro3210
Moreno Muñoz3221
Muñoz Piedra3221
Madrid Martínez3240
Escobar López250
Montes García270
Rodríguez Carpallo270
Alberola Rojas271
Rezola Etxeberria280
Peña Varela280
Patiño Álvarez290
Roca Robles290
Muñoz García290
Velasco Arbaiza290
Pozueta Rodríguez292
Conejero Sánchez2100
Holgueras Castellanos2100
Fernández Cintas2100
Bosch Doménech2101
Palencia Caballero2102
Cid Camacho2110
Muresan2110
Gargantilla Fernández2110
Yuste Querol2110
Ruipérez Marín2111
Carbajales Gómez2111
González Hernández2120
Delfa Ramos2120
Campos Salinas2120
Abril Portillo2120
Carbonell Hernández2120
Domato Pedreira2131
Ruiz Álvarez2141
Pérez Hernández2142
Escriche Guzmán2150
García Gómez2150
Del Río Lozano2150
Lax Franco2152
Cambronero Gonzalez2203
Fernández Vidal110
González del Campo120
Calderiña Pavón122
González Francés130
Collado López130
Carralero Calvo130
Masip Vidal130
López del Amo131
Bestard Servera131
Lou Ballano131
Fernández Rodríguez140
Caparrós Hernández140
García Verdura140
González Díaz140
Cueto Amigo140
Morales Moreno141
Rodríguez Recio150
Ivaylov Angelov150
López Jiménez150
Godia Solé150
Recio Moreno160
Montoro Ferreiro160
Sánchez Asla160
Aranda Anquela160
Mallo Fernández160
Alemán Pérez163
Martínez Montalbán170
Munárriz Mateos170
Romero Freixas170
Fernández Buergo171
Bueno Prieto180
Gao Aladro181
Usón Rosel181
Rodríguez García190
Pérez Fernández190
Barrio Salas190
Valdés Díaz190
Busquets Ferrer190
Catalá Ferrán191
De Ena Wolf1120
Monterrubio Torres1131
Gols:
418
Promig golejador:
2,09
Targetes Grogues:
1133
Targetes Grogues Per Partit:
5,67
Expulsions:
52
Expulsions Per Partit:
0,26
Estrangers:
115
Percentatge Estrangers:
20.1
Victòries locals:
79
Victòries visitants:
55
Empats:
66
Màxima victòria local:
4-0 Atlético Baleares-Internacional de Madrid
Màxima victòria visitant:
0-3 Villarrubia-Villanovense
Millor ratxa guanyadora:
San Sebastián de los Reyes: 6 Partits (Jornades 3-8)
Pitjor ratxa perdedora:
CP Villarrobledo: 4 Partits (Jornades 3-6)
Millor ratxa no perdent:
CD Badajoz: 12 Partits (Jornades 9-20)
Pitjor ratxa no guanyant:
Navalcarnero: 17 Partits (Jornades 4-20)
Nom Club Pos P Min G TG TV
Badiashile Las Rozas
19 1710 0 3 0
Calarge Navalcarnero
19 1669 0 4 0
Felix San Sebastián de los Reyes
19 1602 2 5 0
Dos Santos San Sebastián de los Reyes
20 1499 7 3 0
Keita Getafe B
20 1496 2 4 0
Vinícius Tanque Atlético Baleares
19 1453 8 4 0
Ramos Mingo Las Rozas
15 1254 0 7 1
Gutiérrez Melilla
17 1231 0 3 1
Amankwaa Getafe B
16 1217 0 4 1
Sabit Getafe B
15 1165 0 4 2
Dani Ndi CP Villarrobledo
16 1151 1 3 0
Ferrone Atlético Baleares
16 1132 0 6 0
Bonaldo Internacional Madrid
16 1100 3 5 2
Bourdal Talavera de la Reina
13 1081 1 1 0
George Lucas CP Villarrobledo
15 1071 1 8 0
Josete Miranda Getafe B
14 1069 2 6 1
Giaquinto Poblense
17 1031 0 1 0
Cuero Villanovense
19 1021 1 1 0
Rodrigo Talavera de la Reina
16 991 2 4 1
Lemiechevsky CP Villarrobledo
12 976 2 4 0
Gilardoni Poblense
13 858 0 4 1
Attipoe Extremadura UD
11 817 0 2 0
Beltrán Villarrubia
20 816 3 3 0
Sana Melilla
10 807 0 2 0
Osei Rayo Majadahonda
10 804 0 3 0
Simeone Atlético de Madrid B
11 784 3 4 0
Essomba Socuéllamos
13 773 1 5 0
Augusto Las Rozas
13 767 1 3 0
Shashoua Atlético Baleares
16 739 2 1 0
Ben Djemia Don Benito
10 732 0 3 1
Dos Santos Getafe B
8 720 0 2 0
Ayoub Rayo Majadahonda
15 717 0 6 0
Al Watani Melilla
17 700 1 5 0
Nikolov Socuéllamos
8 691 0 0 0
Sanabria Atlético de Madrid B
9 686 0 3 0
Jilmar Extremadura UD
10 670 0 1 0
Arib Las Rozas
11 660 0 1 0
Agus Melilla
14 659 0 1 0
Mariano Atlético de Madrid B
7 630 0 1 0
Manny Rayo Majadahonda
11 614 0 0 0
Konate Don Benito
9 563 0 4 0
Gutiérrez Atlético de Madrid B
10 552 1 2 0
Santos Melilla
6 540 0 0 0
Higor Rocha Rayo Majadahonda
12 533 0 3 0
Laerte Rayo Majadahonda
8 528 0 2 0
Mada Socuéllamos
17 504 0 2 0
Sosa Don Benito
7 453 0 2 0
Talal Las Rozas
6 408 1 1 0
Fomeyem San Sebastián de los Reyes
5 404 0 1 0
Miki CP Villarrobledo
11 399 1 2 0
Liam Ayad Atlético Baleares
8 383 0 2 0
Liam Ayad Extremadura UD
8 383 0 2 0
Adilson CD Badajoz
11 375 0 2 1
Nolan Getafe B
4 360 0 1 0
Abde Atlético de Madrid B
13 357 0 1 0
Cavafe Navalcarnero
3 270 0 0 0
Lekić Las Rozas
6 188 0 1 0
Guerreiro Navalcarnero
11 174 0 0 0
Diabate Atlético de Madrid B
5 171 0 1 0
Adighibe Talavera de la Reina
6 166 0 1 0
Manojlović San Sebastián de los Reyes
2 157 0 0 0
Rashiti Internacional Madrid
6 146 0 0 0
Fran Núñez Rayo Majadahonda
4 144 0 0 0
Fontaine Las Rozas
4 144 0 1 0
Junior Internacional Madrid
7 131 1 0 0
Niang Getafe B
4 126 0 1 0
Viera Extremadura UD
4 103 0 1 0
Li CP Villarrobledo
3 87 0 0 1
Ferrera Melilla
4 79 2 0 0
Owona Extremadura UD
2 68 0 0 0
Aruna Don Benito
6 63 0 0 0
Dos Santos Talavera de la Reina
4 61 0 0 0
Gian Mérida AD
4 60 0 0 0
Tahiru CD Badajoz
2 51 0 1 0
Ayoub Villarrubia
3 44 0 1 0
Bachek Poblense
3 43 0 0 0
Perea Atlético de Madrid B
1 42 0 0 0
Theo Zidane Madrid B
2 33 0 1 0
Yeiber CD Badajoz
3 21 0 1 0
Hoyos Extremadura UD
2 11 0 0 0
Yoshimura Don Benito
1 10 0 0 0
Pedro Martelo CD Badajoz
1 7 0 0 0
Sparacino Mérida AD
1 1 0 0 0
Pierre CP Villarrobledo
0 0 0 0 0
Hankins Extremadura UD
0 0 0 0 0
Nkrumah Extremadura UD
0 0 0 0 0
Samed Extremadura UD
0 0 0 0 0
Nowak Getafe B
0 0 0 0 0
Ngoya Atlético de Madrid B
0 0 0 0 0
Kudakovskiy Mérida AD
0 0 0 0 0
Montes Mérida AD
0 0 0 0 0
Kordic San Sebastián de los Reyes
0 0 0 0 0
Lucas Giffard Rayo Majadahonda
0 0 0 0 0

Progrés A

Progrés B

Matriu

AtlAtléCD CP DonExtGetIntLasMelMérNavPobRayReaSanSocTalVilVill
Atlético de Madrid B1-00-00-00-01-11-01-01-21-20-1
Atlético Baleares1-11-03-14-02-00-02-33-02-10-1
CD Badajoz5-32-02-12-01-02-04-00-02-01-0
CP Villarrobledo0-01-20-11-11-11-20-03-21-21-2
Don Benito1-31-01-21-00-01-22-12-03-10-0
Extremadura UD0-13-10-02-11-10-02-02-21-11-0
Getafe B1-30-10-11-12-20-10-21-21-01-2
Internacional de Madrid3-12-00-22-21-01-10-01-21-20-0
Las Rozas2-13-20-00-00-33-11-12-11-20-1
Melilla0-33-01-10-02-03-21-20-30-01-0
Mérida AD1-00-10-00-12-03-02-00-10-00-1
Navalcarnero1-13-30-00-23-00-00-01-21-10-2
Poblense1-11-10-00-30-11-12-32-21-12-1
Rayo Majadahonda1-02-01-10-10-02-10-02-11-02-1
Real Madrid Castilla3-11-11-11-22-23-13-11-11-03-1
San Sebastián de los Reyes2-01-11-02-13-10-11-01-01-12-1
Socuéllamos1-11-04-11-31-00-11-21-21-00-0
Talavera de la Reina0-32-11-12-22-01-20-10-03-01-0
Villarrubia0-22-21-12-01-11-12-12-01-30-3
Villanovense0-20-01-03-02-10-10-02-00-01-1