2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev 2ª Divisió B Grup V2020-21

Classificació


Data inicial
Data final

Grup A

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1San Sebastián de los Reyes198611126203
2Rayo Majadahonda198611104230
3Navalcarnero138341107222
4Real Madrid Castilla1283321311131
5Internacional de Madrid1183231012211
6Atlético Baleares982331311242
7Poblense8815289241
8Getafe B6813447211
9Atlético de Madrid B58125611211
10Las Rozas58125513230

Grup B

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1CD Badajoz229711175262
2Villanovense14942384151
3Talavera de la Reina1494231313232
4Extremadura UD139342108210
5Mérida AD12833275261
6Don Benito129333810321
7Melilla11932489201
8Villarrubia1193241015281
9Socuéllamos89225913231
10CP Villarrobledo48116715283
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Descens

Resultats

10/01/2021
Poblense
Internacional de Madrid
-
-
Navalcarnero
Atlético de Madrid B
-
-
Real Madrid Castilla
San Sebastián de los Reyes
-
-
Rayo Majadahonda
Las Rozas
-
-
Getafe B
Atlético Baleares
-
-
CP Villarrobledo
Mérida AD
-
-
16/01/2021
Rayo Majadahonda
Getafe B
-
-
Real Madrid Castilla
Las Rozas
-
-
Navalcarnero
San Sebastián de los Reyes
-
-
Poblense
Atlético de Madrid B
-
-
Internacional de Madrid
Atlético Baleares
-
-
Extremadura UD
Don Benito
-
-
CD Badajoz
Socuéllamos
-
-
CP Villarrobledo
Melilla
-
-
Talavera de la Reina
Mérida AD
-
-
Villanovense
Villarrubia
-
-
24/01/2021
Atlético Baleares
Rayo Majadahonda
-
-
Getafe B
Real Madrid Castilla
-
-
Las Rozas
Navalcarnero
-
-
San Sebastián de los Reyes
Poblense
-
-
Atlético de Madrid B
Internacional de Madrid
-
-
Villarrubia
Extremadura UD
-
-
Don Benito
CD Badajoz
-
-
Socuéllamos
CP Villarrobledo
-
-
Melilla
Talavera de la Reina
-
-
Mérida AD
Villanovense
-
-
31/01/2021
Real Madrid Castilla
Rayo Majadahonda
-
-
Navalcarnero
Getafe B
-
-
Poblense
Las Rozas
-
-
Internacional de Madrid
San Sebastián de los Reyes
-
-
Atlético de Madrid B
Atlético Baleares
-
-
CD Badajoz
Extremadura UD
-
-
CP Villarrobledo
Don Benito
-
-
Talavera de la Reina
Socuéllamos
-
-
Villanovense
Melilla
-
-
Mérida AD
Villarrubia
-
-
07/02/2021
Atlético Baleares
Real Madrid Castilla
-
-
Rayo Majadahonda
Navalcarnero
-
-
Getafe B
Poblense
-
-
Las Rozas
Internacional de Madrid
-
-
San Sebastián de los Reyes
Atlético de Madrid B
-
-
Villarrubia
CD Badajoz
-
-
Extremadura UD
CP Villarrobledo
-
-
Don Benito
Talavera de la Reina
-
-
Socuéllamos
Villanovense
-
-
Melilla
Mérida AD
-
-
14/02/2021
Navalcarnero
Real Madrid Castilla
-
-
Poblense
Rayo Majadahonda
-
-
Internacional de Madrid
Getafe B
-
-
Atlético de Madrid B
Las Rozas
-
-
San Sebastián de los Reyes
Atlético Baleares
-
-
CP Villarrobledo
CD Badajoz
-
-
Talavera de la Reina
Extremadura UD
-
-
Villanovense
Don Benito
-
-
Mérida AD
Socuéllamos
-
-
Melilla
Villarrubia
-
-
21/02/2021
Atlético Baleares
Navalcarnero
-
-
Real Madrid Castilla
Poblense
-
-
Rayo Majadahonda
Internacional de Madrid
-
-
Getafe B
Atlético de Madrid B
-
-
Las Rozas
San Sebastián de los Reyes
-
-
Villarrubia
CP Villarrobledo
-
-
CD Badajoz
Talavera de la Reina
-
-
Extremadura UD
Villanovense
-
-
Don Benito
Mérida AD
-
-
Socuéllamos
Melilla
-
-
07/03/2021
Poblense
Navalcarnero
-
-
Internacional de Madrid
Real Madrid Castilla
-
-
Atlético de Madrid B
Rayo Majadahonda
-
-
San Sebastián de los Reyes
Getafe B
-
-
Las Rozas
Atlético Baleares
-
-
Talavera de la Reina
CP Villarrobledo
-
-
Villanovense
CD Badajoz
-
-
Mérida AD
Extremadura UD
-
-
Melilla
Don Benito
-
-
Socuéllamos
Villarrubia
-
-
14/03/2021
Poblense
Atlético Baleares
-
-
Navalcarnero
Internacional de Madrid
-
-
Real Madrid Castilla
Atlético de Madrid B
-
-
Rayo Majadahonda
San Sebastián de los Reyes
-
-
Getafe B
Las Rozas
-
-
Talavera de la Reina
Villarrubia
-
-
CP Villarrobledo
Villanovense
-
-
CD Badajoz
Mérida AD
-
-
Extremadura UD
Melilla
-
-
Don Benito
Socuéllamos
-
-
21/03/2021
Internacional de Madrid
Poblense
-
-
Atlético de Madrid B
Navalcarnero
-
-
San Sebastián de los Reyes
Real Madrid Castilla
-
-
Las Rozas
Rayo Majadahonda
-
-
Atlético Baleares
Getafe B
-
-
Villanovense
Talavera de la Reina
-
-
Mérida AD
CP Villarrobledo
-
-
Melilla
CD Badajoz
-
-
Socuéllamos
Extremadura UD
-
-
Villarrubia
Don Benito
-
-

Destacats

Nom Pos Minuts Club
Artiles
810 Don Benito
Gil
810 Don Benito
Casto
810 Extremadura UD
Saúl
810 Extremadura UD
Morgado
810 CD Badajoz
Pablo Vázquez
810 CD Badajoz
Alberto
810 Melilla
Borja Díaz
810 Melilla
Góngora
810 Talavera de la Reina
Bonaque
810 Villanovense
  Nom Pos Vermelles Club
Paredes
2 San Sebastián de los Reyes
Amankwaa
1 Getafe B
Ramón
1 Madrid B
Arturo
1 San Sebastián de los Reyes
Esnáider
1 Navalcarnero
Luis Fernández
1 Navalcarnero
Álvaro
1 Atlético de Madrid B
Calonge
1 Poblense
Orfila
1 Atlético Baleares
Peris
1 Atlético Baleares
Gols:
188
Promig golejador:
1,04
Targetes Grogues:
454
Targetes Grogues Per Partit:
2,52
Expulsions:
25
Expulsions Per Partit:
0,14
Estrangers:
90
Percentatge Estrangers:
19.03
Victòries locals:
36
Victòries visitants:
24
Empats:
24
Màxima victòria local:
4-0 Atlético Baleares-Internacional de Madrid
Màxima victòria visitant:
0-3 Villarrubia-Villanovense
Millor ratxa guanyadora:
San Sebastián de los Reyes: 6 Partits (Jornades 3-8)
Pitjor ratxa perdedora:
CP Villarrobledo: 4 Partits (Jornades 3-6)
Millor ratxa no perdent:
Rayo Majadahonda: 7 Partits (Jornades 1-7)
Pitjor ratxa no guanyant:
Atlético de Madrid B: 7 Partits (Jornades 2-8)
Nom Club Pos P Min G TG TV
Sana Melilla
9 734 0 2 0
Calarge Navalcarnero
8 718 0 2 0
Felix San Sebastián de los Reyes
8 656 2 2 0
Josete Miranda Getafe B
8 645 1 4 0
Mariano Atlético de Madrid B
7 630 0 1 0
Badiashile Las Rozas
7 630 0 0 0
George Lucas CP Villarrobledo
7 603 1 5 0
Essomba Socuéllamos
8 590 1 4 0
Gutiérrez Melilla
7 587 0 1 1
Vinícius Tanque Atlético Baleares
8 576 4 1 0
Amankwaa Getafe B
7 572 0 1 1
Jilmar Extremadura UD
7 568 0 1 0
Keita Getafe B
8 547 1 1 0
Ramos Mingo Las Rozas
6 540 0 2 0
Dani Ndi CP Villarrobledo
7 539 0 2 0
Dos Santos San Sebastián de los Reyes
8 522 2 2 0
Laerte Rayo Majadahonda
7 506 0 2 0
Sanabria Atlético de Madrid B
7 506 0 3 0
Ferrone Atlético Baleares
8 492 0 3 0
Agus Melilla
8 484 0 1 0
Sosa Don Benito
7 453 0 2 0
Osei Rayo Majadahonda
5 443 0 1 0
Gutiérrez Atlético de Madrid B
7 419 1 1 0
Giaquinto Poblense
8 417 0 1 0
Talal Las Rozas
6 408 1 1 0
Augusto Las Rozas
7 382 1 2 0
Bonaldo Internacional Madrid
6 381 0 2 1
Cuero Villanovense
9 375 1 0 0
Abdulai Getafe B
6 372 0 1 0
Al Watani Melilla
8 367 1 2 0
Nolan Getafe B
4 360 0 1 0
Santos Melilla
4 360 0 0 0
Mada Socuéllamos
8 335 0 0 0
Rodrigo Talavera de la Reina
6 307 1 2 0
Ben Djemia Don Benito
4 294 0 0 0
Shashoua Atlético Baleares
7 258 1 1 0
Arib Las Rozas
6 244 0 0 0
Adilson CD Badajoz
7 243 0 1 1
Ayoub Rayo Majadahonda
7 242 0 2 0
Nikolov Socuéllamos
3 241 0 0 0
Abde Atlético de Madrid B
7 240 0 0 0
Gilardoni Poblense
3 212 0 1 0
Rashiti Internacional Madrid
6 146 0 0 0
Fran Núñez Rayo Majadahonda
4 144 0 0 0
Fontaine Las Rozas
4 144 0 1 0
Liam Ayad Extremadura UD
4 132 0 1 0
Attipoe Extremadura UD
2 108 0 0 0
Viera Extremadura UD
4 103 0 1 0
Bourdal Talavera de la Reina
2 91 0 0 0
Li CP Villarrobledo
3 87 0 0 1
Konate Don Benito
3 83 0 1 0
Owona Extremadura UD
2 68 0 0 0
Perea Atlético de Madrid B
1 42 0 0 0
Theo Zidane Madrid B
2 33 0 1 0
Niang Getafe B
1 29 0 0 0
Higor Rocha Rayo Majadahonda
1 19 0 0 0
Ferrera Melilla
1 14 0 0 0
Esnáider Navalcarnero
4 12 0 0 0
Gian Mérida AD
1 10 0 0 0
Murillo CD Badajoz
2 10 0 1 0
Bachek Poblense
1 5 0 0 0
Dos Santos Talavera de la Reina
1 5 0 0 0
Guerreiro Navalcarnero
2 4 0 0 0
Cavafe Navalcarnero
0 0 0 0 0
Ngoya Atlético de Madrid B
0 0 0 0 0
Manojlović San Sebastián de los Reyes
0 0 0 0 0
Fomeyem San Sebastián de los Reyes
0 0 0 0 0
Sparacino Mérida AD
0 0 0 0 0
Hankins Extremadura UD
0 0 0 0 0
Nkrumah Extremadura UD
0 0 0 0 0
Samed Extremadura UD
0 0 0 0 0
Adighibe Talavera de la Reina
0 0 0 0 0
Nowak Getafe B
0 0 0 0 0
Lucas Giffard Rayo Majadahonda
0 0 0 0 0
Pierre CP Villarrobledo
0 0 0 0 0

Progrés A

Progrés B

Matriu

AtlAtléCD CP DonExtGetIntLasMelMérNavPobRayReaSanSocTalVilVill
Atlético de Madrid B0-01-01-21-2
Atlético Baleares1-14-02-02-30-1
CD Badajoz5-32-02-02-01-0
CP Villarrobledo0-10-03-21-2
Don Benito1-01-21-03-10-0
Extremadura UD0-11-12-02-21-1
Getafe B0-10-11-21-2
Internacional de Madrid3-11-01-11-2
Las Rozas2-10-01-11-2
Melilla3-00-01-21-0
Mérida AD1-00-02-00-1
Navalcarnero3-33-00-00-0
Poblense0-02-21-1
Rayo Majadahonda1-02-02-11-0
Real Madrid Castilla1-11-22-23-1
San Sebastián de los Reyes2-13-10-11-0
Socuéllamos1-14-11-21-2
Talavera de la Reina0-31-11-21-0
Villarrubia1-12-12-01-30-3
Villanovense1-02-10-02-0
Jornada 9LocalVisitant
10/01/2021
Poblense
Internacional de Madrid
10/01/2021
Navalcarnero
Atlético de Madrid B
10/01/2021
Real Madrid Castilla
San Sebastián de los Reyes
10/01/2021
Rayo Majadahonda
Las Rozas
10/01/2021
Getafe B
Atlético Baleares
10/01/2021
10/01/2021
CP Villarrobledo
Mérida AD
10/01/2021
10/01/2021
10/01/2021
Jornada 10LocalVisitant
16/01/2021
Rayo Majadahonda
Getafe B
16/01/2021
Real Madrid Castilla
Las Rozas
16/01/2021
Navalcarnero
San Sebastián de los Reyes
16/01/2021
Poblense
Atlético de Madrid B
16/01/2021
Internacional de Madrid
Atlético Baleares
16/01/2021
Extremadura UD
Don Benito
16/01/2021
CD Badajoz
Socuéllamos
16/01/2021
CP Villarrobledo
Melilla
16/01/2021
Talavera de la Reina
Mérida AD
16/01/2021
Villanovense
Villarrubia
Jornada 11LocalVisitant
24/01/2021
Atlético Baleares
Rayo Majadahonda
24/01/2021
Getafe B
Real Madrid Castilla
24/01/2021
Las Rozas
Navalcarnero
24/01/2021
San Sebastián de los Reyes
Poblense
24/01/2021
Atlético de Madrid B
Internacional de Madrid
24/01/2021
Villarrubia
Extremadura UD
24/01/2021
Don Benito
CD Badajoz
24/01/2021
Socuéllamos
CP Villarrobledo
24/01/2021
Melilla
Talavera de la Reina
24/01/2021
Mérida AD
Villanovense
Jornada 12LocalVisitant
31/01/2021
Real Madrid Castilla
Rayo Majadahonda
31/01/2021
Navalcarnero
Getafe B
31/01/2021
Poblense
Las Rozas
31/01/2021
Internacional de Madrid
San Sebastián de los Reyes
31/01/2021
Atlético de Madrid B
Atlético Baleares
31/01/2021
CD Badajoz
Extremadura UD
31/01/2021
CP Villarrobledo
Don Benito
31/01/2021
Talavera de la Reina
Socuéllamos
31/01/2021
Villanovense
Melilla
31/01/2021
Mérida AD
Villarrubia
Jornada 13LocalVisitant
07/02/2021
Atlético Baleares
Real Madrid Castilla
07/02/2021
Rayo Majadahonda
Navalcarnero
07/02/2021
Getafe B
Poblense
07/02/2021
Las Rozas
Internacional de Madrid
07/02/2021
San Sebastián de los Reyes
Atlético de Madrid B
07/02/2021
Villarrubia
CD Badajoz
07/02/2021
Extremadura UD
CP Villarrobledo
07/02/2021
Don Benito
Talavera de la Reina
07/02/2021
Socuéllamos
Villanovense
07/02/2021
Melilla
Mérida AD
Jornada 14LocalVisitant
14/02/2021
Navalcarnero
Real Madrid Castilla
14/02/2021
Poblense
Rayo Majadahonda
14/02/2021
Internacional de Madrid
Getafe B
14/02/2021
Atlético de Madrid B
Las Rozas
14/02/2021
San Sebastián de los Reyes
Atlético Baleares
14/02/2021
CP Villarrobledo
CD Badajoz
14/02/2021
Talavera de la Reina
Extremadura UD
14/02/2021
Villanovense
Don Benito
14/02/2021
Mérida AD
Socuéllamos
14/02/2021
Melilla
Villarrubia
Jornada 15LocalVisitant
21/02/2021
Atlético Baleares
Navalcarnero
21/02/2021
Real Madrid Castilla
Poblense
21/02/2021
Rayo Majadahonda
Internacional de Madrid
21/02/2021
Getafe B
Atlético de Madrid B
21/02/2021
Las Rozas
San Sebastián de los Reyes
21/02/2021
Villarrubia
CP Villarrobledo
21/02/2021
CD Badajoz
Talavera de la Reina
21/02/2021
Extremadura UD
Villanovense
21/02/2021
Don Benito
Mérida AD
21/02/2021
Socuéllamos
Melilla
Jornada 16LocalVisitant
07/03/2021
Poblense
Navalcarnero
07/03/2021
Internacional de Madrid
Real Madrid Castilla
07/03/2021
Atlético de Madrid B
Rayo Majadahonda
07/03/2021
San Sebastián de los Reyes
Getafe B
07/03/2021
Las Rozas
Atlético Baleares
07/03/2021
Talavera de la Reina
CP Villarrobledo
07/03/2021
Villanovense
CD Badajoz
07/03/2021
Mérida AD
Extremadura UD
07/03/2021
Melilla
Don Benito
07/03/2021
Socuéllamos
Villarrubia
Jornada 17LocalVisitant
14/03/2021
Poblense
Atlético Baleares
14/03/2021
Navalcarnero
Internacional de Madrid
14/03/2021
Real Madrid Castilla
Atlético de Madrid B
14/03/2021
Rayo Majadahonda
San Sebastián de los Reyes
14/03/2021
Getafe B
Las Rozas
14/03/2021
Talavera de la Reina
Villarrubia
14/03/2021
CP Villarrobledo
Villanovense
14/03/2021
CD Badajoz
Mérida AD
14/03/2021
Extremadura UD
Melilla
14/03/2021
Don Benito
Socuéllamos
Jornada 18LocalVisitant
21/03/2021
Internacional de Madrid
Poblense
21/03/2021
Atlético de Madrid B
Navalcarnero
21/03/2021
San Sebastián de los Reyes
Real Madrid Castilla
21/03/2021
Las Rozas
Rayo Majadahonda
21/03/2021
Atlético Baleares
Getafe B
21/03/2021
Villanovense
Talavera de la Reina
21/03/2021
Mérida AD
CP Villarrobledo
21/03/2021
Melilla
CD Badajoz
21/03/2021
Socuéllamos
Extremadura UD
21/03/2021
Villarrubia
Don Benito