2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Lliga de Campions1994-95 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/1994 Avenir Galatasaray
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/1994 Sparta Praha Göteborg
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/1994 PSG Vác
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/1994 Steaua București Servette
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/1994 AEK Rangers
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/1994 Silkeborg Dynamo Kyiv
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/1994 Legia Warszawa Hajduk Split
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/1994 Maccabi Haifa Casino Salzburg
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/1994 Casino Salzburg Maccabi Haifa
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/1994 Servette Steaua București
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/1994 Göteborg Sparta Praha
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/1994 Vác PSG
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/1994 Hajduk Split Legia Warszawa
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/1994 Dynamo Kyiv Silkeborg
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/1994 Galatasaray Avenir
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/1994 Rangers AEK
Fase de grups partit 1 14/09/1994 Dynamo Kyiv Spartak Moskva
Fase de grups partit 1 14/09/1994 Hajduk Split Benfica
Fase de grups partit 1 14/09/1994 Anderlecht Steaua București
Fase de grups partit 1 14/09/1994 PSG Bayern München
Fase de grups partit 1 14/09/1994 Manchester United Göteborg
Fase de grups partit 1 14/09/1994 Barcelona Galatasaray
Fase de grups partit 1 14/09/1994 Ajax Milan
Fase de grups partit 1 14/09/1994 Casino Salzburg AEK
Fase de grups partit 2 28/09/1994 Benfica Anderlecht
Fase de grups partit 2 28/09/1994 Spartak Moskva PSG
Fase de grups partit 2 28/09/1994 Göteborg Barcelona
Fase de grups partit 2 28/09/1994 Bayern München Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 2 28/09/1994 Galatasaray Manchester United
Fase de grups partit 2 28/09/1994 Steaua București Hajduk Split
Fase de grups partit 2 28/09/1994 Milan Casino Salzburg
Fase de grups partit 2 28/09/1994 AEK Ajax
Fase de grups partit 3 19/10/1994 Dynamo Kyiv PSG
Fase de grups partit 3 19/10/1994 Hajduk Split Anderlecht
Fase de grups partit 3 19/10/1994 Benfica Steaua București
Fase de grups partit 3 19/10/1994 Casino Salzburg Ajax
Fase de grups partit 3 19/10/1994 Göteborg Galatasaray
Fase de grups partit 3 19/10/1994 Manchester United Barcelona
Fase de grups partit 3 19/10/1994 AEK Milan
Fase de grups partit 3 19/10/1994 Spartak Moskva Bayern München
Fase de grups partit 4 02/11/1994 Steaua București Benfica
Fase de grups partit 4 02/11/1994 Ajax Casino Salzburg
Fase de grups partit 4 02/11/1994 Anderlecht Hajduk Split
Fase de grups partit 4 02/11/1994 Bayern München Spartak Moskva
Fase de grups partit 4 02/11/1994 PSG Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 4 02/11/1994 Galatasaray Göteborg
Fase de grups partit 4 02/11/1994 Barcelona Manchester United
Fase de grups partit 4 02/11/1994 Milan AEK
Fase de grups partit 5 23/11/1994 Galatasaray Barcelona
Fase de grups partit 5 23/11/1994 Spartak Moskva Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 5 23/11/1994 Bayern München PSG
Fase de grups partit 5 23/11/1994 Göteborg Manchester United
Fase de grups partit 5 23/11/1994 Benfica Hajduk Split
Fase de grups partit 5 23/11/1994 Milan Ajax
Fase de grups partit 5 23/11/1994 AEK Casino Salzburg
Fase de grups partit 5 23/11/1994 Steaua București Anderlecht
Fase de grups partit 6 07/12/1994 Hajduk Split Steaua București
Fase de grups partit 6 07/12/1994 Dynamo Kyiv Bayern München
Fase de grups partit 6 07/12/1994 Casino Salzburg Milan
Fase de grups partit 6 07/12/1994 Ajax AEK
Fase de grups partit 6 07/12/1994 Anderlecht Benfica
Fase de grups partit 6 07/12/1994 PSG Spartak Moskva
Fase de grups partit 6 07/12/1994 Manchester United Galatasaray
Fase de grups partit 6 07/12/1994 Barcelona Göteborg
Quarts de final (anada) 01/03/1995 Barcelona PSG
Quarts de final (anada) 01/03/1995 Milan Benfica
Quarts de final (anada) 01/03/1995 Bayern München Göteborg
Quarts de final (anada) 01/03/1995 Hajduk Split Ajax
Quarts de final (tornada) 15/03/1995 Ajax Hajduk Split
Quarts de final (tornada) 15/03/1995 PSG Barcelona
Quarts de final (tornada) 15/03/1995 Benfica Milan
Quarts de final (tornada) 15/03/1995 Göteborg Bayern München
Semifinal (anada) 05/04/1995 PSG Milan
Semifinal (anada) 05/04/1995 Bayern München Ajax
Semifinal (tornada) 19/04/1995 Ajax Bayern München
Semifinal (tornada) 19/04/1995 Milan PSG
Final 24/05/1995 Ajax Milan

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
George Weah PSGPSG
80.73
Jari Litmanen AjaxAjax
60.55
Hakan Şükür GalatasarayGalatasaray
50.63
Simone MilanMilan
40.44
Magnus Erlingmark GöteborgGöteborg
40.40
Victor Leonenko Dynamo KyivDynamo Kyiv
30.50
Jesper Blomqvist GöteborgGöteborg
30.33
Stefan Rehn GöteborgGöteborg
30.30
Aljoša Asanović Hajduk SplitHajduk Split
30.30
Claudio Caniggia BenficaBenfica
30.43
    Nom Equip Pos Gols GolsPP
George Weah PSGPSG
70.64
Jari Litmanen AjaxAjax
60.55
Magnus Erlingmark GöteborgGöteborg
40.40
Simone MilanMilan
40.44
Scholl Bayern MünchenBayern München
30.30
Stoichkov BarcelonaBarcelona
30.38
Bakero BarcelonaBarcelona
30.43
Nerlinger Bayern MünchenBayern München
30.30
Claudio Caniggia BenficaBenfica
30.43
Romário BarcelonaBarcelona
30.60
    Nom Equip Pos Minuts
Bernard Lama PSGPSG
1080
Vincent Guérin PSGPSG
1020
Edwin van der Sar AjaxAjax
990
Michael Reiziger AjaxAjax
990
Alain Roche PSGPSG
990
Rossi MilanMilan
990
Daniel Bravo PSGPSG
970
Jari Litmanen AjaxAjax
956
Paul Le Guen PSGPSG
924
Baresi MilanMilan
917
    Nom Equip Pos Grogues
Danny Blind AjaxAjax
4
Ionel Pirvu Steaua BucureștiSteaua București
4
Antoine Kombouaré PSGPSG
4
Refik Sabanadzovic AEKAEK
3
Olivier Doll AnderlechtAnderlecht
3
Tiberiu Csik Steaua BucureștiSteaua București
3
Alain Roche PSGPSG
3
Damian Militaru Steaua BucureștiSteaua București
3
Igor Štimac Hajduk SplitHajduk Split
3
Nadal BarcelonaBarcelona
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Patrick Colleter PSGPSG
1
Peder Knudsen SilkeborgSilkeborg
1
Krzysztof Ratajczyk Legia WarszawaLegia Warszawa
1
Jean Vanek AvenirAvenir
1
Igor Štimac Hajduk SplitHajduk Split
1
Marius Lăcătuş Steaua BucureștiSteaua București
1
Serhiy Mizin Dynamo KyivDynamo Kyiv
1
Ramiz Mamedov Spartak MoskvaSpartak Moskva
1
Anton Doboş Steaua BucureștiSteaua București
1
Stylianos Manolas AEKAEK
1
Gols:
185
Gols Per Partit:
2.40
Targetes Grogues:
247
Targetes Grogues Per Partit:
3.21
Expulsions:
14
Expulsions Per Partit:
0.18
Victòries locals:
37
Victòries visitants:
17
Empats:
23
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
PSG: 8 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Dynamo Kiev: 5 Partits
Millor ratxa no perdent:
Ajax: 11 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
AEK: 6 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
PSG 12 9 1 2
75%
8%
17%
20 9 17 1
Milan 11 6 2 3
54%
18%
28%
11 6 17 0
Ajax 11 7 4 0
63%
36%
1%
18 4 10 0
Bayern München 10 2 5 3
20%
50%
30%
12 14 19 1
Göteborg 10 5 3 2
50%
30%
20%
14 10 10 0
Hajduk Split 10 4 3 3
40%
30%
30%
10 10 24 1
Barcelona 8 2 3 3
25%
37%
38%
13 11 11 0
Benfica 8 3 4 1
37%
50%
13%
9 7 13 0
Casino Salzburg 8 3 3 2
37%
37%
26%
9 8 12 0
Dynamo Kyiv 8 2 1 5
25%
12%
63%
8 12 7 2
AEK 8 2 2 4
25%
25%
50%
6 9 11 1
Steaua București 8 2 4 2
25%
50%
25%
12 8 21 2
Galatasaray 8 3 1 4
37%
12%
51%
12 10 8 0
Spartak Moskva 6 1 2 3
16%
33%
51%
8 12 11 1
Anderlecht 6 0 4 2
66%
34%
4 7 12 1
Manchester United 6 2 2 2
33%
33%
34%
11 11 10 1
Silkeborg 2 0 1 1
50%
50%
1 3 3 1
Legia Warszawa 2 0 0 2
100%
0 5 4 1
Servette 2 0 1 1
50%
50%
2 5 7 0
Maccabi Haifa 2 0 0 2
100%
2 5 7 0
Vác 2 0 0 2
100%
1 5 2 0
Sparta Praha 2 1 0 1
50%
50%
1 2 2 0
Rangers 2 0 0 2
100%
0 3 5 0
Avenir 2 0 0 2
100%
1 9 4 1
Notificar error