2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa del Rei2004-05 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda Previa 1 31/08/2004 Peña Deportiva Lanzarote
Ronda Previa 1 01/09/2004 Granada Ceuta
Ronda Previa 1 01/09/2004 Quintanar del Rey Alcalá
Ronda Previa 1 01/09/2004 Cerceda Castillo
Ronda Previa 1 01/09/2004 Móstoles Vecindario
Ronda Previa 1 01/09/2004 Don Benito Melilla
Ronda Previa 1 01/09/2004 Mar Menor Lorca Deportiva
Ronda Previa 1 01/09/2004 Badajoz Conquense
Ronda Previa 1 01/09/2004 Gimnástica Segoviana Sestao River
Ronda Previa 1 01/09/2004 Benidorm Gramanet
Ronda Previa 1 01/09/2004 Peralta Castellón
Ronda Previa 1 01/09/2004 Girona Alicante
Ronda Previa 1 01/09/2004 Oviedo Amurrio
Ronda Previa 1 01/09/2004 Burgos CF Ponferradina
Ronda Previa 1 01/09/2004 Utebo Badalona
Ronda Previa 1 01/09/2004 Noja Recreación
Ronda Previa 1 01/09/2004 Ourense Pájara-Playas
Ronda Previa 2 07/09/2004 Lanzarote Peña Deportiva
Ronda Previa 2 08/09/2004 Castillo Cerceda
Ronda Previa 2 08/09/2004 Amurrio Oviedo
Ronda Previa 2 09/09/2004 Pájara-Playas Ourense
Ronda Previa 2 09/09/2004 Vecindario Móstoles
Ronda Previa 2 09/09/2004 Melilla Don Benito
Ronda Previa 2 09/09/2004 Recreación Noja
Ronda Previa 2 09/09/2004 Badalona Utebo
Ronda Previa 2 09/09/2004 Ponferradina Burgos CF
Ronda Previa 2 09/09/2004 Sestao River Gimnástica Segoviana
Ronda Previa 2 09/09/2004 Alicante Girona
Ronda Previa 2 09/09/2004 Ceuta Granada
Ronda Previa 2 09/09/2004 Gramanet Benidorm
Ronda Previa 2 09/09/2004 Lorca Deportiva Mar Menor
Ronda Previa 2 09/09/2004 Conquense Badajoz
Ronda Previa 2 09/09/2004 Alcalá Quintanar del Rey
Ronda Previa 2 09/09/2004 Castellón Peralta
Trentadosens de Final 26/10/2004 Castellón Osasuna
Trentadosens de Final 26/10/2004 Cerceda Deportivo de La Coruña
Trentadosens de Final 26/10/2004 Leganés Real Madrid
Trentadosens de Final 27/10/2004 Vecindario Pontevedra
Trentadosens de Final 27/10/2004 Ourense Atlético de Madrid
Trentadosens de Final 27/10/2004 Don Benito Málaga
Trentadosens de Final 27/10/2004 Mirandés Salamanca
Trentadosens de Final 27/10/2004 Alcalá Betis
Trentadosens de Final 27/10/2004 Lanzarote Racing de Ferrol
Trentadosens de Final 27/10/2004 Gramanet Barcelona
Trentadosens de Final 27/10/2004 Terrassa Espanyol
Trentadosens de Final 27/10/2004 Las Palmas Getafe
Trentadosens de Final 27/10/2004 Rayo Vallecano Mallorca
Trentadosens de Final 27/10/2004 Ceuta Albacete
Trentadosens de Final 27/10/2004 Badalona Levante
Trentadosens de Final 27/10/2004 Xerez Ciudad de Murcia
Trentadosens de Final 27/10/2004 Sporting de Gijón Elche
Trentadosens de Final 27/10/2004 Lleida Valencia
Trentadosens de Final 27/10/2004 Lorca Deportiva Murcia
Trentadosens de Final 27/10/2004 Gimnàstic de Tarragona Zaragoza
Trentadosens de Final 27/10/2004 Cádiz Polideportivo Ejido
Trentadosens de Final 27/10/2004 Recreación Numancia
Trentadosens de Final 27/10/2004 Amurrio Racing de Santander
Trentadosens de Final 27/10/2004 Tenerife Celta de Vigo
Trentadosens de Final 27/10/2004 Eibar Valladolid
Trentadosens de Final 27/10/2004 Algeciras Sevilla
Trentadosens de Final 27/10/2004 Cultural Leonesa Alavés
Trentadosens de Final 27/10/2004 Burgos CF Real Sociedad
Trentadosens de Final 27/10/2004 Gimnástica Segoviana Athletic Club
Trentadosens de Final 28/10/2004 Girona Villarreal
Trentadosens de Final 03/11/2004 Córdoba Almería
Trentadosens de Final 04/11/2004 Conquense Recreativo de Huelva
Setzens de final 10/11/2004 Pontevedra Getafe
Setzens de final 10/11/2004 Tenerife Real Madrid
Setzens de final 10/11/2004 Mirandés Real Sociedad
Setzens de final 10/11/2004 Recreativo de Huelva Albacete
Setzens de final 10/11/2004 Cádiz Betis
Setzens de final 10/11/2004 Gramanet Levante
Setzens de final 10/11/2004 Elche Deportivo de La Coruña
Setzens de final 10/11/2004 Valladolid Racing de Santander
Setzens de final 10/11/2004 Córdoba Numancia
Setzens de final 10/11/2004 Cultural Leonesa Athletic Club
Setzens de final 10/11/2004 Lanzarote Mallorca
Setzens de final 10/11/2004 Lorca Deportiva Málaga
Setzens de final 10/11/2004 Girona Osasuna
Setzens de final 10/11/2004 Terrassa Lleida
Setzens de final 10/11/2004 Ciudad de Murcia Sevilla
Setzens de final 11/11/2004 Gimnàstic de Tarragona Atlético de Madrid
Vuitens de final (anada) 11/01/2005 Recreativo de Huelva Sevilla
Vuitens de final (anada) 11/01/2005 Gramanet Lleida
Vuitens de final (anada) 12/01/2005 Mirandés Betis
Vuitens de final (anada) 12/01/2005 Lanzarote Athletic Club
Vuitens de final (anada) 12/01/2005 Lorca Deportiva Atlético de Madrid
Vuitens de final (anada) 12/01/2005 Osasuna Getafe
Vuitens de final (anada) 12/01/2005 Elche Numancia
Vuitens de final (anada) 13/01/2005 Valladolid Real Madrid
Vuitens de final (tornada) 18/01/2005 Sevilla Recreativo de Huelva
Vuitens de final (tornada) 18/01/2005 Lleida Gramanet
Vuitens de final (tornada) 19/01/2005 Real Madrid Valladolid
Vuitens de final (tornada) 19/01/2005 Numancia Elche
Vuitens de final (tornada) 19/01/2005 Betis Mirandés
Vuitens de final (tornada) 19/01/2005 Athletic Club Lanzarote
Vuitens de final (tornada) 19/01/2005 Getafe Osasuna
Vuitens de final (tornada) 20/01/2005 Atlético de Madrid Lorca Deportiva
Quarts de final (anada) 25/01/2005 Athletic Club Valladolid
Quarts de final (anada) 26/01/2005 Sevilla Osasuna
Quarts de final (anada) 27/01/2005 Gramanet Betis
Quarts de final (anada) 02/02/2005 Numancia Atlético de Madrid
Quarts de final (tornada) 02/02/2005 Betis Gramanet
Quarts de final (tornada) 02/02/2005 Osasuna Sevilla
Quarts de final (tornada) 03/02/2005 Valladolid Athletic Club
Quarts de final (tornada) 16/02/2005 Atlético de Madrid Numancia
Semifinal (anada) 20/04/2005 Osasuna Atlético de Madrid
Semifinal (anada) 21/04/2005 Betis Athletic Club
Semifinal (tornada) 11/05/2005 Athletic Club Betis
Semifinal (tornada) 12/05/2005 Atlético de Madrid Osasuna
Final 11/06/2005 Betis Osasuna

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Huegun Lorca DeportivaLorca Deportiva
50.83
Muñoz OsasunaOsasuna
50.63
Alejandro LanzaroteLanzarote
50.83
Oliveira BetisBetis
40.50
Maciot LanzaroteLanzarote
31.00
Ezquerro Athletic ClubAthletic Club
30.38
Miki Albert GramanetGramanet
30.50
Braulio Atlético de MadridAtlético de Madrid
30.75
Llorente Athletic ClubAthletic Club
30.75
Rodri MóstolesMóstoles
21.00
    Nom Equip Pos Minuts
Pablo García OsasunaOsasuna
810
Clavero OsasunaOsasuna
810
Rivas BetisBetis
768
Oliveira BetisBetis
764
Pons GramanetGramanet
750
Roberto García GramanetGramanet
750
Pablo Ibáñez Atlético de MadridAtlético de Madrid
731
Assunção BetisBetis
716
Gurpegui Athletic ClubAthletic Club
714
Aarón Bueno GramanetGramanet
699
    Nom Equip Pos Grogues
Pablo García OsasunaOsasuna
5
Castellanos Lorca DeportivaLorca Deportiva
4
Pablo Ibáñez Atlético de MadridAtlético de Madrid
4
Assunção BetisBetis
3
Alexandre Lorca DeportivaLorca Deportiva
3
Valdo OsasunaOsasuna
3
Clavero OsasunaOsasuna
3
Gurpegui Athletic ClubAthletic Club
3
Luis Fernández BetisBetis
3
Bautista CercedaCerceda
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Edu NojaNoja
1
Jandro Celta de VigoCelta de Vigo
1
Iván Romero Polideportivo EjidoPolideportivo Ejido
1
Nacho CercedaCerceda
1
Sergio Deportivo de La CoruñaDeportivo de La Coruña
1
Pablo Sierra CórdobaCórdoba
1
Vanzini TerrassaTerrassa
1
Jofre LevanteLevante
1
Falcón Ciudad de MurciaCiudad de Murcia
1
Clotet GironaGirona
1
Gols:
255
Promig golejador:
2.30
Targetes Grogues:
555
Targetes Grogues Per Partit:
5.00
Expulsions:
45
Expulsions Per Partit:
0.41
Victòries locals:
47
Victòries visitants:
36
Empats:
28
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Lanzarote: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Pájara-Playas: 2 Partits
Millor ratxa no perdent:
Betis: 9 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Valladolid: 4 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Osasuna
Espanya
9 4 2 3
44%
22%
34%
11 8 33 2
Betis
Espanya
9 4 5 0
44%
55%
1%
13 7 20 1
Atlético de Madrid
Espanya
8 5 2 1
62%
25%
13%
10 2 16 0
Athletic Club
Espanya
8 5 2 1
62%
25%
13%
14 5 19 0
Gramanet
Espanya
8 4 1 3
50%
12%
38%
14 10 18 1
Lanzarote
Espanya
6 5 0 1
83%
17%
13 12 11 2
Sevilla
Espanya
6 5 0 1
83%
17%
10 6 16 2
Valladolid
Espanya
6 1 3 2
16%
50%
34%
5 6 11 0
Lorca Deportiva
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
13 9 18 1
Numancia
Espanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
5 3 13 1
Recreativo de Huelva
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
4 4 8 1
Real Madrid
Espanya
4 2 2 0
50%
50%
5 3 12 0
Getafe
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
6 5 12 0
Elche
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
4 2 10 0
Lleida
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 4 9 0
Girona
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
3 2 19 2
Mirandés
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 5 8 0
Badalona
Espanya
3 1 1 1
33%
33%
34%
5 1 1 0
Conquense
Espanya
3 1 0 2
33%
67%
2 3 9 1
Don Benito
Espanya
3 1 1 1
33%
33%
34%
2 3 9 0
Castellón
Espanya
3 1 2 0
33%
66%
1%
3 2 5 0
Vecindario
Espanya
3 1 1 1
33%
33%
34%
6 6 7 0
Ceuta
Espanya
3 1 1 1
33%
33%
34%
3 2 3 1
Amurrio
Espanya
3 1 1 1
33%
33%
34%
4 4 11 1
Burgos CF
Espanya
3 1 1 1
33%
33%
34%
4 4 4 0
Alcalá
Espanya
3 1 2 0
33%
66%
1%
4 1 5 0
Gimnástica Segoviana
Espanya
3 1 0 2
33%
67%
2 2 8 0
Cerceda
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
5 3 11 2
Recreación
Espanya
3 1 1 1
33%
33%
34%
3 5 5 1
Ourense
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
2 3 7 0
Córdoba
Espanya
2 0 2 0
100%
1 1 7 1
Terrassa
Espanya
2 0 2 0
100%
3 3 9 1
Mallorca
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 2 5 1
Racing de Santander
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 4 4 0
Levante
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 1
Ciudad de Murcia
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 2 8 2
Real Sociedad
Espanya
2 1 1 0
50%
50%
3 1 2 0
Cultural Leonesa
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 8 0
Gimnàstic de Tarragona
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 2 6 0
Tenerife
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 3 5 0
Albacete
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 1 9 0
Cádiz
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 2 4 0
Málaga
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 5 6 2
Alicante
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 1 7 0
Granada
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 3 6 0
Quintanar del Rey
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 4 6 1
Castillo
Espanya
2 0 0 2
100%
1 5 5 0
Móstoles
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
3 4 3 1
Melilla
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Mar Menor
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 3 2 0
Badajoz
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 2 5 0
Sestao River
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 2 5 0
Benidorm
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 4 1 0
Peralta
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 5 0
Oviedo
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 7 2
Ponferradina
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 3 6 0
Peña Deportiva
Espanya
2 0 0 2
100%
2 6 6 1
Utebo
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 5 1 0
Pontevedra
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 4 3 0
Noja
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 8 4
Pájara-Playas
Espanya
2 0 0 2
100%
0 2 5 0
Deportivo de La Coruña
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 1 2 1
Racing de Ferrol
Espanya
1 0 0 1
100%
2 3 1 0
Villarreal
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 1 0
Barcelona
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 1 0
Alavés
Espanya
1 0 1 0
100%
1 1 4 0
Espanyol
Espanya
1 0 1 0
100%
1 1 2 0
Las Palmas
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 1 1
Algeciras
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 4 1
Leganés
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 4 0
Celta de Vigo
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 2 3
Sporting de Gijón
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 3 0
Rayo Vallecano
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 2 0
Polideportivo Ejido
Espanya
1 0 0 1
100%
0 4 2 1
Zaragoza
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 4 2
Salamanca
Espanya
1 0 0 1
100%
2 3 6 0
Murcia
Espanya
1 0 0 1
100%
1 4 2 0
Valencia
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 2 0
Xerez
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 4 0
Eibar
Espanya
1 0 1 0
100%
0 0 0 0
Almería
Espanya
1 0 1 0
100%
0 0 5 0