2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa del Generalísimo1943-44 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda Previa 1 20/02/1944 Orensana Lemos
Ronda Previa 1 20/02/1944 Torrelavega Barreda
Ronda Previa 1 20/02/1944 Salamanca Ferroviaria
Ronda Previa 1 20/02/1944 UD Teruel Español Arrabal
Ronda Previa 1 20/02/1944 UD Huesca Escoriaza
Ronda Previa 1 20/02/1944 Tudelano Oberena
Ronda Previa 1 20/02/1944 Izarra Maestranza Aérea Logroño
Ronda Previa 1 20/02/1944 Burgalesa Fábrica Nacional de Palencia
Ronda Previa 1 20/02/1944 Trujillo Emérita
Ronda Previa 1 20/02/1944 Tanagra Avilés
Ronda Previa 1 20/02/1944 Langreano La Felguera
Ronda Previa 1 20/02/1944 Ponferradina Leonés
Ronda Previa 1 20/02/1944 Lucense Club Betanzos
Ronda Previa 1 20/02/1944 Pontevedra Santiago
Ronda Previa 1 20/02/1944 Juvencia Oriamendi
Ronda Previa 1 20/02/1944 Berbés Turista
Ronda Previa 1 (desempat) 22/02/1944 Barreda Torrelavega
Ronda Previa 1 22/02/1944 Alavés Tolosa
Ronda Previa 1 22/02/1944 Vasconia Real Unión
Ronda Previa 1 22/02/1944 Atlético Baleares España de Lluchmayor
Ronda Previa 1 (desempat) 22/02/1944 Ferroviaria Salamanca
Ronda Previa 1 (desempat 2) 24/02/1944 Barreda Torrelavega
Ronda Previa 2 27/02/1944 San Martín Júpiter
Ronda Previa 2 27/02/1944 RCD Córdoba Electromecánicas Córdoba
Ronda Previa 2 27/02/1944 Cádiz Coria
Ronda Previa 2 27/02/1944 Balompédica Linense Algeciras
Ronda Previa 2 27/02/1944 Olímpica Jiennense Linares Deportivo
Ronda Previa 2 27/02/1944 Badajoz Emérita
Ronda Previa 2 27/02/1944 RSD Alcalá Ferroviaria
Ronda Previa 2 27/02/1944 Manchego Mediodía
Ronda Previa 2 27/02/1944 Imperio de Madrid Toledo
Ronda Previa 2 27/02/1944 Lorca Club de Fútbol Imperial
Ronda Previa 2 27/02/1944 Cartagena FC Gimnástica Abad
Ronda Previa 2 27/02/1944 Eldense CD Almansa
Ronda Previa 2 27/02/1944 Acero Sueca
Ronda Previa 2 27/02/1944 Alicante Crevillente
Ronda Previa 2 27/02/1944 Reus Gimnástico de Tarragona
Ronda Previa 2 27/02/1944 Sestao Erandio
Ronda Previa 2 27/02/1944 Orensana Lucense
Ronda Previa 2 27/02/1944 Berbés Pontevedra
Ronda Previa 2 27/02/1944 Langreano Juvencia
Ronda Previa 2 27/02/1944 Barreda Tanagra
Ronda Previa 2 27/02/1944 Vasconia Alavés
Ronda Previa 2 27/02/1944 Oberena Maestranza Aérea Logroño
Ronda Previa 2 27/02/1944 Fábrica Nacional de Palencia Ponferradina
Ronda Previa 2 27/02/1944 Cultural de Durango Indauchu
Ronda Previa 2 27/02/1944 Gerona Figueras
Ronda Previa 2 28/02/1944 Albacete CD Cieza
Ronda Previa 2 (desempat) 29/02/1944 Lucense Orensana
Ronda Previa 2 (desempat) 29/02/1944 Gimnástico de Tarragona Reus
Ronda Previa 2 (desempat) 29/02/1944 Figueras Gerona
Ronda Previa 2 01/03/1944 Arenas de Zaragoza UD Teruel
Ronda Previa 2 02/03/1944 Granollers Atlético Baleares
Ronda Previa 2 02/03/1944 Atlético Zaragoza UD Huesca
Ronda Previa 2 (desempat) 03/03/1944 UD Teruel Arenas de Zaragoza
Ronda Previa 3 05/03/1944 Recreativo Onuba Cádiz
Ronda Previa 3 05/03/1944 Badajoz Manchego
Ronda Previa 3 05/03/1944 Júpiter Figueras
Ronda Previa 3 05/03/1944 Algeciras Olímpica Jiennense
Ronda Previa 3 05/03/1944 RSD Alcalá Imperio de Madrid
Ronda Previa 3 05/03/1944 Imperial Cartagena FC
Ronda Previa 3 05/03/1944 Albacete Eldense
Ronda Previa 3 05/03/1944 Acero Alicante
Ronda Previa 3 05/03/1944 Gimnástico de Tarragona Granollers
Ronda Previa 3 05/03/1944 Fábrica Nacional de Palencia Langreano
Ronda Previa 3 05/03/1944 Indauchu Alavés
Ronda Previa 3 05/03/1944 Tanagra Sestao
Ronda Previa 2 05/03/1944 Lérida Tarrasa
Ronda Previa 3 05/03/1944 Lucense Berbés
Ronda Previa 2 (desempat) 05/03/1944 UD Huesca Atlético Zaragoza
Ronda Previa 2 05/03/1944 UD Melilla Atlético Tetuán
Ronda Previa 3 12/03/1944 Lérida UD Huesca
Ronda Previa 3 12/03/1944 UD Teruel Oberena
Ronda Previa 3 12/03/1944 RCD Córdoba UD Melilla
Ronda Previa 4 (anada) 19/03/1944 Fábrica Nacional de Palencia Berbés
Ronda Previa 4 (anada) 19/03/1944 Tanagra Alavés
Ronda Previa 4 (anada) 19/03/1944 UD Teruel Lérida
Ronda Previa 4 (anada) 19/03/1944 Júpiter Gimnástico de Tarragona
Ronda Previa 4 (anada) 19/03/1944 Badajoz Recreativo Onuba
Ronda Previa 4 (anada) 19/03/1944 Olímpica Jiennense RCD Córdoba
Ronda Previa 4 (anada) 19/03/1944 Imperio de Madrid Acero
Ronda Previa 4 (anada) 19/03/1944 Imperial Albacete
Ronda Previa 4 (tornada) 26/03/1944 Alavés Tanagra
Ronda Previa 4 (tornada) 26/03/1944 Berbés Fábrica Nacional de Palencia
Ronda Previa 4 (tornada) 26/03/1944 Lérida UD Teruel
Ronda Previa 4 (tornada) 26/03/1944 Recreativo Onuba Badajoz
Ronda Previa 4 (tornada) 26/03/1944 RCD Córdoba Olímpica Jiennense
Ronda Previa 4 (tornada) 26/03/1944 Acero Imperio de Madrid
Ronda Previa 4 (tornada) 26/03/1944 Albacete Imperial
Ronda Previa 4 (tornada) 26/03/1944 Gimnástico de Tarragona Júpiter
Ronda Previa 5 (anada) 02/04/1944 RCD Córdoba Recreativo Onuba
Ronda Previa 5 (anada) 02/04/1944 Gimnástico de Tarragona UD Teruel
Ronda Previa 5 (anada) 02/04/1944 Fábrica Nacional de Palencia Alavés
Ronda Previa 5 (anada) 02/04/1944 Imperio de Madrid Albacete
Ronda Previa 5 (tornada) 09/04/1944 UD Teruel Gimnástico de Tarragona
Ronda Previa 5 (tornada) 09/04/1944 Alavés Fábrica Nacional de Palencia
Ronda Previa 5 (tornada) 09/04/1944 Albacete Imperio de Madrid
Ronda Previa 5 (tornada) 09/04/1944 Recreativo Onuba RCD Córdoba
Ronda Previa 6 (anada) 16/04/1944 Albacete RCD Córdoba
Ronda Previa 6 (anada) 16/04/1944 Fábrica Nacional de Palencia Gimnástico de Tarragona
Ronda Previa 6 (tornada) 23/04/1944 RCD Córdoba Albacete
Ronda Previa 6 (tornada) 23/04/1944 Gimnástico de Tarragona Fábrica Nacional de Palencia
Setzens de final (anada) 29/04/1944 Arenas de Guecho Real Gijón
Setzens de final (anada) 30/04/1944 Castellón Alcoyano
Setzens de final (anada) 30/04/1944 Oviedo Santander
Setzens de final (anada) 30/04/1944 SD Ceuta Granada
Setzens de final (anada) 30/04/1944 Sevilla Xerez Club
Setzens de final (anada) 30/04/1944 Real Madrid Betis
Setzens de final (anada) 30/04/1944 Hércules Murcia
Setzens de final (anada) 30/04/1944 Cultural Leonesa Celta de Vigo
Setzens de final (anada) 30/04/1944 Constancia Barcelona
Setzens de final (anada) 30/04/1944 Sabadell Mallorca
Setzens de final (anada) 30/04/1944 Español Gimnástico de Tarragona
Setzens de final (anada) 30/04/1944 Zaragoza Valencia
Setzens de final (anada) 30/04/1944 Osasuna Real Sociedad
Setzens de final (anada) 30/04/1944 Baracaldo Atlético de Bilbao
Setzens de final (anada) 30/04/1944 Valladolid Deportivo de La Coruña
Setzens de final (anada) 30/04/1944 RCD Córdoba Atlético Aviación
Setzens de final (tornada) 07/05/1944 Alcoyano Castellón
Setzens de final (tornada) 07/05/1944 Granada SD Ceuta
Setzens de final (tornada) 07/05/1944 Xerez Club Sevilla
Setzens de final (tornada) 07/05/1944 Atlético Aviación RCD Córdoba
Setzens de final (tornada) 07/05/1944 Betis Real Madrid
Setzens de final (tornada) 07/05/1944 Murcia Hércules
Setzens de final (tornada) 07/05/1944 Mallorca Sabadell
Setzens de final (tornada) 07/05/1944 Barcelona Constancia
Setzens de final (tornada) 07/05/1944 Valencia Zaragoza
Setzens de final (tornada) 07/05/1944 Real Sociedad Osasuna
Setzens de final (tornada) 07/05/1944 Atlético de Bilbao Baracaldo
Setzens de final (tornada) 07/05/1944 Real Gijón Arenas de Guecho
Setzens de final (tornada) 07/05/1944 Deportivo de La Coruña Valladolid
Setzens de final (tornada) 07/05/1944 Celta de Vigo Cultural Leonesa
Setzens de final (tornada) 07/05/1944 Santander Oviedo
Setzens de final (tornada) 07/05/1944 Gimnástico de Tarragona Español
Setzens de final (desempat) 09/05/1944 Español Gimnástico de Tarragona
Vuitens de final (anada) 14/05/1944 Arenas de Guecho Atlético de Bilbao
Vuitens de final (anada) 14/05/1944 Castellón Sabadell
Vuitens de final (anada) 14/05/1944 Atlético Aviación Celta de Vigo
Vuitens de final (anada) 14/05/1944 Murcia Oviedo
Vuitens de final (anada) 14/05/1944 Granada Real Madrid
Vuitens de final (anada) 14/05/1944 Español Real Sociedad
Vuitens de final (anada) 14/05/1944 Sevilla Barcelona
Vuitens de final (anada) 14/05/1944 Valencia Deportivo de La Coruña
Vuitens de final (tornada) 20/05/1944 Atlético de Bilbao Arenas de Guecho
Vuitens de final (tornada) 21/05/1944 Oviedo Murcia
Vuitens de final (tornada) 21/05/1944 Sabadell Castellón
Vuitens de final (tornada) 21/05/1944 Barcelona Sevilla
Vuitens de final (tornada) 21/05/1944 Deportivo de La Coruña Valencia
Vuitens de final (tornada) 21/05/1944 Celta de Vigo Atlético Aviación
Vuitens de final (tornada) 21/05/1944 Real Madrid Granada
Vuitens de final (tornada) 21/05/1944 Real Sociedad Español
Quarts de final (anada) 28/05/1944 Sevilla Atlético Aviación
Quarts de final (anada) 28/05/1944 Sabadell Valencia
Quarts de final (anada) 28/05/1944 Murcia Español
Quarts de final (anada) 28/05/1944 Atlético de Bilbao Granada
Quarts de final (tornada) 04/06/1944 Granada Atlético de Bilbao
Quarts de final (tornada) 04/06/1944 Español Murcia
Quarts de final (tornada) 04/06/1944 Valencia Sabadell
Quarts de final (tornada) 04/06/1944 Atlético Aviación Sevilla
Semifinal (anada) 11/06/1944 Valencia Murcia
Semifinal (anada) 11/06/1944 Atlético Aviación Atlético de Bilbao
Semifinal (tornada) 18/06/1944 Atlético de Bilbao Atlético Aviación
Semifinal (tornada) 18/06/1944 Murcia Valencia
Semifinal (desempat) 21/06/1944 Atlético de Bilbao Atlético Aviación
Final 25/06/1944 Atlético de Bilbao Valencia

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Zarra Atlético de BilbaoAtlético de Bilbao
101.00
Igoa ValenciaValencia
91.00
Acedo RCD CórdobaRCD Córdoba
91.00
Taltavull Atlético AviaciónAtlético Aviación
80.89
Portilla MurciaMurcia
70.88
Vilanova AlbaceteAlbacete
71.17
Galvany Gimnástico de TarragonaGimnástico de Tarragona
61.00
Nilo LucenseLucense
61.50
Campos Atlético AviaciónAtlético Aviación
60.67
Mundo ValenciaValencia
60.86
    Nom Equip Pos Minuts
Gómez Gimnástico de TarragonaGimnástico de Tarragona
1020
Mauri Gimnástico de TarragonaGimnástico de Tarragona
1020
Barceló Gimnástico de TarragonaGimnástico de Tarragona
1020
Vallés Gimnástico de TarragonaGimnástico de Tarragona
1020
Sicart Gimnástico de TarragonaGimnástico de Tarragona
1020
Babot Gimnástico de TarragonaGimnástico de Tarragona
945
Huguet Gimnástico de TarragonaGimnástico de Tarragona
930
Enrique Martínez Gimnástico de TarragonaGimnástico de Tarragona
930
Zarra Atlético de BilbaoAtlético de Bilbao
900
Gainza Atlético de BilbaoAtlético de Bilbao
900
    Nom Equip Pos Grogues
    Nom Equip Pos Vermelles
Oruña SalamancaSalamanca
1
Mallén CastellónCastellón
1
Santacatalina CastellónCastellón
1
Corona Real MadridReal Madrid
1
Mariages BetisBetis
1
Mariano BetisBetis
1
Bilbao BaracaldoBaracaldo
1
Pérez Real SociedadReal Sociedad
1
Tito Celta de VigoCelta de Vigo
1
Argüelles Fábrica Nacional de PalenciaFábrica Nacional de Palencia
1
Gols:
493
Promig golejador:
2.99
Expulsions:
29
Expulsions Per Partit:
0.18
Victòries locals:
117
Victòries visitants:
29
Empats:
19
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Valencia: 7 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Imperio de Madrid: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Gimnástico de Tarragona: 7 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Torrelavega: 3 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Gimnástico de Tarragona
Espanya
12 7 2 3
58%
16%
26%
23 10 0 2
Atlético de Bilbao
Espanya
10 7 0 3
70%
30%
28 12 0 0
RCD Córdoba
Espanya
10 5 1 4
50%
10%
40%
24 19 0 1
Atlético Aviación
Espanya
9 5 0 4
55%
45%
26 16 0 0
Valencia
Espanya
9 7 0 2
77%
23%
29 10 0 0
Fábrica Nacional de Palencia
Espanya
9 6 0 3
66%
34%
19 10 0 2
Murcia
Espanya
8 4 1 3
50%
12%
38%
15 15 0 1
UD Teruel
Espanya
8 4 2 2
50%
25%
25%
17 11 0 1
Albacete
Espanya
8 6 0 2
75%
25%
20 11 0 0
Alavés
Espanya
7 6 0 1
85%
15%
16 6 0 0
Español
Espanya
7 3 2 2
42%
28%
30%
11 12 0 1
Sabadell
Espanya
6 3 0 3
50%
50%
12 13 0 0
Imperio de Madrid
Espanya
6 3 0 3
50%
50%
18 8 0 0
Sevilla
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
13 9 0 0
Granada
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
9 10 0 0
Recreativo Onuba
Espanya
5 3 0 2
60%
40%
7 7 0 3
Berbés
Espanya
5 4 0 1
80%
20%
11 5 0 0
Tanagra
Espanya
5 3 0 2
60%
40%
11 8 0 0
Imperial
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
6 7 0 1
Badajoz
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
6 2 0 1
Deportivo de La Coruña
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
9 7 0 0
Acero
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
11 9 0 0
Olímpica Jiennense
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 7 0 0
Oviedo
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
11 8 0 0
Lérida
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
8 4 0 0
Arenas de Guecho
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
7 14 0 0
Castellón
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
7 7 0 2
Real Madrid
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 5 0 1
Celta de Vigo
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
10 9 0 1
Barcelona
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
7 7 0 0
UD Huesca
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 8 0 2
Barreda
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 0 0
Real Sociedad
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 5 0 1
Lucense
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
11 5 0 0
Júpiter
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
6 9 0 1
Figueras
Espanya
3 1 1 1
33%
33%
34%
4 6 0 0
Orensana
Espanya
3 1 1 1
33%
33%
34%
4 7 0 0
Langreano
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
5 6 0 0
Torrelavega
Espanya
3 0 2 1
66%
34%
2 3 0 0
Ferroviaria
Espanya
3 1 1 1
33%
33%
34%
7 7 0 1
Reus
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
Maestranza Aérea Logroño
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
10 6 0 0
Sestao
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 2 0 0
Hércules
Espanya
2 0 0 2
100%
0 3 0 0
Oberena
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
5 9 0 0
Betis
Espanya
2 0 0 2
100%
3 8 0 2
Indauchu
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 1 0 0
Gerona
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
3 4 0 0
Pontevedra
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 4 0 0
Xerez Club
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 4 0 0
Granollers
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 2 0 1
Atlético Zaragoza
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
3 4 0 1
Emérita
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 3 0 0
Ponferradina
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 3 0 0
SD Ceuta
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
4 5 0 0
UD Melilla
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 4 0 0
Santander
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 8 0 0
Real Gijón
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 5 0 0
Cultural Leonesa
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
3 7 0 0
Arenas de Zaragoza
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
3 4 0 0
Alicante
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
6 6 0 0
Juvencia
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 4 0 0
Atlético Baleares
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 2 0 1
Valladolid
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 7 0 0
Cádiz
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
5 3 0 0
Baracaldo
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 4 0 1
Algeciras
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 3 0 0
Osasuna
Espanya
2 0 0 2
100%
2 5 0 0
Vasconia
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 4 0 0
Manchego
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 5 0 0
RSD Alcalá
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
5 2 0 0
Zaragoza
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 7 0 0
Mallorca
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 6 0 0
Cartagena FC
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
6 3 0 0
Eldense
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 1 0 0
Constancia
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 4 0 0
Salamanca
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
3 7 0 1
Alcoyano
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 5 0 0
Burgalesa
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Izarra
Espanya
1 0 0 1
100%
2 7 0 0
Trujillo
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Español Arrabal
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 0 0
Lemos
Espanya
1 0 0 1
100%
2 3 0 0
Escoriaza
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Avilés
Espanya
1 0 0 1
100%
1 6 0 0
España de Lluchmayor
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Atlético Tetuán
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 0 0
Electromecánicas Córdoba
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Coria
Espanya
1 0 0 1
100%
0 4 0 0
Balompédica Linense
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Real Unión
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Linares Deportivo
Espanya
1 0 0 1
100%
3 4 0 0
Mediodía
Espanya
1 0 0 1
100%
2 3 0 0
Tolosa
Espanya
1 0 0 1
100%
0 4 0 0
Toledo
Espanya
1 0 0 1
100%
0 9 0 0
Lorca Club de Fútbol
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 0 0
Turista
Espanya
1 0 0 1
100%
1 4 0 0
La Felguera
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Oriamendi
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Sueca
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Crevillente
Espanya
1 0 0 1
100%
0 4 0 0
Santiago
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Erandio
Espanya
1 0 0 1
100%
0 3 0 0
Cultural de Durango
Espanya
1 0 0 1
100%
0 3 0 0
Club Betanzos
Espanya
1 0 0 1
100%
1 4 0 0
CD Cieza
Espanya
1 0 0 1
100%
1 6 0 0
San Martín
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Leonés
Espanya
1 0 0 1
100%
0 3 0 0
Tarrasa
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 0 0
CD Almansa
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 0 0
Gimnástica Abad
Espanya
1 0 0 1
100%
1 5 0 0