2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Europa League2021-22

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda Previa 1 03/08/2021 Neftçi Helsinki
Ronda Previa 1 05/08/2021 Rapid Wien Anorthosis
Ronda Previa 1 05/08/2021 Mura Žalgiris
Ronda Previa 1 05/08/2021 Galatasaray St. Johnstone
Ronda Previa 1 05/08/2021 Omonia Flora
Ronda Previa 1 05/08/2021 Lincoln Red Imps Slovan Bratislava
Ronda Previa 1 05/08/2021 Jablonec Celtic
Ronda Previa 1 05/08/2021 Kairat Alashkert
Ronda Previa 2 10/08/2021 Flora Omonia
Ronda Previa 2 10/08/2021 Slovan Bratislava Lincoln Red Imps
Ronda Previa 2 12/08/2021 Celtic Jablonec
Ronda Previa 2 12/08/2021 St. Johnstone Galatasaray
Ronda Previa 2 12/08/2021 Žalgiris Mura
Ronda Previa 2 12/08/2021 Anorthosis Rapid Wien
Ronda Previa 2 12/08/2021 Helsinki Neftçi
Ronda Previa 2 12/08/2021 Alashkert Kairat
Classificació: Playoff (anada) 17/08/2021 Crvena Zvezda Cluj
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2021 Celtic AZ Alkmaar
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2021 Rapid Wien Zorya
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2021 Rangers Alashkert
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2021 Fenerbahçe Helsinki
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2021 Mura Sturm Graz
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2021 Randers Galatasaray
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2021 Omonia Royal Antwerp
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2021 Slavia Praha Legia Warszawa
Classificació: Playoff (anada) 19/08/2021 Olympiacos Slovan Bratislava
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2021 Alashkert Rangers
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2021 Sturm Graz Mura
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2021 Helsinki Fenerbahçe
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2021 Zorya Rapid Wien
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2021 Galatasaray Randers
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2021 AZ Alkmaar Celtic
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2021 Cluj Crvena Zvezda
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2021 Slovan Bratislava Olympiacos
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2021 Legia Warszawa Slavia Praha
Classificació: Playoff (tornada) 26/08/2021 Royal Antwerp Omonia
Fase de grups partit 1 15/09/2021 Spartak Moskva Legia Warszawa
Fase de grups partit 1 16/09/2021 Rapid Wien Genk
Fase de grups partit 1 16/09/2021 Crvena Zvezda Braga
Fase de grups partit 1 16/09/2021 Midtjylland Ludogorets
Fase de grups partit 1 16/09/2021 Betis Celtic
Fase de grups partit 1 16/09/2021 Bayer Leverkusen Ferencváros
Fase de grups partit 1 16/09/2021 Rangers Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 1 16/09/2021 Dinamo Zagreb West Ham
Fase de grups partit 1 16/09/2021 Galatasaray Lazio
Fase de grups partit 1 16/09/2021 Monaco Sturm Graz
Fase de grups partit 1 16/09/2021 PSV Real Sociedad
Fase de grups partit 1 16/09/2021 Leicester Napoli
Fase de grups partit 1 16/09/2021 Lokomotiv Moskva Olympique de Marseille
Fase de grups partit 1 16/09/2021 Eintracht Frankfurt Fenerbahçe
Fase de grups partit 1 16/09/2021 Olympiacos Royal Antwerp
Fase de grups partit 1 16/09/2021 Brøndby Sparta Praha
Fase de grups partit 2 30/09/2021 Lazio Lokomotiv Moskva
Fase de grups partit 2 30/09/2021 Sturm Graz PSV
Fase de grups partit 2 30/09/2021 Real Sociedad Monaco
Fase de grups partit 2 30/09/2021 Legia Warszawa Leicester
Fase de grups partit 2 30/09/2021 Napoli Spartak Moskva
Fase de grups partit 2 30/09/2021 Fenerbahçe Olympiacos
Fase de grups partit 2 30/09/2021 Royal Antwerp Eintracht Frankfurt
Fase de grups partit 2 30/09/2021 Olympique de Marseille Galatasaray
Fase de grups partit 2 30/09/2021 Braga Midtjylland
Fase de grups partit 2 30/09/2021 Sparta Praha Rangers
Fase de grups partit 2 30/09/2021 Genk Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 2 30/09/2021 West Ham Rapid Wien
Fase de grups partit 2 30/09/2021 Celtic Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 2 30/09/2021 Ferencváros Betis
Fase de grups partit 2 30/09/2021 Ludogorets Crvena Zvezda
Fase de grups partit 2 30/09/2021 Olympique Lyonnais Brøndby
Fase de grups partit 3 19/10/2021 Celtic Ferencváros
Fase de grups partit 3 20/10/2021 Spartak Moskva Leicester
Fase de grups partit 3 21/10/2021 Eintracht Frankfurt Olympiacos
Fase de grups partit 3 21/10/2021 Fenerbahçe Royal Antwerp
Fase de grups partit 3 21/10/2021 Lazio Olympique de Marseille
Fase de grups partit 3 21/10/2021 Midtjylland Crvena Zvezda
Fase de grups partit 3 21/10/2021 Ludogorets Braga
Fase de grups partit 3 21/10/2021 Betis Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 3 21/10/2021 Rapid Wien Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 3 21/10/2021 Rangers Brøndby
Fase de grups partit 3 21/10/2021 Sparta Praha Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 3 21/10/2021 PSV Monaco
Fase de grups partit 3 21/10/2021 Sturm Graz Real Sociedad
Fase de grups partit 3 21/10/2021 Napoli Legia Warszawa
Fase de grups partit 3 21/10/2021 Lokomotiv Moskva Galatasaray
Fase de grups partit 3 21/10/2021 West Ham Genk
Fase de grups partit 4 04/11/2021 Genk West Ham
Fase de grups partit 4 04/11/2021 Dinamo Zagreb Rapid Wien
Fase de grups partit 4 04/11/2021 Ferencváros Celtic
Fase de grups partit 4 04/11/2021 Braga Ludogorets
Fase de grups partit 4 04/11/2021 Crvena Zvezda Midtjylland
Fase de grups partit 4 04/11/2021 Olympique de Marseille Lazio
Fase de grups partit 4 04/11/2021 Royal Antwerp Fenerbahçe
Fase de grups partit 4 04/11/2021 Leicester Spartak Moskva
Fase de grups partit 4 04/11/2021 Bayer Leverkusen Betis
Fase de grups partit 4 04/11/2021 Real Sociedad Sturm Graz
Fase de grups partit 4 04/11/2021 Olympique Lyonnais Sparta Praha
Fase de grups partit 4 04/11/2021 Brøndby Rangers
Fase de grups partit 4 04/11/2021 Monaco PSV
Fase de grups partit 4 04/11/2021 Legia Warszawa Napoli
Fase de grups partit 4 04/11/2021 Olympiacos Eintracht Frankfurt
Fase de grups partit 4 04/11/2021 Galatasaray Lokomotiv Moskva
Fase de grups partit 5 24/11/2021 Spartak Moskva Napoli
Fase de grups partit 5 25/11/2021 Rapid Wien West Ham
Fase de grups partit 5 25/11/2021 Bayer Leverkusen Celtic
Fase de grups partit 5 25/11/2021 Betis Ferencváros
Fase de grups partit 5 25/11/2021 Crvena Zvezda Ludogorets
Fase de grups partit 5 25/11/2021 Galatasaray Olympique de Marseille
Fase de grups partit 5 25/11/2021 Lokomotiv Moskva Lazio
Fase de grups partit 5 25/11/2021 Midtjylland Braga
Fase de grups partit 5 25/11/2021 Dinamo Zagreb Genk
Fase de grups partit 5 25/11/2021 Leicester Legia Warszawa
Fase de grups partit 5 25/11/2021 Brøndby Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 5 25/11/2021 Eintracht Frankfurt Royal Antwerp
Fase de grups partit 5 25/11/2021 Olympiacos Fenerbahçe
Fase de grups partit 5 25/11/2021 Monaco Real Sociedad
Fase de grups partit 5 25/11/2021 PSV Sturm Graz
Fase de grups partit 5 25/11/2021 Rangers Sparta Praha
Fase de grups partit 6 09/12/2021 Royal Antwerp Olympiacos
Fase de grups partit 6 09/12/2021 Napoli Leicester
Fase de grups partit 6 09/12/2021 Legia Warszawa Spartak Moskva
Fase de grups partit 6 09/12/2021 Real Sociedad PSV
Fase de grups partit 6 09/12/2021 Sturm Graz Monaco
Fase de grups partit 6 09/12/2021 Olympique Lyonnais Rangers
Fase de grups partit 6 09/12/2021 Sparta Praha Brøndby
Fase de grups partit 6 09/12/2021 Fenerbahçe Eintracht Frankfurt
Fase de grups partit 6 09/12/2021 Lazio Galatasaray
Fase de grups partit 6 09/12/2021 Braga Crvena Zvezda
Fase de grups partit 6 09/12/2021 Ludogorets Midtjylland
Fase de grups partit 6 09/12/2021 Ferencváros Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 6 09/12/2021 Celtic Betis
Fase de grups partit 6 09/12/2021 West Ham Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 6 09/12/2021 Genk Rapid Wien
Fase de grups partit 6 09/12/2021 Olympique de Marseille Lokomotiv Moskva

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Galeno BragaBraga
61.00
Ekambi Olympique LyonnaisOlympique Lyonnais
61.00
Daka LeicesterLeicester
50.83
Valencia FenerbahçeFenerbahçe
51.25
Kyogo Furuhashi CelticCeltic
50.56
Mahir Emreli Legia WarszawaLegia Warszawa
50.63
Elmas NapoliNapoli
40.67
Riski HelsinkiHelsinki
41.00
Jantscher Sturm GrazSturm Graz
40.50
Katai Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
40.67
    Nom Equip Pos Minuts
Berkan Kutlu GalatasarayGalatasaray
891
Van Aanholt GalatasarayGalatasaray
842
Hart CelticCeltic
810
Anthony Ralston CelticCeltic
810
Taylan Antalyalı GalatasarayGalatasaray
780
David Turnbull CelticCeltic
776
Muslera GalatasarayGalatasaray
776
Maximilian Ullmann Rapid WienRapid Wien
776
Butez Royal AntwerpRoyal Antwerp
750
Verstraete Royal AntwerpRoyal Antwerp
750
    Nom Equip Pos Vermelles
Sangaré PSVPSV
2
Vernon De Marco Slovan BratislavaSlovan Bratislava
2
Tomáš Wiesner Sparta PrahaSparta Praha
1
Fofana MonacoMonaco
1
Fekir BetisBetis
1
Demirbay Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
1
Marko Gobeljić Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
1
Miloš Degenek Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
1
Stanković Sturm GrazSturm Graz
1
Gusto Olympique LyonnaisOlympique Lyonnais
1
Gols:
360
Promig golejador:
2.73
Targetes Grogues:
605
Targetes Grogues Per Partit:
4.58
Expulsions:
33
Expulsions Per Partit:
0.25
Victòries locals:
59
Victòries visitants:
37
Empats:
36
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Olympique Lyonnais: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Ferencvaros: 5 Partits
Millor ratxa no perdent:
Galatasaray: 10 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Sturm Graz: 6 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Rapid Wien
Austria
10 5 0 5
50%
50%
14 13 28 0
Galatasaray
Turquia
10 5 5 0
50%
50%
15 8 27 1
Celtic
Escocia
10 6 0 4
60%
40%
23 19 18 0
Royal Antwerp
Bèlgica
8 2 2 4
25%
25%
50%
10 14 18 1
Legia Warszawa
Polonia
8 3 1 4
37%
12%
51%
8 14 25 0
Sturm Graz
Austria
8 2 2 4
25%
25%
50%
8 11 12 1
Fenerbahçe
Turquia
8 3 3 2
37%
37%
26%
13 10 16 0
Rangers
Escocia
8 3 3 2
37%
37%
26%
7 5 16 2
Olympiacos
Grecia
8 4 1 3
50%
12%
38%
13 9 17 0
Crvena Zvezda
Serbia
8 5 2 1
62%
25%
13%
12 5 26 2
Braga
Portugal
6 3 1 2
50%
16%
34%
12 9 12 0
Midtjylland
Dinamarca
6 2 3 1
33%
50%
17%
7 7 16 1
Ludogorets
Bulgaria
6 0 2 4
33%
67%
3 8 13 1
Betis
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
12 12 11 1
Bayer Leverkusen
Alemanya
6 4 1 1
66%
16%
18%
14 5 13 1
Ferencváros
Hungria
6 1 0 5
16%
84%
5 12 9 0
Dinamo Zagreb
Croacia
6 3 1 2
50%
16%
34%
9 6 9 0
West Ham
Inglaterra
6 4 1 1
66%
16%
18%
11 3 4 0
Lazio
Italia
6 2 3 1
33%
50%
17%
7 3 14 0
Monaco
França
6 3 3 0
50%
50%
7 4 13 1
PSV
Països Baixos
6 2 2 2
33%
33%
34%
9 8 15 2
Real Sociedad
Espanya
6 2 3 1
33%
50%
17%
9 6 16 0
Leicester
Inglaterra
6 2 2 2
33%
33%
34%
12 11 11 1
Napoli
Italia
6 3 1 2
50%
16%
34%
15 10 12 1
Lokomotiv Moskva
Rússia
6 0 2 4
33%
67%
2 9 18 1
Olympique de Marseille
França
6 1 4 1
16%
66%
18%
6 7 19 1
Eintracht Frankfurt
Alemanya
6 3 3 0
50%
50%
10 6 10 0
Olympique Lyonnais
França
6 5 1 0
83%
16%
1%
16 5 12 1
Genk
Bèlgica
6 1 2 3
16%
33%
51%
4 10 12 1
Sparta Praha
República Txeca
6 2 1 3
33%
16%
51%
6 9 12 1
Brøndby
Dinamarca
6 0 2 4
33%
67%
2 11 10 1
Spartak Moskva
Rússia
6 3 1 2
50%
16%
34%
10 9 21 1
Slovan Bratislava
Eslovaquia
4 1 2 1
25%
50%
25%
6 7 6 2
Helsinki
Finlandia
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 8 10 0
Mura
Eslovenia
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 5 8 1
Alashkert
Armenia
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 3 10 1
Omonia
Chipre
4 2 0 2
50%
50%
6 6 9 0
Anorthosis
Chipre
2 1 0 1
50%
50%
2 4 8 0
Žalgiris
Lituania
2 0 1 1
50%
50%
0 1 7 0
St. Johnstone
Escocia
2 0 1 1
50%
50%
3 5 7 0
Flora
Estonia
2 1 0 1
50%
50%
2 2 8 1
Slavia Praha
República Txeca
2 0 1 1
50%
50%
3 4 5 2
Jablonec
República Txeca
2 0 0 2
100%
2 7 4 0
Kairat
Kazajistán
2 0 1 1
50%
50%
2 3 9 2
Cluj
Rumania
2 0 0 2
100%
1 6 2 1
AZ Alkmaar
Països Baixos
2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 0
Zorya
Ucrania
2 0 0 2
100%
2 6 8 0
Randers
Dinamarca
2 0 1 1
50%
50%
2 3 5 0
Lincoln Red Imps
Gibraltar
2 0 1 1
50%
50%
2 4 4 0
Neftçi
Azerbaijan
2 0 1 1
50%
50%
2 5 6 0