2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev 2ª Divisió2021-22

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Almería411813233312382
2Eibar351810532821291
3Tenerife331810352414473
4Ponferradina32189542415364
5Valladolid31189452720403
6Las Palmas27187652624482
7Málaga26187561722453
8Oviedo251851031916461
9FC Cartagena25188192226501
10Girona24187382223484
11Zaragoza231841131616481
12Ibiza23185851820282
13Sporting de Gijón23186571822401
14Huesca22185761817483
15Burgos CF22186481718352
16Leganés21185672120332
17Lugo21184952323441
18Mirandés20185582529361
19Fuenlabrada18183961419525
20Real Sociedad B17184591622312
21Amorebieta14182882028362
22Alcorcón91823131435483
Ascens
Promoció Ascens
Descens

Resultats

05/12/2021
Lugo
Ibiza
-
-
Málaga
Amorebieta
-
-
Oviedo
Alcorcón
-
-
Ponferradina
Mirandés
-
-
Real Sociedad B
Burgos CF
-
-
Zaragoza
Eibar
-
-
FC Cartagena
Tenerife
-
-
Fuenlabrada
Almería
-
-
Girona
Leganés
-
-
Huesca
Valladolid
-
-
Las Palmas
Sporting de Gijón
-
-
12/12/2021
Ibiza
Girona
-
-
Leganés
Ponferradina
-
-
Mirandés
Real Sociedad B
-
-
Sporting de Gijón
Huesca
-
-
Tenerife
Lugo
-
-
Valladolid
Oviedo
-
-
Alcorcón
FC Cartagena
-
-
Almería
Zaragoza
-
-
Amorebieta
Las Palmas
-
-
Burgos CF
Fuenlabrada
-
-
Eibar
Málaga
-
-
19/12/2021
Huesca
Alcorcón
-
-
Ibiza
Sporting de Gijón
-
-
Las Palmas
Eibar
-
-
Lugo
Almería
-
-
Málaga
Leganés
-
-
Ponferradina
Amorebieta
-
-
Real Sociedad B
Valladolid
-
-
Zaragoza
Tenerife
-
-
FC Cartagena
Mirandés
-
-
Fuenlabrada
Oviedo
-
-
Girona
Burgos CF
-
-
02/01/2022
Eibar
Real Sociedad B
-
-
Fuenlabrada
Ibiza
-
-
Huesca
Girona
-
-
Mirandés
Zaragoza
-
-
Oviedo
Ponferradina
-
-
Sporting de Gijón
Lugo
-
-
Tenerife
Las Palmas
-
-
Valladolid
Leganés
-
-
Alcorcón
Málaga
-
-
Almería
FC Cartagena
-
-
Burgos CF
Amorebieta
-
-
09/01/2022
Girona
Fuenlabrada
-
-
Ibiza
Alcorcón
-
-
Leganés
Real Sociedad B
-
-
Las Palmas
Almería
-
-
Lugo
Mirandés
-
-
Málaga
Sporting de Gijón
-
-
Oviedo
Eibar
-
-
Ponferradina
Zaragoza
-
-
Valladolid
Burgos CF
-
-
Amorebieta
Tenerife
-
-
FC Cartagena
Huesca
-
-
23/01/2022
Burgos CF
Leganés
-
-
Fuenlabrada
Las Palmas
-
-
Girona
Lugo
-
-
Huesca
Ponferradina
-
-
Málaga
Ibiza
-
-
Real Sociedad B
FC Cartagena
-
-
Sporting de Gijón
Amorebieta
-
-
Tenerife
Oviedo
-
-
Zaragoza
Valladolid
-
-
Alcorcón
Mirandés
-
-
Almería
Eibar
-
-
30/01/2022
Eibar
Huesca
-
-
Ibiza
Zaragoza
-
-
Leganés
Alcorcón
-
-
Las Palmas
Real Sociedad B
-
-
Lugo
Burgos CF
-
-
Mirandés
Málaga
-
-
Oviedo
Almería
-
-
Ponferradina
Tenerife
-
-
Valladolid
Sporting de Gijón
-
-
Amorebieta
Girona
-
-
FC Cartagena
Fuenlabrada
-
-
06/02/2022
Fuenlabrada
Valladolid
-
-
Girona
Ponferradina
-
-
Huesca
Mirandés
-
-
Real Sociedad B
Lugo
-
-
Sporting de Gijón
Eibar
-
-
Tenerife
Leganés
-
-
Zaragoza
Málaga
-
-
Almería
Ibiza
-
-
Amorebieta
Oviedo
-
-
Burgos CF
Alcorcón
-
-
FC Cartagena
Las Palmas
-
-
13/02/2022
Las Palmas
Burgos CF
-
-
Lugo
Amorebieta
-
-
Málaga
Almería
-
-
Mirandés
Sporting de Gijón
-
-
Oviedo
Huesca
-
-
Ponferradina
Real Sociedad B
-
-
Valladolid
Girona
-
-
Alcorcón
Tenerife
-
-
Eibar
Fuenlabrada
-
-
Ibiza
FC Cartagena
-
-
Leganés
Zaragoza
-
-
20/02/2022
Fuenlabrada
Alcorcón
-
-
Girona
Eibar
-
-
Huesca
Lugo
-
-
Real Sociedad B
Málaga
-
-
Sporting de Gijón
Ponferradina
-
-
Tenerife
Ibiza
-
-
Zaragoza
Las Palmas
-
-
Almería
Mirandés
-
-
Amorebieta
Leganés
-
-
Burgos CF
Oviedo
-
-
FC Cartagena
Valladolid
-
-
27/02/2022
Ibiza
Huesca
-
-
Leganés
Girona
-
-
Las Palmas
Lugo
-
-
Málaga
FC Cartagena
-
-
Mirandés
Tenerife
-
-
Oviedo
Real Sociedad B
-
-
Sporting de Gijón
Zaragoza
-
-
Valladolid
Amorebieta
-
-
Alcorcón
Ponferradina
-
-
Almería
Fuenlabrada
-
-
Eibar
Burgos CF
-
-
06/03/2022
Girona
Oviedo
-
-
Huesca
Las Palmas
-
-
Leganés
Mirandés
-
-
Lugo
Alcorcón
-
-
Ponferradina
Ibiza
-
-
Real Sociedad B
Sporting de Gijón
-
-
Tenerife
Valladolid
-
-
Zaragoza
Almería
-
-
Amorebieta
Málaga
-
-
FC Cartagena
Eibar
-
-
Fuenlabrada
Burgos CF
-
-
13/03/2022
Almería
Lugo
-
-
Burgos CF
Real Sociedad B
-
-
Eibar
Amorebieta
-
-
Ibiza
Leganés
-
-
Las Palmas
Girona
-
-
Málaga
Ponferradina
-
-
Mirandés
FC Cartagena
-
-
Oviedo
Valladolid
-
-
Sporting de Gijón
Tenerife
-
-
Zaragoza
Fuenlabrada
-
-
Alcorcón
Huesca
-
-
20/03/2022
FC Cartagena
Zaragoza
-
-
Fuenlabrada
Málaga
-
-
Girona
Ibiza
-
-
Huesca
Burgos CF
-
-
Leganés
Sporting de Gijón
-
-
Lugo
Oviedo
-
-
Ponferradina
Eibar
-
-
Real Sociedad B
Mirandés
-
-
Tenerife
Almería
-
-
Valladolid
Las Palmas
-
-
Amorebieta
Alcorcón
-
-
27/03/2022
Alcorcón
Valladolid
-
-
Almería
Girona
-
-
Burgos CF
Tenerife
-
-
Eibar
Lugo
-
-
Ibiza
Real Sociedad B
-
-
Las Palmas
Leganés
-
-
Málaga
Huesca
-
-
Mirandés
Ponferradina
-
-
Oviedo
Fuenlabrada
-
-
Sporting de Gijón
FC Cartagena
-
-
Zaragoza
Amorebieta
-
-
03/04/2022
Amorebieta
Ibiza
-
-
Burgos CF
Sporting de Gijón
-
-
FC Cartagena
Oviedo
-
-
Eibar
Mirandés
-
-
Girona
Málaga
-
-
Huesca
Almería
-
-
Leganés
Fuenlabrada
-
-
Ponferradina
Las Palmas
-
-
Real Sociedad B
Alcorcón
-
-
Tenerife
Zaragoza
-
-
Valladolid
Lugo
-
-
10/04/2022
Zaragoza
Girona
-
-
Alcorcón
Sporting de Gijón
-
-
Almería
Ponferradina
-
-
Fuenlabrada
Huesca
-
-
Ibiza
Eibar
-
-
Las Palmas
Amorebieta
-
-
Lugo
FC Cartagena
-
-
Málaga
Valladolid
-
-
Mirandés
Burgos CF
-
-
Oviedo
Leganés
-
-
Real Sociedad B
Tenerife
-
-
17/04/2022
Eibar
Las Palmas
-
-
Girona
Real Sociedad B
-
-
Huesca
Zaragoza
-
-
Leganés
Málaga
-
-
Ponferradina
Lugo
-
-
Sporting de Gijón
Oviedo
-
-
Tenerife
Fuenlabrada
-
-
Valladolid
Almería
-
-
Amorebieta
Mirandés
-
-
Burgos CF
Ibiza
-
-
FC Cartagena
Alcorcón
-
-
24/04/2022
Fuenlabrada
Ponferradina
-
-
Ibiza
Las Palmas
-
-
Lugo
Leganés
-
-
Málaga
Eibar
-
-
Mirandés
Valladolid
-
-
Real Sociedad B
Amorebieta
-
-
Tenerife
Huesca
-
-
Zaragoza
Burgos CF
-
-
Alcorcón
Oviedo
-
-
Almería
Sporting de Gijón
-
-
FC Cartagena
Girona
-
-
01/05/2022
Burgos CF
Almería
-
-
Eibar
Zaragoza
-
-
Leganés
Huesca
-
-
Las Palmas
Málaga
-
-
Lugo
Tenerife
-
-
Oviedo
Mirandés
-
-
Ponferradina
FC Cartagena
-
-
Sporting de Gijón
Ibiza
-
-
Valladolid
Real Sociedad B
-
-
Alcorcón
Girona
-
-
Amorebieta
Fuenlabrada
-
-
08/05/2022
Eibar
Valladolid
-
-
Fuenlabrada
Real Sociedad B
-
-
Girona
Tenerife
-
-
Huesca
Sporting de Gijón
-
-
Ibiza
Lugo
-
-
Las Palmas
Mirandés
-
-
Málaga
Oviedo
-
-
Ponferradina
Burgos CF
-
-
Zaragoza
Alcorcón
-
-
Almería
Amorebieta
-
-
FC Cartagena
Leganés
-
-
15/05/2022
Burgos CF
FC Cartagena
-
-
Leganés
Eibar
-
-
Lugo
Fuenlabrada
-
-
Mirandés
Ibiza
-
-
Oviedo
Zaragoza
-
-
Real Sociedad B
Almería
-
-
Sporting de Gijón
Girona
-
-
Tenerife
Málaga
-
-
Valladolid
Ponferradina
-
-
Alcorcón
Las Palmas
-
-
Amorebieta
Huesca
-
-
22/05/2022
Zaragoza
Lugo
-
-
Almería
Alcorcón
-
-
FC Cartagena
Amorebieta
-
-
Eibar
Tenerife
-
-
Fuenlabrada
Sporting de Gijón
-
-
Girona
Mirandés
-
-
Huesca
Real Sociedad B
-
-
Ibiza
Valladolid
-
-
Las Palmas
Oviedo
-
-
Málaga
Burgos CF
-
-
Ponferradina
Leganés
-
-
29/05/2022
Valladolid
Huesca
-
-
Alcorcón
Eibar
-
-
Amorebieta
Ponferradina
-
-
Burgos CF
Girona
-
-
Leganés
Almería
-
-
Lugo
Málaga
-
-
Mirandés
Fuenlabrada
-
-
Oviedo
Ibiza
-
-
Real Sociedad B
Zaragoza
-
-
Sporting de Gijón
Las Palmas
-
-
Tenerife
FC Cartagena
-
-

Destacats

Nom Pos Minuts Club
Andrés Fernández
1620 Huesca
Germán
1620 UD Ibiza
Blasco
1620 Real Sociedad B
Juan Carlos
1620 Girona
Dani Jiménez
1620 Alcorcón
Mariño
1620 Sporting de Gijón
Babin
1620 Sporting de Gijón
David Costas
1620 Oviedo
Femenías
1620 Oviedo
Raúl Fernández
1620 Las Palmas
  Nom Pos Vermelles Club
Escassi
2 Málaga
Gaich
1 Huesca
Pulido
1 Huesca
Marc Mateu
1 Huesca
Toño
1 Eibar
Fran Gámez
1 Zaragoza
Gálvez
1 UD Ibiza
Guerrero
1 UD Ibiza
Zubiaurre
1 Real Sociedad B
Ezkurdia
1 Real Sociedad B
Gols:
462
Promig golejador:
2,33
Targetes Grogues:
906
Targetes Grogues Per Partit:
4,58
Expulsions:
49
Expulsions Per Partit:
0,25
Estrangers:
132
Percentatge Estrangers:
20.21
Victòries locals:
86
Victòries visitants:
50
Empats:
62
Màxima victòria local:
5-1 FC Cartagena-Ibiza
Màxima victòria visitant:
0-4 Alcorcón-Almería
Millor ratxa guanyadora:
Almería: 7 Partits (Jornades 11-17)
Pitjor ratxa perdedora:
Alcorcón: 4 Partits (Jornades 1-4)
Millor ratxa no perdent:
Zaragoza: 13 Partits (Jornades 4-16)
Pitjor ratxa no guanyant:
Amorebieta: 10 Partits (Jornades 4-13)
Nom Club Pos P Min G TG TV
Babin Sporting de Gijón
18 1620 1 3 0
Blasco Real Sociedad B
18 1620 0 2 0
Jair Zaragoza
18 1614 0 4 0
Bernardo Girona
18 1598 2 2 0
Cristian Álvarez Zaragoza
17 1530 0 1 0
Peybernes Málaga
16 1436 2 2 0
Samu Costa Almería
17 1411 0 5 0
Sadiq Almería
17 1409 7 5 0
Arroyo Mirandés
18 1368 0 2 0
Abedzadeh Ponferradina
15 1350 0 0 0
Lebedenko Lugo
17 1313 0 3 0
Djurdjević Sporting de Gijón
14 1250 5 5 0
Weissman Valladolid
15 1241 8 1 1
Gorosito Alcorcón
15 1230 2 5 0
Bodiger FC Cartagena
17 1224 0 2 0
Mellot Tenerife
17 1196 1 2 1
Shibasaki Leganés
14 1189 2 2 0
Babić Almería
14 1161 0 3 0
Miguel Huesca
18 1154 1 3 0
Pașcanu Ponferradina
15 1137 0 3 1
Obeng Oviedo
16 1127 4 1 1
Shashoua Tenerife
16 1102 5 3 0
Capellini Mirandés
13 1085 0 2 0
Pokorný Real Sociedad B
14 1077 0 6 0
Yuri Ponferradina
16 1072 6 0 0
Zozulya Fuenlabrada
15 1062 1 1 0
Bogusz UD Ibiza
14 1060 3 2 0
Blanco Leschuk Eibar
18 1056 2 3 0
Šipčić Tenerife
17 1054 0 2 0
Brugman Oviedo
15 1050 1 4 0
Kravets Sporting de Gijón
15 1022 0 4 1
Stuani Girona
16 994 9 5 0
Cornud Oviedo
13 992 0 2 0
Venâncio Eibar
11 990 0 1 0
Milovanov Sporting de Gijón
13 975 1 1 0
Narváez Zaragoza
14 970 2 3 0
Burgos Eibar
11 946 0 2 0
Loiodice Las Palmas
15 943 1 4 1
Ratiu Huesca
16 931 0 3 0
Randjelović Leganés
14 911 4 2 0
Buffarini Huesca
14 909 0 3 0
Ferigra Las Palmas
13 899 0 3 0
Dauda FC Cartagena
15 872 2 0 0
Bueno Girona
10 836 1 2 0
Bustos Girona
18 835 4 3 0
Anderson Fuenlabrada
15 824 3 2 0
Olaza Valladolid
11 760 0 3 0
Djouahra Real Sociedad B
12 757 0 0 0
Ramazani Almería
11 753 4 2 0
Al Badaoui Alcorcón
14 727 0 1 0
Cufré Málaga
12 719 0 0 0
Omeruo Leganés
8 716 0 3 0
Nwakali Huesca
15 701 0 4 0
Kanté Fuenlabrada
11 697 1 0 0
Mfulu Las Palmas
9 691 0 0 0
Rodríguez Sporting de Gijón
14 685 0 0 0
Zarfino Alcorcón
10 675 2 3 0
Gastón Silva FC Cartagena
10 661 0 3 0
Okazaki FC Cartagena
13 659 1 0 0
De Blasis FC Cartagena
11 658 1 2 0
Pitta Huesca
11 633 2 2 0
Appin UD Ibiza
14 632 0 1 0
Kebe Girona
14 619 1 5 0
Bárcenas Leganés
8 619 1 0 0
Plata Valladolid
10 609 3 0 0
Kike Saverio Ponferradina
16 590 0 0 0
Letić Mirandés
8 588 0 1 0
Vada Zaragoza
12 577 4 3 0
Robertone Almería
8 561 2 3 1
Peñaranda Las Palmas
9 559 2 5 0
El Yamiq Valladolid
9 551 1 2 0
Boateng FC Cartagena
13 539 0 3 1
M'Bia Fuenlabrada
8 537 0 5 0
Hassan Mirandés
14 517 0 1 0
Vega Alcorcón
11 511 0 6 0
Gaich Huesca
14 502 0 3 1
Igbekeme Zaragoza
10 452 0 2 0
Soldano Fuenlabrada
13 449 0 1 0
Petrović Zaragoza
11 444 0 5 0
Gozzi Fuenlabrada
7 426 0 0 0
Janko Valladolid
8 421 0 1 0
Moore Tenerife
8 377 0 1 0
Gassama Málaga
10 375 1 2 0
Gassama Valladolid
10 375 1 2 0
Iban Salvador Fuenlabrada
9 371 0 4 1
Appiah Almería
15 364 0 0 0
Diogo Queirós Valladolid
5 351 0 0 1
Konaté Fuenlabrada
5 345 0 2 0
Anuar Valladolid
12 342 0 1 0
Rahmani Eibar
9 342 0 0 0
Jirka Oviedo
12 328 0 2 0
Nuno Pina Fuenlabrada
8 324 0 0 0
Doukouré Leganés
10 297 0 1 0
Paul Anton Ponferradina
9 293 0 1 0
Víctor García Alcorcón
5 290 0 2 0
Lucho Ponferradina
3 270 0 0 0
Matheus Aias Oviedo
11 257 1 1 0
Sadiku Las Palmas
10 247 0 2 0
Dyego Sousa Almería
11 239 4 3 0
Sarmiento Girona
9 233 0 0 0
Enzo Lombardo Huesca
7 205 0 0 0
Dago Fuenlabrada
7 202 0 1 1
Franchu Eibar
8 173 0 1 0
Fidel Escobar Alcorcón
5 171 0 0 0
Pape Diop UD Ibiza
5 162 0 0 0
Carriço Almería
3 116 0 0 0
Manu Apeh Tenerife
4 114 1 0 0
Jonathan Silva Leganés
2 114 0 0 0
Clau Mendes Las Palmas
6 92 0 0 0
Makaridze Almería
1 90 0 0 0
Marcos André Valladolid
1 90 1 1 0
Haitam Málaga
3 85 0 0 1
Coco Las Palmas
2 82 0 1 0
Kawaya FC Cartagena
3 79 0 1 0
Fuentes Fuenlabrada
6 77 0 1 0
Yanis Zaragoza
2 64 0 0 0
Buer Fuenlabrada
3 62 0 0 0
Escobar UD Ibiza
2 56 0 0 0
Sylla Girona
1 52 0 0 0
Chavarría Málaga
1 46 0 0 0
Becerra Ponferradina
4 31 0 0 0
Cissé Leganés
2 28 0 0 0
Timité Fuenlabrada
2 19 0 0 0
Dawda Girona
1 5 0 0 0
Prior FC Cartagena
0 0 0 0 0
Felix Leganés
0 0 0 0 0
Vesprini Lugo
0 0 0 0 0
Kazaryan Ponferradina
0 0 0 0 0
Dani Hernández Tenerife
0 0 0 0 0
González Málaga
0 0 0 0 0
Hicham Málaga
0 0 0 0 0
Christian Sánchez Sporting de Gijón
0 0 0 0 0
Moussa Málaga
0 0 0 0 0
Maraš Almería
0 0 0 0 0
Bilal Málaga
0 0 0 0 0

Progrés

Matriu

AlcAlmAmoBurEibFC FueGirHueIbiLasLegLugMálMirOviPonReaSpoTenValZar
Alcorcón0-42-21-00-20-23-31-11-41-2
Almería2-00-01-11-02-02-13-13-13-1
Amorebieta2-12-21-12-31-31-21-14-11-1
Burgos CF0-13-10-01-13-01-01-03-00-1
Eibar2-11-02-14-23-11-11-00-13-2
FC Cartagena1-31-05-12-13-10-11-01-0
Fuenlabrada0-00-02-11-22-11-11-11-21-1
Girona3-11-22-02-01-30-01-21-01-1
Huesca1-12-02-00-00-00-20-01-21-2
Ibiza0-11-12-03-12-20-21-10-10-0
Las Palmas3-04-12-12-11-12-12-11-12-3
Leganés1-00-01-11-24-11-10-01-20-2
Lugo2-21-03-22-01-20-01-10-21-1
Málaga1-01-02-02-11-00-02-11-01-1
Mirandés1-31-42-03-31-20-14-21-23-21-1
Oviedo2-01-32-00-01-12-22-11-10-0
Ponferradina1-01-00-02-11-14-01-24-12-2
Real Sociedad B2-30-01-20-20-10-11-01-11-1
Sporting de Gijón1-00-11-01-12-12-12-10-11-2
Tenerife1-02-14-00-12-11-22-02-00-0
Valladolid2-02-02-03-01-11-13-10-22-0
Zaragoza0-10-00-00-21-10-01-11-12-0
Jornada 19LocalVisitant
05/12/2021
Lugo
Ibiza
05/12/2021
Málaga
Amorebieta
05/12/2021
Oviedo
Alcorcón
05/12/2021
Ponferradina
Mirandés
05/12/2021
Real Sociedad B
Burgos CF
05/12/2021
Zaragoza
Eibar
05/12/2021
FC Cartagena
Tenerife
05/12/2021
Fuenlabrada
Almería
05/12/2021
Girona
Leganés
05/12/2021
Huesca
Valladolid
05/12/2021
Las Palmas
Sporting de Gijón
Jornada 20LocalVisitant
12/12/2021
Ibiza
Girona
12/12/2021
Leganés
Ponferradina
12/12/2021
Mirandés
Real Sociedad B
12/12/2021
Sporting de Gijón
Huesca
12/12/2021
Tenerife
Lugo
12/12/2021
Valladolid
Oviedo
12/12/2021
Alcorcón
FC Cartagena
12/12/2021
Almería
Zaragoza
12/12/2021
Amorebieta
Las Palmas
12/12/2021
Burgos CF
Fuenlabrada
12/12/2021
Eibar
Málaga
Jornada 21LocalVisitant
19/12/2021
Huesca
Alcorcón
19/12/2021
Ibiza
Sporting de Gijón
19/12/2021
Las Palmas
Eibar
19/12/2021
Lugo
Almería
19/12/2021
Málaga
Leganés
19/12/2021
Ponferradina
Amorebieta
19/12/2021
Real Sociedad B
Valladolid
19/12/2021
Zaragoza
Tenerife
19/12/2021
FC Cartagena
Mirandés
19/12/2021
Fuenlabrada
Oviedo
19/12/2021
Girona
Burgos CF
Jornada 22LocalVisitant
02/01/2022
Eibar
Real Sociedad B
02/01/2022
Fuenlabrada
Ibiza
02/01/2022
Huesca
Girona
02/01/2022
Mirandés
Zaragoza
02/01/2022
Oviedo
Ponferradina
02/01/2022
Sporting de Gijón
Lugo
02/01/2022
Tenerife
Las Palmas
02/01/2022
Valladolid
Leganés
02/01/2022
Alcorcón
Málaga
02/01/2022
Almería
FC Cartagena
02/01/2022
Burgos CF
Amorebieta
Jornada 23LocalVisitant
09/01/2022
Girona
Fuenlabrada
09/01/2022
Ibiza
Alcorcón
09/01/2022
Leganés
Real Sociedad B
09/01/2022
Las Palmas
Almería
09/01/2022
Lugo
Mirandés
09/01/2022
Málaga
Sporting de Gijón
09/01/2022
Oviedo
Eibar
09/01/2022
Ponferradina
Zaragoza
09/01/2022
Valladolid
Burgos CF
09/01/2022
Amorebieta
Tenerife
09/01/2022
FC Cartagena
Huesca
Jornada 24LocalVisitant
23/01/2022
Burgos CF
Leganés
23/01/2022
Fuenlabrada
Las Palmas
23/01/2022
Girona
Lugo
23/01/2022
Huesca
Ponferradina
23/01/2022
Málaga
Ibiza
23/01/2022
Real Sociedad B
FC Cartagena
23/01/2022
Sporting de Gijón
Amorebieta
23/01/2022
Tenerife
Oviedo
23/01/2022
Zaragoza
Valladolid
23/01/2022
Alcorcón
Mirandés
23/01/2022
Almería
Eibar
Jornada 25LocalVisitant
30/01/2022
Eibar
Huesca
30/01/2022
Ibiza
Zaragoza
30/01/2022
Leganés
Alcorcón
30/01/2022
Las Palmas
Real Sociedad B
30/01/2022
Lugo
Burgos CF
30/01/2022
Mirandés
Málaga
30/01/2022
Oviedo
Almería
30/01/2022
Ponferradina
Tenerife
30/01/2022
Valladolid
Sporting de Gijón
30/01/2022
Amorebieta
Girona
30/01/2022
FC Cartagena
Fuenlabrada
Jornada 26LocalVisitant
06/02/2022
Fuenlabrada
Valladolid
06/02/2022
Girona
Ponferradina
06/02/2022
Huesca
Mirandés
06/02/2022
Real Sociedad B
Lugo
06/02/2022
Sporting de Gijón
Eibar
06/02/2022
Tenerife
Leganés
06/02/2022
Zaragoza
Málaga
06/02/2022
Almería
Ibiza
06/02/2022
Amorebieta
Oviedo
06/02/2022
Burgos CF
Alcorcón
06/02/2022
FC Cartagena
Las Palmas
Jornada 27LocalVisitant
13/02/2022
Las Palmas
Burgos CF
13/02/2022
Lugo
Amorebieta
13/02/2022
Málaga
Almería
13/02/2022
Mirandés
Sporting de Gijón
13/02/2022
Oviedo
Huesca
13/02/2022
Ponferradina
Real Sociedad B
13/02/2022
Valladolid
Girona
13/02/2022
Alcorcón
Tenerife
13/02/2022
Eibar
Fuenlabrada
13/02/2022
Ibiza
FC Cartagena
13/02/2022
Leganés
Zaragoza
Jornada 28LocalVisitant
20/02/2022
Fuenlabrada
Alcorcón
20/02/2022
Girona
Eibar
20/02/2022
Huesca
Lugo
20/02/2022
Real Sociedad B
Málaga
20/02/2022
Sporting de Gijón
Ponferradina
20/02/2022
Tenerife
Ibiza
20/02/2022
Zaragoza
Las Palmas
20/02/2022
Almería
Mirandés
20/02/2022
Amorebieta
Leganés
20/02/2022
Burgos CF
Oviedo
20/02/2022
FC Cartagena
Valladolid
Jornada 29LocalVisitant
27/02/2022
Ibiza
Huesca
27/02/2022
Leganés
Girona
27/02/2022
Las Palmas
Lugo
27/02/2022
Málaga
FC Cartagena
27/02/2022
Mirandés
Tenerife
27/02/2022
Oviedo
Real Sociedad B
27/02/2022
Sporting de Gijón
Zaragoza
27/02/2022
Valladolid
Amorebieta
27/02/2022
Alcorcón
Ponferradina
27/02/2022
Almería
Fuenlabrada
27/02/2022
Eibar
Burgos CF
Jornada 30LocalVisitant
06/03/2022
Girona
Oviedo
06/03/2022
Huesca
Las Palmas
06/03/2022
Leganés
Mirandés
06/03/2022
Lugo
Alcorcón
06/03/2022
Ponferradina
Ibiza
06/03/2022
Real Sociedad B
Sporting de Gijón
06/03/2022
Tenerife
Valladolid
06/03/2022
Zaragoza
Almería
06/03/2022
Amorebieta
Málaga
06/03/2022
FC Cartagena
Eibar
06/03/2022
Fuenlabrada
Burgos CF
Jornada 31LocalVisitant
13/03/2022
Almería
Lugo
13/03/2022
Burgos CF
Real Sociedad B
13/03/2022
Eibar
Amorebieta
13/03/2022
Ibiza
Leganés
13/03/2022
Las Palmas
Girona
13/03/2022
Málaga
Ponferradina
13/03/2022
Mirandés
FC Cartagena
13/03/2022
Oviedo
Valladolid
13/03/2022
Sporting de Gijón
Tenerife
13/03/2022
Zaragoza
Fuenlabrada
13/03/2022
Alcorcón
Huesca
Jornada 32LocalVisitant
20/03/2022
FC Cartagena
Zaragoza
20/03/2022
Fuenlabrada
Málaga
20/03/2022
Girona
Ibiza
20/03/2022
Huesca
Burgos CF
20/03/2022
Leganés
Sporting de Gijón
20/03/2022
Lugo