2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev 2ª Divisió Grup 11953-54 next
Grup 1

2ª Divisió Grup 1
Pichichi

Classificació


Data inicial
Data final

Punts PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Alavés41301776654201
2Baracaldo38301749563601
3Lérida38301668624400
4Cultural Leonesa343015411634601
5España Industrial33301299624802
6Sabadell323014412525305
7Eibar293010911565402
8Ferrol293012513445802
9Zaragoza293011712765904
10Logroñés283012414655501
11Avilés283091011456102
12Caudal283011613384601
13La Felguera253010515496300
14Gimnástica de Torrelavega253011316356401
15Salamanca22308616445600
16Escoriaza21308517426901

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Chas
23 Leonesa
Parés
18 Zaragoza
Uncilla
16 Eibar
Anta
16 Logroñés
Remacha
14 Alavés
Castro
14 La Felguera
Murillo
13 Condal
Chaves
13 Zaragoza
Cedrés
12 Lleida
Félix
12 Lleida
Nom Pos Minuts Club
Ibarra
2700 Alavés
Primi
2700 Alavés
Sanz
2700 Alavés
Perella
2700 Lleida
Pitarch
2700 Lleida
Amaro
2700 Leonesa
Chas
2700 Leonesa
Miche
2700 Leonesa
Kaiku
2700 Eibar
César
2700 La Felguera
Nom Pos Grogues Club
  Nom Pos Vermelles Club
Egea
2 Sabadell
Gorospe
1 Alavés
Panizo II
1 Barakaldo
Clemen
1 Leonesa
Bertran
1 Condal
Murillo
1 Condal
Balada
1 Sabadell
Celma
1 Sabadell
Lacueva
1 Sabadell
Berecibar
1 Eibar
Nom Pos Coef Club PJ G
Urquiola
1.06 Barakaldo2931
Berasaluce
1.36 Alavés3041
Eroles
1.45 Lleida2232
Amaro
1.53 Leonesa3046
Edu
1.82 Eibar2342
Félix
1.86 Salamanca2241
Yarza
1.93 Zaragoza2956
Gols:
854
Promig golejador:
3,56
Expulsions:
24
Expulsions Per Partit:
0,10
Estrangers:
77
Percentatge Estrangers:
21.69
Victòries locals:
153
Victòries visitants:
40
Empats:
47
Màxima victòria local:
8-1 Zaragoza-Ferrol
Màxima victòria visitant:
0-6 Avilés-Cultural Leonesa
Millor ratxa guanyadora:
Alavés: 7 Partits (Jornades 7-13)
Pitjor ratxa perdedora:
Escoriaza: 4 Partits (Jornades 23-26)
Millor ratxa no perdent:
Alavés: 13 Partits (Jornades 1-13)
Pitjor ratxa no guanyant:
La Felguera: 9 Partits (Jornades 8-16)
Nom Club Pos P Min G TG TV
Arbiol Logroñés
28 2520 12 0 0
Samu Zaragoza
20 1800 5 0 0

Progrés

Matriu