2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Lliga de Campions2018-19 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda Preliminar (semifinal) 26/06/2018 Santa Coloma Drita
Ronda Preliminar (semifinal) 26/06/2018 La Fiorita Lincoln Red Imps
Ronda Preliminar (final) 29/06/2018 Lincoln Red Imps Drita
Classificació Fase 1 (anada) 10/07/2018 Cork City Legia Warszawa
Classificació Fase 1 (anada) 10/07/2018 Shkëndija The New Saints
Classificació Fase 1 (anada) 10/07/2018 Flora Hapoel Be'er Sheva
Classificació Fase 1 (anada) 10/07/2018 Torpedo Kutaisi Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 1 (anada) 10/07/2018 Alashkert Celtic
Classificació Fase 1 (anada) 10/07/2018 Dudelange Vidi
Classificació Fase 1 (anada) 10/07/2018 Víkingur Gøta Helsinki
Classificació Fase 1 (anada) 10/07/2018 Drita Malmö
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2018 Kukësi Valletta
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2018 Astana Sutjeska
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2018 Spartaks Jūrmala Crvena Zvezda
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2018 Sūduva APOEL
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2018 Ludogorets Crusaders
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2018 Olimpija Qarabağ
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2018 Valur Rosenborg
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2018 Spartak Trnava Zrinjski
Classificació Fase 1 (tornada) 17/07/2018 Valletta Kukësi
Classificació Fase 1 (tornada) 17/07/2018 Helsinki Víkingur Gøta
Classificació Fase 1 (tornada) 17/07/2018 Crusaders Ludogorets
Classificació Fase 1 (tornada) 17/07/2018 Hapoel Be'er Sheva Flora
Classificació Fase 1 (tornada) 17/07/2018 Malmö Drita
Classificació Fase 1 (tornada) 17/07/2018 APOEL Sūduva
Classificació Fase 1 (tornada) 17/07/2018 The New Saints Shkëndija
Classificació Fase 1 (tornada) 17/07/2018 Vidi Dudelange
Classificació Fase 1 (tornada) 17/07/2018 Crvena Zvezda Spartaks Jūrmala
Classificació Fase 1 (tornada) 17/07/2018 Legia Warszawa Cork City
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2018 Zrinjski Spartak Trnava
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2018 Qarabağ Olimpija
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2018 Sheriff Tiraspol Torpedo Kutaisi
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2018 Sutjeska Astana
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2018 Celtic Alashkert
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2018 Rosenborg Valur
Classificació Fase 2 (anada) 24/07/2018 Astana Midtjylland
Classificació Fase 2 (anada) 24/07/2018 Legia Warszawa Spartak Trnava
Classificació Fase 2 (anada) 24/07/2018 Crvena Zvezda Sūduva
Classificació Fase 2 (anada) 24/07/2018 Shkëndija Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 2 (anada) 24/07/2018 Dinamo Zagreb Hapoel Be'er Sheva
Classificació Fase 2 (anada) 24/07/2018 PAOK Basel
Classificació Fase 2 (anada) 24/07/2018 Cluj Malmö
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2018 Ludogorets Vidi
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2018 Kukësi Qarabağ
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2018 BATE Borisov Helsinki
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2018 Ajax Sturm Graz
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2018 Celtic Rosenborg
Classificació Fase 2 (tornada) 31/07/2018 Sheriff Tiraspol Shkëndija
Classificació Fase 2 (tornada) 31/07/2018 Hapoel Be'er Sheva Dinamo Zagreb
Classificació Fase 2 (tornada) 31/07/2018 Spartak Trnava Legia Warszawa
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2018 Basel PAOK
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2018 Rosenborg Celtic
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2018 Sturm Graz Ajax
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2018 Vidi Ludogorets
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2018 Malmö Cluj
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2018 Sūduva Crvena Zvezda
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2018 Qarabağ Kukësi
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2018 Helsinki BATE Borisov
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2018 Midtjylland Astana
Classificació Fase 3 (anada) 07/08/2018 Malmö Vidi
Classificació Fase 3 (anada) 07/08/2018 Astana Dinamo Zagreb
Classificació Fase 3 (anada) 07/08/2018 Qarabağ BATE Borisov
Classificació Fase 3 (anada) 07/08/2018 Slavia Praha Dynamo Kyiv
Classificació Fase 3 (anada) 07/08/2018 Crvena Zvezda Spartak Trnava
Classificació Fase 3 (anada) 07/08/2018 Benfica Fenerbahçe
Classificació Fase 3 (anada) 07/08/2018 Standard Liège Ajax
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2018 PAOK Spartak Moskva
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2018 Red Bull Salzburg Shkëndija
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2018 Celtic AEK
Classificació Fase 3 (tornada) 14/08/2018 Vidi Malmö
Classificació Fase 3 (tornada) 14/08/2018 Spartak Trnava Crvena Zvezda
Classificació Fase 3 (tornada) 14/08/2018 Ajax Standard Liège
Classificació Fase 3 (tornada) 14/08/2018 AEK Celtic
Classificació Fase 3 (tornada) 14/08/2018 Dinamo Zagreb Astana
Classificació Fase 3 (tornada) 14/08/2018 Shkëndija Red Bull Salzburg
Classificació Fase 3 (tornada) 14/08/2018 Fenerbahçe Benfica
Classificació Fase 3 (tornada) 14/08/2018 Spartak Moskva PAOK
Classificació Fase 3 (tornada) 14/08/2018 BATE Borisov Qarabağ
Classificació Fase 3 (tornada) 14/08/2018 Dynamo Kyiv Slavia Praha
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2018 Benfica PAOK
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2018 Crvena Zvezda Red Bull Salzburg
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2018 BATE Borisov PSV
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2018 Ajax Dynamo Kyiv
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2018 Vidi AEK
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2018 Young Boys Dinamo Zagreb
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2018 Dynamo Kyiv Ajax
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2018 AEK Vidi
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2018 Dinamo Zagreb Young Boys
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2018 Red Bull Salzburg Crvena Zvezda
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2018 PAOK Benfica
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2018 PSV BATE Borisov
Fase de grups partit 1 18/09/2018 Crvena Zvezda Napoli
Fase de grups partit 1 18/09/2018 Liverpool PSG
Fase de grups partit 1 18/09/2018 Brugge Borussia Dortmund
Fase de grups partit 1 18/09/2018 Monaco Atlético de Madrid
Fase de grups partit 1 18/09/2018 Barcelona PSV
Fase de grups partit 1 18/09/2018 Inter Tottenham
Fase de grups partit 1 18/09/2018 Schalke 04 Porto
Fase de grups partit 1 18/09/2018 Galatasaray Lokomotiv Moskva
Fase de grups partit 1 19/09/2018 Ajax AEK
Fase de grups partit 1 19/09/2018 Benfica Bayern München
Fase de grups partit 1 19/09/2018 Manchester City Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 1 19/09/2018 Viktoria Plzeň CSKA Moskva
Fase de grups partit 1 19/09/2018 Real Madrid Roma
Fase de grups partit 1 19/09/2018 Young Boys Manchester United
Fase de grups partit 1 19/09/2018 Valencia Juventus
Fase de grups partit 1 19/09/2018 Shakhtar Donetsk Hoffenheim
Fase de grups partit 2 02/10/2018 Bayern München Ajax
Fase de grups partit 2 02/10/2018 Hoffenheim Manchester City
Fase de grups partit 2 02/10/2018 Manchester United Valencia
Fase de grups partit 2 02/10/2018 CSKA Moskva Real Madrid
Fase de grups partit 2 02/10/2018 Roma Viktoria Plzeň
Fase de grups partit 2 02/10/2018 Olympique Lyonnais Shakhtar Donetsk
Fase de grups partit 2 02/10/2018 AEK Benfica
Fase de grups partit 2 02/10/2018 Juventus Young Boys
Fase de grups partit 2 03/10/2018 Borussia Dortmund Monaco
Fase de grups partit 2 03/10/2018 Atlético de Madrid Brugge
Fase de grups partit 2 03/10/2018 PSG Crvena Zvezda
Fase de grups partit 2 03/10/2018 Porto Galatasaray
Fase de grups partit 2 03/10/2018 Napoli Liverpool
Fase de grups partit 2 03/10/2018 Tottenham Barcelona
Fase de grups partit 2 03/10/2018 Lokomotiv Moskva Schalke 04
Fase de grups partit 2 03/10/2018 PSV Inter
Fase de grups partit 3 23/10/2018 Young Boys Valencia
Fase de grups partit 3 23/10/2018 AEK Bayern München
Fase de grups partit 3 23/10/2018 Ajax Benfica
Fase de grups partit 3 23/10/2018 Hoffenheim Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 3 23/10/2018 Real Madrid Viktoria Plzeň
Fase de grups partit 3 23/10/2018 Roma CSKA Moskva
Fase de grups partit 3 23/10/2018 Manchester United Juventus
Fase de grups partit 3 23/10/2018 Shakhtar Donetsk Manchester City
Fase de grups partit 3 24/10/2018 Brugge Monaco
Fase de grups partit 3 24/10/2018 PSV Tottenham
Fase de grups partit 3 24/10/2018 Borussia Dortmund Atlético de Madrid
Fase de grups partit 3 24/10/2018 Barcelona Inter
Fase de grups partit 3 24/10/2018 Liverpool Crvena Zvezda
Fase de grups partit 3 24/10/2018 PSG Napoli
Fase de grups partit 3 24/10/2018 Galatasaray Schalke 04
Fase de grups partit 3 24/10/2018 Lokomotiv Moskva Porto
Fase de grups partit 4 06/11/2018 Tottenham PSV
Fase de grups partit 4 06/11/2018 Inter Barcelona
Fase de grups partit 4 06/11/2018 Atlético de Madrid Borussia Dortmund
Fase de grups partit 4 06/11/2018 Porto Lokomotiv Moskva
Fase de grups partit 4 06/11/2018 Schalke 04 Galatasaray
Fase de grups partit 4 06/11/2018 Crvena Zvezda Liverpool
Fase de grups partit 4 06/11/2018 Monaco Brugge
Fase de grups partit 4 06/11/2018 Napoli PSG
Fase de grups partit 4 07/11/2018 Bayern München AEK
Fase de grups partit 4 07/11/2018 CSKA Moskva Roma
Fase de grups partit 4 07/11/2018 Valencia Young Boys
Fase de grups partit 4 07/11/2018 Benfica Ajax
Fase de grups partit 4 07/11/2018 Manchester City Shakhtar Donetsk
Fase de grups partit 4 07/11/2018 Olympique Lyonnais Hoffenheim
Fase de grups partit 4 07/11/2018 Viktoria Plzeň Real Madrid
Fase de grups partit 4 07/11/2018 Juventus Manchester United
Fase de grups partit 5 27/11/2018 Manchester United Young Boys
Fase de grups partit 5 27/11/2018 Olympique Lyonnais Manchester City
Fase de grups partit 5 27/11/2018 AEK Ajax
Fase de grups partit 5 27/11/2018 Hoffenheim Shakhtar Donetsk
Fase de grups partit 5 27/11/2018 Roma Real Madrid
Fase de grups partit 5 27/11/2018 Juventus Valencia
Fase de grups partit 5 27/11/2018 CSKA Moskva Viktoria Plzeň
Fase de grups partit 5 27/11/2018 Bayern München Benfica
Fase de grups partit 5 28/11/2018 Lokomotiv Moskva Galatasaray
Fase de grups partit 5 28/11/2018 Atlético de Madrid Monaco
Fase de grups partit 5 28/11/2018 Borussia Dortmund Brugge
Fase de grups partit 5 28/11/2018 Tottenham Inter
Fase de grups partit 5 28/11/2018 PSV Barcelona
Fase de grups partit 5 28/11/2018 PSG Liverpool
Fase de grups partit 5 28/11/2018 Napoli Crvena Zvezda
Fase de grups partit 5 28/11/2018 Porto Schalke 04
Fase de grups partit 6 11/12/2018 Liverpool Napoli
Fase de grups partit 6 11/12/2018 Schalke 04 Lokomotiv Moskva
Fase de grups partit 6 11/12/2018 Galatasaray Porto
Fase de grups partit 6 11/12/2018 Monaco Borussia Dortmund
Fase de grups partit 6 11/12/2018 Brugge Atlético de Madrid
Fase de grups partit 6 11/12/2018 Inter PSV
Fase de grups partit 6 11/12/2018 Barcelona Tottenham
Fase de grups partit 6 11/12/2018 Crvena Zvezda PSG
Fase de grups partit 6 12/12/2018 Viktoria Plzeň Roma
Fase de grups partit 6 12/12/2018 Real Madrid CSKA Moskva
Fase de grups partit 6 12/12/2018 Benfica AEK
Fase de grups partit 6 12/12/2018 Ajax Bayern München
Fase de grups partit 6 12/12/2018 Manchester City Hoffenheim
Fase de grups partit 6 12/12/2018 Shakhtar Donetsk Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 6 12/12/2018 Valencia Manchester United
Fase de grups partit 6 12/12/2018 Young Boys Juventus
Vuitens de final (anada) 12/02/2019 Roma Porto
Vuitens de final (anada) 12/02/2019 Manchester United PSG
Vuitens de final (anada) 13/02/2019 Ajax Real Madrid
Vuitens de final (anada) 13/02/2019 Tottenham Borussia Dortmund
Vuitens de final (anada) 19/02/2019 Liverpool Bayern München
Vuitens de final (anada) 19/02/2019 Olympique Lyonnais Barcelona
Vuitens de final (anada) 20/02/2019 Schalke 04 Manchester City
Vuitens de final (anada) 20/02/2019 Atlético de Madrid Juventus
Vuitens de final (tornada) 05/03/2019 Real Madrid Ajax
Vuitens de final (tornada) 05/03/2019 Borussia Dortmund Tottenham
Vuitens de final (tornada) 06/03/2019 Porto Roma
Vuitens de final (tornada) 06/03/2019 PSG Manchester United
Vuitens de final (tornada) 12/03/2019 Manchester City Schalke 04
Vuitens de final (tornada) 12/03/2019 Juventus Atlético de Madrid
Vuitens de final (tornada) 13/03/2019 Bayern München Liverpool
Vuitens de final (tornada) 13/03/2019 Barcelona Olympique Lyonnais
Quarts de final (anada) 09/04/2019 Tottenham Manchester City
Quarts de final (anada) 09/04/2019 Liverpool Porto
Quarts de final (anada) 10/04/2019 Manchester United Barcelona
Quarts de final (anada) 10/04/2019 Ajax Juventus
Quarts de final (tornada) 16/04/2019 Barcelona Manchester United
Quarts de final (tornada) 16/04/2019 Juventus Ajax
Quarts de final (tornada) 17/04/2019 Manchester City Tottenham
Quarts de final (tornada) 17/04/2019 Porto Liverpool
Semifinal (anada) 30/04/2019 Tottenham Ajax
Semifinal (anada) 01/05/2019 Barcelona Liverpool
Semifinal (tornada) 07/05/2019 Liverpool Barcelona
Semifinal (tornada) 08/05/2019 Ajax Tottenham
Final 01/06/2019 Tottenham Liverpool

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Messi BarcelonaBarcelona
121.20
Tadić AjaxAjax
90.50
Lewandowski Bayern MünchenBayern München
81.00
El Fardou Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
70.50
Agüero Manchester CityManchester City
60.86
Cristiano Ronaldo JuventusJuventus
60.67
Marega PortoPorto
60.67
Hoarau Young BoysYoung Boys
50.71
B. Ibraimi ShkëndijaShkëndija
50.83
Lucas Moura TottenhamTottenham
50.42
    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Messi BarcelonaBarcelona
121.20
Lewandowski Bayern MünchenBayern München
81.00
Agüero Manchester CityManchester City
60.86
Cristiano Ronaldo JuventusJuventus
60.67
Marega PortoPorto
60.67
Tadić AjaxAjax
60.33
Dybala JuventusJuventus
50.56
Džeko RomaRoma
50.83
Neymar PSGPSG
50.83
Kane TottenhamTottenham
50.56
    Nom Equip Pos Minuts
Onana AjaxAjax
1620
Tadić AjaxAjax
1531
De Ligt AjaxAjax
1530
De Jong AjaxAjax
1515
Ziyech AjaxAjax
1508
Blind AjaxAjax
1481
Schøne AjaxAjax
1401
Mazraoui AjaxAjax
1353
Tagliafico AjaxAjax
1315
Van de Beek AjaxAjax
1289
    Nom Equip Pos Grogues
Tagliafico AjaxAjax
9
Ziyech AjaxAjax
5
Stojković Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
5
Sanogo Young BoysYoung Boys
4
Jardel BenficaBenfica
4
Huszti VidiVidi
4
Krstičić Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
4
Rios BATE BorisovBATE Borisov
3
Grillitsch HoffenheimHoffenheim
3
Dabbur Red Bull SalzburgRed Bull Salzburg
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Livaja AEKAEK
2
Bernardo Lopes Lincoln Red ImpsLincoln Red Imps
1
Leo Matos PAOKPAOK
1
Umtiti BarcelonaBarcelona
1
Ndiaye GalatasarayGalatasaray
1
Cristiano Ronaldo JuventusJuventus
1
Mohamed Ali Camara Young BoysYoung Boys
1
Rúben Dias BenficaBenfica
1
Akinfeev CSKA MoskvaCSKA Moskva
1
Lloris TottenhamTottenham
1
Gols:
577
Promig golejador:
2.67
Targetes Grogues:
891
Targetes Grogues Per Partit:
4.13
Expulsions:
46
Expulsions Per Partit:
0.21
Victòries locals:
93
Victòries visitants:
67
Empats:
56
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Porto: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
AEK: 6 Partits
Millor ratxa no perdent:
Ajax: 12 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
AEK: 7 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Ajax
Països Baixos
18 10 6 2
55%
33%
12%
35 17 35 1
Crvena Zvezda
Serbia
14 5 5 4
35%
35%
30%
17 21 31 0
Tottenham
Inglaterra
13 6 2 5
46%
15%
39%
20 19 23 1
Liverpool
Inglaterra
13 8 1 4
61%
7%
32%
24 12 21 0
Barcelona
Espanya
12 8 3 1
66%
25%
9%
26 10 20 1
Benfica
Portugal
10 4 3 3
40%
30%
30%
13 14 23 1
Porto
Portugal
10 6 1 3
60%
10%
30%
20 15 20 0
Manchester United
Inglaterra
10 4 1 5
40%
10%
50%
10 11 20 1
Juventus
Italia
10 5 1 4
50%
10%
40%
14 9 16 1
AEK
Grecia
10 2 2 6
20%
20%
60%
8 17 23 6
Manchester City
Inglaterra
10 7 1 2
70%
10%
20%
30 12 15 1
Borussia Dortmund
Alemanya
8 4 1 3
50%
12%
38%
10 6 11 0
Bayern München
Alemanya
8 4 3 1
50%
37%
13%
16 8 12 1
Atlético de Madrid
Espanya
8 5 1 2
62%
12%
26%
11 9 23 1
Schalke 04
Alemanya
8 3 2 3
37%
25%
38%
8 14 17 0
PSV
Països Baixos
8 2 2 4
25%
25%
50%
12 15 18 0
PSG
França
8 4 2 2
50%
25%
25%
20 12 18 0
Young Boys
Suïssa
8 2 2 4
25%
25%
50%
7 14 18 2
Vidi
Hungria
8 2 5 1
25%
62%
13%
7 6 27 1
Olympique Lyonnais
França
8 1 6 1
12%
75%
13%
13 16 13 0
Roma
Italia
8 4 0 4
50%
50%
14 12 11 1
Real Madrid
Espanya
8 5 0 3
62%
38%
15 10 13 1
Malmö
Suecia
6 3 3 0
50%
50%
8 2 9 0
Napoli
Italia
6 2 3 1
33%
50%
17%
7 5 13 0
Valencia
Espanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
6 6 20 0
Shkëndija
Macedonia del Nord
6 2 1 3
33%
16%
51%
6 8 14 0
Brugge
Bèlgica
6 1 3 2
16%
50%
34%
6 5 8 0
BATE Borisov
Bielorrusia
6 2 2 2
33%
33%
34%
6 8 13 0
Shakhtar Donetsk
Ucrania
6 1 3 2
16%
50%
34%
8 16 10 0
Monaco
França
6 0 1 5
16%
84%
2 14 13 0
PAOK
Grecia
6 3 2 1
50%
33%
17%
10 8 17 1
Dinamo Zagreb
Croacia
6 3 2 1
50%
33%
17%
12 5 12 0
CSKA Moskva
Rússia
6 2 1 3
33%
16%
51%
8 9 14 2
Hoffenheim
Alemanya
6 0 3 3
50%
50%
11 14 13 2
Galatasaray
Turquia
6 1 1 4
16%
16%
68%
5 8 14 1
Inter
Italia
6 2 2 2
33%
33%
34%
6 7 15 0
Qarabağ
Azerbaijan
6 2 3 1
33%
50%
17%
5 2 10 2
Viktoria Plzeň
República Txeca
6 2 1 3
33%
16%
51%
7 16 10 0
Celtic
Escocia
6 3 2 1
50%
33%
17%
11 4 7 1
Astana
Kazajistán
6 3 1 2
50%
16%
34%
5 4 9 0
Spartak Trnava
Eslovaquia
6 2 2 2
33%
33%
34%
6 5 18 1
Lokomotiv Moskva
Rússia
6 1 0 5
16%
84%
4 12 16 1
Drita
Kosovo
4 2 0 2
50%
50%
6 6 14 1
Red Bull Salzburg
Austria
4 2 2 0
50%
50%
6 2 10 1
Kukësi
Albania
4 0 3 1
75%
25%
1 4 5 2
Legia Warszawa
Polonia
4 3 0 1
75%
25%
5 2 7 2
Rosenborg
Noruega
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 5 5 0
Sūduva
Lituania
4 1 0 3
25%
75%
3 7 6 0
Ludogorets
Bulgaria
4 2 1 1
50%
25%
25%
9 1 9 1
Sheriff Tiraspol
Moldavia
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 3 9 0
Helsinki
Finlandia
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 4 8 0
Dynamo Kyiv
Ucrania
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 7 0
Hapoel Be'er Sheva
Israel
4 2 1 1
50%
25%
25%
9 9 7 0
Cluj
Rumania
2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 1
Standard Liège
Bèlgica
2 0 1 1
50%
50%
2 5 2 0
Lincoln Red Imps
Gibraltar
2 1 0 1
50%
50%
3 4 6 1
Cork City
Irlanda
2 0 0 2
100%
0 4 3 0
The New Saints
Gales
2 1 0 1
50%
50%
4 5 5 0
Flora
Estonia
2 0 0 2
100%
2 7 2 0
Torpedo Kutaisi
Georgia
2 1 0 1
50%
50%
2 4 2 0
Alashkert
Armenia
2 0 0 2
100%
0 6 6 0
Dudelange
Luxemburg
2 0 1 1
50%
50%
2 3 3 1
Víkingur Gøta
Islas Feroe
2 0 0 2
100%
2 5 6 0
Valletta
Malta
2 0 2 0
100%
1 1 6 0
Spartak Moskva
Rússia
2 0 1 1
50%
50%
2 3 7 1
Sutjeska
Montenegro
2 0 0 2
100%
0 3 5 0
APOEL
Chipre
2 1 0 1
50%
50%
2 3 1 0
Crusaders
Irlanda del Nord
2 0 0 2
100%
0 9 5 0
Olimpija
Eslovenia
2 0 1 1
50%
50%
0 1 5 2
Valur
Islandia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 3 1
Zrinjski
Bosnia-Herzegovina
2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 1
Midtjylland
Dinamarca
2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 0
Basel
Suïssa
2 0 0 2
100%
1 5 6 0
Sturm Graz
Austria
2 0 0 2
100%
1 5 5 0
Slavia Praha
República Txeca
2 0 1 1
50%
50%
1 3 8 0
Fenerbahçe
Turquia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Spartaks Jūrmala
Letonia
2 0 1 1
50%
50%
0 2 6 0
La Fiorita
San Marino
1 0 0 1
100%
0 2 2 0
Santa Coloma
Andorra
1 0 0 1
100%
0 2 5 0