2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa del Rei2014-15 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 03/09/2014 Avilés Marino de Luanco
Ronda 1 03/09/2014 Marbella Balompédica Linense
Ronda 1 03/09/2014 San Roque de Lepe Cádiz
Ronda 1 03/09/2014 Cornellà Jaén
Ronda 1 03/09/2014 Oviedo Amorebieta
Ronda 1 03/09/2014 Alcoyano Peña Deportiva
Ronda 1 03/09/2014 Gimnàstic de Tarragona Atlético Baleares
Ronda 1 03/09/2014 Gimnástica de Torrelavega Lealtad
Ronda 1 03/09/2014 La Hoya Lorca Villanovense
Ronda 1 03/09/2014 Racing de Ferrol Atlético Astorga
Ronda 1 03/09/2014 Barakaldo Trival Valderas
Ronda 1 03/09/2014 Puertollano Teruel
Ronda 1 03/09/2014 Izarra Atlético Granadilla
Ronda 1 03/09/2014 Leioa Sestao River
Ronda 1 03/09/2014 Somozas Varea
Ronda 1 03/09/2014 FC Cartagena UCAM Murcia
Ronda 1 03/09/2014 Hércules Eldense
Ronda 1 03/09/2014 Huesca Toledo
Ronda 2 09/09/2014 Girona Tenerife
Ronda 2 09/09/2014 Alavés Osasuna
Ronda 2 10/09/2014 Sporting de Gijón Valladolid
Ronda 2 10/09/2014 Murcia Sabadell
Ronda 2 10/09/2014 Mirandés Racing de Ferrol
Ronda 2 10/09/2014 Leganés Numancia
Ronda 2 10/09/2014 Guijuelo L'Hospitalet
Ronda 2 10/09/2014 Lleida Esportiu Guadalajara
Ronda 2 10/09/2014 Villanovense Huesca
Ronda 2 10/09/2014 Betis Llagostera
Ronda 2 10/09/2014 Leioa Teruel
Ronda 2 10/09/2014 Cádiz Lealtad
Ronda 2 10/09/2014 Recreativo de Huelva Ponferradina
Ronda 2 10/09/2014 Mallorca Las Palmas
Ronda 2 10/09/2014 Cornellà Zamora
Ronda 2 10/09/2014 UCAM Murcia Eldense
Ronda 2 10/09/2014 Avilés Barakaldo
Ronda 2 10/09/2014 Alcoyano Gimnàstic de Tarragona
Ronda 2 10/09/2014 Izarra Somozas
Ronda 2 10/09/2014 Balompédica Linense Fuenlabrada
Ronda 2 10/09/2014 Albacete Zaragoza
Ronda 2 11/09/2014 Lugo Alcorcón
Ronda 3 14/10/2014 Albacete Recreativo de Huelva
Ronda 3 14/10/2014 Mirandés Alavés
Ronda 3 15/10/2014 Betis Lugo
Ronda 3 15/10/2014 L'Hospitalet Izarra
Ronda 3 15/10/2014 Valladolid Girona
Ronda 3 15/10/2014 Alcoyano Lleida Esportiu
Ronda 3 15/10/2014 Oviedo UCAM Murcia
Ronda 3 15/10/2014 Huesca Barakaldo
Ronda 3 15/10/2014 Balompédica Linense Cádiz
Ronda 3 15/10/2014 Cornellà Leioa
Ronda 3 16/10/2014 Las Palmas Numancia
Setzens de final (anada) 29/10/2014 Cornellà Real Madrid
Setzens de final (anada) 29/10/2014 Sabadell Sevilla
Setzens de final (tornada) 02/12/2014 Real Madrid Cornellà
Setzens de final (anada) 02/12/2014 Las Palmas Celta de Vigo
Setzens de final (anada) 02/12/2014 Alcoyano Athletic Club
Setzens de final (anada) 02/12/2014 Alavés Espanyol
Setzens de final (anada) 02/12/2014 Valladolid Elche
Setzens de final (anada) 03/12/2014 Huesca Barcelona
Setzens de final (anada) 03/12/2014 Deportivo de La Coruña Málaga
Setzens de final (anada) 03/12/2014 Granada Córdoba
Setzens de final (tornada) 03/12/2014 Sevilla Sabadell
Setzens de final (anada) 03/12/2014 L'Hospitalet Atlético de Madrid
Setzens de final (anada) 04/12/2014 Oviedo Real Sociedad
Setzens de final (anada) 04/12/2014 Cádiz Villarreal
Setzens de final (anada) 04/12/2014 Rayo Vallecano Valencia
Setzens de final (anada) 05/12/2014 Betis Almería
Setzens de final (anada) 05/12/2014 Getafe Eibar
Setzens de final (anada) 05/12/2014 Albacete Levante
Setzens de final (tornada) 16/12/2014 Almería Betis
Setzens de final (tornada) 16/12/2014 Celta de Vigo Las Palmas
Setzens de final (tornada) 16/12/2014 Valencia Rayo Vallecano
Setzens de final (tornada) 16/12/2014 Barcelona Huesca
Setzens de final (tornada) 17/12/2014 Real Sociedad Oviedo
Setzens de final (tornada) 17/12/2014 Eibar Getafe
Setzens de final (tornada) 17/12/2014 Levante Albacete
Setzens de final (tornada) 17/12/2014 Espanyol Alavés
Setzens de final (tornada) 17/12/2014 Córdoba Granada
Setzens de final (tornada) 17/12/2014 Villarreal Cádiz
Setzens de final (tornada) 18/12/2014 Athletic Club Alcoyano
Setzens de final (tornada) 18/12/2014 Málaga Deportivo de La Coruña
Setzens de final (tornada) 18/12/2014 Elche Valladolid
Setzens de final (tornada) 18/12/2014 Atlético de Madrid L'Hospitalet
Vuitens de final (anada) 06/01/2015 Celta de Vigo Athletic Club
Vuitens de final (anada) 06/01/2015 Málaga Levante
Vuitens de final (anada) 07/01/2015 Villarreal Real Sociedad
Vuitens de final (anada) 07/01/2015 Atlético de Madrid Real Madrid
Vuitens de final (anada) 07/01/2015 Almería Getafe
Vuitens de final (anada) 07/01/2015 Valencia Espanyol
Vuitens de final (anada) 08/01/2015 Barcelona Elche
Vuitens de final (anada) 08/01/2015 Granada Sevilla
Vuitens de final (tornada) 13/01/2015 Espanyol Valencia
Vuitens de final (tornada) 13/01/2015 Levante Málaga
Vuitens de final (tornada) 14/01/2015 Athletic Club Celta de Vigo
Vuitens de final (tornada) 14/01/2015 Getafe Almería
Vuitens de final (tornada) 14/01/2015 Sevilla Granada
Vuitens de final (tornada) 14/01/2015 Real Sociedad Villarreal
Vuitens de final (tornada) 15/01/2015 Real Madrid Atlético de Madrid
Vuitens de final (tornada) 15/01/2015 Elche Barcelona
Quarts de final (anada) 21/01/2015 Villarreal Getafe
Quarts de final (anada) 21/01/2015 Málaga Athletic Club
Quarts de final (anada) 21/01/2015 Barcelona Atlético de Madrid
Quarts de final (anada) 22/01/2015 Espanyol Sevilla
Quarts de final (tornada) 28/01/2015 Atlético de Madrid Barcelona
Quarts de final (tornada) 29/01/2015 Sevilla Espanyol
Quarts de final (tornada) 29/01/2015 Athletic Club Málaga
Quarts de final (tornada) 29/01/2015 Getafe Villarreal
Semifinal (anada) 11/02/2015 Barcelona Villarreal
Semifinal (anada) 11/02/2015 Athletic Club Espanyol
Semifinal (tornada) 04/03/2015 Villarreal Barcelona
Semifinal (tornada) 04/03/2015 Espanyol Athletic Club
Final 30/05/2015 Athletic Club Barcelona

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Neymar BarcelonaBarcelona
71.17
Iago Aspas SevillaSevilla
71.40
Gerard Moreno VillarrealVillarreal
50.83
Gameiro SevillaSevilla
50.83
Aduriz Athletic ClubAthletic Club
50.56
Messi BarcelonaBarcelona
50.83
Pedro BarcelonaBarcelona
50.83
Iniesta BarcelonaBarcelona
30.43
Stuani EspanyolEspanyol
30.38
Caicedo EspanyolEspanyol
30.60
    Nom Equip Pos Minuts
Herrerín Athletic ClubAthletic Club
783
Ter Stegen BarcelonaBarcelona
720
Pau López EspanyolEspanyol
720
Pina VillarrealVillarreal
634
Balenziaga Athletic ClubAthletic Club
630
Héctor Moreno EspanyolEspanyol
613
Víctor Álvarez EspanyolEspanyol
612
De Marcos Athletic ClubAthletic Club
611
Mascherano BarcelonaBarcelona
587
Stuani EspanyolEspanyol
571
    Nom Equip Pos Grogues
Manuel Sánchez HuescaHuesca
4
Álvaro EspanyolEspanyol
4
Godín Atlético de MadridAtlético de Madrid
3
Raúl García Atlético de MadridAtlético de Madrid
3
Cheryshev VillarrealVillarreal
3
Gabi Atlético de MadridAtlético de Madrid
3
Damián Suárez ElcheElche
3
De Marcos Athletic ClubAthletic Club
3
Perquis BetisBetis
3
Checa UCAM MurciaUCAM Murcia
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Ríos PuertollanoPuertollano
1
Mario Suárez Atlético de MadridAtlético de Madrid
1
Musacchio VillarrealVillarreal
1
Barral LevanteLevante
1
Mustafi ValenciaValencia
1
David Costas Celta de VigoCelta de Vigo
1
Javi Márquez GranadaGranada
1
Rodrigo ValenciaValencia
1
Aythami Las PalmasLas Palmas
1
Adrián Marín VillarrealVillarreal
1
Gols:
306
Promig golejador:
2.73
Targetes Grogues:
592
Targetes Grogues Per Partit:
5.29
Expulsions:
30
Expulsions Per Partit:
0.27
Victòries locals:
56
Victòries visitants:
30
Empats:
26
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Barcelona: 9 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Huesca: 2 Partits
Millor ratxa no perdent:
Barcelona: 9 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Oviedo: 3 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Barcelona
Espanya
9 9 0 0
100%
34 6 12 0
Athletic Club
Espanya
9 4 3 2
44%
33%
23%
11 9 25 0
Villarreal
Espanya
8 5 1 2
62%
12%
26%
12 9 16 3
Espanyol
Espanya
8 4 1 3
50%
12%
38%
10 7 23 0
Getafe
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
7 4 9 0
Sevilla
Espanya
6 5 0 1
83%
17%
19 6 11 0
Málaga
Espanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
9 6 13 0
Atlético de Madrid
Espanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
11 8 27 2
Alcoyano
Espanya
5 2 2 1
40%
40%
20%
4 3 8 0
Huesca
Espanya
5 2 1 2
40%
20%
40%
7 16 14 2
Cornellà
Espanya
5 2 1 2
40%
20%
40%
6 12 10 0
Cádiz
Espanya
5 3 0 2
60%
40%
8 7 16 0
Real Sociedad
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 3 9 0
Alavés
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
3 3 10 0
Elche
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
1 9 12 0
Valencia
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 8 12 2
Celta de Vigo
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
8 7 14 1
Almería
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 6 11 0
Real Madrid
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
11 5 11 0
Albacete
Espanya
4 2 2 0
50%
50%
4 2 9 0
Las Palmas
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
7 4 13 1
Betis
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 6 9 0
L'Hospitalet
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 7 13 0
Granada
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 7 13 1
Valladolid
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 2 8 0
Levante
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 5 11 1
Oviedo
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 2 12 0
Leioa
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
4 2 7 0
Barakaldo
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
5 2 12 1
UCAM Murcia
Espanya
3 1 2 0
33%
66%
1%
2 1 7 2
Izarra
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
6 4 15 0
Balompédica Linense
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
6 3 7 0
Sabadell
Espanya
3 1 0 2
33%
67%
4 12 9 0
Rayo Vallecano
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
5 6 8 0
Deportivo de La Coruña
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 5 3 0
Gimnàstic de Tarragona
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 1 4 0
Numancia
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 3 6 1
Lealtad
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 3 7 0
Villanovense
Espanya
2 0 2 0
100%
4 4 9 5
Racing de Ferrol
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
6 5 3 0
Lugo
Espanya
2 1 1 0
50%
50%
1 0 4 0
Recreativo de Huelva
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 3 8 0
Lleida Esportiu
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 1 4 0
Córdoba
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 1
Avilés
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 1 4 0
Girona
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 2 1 0
Teruel
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 2 7 2
Eibar
Espanya
2 0 0 2
100%
1 5 5 0
Somozas
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 3 7 1
Eldense
Espanya
2 0 2 0
100%
3 3 6 0
Mirandés
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 2 2 0
Toledo
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 4 0
Gimnástica de Torrelavega
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 3 0
Atlético Baleares
Espanya
1 0 1 0
100%
0 0 4 0
Hércules
Espanya
1 0 1 0
100%
2 2 5 0
Peña Deportiva
Espanya
1 0 1 0
100%
1 1 3 0
FC Cartagena
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 1 0
Varea
Espanya
1 0 0 1
100%
0 3 2 0
Jaén
Espanya
1 0 1 0
100%
0 0 4 0
San Roque de Lepe
Espanya
1 0 0 1
100%
0 3 2 0
Sestao River
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 1 0
Marbella
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 5 0
Marino de Luanco
Espanya
1 0 1 0
100%
0 0 3 0
Amorebieta
Espanya
1 0 0 1
100%
0 4 4 0
Leganés
Espanya
1 0 1 0
100%
1 1 2 0
Tenerife
Espanya
1 0 1 0
100%
0 0 3 0
Alcorcón
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 5 1
Murcia
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 2 0
Guijuelo
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 1 0
Puertollano
Espanya
1 0 0 1
100%
0 3 2 1
Guadalajara
Espanya
1 0 0 1
100%
0 3 3 0
Trival Valderas
Espanya
1 0 0 1
100%
0 3 3 0
Llagostera
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 4 0
La Hoya Lorca
Espanya
1 0 1 0
100%
2 2 2 0
Sporting de Gijón
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 1 0
Mallorca
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 1 0
Osasuna
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 4 1
Zamora
Espanya
1 0 0 1
100%
2 3 2 0
Fuenlabrada
Espanya
1 0 0 1
100%
1 4 3 0
Atlético Astorga
Espanya
1 0 0 1
100%
1 5 4 0
Zaragoza
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 1 1
Atlético Granadilla
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 6 0
Ponferradina
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 1 0