2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev 2ª Divisió B Grup I1991-92 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Salamanca53382013565228511
2Lugo4838161664024757
3Sporting de Gijón B4738171383822789
4As Pontes4538141774230654
5Orense443816121042277710
6Cultural Leonesa4438141683826697
7Gimnástica de Torrelavega423814141031288815
8Valladolid B4038168144438749
9Pontevedra39381411134041908
10Numancia3738821939348510
11Oviedo B373813111437408610
12Palencia35381015133945677
13Ávila35381113143036535
14Ponferradina343811121545589916
15Tudelano34381014143643838
16Logroñés B34381014143547889
17Lalín34381112153844838
18Fabril3138101117455611617
19Cambados2638712192347949
20Mosconia213877242968876

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Quecho
19 Ourense
Pinki
14 Numancia
Luisito
14 Ávila
Hevia
14 Ponferradina
Arturo
14 Deportivo B
Jorge Alonso
12 Salamanca
Quico
12 As Pontes
Janović
11 Salamanca
Ortiz
11 Leonesa
Miguel Soro
11 Pontevedra
Nom Pos Minuts Club
Ormaechea
3420 Leonesa
Moncaleán
3420 Torrelavega
Jandri
3414 Leonesa
Quico
3386 As Pontes
Javi Prendes
3367 Mosconia
Manzanedo
3361 Leonesa
Luisito
3351 Ávila
Ramiro
3330 As Pontes
Cruz Heredia
3330 Ávila
Acevedo
3330 Lalín
Nom Pos Grogues Club
Arturo
17 Deportivo B
Martín
13 Valladolid B
Toñito
13 Lalín
Carreira
13 Deportivo B
Villanueva
12 Torrelavega
Rafa Sáez
12 Pontevedra
Santi
12 Numancia
Hevia
12 Ponferradina
Luismi
12 Ponferradina
Molinos
12 Deportivo B
  Nom Pos Vermelles Club
Javi Moro
3 Torrelavega
Sicilia
3 Torrelavega
Villanueva
3 Torrelavega
Bernad
3 Numancia
Damil
3 Deportivo B
Juanito
3 Deportivo B
Balta
2 Salamanca
Rodolfo
2 Salamanca
Torrecilla
2 Salamanca
José Ángel
2 Lugo
Nom Pos Coef Club PJ G
Cervantes
0.56 Salamanca3721
Manzanedo
0.65 Leonesa3825
Ares
0.69 Ourense3625
Moncaleán
0.73 Torrelavega3828
Luis César
1 Lalín3333
Arrastia
1 Tudelano3535
Armando
1.11 Logroñés B3438
Millán
1.17 Cambados3440
Belman
1.31 Deportivo B2938
Javi Delgado
1.33 Ponferradina3040
Gols:
776
Promig golejador:
2,04
Targetes Grogues:
1642
Targetes Grogues Per Partit:
4,32
Expulsions:
185
Expulsions Per Partit:
0,49
Estrangers:
74
Percentatge Estrangers:
16.48
Victòries locals:
173
Victòries visitants:
76
Empats:
131
Màxima victòria local:
6-1 Orense-Mosconia
Màxima victòria visitant:
0-5 Mosconia-Logroñés B
Millor ratxa guanyadora:
Sporting de Gijón B: 4 Partits (Jornades 25-28)
Pitjor ratxa perdedora:
Mosconia: 8 Partits (Jornades 15-22)
Millor ratxa no perdent:
As Pontes: 13 Partits (Jornades 1-13)
Pitjor ratxa no guanyant:
Numancia: 11 Partits (Jornades 1-11)

Progrés

Matriu