lbl_CampeonesFerias
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa UEFA1997-98 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1997 Birkirkara Spartak Trnava
Classificació Fase 1 (anada) 23/07/1997 Brann Neftokhimik Burgas
Classificació Fase 1 (anada) 23/07/1997 Bohemians Ferencváros
Classificació Fase 1 (anada) 23/07/1997 Inter Cardiff Celtic
Classificació Fase 1 (anada) 23/07/1997 Neuchâtel Tiligul
Classificació Fase 1 (anada) 23/07/1997 Principat Dundee United
Classificació Fase 1 (anada) 23/07/1997 Grevenmacher Hajduk Split
Classificació Fase 1 (anada) 23/07/1997 Grasshopper Coleraine
Classificació Fase 1 (anada) 23/07/1997 Hapoel Petah-Tikvah Flora
Classificació Fase 1 (anada) 23/07/1997 Jablonec Qarabağ
Classificació Fase 1 (anada) 23/07/1997 Újpest
Classificació Fase 1 (anada) 23/07/1997 Gorica Oțelul Galați
Classificació Fase 1 (anada) 23/07/1997 Odra Wodzisław Pobeda
Classificació Fase 1 (anada) 23/07/1997 Dnipro Banants
Classificació Fase 1 (anada) 23/07/1997 Dinamo Minsk Kolkheti
Classificació Fase 1 (anada) 23/07/1997 Vojvodina Viking
Classificació Fase 1 (anada) 23/07/1997 FKP/Daugava Vorskla
Classificació Fase 1 (anada) 23/07/1997 MYPA Apollon Limassol
Classificació Fase 1 (anada) 23/07/1997 KR Dinamo București
Classificació Fase 1 (anada) 23/07/1997 Inkaras Brno
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1997 Celtic Inter Cardiff
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1997 Hajduk Split Grevenmacher
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1997 Ferencváros Bohemians
Classificació Fase 1 (tornada) 30/07/1997 Pobeda Odra Wodzisław
Classificació Fase 1 (tornada) 30/07/1997 Vorskla FKP/Daugava
Classificació Fase 1 (tornada) 30/07/1997 Tiligul Neuchâtel
Classificació Fase 1 (tornada) 30/07/1997 Brno Inkaras
Classificació Fase 1 (tornada) 30/07/1997 Flora Hapoel Petah-Tikvah
Classificació Fase 1 (tornada) 30/07/1997 Oțelul Galați Gorica
Classificació Fase 1 (tornada) 30/07/1997 Dinamo București KR
Classificació Fase 1 (tornada) 30/07/1997 Qarabağ Jablonec
Classificació Fase 1 (tornada) 30/07/1997 Banants Dnipro
Classificació Fase 1 (tornada) 30/07/1997 Viking Vojvodina
Classificació Fase 1 (tornada) 30/07/1997 Apollon Limassol MYPA
Classificació Fase 1 (tornada) 30/07/1997 Kolkheti Dinamo Minsk
Classificació Fase 1 (tornada) 30/07/1997 Spartak Trnava Birkirkara
Classificació Fase 1 (tornada) 30/07/1997 Coleraine Grasshopper
Classificació Fase 1 (tornada) 30/07/1997 Dundee United Principat
Classificació Fase 1 (tornada) 30/07/1997 Újpest
Classificació Fase 1 (tornada) 30/07/1997 Neftokhimik Burgas Brann
1/96 de Final (ida( 12/08/1997 Neuchâtel Viking
1/96 de Final (ida( 12/08/1997 KR OFI
1/96 de Final (ida( 12/08/1997 Tirol Innsbruck Celtic
1/96 de Final (ida( 12/08/1997 Anderlecht Vorskla
1/96 de Final (ida( 12/08/1997 PAOK Spartak Trnava
1/96 de Final (ida( 12/08/1997 VB Hapoel Petah-Tikvah
1/96 de Final (ida( 12/08/1997 Apollon Limassol Mouscron
1/96 de Final (ida( 12/08/1997 Grasshopper Brann
1/96 de Final (ida( 12/08/1997 Rapid Wien Brno
1/96 de Final (ida( 12/08/1997 Trabzonspor Dundee United
1/96 de Final (ida( 12/08/1997 Helsingborg Ferencváros
1/96 de Final (ida( 12/08/1997 Újpest AGF
1/96 de Final (ida( 12/08/1997 Rotor Odra Wodzisław
1/96 de Final (ida( 12/08/1997 Dinamo Minsk Lillestrøm
1/96 de Final (ida( 12/08/1997 Alania Dnipro
1/96 de Final (ida( 12/08/1997 Jablonec Örebro
1/96 de Final (ida( 12/08/1997 Gorica Club Brugge
1/96 de Final (ida( 12/08/1997 Hajduk Split Malmö
1/96 de Final (tornada) 26/08/1997 Mouscron Apollon Limassol
1/96 de Final (tornada) 26/08/1997 Malmö Hajduk Split
1/96 de Final (tornada) 26/08/1997 Ferencváros Helsingborg
1/96 de Final (tornada) 26/08/1997 Brann Grasshopper
1/96 de Final (tornada) 26/08/1997 Spartak Trnava PAOK
1/96 de Final (tornada) 26/08/1997 Club Brugge Gorica
1/96 de Final (tornada) 26/08/1997 OFI KR
1/96 de Final (tornada) 26/08/1997 Dundee United Trabzonspor
1/96 de Final (tornada) 26/08/1997 Celtic Tirol Innsbruck
1/96 de Final (tornada) 26/08/1997 Dnipro Alania
1/96 de Final (tornada) 26/08/1997 Odra Wodzisław Rotor
1/96 de Final (tornada) 26/08/1997 Lillestrøm Dinamo Minsk
1/96 de Final (tornada) 26/08/1997 Örebro Jablonec
1/96 de Final (tornada) 26/08/1997 Hapoel Petah-Tikvah VB
1/96 de Final (tornada) 26/08/1997 Vorskla Anderlecht
1/96 de Final (tornada) 26/08/1997 Brno Rapid Wien
1/96 de Final (tornada) 26/08/1997 AGF Újpest
1/96 de Final (tornada) 26/08/1997 Viking Neuchâtel
1/48 de Final (anada) 16/09/1997 MTK Budapest Alania
1/48 de Final (anada) 16/09/1997 Maribor Ajax
1/48 de Final (anada) 16/09/1997 Trabzonspor Bochum
1/48 de Final (anada) 16/09/1997 Karlsruher Anorthosis
1/48 de Final (anada) 16/09/1997 Widzew Łódź Udinese
1/48 de Final (anada) 16/09/1997 Wüstenrot Salzburg Anderlecht
1/48 de Final (anada) 16/09/1997 Sion Spartak Moskva
1/48 de Final (anada) 16/09/1997 AGF Nantes
1/48 de Final (anada) 16/09/1997 Twente Lillestrøm
1/48 de Final (anada) 16/09/1997 PAOK Arsenal
1/48 de Final (anada) 16/09/1997 Croatia Zagreb Grasshopper
1/48 de Final (anada) 16/09/1997 Mouscron Metz
1/48 de Final (anada) 16/09/1997 Rotor Örebro
1/48 de Final (anada) 16/09/1997 OFI Ferencváros
1/48 de Final (anada) 16/09/1997 Beitar Jerusalem Club Brugge
1/48 de Final (anada) 16/09/1997 Steaua București Fenerbahçe
1/48 de Final (anada) 16/09/1997 Jazz 1860 München
1/48 de Final (anada) 16/09/1997 MPKC Mozyr Dinamo Tbilisi
1/48 de Final (anada) 16/09/1997 Vitória de Guimarães Lazio
1/48 de Final (anada) 16/09/1997 Atlético de Madrid Leicester
1/48 de Final (anada) 16/09/1997 Sampdoria Athletic Club
1/48 de Final (anada) 16/09/1997 Vitesse Braga
1/48 de Final (anada) 16/09/1997 Celtic Liverpool
1/48 de Final (anada) 16/09/1997 Deportivo de La Coruña Auxerre
1/48 de Final (anada) 16/09/1997 Valladolid Skonto
1/48 de Final (anada) 16/09/1997 Strasbourg Rangers
1/48 de Final (anada) 16/09/1997 Inter Neuchâtel
1/48 de Final (anada) 16/09/1997 Olympique Lyonnais Brøndby
1/48 de Final (anada) 16/09/1997 Schalke 04 Hajduk Split
1/48 de Final (anada) 16/09/1997 Girondins de Bordeaux Aston Villa
1/48 de Final (anada) 16/09/1997 Bastia Benfica
1/48 de Final (anada) 16/09/1997 Rapid Wien Hapoel Petah-Tikvah
1/48 de Final (tornada) 30/09/1997 Ajax Maribor
1/48 de Final (tornada) 30/09/1997 Ferencváros OFI
1/48 de Final (tornada) 30/09/1997 Bochum Trabzonspor
1/48 de Final (tornada) 30/09/1997 Athletic Club Sampdoria
1/48 de Final (tornada) 30/09/1997 Brøndby Olympique Lyonnais
1/48 de Final (tornada) 30/09/1997 Skonto Valladolid
1/48 de Final (tornada) 30/09/1997 Aston Villa Girondins de Bordeaux
1/48 de Final (tornada) 30/09/1997 Anderlecht Wüstenrot Salzburg
1/48 de Final (tornada) 30/09/1997 Auxerre Deportivo de La Coruña
1/48 de Final (tornada) 30/09/1997 Leicester Atlético de Madrid
1/48 de Final (tornada) 30/09/1997 Neuchâtel Inter
1/48 de Final (tornada) 30/09/1997 Metz Mouscron
1/48 de Final (tornada) 30/09/1997 Rangers Strasbourg
1/48 de Final (tornada) 30/09/1997 Grasshopper Croatia Zagreb
1/48 de Final (tornada) 30/09/1997 1860 München Jazz
1/48 de Final (tornada) 30/09/1997 Club Brugge Beitar Jerusalem
1/48 de Final (tornada) 30/09/1997 Fenerbahçe Steaua București
1/48 de Final (tornada) 30/09/1997 Örebro Rotor
1/48 de Final (tornada) 30/09/1997 Braga Vitesse
1/48 de Final (tornada) 30/09/1997 Udinese Widzew Łódź
1/48 de Final (tornada) 30/09/1997 Lillestrøm Twente
1/48 de Final (tornada) 30/09/1997 Hapoel Petah-Tikvah Rapid Wien
1/48 de Final (tornada) 30/09/1997 Spartak Moskva Sion
1/48 de Final (tornada) 30/09/1997 Dinamo Tbilisi MPKC Mozyr
1/48 de Final (tornada) 30/09/1997 Alania MTK Budapest
1/48 de Final (tornada) 30/09/1997 Hajduk Split Schalke 04
1/48 de Final (tornada) 30/09/1997 Anorthosis Karlsruher
1/48 de Final (tornada) 30/09/1997 Liverpool Celtic
1/48 de Final (tornada) 30/09/1997 Lazio Vitória de Guimarães
1/48 de Final (tornada) 30/09/1997 Nantes AGF
1/48 de Final (tornada) 30/09/1997 Arsenal PAOK
1/48 de Final (tornada) 30/09/1997 Benfica Bastia
Setzens de final (anada) 21/10/1997 Schalke 04 Anderlecht
Setzens de final (anada) 21/10/1997 Spartak Moskva Valladolid
Setzens de final (anada) 21/10/1997 Rotor Lazio
Setzens de final (anada) 21/10/1997 AGF Twente
Setzens de final (anada) 21/10/1997 Club Brugge Bochum
Setzens de final (anada) 21/10/1997 MTK Budapest Croatia Zagreb
Setzens de final (anada) 21/10/1997 Braga Dinamo Tbilisi
Setzens de final (anada) 21/10/1997 Steaua București Bastia
Setzens de final (anada) 21/10/1997 Metz Karlsruher
Setzens de final (anada) 21/10/1997 Auxerre OFI
Setzens de final (anada) 21/10/1997 Ajax Udinese
Setzens de final (anada) 21/10/1997 Inter Olympique Lyonnais
Setzens de final (anada) 21/10/1997 Strasbourg Liverpool
Setzens de final (anada) 21/10/1997 Atlético de Madrid PAOK
Setzens de final (anada) 21/10/1997 Athletic Club Aston Villa
Setzens de final (anada) 22/10/1997 Rapid Wien 1860 München
Setzens de final (tornada) 04/11/1997 Lazio Rotor
Setzens de final (tornada) 04/11/1997 Twente AGF
Setzens de final (tornada) 04/11/1997 Karlsruher Metz
Setzens de final (tornada) 04/11/1997 Dinamo Tbilisi Braga
Setzens de final (tornada) 04/11/1997 OFI Auxerre
Setzens de final (tornada) 04/11/1997 Bastia Steaua București
Setzens de final (tornada) 04/11/1997 Aston Villa Athletic Club
Setzens de final (tornada) 04/11/1997 1860 München Rapid Wien
Setzens de final (tornada) 04/11/1997 PAOK Atlético de Madrid
Setzens de final (tornada) 04/11/1997 Olympique Lyonnais Inter
Setzens de final (tornada) 04/11/1997 Udinese Ajax
Setzens de final (tornada) 04/11/1997 Valladolid Spartak Moskva
Setzens de final (tornada) 04/11/1997 Liverpool Strasbourg
Setzens de final (tornada) 04/11/1997 Croatia Zagreb MTK Budapest
Setzens de final (tornada) 05/11/1997 Anderlecht Schalke 04
Setzens de final (tornada) 06/11/1997 Bochum Club Brugge
Vuitens de final (anada) 25/11/1997 Braga Schalke 04
Vuitens de final (anada) 25/11/1997 Rapid Wien Lazio
Vuitens de final (anada) 25/11/1997 Karlsruher Spartak Moskva
Vuitens de final (anada) 25/11/1997 Steaua București Aston Villa
Vuitens de final (anada) 25/11/1997 Ajax Bochum
Vuitens de final (anada) 25/11/1997 Strasbourg Inter
Vuitens de final (anada) 25/11/1997 Croatia Zagreb Atlético de Madrid
Vuitens de final (anada) 25/11/1997 Twente Auxerre
Vuitens de final (tornada) 09/12/1997 Aston Villa Steaua București
Vuitens de final (tornada) 09/12/1997 Atlético de Madrid Croatia Zagreb
Vuitens de final (tornada) 09/12/1997 Schalke 04 Braga
Vuitens de final (tornada) 09/12/1997 Lazio Rapid Wien
Vuitens de final (tornada) 09/12/1997 Auxerre Twente
Vuitens de final (tornada) 09/12/1997 Spartak Moskva Karlsruher
Vuitens de final (tornada) 09/12/1997 Inter Strasbourg
Vuitens de final (tornada) 11/12/1997 Bochum Ajax
Quarts de final (anada) 03/03/1998 Atlético de Madrid Aston Villa
Quarts de final (anada) 03/03/1998 Inter Schalke 04
Quarts de final (anada) 03/03/1998 Ajax Spartak Moskva
Quarts de final (anada) 03/03/1998 Lazio Auxerre
Quarts de final (tornada) 17/03/1998 Aston Villa Atlético de Madrid
Quarts de final (tornada) 17/03/1998 Schalke 04 Inter
Quarts de final (tornada) 17/03/1998 Spartak Moskva Ajax
Quarts de final (tornada) 17/03/1998 Auxerre Lazio
Semifinal (anada) 31/03/1998 Atlético de Madrid Lazio
Semifinal (anada) 31/03/1998 Inter Spartak Moskva
Semifinal (tornada) 14/04/1998 Lazio Atlético de Madrid
Semifinal (tornada) 14/04/1998 Spartak Moskva Inter
Final 06/05/1998 Inter Lazio

Top 10

  Nom Equip Pos Gols GolsPP
Guivarc'h Auxerre
7 0.88
Robbie Winters Dundee United
6 1.50
Aleksandr Shirko Spartak Moskva
6 0.67
Gary McSwegan Dundee United
6 1.50
Shota Arveladze Ajax
6 0.75
Ronaldo Inter
6 0.55
Robert Prosinečki Croatia Zagreb
5 0.83
Mamadou Diallo Lillestrøm
5 1.25
Vieri Atlético de Madrid
5 0.71
Oleg Veretennikov Rotor
5 0.83
  Nom Equip Pos Minuts
Pagliuca Inter
1020
Ronaldo Inter
985
Aleksandr Filimonov Spartak Moskva
930
Nedvěd Lazio
902
Molina Atlético de Madrid
900
Marchegiani Lazio
900
Fuser Lazio
889
Nesta Lazio
853
Bergomi Inter
840
Dmitri Alenichev Spartak Moskva
840
  Nom Equip Pos Grogues
Yuran Bochum
4
Fresi Inter
4
Zé Elias Inter
4
Reis Bochum
3
Aleksander Djordjevic Gorica
3
Sergei Gorlukovich Spartak Moskva
3
Mariusz Nosal Odra Wodzisław
3
Němec Schalke 04
3
Marcus Pürk Rapid Wien
3
Prodan Atlético de Madrid
3
  Nom Equip Pos Vermelles
Jeffrey Farrugia Birkirkara
1
Mats Gren Grasshopper
1
Srdan Mladinic Croatia Zagreb
1
Kim Vilfort Brøndby
1
Wałdoch Bochum
1
Ferron Sampdoria
1
Parker Leicester
1
López Atlético de Madrid
1
Kinet Strasbourg
1
Carlos Manuel F Soares Vitória de Guimarães
1
Gols:
588
Gols Per Partit:
2.93
Targetes Grogues:
714
Targetes Grogues Per Partit:
3.55
Expulsions:
59
Expulsions Per Partit:
0.29
Victòries locals:
113
Victòries visitants:
52
Empats:
36
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Hajduk Split: 4 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Gorica: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Lazio: 10 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Örebro: 4 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Lazio 11 7 3 1
63%
27%
10%
16 6 16 3
Inter 11 8 1 2
72%
9%
19%
20 8 26 1
Spartak Moskva 10 6 2 2
60%
20%
20%
14 8 19 2
Atlético de Madrid 10 5 3 2
50%
30%
20%
17 11 22 1
Auxerre 8 4 2 2
50%
25%
25%
12 8 12 0
Aston Villa 8 4 2 2
50%
25%
25%
8 5 11 0
Schalke 04 8 5 2 1
62%
25%
13%
11 5 16 0
Ajax 8 3 2 3
37%
25%
38%
19 12 8 0
Rapid Wien 8 3 1 4
37%
12%
51%
12 9 20 5
Twente 6 1 2 3
16%
33%
51%
3 6 11 0
OFI 6 3 1 2
50%
16%
34%
11 8 12 2
Anderlecht 6 3 0 3
50%
50%
12 9 9 1
AGF 6 2 4 0
33%
66%
1%
7 5 10 0
Braga 6 3 1 2
50%
16%
34%
8 4 14 1
Club Brugge 6 4 0 2
66%
34%
14 9 9 0
Bochum 6 2 1 3
33%
16%
51%
14 13 15 1
Karlsruher 6 2 3 1
33%
50%
17%
6 4 12 0
Steaua București 6 3 1 2
50%
16%
34%
7 7 7 1
PAOK 6 3 2 1
50%
33%
17%
14 13 11 1
Rotor 6 4 1 1
66%
16%
18%
12 7 11 1
Croatia Zagreb 6 2 2 2
33%
33%
34%
12 7 13 1
Hajduk Split 6 4 0 2
66%
34%
13 8 11 2
Hapoel Petah-Tikvah 6 3 2 1
50%
33%
17%
5 3 14 1
Ferencváros 6 4 0 2
66%
34%
9 5 13 1
Celtic 6 3 2 1
50%
33%
17%
17 7 6 0
Neuchâtel 6 3 0 3
50%
50%
14 7 3 0
Grasshopper 6 3 1 2
50%
16%
34%
17 12 12 2
Strasbourg 6 4 0 2
66%
34%
9 7 12 3
Újpest 4 2 1 1
50%
25%
25%
11 5 6 1
Olympique Lyonnais 4 3 0 1
75%
25%
10 7 8 0
Trabzonspor 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 7 11 0
Dinamo Tbilisi 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 6 8 0
Bastia 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 9 3
Örebro 4 0 2 2
50%
50%
2 7 6 0
Alania 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 6 11 1
MTK Budapest 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 3 9 0
1860 München 4 3 0 1
75%
25%
9 5 4 3
Udinese 4 2 0 2
50%
50%
5 3 10 0
Brann 4 2 0 2
50%
50%
6 7 5 0
Spartak Trnava 4 2 0 2
50%
50%
7 7 6 2
Metz 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 4 5 0
Lillestrøm 4 3 0 1
75%
25%
5 2 4 1
Valladolid 4 1 0 3
25%
75%
3 5 8 0
Mouscron 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 6 10 0
Jablonec 4 2 2 0
50%
50%
9 1 4 0
Liverpool 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 5 6 0
Dinamo Minsk 4 1 0 3
25%
75%
2 5 7 0
Dundee United 4 2 1 1
50%
25%
25%
18 2 3 0
Odra Wodzisław 4 1 0 3
25%
75%
7 8 8 0
Viking 4 2 0 2
50%
50%
4 6 3 0
Dnipro 4 2 0 2
50%
50%
10 7 4 1
Athletic Club 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 3 8 0
Apollon Limassol 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 8 1
KR 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 4 7 0
Brno 4 2 0 2
50%
50%
10 10 7 0
Gorica 4 1 0 3
25%
75%
7 12 9 1
Vorskla 4 2 0 2
50%
50%
5 6 2 0
Beitar Jerusalem 2 1 0 1
50%
50%
2 4 8 0
Deportivo de La Coruña 2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 0
Skonto 2 1 0 1
50%
50%
1 2 3 0
Fenerbahçe 2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 1
Vitória de Guimarães 2 0 0 2
100%
1 6 2 1
Girondins de Bordeaux 2 0 1 1
50%
50%
0 1 2 0
MPKC Mozyr 2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 1
Vitesse 2 1 0 1
50%
50%
2 3 8 0
Brøndby 2 0 0 2
100%
3 7 5 1
Leicester 2 0 0 2
100%
1 4 2 1
Rangers 2 0 0 2
100%
2 4 5 0
Jazz 2 0 0 2
100%
1 7 4 0
Sampdoria 2 0 0 2
100%
1 4 3 1
Birkirkara 2 0 0 2
100%
1 4 6 1
Nantes 2 0 1 1
50%
50%
2 3 3 0
Neftokhimik Burgas 2 1 0 1
50%
50%
4 4 4 0
Bohemians 2 0 0 2
100%
0 6 1 1
Inter Cardiff 2 0 0 2
100%
0 8 3 0
Tiligul 2 0 0 2
100%
1 10 2 0
Principat 2 0 0 2
100%
0 17 1 0
Grevenmacher 2 0 0 2
100%
1 6 4 0
Coleraine 2 0 0 2
100%
1 10 0 0
Flora 2 0 0 2
100%
1 3 7 1
Qarabağ 2 0 0 2
100%
0 8 4 0
2 0 0 2
100%
2 9 1 0
Oțelul Galați 2 1 0 1
50%
50%
4 4 6 0
Pobeda 2 1 0 1
50%
50%
2 4 3 1
Banants 2 0 0 2
100%
1 8 3 2
Arsenal 2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Kolkheti 2 1 0 1
50%
50%
2 2 5 0
FKP/Daugava 2 0 0 2
100%
2 5 3 0
MYPA 2 0 1 1
50%
50%
1 4 4 0
Dinamo București 2 0 0 2
100%
1 4 3 0
Inkaras 2 1 0 1
50%
50%
4 7 4 0
Tirol Innsbruck 2 1 0 1
50%
50%
5 7 2 0
VB 2 0 1 1
50%
50%
0 1 6 1
Helsingborg 2 1 0 1
50%
50%
1 1 5 0
Malmö 2 0 0 2
100%
2 5 4 1
Maribor 2 0 1 1
50%
50%
2 10 1 0
Anorthosis 2 0 1 1
50%
50%
2 3 5 0
Widzew Łódź 2 1 0 1
50%
50%
1 3 3 0
Wüstenrot Salzburg 2 1 0 1
50%
50%
6 7 2 0
Sion 2 0 1 1
50%
50%
2 3 2 0
Vojvodina 2 1 0 1
50%
50%
2 2 2 0
Benfica 2 0 1 1
50%
50%
0 1 5 1
Notificar error