2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa de la República1933-34 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda Previa 1 (anada) 24/01/1934 Malacitano Sevilla
Ronda Previa 1 (tornada) 28/02/1934 Sevilla Malacitano
Ronda Previa 2 (anada) 11/03/1934 Zaragoza Arenas de Guecho
Ronda Previa 2 (anada) 11/03/1934 Tenerife Hércules
Ronda Previa 2 (anada) 11/03/1934 Ceuta Sport Club Sevilla
Ronda Previa 2 (anada) 11/03/1934 Logroño Murcia
Ronda Previa 2 (anada) 11/03/1934 Baracaldo Sporting de Gijón
Ronda Previa 2 (anada) 11/03/1934 Valencia Racing de Santander
Ronda Previa 2 (anada) 11/03/1934 Betis Levante FC
Ronda Previa 2 (anada) 11/03/1934 Español Racing de Ferrol
Ronda Previa 2 (anada) 11/03/1934 Deportivo de La Coruña Onuba
Ronda Previa 2 (anada) 11/03/1934 Sabadell Celta de Vigo
Ronda Previa 2 (anada) 11/03/1934 Osasuna Athletic de Madrid
Ronda Previa 2 (anada) 15/03/1934 Constancia Barcelona
Ronda Previa 2 (tornada) 18/03/1934 Arenas de Guecho Zaragoza
Ronda Previa 2 (tornada) 18/03/1934 Racing de Santander Valencia
Ronda Previa 2 (tornada) 18/03/1934 Athletic de Madrid Osasuna
Ronda Previa 2 (tornada) 18/03/1934 Levante FC Betis
Ronda Previa 2 (tornada) 18/03/1934 Sevilla Ceuta Sport Club
Ronda Previa 2 (tornada) 18/03/1934 Racing de Ferrol Español
Ronda Previa 2 (tornada) 18/03/1934 Barcelona Constancia
Ronda Previa 2 (tornada) 18/03/1934 Murcia Logroño
Ronda Previa 2 (tornada) 18/03/1934 Hércules Tenerife
Ronda Previa 2 (tornada) 18/03/1934 Celta de Vigo Sabadell
Ronda Previa 2 (tornada) 18/03/1934 Onuba Deportivo de La Coruña
Ronda Previa 2 (tornada) 18/03/1934 Sporting de Gijón Baracaldo
Ronda Previa 2 (desempat) 20/03/1934 Zaragoza Arenas de Guecho
Ronda Previa 2 (desempat) 21/03/1934 Celta de Vigo Sabadell
Vuitens de final (anada) 25/03/1934 Barcelona Sevilla
Vuitens de final (anada) 25/03/1934 Osasuna Madrid
Vuitens de final (anada) 25/03/1934 Murcia Valencia
Vuitens de final (anada) 25/03/1934 Celta de Vigo Español
Vuitens de final (anada) 25/03/1934 Deportivo de La Coruña Hércules
Vuitens de final (anada) 25/03/1934 Betis Sporting de Gijón
Vuitens de final (anada) 25/03/1934 Oviedo Donostia
Vuitens de final (anada) 25/03/1934 Athletic Club Zaragoza
Vuitens de final (tornada) 01/04/1934 Hércules Deportivo de La Coruña
Vuitens de final (tornada) 01/04/1934 Valencia Murcia
Vuitens de final (tornada) 01/04/1934 Sporting de Gijón Betis
Vuitens de final (tornada) 01/04/1934 Español Celta de Vigo
Vuitens de final (tornada) 01/04/1934 Zaragoza Athletic Club
Vuitens de final (tornada) 01/04/1934 Madrid Osasuna
Vuitens de final (tornada) 01/04/1934 Sevilla Barcelona
Vuitens de final (tornada) 01/04/1934 Donostia Oviedo
Quarts de final (anada) 08/04/1934 Hércules Valencia
Quarts de final (anada) 08/04/1934 Oviedo Español
Quarts de final (anada) 08/04/1934 Barcelona Betis
Quarts de final (anada) 08/04/1934 Madrid Athletic Club
Quarts de final (tornada) 15/04/1934 Valencia Hércules
Quarts de final (tornada) 15/04/1934 Español Oviedo
Quarts de final (tornada) 15/04/1934 Athletic Club Madrid
Quarts de final (tornada) 15/04/1934 Betis Barcelona
Quarts de final (desempat) 18/04/1934 Athletic Club Madrid
Quarts de final (desempat 2) 20/04/1934 Athletic Club Madrid
Semifinal (anada) 22/04/1934 Valencia Oviedo
Semifinal (anada) 22/04/1934 Betis Madrid
Semifinal (tornada) 29/04/1934 Madrid Betis
Semifinal (tornada) 29/04/1934 Oviedo Valencia
Final 06/05/1934 Madrid Valencia

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Vilanova ValenciaValencia
101.11
Lángara OviedoOviedo
91.50
Iriondo EspañolEspañol
71.17
Bata Athletic ClubAthletic Club
71.17
Costa ValenciaValencia
70.78
Hilario MadridMadrid
61.00
Herrera Sporting de GijónSporting de Gijón
61.50
Samitier MadridMadrid
50.63
Cortón SevillaSevilla
50.83
Prat EspañolEspañol
40.80
    Nom Equip Pos Minuts
Ciriaco MadridMadrid
840
Pedro Regueiro MadridMadrid
840
Zamora MadridMadrid
840
Eugenio MadridMadrid
840
Quincoces MadridMadrid
840
Pasarín ValenciaValencia
810
Torregaray ValenciaValencia
810
Vilanova ValenciaValencia
810
Torredeflot ValenciaValencia
810
Costa ValenciaValencia
810
    Nom Equip Pos Grogues
    Nom Equip Pos Vermelles
Machicha Celta de VigoCelta de Vigo
1
Gols:
220
Promig golejador:
3.73
Expulsions:
1
Expulsions Per Partit:
0.02
Victòries locals:
37
Victòries visitants:
14
Empats:
8
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Madrid: 4 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Deportivo de La Coruña: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Madrid: 9 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Athletic Club: 4 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Madrid
Espanya
9 6 3 0
66%
33%
1%
21 7 0 0
Valencia
Espanya
9 5 1 3
55%
11%
34%
28 17 0 0
Betis
Espanya
8 4 1 3
50%
12%
38%
11 9 0 0
Athletic Club
Espanya
6 2 3 1
33%
50%
17%
14 9 0 0
Sevilla
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
16 12 0 0
Oviedo
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
17 12 0 0
Hércules
Espanya
6 4 0 2
66%
34%
11 8 0 0
Barcelona
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
13 8 0 0
Español
Espanya
6 3 0 3
50%
50%
19 14 0 0
Zaragoza
Espanya
5 2 0 3
40%
60%
5 12 0 0
Celta de Vigo
Espanya
5 3 0 2
60%
40%
11 10 0 1
Murcia
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 9 0 0
Deportivo de La Coruña
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
5 4 0 0
Sporting de Gijón
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
7 7 0 0
Osasuna
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 9 0 0
Sabadell
Espanya
3 1 0 2
33%
67%
5 7 0 0
Arenas de Guecho
Espanya
3 1 0 2
33%
67%
2 3 0 0
Athletic de Madrid
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 3 0 0
Constancia
Espanya
2 0 0 2
100%
0 3 0 0
Levante FC
Espanya
2 0 0 2
100%
1 3 0 0
Racing de Ferrol
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 7 0 0
Donostia
Espanya
2 0 0 2
100%
0 6 0 0
Racing de Santander
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
7 9 0 0
Baracaldo
Espanya
2 0 0 2
100%
4 6 0 0
Logroño
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 3 0 0
Ceuta Sport Club
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
3 8 0 0
Tenerife
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 6 0 0
Onuba
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 5 0 0
Malacitano
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 4 0 0