2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Lliga de Campions2021-22

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda Preliminar (semifinal) 22/06/2021 HB Inter Escaldes
Ronda Preliminar (semifinal) 22/06/2021 Folgore Prishtina
Ronda Preliminar (final) 25/06/2021 Prishtina Inter Escaldes
Classificació Fase 1 (anada) 06/07/2021 Flora Hibernians
Classificació Fase 1 (anada) 06/07/2021 Ferencváros Prishtina
Classificació Fase 1 (anada) 06/07/2021 Helsinki Budućnost
Classificació Fase 1 (anada) 06/07/2021 Žalgiris Linfield
Classificació Fase 1 (anada) 06/07/2021 Cluj Borac
Classificació Fase 1 (anada) 06/07/2021 Fola Esch Lincoln Red Imps
Classificació Fase 1 (anada) 06/07/2021 Shkëndija Mura
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2021 Teuta Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2021 Connah's Quay Alashkert
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2021 Malmö Riga
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2021 Maccabi Haifa Kairat
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2021 Ludogorets Shakhtyor Soligorsk
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2021 Dinamo Zagreb Valur
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2021 Slovan Bratislava Shamrock Rovers
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2021 Bodø/Glimt Legia Warszawa
Classificació Fase 1 (anada) 07/07/2021 Dinamo Tbilisi Neftçi
Classificació Fase 1 (tornada) 13/07/2021 Shakhtyor Soligorsk Ludogorets
Classificació Fase 1 (tornada) 13/07/2021 Hibernians Flora
Classificació Fase 1 (tornada) 13/07/2021 Riga Malmö
Classificació Fase 1 (tornada) 13/07/2021 Lincoln Red Imps Fola Esch
Classificació Fase 1 (tornada) 13/07/2021 Sheriff Tiraspol Teuta
Classificació Fase 1 (tornada) 13/07/2021 Prishtina Ferencváros
Classificació Fase 1 (tornada) 13/07/2021 Mura Shkëndija
Classificació Fase 1 (tornada) 13/07/2021 Budućnost Helsinki
Classificació Fase 1 (tornada) 13/07/2021 Linfield Žalgiris
Classificació Fase 1 (tornada) 13/07/2021 Shamrock Rovers Slovan Bratislava
Classificació Fase 1 (tornada) 13/07/2021 Borac Cluj
Classificació Fase 1 (tornada) 13/07/2021 Valur Dinamo Zagreb
Classificació Fase 1 (tornada) 14/07/2021 Alashkert Connah's Quay
Classificació Fase 1 (tornada) 14/07/2021 Neftçi Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 1 (tornada) 14/07/2021 Legia Warszawa Bodø/Glimt
Classificació Fase 1 (tornada) 14/07/2021 Kairat Maccabi Haifa
Classificació Fase 2 (anada) 20/07/2021 Alashkert Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 2 (anada) 20/07/2021 Lincoln Red Imps Cluj
Classificació Fase 2 (anada) 20/07/2021 Ferencváros Žalgiris
Classificació Fase 2 (anada) 20/07/2021 Dinamo Zagreb Omonia
Classificació Fase 2 (anada) 20/07/2021 Rapid Wien Sparta Praha
Classificació Fase 2 (anada) 20/07/2021 Celtic Midtjylland
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2021 Malmö Helsinki
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2021 Mura Ludogorets
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2021 Slovan Bratislava Young Boys
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2021 PSV Galatasaray
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2021 Olympiacos Neftçi
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2021 Legia Warszawa Flora
Classificació Fase 2 (anada) 21/07/2021 Kairat Crvena Zvezda
Classificació Fase 2 (tornada) 27/07/2021 Helsinki Malmö
Classificació Fase 2 (tornada) 27/07/2021 Flora Legia Warszawa
Classificació Fase 2 (tornada) 27/07/2021 Omonia Dinamo Zagreb
Classificació Fase 2 (tornada) 27/07/2021 Žalgiris Ferencváros
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2021 Crvena Zvezda Kairat
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2021 Galatasaray PSV
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2021 Sparta Praha Rapid Wien
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2021 Young Boys Slovan Bratislava
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2021 Ludogorets Mura
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2021 Midtjylland Celtic
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2021 Cluj Lincoln Red Imps
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2021 Sheriff Tiraspol Alashkert
Classificació Fase 2 (tornada) 28/07/2021 Neftçi Olympiacos
Classificació Fase 3 (anada) 03/08/2021 Crvena Zvezda Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 3 (anada) 03/08/2021 Sparta Praha Monaco
Classificació Fase 3 (anada) 03/08/2021 Malmö Rangers
Classificació Fase 3 (anada) 03/08/2021 Genk Shakhtar
Classificació Fase 3 (anada) 03/08/2021 PSV Midtjylland
Classificació Fase 3 (anada) 03/08/2021 Cluj Young Boys
Classificació Fase 3 (anada) 03/08/2021 Olympiacos Ludogorets
Classificació Fase 3 (anada) 04/08/2021 Spartak Moskva Benfica
Classificació Fase 3 (anada) 04/08/2021 Ferencváros Slavia Praha
Classificació Fase 3 (anada) 04/08/2021 Dinamo Zagreb Legia Warszawa
Classificació Fase 3 (tornada) 10/08/2021 Sheriff Tiraspol Crvena Zvezda
Classificació Fase 3 (tornada) 10/08/2021 Legia Warszawa Dinamo Zagreb
Classificació Fase 3 (tornada) 10/08/2021 Shakhtar Genk
Classificació Fase 3 (tornada) 10/08/2021 Monaco Sparta Praha
Classificació Fase 3 (tornada) 10/08/2021 Midtjylland PSV
Classificació Fase 3 (tornada) 10/08/2021 Ludogorets Olympiacos
Classificació Fase 3 (tornada) 10/08/2021 Young Boys Cluj
Classificació Fase 3 (tornada) 10/08/2021 Benfica Spartak Moskva
Classificació Fase 3 (tornada) 10/08/2021 Rangers Malmö
Classificació Fase 3 (tornada) 10/08/2021 Slavia Praha Ferencváros
Classificació: Playoff (anada) 17/08/2021 Monaco Shakhtar
Classificació: Playoff (anada) 17/08/2021 Sheriff Tiraspol Dinamo Zagreb
Classificació: Playoff (anada) 17/08/2021 Red Bull Salzburg Brøndby
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2021 Malmö Ludogorets
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2021 Young Boys Ferencváros
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2021 Benfica PSV
Classificació: Playoff (tornada) 24/08/2021 Ludogorets Malmö
Classificació: Playoff (tornada) 24/08/2021 PSV Benfica
Classificació: Playoff (tornada) 24/08/2021 Ferencváros Young Boys
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2021 Shakhtar Monaco
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2021 Brøndby Red Bull Salzburg
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2021 Dinamo Zagreb Sheriff Tiraspol
Fase de grups partit 1 14/09/2021 Villarreal Atalanta
Fase de grups partit 1 14/09/2021 Chelsea Zenit
Fase de grups partit 1 14/09/2021 Malmö Juventus
Fase de grups partit 1 14/09/2021 Barcelona Bayern München
Fase de grups partit 1 14/09/2021 Lille Wolfsburg
Fase de grups partit 1 14/09/2021 Dynamo Kyiv Benfica
Fase de grups partit 1 14/09/2021 Sevilla Red Bull Salzburg
Fase de grups partit 1 14/09/2021 Young Boys Manchester United
Fase de grups partit 1 15/09/2021 Inter Real Madrid
Fase de grups partit 1 15/09/2021 Sheriff Tiraspol Shakhtar
Fase de grups partit 1 15/09/2021 Sporting de Portugal Ajax
Fase de grups partit 1 15/09/2021 Beşiktaş Borussia Dortmund
Fase de grups partit 1 15/09/2021 Atlético de Madrid Porto
Fase de grups partit 1 15/09/2021 Manchester City RB Leipzig
Fase de grups partit 1 15/09/2021 Brugge PSG
Fase de grups partit 1 15/09/2021 Liverpool Milan

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Adama Traore Sheriff TiraspolSheriff Tiraspol
50.56
Antonio Čolak MalmöMalmö
50.56
Jordan Siebatcheu Young BoysYoung Boys
40.57
Luvannor Henrique De Sousa Silva Sheriff TiraspolSheriff Tiraspol
40.57
Myrto Uzuni FerencvárosFerencváros
40.50
Roope Riski HelsinkiHelsinki
41.00
Birmancevic Veljko MalmöMalmö
40.50
Haller AjaxAjax
44.00
Rauno Sappinen FloraFlora
41.00
Ryan Kabir FerencvárosFerencváros
40.50
    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Haller AjaxAjax
44.00
Nkunku RB LeipzigRB Leipzig
33.00
Lewandowski Bayern MünchenBayern München
22.00
Hans Vanaken BruggeBrugge
11.00
Ander Herrera PSGPSG
11.00
Aké Manchester CityManchester City
11.00
Gabriel Jesus Manchester CityManchester City
11.00
Grealish Manchester CityManchester City
11.00
Mahrez Manchester CityManchester City
11.00
Jordan Siebatcheu Young BoysYoung Boys
10.14
    Nom Equip Pos Minuts
Danilo Arboleda Sheriff TiraspolSheriff Tiraspol
810
Giorgos Athanasiadis Sheriff TiraspolSheriff Tiraspol
810
Cristiano Sheriff TiraspolSheriff Tiraspol
810
Sébastien Thill Sheriff TiraspolSheriff Tiraspol
810
Antonio Čolak MalmöMalmö
808
Gustavo Dulanto Sheriff TiraspolSheriff Tiraspol
766
Adama Traore Sheriff TiraspolSheriff Tiraspol
760
Claude Claude Gonçalves LudogoretsLudogorets
750
Igor Plastun LudogoretsLudogorets
750
Kristijan Kahlina LudogoretsLudogorets
750
    Nom Equip Pos Grogues
Bernard Tekpetey LudogoretsLudogorets
4
Anel Ahmedhodzic MalmöMalmö
4
Bonke Innocent MalmöMalmö
3
Kiril Despodov LudogoretsLudogorets
3
Ihor Kharatin FerencvárosFerencváros
3
Søren Rieks MalmöMalmö
3
Artur Jędrzejczyk Legia WarszawaLegia Warszawa
3
Ethan Britto Lincoln Red ImpsLincoln Red Imps
3
Michel Aebischer Young BoysYoung Boys
3
Frank Castañeda Sheriff TiraspolSheriff Tiraspol
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Sergio Raphael Sergio Raphael HiberniansHibernians
1
Brooks WolfsburgWolfsburg
1
Coquelin VillarrealVillarreal
1
En-Nesyri SevillaSevilla
1
Wan-Bissaka Manchester UnitedManchester United
1
Aïssa Laïdouni FerencvárosFerencváros
1
Verissimo BenficaBenfica
1
Silvan Hefti Young BoysYoung Boys
1
Bonke Innocent MalmöMalmö
1
Constantin Păun ClujCluj
1
Gols:
289
Promig golejador:
2.65
Targetes Grogues:
459
Targetes Grogues Per Partit:
4.21
Expulsions:
28
Expulsions Per Partit:
0.26
Victòries locals:
54
Victòries visitants:
33
Empats:
22
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Ferencvaros: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Ferencvaros: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Sheriff: 9 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Ferencvaros: 3 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Sheriff Tiraspol
Moldavia
9 7 2 0
77%
22%
1%
16 2 15 0
Malmö
Suecia
9 5 2 2
55%
22%
23%
13 11 19 1
Ludogorets
Bulgaria
8 4 3 1
50%
37%
13%
10 7 16 0
Dinamo Zagreb
Croacia
8 5 2 1
62%
25%
13%
10 6 12 0
Ferencváros
Hungria
8 5 0 3
62%
38%
17 9 21 2
Young Boys
Suïssa
7 5 2 0
71%
28%
1%
15 9 16 1
Cluj
Rumania
6 3 1 2
50%
16%
34%
10 8 13 1
Legia Warszawa
Polonia
6 4 1 1
66%
16%
18%
9 5 14 0
PSV
Països Baixos
6 4 1 1
66%
16%
18%
12 4 7 1
Shakhtar
Ucrania
5 3 1 1
60%
20%
20%
7 6 14 0
Benfica
Portugal
5 3 2 0
60%
40%
6 1 15 1
Olympiacos
Grecia
4 2 2 0
50%
50%
5 3 7 2
Alashkert
Armenia
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 6 5 0
Neftçi
Azerbaijan
4 2 0 2
50%
50%
4 4 7 1
Crvena Zvezda
Serbia
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 4 12 1
Slovan Bratislava
Eslovaquia
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 5 9 0
Monaco
França
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 4 8 0
Kairat
Kazajistán
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 7 12 1
Sparta Praha
República Txeca
4 1 0 3
25%
75%
4 7 8 0
Midtjylland
Dinamarca
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 6 7 1
Žalgiris
Lituania
4 2 0 2
50%
50%
6 7 9 2
Mura
Eslovenia
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 3 3 0
Helsinki
Finlandia
4 2 1 1
50%
25%
25%
10 5 7 0
Lincoln Red Imps
Gibraltar
4 1 1 2
25%
25%
50%
8 6 9 0
Flora
Estonia
4 2 0 2
50%
50%
6 3 5 0
Prishtina
Kosovo
4 2 0 2
50%
50%
5 6 10 0
Red Bull Salzburg
Austria
3 2 1 0
66%
33%
1%
5 3 6 0
Budućnost
Montenegro
2 0 0 2
100%
1 7 5 0
Connah's Quay
Gales
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Hibernians
Malta
2 0 0 2
100%
0 5 8 1
Genk
Bèlgica
2 0 0 2
100%
2 4 4 0
Celtic
Escocia
2 0 1 1
50%
50%
2 3 5 1
Spartak Moskva
Rússia
2 0 0 2
100%
0 4 4 0
Inter Escaldes
Andorra
2 1 0 1
50%
50%
1 2 1 0
Slavia Praha
República Txeca
2 1 0 1
50%
50%
1 2 4 0
Brøndby
Dinamarca
2 0 0 2
100%
2 4 3 0
Rangers
Escocia
2 0 0 2
100%
2 4 5 0
Teuta
Albania
2 0 0 2
100%
0 5 4 0
Galatasaray
Turquia
2 0 0 2
100%
2 7 3 0
Shkëndija
Macedonia del Nord
2 0 0 2
100%
0 6 4 1
Riga
Letonia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 7 1
Maccabi Haifa
Israel
2 0 1 1
50%
50%
1 3 5 1
Rapid Wien
Austria
2 1 0 1
50%
50%
2 3 6 0
Shakhtyor Soligorsk
Bielorrusia
2 0 0 2
100%
0 2 4 0
Fola Esch
Luxemburg
2 0 1 1
50%
50%
2 7 6 1
Borac
Bosnia-Herzegovina
2 1 0 1
50%
50%
3 4 6 0
Valur
Islandia
2 0 0 2
100%
2 5 3 0
Bodø/Glimt
Noruega
2 0 0 2
100%
2 5 3 1
Dinamo Tbilisi
Georgia
2 0 0 2
100%
2 4 7 0
Linfield
Irlanda del Nord
2 0 0 2
100%
2 5 3 0
Omonia
Chipre
2 0 0 2
100%
0 3 2 0
Shamrock Rovers
Irlanda
2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 0
Beşiktaş
Turquia
1 0 0 1
100%
1 2 3 0
Sporting de Portugal
Portugal
1 0 0 1
100%
1 5 3 0
Real Madrid
Espanya
1 1 0 0
100%
1 0 1 0
Ajax
Països Baixos
1 1 0 0
100%
5 1 3 0
Borussia Dortmund
Alemanya
1 1 0 0
100%
2 1 2 0
Brugge
Bèlgica
1 0 1 0
100%
1 1 2 0
Porto
Portugal
1 0 1 0
100%
0 0 6 1
Manchester City
Inglaterra
1 1 0 0
100%
6 3 1 0
RB Leipzig
Alemanya
1 0 0 1
100%
3 6 3 1
PSG
França
1 0 1 0
100%
1 1 2 0
Inter
Italia
1 0 0 1
100%
0 1 1 0
Atlético de Madrid
Espanya
1 0 1 0
100%
0 0 3 0
Manchester United
Inglaterra
1 0 0 1
100%
1 2 1 1
HB
Islas Feroe
1 0 0 1
100%
0 1 0 0
Dynamo Kyiv
Ucrania
1 0 1 0
100%
0 0 3 0
Wolfsburg
Alemanya
1 0 1 0
100%
0 0 5 1
Lille
França
1 0 1 0
100%
0 0 2 0
Bayern München
Alemanya
1 1 0 0
100%
3 0 2 0
Barcelona
Espanya
1 0 0 1
100%
0 3 1 0
Juventus
Italia
1 1 0 0
100%
3 0 1 0
Zenit
Rússia
1 0 0 1
100%
0 1 1 0
Chelsea
Inglaterra
1 1 0 0
100%
1 0 1 0
Atalanta
Italia
1 0 1 0
100%
2 2 1 0
Villarreal
Espanya
1 0 1 0
100%
2 2 4 1
Liverpool
Inglaterra
1 1 0 0
100%
3 2 1 0
Folgore
San Marino
1 0 0 1
100%
0 2 3 0
Sevilla
Espanya
1 0 1 0
100%
1 1 5 1
Milan
Italia
1 0 0 1
100%
2 3 2 0