2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa del Generalísimo1970-71 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (anada) 14/10/1970 Osasuna Avilés
Ronda 1 (anada) 14/10/1970 Atlético Malagueño Algemesí
Ronda 1 (anada) 14/10/1970 Valdepeñas Tortosa
Ronda 1 (anada) 14/10/1970 AD Ceuta Levante
Ronda 1 (anada) 14/10/1970 Lugo Salamanca
Ronda 1 (anada) 14/10/1970 Valladolid Ponferradina
Ronda 1 (anada) 14/10/1970 La Bañeza Palencia CF
Ronda 1 (anada) 14/10/1970 Vetusta Mirandés
Ronda 1 (anada) 14/10/1970 Calella San Sebastián
Ronda 1 (anada) 14/10/1970 Michelín Europa
Ronda 1 (anada) 14/10/1970 Real Unión Júpiter
Ronda 1 (anada) 14/10/1970 Talavera Caudal
Ronda 1 (anada) 14/10/1970 Ensidesa Real Madrid Aficionados
Ronda 1 (anada) 14/10/1970 Sestao Badalona
Ronda 1 (anada) 14/10/1970 Mataró Huesca
Ronda 1 (anada) 14/10/1970 Acero Sevilla Atlético
Ronda 1 (anada) 14/10/1970 Barcelona Atlético Bilbao Atlético
Ronda 1 (anada) 14/10/1970 Alcoyano Recreativo de Huelva
Ronda 1 (anada) 14/10/1970 Balompédica Linense Badajoz
Ronda 1 (anada) 14/10/1970 Ilicitano Poblense
Ronda 1 (anada) 14/10/1970 Triana Tenerife Atlético
Ronda 1 (anada) 14/10/1970 Ibiza Cartagena
Ronda 1 (anada) 14/10/1970 Plus Ultra Orense
Ronda 1 (anada) 14/10/1970 Mérida Industrial Carabanchel
Ronda 1 (anada) 14/10/1970 Paiporta Xerez
Ronda 1 (anada) 14/10/1970 Español San Vicente Tarrasa
Ronda 1 (anada) 14/10/1970 Recreativo Portuense Gandía
Ronda 1 (anada) 14/10/1970 Imperial Gimnástico de Tarragona
Ronda 1 (anada) 14/10/1970 Atlético Baleares Murcia
Ronda 1 (anada) 15/10/1970 Mestalla Melilla CF
Ronda 1 (anada) 20/10/1970 Eibar Cultural Leonesa
Ronda 1 (anada) 21/10/1970 Gerona Baracaldo
Ronda 1 (tornada) 27/10/1970 Tortosa Valdepeñas
Ronda 1 (tornada) 27/10/1970 Murcia Atlético Baleares
Ronda 1 (tornada) 28/10/1970 Melilla CF Mestalla
Ronda 1 (tornada) 28/10/1970 Sevilla Atlético Acero
Ronda 1 (tornada) 28/10/1970 Recreativo de Huelva Alcoyano
Ronda 1 (tornada) 28/10/1970 Algemesí Atlético Malagueño
Ronda 1 (tornada) 28/10/1970 Ponferradina Valladolid
Ronda 1 (tornada) 28/10/1970 Caudal Talavera
Ronda 1 (tornada) 28/10/1970 Levante AD Ceuta
Ronda 1 (tornada) 28/10/1970 Salamanca Lugo
Ronda 1 (tornada) 28/10/1970 Palencia CF La Bañeza
Ronda 1 (tornada) 28/10/1970 Cultural Leonesa Eibar
Ronda 1 (tornada) 28/10/1970 Poblense Ilicitano
Ronda 1 (tornada) 28/10/1970 San Sebastián Calella
Ronda 1 (tornada) 28/10/1970 Gandía Recreativo Portuense
Ronda 1 (tornada) 28/10/1970 Tenerife Atlético Triana
Ronda 1 (tornada) 28/10/1970 Xerez Paiporta
Ronda 1 (tornada) 28/10/1970 Carabanchel Mérida Industrial
Ronda 1 (tornada) 28/10/1970 Orense Plus Ultra
Ronda 1 (tornada) 28/10/1970 Huesca Mataró
Ronda 1 (tornada) 28/10/1970 Baracaldo Gerona
Ronda 1 (tornada) 28/10/1970 Bilbao Atlético Barcelona Atlético
Ronda 1 (tornada) 28/10/1970 Europa Michelín
Ronda 1 (tornada) 28/10/1970 Avilés Osasuna
Ronda 1 (tornada) 28/10/1970 Mirandés Vetusta
Ronda 1 (tornada) 29/10/1970 Badalona Sestao
Ronda 1 (tornada) 29/10/1970 Júpiter Real Unión
Ronda 1 (tornada) 29/10/1970 Tarrasa Español San Vicente
Ronda 1 (tornada) 29/10/1970 Badajoz Balompédica Linense
Ronda 1 (tornada) 29/10/1970 Gimnástico de Tarragona Imperial
Ronda 1 (tornada) 29/10/1970 Cartagena Ibiza
Ronda 1 (tornada) 04/11/1970 Real Madrid Aficionados Ensidesa
Ronda 2 (anada) 18/11/1970 Talavera Valladolid
Ronda 2 (anada) 18/11/1970 Bilbao Atlético Jaén
Ronda 2 (anada) 18/11/1970 Cartagena Badajoz
Ronda 2 (anada) 18/11/1970 Valdepeñas Calella
Ronda 2 (anada) 18/11/1970 Gandía Real Madrid Aficionados
Ronda 2 (anada) 18/11/1970 Xerez Sestao
Ronda 2 (anada) 18/11/1970 Orense Algemesí
Ronda 2 (anada) 18/11/1970 Sevilla Atlético Mirandés
Ronda 2 (anada) 18/11/1970 Recreativo de Huelva Tarrasa
Ronda 2 (anada) 18/11/1970 Huesca Mérida Industrial
Ronda 2 (anada) 18/11/1970 Palencia CF Real Unión
Ronda 2 (anada) 18/11/1970 Gimnástica de Torrelavega Imperial
Ronda 2 (anada) 18/11/1970 Baracaldo Poblense
Ronda 2 (anada) 18/11/1970 AD Ceuta Mestalla
Ronda 2 (tornada) 08/12/1970 Tarrasa Recreativo de Huelva
Ronda 2 (tornada) 08/12/1970 Calella Valdepeñas
Ronda 2 (tornada) 08/12/1970 Sestao Xerez
Ronda 2 (tornada) 08/12/1970 Mirandés Sevilla Atlético
Ronda 2 (tornada) 08/12/1970 Valladolid Talavera
Ronda 2 (tornada) 08/12/1970 Real Unión Palencia CF
Ronda 2 (tornada) 08/12/1970 Jaén Bilbao Atlético
Ronda 2 (tornada) 08/12/1970 Badajoz Cartagena
Ronda 2 (tornada) 09/12/1970 Mérida Industrial Huesca
Ronda 2 (tornada) 09/12/1970 Algemesí Orense
Ronda 2 (tornada) 09/12/1970 Imperial Gimnástica de Torrelavega
Ronda 2 (tornada) 09/12/1970 Poblense Baracaldo
Ronda 2 (tornada) 09/12/1970 Real Madrid Aficionados Gandía
Ronda 2 (tornada) 10/12/1970 Mestalla AD Ceuta
Ronda 3 (anada) 06/01/1971 Cádiz Osasuna
Ronda 3 (anada) 06/01/1971 Logroñés Mirandés
Ronda 3 (anada) 06/01/1971 Villarreal Mérida Industrial
Ronda 3 (anada) 06/01/1971 Valladolid Onteniente
Ronda 3 (anada) 06/01/1971 Tarrasa Castellón
Ronda 3 (anada) 06/01/1971 Santander Baracaldo
Ronda 3 (anada) 06/01/1971 Orense Pontevedra
Ronda 3 (anada) 06/01/1971 Michelín Oviedo
Ronda 3 (anada) 06/01/1971 Mestalla San Andrés
Ronda 3 (anada) 06/01/1971 Mallorca Murcia
Ronda 3 (anada) 06/01/1971 Moscardó Cultural Leonesa
Ronda 3 (anada) 06/01/1971 Imperial Langreo
Ronda 3 (anada) 06/01/1971 Bilbao Atlético Ferrol
Ronda 3 (anada) 06/01/1971 Deportivo de La Coruña Salamanca
Ronda 3 (anada) 06/01/1971 Burgos Tenerife Atlético
Ronda 3 (anada) 06/01/1971 Gandía Hércules
Ronda 3 (anada) 06/01/1971 Córdoba Calella
Ronda 3 (anada) 06/01/1971 Cartagena Rayo Vallecano
Ronda 3 (anada) 06/01/1971 Calvo Sotelo Xerez
Ronda 3 (anada) 06/01/1971 Betis Real Unión
Ronda 3 (tornada) 13/01/1971 Osasuna Cádiz
Ronda 3 (tornada) 20/01/1971 Mirandés Logroñés
Ronda 3 (tornada) 20/01/1971 Mérida Industrial Villarreal
Ronda 3 (tornada) 20/01/1971 Onteniente Valladolid
Ronda 3 (tornada) 20/01/1971 Castellón Tarrasa
Ronda 3 (tornada) 20/01/1971 Baracaldo Santander
Ronda 3 (tornada) 20/01/1971 Pontevedra Orense
Ronda 3 (tornada) 20/01/1971 Cultural Leonesa Moscardó
Ronda 3 (tornada) 20/01/1971 Oviedo Michelín
Ronda 3 (tornada) 20/01/1971 San Andrés Mestalla
Ronda 3 (tornada) 20/01/1971 Murcia Mallorca
Ronda 3 (tornada) 20/01/1971 Langreo Imperial
Ronda 3 (tornada) 20/01/1971 Salamanca Deportivo de La Coruña
Ronda 3 (tornada) 20/01/1971 Calella Córdoba
Ronda 3 (tornada) 20/01/1971 Rayo Vallecano Cartagena
Ronda 3 (tornada) 20/01/1971 Xerez Calvo Sotelo
Ronda 3 (tornada) 20/01/1971 Tenerife Atlético Burgos
Ronda 3 (tornada) 20/01/1971 Ferrol Bilbao Atlético
Ronda 3 (tornada) 20/01/1971 Real Unión Betis
Ronda 3 (tornada) 20/01/1971 Hércules Gandía
Ronda 4 (anada) 03/02/1971 Baracaldo Hércules
Ronda 4 (anada) 03/02/1971 Calella Cultural Leonesa
Ronda 4 (anada) 03/02/1971 Calvo Sotelo San Andrés
Ronda 4 (anada) 03/02/1971 Rayo Vallecano Onteniente
Ronda 4 (tornada) 24/02/1971 Cultural Leonesa Calella
Ronda 4 (tornada) 24/02/1971 San Andrés Calvo Sotelo
Ronda 4 (tornada) 24/02/1971 Onteniente Rayo Vallecano
Ronda 4 (tornada) 24/02/1971 Hércules Baracaldo
Setzens de final (anada) 24/04/1971 Betis Español
Setzens de final (anada) 24/04/1971 Granada Langreo
Setzens de final (anada) 24/04/1971 Real Madrid Deportivo de La Coruña
Setzens de final (anada) 24/04/1971 Villarreal Barcelona
Setzens de final (anada) 25/04/1971 Real Sociedad Osasuna
Setzens de final (anada) 25/04/1971 Rayo Vallecano CD Málaga
Setzens de final (anada) 25/04/1971 Sabadell Logroñés
Setzens de final (anada) 25/04/1971 San Andrés Real Gijón
Setzens de final (anada) 25/04/1971 Pontevedra Sevilla
Setzens de final (anada) 25/04/1971 Baracaldo Zaragoza
Setzens de final (anada) 25/04/1971 Castellón Celta de Vigo
Setzens de final (anada) 25/04/1971 Elche Calella
Setzens de final (anada) 25/04/1971 Ferrol Atlético de Bilbao
Setzens de final (anada) 25/04/1971 Las Palmas Tenerife Atlético
Setzens de final (anada) 25/04/1971 Oviedo Atlético de Madrid
Setzens de final (anada) 25/04/1971 Mallorca Valencia
Setzens de final (tornada) 30/04/1971 Español Betis
Setzens de final (tornada) 30/04/1971 Valencia Mallorca
Setzens de final (tornada) 01/05/1971 Langreo Granada
Setzens de final (tornada) 02/05/1971 Celta de Vigo Castellón
Setzens de final (tornada) 02/05/1971 Calella Elche
Setzens de final (tornada) 02/05/1971 Barcelona Villarreal
Setzens de final (tornada) 02/05/1971 CD Málaga Rayo Vallecano
Setzens de final (tornada) 02/05/1971 Real Gijón San Andrés
Setzens de final (tornada) 02/05/1971 Logroñés Sabadell
Setzens de final (tornada) 02/05/1971 Osasuna Real Sociedad
Setzens de final (tornada) 02/05/1971 Zaragoza Baracaldo
Setzens de final (tornada) 02/05/1971 Atlético de Madrid Oviedo
Setzens de final (tornada) 02/05/1971 Deportivo de La Coruña Real Madrid
Setzens de final (tornada) 02/05/1971 Tenerife Atlético Las Palmas
Setzens de final (tornada) 02/05/1971 Atlético de Bilbao Ferrol
Setzens de final (tornada) 02/05/1971 Sevilla Pontevedra
Vuitens de final (anada) 15/05/1971 CD Málaga Las Palmas
Vuitens de final (anada) 16/05/1971 Atlético de Bilbao Barcelona
Vuitens de final (anada) 16/05/1971 Zaragoza Real Sociedad
Vuitens de final (anada) 16/05/1971 Granada Sevilla
Vuitens de final (anada) 19/05/1971 Valencia Betis
Vuitens de final (anada) 20/05/1971 San Andrés Elche
Vuitens de final (anada) 20/05/1971 Logroñés Atlético de Madrid
Vuitens de final (anada) 20/05/1971 Deportivo de La Coruña Celta de Vigo
Vuitens de final (tornada) 22/05/1971 Las Palmas CD Málaga
Vuitens de final (tornada) 23/05/1971 Barcelona Atlético de Bilbao
Vuitens de final (tornada) 23/05/1971 Sevilla Granada
Vuitens de final (tornada) 23/05/1971 Real Sociedad Zaragoza
Vuitens de final (tornada) 26/05/1971 Atlético de Madrid Logroñés
Vuitens de final (tornada) 26/05/1971 Celta de Vigo Deportivo de La Coruña
Vuitens de final (tornada) 26/05/1971 Elche San Andrés
Vuitens de final (tornada) 03/06/1971 Betis Valencia
Quarts de final (anada) 05/06/1971 Real Sociedad Atlético de Madrid
Quarts de final (anada) 06/06/1971 CD Málaga Valencia
Quarts de final (anada) 09/06/1971 Sevilla San Andrés
Quarts de final (anada) 09/06/1971 Barcelona Deportivo de La Coruña
Quarts de final (tornada) 13/06/1971 Deportivo de La Coruña Barcelona
Quarts de final (tornada) 13/06/1971 Valencia CD Málaga
Quarts de final (tornada) 13/06/1971 San Andrés Sevilla
Quarts de final (tornada) 13/06/1971 Atlético de Madrid Real Sociedad
Semifinal (anada) 19/06/1971 Valencia Sevilla
Semifinal (anada) 20/06/1971 Atlético de Madrid Barcelona
Semifinal (tornada) 26/06/1971 Sevilla Valencia
Semifinal (tornada) 26/06/1971 Barcelona Atlético de Madrid
Final 04/07/1971 Barcelona Valencia

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Planas CalellaCalella
80.80
Claramunt ValenciaValencia
50.56
Irureta Atlético de MadridAtlético de Madrid
50.71
Martín San AndrésSan Andrés
50.56
Fede ValladolidValladolid
40.80
De Diego SevillaSevilla
40.50
Valdez ValenciaValencia
40.57
Lavín Bilbao AtléticoBilbao Atlético
40.67
Forment ValenciaValencia
40.50
Roselló Rayo VallecanoRayo Vallecano
40.67
    Nom Equip Pos Minuts
Iribarren BaracaldoBaracaldo
930
Estalayo BaracaldoBaracaldo
930
Gorostiaga BaracaldoBaracaldo
930
Meléndez BaracaldoBaracaldo
930
Madir CalellaCalella
900
Mur San AndrésSan Andrés
900
Coll CalellaCalella
900
Cruz CalellaCalella
900
Nando BaracaldoBaracaldo
885
Figuerola San AndrésSan Andrés
884
    Nom Equip Pos Grogues
Nieto Rayo VallecanoRayo Vallecano
1
Rivas Celta de VigoCelta de Vigo
1
Fernández GranadaGranada
1
Jaén GranadaGranada
1
Ñito GranadaGranada
1
Toñánez SevillaSevilla
1
Pachón BetisBetis
1
Juan Antonio SevillaSevilla
1
Lorenzo GranadaGranada
1
Gilberto Las PalmasLas Palmas
1
    Nom Equip Pos Vermelles
Asenjo CartagenaCartagena
1
Martín ZaragozaZaragoza
1
Ocampos ZaragozaZaragoza
1
Carballeda PontevedraPontevedra
1
Hidalgo Calvo SoteloCalvo Sotelo
1
Prieto XerezXerez
1
Ederra OsasunaOsasuna
1
Esteban Tenerife AtléticoTenerife Atlético
1
Mendiolea BurgosBurgos
1
Tomares JaénJaén
1
Gols:
470
Promig golejador:
2.34
Targetes Grogues:
27
Targetes Grogues Per Partit:
0.13
Expulsions:
24
Expulsions Per Partit:
0.12
Victòries locals:
117
Victòries visitants:
35
Empats:
49
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Baracaldo: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Gandía: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Valencia: 8 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Betis: 5 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
San Andrés
Espanya
10 5 3 2
50%
30%
20%
16 8 0 1
Baracaldo
Espanya
10 5 2 3
50%
20%
30%
14 9 0 0
Calella
Espanya
10 7 0 3
70%
30%
15 8 2 0
Valencia
Espanya
9 6 2 1
66%
22%
12%
21 9 0 1
Barcelona
Espanya
9 5 2 2
55%
22%
23%
15 6 0 0
Sevilla
Espanya
8 3 2 3
37%
25%
38%
8 9 3 0
Deportivo de La Coruña
Espanya
8 2 4 2
25%
50%
25%
7 7 4 0
Atlético de Madrid
Espanya
8 3 3 2
37%
37%
26%
14 6 0 0
Cartagena
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
8 4 0 1
Orense
Espanya
6 4 1 1
66%
16%
18%
8 4 0 0
Mérida Industrial
Espanya
6 4 1 1
66%
16%
18%
7 6 0 0
Xerez
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
6 4 0 1
Tarrasa
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
11 8 0 0
Gandía
Espanya
6 2 0 4
33%
67%
8 7 0 0
Cultural Leonesa
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
6 5 0 0
Mestalla
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
11 8 0 1
Tenerife Atlético
Espanya
6 3 0 3
50%
50%
6 7 0 1
Logroñés
Espanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
8 7 0 0
Rayo Vallecano
Espanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
7 7 1 0
Betis
Espanya
6 1 3 2
16%
50%
34%
3 5 2 0
Real Sociedad
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
5 6 0 0
CD Málaga
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
7 5 1 0
Imperial
Espanya
6 2 1 3
33%
16%
51%
5 7 0 1
Bilbao Atlético
Espanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
9 6 0 0
Osasuna
Espanya
6 2 3 1
33%
50%
17%
3 2 0 1
Valladolid
Espanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
13 6 0 0
Real Unión
Espanya
6 4 0 2
66%
34%
9 6 0 0
Mirandés
Espanya
6 1 3 2
16%
50%
34%
10 11 0 1
Elche
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 4 0 0
Murcia
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
2 2 0 0
Salamanca
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
5 4 0 0
Las Palmas
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
4 3 4 0
Villarreal
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
6 3 1 0
Onteniente
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 5 2 0
Castellón
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 2 0 0
Pontevedra
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 0 1
Oviedo
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
3 5 0 0
Mallorca
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
6 7 0 0
Langreo
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 3 0 0
Palencia CF
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
8 8 0 0
Hércules
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
5 4 0 0
AD Ceuta
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
9 11 0 1
Calvo Sotelo
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 7 1 1
Granada
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
6 5 4 0
Valdepeñas
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 6 0 0
Algemesí
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 3 0 0
Zaragoza
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 3 0 2
Celta de Vigo
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
2 2 2 0
Atlético de Bilbao
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
5 4 0 0
Ferrol
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
4 5 0 0
Real Madrid Aficionados
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 5 0 0
Michelín
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
5 4 0 0
Sestao
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
6 7 0 0
Badajoz
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 4 0 1
Huesca
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 6 0 0
Talavera
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 5 0 0
Recreativo de Huelva
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
7 5 0 0
Sevilla Atlético
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
9 8 0 0
Poblense
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
3 6 0 0
Levante
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
5 7 0 1
Burgos
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 1
Balompédica Linense
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 2
Córdoba
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 2 0 0
Alcoyano
Espanya
2 0 0 2
100%
1 4 0 0
Tortosa
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 0 0
Real Madrid
Espanya
2 0 2 0
100%
1 1 0 0
Caudal
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 3 0 0
Barcelona Atlético
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 4 0 0
Atlético Malagueño
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 3 0 0
Sabadell
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 2 0 0
Real Gijón
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 0 0
Avilés
Espanya
2 0 2 0
100%
1 1 0 0
Acero
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 5 0 0
Mataró
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 5 0 0
Badalona
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 5 0 0
Español
Espanya
2 0 2 0
100%
0 0 0 0
Ilicitano
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 3 0 0
Moscardó
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 2 0 0
Lugo
Espanya
2 0 0 2
100%
0 3 0 0
Recreativo Portuense
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 5 0 0
Vetusta
Espanya
2 0 2 0
100%
2 2 0 1
Paiporta
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 1 0 0
Gimnástico de Tarragona
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 2 0 0
Atlético Baleares
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 1 0 0
Carabanchel
Espanya
2 0 0 2
100%
1 3 0 0
La Bañeza
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
3 7 0 0
Melilla CF
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 2 0 0
Eibar
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 2 0 0
Ponferradina
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 8 0 0
Gerona
Espanya
2 0 2 0
100%
2 2 0 0
Ensidesa
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 0 1
Jaén
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 4 0 2
Gimnástica de Torrelavega
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 3 0 0
Cádiz
Espanya
2 0 0 2
100%
0 2 0 0
Europa
Espanya
2 0 0 2
100%
1 4 0 0
Plus Ultra
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 0 1
Júpiter
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Ibiza
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 3 0 0
Santander
Espanya
2 0 0 2
100%
0 3 0 0
Triana
Espanya
2 0 0 2
100%
1 3 0 0
San Sebastián
Espanya
2 0 0 2
100%
1 3 0 0
Español San Vicente
Espanya
2 0 0 2
100%
2 7 0 0