2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Lliga de Campions2002-03 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2002 Torpedo Kutaisi B36
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2002 Dudelange Vardar
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2002 Flora APOEL
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2002 Portadown Belshina
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2002 Željezničar Akraness
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2002 Hibernians Shelbourne
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2002 Sheriff Tiraspol Astana 64
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2002 Skonto Barry Town
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2002 Tampere United Pyunik
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2002 Kaunas Dinamo Tirana
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/2002 Barry Town Skonto
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/2002 Akraness Željezničar
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/2002 Shelbourne Hibernians
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/2002 Dinamo Tirana Kaunas
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/2002 B36 Torpedo Kutaisi
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/2002 APOEL Flora
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/2002 Vardar Dudelange
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/2002 Belshina Portadown
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/2002 Pyunik Tampere United
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/2002 Astana 64 Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 2 (anada) 31/07/2002 Maribor APOEL
Classificació Fase 2 (anada) 31/07/2002 Boavista Hibernians
Classificació Fase 2 (anada) 31/07/2002 Zalaegerszeg NK Zagreb
Classificació Fase 2 (anada) 31/07/2002 Dynamo Kyiv Pyunik
Classificació Fase 2 (anada) 31/07/2002 Brøndby Dinamo Tirana
Classificació Fase 2 (anada) 31/07/2002 Vardar Legia Warszawa
Classificació Fase 2 (anada) 31/07/2002 Club Brugge Dinamo București
Classificació Fase 2 (anada) 31/07/2002 Sheriff Tiraspol Grazer AK
Classificació Fase 2 (anada) 31/07/2002 Hammarby Partizan
Classificació Fase 2 (anada) 31/07/2002 Lillestrøm Željezničar
Classificació Fase 2 (anada) 31/07/2002 Maccabi Haifa Belshina
Classificació Fase 2 (anada) 31/07/2002 Žilina Basel
Classificació Fase 2 (anada) 31/07/2002 Skonto Levski Sofia
Classificació Fase 2 (anada) 31/07/2002 Sparta Praha Torpedo Kutaisi
Classificació Fase 2 (tornada) 07/08/2002 Željezničar Lillestrøm
Classificació Fase 2 (tornada) 07/08/2002 NK Zagreb Zalaegerszeg
Classificació Fase 2 (tornada) 07/08/2002 Partizan Hammarby
Classificació Fase 2 (tornada) 07/08/2002 Dinamo Tirana Brøndby
Classificació Fase 2 (tornada) 07/08/2002 Belshina Maccabi Haifa
Classificació Fase 2 (tornada) 07/08/2002 Hibernians Boavista
Classificació Fase 2 (tornada) 07/08/2002 Levski Sofia Skonto
Classificació Fase 2 (tornada) 07/08/2002 Basel Žilina
Classificació Fase 2 (tornada) 07/08/2002 Legia Warszawa Vardar
Classificació Fase 2 (tornada) 07/08/2002 APOEL Maribor
Classificació Fase 2 (tornada) 07/08/2002 Grazer AK Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 2 (tornada) 07/08/2002 Torpedo Kutaisi Sparta Praha
Classificació Fase 2 (tornada) 07/08/2002 Pyunik Dynamo Kyiv
Classificació Fase 2 (tornada) 07/08/2002 Dinamo București Club Brugge
Classificació Fase 3 (anada) 13/08/2002 Boavista Auxerre
Classificació Fase 3 (anada) 13/08/2002 Feyenoord Fenerbahçe
Classificació Fase 3 (anada) 13/08/2002 Genk Sparta Praha
Classificació Fase 3 (anada) 13/08/2002 APOEL AEK
Classificació Fase 3 (anada) 13/08/2002 Maccabi Haifa Sturm Graz
Classificació Fase 3 (anada) 14/08/2002 Grazer AK Lokomotiv Moskva
Classificació Fase 3 (anada) 14/08/2002 Barcelona Legia Warszawa
Classificació Fase 3 (anada) 14/08/2002 Partizan Bayern München
Classificació Fase 3 (anada) 14/08/2002 Zalaegerszeg Manchester United
Classificació Fase 3 (anada) 14/08/2002 Rosenborg Brøndby
Classificació Fase 3 (anada) 14/08/2002 Milan Slovan Liberec
Classificació Fase 3 (anada) 14/08/2002 Celtic Basel
Classificació Fase 3 (anada) 14/08/2002 Željezničar Newcastle
Classificació Fase 3 (anada) 14/08/2002 Levski Sofia Dynamo Kyiv
Classificació Fase 3 (anada) 14/08/2002 Sporting de Portugal Inter
Classificació Fase 3 (anada) 14/08/2002 Shakhtar Club Brugge
Classificació Fase 3 (tornada) 27/08/2002 Manchester United Zalaegerszeg
Classificació Fase 3 (tornada) 27/08/2002 Fenerbahçe Feyenoord
Classificació Fase 3 (tornada) 27/08/2002 Inter Sporting de Portugal
Classificació Fase 3 (tornada) 27/08/2002 Bayern München Partizan
Classificació Fase 3 (tornada) 27/08/2002 Sparta Praha Genk
Classificació Fase 3 (tornada) 28/08/2002 Slovan Liberec Milan
Classificació Fase 3 (tornada) 28/08/2002 Club Brugge Shakhtar
Classificació Fase 3 (tornada) 28/08/2002 Newcastle Željezničar
Classificació Fase 3 (tornada) 28/08/2002 Dynamo Kyiv Levski Sofia
Classificació Fase 3 (tornada) 28/08/2002 Legia Warszawa Barcelona
Classificació Fase 3 (tornada) 28/08/2002 AEK APOEL
Classificació Fase 3 (tornada) 28/08/2002 Lokomotiv Moskva Grazer AK
Classificació Fase 3 (tornada) 28/08/2002 Sturm Graz Maccabi Haifa
Classificació Fase 3 (tornada) 28/08/2002 Basel Celtic
Classificació Fase 3 (tornada) 28/08/2002 Auxerre Boavista
Classificació Fase 3 (tornada) 28/08/2002 Brøndby Rosenborg
Primera fase de grups partit 1 17/09/2002 Basel Spartak Moskva
Primera fase de grups partit 1 17/09/2002 Ajax Olympique Lyonnais
Primera fase de grups partit 1 17/09/2002 Rosenborg Inter
Primera fase de grups partit 1 17/09/2002 Roma Real Madrid
Primera fase de grups partit 1 17/09/2002 Genk AEK
Primera fase de grups partit 1 17/09/2002 Arsenal Borussia Dortmund
Primera fase de grups partit 1 17/09/2002 Valencia Liverpool
Primera fase de grups partit 1 17/09/2002 Auxerre PSV
Primera fase de grups partit 1 18/09/2002 Manchester United Maccabi Haifa
Primera fase de grups partit 1 18/09/2002 Dynamo Kyiv Newcastle
Primera fase de grups partit 1 18/09/2002 Milan Lens
Primera fase de grups partit 1 18/09/2002 Olympiacos Bayer Leverkusen
Primera fase de grups partit 1 18/09/2002 Bayern München Deportivo de La Coruña
Primera fase de grups partit 1 18/09/2002 Feyenoord Juventus
Primera fase de grups partit 1 18/09/2002 Lokomotiv Moskva Galatasaray
Primera fase de grups partit 1 18/09/2002 Barcelona Club Brugge
Primera fase de grups partit 2 24/09/2002 Deportivo de La Coruña Milan
Primera fase de grups partit 2 24/09/2002 Club Brugge Lokomotiv Moskva
Primera fase de grups partit 2 24/09/2002 Newcastle Feyenoord
Primera fase de grups partit 2 24/09/2002 Juventus Dynamo Kyiv
Primera fase de grups partit 2 24/09/2002 Bayer Leverkusen Manchester United
Primera fase de grups partit 2 24/09/2002 Maccabi Haifa Olympiacos
Primera fase de grups partit 2 24/09/2002 Galatasaray Barcelona
Primera fase de grups partit 2 24/09/2002 Lens Bayern München
Primera fase de grups partit 2 25/09/2002 Inter Ajax
Primera fase de grups partit 2 25/09/2002 Borussia Dortmund Auxerre
Primera fase de grups partit 2 25/09/2002 PSV Arsenal
Primera fase de grups partit 2 25/09/2002 Spartak Moskva Valencia
Primera fase de grups partit 2 25/09/2002 Real Madrid Genk
Primera fase de grups partit 2 25/09/2002 AEK Roma
Primera fase de grups partit 2 25/09/2002 Olympique Lyonnais Rosenborg
Primera fase de grups partit 2 25/09/2002 Liverpool Basel
Primera fase de grups partit 3 01/10/2002 Juventus Newcastle
Primera fase de grups partit 3 01/10/2002 Feyenoord Dynamo Kyiv
Primera fase de grups partit 3 01/10/2002 Manchester United Olympiacos
Primera fase de grups partit 3 01/10/2002 Deportivo de La Coruña Lens
Primera fase de grups partit 3 01/10/2002 Bayern München Milan
Primera fase de grups partit 3 01/10/2002 Lokomotiv Moskva Barcelona
Primera fase de grups partit 3 01/10/2002 Galatasaray Club Brugge
Primera fase de grups partit 3 01/10/2002 Maccabi Haifa Bayer Leverkusen
Primera fase de grups partit 3 02/10/2002 Inter Olympique Lyonnais
Primera fase de grups partit 3 02/10/2002 Rosenborg Ajax
Primera fase de grups partit 3 02/10/2002 PSV Borussia Dortmund
Primera fase de grups partit 3 02/10/2002 Auxerre Arsenal
Primera fase de grups partit 3 02/10/2002 Liverpool Spartak Moskva
Primera fase de grups partit 3 02/10/2002 Valencia Basel
Primera fase de grups partit 3 02/10/2002 AEK Real Madrid
Primera fase de grups partit 3 02/10/2002 Genk Roma
Primera fase de grups partit 4 22/10/2002 Borussia Dortmund PSV
Primera fase de grups partit 4 22/10/2002 Basel Valencia
Primera fase de grups partit 4 22/10/2002 Arsenal Auxerre
Primera fase de grups partit 4 22/10/2002 Spartak Moskva Liverpool
Primera fase de grups partit 4 22/10/2002 Real Madrid AEK
Primera fase de grups partit 4 22/10/2002 Roma Genk
Primera fase de grups partit 4 22/10/2002 Olympique Lyonnais Inter
Primera fase de grups partit 4 22/10/2002 Ajax Rosenborg
Primera fase de grups partit 4 23/10/2002 Olympiacos Manchester United
Primera fase de grups partit 4 23/10/2002 Lens Deportivo de La Coruña
Primera fase de grups partit 4 23/10/2002 Newcastle Juventus
Primera fase de grups partit 4 23/10/2002 Dynamo Kyiv Feyenoord
Primera fase de grups partit 4 23/10/2002 Club Brugge Galatasaray
Primera fase de grups partit 4 23/10/2002 Barcelona Lokomotiv Moskva
Primera fase de grups partit 4 23/10/2002 Bayer Leverkusen Maccabi Haifa
Primera fase de grups partit 4 23/10/2002 Milan Bayern München
Primera fase de grups partit 5 29/10/2002 Galatasaray Lokomotiv Moskva
Primera fase de grups partit 5 29/10/2002 Lens Milan
Primera fase de grups partit 5 29/10/2002 Deportivo de La Coruña Bayern München
Primera fase de grups partit 5 29/10/2002 Bayer Leverkusen Olympiacos
Primera fase de grups partit 5 29/10/2002 Maccabi Haifa Manchester United
Primera fase de grups partit 5 29/10/2002 Newcastle Dynamo Kyiv
Primera fase de grups partit 5 29/10/2002 Juventus Feyenoord
Primera fase de grups partit 5 29/10/2002 Club Brugge Barcelona
Primera fase de grups partit 5 30/10/2002 Borussia Dortmund Arsenal
Primera fase de grups partit 5 30/10/2002 Inter Rosenborg
Primera fase de grups partit 5 30/10/2002 Real Madrid Roma
Primera fase de grups partit 5 30/10/2002 AEK Genk
Primera fase de grups partit 5 30/10/2002 Liverpool Valencia
Primera fase de grups partit 5 30/10/2002 PSV Auxerre
Primera fase de grups partit 5 30/10/2002 Olympique Lyonnais Ajax
Primera fase de grups partit 5 05/11/2002 Spartak Moskva Basel
Primera fase de grups partit 6 12/11/2002 Arsenal PSV
Primera fase de grups partit 6 12/11/2002 Auxerre Borussia Dortmund
Primera fase de grups partit 6 12/11/2002 Valencia Spartak Moskva
Primera fase de grups partit 6 12/11/2002 Basel Liverpool
Primera fase de grups partit 6 12/11/2002 Genk Real Madrid
Primera fase de grups partit 6 12/11/2002 Roma AEK
Primera fase de grups partit 6 12/11/2002 Rosenborg Olympique Lyonnais
Primera fase de grups partit 6 12/11/2002 Ajax Inter
Primera fase de grups partit 6 13/11/2002 Feyenoord Newcastle
Primera fase de grups partit 6 13/11/2002 Manchester United Bayer Leverkusen
Primera fase de grups partit 6 13/11/2002 Dynamo Kyiv Juventus
Primera fase de grups partit 6 13/11/2002 Olympiacos Maccabi Haifa
Primera fase de grups partit 6 13/11/2002 Bayern München Lens
Primera fase de grups partit 6 13/11/2002 Milan Deportivo de La Coruña
Primera fase de grups partit 6 13/11/2002 Lokomotiv Moskva Club Brugge
Primera fase de grups partit 6 13/11/2002 Barcelona Galatasaray
Segona fase de grups partit 1 26/11/2002 Milan Real Madrid
Segona fase de grups partit 1 26/11/2002 Deportivo de La Coruña Juventus
Segona fase de grups partit 1 26/11/2002 Basel Manchester United
Segona fase de grups partit 1 26/11/2002 Lokomotiv Moskva Borussia Dortmund
Segona fase de grups partit 1 27/11/2002 Bayer Leverkusen Barcelona
Segona fase de grups partit 1 27/11/2002 Newcastle Inter
Segona fase de grups partit 1 27/11/2002 Roma Arsenal
Segona fase de grups partit 1 27/11/2002 Valencia Ajax
Segona fase de grups partit 2 10/12/2002 Arsenal Valencia
Segona fase de grups partit 2 10/12/2002 Ajax Roma
Segona fase de grups partit 2 10/12/2002 Inter Bayer Leverkusen
Segona fase de grups partit 2 11/12/2002 Real Madrid Lokomotiv Moskva
Segona fase de grups partit 2 11/12/2002 Juventus Basel
Segona fase de grups partit 2 11/12/2002 Manchester United Deportivo de La Coruña
Segona fase de grups partit 2 11/12/2002 Barcelona Newcastle
Segona fase de grups partit 2 11/12/2002 Borussia Dortmund Milan
Segona fase de grups partit 3 18/02/2003 Barcelona Inter
Segona fase de grups partit 3 18/02/2003 Roma Valencia
Segona fase de grups partit 3 18/02/2003 Arsenal Ajax
Segona fase de grups partit 3 18/02/2003 Bayer Leverkusen Newcastle
Segona fase de grups partit 3 19/02/2003 Basel Deportivo de La Coruña
Segona fase de grups partit 3 19/02/2003 Real Madrid Borussia Dortmund
Segona fase de grups partit 3 19/02/2003 Manchester United Juventus
Segona fase de grups partit 3 19/02/2003 Milan Lokomotiv Moskva
Segona fase de grups partit 4 25/02/2003 Lokomotiv Moskva Milan
Segona fase de grups partit 4 25/02/2003 Deportivo de La Coruña Basel
Segona fase de grups partit 4 25/02/2003 Borussia Dortmund Real Madrid
Segona fase de grups partit 4 25/02/2003 Juventus Manchester United
Segona fase de grups partit 4 26/02/2003 Valencia Roma
Segona fase de grups partit 4 26/02/2003 Ajax Arsenal
Segona fase de grups partit 4 26/02/2003 Inter Barcelona
Segona fase de grups partit 4 26/02/2003 Newcastle Bayer Leverkusen
Segona fase de grups partit 5 11/03/2003 Inter Newcastle
Segona fase de grups partit 5 11/03/2003 Barcelona Bayer Leverkusen
Segona fase de grups partit 5 11/03/2003 Arsenal Roma
Segona fase de grups partit 5 11/03/2003 Ajax Valencia
Segona fase de grups partit 5 12/03/2003 Real Madrid Milan
Segona fase de grups partit 5 12/03/2003 Borussia Dortmund Lokomotiv Moskva
Segona fase de grups partit 5 12/03/2003 Manchester United Basel
Segona fase de grups partit 5 12/03/2003 Juventus Deportivo de La Coruña
Segona fase de grups partit 6 18/03/2003 Deportivo de La Coruña Manchester United
Segona fase de grups partit 6 18/03/2003 Milan Borussia Dortmund
Segona fase de grups partit 6 18/03/2003 Basel Juventus
Segona fase de grups partit 6 18/03/2003 Lokomotiv Moskva Real Madrid
Segona fase de grups partit 6 19/03/2003 Valencia Arsenal
Segona fase de grups partit 6 19/03/2003 Bayer Leverkusen Inter
Segona fase de grups partit 6 19/03/2003 Roma Ajax
Segona fase de grups partit 6 19/03/2003 Newcastle Barcelona
Quarts de final (anada) 08/04/2003 Ajax Milan
Quarts de final (anada) 08/04/2003 Real Madrid Manchester United
Quarts de final (anada) 09/04/2003 Inter Valencia
Quarts de final (anada) 09/04/2003 Juventus Barcelona
Quarts de final (tornada) 22/04/2003 Barcelona Juventus
Quarts de final (tornada) 22/04/2003 Valencia Inter
Quarts de final (tornada) 23/04/2003 Milan Ajax
Quarts de final (tornada) 23/04/2003 Manchester United Real Madrid
Semifinal (anada) 06/05/2003 Real Madrid Juventus
Semifinal (anada) 07/05/2003 Milan Inter
Semifinal (tornada) 13/05/2003 Inter Milan
Semifinal (tornada) 14/05/2003 Juventus Real Madrid
Final 28/05/2003 Juventus Milan

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Van Nistelrooy Manchester UnitedManchester United
141.27
Inzaghi MilanMilan
120.75
Makaay Deportivo de La CoruñaDeportivo de La Coruña
90.82
Crespo InterInter
90.75
Raúl Real MadridReal Madrid
90.75
Christian Giménez BaselBasel
90.60
Koller Borussia DortmundBorussia Dortmund
80.67
Shearer NewcastleNewcastle
70.58
Henry ArsenalArsenal
70.58
Ayegbeni Yakubu Maccabi HaifaMaccabi Haifa
71.00
    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Van Nistelrooy Manchester UnitedManchester United
121.09
Inzaghi MilanMilan
100.63
Makaay Deportivo de La CoruñaDeportivo de La Coruña
90.82
Crespo InterInter
90.75
Raúl Real MadridReal Madrid
90.75
Koller Borussia DortmundBorussia Dortmund
80.67
Henry ArsenalArsenal
70.58
Saviola BarcelonaBarcelona
70.50
Shearer NewcastleNewcastle
60.50
Ronaldo Real MadridReal Madrid
60.55
    Nom Equip Pos Minuts
Maldini MilanMilan
1671
Zanetti InterInter
1620
Toldo InterInter
1620
Pascal Zuberbühler BaselBasel
1440
Córdoba InterInter
1425
Buffon JuventusJuventus
1410
Nedvěd JuventusJuventus
1364
Míchel Salgado Real MadridReal Madrid
1350
Mario Cantaluppi BaselBasel
1350
Casillas Real MadridReal Madrid
1350
    Nom Equip Pos Grogues
Tacchinardi JuventusJuventus
9
Gattuso MilanMilan
6
Walter Samuel RomaRoma
5
Jacob Lekcetho Lokomotiv MoskvaLokomotiv Moskva
5
Gabri BarcelonaBarcelona
5
Cannavaro InterInter
5
Theodoros Zagorakis AEKAEK
4
Davids JuventusJuventus
4
Morfeo InterInter
4
Bernd Thijs GenkGenk
4
    Nom Equip Pos Vermelles
Raio Piiroja FloraFlora
1
Belözoğlu InterInter
1
Totti RomaRoma
1
Recoba InterInter
1
Angulo ValenciaValencia
1
Bellamy NewcastleNewcastle
1
Kolo Touré ArsenalArsenal
1
Chivu AjaxAjax
1
Kapo AuxerreAuxerre
1
Mexès AuxerreAuxerre
1
Gols:
642
Promig golejador:
2.71
Targetes Grogues:
800
Targetes Grogues Per Partit:
3.38
Expulsions:
30
Expulsions Per Partit:
0.13
Victòries locals:
109
Victòries visitants:
67
Empats:
61
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Barcelona: 11 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Bayer Leverkusen: 7 Partits
Millor ratxa no perdent:
Barcelona: 15 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Genk: 7 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Milan
Italia
19 10 4 5
52%
21%
27%
23 16 27 0
Inter
Italia
18 8 7 3
44%
38%
18%
28 19 34 3
Juventus
Italia
17 8 4 5
47%
23%
30%
30 19 35 1
Barcelona
Espanya
16 13 2 1
81%
12%
7%
31 9 26 0
Manchester United
Inglaterra
16 11 1 4
68%
6%
26%
37 20 28 0
Real Madrid
Espanya
16 7 5 4
43%
31%
26%
33 22 17 0
Basel
Suïssa
16 6 5 5
37%
31%
32%
24 26 20 0
Valencia
Espanya
14 8 4 2
57%
28%
15%
24 12 26 3
Ajax
Països Baixos
14 3 8 3
21%
57%
22%
14 13 32 3
Lokomotiv Moskva
Rússia
14 3 3 8
21%
21%
58%
13 20 29 1
Newcastle
Inglaterra
14 7 1 6
50%
7%
43%
21 21 14 1
Borussia Dortmund
Alemanya
12 6 2 4
50%
16%
34%
16 12 17 0
Arsenal
Inglaterra
12 4 5 3
33%
41%
26%
15 9 10 1
Roma
Italia
12 3 5 4
25%
41%
34%
10 12 27 1
Deportivo de La Coruña
Espanya
12 6 1 5
50%
8%
42%
18 20 15 0
Bayer Leverkusen
Alemanya
12 3 0 9
25%
75%
14 26 23 0
Club Brugge
Bèlgica
10 3 4 3
30%
40%
30%
11 10 20 0
Dynamo Kyiv
Ucrania
10 5 2 3
50%
20%
30%
14 11 12 0
Maccabi Haifa
Israel
10 5 2 3
50%
20%
30%
22 15 14 1
Bayern München
Alemanya
8 2 2 4
25%
25%
50%
15 14 14 0
AEK
Grecia
8 2 6 0
25%
75%
11 9 12 0
Genk
Bèlgica
8 1 4 3
12%
50%
38%
6 13 16 1
Feyenoord
Països Baixos
8 3 2 3
37%
25%
38%
7 8 20 0
Auxerre
França
8 3 2 3
37%
25%
38%
5 7 11 2
Rosenborg
Noruega
8 2 4 2
25%
50%
25%
8 14 8 0
Olympiacos
Grecia
6 1 1 4
16%
16%
68%
11 17 16 1
Lens
França
6 2 2 2
33%
33%
34%
11 11 7 0
Spartak Moskva
Rússia
6 0 0 6
100%
1 18 18 0
Olympique Lyonnais
França
6 2 2 2
33%
33%
34%
12 9 6 0
PSV
Països Baixos
6 1 3 2
16%
50%
34%
5 8 17 0
Liverpool
Inglaterra
6 2 2 2
33%
33%
34%
12 8 6 1
Galatasaray
Turquia
6 1 1 4
16%
16%
68%
5 10 7 0
Željezničar
Bosnia-Herzegovina
6 4 0 2
66%
34%
6 5 15 1
APOEL
Chipre
6 2 1 3
33%
16%
51%
8 8 16 1
Torpedo Kutaisi
Georgia
4 2 0 2
50%
50%
7 7 6 0
Sheriff Tiraspol
Moldavia
4 1 0 3
25%
75%
5 10 11 0
Hibernians
Malta
4 1 2 1
25%
50%
25%
6 9 5 0
Partizan
Serbia
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 7 7 0
Pyunik
Armenia
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 6 9 1
Dinamo Tirana
Albania
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 7 5 0
Belshina
Bielorrusia
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 7 3 0
Boavista
Portugal
4 1 2 1
25%
50%
25%
7 4 10 0
Zalaegerszeg
Hungria
4 2 0 2
50%
50%
3 7 9 2
Legia Warszawa
Polonia
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 6 5 1
Vardar
Macedonia del Nord
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 5 8 0
Sparta Praha
República Txeca
4 3 0 1
75%
25%
9 5 2 0
Levski Sofia
Bulgaria
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 2 11 0
Grazer AK
Austria
4 2 1 1
50%
25%
25%
9 6 7 0
Brøndby
Dinamarca
4 2 0 2
50%
50%
7 4 2 0
Skonto
Letonia
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 2 12 0
Portadown
Irlanda del Nord
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Astana 64
Kazajistán
2 1 0 1
50%
50%
4 4 1 0
Flora
Estonia
2 0 1 1
50%
50%
0 1 5 1
Akraness
Islandia
2 0 0 2
100%
0 4 2 0
Dudelange
Luxemburg
2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Shelbourne
Irlanda
2 0 1 1
50%
50%
2 3 3 0
B36
Islas Feroe
2 0 0 2
100%
2 6 2 0
Celtic
Escocia
2 1 0 1
50%
50%
3 3 3 0
Barry Town
Gales
2 0 0 2
100%
0 6 0 0
Sporting de Portugal
Portugal
2 0 1 1
50%
50%
0 2 2 0
Tampere United
Finlandia
2 0 0 2
100%
0 6 2 0
Slovan Liberec
República Txeca
2 1 0 1
50%
50%
2 2 2 1
Kaunas
Lituania
2 0 1 1
50%
50%
2 3 6 0
Maribor
Eslovenia
2 1 0 1
50%
50%
4 5 9 0
Sturm Graz
Austria
2 0 1 1
50%
50%
3 5 4 1
NK Zagreb
Croacia
2 1 0 1
50%
50%
2 2 6 0
Fenerbahçe
Turquia
2 0 0 2
100%
0 3 5 0
Dinamo București
Rumania
2 0 0 2
100%
1 4 3 1
Žilina
Eslovaquia
2 0 1 1
50%
50%
1 4 3 0
Hammarby
Suecia
2 0 1 1
50%
50%
1 5 1 0
Shakhtar
Ucrania
2 0 2 0
100%
2 2 5 0
Lillestrøm
Noruega
2 0 0 2
100%
0 2 3 0