2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa d'Europa1988-89 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Setzens de final (anada) 06/09/1988 Dynamo Berlin Werder Bremen
Setzens de final (anada) 06/09/1988 Valur Monaco
Setzens de final (anada) 07/09/1988 Dundalk Crvena Zvezda
Setzens de final (anada) 07/09/1988 Real Madrid Moss
Setzens de final (anada) 07/09/1988 Larissa Neuchâtel
Setzens de final (anada) 07/09/1988 Club Brugge Brøndby
Setzens de final (anada) 07/09/1988 Pezoporikos Göteborg
Setzens de final (anada) 07/09/1988 Sparta Praha Steaua București
Setzens de final (anada) 07/09/1988 Górnik Zabrze Jeunesse d'Esch
Setzens de final (anada) 07/09/1988 Spartak Moskva Glentoran
Setzens de final (anada) 07/09/1988 Budapest Honvéd Celtic
Setzens de final (anada) 07/09/1988 Rapid Wien Galatasaray
Setzens de final (anada) 07/09/1988 Levski Sofia Milan
Setzens de final (anada) 07/09/1988 Hamrun Tirana
Setzens de final (anada) 07/09/1988 Porto Helsinki
Setzens de final (tornada) 04/10/1988 Monaco Valur
Setzens de final (tornada) 05/10/1988 Neuchâtel Larissa
Setzens de final (tornada) 05/10/1988 Moss Real Madrid
Setzens de final (tornada) 05/10/1988 Helsinki Porto
Setzens de final (tornada) 05/10/1988 Göteborg Pezoporikos
Setzens de final (tornada) 05/10/1988 Brøndby Club Brugge
Setzens de final (tornada) 05/10/1988 Jeunesse d'Esch Górnik Zabrze
Setzens de final (tornada) 05/10/1988 Steaua București Sparta Praha
Setzens de final (tornada) 05/10/1988 Glentoran Spartak Moskva
Setzens de final (tornada) 05/10/1988 Celtic Budapest Honvéd
Setzens de final (tornada) 05/10/1988 Galatasaray Rapid Wien
Setzens de final (tornada) 05/10/1988 Tirana Hamrun
Setzens de final (tornada) 05/10/1988 Crvena Zvezda Dundalk
Setzens de final (tornada) 06/10/1988 Milan Levski Sofia
Setzens de final (tornada) 11/10/1988 Werder Bremen Dynamo Berlin
Vuitens de final (anada) 26/10/1988 Celtic Werder Bremen
Vuitens de final (anada) 26/10/1988 Milan Crvena Zvezda
Vuitens de final (anada) 26/10/1988 Club Brugge Monaco
Vuitens de final (anada) 26/10/1988 Neuchâtel Galatasaray
Vuitens de final (anada) 26/10/1988 PSV Porto
Vuitens de final (anada) 26/10/1988 Górnik Zabrze Real Madrid
Vuitens de final (anada) 26/10/1988 Tirana Göteborg
Vuitens de final (anada) 26/10/1988 Steaua București Spartak Moskva
Vuitens de final (tornada) 08/11/1988 Werder Bremen Celtic
Vuitens de final (tornada) 09/11/1988 Galatasaray Neuchâtel
Vuitens de final (tornada) 09/11/1988 Spartak Moskva Steaua București
Vuitens de final (tornada) 09/11/1988 Göteborg Tirana
Vuitens de final (tornada) 09/11/1988 Monaco Club Brugge
Vuitens de final (tornada) 09/11/1988 Porto PSV
Vuitens de final (tornada) 10/11/1988 Crvena Zvezda Milan
Vuitens de final (tornada) 10/11/1988 Real Madrid Górnik Zabrze
Quarts de final (anada) 01/03/1989 Göteborg Steaua București
Quarts de final (anada) 01/03/1989 PSV Real Madrid
Quarts de final (anada) 01/03/1989 Werder Bremen Milan
Quarts de final (anada) 01/03/1989 Monaco Galatasaray
Quarts de final (tornada) 15/03/1989 Milan Werder Bremen
Quarts de final (tornada) 15/03/1989 Real Madrid PSV
Quarts de final (tornada) 15/03/1989 Steaua București Göteborg
Quarts de final (tornada) 15/03/1989 Galatasaray Monaco
Semifinal (anada) 05/04/1989 Real Madrid Milan
Semifinal (anada) 05/04/1989 Steaua București Galatasaray
Semifinal (tornada) 19/04/1989 Milan Real Madrid
Semifinal (tornada) 19/04/1989 Galatasaray Steaua București
Final 24/05/1989 Steaua București Milan

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Van Basten MilanMilan
101.11
Marius Lăcătuş Steaua BucureștiSteaua București
70.88
Gheorghe Hagi Steaua BucureștiSteaua București
60.67
Tanju Çolak GalatasarayGalatasaray
50.83
Hugo Sánchez Real MadridReal Madrid
50.71
Ilie Dumitrescu Steaua BucureștiSteaua București
40.57
Butragueño Real MadridReal Madrid
40.50
Dragan Stojković Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
41.00
Gullit MilanMilan
40.50
Virdis MilanMilan
30.50
    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Van Basten MilanMilan
101.11
Marius Lăcătuş Steaua BucureștiSteaua București
70.88
Gheorghe Hagi Steaua BucureștiSteaua București
60.67
Tanju Çolak GalatasarayGalatasaray
50.83
Hugo Sánchez Real MadridReal Madrid
50.71
Ilie Dumitrescu Steaua BucureștiSteaua București
40.57
Butragueño Real MadridReal Madrid
40.50
Dragan Stojković Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
41.00
Gullit MilanMilan
40.50
Virdis MilanMilan
30.50
    Nom Equip Pos Minuts
Tassotti MilanMilan
840
Rijkaard MilanMilan
840
Van Basten MilanMilan
840
Galli MilanMilan
840
Colombo MilanMilan
812
Silviu Lung Steaua BucureștiSteaua București
810
Stefan Iovan Steaua BucureștiSteaua București
810
Gheorghe Hagi Steaua BucureștiSteaua București
807
Nicolae Ungureanu Steaua BucureștiSteaua București
784
Tudorel Stoica Steaua BucureștiSteaua București
780
    Nom Equip Pos Grogues
Erhan Önal GalatasarayGalatasaray
3
Ilija Najdoski Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
2
Riedle Werder BremenWerder Bremen
2
Semíh Yuvakuran GalatasarayGalatasaray
2
Serge Kimoni Club BruggeClub Brugge
2
Sauer Werder BremenWerder Bremen
2
Michael Schulz Dynamo BerlinDynamo Berlin
2
Hugo Sánchez Real MadridReal Madrid
2
Daniel Fasel NeuchâtelNeuchâtel
2
Ilie Dumitrescu Steaua BucureștiSteaua București
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Bjarne Jensen BrøndbyBrøndby
1
Leonard Refalo HamrunHamrun
1
Marcel Dib MonacoMonaco
1
Gols:
170
Promig golejador:
2.88
Targetes Grogues:
111
Targetes Grogues Per Partit:
1.88
Expulsions:
3
Expulsions Per Partit:
0.05
Victòries locals:
37
Victòries visitants:
12
Empats:
10
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Goteborg: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Porto: 2 Partits
Millor ratxa no perdent:
Milan: 9 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Milan: 3 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Steaua București
Rumania
9 5 2 2
55%
22%
23%
22 11 7 0
Milan
Italia
9 5 4 0
55%
44%
1%
20 5 7 0
Real Madrid
Espanya
8 5 2 1
62%
25%
13%
12 10 8 0
Galatasaray
Turquia
8 3 2 3
37%
25%
38%
11 11 13 0
Werder Bremen
Alemanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
6 4 11 0
Monaco
França
6 2 1 3
33%
16%
51%
9 5 4 1
Göteborg
Suecia
6 5 0 1
83%
17%
13 7 2 0
Porto
Portugal
4 2 0 2
50%
50%
5 7 3 0
Tirana
Albania
4 1 0 3
25%
75%
3 6 1 0
Celtic
Escocia
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 2 5 0
Spartak Moskva
Rússia
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 6 4 0
Górnik Zabrze
Polonia
4 2 0 2
50%
50%
9 5 3 0
PSV
Països Baixos
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 5 3 0
Club Brugge
Bèlgica
4 2 0 2
50%
50%
4 8 4 0
Neuchâtel
Suïssa
4 2 0 2
50%
50%
6 8 4 0
Crvena Zvezda
Serbia
4 2 2 0
50%
50%
10 2 6 0
Brøndby
Dinamarca
2 1 0 1
50%
50%
2 2 1 1
Valur
Islandia
2 1 0 1
50%
50%
1 2 0 0
Dundalk
Irlanda
2 0 0 2
100%
0 8 0 0
Hamrun
Malta
2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 1
Levski Sofia
Bulgaria
2 0 0 2
100%
2 7 1 0
Moss
Noruega
2 0 0 2
100%
0 4 0 0
Larissa
Grecia
2 1 0 1
50%
50%
3 3 2 0
Pezoporikos
Chipre
2 0 0 2
100%
2 7 2 0
Budapest Honvéd
Hungria
2 1 0 1
50%
50%
1 4 3 0
Glentoran
Irlanda del Nord
2 0 1 1
50%
50%
1 3 4 0
Jeunesse d'Esch
Luxemburg
2 0 0 2
100%
1 7 3 0
Helsinki
Finlandia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 1 0
Sparta Praha
República Txeca
2 0 1 1
50%
50%
3 7 2 0
Rapid Wien
Austria
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Dynamo Berlin
Alemanya
2 1 0 1
50%
50%
3 5 3 0